«4IIÏL EN. 1001LAN0, Reparatie - inrichting. REDSTAR-ZEGEL De Redstar-Zegei Redstar - Zegel Dr. Van Dongen Dr. van Leeuwen Redstar - Zegel Redstar - Zegel REDSTAR-ZEGEL Klei-Aardappelen Huishouding gevraagd. Heerenrijwielen. Geit, NAAR CANADA. Een best Pink te koop. DINSDAG 28 APRIL 1925, A. De Buitenplaats ge naamd „Zuider Eng" B. Een Villa met Erf en Tuin en Weiland, C. Een Huis met Schuur en Bouwland, D. Een Huis met Erf en Tuin, E. Een Huis met Erf en Tuin en een perc. Bouwterrein, Publieke Verhuring van WEI- EN HOOILANDEN op DINSDAG 21 APRIL 1925 Meisje Net Meisje gevraagd. Meisje of Schoonmaakster. Flinke Loopjongen 'ension aangeboden, 200. terleengevraagd Motor te koop I. Twee zeer gunstig aan- eengelegen perceelen BOUWTERREIN te Soest II. Den grond met daarop staande fabrieksgebou wen en daar in aanwe zige machines voor zoo ver onroerend door bestemming, benevens een Woning te Soest, Pr i fsverlaging Hollandsche Roomboter - a f 1.10 per pond. - 2 drachtige r}n, Wed. j. C. P0HLMAN GEVONDEN VOORWERPEN Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen 2 belastingplaatjes, 1 breekijzer, 1 overjas, 1 rozenkrans, 1 dameshorloge, 1 heerenhoed, 1 potloodhouder, 1 huis sleutel, 1 kruisje van een rozenkrans. AANGEHOUDEN De politie hield deze week een per soon aan, die nog eenige dagen hechtenis te goed had. Hij is naar Utrecht over gebracht. THEOSOFIE Blijkens een advertentie in dit blad heeft de Theos. Vereen. (Ned. Afd.) centrum SoestSoestdijk, wederom een openbare voordrachtavond georganiseerd en wel op Donderdag 23 April a.s. in Oranjehof. Spreker de Heer J. H. Bolt. Let op de EEN ONGELUK MET DOODELIJKEN AFLOOP. Zondagmorgen half 10 is de wielrenner F. G. D. Buddenberg uit Amsterdam, die in snelle vaart in de Torenstraat alhier reed, door een auto uit Bussum overreden. Hij werd verbonden door de doctoren Rupert en Van Leeuwen alhier. Per autoziekenwagen werd hij naar Amersfoort vervoerd. Om ongeveer half twee is hij in het ziekenhuis aldaar over leden. De autobestuurder moet geen schuld hebben. B. was gehuwd, ongeveer 26 jaar oud en vader van 3 kinderen. KERK-CONCERT De Ned. Herv. Zangvereeniging „Soli Deo Gloria", zal op Woensdag 22 April a.s., een Kerk-Concert geven in de Ned. Herv. Kerk alhier. Voor verdere bijzonderheden verwij zen wij naar de desbetreffende adverten tie in dit blad. DROEVIGE AFLOOP Donderdagmiddag om 12 uur passeer de een luxe auto den Schoolweg te Soesterberg. Al spelende geraakte een 13-jarige jongen H. M. uit Utrecht onder de auto. De knaap werd inwendig zwaar gekneusd en naar de Rijksklinieken te Utrecht vervoerd, en is naar wij vernamen aan de gevolgen overleden. Omtrent de schuld stelt de politie een onderzoek in. KIEZERSLIJST Hei aantal kiezers voor de 2e Kamer der Staten Generaal bedroeg volgens de op 22 Maart j.I. vastgestelde kiezerslijst de namen van 5604 kiezers, verdeeld over de verschillende stemdistricten als volgt I 846 kiezers II 1002 III 399 983 770 t'2Q 876 Stemdistrict IV V VU (morgen) en Nelly, Aanstaande Zondagavond zal het bekende Duo Joe tijdens het dansen, optreden in het Stations Koffiehuis van J. van Kooy. EERSTE JAARVERSLAG VAN DE VEREEN. „HET GROENE KRUIS IN DE GEMEENTE SOEST, Op initiatief van Mevrouw L. H. Droste Wilmans werd de Vereeniging „Het Groene Kruis" op 16 October 1923 op gericht met aanvankelijk 20 leden. Zij stelt zich ten doel het behartigen der algemeene gezondheidsbelangen, het bevorderen van gezinsverzorging bij ziekte der huisvrouw, kraamverzorging en zuigelingenbescherming, het uitleenen van ziekenverplegingsartikelen. 7 November 1923 begon ons werk met een openbare lezing met lichtbeelden door Zuster v. d. Hulst uit Utrecht, terwijl op Soesterberg de Heer Ad. ter Cock uit Amersfoort, Voorzitter van de Provinciaal Utrechtsche Vereening „Het Groene Kruis" een lezing met lichtbeel den hield en sprak over Volksgezondheid. Gedurende het afgeloopen jaar werd in vele gezinnen een verzorgster aan gevraagd met een totaal aantal van 1031 heele verzorgdagen, 381 halve verzorg- dagen, 51 waschdagen. Verder werd een Groene Kruismaga- zijn ingericht, zoowel te Soest als Soester berg, waar verplegingsartikelen uitgeleend worden. In ons eerste jaarverslag kunnen we met voldoening constateeren, dat de Vereeniging „Het Groene Kruis" in een groote behoefte voorziet. Hoewel finantieele zorgen ons niet bespaard bleven, konden wij, dank zij de subsidie van de gemeeete Soest en een paar flinke giften, ons hoofd boven water houden. Voor ons magazijn ontvingen wij van een lid een ledikant cadeauhet bestuur beveelt bij voortduring haar magazijn hiervoor aan. De groote ijver die onze bezoeksters en verzorgsters te Soest en Soesterberg aan den dag legden, is mede één van de oorzaken van'ons zegenrijk werk. Een woord van dank komt ook de dames toe, die belangeloos hun huis en tijd beschikbaar stelden voor magazijn. Ons ledenaantal steeg tot 500. In onzen dienst waren drie vaste verzorgsters, terwijl in drukke tijden noodhulpen werden aangesteld. Begin 1924 werd een moedercursus gegeven door Zuster A. Smith uit Utrecht, zoowel te Soest als Soesterberg, waar groote belangstelling voor bestond Te Soesterberg werd de zaal van Hotel „Het Zwaantje" hiervoor belangloos ter beschikking gesteld. Dr. M. de Hartogh uit Amsterdam hield in Maart te Soest een lezing voor de leden met als onderwerp„Wenken op Sociaal-Hygiënisch Gebied". Vele leden waren opgekomen en luisterden aandachtig naar de goed uitgesproken rede. Het bestuur beveelt „Het Groene Kruis" ten zeerste aan bij allen, die het Groene Kruiswerk willen steunen, hetzij door lidmaatschap, donateur of giften. De minste j^rluksche bijdrage is f 0.50 per persoo JÊÊ „HüJPrïene Kruis" bestaat dan ook „door "allen voor allen". Door allen voor allenAllen moeten ertoe willen samenwerken, van welke godsdienstige of staatkundige overtuiging ook, tot welken stand of kring zij ook mogen behooren. k En alle coöperaties, wier arbeid of zorg er door verlicht wordt, diaconiën, armbesturen enz. zijn geroepen, ook door subsidies, het te ondersteunen. Zoo zal „Het Groene Kruis" door aller liefde gedragen en aller nood verlich tende steeds meer een zegen zijn voor onze gemeente, Allen, die zich nog niet als lid of dona teur opgaven, kunnen dit doen aan het SecretariaatNieuwerhoekstraat 6, Soest, waar tevens alle inlichtingen „Het Groene Kruis" betreffende, worden verstrekt. Het zal toch tot emigratie moeten komen. Alleen landbouwers hebben goede kans. In Maart staken reeds verscheidene Hollanders den Oceaan over en in April en Alei volgen de anderen. Dan dient de emigratie naar Canada voorloopig vrijwel stopgezet te worden dit jaar, niet omdat er dan geen behoefte meer zal bestaan aan landbouwers en landarbei ders, maar omdat dan de landbouw- werkzaamheden reeds druk aan den gang zijn en het voor de nieuwelingen ge- wenscht is het geheele bedrijf van het begin af mede te maken en vele farmers dan reeds van werkkrachten voorzien zijn. Zoodra de ploeg de eerste voor maakt, dient de emigrant daar bij te zijn, Wie dus emigreeren wil, dient zich te haasten, of zijn plannen uit te stellen tot het voorjaar van 1926. Heel groot zal dit bezwaar van uitstellen wel niet wezenintegendeel, men heeft nu nog een mooien tijd voor den boeg om zich goed voor te bereiden en met alles zich ter dege op de hoogte te stellen. En dat is toch ook veel waard. Van den anderen kant beschouwd kunnen zij, die nog niet aan emigreeren dachten, nog eens ernstig overwegen of zij hier zullen blijven, of evenals zoo- velen hun geluk in Canada zullen gaan beproeven. Het Platte land wordt al voller en voller, dat valt niet te ont kennen. Ieder ziet het in zijn eigen om geving trouwens de statistieken wijzen het met cijfers uit. Vijftig jaar geleden telde Nederland 37s millioen inwoners, en nu reeds 7 millioen. En ieder jaar komen er weer duizenden en duizenden bij. Nu neemt de bevolking op het platte land sterker toe dan in de steden. De gezinnen op het land winnen het in kindersterkte. Voor den Hnpppnstand ziin ccoöte ge zinnen een belangrijke steun in den strijd om het bestaan, omdat de kinderen be langrijke eigen werkkrachten kunnen zijn. Zijn de kinderen nog klein, dan heeft het boerengezin het lang niet zoo breed, doch met het ouder worden der kinderen, die dan in vaders bedrijf gaan werken, neemt de welvaart ieder jaar toe. Dat duurt dan tot de groote kinderen over trouwen gaan spreken en op eigen beenen willen gaan staan. Dan raakt vader zijn goedkoope knechts kwijt, die hij door vreemde en veel duurdere hulp moet gaan vervangen. En als het „heele nestje" is uitgevlogen, zitten-vader en moeder weer voor dezelfde moeilijkheden als toen zij begonnen. Nu zijn wij van de veronderstelling uitgegaan, dat ieder der groote kinderen zijn bestemming buiten vaders bedrijf heeft kunnen vinden, maar helaas, dat is niet meer het geval. Velen zoeken vergeefs. En het aantal der zoekenden wordt met den dag grooter, zoodat de strijd om het bestaan steeds vinniger wordt. Voor de meeste jongelui uit den boeren stand komt er nog deze bezwarende omstandigheid bij, dat zij alleen het landbouwvak verstaan en dus buiten gewoon moeilijk in een ander vak zijn te plaatsen. Bovendien is er in die andere vakken ook al een te veel, zelfs van geschoolde arbeiders. Er zit voor de jonge landbouwers niets anders op, dan dat zij elders, buiten onze grenzen, zich op een bedrijf trachten te vestigen. Verschillende Hollandsche jonge boe ren zijn reeds werkzaam in Engeland. Ook daar is gelegenheid zich te vestigen, maar dat kost geld. De beste kansen voor hen die over weinig of geen geld beschikken, biedt Canada, omdat er zoo enorm veel cul tuurgrond ligt, die nog nooit onder den ploeg is genomen en die op zeer billijke voorwaarden in pacht of in koop is te krijgen. Vandaag of morgen moet het toch tot emigreeren van landbouwers en land arbeiders komen, want de gevaren der bevolkingsvermeerdering stijgen met den dag, niet alleen voor de individuen af zonderlijk maar ook voor de bevolking in haar geheel. Nederland is wat de voeding der be volking betreft, voor een belangrijk deel afhankelijk van het buitenland. En die afhankelijkheid wordt door de toename der bevolking iederen dag grooter. De zorg voor de huisvesting eischt enorme sommen. Alle staatsuitgaven stijgen. En nu verkeeren de jonge landbou wers en landarbeiders in deze gelukkige positie, dat zij feitelijk in de geheele wereld overal direct aan den slag kun nen en hun brood kunnen verdienen. Het klimaat, de bodem, de gewoon ten en gebruiken mogen verschillen, in hoofdlijnen is de landbouw overal de zelfde. De jonge boer of landarbeider be hoeft dus niet alleen geen vrees te hebben, cfer^ij ooit gebrek zal hebben te lijden -Ayidke zekerheid zoovele anderen miJW^"- wanneer hij zich vestigt in nog jonge'Cultuurlanden met een uiterst dunne bevolking zooals Canada en Australië, dan wordt hem daar de gelegenheid geboden zich op te werken tot een welvarend manr beschikkend over eigen boerderij met toebehooren. Natuurlijk vliegen de gebraden een den ook in den vreemde niet rond; er moet gewerkt, hard en veel gewerkt worden, maar de kans op welvaart bestaat. Het zal in ons land wel niet voor-x komen, dat onbemiddelde boerenzoons of landarbeiders zich kunnen opwerken tot eigenaars van onbezwaarde groote bedrijven van 60 tot 100 H.A. Dat is in ons land volmaakt uitgesloten. De immigratie-landen bieden die kan sen wel, al zal het niet iedereen geluk ken, omdat tenslotte de persoonlijkheid van den emigrant een beslissenden factor is. Ook in ons eigen land slaagt de een beter dan de ander. Wanneer we dus opwekken tot emi gratie in qet belang van onze jonge boeren en landarbeiders, dan voegen we er direct deze waarschuwing of goeden raad bij: Gnat niet over één nacht ijs, laat U terdege voorlichten en vooral, laat U onderzoeken of gij de geestelijke eigenschappen bezit die ver- eischt worden voor den emigrant. Wij bedoelen hiermede of gij geestelijk sterk genoeg zijt om teleurstelling en ontbe ring in den eersten tijd te dragen. Als het bijv. in Canada direct „botertje op den boom" was, dan zat natuurlijk heel' Canada reeds lang vol. Maar zóó is het. er niet. Ieder moet zijn eigen bestaan, zijn eigen toekomst zelf maken en zelf veroveren. En de gelegenheid er voor is d^r, in ons eigen land is voor de meerderheid der jonge boeren en land arbeiders die gelegenheid niet; dat is het verschil. Onpartijdige, volledig juiste inlichtin gen worden gratis verstrekt door de „Nederlandsche Vereeniging Landver huizing" (opgericht 12 Dec. 1913), wier adres is Bezuidenhoutscheweg 97, den Haag. Dit bureau geeft alleen inlichtingen aan iederen Nederlander, die emigree ren wil, naar welk land der wereld dan ook. En al die inlichtingen worden gratis verstrekt. Blijkt na onderzoek dat de candidaat- emigrant geschikt is om in den land bouw in Canada te gaan werken, dan wordt hem aangeraden zich in verbin ding te stellen met de Emigratie Cen trale Holland, Anna Paulownastraat 6, den Haag. Deze Emigratie Centrale Holland (E. C. H.) zorgt dan voor eventueele plaat sing op boerderijen in Canada, waar zij bureaux heeft, die onder leiding van Hollanders aan de emigranten hulp, steun en voorlichting geven. Met deze bureaux blijven de emigranten in voort durend contact, zoodat onze boeren en landarbeiders, als zij eenmaal in Canada aan het werk zijn, niet aan hun lot worden overgelaten. En waarop vooral moet gewezen wor den Laten de a.s. emigranten toch wat Engelsch leeren. Men heeft nu nog een jaar den tijd; Iaat men dat nu ge- bruiken.^Uit brieven blijkt,^at( b°t,nif£ kennen van het Engefsch voor velen het grootste struikelblok is. Nu is het Engelsch wel een wat knoestige taal, maar waar meer dan 400 millioen menschen, over de geheele wereld verspreid, die taal hebben ge leerd te spreken en te lezen, daar kan het voor de Hollandsche boeren en landarbeiders niet zoo'n groot bezwaar zijn zich die taal ook eigen te maken. Eenmaal moet het tot emigreeren komen; niemand kan dat tegenhouden, want de bevolking wast en blijft wassen. Dat onze jonge boeren en landarbei ders zich dan daartoe voorbereiden, De tijd is er gunstig voor. Wat is 'n CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Zondag j.I. speelde Soest I en II tegen N.l.O. I en II uit Driebergen uitslag der wedstrijden Soest IN.l.O. I 0—3. Soest IIN.l.O. II 03. 2e Paaschdag uitslag Soest IDuivenelftal I 11. Soest IIISoest IV 31. A.s. Zondag komen te Soest D.O.S.V. I en II. Het eerste elftal van 2 tot 4 uur. Soest IID.O.S.V. II van 4 tot 6 uur. Gevonden op het terrein van V.-V. Soest een vulpenhouder terug te beko men Birkstraat 12b, C. v. d. Wouden. Feestavond Deze week zijn aan de leden en Donateurs een programma gestuurd, wij maken de leden en Donateurs er op attent, zij hun Dames op dezen feestavond mede kunnen brengen. KORFBAL CLUBNIEUWS „HELPT ELKANDER". Rest ProvincieBilthoven I 10. H.E asp.T.O.V.-asp. 31. H.E.-asp.Bilth. asp. 31. RestAmersfoort 11. Beslist goed nieuws I H.E. is van de wedstrijden in Bilthoven (le en 2e Paaschdag) teruggekomen met 2 van de 3 uitgeloofde medailles. Bijna met alle 3. De aspiranten wisten eerst van de T.O.V. en daarna van de Bilthoven-asp. te winnen. Bravo, jongelui. Dat was medaille no. 1. Van het le 12-tal speelden le Paasch dag Mej. L. v. d. Es en de Heeren Steur, Nooder en v. Piggelen mee, in de Stedenwedstrijden in combinatie met 6 spelers uit Zeist en 2 uit Baarn. Dit 12-tal (Rest van de Provincie) wist na 20 min. verlenging te winnen van Bilt hoven I. En nu deed zich het komische incident voor, dat deze overwinning zoo onverwacht kwam, dat slechts 4 spelers van deze bescheiden Rest er op hadden gerekend en in staat waren om de eere wedstrijd tegen Amersfoort te spelen op den 2e Paaschdag. Daar A'foort noch 3 ea^e n t e Doopsgezinde G Nutsgebouw Pen. Geen dienst. Ned. Lutersch Genootschap voor In- en Uitwendige Zending Afdeeling Baarn. Geen dienst. LAGE VUURSCHE Neder 1. Herv. Kerk Voorm. half 10 ds. Gunning. Nam. 6 uur ds. Gunning. BILTHOVEN (Biltsche Kapel) Voormiddags half 11 ds. P. Veen, pred. te Utrecht. EVANGELISATIE HILVERSUM Alb. Perkstraat. Voorm. half 11 prof. dr. G. van der Leeuw van Groningen ZONDAG 19 APRIL IS AANWEZIG Van waar komt de Wat brengt de SPORT VOETBAL E. S. V. A. C. Gespeelden wedstrijden op 12 April (le Paaschdag). Esvac I—Wilskracht (den, Doider) niet doorgegaan. Esvac- comb.H'sumsche Toeringclub 02. 2e Paaschdag Esvac IISteeds Voor waarts 4—1. De wedstrijd op den eerste Paaschdag, welke door de Esv.-comb. werd verloren, kenmerkte zich als een strijd, waarbij de Toeringclub van het begin tot het einde sterker was, zoodat een 20 nederlaag voor de Esv.-comb. nog een gunstigen indruk voor haar achterlaat. Deze Touringclub zal een beteren tegenstander voor het eerste elftal zijn, wat zeer waarschijnlijk op a.s. Zondag 19 April zal geschieden, aanvangende om 1.30 uur, op het terrein aan den Koudhoornweg. We kunnen dan een spannende ontmoeting verwachten. Op de tweede Paaschdag won het tweede met mooie cijfers, welke over winning door haar volkomen was ver diend. Deze wedstrijd had een zeer aantrekkelijk verloop en hebben wij het tweede elftal zien spelen, zooals er tijdens de competitie weinig door haar is ge speeld. Het tweede zal a.s. Zondag om 3.30 uur een wedstrijd spelen tegen A.V.C. II, zoodat wij weer een spannende strijd tegemoet kunnen zien. De feestavond welke aanvangkelijk was vastgesteld op Dinsdag 28 April, zal door omstandigheden van enkele medewerkers, op de 27ste April plaats hebben. Gezien ons groot program, ver zoeken wij de bezoekers(sters), op tijd te komen, opdat precies om 8 uur n.m. aangevangen wordt. Esvac'ers we hebben nog niet genoeg prijsjes hoorl datum noch uur v/ilde verstellen, moest met kunst en veel vliegwerk een nieuw 12-tal in elkaar worden getimmerd, om Amersf. het hoofd te bieden. Hiervoor leverde H.E. de DamesG. Selderbeek, j. Gerritsen, E. v. de Es en de Heeren ~önne, v. Piggelen, Steur en Malefijt. andere 5 spelers kwamen uit Baarn T"* 1.0 TDIIlbovcn. vall Rest weerde zich zoo fanatiek, dat na 2X25 min. de stand 11 was. Verlenging. Na 15 min. is het nog 11 Amersfoort en Bilthoven staan paf. Er wordt voorgesteld iedere aanvoerder strafworpen te laten nemen. Resultaat 11. De lucht trilt van spanning. Nog eens 5 strafworpen. Amersfoort wint met 1 puntl Bij het doelwerpen maakt ons 12-tal (het klinkt ongelooflijk) het grootste aantal punten en pikte medaille no. 2 in. Agenda19 April H.E.IAmersfoort II 26 April H.E. II—R.C.U. Dit zijn de laatste competitie-wedstrij den en beiden op eigen terrein. Er kan gewonnen worden, dus alsjeblieft allen present. Kerkberichten. Zondag 19 April 1925. SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. D. P. Brans. Nam. 2y2 uur (Hees) ds. Gunning van Lage Vuursche. Rembrandtzaal. Voorm. 10 en Nam. 6 uur de Heer J. P. Dijkman van Zeist. Ned. Herv. Evangelisatie-Ver. „De Nieuwer-Hoek" Soestdijk Hotel „Eemland" ingang K. Brinkweg Voorm. half 11 uur Ds. P. J. de Jong te Amsterdam. Geref. Kerk Voormiddags 10 uur en 's avonds 6 uur Ds. J. Hoek. Christel. Geref. Kerk. Voorm 10 uur en 'savonds 6 uur Godsdienstoefening. Donderdag 23 April 's avonds half acht ds Meijering van Nieuwpoort. V r ij z, G o d s d i e n s t i g e n. Gymn. zaal O.L.S. Kerkebuurt Geen dienst. SOESTERBERG Ned. H er v. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. J. A. Radix Collecte voor het lokaal. Chr. School 's avonds 6 uur ds. J. Radix. BAARN Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. Adriani. 'sAvonds 6 uur ds. I. Kievit. Gebouw „C a I v ij n" Ruijterlaan. Geen dienst. Geref. Kerk Voorm. 10 uur en namiddag 6 uur Cand. E. de Jong van Rotterdam. Christelijke Geref. Gemeente Naussaulaan. Voorin. 10 uur Leesdienst. 's Avonds 6 uur ds Hoogendoorn van Bunschoten Neder 1. Protestantenbond. Voorm. half elf ds J. C. Wanneé van den Haag. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 5 Metselaars 7 Timmerlieden 5 Opperlieden 6 Grondarbeiders. 17 Losse arbeiders 3 Landarbeiders 2 Kantoorbedienden 2 Incasseerders 1 Slager 1 Banketbakkerskok Waar ontvang ik de Te bevragen Nieuweweg 51. Aan 't zelfde adres een ZIT- EN SLAAPKAMER te huur. Een kleine partij prima (Bravo's), a f5.— per H. L. Thuis bezorgen 25 cent hooger. Adres J. Vermeer, le Heeser laantje No. 1. Adverfentiën. ONDERTROUWD JOH. KRAAYENHAGEN EN JOH. M. OOSTENRIJK Soest, Steenhofstraat 1 17 April 1925. Rijnsburg, Koestraat 1 Huwelijksinzegening op 30 April a.s. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg, nam. 1 uur. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven, dat heden na een smartelijk, doch geduldig lijden in de hope des eeuwigen levens is overleden, onze geliefde Moeder, Be huwd- Groot- en Overgrootmoeder Weduwe 0, v. d. BROEK, Geb. v. d. FLIERT in den ouderdom van 80 jaar. Hare diepbedroefde Kinderen H. v. d. Broek. P' terbf G. v. Amerongen—v. d. Broek. W. H. v. Amerongen. A. v. Kooij—v. d. Broek. J. v. Kooij. D. de Greef—v. d. Broek. J. de Greef. G. Kraan. D. v. d. Broek. R. v. d. Broek—Gerritsen. C. v. d. Broek. R. v. d. Broek—Verkerk. J. de Zoete—v. d. Broek. M. de Zoete. SOEST, 16 April 1925, Hartweg 8. De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 20 April a.s., 's namiddags 12 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest. De Not. A. O. DAMMERS te Soest, zal op des voorm. 11 uur in het Hotel „De Gouden Ploeg" a.d. Rijksstraatweg te Soest publiek veckoopen bestaande uitHeerenh., koetsh., schu ren en verd. get., boomg., moest, en weg, st. en gel. a. d. Eigendomswegte Soest, ter gr. 1 H.A. 26 A. 8 c.A. Zeer geschikt voor pension. Te veilen in 3 perc. comb. en massa. staande en gel. a. d. Soesterb.straatweg te Soest, pl. gem. 25c ter groote ong. 1 H.A. 59 A. 52 c.A. Te veilen in 2 perc. en massa. staande en gel a. d. Nieuwstr. te Soest pl. gem. 24c, groot 4 A. 1 c.A. staande en gel. a.d. Soesterb.straatweg te Soest, pl. gem. 9A, gr. ong. 3 A. 74 c.A. staande en gel. a.d. Nieuwenweg te Soest pl. gem. 2a. Te veilen in 2 perc. en massa. Te bezicht. Dinsd. en Dond. van 2—4 uur Nad. inl. ten kant. v. gen. Not. en voor de perc. sub A gen. bij den Makelaar P. Man te Soest. Breeder bij biljetten. onder de Gemeenten Baarn en Eemnes. Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn, zal des voormiddags 10 uur, in het Koffiehuis „de Lindeboom" te Eemes-Buitendijk PUBLIEK VERHUREN 65 perceelen en zulks ten verzoeke van de Erven Vrouwe J. Martens geb. ThomsenVrouwe F. A. Rademacher Schorer van Nieuwerkerke geb. RoyaardsVrouwe S. J. Meyer geb. Fockema Mejuffrouw P. C. PiepersMejuffrouw C. van Leeuwen de familie van Ryckevorselen de Heeren Joh. Knoppers J. Blooker J. J. H. von Weyhrother; W. Jiskoot; F. E. Baron van HeerdtB. M. C. van Ryckevorsel H. J. van Leeuwen Jhr. S. van CittersMr. W H. J. RoyaardsA. A. A. SnelTh. J. Wal raven H. J. en H. W. J. RoyaardsW. J. Royaards en W. Croockewit W.Azn. Verhuringboekjes te verkrijgen bij boven- genoemden Notaris, Eemnesserweg 17. Vóór de verpachting zal zitting worden gehouden tot het in ontvangst nemen van de verschuldigde pachtpenningen over het jaar 1924. Mevrouw Kylstra, Lange Bergstraat 26, vraagt een van 8 tot I uur. Aanmelden na a.s. Woensdag. Adres te bevragen bureau van „De Soester' GEVRAAGD. Mevr. v. d. Mandele vraagt een net Aan te melden 's avonds na 7 uur, Wilhel- minalaan 4. Flinke hulp in de Adres Kolonieweg lc. gevraagd. Firma Kroon en Co, Veenh.straat. tijd. of vast. Conditie's billijk. Henriette Blaekweg No. 2, bij de Birkstraat Soest. door solied persoon, tot half Juli. Voldoende waarborg. Brieven onder no. 74 bureau van ,De Soester". Te koop 2 goed onderhouden Tebevr. J. C. v. Klooster, Soesterb.straat 10a. spotprijs. Lichte motor merk Evans. Te zien 's avonds na 6 uur. Adres te bevragen bureau van „De Soester". Te koop een jonge beste melkgevende keus uit twee. Zonder horens. Laanstraat 19. SOEST 1935. Notaris F. P. E. VAN DITZHUYZEN te Baarn, zal op DINSDAG 19 MEI 1925, des 'savonds 7'/2 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butzelaar aan de Nieuwe Sleeg te Soest publiek verkoopen aan de Middelwijkstraat bij de Open bare School, kad. Sectie H. nrs. 3139 en 3140, groot 32.20 Aren. nabij het Station Soest, uitkomende aan den Molen- of Veldweg, kad. Soest Sectie H. no. 2571, ter grootte van 52.90 Aren. Bezichtiging dagelijks. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen, uiterlijk 30 Juni 1925, Meerdere inlichtingen ten kantore van ge noemden Notaris. Vanaf heden prima versche Wordt ook zonder prijsverhooging thuis bezorgt. Minzaam aanbevelend, G. v. cfl. KAMP Rembrandtlaan 11 - Soestdijk TeL 12. Te koop uitgeteld 5 Mei, bij G. hoogtweg 5, Soest. gaarde- Lange Brinkweg 31 Soest. Magazijn van degelijk Schoenwerk aan uiterst billijke prijzen. Minzaam aanbevelend,

Soester Courant | 1925 | | pagina 2