Wart SPLETEN iM w Het Kinderparadijs "VALET SPRUTOL 0r. van Dongen J.H.A. RUPERT Familie inraiT MneMier ™srK «•JT—Vb* Poppenkliniek. Vreest geen examen MIJNHARDT's Hier zijn de bewijzen Baarnsche Kunsthandel i Advertentlën. AFWEZIG: SPREEKUREN: SpreeMiur ALLE uieruen. Hoofd huid PUROL Gevraagd VrijekamermetPension TE KOOP net Meisje SirooMen uuassciien net Meisje, Winkeljuffrouw „HAHDELSHUIS SOEST" Te huur Te huuraangeboden Te koop Leeuwenstr. 26 - Tel. 2175 - Hilversum Alleen bij ons Kindertrekwagentje op 2 wielen, met gummi banden f3.65 Kindertrekwagentje, eigen fabrikaat, met sta len assen, onder volle garantie f5.95 merkt wel, dat er daar in die kringen ook verschillend over gedacht wordt. Stenhuis betoogt, dat, indien de arbeiders in een bepaalde tak van nijverheid in staking gaan, de arbeiders in andere takken hen moe ten steunen, door eveneens in staking te gaan. Henri Polak wijst er nu in het Weekblad van den Diamantbewerkersbond op, dat men zich van de beteekenis en de consequentie van zulk een stelling wel terdege rekenschap mag geven. En dan verwijst hij naar de ver loren staking in Engeland. Daar hadden de Een goed geschoren gezicht dwingt respect af en helpt U in het Ieren vooruit te komen. U kuat werkelijk niet Uw be»t doen. zoolmj U er niet op r'n voordeeligsi uitziet Scheef U daarom dagelijks met een Val et V eiligheidsscheermes Importtul-» Fa. B. MEINOERSMA - OEN HAAG. Hoe men in Engeland compfortabel kampeert. Nu is dit dus goed gemaakt. Maar onveran derd is het bezwaar der polderbesturen, dat zij een vreemde commissie moeten gehoor zamen; onveranderd is blijven staan: „dat die commissie kan besluiten tot verlegging en doorsnijding rivierwaarts van de dijken, als zij dit nuttig oordeelt; onveranderd is blijven staan: „dat die commissie besluiten kan tot doorgraving landwaarts van de bandijken als zij zoo'n werk onmisbaar oordeelt voor de belangen van de scheepvaart. Men wrijft zich opnieuw de oogen, als men leert van dat „besluiten" en „beslissen" der commissie. En hoor nu de diplomaat minister Van Karne- beek deze zaak goedpraten. „De leden der commissie zullen zich steeds van de inzich ten hunner regeeringen kunnen vergewissen en, vermits aan deze de beslissing is voorbe houden, kan er, naar het voorkomt, geen be denking tegen bestaan, dat de commissie na gaat en vaststelt, of er voor verleggingen en doorsnijdingen aanleiding is". In het ver drag staat, dat de commissie „besluit" en „beslist", hier wordt gesproken, dat de be slissing aan de regeeringen is voorbehouden; dat is al een bron van moeilijkheden; maar, waar blijft nu de zeggenschap van de polder besturen, die z.elfs voor de provincie Zee land in een aparte wet is vastgelegd, n.1. die waarin het gaat over de Calamiteuse pol ders? Dan is er nog iets, dat de aandacht trekt. Reeds lang is urgent het vraagstuk van de waterloozing van Belgisch-Vlaanderen en van Zeeuwsch-Vlaanderen. Nu hadden de polder besturen van Zeeuwsch-Vlaanderen den mi nister verzocht om ook wel rekening te wil len houden rnet het rapport, dat de com missie, die door de polderbesturen daar be noemd was, over de situatie aldaar had uit gebracht. Wat doet nu de minister? Hij ne geert alles wat door die commissie in haar rapport is uitgewerkt en spreekt alleen van commissies, die in 1875 en in 1890 onder zoekingen hebben gedaan. Maar sindsdien is de toestand daar totaal gewijzigd en wijzigt zich nog telkendage. Is het wonder, dat men in Zeeuwsch-Vlaanderen het gevoel heeft, van in de kou gezet te zijn.. De haven van Terneuzen zal weer als voor den oorlog, kunnen profiteeren van de lage tarieven der Belgische spoorwegen, maar.... alleen als het geheele verdrag aangenomen is. Dus nog zoo'n zoutebolletje om dorst te krijgen. Wat de doorvaart over de Schelde betreft, zijn alle schepen, welke geen Holland- sche haven aandoen, volgens het verdrag uitgesloten van alle politioneel of justitioneel onderzoek. Wij mogen er naar kijken maar aankomen niet. Dat is zoo gebleven. De minister vindt, dat dit met onze hoogheids rechten niets uitstaande heeft. We kunnen altijd in de een of andere haven 'n schip aan de ketting leggen. Dat zou wel gaan als de lossing van een schip zoo lang duurde, als de werkwijze op de departementen en de werkwijze op de departementen zoo snel ging als de lossing van een schip. Maar nu 't pre cies andersom is, zullen de heeren aitijd ko men als de vogel al lang gevlogen is. Nog steeds niet wordt in het verdrag over de kwestie van de Wielingen gerept, maar de Belgische regeering vond het noodig om in de Kamer tc verklaren, dat zij niet kari afzien van de rechten, die zij heeft op de Wielingen. En dan eindigen de verklaringen, dat het de bedoeling is, om de banden tusschen de beide landen nauwer toe te halen. Maar wie zal daarbij geworgd worden? Jan Salie!!!! Gz. Want er is een middel dat U kalm maakt en kalm houdt, terwijl Uw geest helder blijft ZENUWTABLETTEN behoeden U voor zenuwachtigheid. Buisje 75 ct Bij Apoth. en Drogisten KRONIEK VAN DE WEEK Een baken in zee. Bloed- schoenen. Mac Donald, een verstandig man. Weer om wentelen. Leve de repu bliek. Wat is nu democratie? Nog steeds is men niet uitgepraat over de groote algemeene werkstaking in Engeland, die zoo jammerlijk mislukt is. En steeds meer blijkt, hoe ontzaggelijk veel de arbeiders daar verloren hebben. Nu zou men zeggen, dat de leiders der vakbeweging hier, daarvoor een open oog hadden, maar wie „Het Volk" leest, arbeiders meer gediend geweest, indien de T. N. C. (de centrale leiding der Britsche vakbeweging) een groote steunbeweging op touw had gezet, om de mijnwerkers finantieel te steunen. Maar de T. N. C. dacht het eco nomische in het land te verlammen en de regeering en de bevolking te brengen of te dwingen tot het bewerkstelligen van een op lossing, die de mijnwerkers hadden kunnen aanvaarden. Het resultaat is precies eender geweest, alhier in 1903, alleen een beetje erger. Die taktiek is een fiasco geweest.. En wat in Engeland nu zulk een geweldige misluk king was, prijst Stenhuis nu voor de arbei ders hier aan, om er voortaan naar te han delen. Maar de heer Polak houdt zich overtuigd, dat de moderne vakbeweging dit niet doen zal. Hare wezenlijke leiders zijn daartoe te verstandig. Daar hoort Stenhuis dus niet bij. Niet bij de „wezenlijke" leiders en niet bij de „ver- standigen". Iedereen is tegenwoordig ook vakvereenigingsleider. i verdwijnen spoedig dooreen pot Bebel, van wien we de vorige week een uitspraak citeerden „Generalstreik ist Gene- ralunsinn" was ook op het Internationaal- Socialisti'sch Congres te Amsterdam in 1905. Toen redevoerde Mevr. Roland Holst over „Generalstreik und Sozialdemokratie" en ver dedigde zij de algemeene werkstaking als een bruikbaar wapen bij de onvermijdelijke toe spitsing der klasse-tegenstellingen. Bernstein kwam daar toen tegen in verzet en vele an deren stonden aan de zijde van Mevr. Roland Holst. Er werden toen zulke geweldig re volutionaire uitspraken gedaan, dat de oude Bebel het woord vroeg en begon met te zeg gen, „dat hij eerst eens naar de punten van z'n schoenen zou kijken, om te zien of deze nog niet met bloed bevlekt waren, van al dat revolutionaire wat hier van middag over de vergadering uitgestort was". Mac Donald, de leider der Engelsche Ar beiderspartij heeft zich meermalen tegen sta king als strijdmiddel uitgesproken, een geval waarmee zijn geestverwanten op het vaste land danig verlegen zitten. Zijn afkeuring van de algemeene staking is echter zóó scherp en zóó onvoorwaardelijk, dat het zonde zou zijn niet elke desbetreffen de uiting van hem vast te nagelen. Thans heeft hij weer een omvangrijk ar tikel over de algemeene staking gepubliceerd in de „Socialist Review". Hij spreekt daarin de opinie uit, dat de al gemeene staking een vruchtelooze onderne ming is geweest. De staking is afgekondigd om de mijnwer kers te helpen, doch, zoodra waren de ver schillende vereenigingen in staking, of zij be vonden, dat zij Op haar eigen terrein werden aangevallen. Aan het slot verklaart Mac Donald: „Het wapen van de algemeene staking kan niet aangewend worden voor industrieele doeleinden. Het is onhandig en zonder ef fect; het heeft geen doel, waarvan de berei king als een overwinning kan worden be schouwd. Als de strijd tot het einde werd voortge zet, zou hij het vakvereenigingswezen ruï neeren. De verantwoordelijkheid ligt bij de alge meene staking zelf en bij degenen, die haar zonder nadenken propageerden en de arbei ders aanspoorden tot een domheid. De algemeene staking is het beste als be dreiging, doch, eenmaal als zoodanig aange wend, kan ze niet meer op die wijze gebruikt worden." Met deze woorden van den Britschen ar beidersleider is het onzinnige van de alge meene staking voor goed geteekend. Het is men lette daar wel op bij hem geen prjncipieele afkeuring als revolutionaire daad maar een nadrukkelijk betoogen van de practische onbruikbaarheid van het strijdmid del, dat door de roode „Genossen" over heel de wereld als het ideaal van solidariteit werd beschouwd. In Portugal, het land waar men elk jaar zoo ongeveer een revolutie of een omwen teling heeft en dan als intermezzo's daar tusschen in de noodige samenzweringen, hebben de militaire heeren de boel weer eens omgekeerd. Thans is het generaal Gomes da Costa, die de kat de bel aangebonden heeft. Hij is nu Lissabon binnengerukt en heeft de regeeringsgebouwen bezet. Er is een regee renden raad samengesteld, die voorloopig het parlement best missen kan. Dat zijn maar potkijkers, die parlementsleden. Bovendien ligt het heelemaal in de lijn, want wie kan er nu beter regeeren als een- militair, die heeft er een goede houding voor, een goede stem, is commandeeren gewoon en kan de wapens gebruiken. De rest kunnen ze doodgewone menschen dan wel laten doen. Ook hier hebben ze den president der repu bliek weggestuurd en met de' verkiezing van een andere zullen ze nog wat wachten, misschien wel tot er een nieuw parlement gekozen is en dat zeker voorloopig nog niet. Du menschen, die dachten, dat als een natie eenmaal een republiek was, er dan niets meer om te wentelen viel of zoo iets, staan wel met hun mond vol tanden. Want juist in die republieken schijnen van regee- ringswege rare dingen te gebeuren. En 't gekst is, dat deze volbloedrepubli keinen, die altijd zoo heel erg hard ge schreeuwd hebben om doorwerking der de mocratische beginselen, 't allereerst de par lementen naar huis sturen, m.a.w. 't volk onmondig verklaren en op despotische ma nier optreden. Als zoo iets in een monarchie gebeurd schreeuwen de „demefcraten" (met allerlei voorvoegsels) moord en brand, maar in een republiek, dan hoor je ze niet. Daar schijnt zoo'n omwentelingetje precies in te behooren. Ds. P. N. Gijsman, predikant der Ned. Herv. Gemeente te Oostkapelle, hoopt 16 Juni a.s. zijn 25-jarig ambtsbediening te herdenken. Vanaf 16 Oct. 1921 staat de zilveren jubilaris te Oostkapelle (Walcheren), heeft zitting in het Class. Best. van Middelburg en is Prae- tor van de Ring Veere. PLAATSELIJK NIEUWS RAADSVERGADERING De Raad der gemeente Soest is in open bare vergadering bijeen geroepen tegen Dins dag 15 Juni a.s., des avonds 7.30 uur, ter afdoening van de navolgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen der vo rige agenda. 2. Aanbieding van de begrooting 1923, rekening 1923 en begrooting 1924 van het grondbedrijf, alsmede besluiten tot wijziging der gemeentc-begrooting 1925, met voorstel van B. en W. deze vast te stellen. 3. Vaststelling van een drietal besluiten tot wijziging der gemeente-begrooring 1925. 4. Aanbieding der likwidatierekening van het voormalig trambedrijf met een besluit tot wijziging der gemeente-begrooring 1926. 5. Behandeling van het voorstel van B. en W. inzake vaststelling van het vermenig vuldig in gscijf er der inkomstenbelasting 1926- 1927. 6. Voorstel van B. en W. tot instelling van een commissie van bijstand voor het bi heer van het gasbedrijf, en vaststelling van een verordening regelende de samenstelling en den werkkring dier commissie. 7. Benoeming van een commissie van bij stand in het beheer van het gasbedrijf. 8. Vaststelling van een verordening re gelende het beheer van het gasbedrijf. 9. Opnieuw vaststelling van de verorde ning: regelende de werkzaamheden der finan- cieele commissie. 10. Adres van J. Doeser alhier, verzoe kende de vrije beschikking over een gemeen teterrein en deelname in het garantiefonds een en ander in verband met plannen tot het geven van openluchtvoorstellingen. 11. Adres van de afdeeling Soest van den Vrijzinnig Democratischen Bond, verzoeken de de openstelling van een bad- en zwemin richting te willen bevorderen. 12. Adres van P. A. Endendijk, verzoe kende verkoop van den bij hem in gebruik zijnde gemeentegrond. 13. Uitloting van 5 obligatiën, groot elk f500.— der leening pro resto, groot f 24500.—. 14. Mededeeling van ingekomen stukken. 15. Aanvraag van machtiging tot het voe ren van verweer tegen het door de N.V, Soester Bouwmaterialen-handel ingestelde be roep tegen het vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Utrecht van 10 Maart 1926. BEEN GEBROKEN Toen mej. G. S. Woensdagmiddag alhier bezig was met de schoonmaak ten huize vgn haar zuster, hgd zij het ongeluk van de zoldertrap te vajlen, waarbij zij haar rechter been braje. Dr. Vos verleende geneeskundige hulp. Mej. S. werd daarna naar Baarn naar het ziekenhuis vervoerd. AANRANDING Door de politie alhier werd de 20-jarige G. B. aangehouden, terzake feitelijke aan randing der eerbaarheid. B. is ter beschikking der Justitie gesteld. MOND- EN KLAUWZEER Onder het vee van de landbouwers A. H.: D. L„ A. G. K. en A. K„ allen alhier, is mond- en klauwzeer uitgebroken. PRIJZEN BEHAALD Op de te De Bilt gehouden politie-hon den-wedstrijden, behaalde „Cito" Bovier, eigenaar de heer H. J. van Leeuwen alhier, een tweeden prijs, voor zijn schitterend wer ken, terwijl „Carees", Duitsche herder, eige naar de heer Assink, ook een prijs behaalde. WAARSCHUWING De Burgemeester van Doetichem waar schuwt tegen 2 plm. 25-jarige personen, die verschillende gemeenten bezoeken en met christelijke blaadjes werken. Een hunner noemt zich Muutjewerf, terwijl de andere voorgeeft De Jong te heeten, doch vermoedelijk zijn deze namen valsch. Zij ple gen de plaatselijke predikanten te bezoeken en deze onder valsche voorspiegeling te be wegen tot de afgifte van geld. GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent de navolgende gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen bij de po litie te Soest. Schaartje, Kinderportemonnaie, Reisdeken, 2 Belastingplaatjes, Rozenkrans, Vulpotlood, 2 Geldstukken en een Broche. Aangevlogen 2 postduiven. Te Soesterberg: een Autoslinger. POLITIEHONDEN DRESSEERCLUB Op het terrein van de Politiehonden Dres- seerclub S. en O., nabij 't station Soestdui- nen alhier, zal op 25 en 26 Juni a.s. de voor keuring tevens wedstrijd worden gehouden voor honden van leden van de Kon. Nederl Politiehonden-vereeniging, wonende in de provincie Utrecht. De heeren Heijkamp te Utrecht, Losekoot te Amersfoort en Van Prattenburg te Zeist, vormen de keurings-commissie. Ten einde de aantrekkelijkheid tot dezen wedstrijd te vergrooteri, wordt aan het pu bliek vrijen toegang verleend. Honden, die niet aan den wedstrijd deelnemen, worden niet op het terrein toegelaten. Het laat zich begrijpen, dat voor dezen wedstrijd prijzen noodig zijn. Indien er een of meer personen mochten zijn, die hiervoor een prijs (kunstvoorwerp) beschikbaar willen stellen, worden beleefd verzocht hiervan-spoedig opgave te doen bij een der onderstaande adressen. Birktstraat 7 te Soest; Torenstraat 10 te Soest; Verl. Schoolweg la te Soesterberg; Kampstraat 16 te Soesterberg. MOTOR-ONGEVAL De bekende aannemers R. en D. kwamen Dinsdag, gezeten op hun motorrijwiel, aan gereden over de Soesterbergschestraat alhier. Op het oogenblik, dat zij een vrachtauto bestuurd door D. B. alhier, wilden passee- ren, sloeg deze plotseling links af, waardoor de motorrijders tegen de auto aanbotsten en beiden over de straat geslingerd werden. R., die bestuurde, kwam er met gescheurde klee- ren af, doch de duozitter D. bekwam een ernstige bloeduitstorting in zijn knie. De po litie heeft procesverbaal opgemaakt. WEER BRAND Dinsdagmiddag ontstond een schoorsteen brand in hetzelfde huis, bewoond door J. M. aan de Klaarwaterweg alhier, alwaar Zon dagavond brand ontstond, hetwelk toen door politie en buren gebluscht werd. Ook thans slaagde men er in een begin van brand te blusschen. De politie heeft de zaak in onder zoek. (Wegens plaatsgebrek eerst heden). dat de artikelen van de GLASFA BRIEK LEERDAM, ontworpen door bekwame kunstenaars, smaakvol en niet duur zijn. WATERSTELLEN in diverse kleuren mat, zwart plateau a f4.40. TUMBLERS, zoowel geschikt voor vaas, water- of limonadeglas, in 5 verschillende kleuren a f 0.20 VAASJES in sierlijke modellen, van af f 0.30 Groote sorteering DRIJFSCHALEN, KAASSTOLPEN, JAMPOTJES etc. Leerdam garandeert U kwaliteit, smaakvolle vormen en kleuren. Wij garandeeren U verkoop uitsluitend tegen fabrieksprijzen. Alleen verkrijgbaar voor Baarn en omstreken in den Parkstraat 19 - Telefoon 579 Speciaal huis voor GESCHENKEN. ORANJEFEEST SOEST In aansluiting aan het voor eenigen tijd gepubliceerde bericht, deelt het bestuur van „Soest Vooruit" en de Chr. Oranjevereni ging „Juliana van Stolberg" mede, dat het in haar bedoeling ligt, ter gelegenheid van den verjaardag van H.M. de Koningin Moe der eene Alegorische optocht, dan wel een Bloemencorso te organiseeren. Naar aanleiding hiervan noodigt zij thans particulieren en afgevaardigden van vereeni gingen uit. tot eene vergadering op 21 Juni a.s., teneinde zoo mogelijk tot een definitieve beslissing te komen. Zij, die niet op deze vergadering aanwe zig kunnen zijn, doch met de plannen van het comité instemmen en daadwerkelijk me de willen werken, worden verzocht dit schrif telijk op de vergadering te doen weten. Voor nadere bizonderheden zie men de advertentie, voorkomende in dit blad. SOESTER SCHAAK- EN DAMCLUB Dinsdag was de Baarnsche Damclub O.K.K„ II de gast der Soester Damclub. Na geanni- meerd spel wist Baarn te winnen met 106. De Soester club had dezen winter verschei dene overwinningen te boeken, echter is dit de tweecfe nederlaag in korten tijd, eerst de schaakafdeeling in Utrecht en nu ook de dam mers geslagen. Nu de schaakafd. lid is ge worden van den Ned. Schaakbond, verwach ten wij, dat er door de heeren goed geoefend zal worden; het is ons inziens tijd, dat ook de Damafd. lid wordt van den Ned. Dambond, er komt dan meer ernst in het spel. De uitslag der wedstrijd is: SoestBaarn D. F. VoigtRomijn 0—2. D. Staal—Dijkhuizen 1—1. S. de ZoeteBenning 1t. C. J. OskamKip 11. D. GundelachKlomp 02, J. de BoerNoordijk 20. K. de Boer Sr.—Dené 11. K .de Boer Jr.Geleijns 02. Totale uitslag 6—10. BENOEMD Onze plaatsgenoot, de heer C. N. v. d. Flier, is benoemd tot hoofd der School met Kleine advert. bij vooruitbetaling MORGEN (Zondag) AANWEZIG ARTS, van 20 Juni tot en met 11 Ju'' a.s. Praktijk wordt waargenomen door Dr. Van Dongen, Dr. Groen man en Dr. De Vos. Sophialaan 13, S0ESTDIJK (bij de Emma laan) 911 voorm. en 1—-3 uur nam. Soesterbergschestr. 10c - Soest Geboren; ELLA ANTONIA dochter van J. ZOETELIEF en A. M. ZOETELIEF- v. Geffen. SOEST, 11 Juni 1926. Verloofd: CORRIE M. v. BAERLE en NIC. P. M. WESTRA SOEST Middelwijkstraat 26 B BAARN Kerkttraat 27. 15 Juni 1926. Uw Hoofdhuid wordt vrij van roos en Uw haar wordt zacht en handelbaar indien U de gewoonte aan neemt om er des morgens een weinig doorheen te wrijven. Voor de vele hartelijke blijken van belangstelling, ondervonden bij het overlijden van onze in nig geliefde Moeder en Groot moeder GERR1TJE WILLEMSEN, Wed. van Menso Mechteld van Wely, betuigen wij onzen welgemeenden dank. M. M. VAN WELY en Kinderen. SOESTDIJK, 5 Juni 1926. Soesterbergsche weg 183 zegt hartelijk dank aan allen, die 2 Juni j.1. tot een onvergetelijken dag hebben gemaakt, in 't bijzonder aan de V. V. Soest. een net meisje voor dag of dag en nacht. Zich te melden Spoor straat 31. aangeboden, voor tijdelijk of doorl. Zeer billijk. Geen beroeps- pension. Kerkpad 28 Z.Z., Soest. een prima Dames- en Heeren rijwiel en een goede waschma- chine. W. Verweij, Julianastr, 50. biedt zich aan. Kerkpad Z.Z. 18. Mevrouw Middendorp, Kerkpad 22, vraagt een voor halve dagen, niet boven 15 jaar. vanaf 20 cent. Moderne strijkin- richting, Soesterbergsche str. 15. Het Nederlandsch Tooneelverbond heeft 5 Juni j.1. in de Stadsgehoorzaal te Leiden zijn 57e Algemeene Vergadering gehouden. VERBETERING In ons raadsverslag van de vorige week is een regel uitgevallen. In de commissie van voorbereiding voor een te maken regeling met de waterleiding-maatschappij zijn ach tereenvolgens gekozen de heeren Foeken, Endendijk en Mr. van Doorne. Bij de vermelding van den heer Foeken, welke voorop had moeten gaan, liet de zet machine ons even „in de steek". DIERENBESCHERMING Afd. Baarn en Omstreken. Maandrapport van den Inspecteur, Schuts- laan 51, Soest. Bij de woonwagenpaarden eenig tuig doen veranderen wegens verwonding en een losse oogklep laten vasthechten. Eenige trekhonden wegens te lage schou derhoogte (55 c.M.), vóór de kar doen uitspannen. Eenige zwervende honden van een nieuwen eigenaar voorzien. De woonwagenkampen te Baarn en Soest gecontroleerd zonder aanmerkingen. den Bijbel aan de Spoorstraat, in de plaats van den heer J. v. d. Sluis. GEM. ARBEIDSBEURS Tot en met heden zijn in de Gem. Ar beidsbeurs alhier ingeschreven 29 werkeloo- zen, verdeeld als volgt: 2 Metselaars, 2 Opperlieden, 1 Schilder, 2 Grondarbeiders, 10 Losse arbeiders, 4 Land arbeiders, 2 Kantoorbedienden, 2 Incasseer ders, 2 Timmerlieden, 1 Chauffeur en 1 Elec- tricien. BURGELIJKE STAND GEBOREN Maria Antonia Martina, d. v. J. M. Janssen en W. v. Marwijk. Jacobus, z. v. H. Hooft en H. Kok. ONDERTROUWD: Th. H. de Moor en T. G. Meerding. T. J. H. Werkhoven en H. Tietge. OVERLEDEN: Johannes Jacobus Staal, 82 jaar. Aukje Brinkman, 34 jaar. Aalbertus van Gelderen, 83 jaar. Voor winkel en magazijn vragen wij een leeftijd 14—15 jaar, om tot te worden opgeleid. KLEEDING-MAGAZIJN SOESTERBERGSCHESTR. I5a. biedt ach aan. Genegen huish. bezigheden te verrichten. A. v. d. Linden, Veenhuizerstraat 27 Soestdijk. 0 Aug.), 2 kamers en serre met tuintje, gemeub. of ongemeub T' z- sebruik van keuken, op Jen stand bij station Soestdijk Br dit Wad" n°' bU™ per een Burgerwoonhuis, f6 week Direct te aanvaarden Schoutenkampweg 19. Te bevr Bosstraat 21 D, Soest.

Soester Courant | 1926 | | pagina 2