JIRDES.I1M Het Kinderparadijs Ons groote succes. Dr. DE VOS M-iuieede-meisje m B. HUISINGH. Mijnhard te Nette dienstbode f8.95 Zie onze Etalage. Poppenkliniek. mmm Laxeerta bietten MIJNHARDT'S m W>' V?' r ei Een leder moet weten Baarnsche Kunsthandel mm Uw Huid Advertentiën. SPREEKUREN: Spreekuur alle werkdagen. Te koop Te koop Te koop meisje. Positie Meisje gevraagd „Handelshuis Soest" Radio 2 Onqem, kamers Te koop 1 Timmerman en 2 flinke jongens Volvette kaas Te koop 2 strijksters, eenige meisjes en 1 Stokersiongen. Billijk ie Hoop in Baarn, Flink meisje Leeuwenstr. 26 - Tel. 2175 - Hilversum Trekwagens in moderne kleuren met en zon der gummibanden, onder volle garantie, vanaf door de ingezetenen zal worden ontvangen met voldoende belangstelling en deelname, waardoor dit bedrijf zeker rendabel zal kun nen worden. Het ligt in de bedoeling de kosten van aansluiting voor hen, die dit wenschen, zoo gemakkelijk mogelijk betaalbaar te maken. De opmerkingen van de verschillende spre kers bewoog zich om bovenstaande vragen) de verwachting werd uitgesproken, dat het gasgebruik goedkooper zou blijken te zijn dan petroleum en zeker veel gemakkelijker. Wij komen daarop later nog wel terug. De heer Mr. van Doorne had nog.- enkele bezwaren afkomstig van de vereeniging „AI- Op het Brasemermeer werden bij een krachtigen bries de bekende Hollandia-Zeilwedstrij- den gehouden. De zesmeterklasse H. 2, De Kemphaan, H. 4, Brasemermeer en nog twee andere even na het ronden van de boei. eer van zijn werk. Vooral daarom deed het ons leed, ons te moeten verzetten. Wij mee- nen echter, dat het niet de taak van den Raad is, de belangen van den een op te offe ren aan die van anderen. De tramremise wordt afgebroken. Een groote verbetering voor het verkeer door de Torenstraat. Thans is éen verzoek binnen gekomen van de bewoners van den Stations weg, de heeren J. v. d. Flier c.s., om op het vrijkomende terrein geen huizen meer te bouwen, maar het geheel te bestemmen voor plantsoen. Hoewel zeker velen in den Raad gaarne aan het verzoek hadden tegemoet gekomen, werd nu met op een na die van den heer Bes- selsen algemeene stemmen het advies van B. en W. gevolgd en het verzoek om finan- tieele redenen afgewezen. Weth. Van Elten legde er den nadruk op, dat het in de bedoeling ligt een klein ge deelte van het terrein te bebouwen voor hoekafsluiting van de Torenstraat. Een voorstel van B. en W. om een com missie te benoemen ter voorbereiding van een contract regelende de watervoorziening dezer Gemeente, gaf tot resultaat, dat bij eerste stemming de heer Endendijk en ver volgens de heer Mr. van Doorne, waarmede de gascommissie werd omgezet in een wa terleiding-commissie. Wij meenen, dat deze beslissing juist is te achten, de heeren hebben nu de routine en hopen wij, dat hun arbeid die resultaten mag hebben, waardoor de wa^ tervtoorziening in deze gemeente eens beter en afdoende geregeld wordt. Dan komt het belangrijkste punt van de agenda aan de orde. Of zooals de voorzitter zei „het brandende punt". De gasvoorziening van Soest. Na langdurige onderhandeling, na veel zoe ken en ernstig overleg ligt dan nu een con cept-overeenkomst ter tafel met de gemeente A'foort, regelende de voorwaarden waarop Amersfoort aan Soest gas zal leveren en Soest die zal betrekken. Wij hebben het in den Raad uitgesproken en willen dat ook hier doen, aan B. en W. en de commissie komt waardeering en dank toe voor dezen omvangrijken arbeid. Naar ons inzicht kon geen beter resultaat worden bereikt voor onze Gemeente en zal het nu aan de ingezetenen liggen of de opgemaakte begrooting straks zal uitkomen. Reeds voor eenigen tijd geleden was door den Raad in geheime vergadering besloten tot dien vorm van bedrijf, welke thans wordt voorgesteld, nl. het gas-distributie bedrijf. De overeenkomst met Amersfoort stelt vast, dat zij het gas aan deze gemeente zal leveren in een op te richten gashouder, waarna Soest zelf zal optreden als leverancier aan de in gezetenen. De gemeente Amersfoort levert dus alleen in het groot aan de gemeente Soest, waarna deze voor distributie haar eigen bedrijf in werking stelt. Voor het eerste jaar is gerekend en door Soest gegarandeerd een minimum-verbruik van 300.000 kub. meters gas, daarna elk jaar opklimmend met 50 kub. meters. Daarvoor berekent Amersfoort den kosten- den prijs, die elk jaar wordt vastgesteld aan de hand van de uitkomsten van de fabricatie- rekening over het voorafgaande jaar. In de begrooting is deze prijs aangehouden op on geveer 6 ct. per kub. meter in den gashouder, waardoor het mogelijk zal zijn gas aan de ingezetenen te leveren tegen een gemiddelden prijs van f 0.13- Deze prijs is gelijk aan die waarvoor te Soesterberg door Zeist gas ge leverd wordt. De persleiding tot aan den gashouder te Soest wordt gelegd door en voor rekening van Amersfoort, voor wie ook de kosten van onderhoud zijn. De kosten van oprichting van den gashou der zijn voor rekening van Soest en blijft haar eigendom. Voorloopig zijn de meest bebouwde ge deelten van Soest bestemd voor de leve ring van gas. Voorloopig volstaan wij met deze mede- deelingen. Nog zij medegedeeld, dat ook muntgas zal worden geleverd, waardoor iedereen in de gelegenheid zal zijn gas te betrekken. De bespreking bracht voldoende aan het licht, dat de Raad zich bewust was voor een ernstige beslissing te staan met verstrekkende gevolgen en zeker een beduidend risico. De voordracht werd door den voorzitter en den heer Foeken uitnemend verdedigd. Deze laatste gaf een uitstekenden kijk op den finantieelen opzet door de commissie en "B. en W. gemaakt. De begrooting van den ge meentelijken accountant week belangrijk af van die van B. en W., waaromtrent volkomen opheldering door den heer Foeken werd ge geven, die zeker de commissie in het gelijk stelde. Vast staat, dat groote risico aan dit be drijf is verbonden. Wij vertrouwen, dat deze voor onze gemeente zoo gewenschte zaak, OudeUtrechtscheweglO, Baarn. Tel. 235 VOOR EEN ARTISTIEK, FRAAI AFGEWERKT PORTRET HET AANGEWEZEN ADRES. gemeen Belang", waaruit moest blijken, dat bij de ingestelde enquête veel personen niet waren aangezocht tot deelname. De voorzitter toonde de huis aan huis ingevulde vragenlijsten en de heer Endendijk diende verder vriendelijk van advies, zoodat er weinig van des heeren Van Doorn's speech over bleef. Een goeden raad Mr. van Doorne, laat U niet gebruiken voor spreektrompet van deze vereeniging. Daar zoudt U geen plezier van beleven. De voorzitter deelde nog mede, dat de kosten van den gashouder en de gasbuizen goedkooper zullen zijn als in de begrooting becijferd. De voorstellen worden ongewijzigd goed gekeurd, evenzoo de ontwerp-overeenkomst met Amersfoort. Dc heer De Koning vraagt B. en W. er op toe te zien, dat zooveel mogelijk Soester ar beiders zullen worden te werk gesteld. Weth. van Elten zegt, dat hierop door B. en W. reeds is gerekend. De' voorzitter zegt daarop de commissie dank voor haar arbeid, waarmede deze be langrijke zaak verder naar B. en W. gaat voor uitvoering. Het volgende en laatste punt der agenda, het aanvaarden van een garantie door de Ge meente voor verdere uitbreiding van de gas voorziening van Soesterberg door de gemeen te Zeist, geeft aanleiding tot eenig debat over de actie voor afscheiding van Soester berg naar Zeist, De garantie bedraagt f1000 per jaar. De heer De Koning wil eerst eens weten hoe het met die afscheiding staat. 98 pCt. der bevolking, zuigelingen dus inbegrepen heb ben het verzoek geteekend. En al zijn de gronden niet allen even deugdelijk, zooals de ere belasting te Zeist, toch zou spr. wel iets naders willenweten, alvorens meerdere lasten op ons te nemen. De voorzitter zet uiteen wat de bedoeling is. De leiding ligt tot „Ons Belang" en nu is het plan haar nog verder door te trekken, zoodat ook verdere villa-bewoners gas zullen kunnen krijgen. Wat de afscheiding betreft, daarmede houdt ZEA. in deze dingen geen rekening. Evengoed zal alle zorg aan Soes terberg worden besteed. De heer Scheffer doet het genoegen deze uitspraak te hooren. Het betreft slechts een garantie en acht het standpunt van den voor zitter volkomen juist. Nadat ook nog de heer Hilhorst gelijke monniken gelijke kappen heeft bepleit en tegelijkertijd er op wijst, dat dit ook bij het wegenfonds te wenschen overlaat en de heer Foeken zijn sympathie voor het voorstel heeft uitgesproken, wordt het voorstel met alge meene stemmen aangenomen. Hoewel wij de actie te Soesterberg niet sympathiek zijn, verheugt het ons, dat nóch B. en W., nóch de Raad zich daardoor laten beïnvloeden. Het zou trouwens al te naïef zijn te verwachten, dat zulk een actie zoo maar zou worden ingewilligd naar de wen schen van een bepaalde groep personen, die de massa warm maken. Daar zit wel een beetje meer aan vast. De rondvraag bracht slechts weinig. De heer Endendijk vraagt openbaarmaking van het uitbreidingsplan. Men zal nog even moeten wachten. 'De heer v. d. Breemer verzoekt bordjes te plaatsen, „verboden voor ruiters" op de wan delpaden aangelegd in de bosschen bij Soest- duinen. Zij worden vernield. Zal voor ge zorgd worden. Daarna sluiting der vergadering. werken bij onregel matiger» stoelgang zonder kramp of pijn. Doos 60cent Dij Apoth.en Drogisten PLAATSELIJK NIEUWS BRAAMHAGE Naar wij vernemen zal er, evenals vorige jaren, wederom gelegenheid zijn tot het ont vangen van wandelkaarten voor „Braamha- ge", welke kaarten moeten worden aange vraagd bij Maison Ruijssenaars, Burgemees ter Grothestraat 11, Soestdijk. Op genoemd Buitengoed zullen ook in dezen zomer, steeds des Donderdagsavonds, wederom concerten worden gegeven. Het eerste concert zal a.s. Donderdag plaats heb ben. Hoofdpijntabletten werKen terstond. Glazen Buisje 60ct. Bij Apoth. en Drogisten ORANJE VEREENIGING A.s. Maandag, 7 Juni, 's avonds 8 uur, houdt de Oranje-vereeniging Soesterberg een ledenvergadering in Hotel „Het Zwaantje" Aan de orde is vastelling reglement en de finitieve Bestuursverkiezing. FANCY-FAIR Door de dezer dagen ten verkoop aange boden loten der Liefdadigheidsverloting was reeds c-enige bekendheid gegeven- aan het plan tot het organiseeren van een Fancy-fair ten bate der R.K. kerk te Soestdijk. Deze verloting, waaraan, naast 99 fraaie prijzen, bestaande uit prachtige luxe en huis- houdcli ke voorwerpen, als hoofdprijs is ver bonden een eerste klas dames- of heeren- rijwo 1. 's bedoeld als onderdeel van de te houden Fancy-fair, van welke verloting de uitloting plaats heeft op den laatsten dag der Fancy-fair, 2 Augustus a.s. Was het uitvoerend comité reeds spoedig zoover, dat met dc uitgifte van'de loten kon worden begonnen, thans zijn de werk zaamheden voor het geheel ook zoover ge vorderd, dat hieraan eenige bekendheid kan worden gegeven. Bedoelde Fancy-fair, welke zal worden ge houden op 31 Juli en 1 en 2 Augustus in de Mariaschool, welk gebouw aan het uitvoe rend comité voor dit doel belangeloos werd afgestaan, beloofd, gezien de groote en al gemeene medewerking, schitterend* te zullen slagen. In den grootschen opzet zijn o.m. opgenomen een 25-tal attractie's, waaronder de nieuwste nieuwigheden, terwijl mede reeds bekend is, dat gedurende alle dagen het geheel met muziek en zang zal worden op geluisterd. Tevens kan worden medegedeeld, dat reeds een overgroot aantal particulieren en winkeliers toezegging deden vaft verschil lende voorwerpen, waaronder zeer fraaie exemplaren, terwijl van verschillende kan ten reeds zeer mooie artikelen mochten wor den ontvangen. In verband hiermede, kan nog wprden me degedeeld, dat ten huize van de heeren J. H. Pieper, Veenhuizerstraat 11a, G. J. Smit, Van Weedestraat 35 en B. J. Sukkel, Nieu- werhoekstraat 21, steeds de gelegenheid be staat, goederen voor de Fancy-fair af te ge ven. Ook zal aan deze adressen gaarne ge richt worden ingewacht, dat goederen kun nen worden afgehaald. Zeer begrijpelijk wor den alle goederen in groote dankbaarheid aanvaard. Te Nijmegen vond dezer dagen de over dracht plaats van het standbeeld van Thomas van Aquino aan het Curatorium der R.K. Universiteit 'te Nijmegen. Een foto van het standbeeld, dat door den beeldhouwer August Falise te Wageningen werd vervaardigd en dat geplaatst is op het Keizer Kavelplein. i.ftJf'ét!? l l-'.j" I BRAND Zondagavond j.l„ omstreeks half tien uur, brak brand uit in de woning van j. M. aan den Klaarwaterweg alhier. Reeds sloeg de vlam door het met riet bedekte dak, toen de politie en burgers de brand ontdekten. Met vereende krachten be gon men nu met emmers water het vuur te bestrijden en het gelukte het huisje te be houden. De vrijwillige brandweer, die, zoo als steeds, vlug ter plaatse was, behoefde geen water te geven. Het huis was wel, doch de inboedel niet verzekerd. De politie heeft de zaak in onderzoek. AANGENOMEN Ds. D. P. Brans, beroepen predikant naar de Herv. Kerk te Oosterhout, heeft dit be roep aangenomen. GROENE KRUIS Zaterdag 12 Juni a.s., 's nam. half twee, zal in het Hotel Pays Bas, Janskerkhof 10 te Utrecht, de algemeene vergadering gehouden worden van de Provinciale Utrechtsche Ver eeniging „Het Groene Kruis". Op deze vergadering zal door Dr. A. van Voorthuisen, Inspecteur bij het Buitengewoon Lager onderwijs een voordracht worden ge houden over „Het misdeelde Kind". Alle Groene Kruis-leden worden dringend uitgenoodigd, deze belangrijke vergadering bij te wonen. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent onderstaande gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de po litie. Rijwielplaatje, Parapluie, Portemonnaie, Kinderschoentje, Psalmboekje. Aangevlogen 2 postduiven. NAT. BOND „HET MOBILISATIEKRUIS" Afd. Soest. Door het plaatselijk comité wordt mede gedeeld, dat aan de rechthebbenden, die op Zaterdag 29 Mei j.1., het Mobilisatiekruis niet hebben ontvangen, het kruis op een na der te bepalen dag zal worden uitgereikt. De wijze hoe, de plaats waar en wanneei deze uitreiking zal geschieden, wordt tijdig bekend gemaakt. PROCESSIE Te Soesterberg zal a.s. Zondag, 6 Juni, des namiddags na het lof van 5 uur, de jaar- lijksche propessie ter eere van het H. Sa crament worden gehouden. GEGUND. De afbraak van de tramremise en kosters woning, welke werkzaamheden door de ge meente werden aanbesteed, werd dezer da gen gegund aan den hoogsten inschrijver, den heer C. de Bruijn, Talmalaan. KIESVEREENIGING In de op j.1. Zondag gehouden vergade ring van de R.K. Kiesvereeniging te Soester berg zijn tot bestuursleden gekozen de hee ren Muller en Van Bergen Henegouwe. dat Leerdam Glaswerk smaakvol en goedkoop is. Leerdam glaswerk is toonaange vend zoowel in prijs als kwaliteit. UBT" Een bezoek aan den zal U hiervan overtuigen. Tumblers in 5 kleuren vanaf 20 cent Vaasjes in 5 kleuren vanaf 30 cent Alleenverkoop. Volledige collectie. Speciaal huls voor GESCHENKEN. Parkstraat 19 - Telefoon 579 •«f 3* De Liga dames juniores ploeg dia-Roeiwedstrijden uit de te Alphen a.d. Rijn gehouden Hollan- die het nummer stijlroeien won. TELEFOON Naar wij vernemen zal het telefoon-kantoor te Soesterberg voortaan voor abonné's ge opend zijn van 8 uur voorm. tot 8 uur nam. wordt mooier en ook blanker door Doos 30 cent AFSCHEID Dr. J. HOEK Voor een stampvol kerkgebouw hield Dr. J. Hoek, pred. bij de Geref. Kerk alhier, Zon dagavond zijn afscheidsrede, in verband met zijn beroep te Den Haag. Onder de vele genoodigden bemerkten wij het dagelijks bestuur dezer gemeente, Ds. Meijnen, Ds. Brans, Ds. Alkema en vele anderen. Tot tekst was gekozen Philippensen 1 vers 3 tot 6, welk bijbelwoord pred. in tweeën verdeelde, nm. de genade van God en het vertrouwen op God. Aan de hand van dit textwoord wees spr. er op, hoe Paulus bij zijn vertrek van de ge meente der Philippensen hen wees op de groote genade, die God aan hen bewezen had, er op wijzende, dat zij vertrouwen mochten, dat diezelfde God, ria Zijn ver trek, het goede werk in hen begonnen, zou voleindigen. Spr. riep zijn scheidende gemeente toe, op diezelfde God te vertrouwen, als waarheen Paulus zijn Philippensen wees. Na deze predikatie, zong de gemeente „Herdenk de trouw aan ons voorheen be toond". Psalm 74 vers 2. Spr. richtte zich vervolgens tot zijn schei dende kerkeraad, zijn collega's Ds. Alkema, Ds. Meijnen, Ds. Brans, Commissie van be heer, dagelijks bestuur der gemeente, school bestuur, afgevaardigde Classis Amersfoort, Mevr. Wed. tot Doelen Grothe en afgevaar digde der zuster-gemeente. In welgekozen woorden dankte Ds. Meijnen en Dr. Hoek, voor zijn grooten steun van hem ondervonden. De heer Burgemeester voor zijn verblijf als predikant, waarbij Dr. Hoek had bewezen, hoe een schoone taak het was, Herder te mogen zijn van deze. ker kelijke gemeente. Ds. Brans namens school bestuur, Dr. Hoek dankend voor zijn kracht voor het bijzonder onderwijs, dat hen bei den zoo lief is. Tot slot sprak Ds, B. Alkema, zijn schei dende collega op indrukkende wijze toe, waarbij spr. er op wees, dat Dr. Hoek, steeds arbeidende was in Gods Koninkrijk. Har telijk had hij gehoopt tal van jaren met hem samen te mogen arbeiden, doch God had dit anders beschikt. Wij moeten, aldus spr., in Gods weg berusten. Spr. eindigde met Dr. Hoek toe te wenw schen, dat hij onder Gods zegen zijn een maal begonnen werk te Den Haag mocht voortzetten, tot eere van zijn naam. De gemeente zong nu staande den gelief den leeraar, Psalm 12 vers 4 toe. Nadat Dr. Hoek de nauwelijks meer ver staanbare zegenbede had uitgesproken, ver liet de gemeente zichtbaar ontroerd het kerkgebouw. Nog namen velen persoonlijk afscheid van Dr. Hoek en zijn echtgenoote. iiC- Afdoend geneesmiddel voor wonden excema en huidaandoeningen. Vraagt Uw drogist. EEN DOLENDE GIDS De heer T. Pluim schrijft ons: Het bekende weekblad „De Prins", maakt zich reeds lang verdienstelijk door zijn fraaie reproducties van oude prenten, schilderijen enz. De vorige week gaf het blad er een van tegeltableau, voorstellende 't Paleis Soestdijk (heel in de verte), met op den voorgrond „een speeltuin en een vijver tus- schen 't Paleis en de Naald". Van verschillende kanten vraagt men mij nadere bijzonderheden, o.a. waar die tuin en die vijver gelegen hebben, wanneer ze zijn verdwenen, enz., terwijl sommigen er mij half een verwijt van maken, dat ik er nooit iets over geschreven heb. Ziehier de eenvoudige oplossing: het on derschrift is foutief; het gezicht op 't Paleis is niet aan de voorzijde, maar aan de achter zijde genomen; die oude wandeltuin met waterwerken lagen achter het Paleis. De schrijver van 't onderschrift was dus op een dwaalspoor. Trouwens de Koningslaan zou voor zulk een wandeltuin met vijvers en fonteinen te smal zijn geweest; Prins Willem III was al tevreden, dat het hem in 1676 gelukte deze laan (of liever de strook grond er voor) van De Eult te koopen. Volgens 't onderschrift zou die speeltuin (tusschen Naald en Paleis) in 1690 bestaan hebben, maar uit het zeldzame plaatwerk in 1695 bij Gerard Valck te Amsterdam uit gegeven, ziet men van 't Paleis uit de heele Koningslaan af, tot in de verte de rookende kalkovens aan de Eem toe, maar van een speeltuin geen enkel spoor. Een tweede fout wordt begaan met den schotel boven 't Paleis gereproduceerd; het portret van Willem IV kan niet van 1753 zijn, daar deze Prins reeds in 1751 was overleden. BURGELIJKE STAND GEBOREN Johanna, d. v. R. v. d. Heuvel en S. Grift. Pieter Johannes, z. v. P. Papenburg en A. Roethof. Johannes Baptista Maria, z. v. F. v. d. Valk en W. A. M. v. d. Lugt. Marinus Cornelis, z. v. P. Buitenhuis en G. Wielart. Christina Wilhelmina, d. v. A. Westerveld en H. v. Koutrik. Antonius, z. v. C. Riet veld en E. Broek. Johan Nicolaas, z. v. O. Klarenbeek en J. A. Lablans. ONDERTROUWD: J. v. der Valk en C. van Asch. GETROUWD: J. Reiman en H. Ebing. OVERLEDEN Hendrikus v. den Deijssel, 10 snnd., Alida de Kruijf, 45 jaar, geh. met Hendrik v. den Brink. Cornelis Pino, 57 jaar, gejiuwd met G. M. B. Determann. Anna Johanna Hui zing, 70 jaar, geh. met D. de Jong. Nico laas Antonie v. Welle, 58 jaar, geh. met Cornelia v. Welie. Kleine advert. bij vooruitbetaling MORGEN (Zondag) AANWEZIG Sophialaan 13, SOESTDIJK (bij de Emma laan) 9—11 voorin, en 1 3 uur nam. Soesterbergschestr. 10c - Soest Ondergeteekende verzoekt een ieder aan zijn echtegenoote, Hen- drika van de Hoef, geen goede ren af te geven zonder betaling, daar zulks door hem niet zal worden voldaan. JACOBUS MAASSEN Gz„ Veenhuizerstraat. een groot Kippennachthok, Soes terbergschestr. no. 52, Soestdui- soliede afbraak van de voorma lige tramremise te Soest, w.o. straat- en metselsteenen, kruis- pannen, balken, planken, deuren, kozijnen, latten, ramen, etc. Da gelijks op het werk. C. de Bruin, Talmalaan 5, Soestdijk. kloeken met kuikens, kippen, broed 1925, 2 vaarskalveren en een waschmachine. Te huur gevraagd een stuk wei- of hooiland. Adres: Schoute kampweg 2. Gevraagd een net, flink Nieuwerhoekstraat 3. Zich aan te melden liefst 's avonds na 8 uur. Net persoon zoekt een hem pas sende betrekking, onverschillig welke branche. Br. franco onder no. 406 bureau van dit blad. als leerling, voor winkel- en ma gazijn werk. Tc koop, compleet'drierlamps toe stel, in eiken kast, met luidspre ker en toebehooren, voor elk aannemelijk bod; werkt schitte rend. Postweg 8d, Soesterberg. te huur gevraagd. Adres te be vragen bureau van dit blad. UIT DEN OMTREK BAARN MUZIEK Niettegenstaande het ongunstige weder op Woensdagavond j.1., waren zeer velen naar den Brink getogen, om te genieten van de goede muziek der Hilversumsche Harmonie. Bedoeld corps heeft onder leiding van den heer M. Kley, een goed figuur gemaakt; een keurig programma werd op verdienste lijke wijze afgewerkt, hetwelk besloten werd met een marsch, gecomponeerd door den dirigent en aan het corps aangeboden ter gelegenheid van het a.s. 10-jarig bestaan. Met inbegrip van de gemeente-concerten zullen in dezen zomer 16 concerten plaats hebben, welke, voor zoover nog niet gege ven, zullen plaats hebben als volgt: 16 Juni, Crescendo, Baarn; 23 Juni, Har monie Crescendo, Bussum; 7 Juli, Fanfare De Eendracht, Eemnes; 14 Juli, Crescendo, Baarn; 21 Juli, Eensgezindheid, Blaricum; 28 Juli, Baarn's Mannenkoor; 2 Aug., Crescen do, Baarn; 4 Aug., Koninkl. Zeister Har monie; 6 Aug., Crescendo, Baarn; 11 Aug., Neutraal gem. Zangkoor en Kindervreugd, Baarn; 18 Aug., Kunst en Genoegen, Maar tensdijk; 25 Aug., Crescendo, Baarn; 31 Aug., Crescendo, Baarn; 8 Sept., Crescendo, slui ting, Baarn. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent navolgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen aan het politie bureau Stationsweg 22a. Rijwielbelastingmerk, Knipmes, Zilveren damesarinband, Koper gewicht (5 ons), Fan tasie halsketting, Rijwielbelastingmerk, Pakje satinet, Sigarenpijpje, Apparaat kloskant, Lin nen boorden, Bruin lederen heeren porte monnaie, Kap van een lantaarn, Fantasie Bro che, Pop kanarie, Kuiken, Rozenkrans, Por temonnaie met inhoud, Groen met wit ge streepte muts, Glassnij^er, Jonge hond. een zoo goed als nieuwe trap-, tevens handnaaimachine, gekost f135.voor den spotprijs van f50.Emmalaan 3, Soestdijk. Voor direct gevraagd een flink Zich aan te melden 's avonds tusschen 78 uur. Loon f360.— 's jaars. Mevr. KEMPER, Burg. Grothestraat 34. gevraagd tegen 15 Juni, bij Me vrouw Diderik, Laanstraat 17, van 9 tot 6 uur. gevraagd, voor direct. DALSTRA, Soesterberg. (Rijksmerk) te koop. J. v. Selm, Laanstraat 6. Aan het zelfde adres koolplanten te koop. Waschmachine met wringer, fabr. Miele, 100 Liter (eikenhout) en een petroleumtoestel (blauwbran- der, rond), kan als petroleumka chel gebruikt worden. Kampweg 50, Soesterberg. ERRATA In 't raadsverslag op blz. 1, laatste kolom, 40e regel van onderen, staat vermeld het woord „duit", dit moet zijn „doelt". Aan de Hyg. Stoomwasch- en Strijkinrichting Fa. W. C. v. d. Veen, Baarn, kunnen geplaatst worden: Kruidenierszaakje met aanver wante artikelen. Voor uitbreiding vatbaar, in bevolkte buurt. Woning te koop, desgewenscht te huur. Br. fr. onder lett. H.. K. aan Van de Ven's Boekhandel, Baarn. gevraagd, voor dag of dag en nacht, bij B. Huisingh, Oude Utrechtscheweg 10, Baarn.

Soester Courant | 1926 | | pagina 2