„karpetten Gummi iepnjasseii Jongeheerencostuums Katoenen Zomerpakjes' ZüfiikslÉb fl.25 Meubilaire Meren Een perc. Bischirond Een Landhuis 6. Oaams - Dierenarts Aanbesteding Strijkers Tapis Beige en Axminster Heerencostuums Gabardinejassen G. J. LANDWEER lnbio@eSel, Inboedel-Veiling Dr. Van Dongen Dr. Groenman „ENCHUSANA" DAMESKOUSEN Wassofierij Opknooppakjes Net Meisje Publieke Verkooping Vraagt onze concurreerende prijzen Katoenen Handelshuis „SOEST" Jv G. W. Veenendaal Handelshuis „SOEST" Handelshuis „SOEST" Handelshuis „SOEST" Handelshuis „SOEST" Handelshuis „SOEST" VOORJAAR IN SOEST. Naaimachines Handelshuis „SOEST" 4444444444444* vstKisrf iO.29 handelshuis „SOEST ▲*4+4444444444 44444444444444 Handelshuis „SOEST" 44444444444444 Werkster. Flink Dagmeisje Een beschaafd Heer Landhuisje Zit- en Slaapkamer Te huur gevraagd Pension aangeboden Gemeubileerde Kamers Electrolux Stofzuiger, Nuttige en fraaie Handwerken Kinderwagen en Wieg 44444444444444 MELKVENTERS BEL^STINGlfl Beëedigd Makelaar J. MENK0 te Amersfoort, op Woensdag 13 Mei 1925, Een zeer nette Inboedel, Een zeer goed onderhouden Buitenverblijf „Eikenhorst" Publieke Verkooping. Openbare Verkooping Handelshuis „SOEST" 4444444444444* Openbare Verkooping. De VILLA met Schuur, Erf en Tuin, Twee perceelen Bouwterrein en Grond 355 Het schoonmaken der Watergangen in 1925. BrandsSotfsn- en - Grinthandei Kerkstraat 20 - Juiianastraat 7 Telef. 84 POSTDUIVEN-VEREENIGING „DE ZWALUW" Nadat eenigen oefenvluchten waren gehouden van Cukmburg, Zaltbommcl en Breda werd Zondag 26 April den le wedvlucht gehouden van Roozendaal waaraan door 93 duiven werd deelge nomen. De uitslag was als volgt: G. Kruseman le en 6e. j. Mulders 2e en 17e. H. Onwezen 3e en 4e. J. v.d. Brink 5e, 7e, 1 le, 18e, 19e en 20e. Jac. Wijnands 8e en 16e. J. Grift 9e en 23e. J. C. de Bree 10e. W. Roest 12e. H. v. Sitter 13e en 15e. D. Radstok 14e en 24e. J. v. Burgsteden 21e, 22e en 25e prijs. Zondag 3 Mei gehouden wedvlucht vanaf Lier (België), afstand 127 K.M., in concours 153 duiven. Los 8 uur met W. wind. Eerste duif v.m. 9uür32min. 12 sec. Aankomst als volgt: W. Roest le, 11e, 23. G. Kruseman 2e, 7e, 20e, 24e, 25e. J. C. de Bree 3e, 5e. G. Rademaker 4e, 6e, 28e. D. Radstok 8e, 12e. H. Onwezen 9e. 10e. J. v. d. Brink 13e, 14e, 17e. J. Glift 15e, 16e, 21e. H. Pauw 18e, 22e. F. Heeremans 19e, 30e. G. Sukel 26e, 29e. G. Vonk 27e. vanaf 3.9Q SOESTER SGHAAK- EN DAMCLUB. Donderdag 30 April speelde deze club haar eerste wedstrijd (vriendschap pelijk), daartoe uitgenoodigd door het 2e tiental der Amersfoortschen schaak club, en dit eerste optreden naar buiten is voor de Soestersche club niet slecht geweest, zij won, na spannende strijd met 6 tegen 5er werd aan elf borden gespeeld waarvan de Heeren C. Boxtel, J. de Ruiter, J. Timmer Sr., de Boer en P. Knol wisten te winnen en de Heeren J. Timmer Jr. en D. F. Voigt remise speelde. Naar wij vernemen heeft deze club nog revance-wedstrijd spelen en ten 2e komt er nog een sterke speler een simultaan partij geven. Zij die er iets voor gevoelen lid te worden van deze club, welke zich kenmerkt door de aan gename verhouding der leden, kunnen zich melden aan het secretariaat Burg. Grothestraat 28, of des Maandagsavond 8 uur aan „Oranjehof". CHR. ORANJEVEREEN1G1NG „JULIANA VAN STOLBERG", SOEST Den verjaardag van Prinses Juliana werd ook dit jaar feestelijk herdacht door de Chr. Oranjevereeniging „Juliana van Stolberg" in het gym.lokaal van de Chr. U.L.O. School aan de Spoor straat. Als sprekers traden op: Ds. M. G. Gerritsen, Ned. Herv. Predikant te Amersfoort en Ds. J. Hoek, Geref. Pre dikant te Soest. Ds. Gerritsen herdacht wat Nederland aan het Huis van Oranje te danken had. Hoe Prins Willem 1 goed en bloed opofferde voor de eenheid van en de Godsdienstvrijheid in Holland. Hoe de eeuwen door de Oranjes steeds weer Holland uit de diepste ellende hadden verlost en hoe zij steeds het volk een voorbeeld gaven van vroomheid en christenplicht. Ook onze Koningin Wilhelmina toont hoe Zij voor en met haar volk leeft en de traditie der Oranjes getrouw blijft. Geen wonder was dus de geestdriftige vreugde in heel het land bij de ge boorte van Prinses Juliana, een nieuwe loot aan de oude Oranjestam. Aardig beschreef Spreker de spannende ver wachting en groote blijdschap, die ook in Soest heerschtte bij die gelegenheid en hij hoopte dat in Nederland steeds de leus zou blijven „Oranje Boven Bij het op een wit doek verschijnen van het portret der jarige Prinses, wer den staande twee coupletten van het Wilhelmus gezongen, gevolgd door een herhaald „Hoera". Daarna trad Ds Hoek op. „Waar de vorige Spreker meer het verleden be handeld heeft", aldus begon hij, „wil ik het heden en de toekomst met U onder de oogen zien". Na uitvoerig de drie-eenheid: God, Oranje en Nederland besproken te heb ben, vroeg Spreker: „zullen wij in de toekomst Oranje behouden?" en wees daarbij op hei drijven der socialisten en communisten. Slechts wanneer wij Gods wegen bewandelen en ten alle tijden het Huis van Oranje onze liefde en steun geven zal dat mogelijk zijn Oranje heeft dat verdiend. De voordrachten werden afgewisseld door zeer verdienstelijke muziekn.m.l. zang van Mej. Stam en den Heer v. d. Broek, vioolspel van den Heer H. Jongs- ma en begeleidend orgelspel van Mej. B. Jongsma Atden Heer E. J. v.d. Flier. ^PPklOVEERD. Don4_ei Ov< 30 ^pril 1.1. promoveerde aan de RijkiKTnJversiteit te Groningen tot doctor in dë Wis- en* Natuurkunde de Heer A. Bloemen alhier. Van Weedestraat 40a, Tel. 124 GrGote voorraad Vraagt Zichtzending. Bui irsgsassorï «diers en verantwoordelijkheid der Redactie. VRIJZINNIG DEMOCRATEN. Het verslag over de lezing van den heer Bloemen„Politiek en Politieke partijen" is op eenige punten onjuist. Vergun me die onjuistheden te mogen aanwijzen. le. „Politiek", zoo laat uw verslag gever den Spr. zeggen, „is staatkunde, of de wetenschap in het mogelijk bereik bare door alle middelen". In werkelijk heid zei de heer Bl., dat de gewone definitie van politiek is: staatkunde.Maar een betere, ruimere def. is„Politiek is de wetenschap van het met mogelijkheid bereikbare". Het feit nu, dat sommigen dit: „met mogelijkheid bereikbare op vatten als: „ook met slechte middelen" heeft de politiek een slechte naam bezorgd. 2e. In 1815 werd de Tweede Kamer door Adel en Geestelijkheid be noemd staat er verder. Dit moet zijn door de Prov. Staten, die op hun beurt gekozen werden doorAdel, steden en landelijken stand. vamaf fS.5Q 3e. De liberale partij ontstond niet de grondwetsherziening van 1848, maar al tijdens de regeering van Koning Willem 1. Toén (en niet nft 1848) waren er al 2 partijen de liberale en de con servatieve. De anti-rev. partij ont stond omstreeks 1848, onder Groen van Prinsterer. 4e. „Zoodra de godsdienst zich met de politiek ging bemoeien ontstond er strijd, waarvan de schoolkwestie, die nog steeds voortduurt, het gevolg is". Dit is niet gezegd door den Spr. en eveneens Bl. gesproken„De schoolstrijd heeft jaren lang de politiek beheerscht. Ze droeg of moet ik zeggen „draagt" geheel het karakter van een godsdienst oorlog. En waar godsdienstige twistvra gen in den strijd worden geworpen, daar is alle uitzicht op vergelijk voorgoed verloren". 5e. „In 1880 ontstond een arbeiders beweging, die eigenaardig door de geeste lijkheid op touw werd gezet" staat er verder. Neen, niet „op touw gezet" door „de geestelijkheid", verre van dat I In de verschillende arbeidersbewegingen hadden vooral geestelijken de leiding, dat noemde de Spr. eigenaardig. vanaf 13.25 J de malsche jonge roggevelden, de ont spruitende haver en daarnaast de nog op het ontluikende groen wachtende' aardappelakkers, waarbij de leeuwerik haar schallend lied jubeltover eenige- maanden, als de zomer daar is, zijn het de wuivende goudgele korenaren, afge wisseld door den grijsgroenen haver cn de weelde van het aardappelloof met de^ vele bloemen in den herfst veranderen' den laatste velden weer van kleur en zijn de korenakkers opnieuw omge ploegd terwijl het heuvelachtige heide- verschiet door de bloeiende erika. een waasachtig paarsche achtergrond vormt en eindelijk komt de winter, wanneer de grond somber van kleur is en wan-' neer daarboven donkere wolkenmassa's snel voortjagen, soms afgewisseld door een heerlijk blauw uitspansel en soms ook de aarde bedekt mei haar sneeuw-' kleed. Vooral ook dat uitspansel is steeds vol afwisseling 1 Waar ziet men zoo'n stuk van het hemelgewelf als juist op onzen SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Soest I—D.O.S.V. I 10—2. Deze wedstrijd gespeeld op 3 Mei j.I. waarvoor een medaille uitgeloofd was, is door Soest gewonnen met sprekende cijfers. Als om 2.30 de spelers in het veld komen zijn beide elftallen volledig. De aftrap is voor Soest en door mooi samenspel gaat het op het D.O.S.V.-doel af, doch de back redt. Spoedig echter komt Soest terug en geeft de linksbinnen zijn club met een mooi schot de leiding. Daarna volgen een paar aanvallen op het Soest-doel doch zonder succes. De bal wordt terug gespeeld, de Soest- voorhoede neemt hem over en de rechts binnen zorgt voor het 2e doelpunt terwijl even later de midvoor er 3—0 van maakt, waarna D.O.S.V. bij een plotse linge doorbraak de Soest-keeper laat Eng, met zijn verren horizon Én waari kvisschen, zoodat met rust de stand is ziet men zulke mooie zonsondergangen 31 in het voordeel van Soest. Na de met al de kleurschakeeringen van licht-dhee, maakt na eenig heen en 'weer blauw, zeegroen, goudgeel, rose, roodfcpelen de tegenpartij het 2e doelpunt en zacht violet En dan de sterrenhemOTwaarna zij uitgespeeld zijn, want als het op een helderen avond 1 Dat groott^einde daar is heeft Soest gewonnen met wijde hemelgewelf met zijn duizenden van sterren Ja, onze Eng is inderdaad mooi I Maar ik wilde het niet alleen over den Eng hebben. Laat het voorjaar U verlokken om ook elders te gaan wandelen. Gaat langs de Van Weedestraat, de Burg. Grothestr. en langs de Vredehofstraat. Hoezeer ook winkels en kleine huisjes er zich steeds meer nestelen, nog liggen er vele mooie buitenplaatsen, waar riu alles zich gereed maakt voor het voorjaar, waar destrui- ken reeds stralen in hun jonge groen en waar het gebladerte der berken en beuken zich ontplooit. Wel zijn de bloe men nog niet over-talrijk, maar toch valt er reeds veel te genieten. Beginnend bij het Station Soestdijk ziet ge eerst rechts het heerlijk lichte blauwe van ontelbare vergeet-mij-nietjes, waartusschen rose tulpen in bloei staan. Voor Lindenhof bloeien als reusachtige bloemstukken de beide groote magnolia's, waarnaast de groote kastanjes weldra hun bloesems zullen openen. Voor Braam- hage wachten ontelbare roode tulpen op enkele dagen van weldoenden zonne schijn om hun kelken te ontplooien Beversteijn, Sleeswijk, Noorder Eng, Groenhof en Rozenhof toonen nog weinig of geen bloemen, maar het jonge groen prijkt er in tallooze tinten. Ook voor Groote sorteering. 6e. De S.D.A.P. ontstond nietin 1844, maar in 1894, voortgekomen uitdeS.D.P., de partij van Domela Nieuwenhuis. Deze is geen leider der S.D.A.P. geweest. 7e. Ten slotte heeft de Spr. als ver schil tusschen de V.D.B. en de S.D.A.P., naast het door uw verslaggever genoem de klasse-karakter der S.D.A.P' genoemd: het dogma der socialisatie van de S.D.A.P. Ter voorkoming van misverstanden verzoek ik de Redactie beleefd dit onder de oogen van de lezers te brengen. P. STUURMAN. f 15.75 - f 19.00 en hooger. vanaf f 13.SO Mooi Soest I Mogen wij spreken van mooi Soest Dit is misschien een vraag, die niet ter stond door iedereen bevestigend zal worden beantwoord. Er zijn menschen, die dagelijks een zelfden weg afleggen, gaande naar hun werk en denkende aan hun zaken en die dan nauwlijks oog hebben voor het natuurschoon, dat zich rondom hen vertoont. Maakt men hen eens wakker daarvoor en wijst men er hen op, dan gaan ook hun oogen wel open en zij zullen velerlei schoons zien, waar zij vroeger geen aandacht aan schonken en zij zullen er genot door winnen. Zoo stel ik mij voor, dat het ook bij sommigen hier in Soest zal zijn en dat er menschen zijn, die nauwlijks opmerkten hoe mooi ook onze omgeving is. En niet alleen onze omgeving, maar in de eerste plaats het midden van Soest, onze heerlrjke Eng. In welk jaa-^-ide men daar ook wandelt, steech*füe Eng eenig mooi steeds mooi e^^ch ook weer steeds anders f Nu, in het voorjaar ziet men er Rozenhof staat een prachtige magnola- boom, en een tweetal niet minder mooie slruiken van die soort slaan voor Love- renheide in de Vredehofstraat. Mariënhof is als altijd een lust voor de oogen; het reuzen-perk van rododen drons toont reeds zijn honderdtallen zwellende knoppen en hier en daar schemert reeds de bloemkleur er door heen. Voor Vredehof staat de wilgeboom, die er een levende toegangspoort vorm!, in stralend groen. En overschrijdt men de gemeente grens, dan ligt daar de prachtige tuin van het slot SoestdijkWelk een afwis seling van groen als men daar thans komt bij zonneschijnHet nog slechts schaarsche malsch-groene loover der beukeboomen laat nog een verren door kijk toe en tevens hebben de zonne stralen nog overal vrijen toegang tot den bemosten bodem met zijn goud bruine linten en tot het mooie grasveld. En daar tegenover staan de bloesems in den boomgaard overai op openspringen. Doch keeren wij terug naar Soest! VVandelt langs de Nieuwerhoekstraat en ziet er de weelde van violen loopt langs de Veenhuizerstraat, waar de primula's in tal van linten prijken gaat langs de Julianalaan, waar tal van bloemen bloeien o.a. prachtige tulpen; langs de Spoor- ,10—2. Heeren Sokken Soest 11—D.O.S.V. 11 2-0. Deze wedstrijd was veel spannender daar beide elftallen beter tegen elkander (Opgewassen waren. Als na eenigen tijd Soest een aanval onderneemt ontstaat een doelworsteling waarbij de tegenpartij in eigen doel trapt en daardoor Soest de leiding bezorgt, deze stand blijlt tot rust ongewijzigd. Na de thee weet de midvoor van Soest voor het 2e doelpunt te zorgen, en hoe D.O.S.V. zwoegt zij kunnen geen tegenpunt forceeren dank zij het harden werken der achterhoede, zoodat het einde komt met een 2—0 overwinning voor Soest 11. Soest IIISoeslduinen I 01. Deze wedstrijd aanvangende 6.15 n.m. wordt met evenveel vuur gespeeld als de voorgaande, evenals bij het le elftal is een medaille beschikbaar gesteld. Soestduinen heeft de aftrap en gaat op het Soest-doel af hetgeen niets oplevert waarna Soest het eens probeert doch met hetzelfde resultaat, niettegenstaande er hard gezwoegd wordt, gaat de rust met blanken stand. Na rust hetzelfde ~t einde net ie en eenigsie doelpunt maakt in deze wedstrijd en daardoor de medaille meeneemt naar Soestduinen. Zondag 10 Mei van 2.30—4.15 Soest I Amersf. Boys, van 4.15—5.45 Soest III Roode Duivels 1. Soest II om 2.30 in Baarn tegen Eemland II, terrein Zand- mortscbeweg. Vertrek per fiets om I uur van Middelman. Tricot De Curator in het failttgement van GERAR- DUS JOHANNES LEN^^ handelende on der de firma de NEDEl^^N^SCHE IJZER- WARENHANDEL voorheen G. J. L^NGF.RS Co., Vredehofstraat Soest, heefteden ter Griffie der Rechtbank te Utrecht alsmede ter Griffie van het Kantongerecht te Amersfoort gedeponeerd de lijst der voorloopig erkende crediteuren alsmede de staat der baten en schulden, alwaar belanghebbenden deze ge durende de zeven dagen voorafgaande aan de verificatievergadering kosteloos ter inzage kunnen verkrijgen. De Curator, Mr. F. C. TERLINGEN. Van Weedestraat 44, Soest. Er biedt zich aan een flinke Brieven onder no. 87 bureau van „De Soester'1 direct of met 8 dagen gevraagd. Loon 5—6 gulden per week. Adres Kerkpad Z.Z. No. heeft 3 dagen over voor nette werkhuizen Brieven onder no. 88 bureau van „De Soester" zoekt kennismaking met juffrouw van middelb. leeft., kl. gebr. geen bezw. Brieven onder no. 89 bureau van „De Soester". Te huur gevraagd een voor heer en dame op leeftijd, voor 8 a 9 gulden per week. Ook genegen te koopen. Brieven onder no. 90 bureau van „De Soester". Gevraagd voor bejaarde Dame met juffr. gem. met kookgelegenheid, voor Juni en Juli. Br. met prijsopgaven ouder no. 91 bureau van „De Soester". voor zomer en winter 3 kamers, 2 gr. en 1 kl. of 2 zeer grooten. In de omtrek van Middelwijk. Geen beroeps pens. Br. onder no. 92 bureau van „De Soester". tijd. of vast. Conditie's billijk. Adres Henriette Blaekweg No. 2, bij de Birkstraat Soest. te huur, 2 kamers en keuken. Brieven onder no. 93 bureau van „De Soester". TE HUUR fl.p. d. f0.50 p. '/2 d. Deskundige voor lichting. Wordt gebracht en teruggehaald. Beleefd aanbevelend, Raauwendaal, Molen straat 43. 25 cent per les. Verstellen aangeboden 2 gulden per maand. Adres Torenstraat 2b, Soest. 1/urali/int?Irnftg^ 2 hennen en 1 haan, zwart java. Adres I Maassen, Hartweg 11. Te koop een goed onderhouden Te bevragen Schoutenkampweg 2a. SCerkberichten. Overspannen Zenuwen vragen een Kalmeerend en Zenuwsterkend Middel. Mijnhardt's Zenuwtabletten beantwoorden volkomen aan dit doel Prijs 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten straat, waar dezen geheelen winter muur bloemen hebben gebloeid en waar deze ook nu nog in groote getale aanwezig zijn langs Lindelaan en Melmweg, waar Prunus-boomen één rose wolk van bloe sems toonen. Wie verder wit wandelen, die ga langs den Groote Melmweg en sla vópr dè spoorbaan links afhier is het lage wei land bezaaid met duizenden pinkster bloemen en bijna even zoovele goudgele dotterbloemen, die ook de kanten der sloten sieren. Ook kan men naar bosch en hei gaan, waar nu de boschbessen bloeien en de brem reeds hare over- talrijke knoppen toont, die zelf hier en daar al een geel bloemblaadje naar bui ten doen breken. Zoo is overal de bloe menweelde op komst. Wel is in dit opzicht nog niet alles op zijn rijkst, maar wil men daarop wachten, dan mist men het heerlijke jonge groen, dat nu zoo bijzonder mooi is. Naar buiten dus nu I en geniet van het vele mooie dat ook Soest en om geving ons bieden. D. v. d. E. Diverse soorten Zondag 10 Mei 1925. SOEST Ned. Herv. Kerk Voorin. 10 uur ds. D. P. Brans. Nam. 2V2 uur (Hees) ds. Brans. Rembrandtzaal. Voorm. 10 uur en 's avonds 6 uur de Eerw. Heer Dijkman van Zeist. Ned. Herv. Evangelisatie-Ver. „De Nieuwer-Hoek" Soestdijk Hotel „Eemland" ingang K. Brinkweg Voorm. half 11 Prof. A. M Brou wer, Hoogleeraar te Utrecht. Geref. Kerk Voormiddags 10 uur en 's avonds 6 uur Ds. D. de Wit van Berlikum Christel. Geref. Kerk. Voorm 10 uur en 'savonds 6 uur Godsdienstoefening. Dinsdag 12 Mei 's avonds half 6 Ds. Salomons van Amersfoort. V r ij z. Godsdienstigen Gymn. zaal O.L.S. Kerkebuurt Voorm. half 11 Da. Fred. W. Rap- pold van Zwammerdam. SOESTERBERG Ned. H er v. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. J. A. Radix. Extra collecte voor den eeredienst. Chr. School 's avonds 6 uur Ds Radix. Een moderne Zuivelfabriek en Melkinrich ting vraagt voor Soest en Soestdijk één of meer ijverige en nette om tegen zeer scherp concurreerende prijs hare melk en melkproducten te verkoopen Brieven motto „Melk", aan Blankenbergs adv Bur. Amersfoort. AANGIFTEN EN ADVIEZEN Maandags en Donderdags nam. v. 2—4 uur Woensdags en Vrijdags v.m. v. 9'/2—11'/2 BILLIJKE TARIEVEN De Oud-Inspecteur der Gem. Belastingen van Amsterdam. NIEUWERHOEKSTRAAT No. 10 zal publiek a contant verkoopen des namiddags precies 1 uur, ten verzoeke en ten huize van den WelEd. Heer A. H. Jagers, Vredehofstraat no. 4, wegens vertrek w.o. Salon- en huiskamer Ameublementen, mahonie cylinderbureau, eiken buffet, thee- kasten, mah. linnenkast, dito spiegelkast, pen dules, spiegels en schilderijen, karpetten en linoleum, overgordijnen, electra lampen, regu lateur, ledikanten met toebehooren, vulkachels rijwielen, uittrektafels, solide trapnaaimachine, eenig Goud en Zilver, ijskast, foltaire email badkuip, enz. enz. Kijkdag 's morgens voor de verkoop van 8 tot 12 uur. BAARN (Wegens vertrek) Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN, te Baarn zal op WOENSDAG 13 MEI 1925, des voor middags 10 uur, in het Huis Generaal Karei van der Heijdenlaan 16, te Baarn publiek a contant verkoopen bestaande uit: Antieke Chiffonnière, Eiken houten huiskamer-ameublement, Noten houten Salon-ameublement, Wortelhou ten Slaapkamer-ameublement, Pitch-pine Slaapkamer-ameublement, buffetten, Schilderijen, Electrische kronen, fau teuils, tafels, stoelen, kasten, spiegels, pendules met coupes, linoleum, zeil, karpetten, kleeden, loopers, Serre-ameu blement, ledikanten, paardenharen ma trassen, dekens, kussens, vitrages, over gordijnen, kachels, zoo goed als nieuw keukenfornuis, glas, porcelein en aarde werk, keukengereedschap, Tuingereed schappenen hetgeen verder te voorschijn zal worden gebracht. Te bezichtigen Dinsdag 12 Mei 1925 van 10—4 uur. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris ee bij den Heer H. Beuken, Laanstraat 14, te Baarn. Bij deze veiling kunnen geene goederen worden ingebracht. BAARN. OP HET ZONDAG 10 ME! IS AANWEZIG aan de Utrechtschestraat bij de Veenhuizertol te Soest. Door Notaris A. O. DAMMERS te Soest zal op WOENSDAG 20 MEI 1925, des voormid dags 10 uur, ten verzoeke van Mevr. de Wed Beckeringh geb. Krook van Harpen te Soest! publiek om contant geld worden verkocht; waaronder: Antieke Kasten, Tafels, Blauvv- Rood Porcelein, oude Schilderijen enz. enz Te bezichtigen Dinsdag 19 Mei van 1012 en2-5 uur. (Ingang bij het tuinhuis). Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn zal op DONDERDAG 28 MEI 1925, des avonds 7'/2 uur, in het Hotel „de la Promenade" aan de Amalialaan 1, te Baarn publiek verkoopen met de daarop staande beplanting, gelegen aan den Oude Heezerweg, nabij den straat weg Soestdijk—de Bilt en den Dolderscheweg, te Lage Vuursche, gemeente Zeist, ter grootte van ongeveer 7 Hectaren 86 Aren. Mnvaardjrj^ b£ de betaling der kooppen- Dagelijks te bezichtigen. Nadere inlichtingen te bekomen, ten kan- tore van genoemden Notaris, Eemnesserweg 17 BAARN (Krachtens artikel 1223 B.W.) Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn zal op DONDERDAG 28 MEI 1925, des avonds VJ2 uur, in het Hotel .de la Promenade" aan de Amalialaan 1, te Baarn in het openbaar verkoopen Hei Hluss genaamd ^vatbeneden 3 kamers, Serre keuken, bijkeuken, bergplaats en kelder, boven La™ers' 1 badkamertje en groote vliering. Het perceel is voorzien van gas- en water leiding en welpomp. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen op 9 Juli 1925. «wppen vaTe9b+ez+'CJlti®'en Dinsdags en Donderdags van 2 tot 4 uur. vaninlichtingen te bekomen, ten kantore genoemden Notaris, Eemnesserweg 17. SOEST 1925. ^cSveHenfiëra. vanaf fO.29 FAILLISSEMENT VAN G. REN00Y Aannemer te Soest. De door den E. A. Heer Rechter-commis- saris goedgekeurde eenige uitdeelingslijst in bovengenoemd faillissement is heden neder- gelegd ter griffie van de Arrondissements rechtbank ie Utrecht en van het Kantongerecht te Amersfoort, ten einde gedurende tien dagen vanaf heden ter kostelooze inzage te liggen voor de schuldeischers. Baarn, 6 Mei 1925. De Curator Mr. H. J. G. JANSSEN VAN RAAY. Notaris F. P E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn zal op DINSDAG 19 MEI |CP5 des H.7n/3,uu,r in ,het Xofiühcis van den te Soest ar n' aan de Nieuw Steeg PUBLIEK VERKGOPEN met steenen Schuur, Erf en Tuin, te Soest aan de Heete Akkerweg No. 27 nabij de Beukenlaan, groot 5.60 Aren i^fii JS. b,ev,aj beneden 2 kamers suite keuken, hal, kelder, boven 3 kamers. Huuropbrengst f400.- per jaar. -4Zuurtlg'ng Dinsdags en Donderdags van Inlichtingen ten kantore van genoemden notaris. BAARN 1925. Notaris F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn, za! op WOENSDAG 20 MEI 1925, des avonds 8 uur in het Hotel Central te Baarn' PUBLIEK VERKOOPEN: zeer gunstig gelegen aan de Nassaulaan 24, groot 3.18 Aren, verhuurd voor f750— per jaar. te Baarn aan de Heemskerklaan aan weers zilde van de Ijsfabriek, groot 18.47 Aren Inlichtingen ten kantore van genoemden Notaris. Het Bestuur van het Waterschap Soester- veen tracht op VRIJDAG 15 MEI a s. om 5 uur n.m. te Gemeentehuize aan f® besteden De inschrijvingen moeten gezegeld zijn mei dertig cent. De voorwaarden van aanbesteding liggen vanaf heden in de Bodekamer ten Gemeente huize ter inzage. Rembrandtlaan W.Z. 12 Soestdijk. Nette aflevering. Billijke prflzen.

Soester Courant | 1925 | | pagina 2