Kinderfeest IS AFWEZIG PW LEVERPASTEI van ïieleman Bros Uitvoerin Mannenzangver. „APOLLO" en „APOLLO's Kinderkoor" MIJJIHARDT'S Dr. RUPERT K. VAN DONGEN Tandarts HIRDES Afwezig Joh. Mets @1S= EM ELECTROGEEMED PUROL er opS Ingezonden Jtabletten verstopping OPROEP AAN VELEN. van 10 Juli tot en met 31 Juli Donderdag 21 Juli 1927 Een villa met erf te Soest net Meisje Meisje, Een Meisje, TE KOOP Kippengaas en Palen. Wegens overcompleet te koop Schilderen Behangwerk per groot blik f 0.30 19 «JULI a.s. 1e. a. Opnieuw van buiten schilderen enz. van 78 woningen, b. het schilderen van gedeeltelijk nieuw aan te brengen hek werken bij die wo ningen. 2e. het leveren en stel len van vorenbedoel de hekwerken. Mevrouw HENDRIK VAN NES OP MAANDAG 11 «JULI a.s. OP WOENSDAG 13 JULI 1927 in de muziektent tegenover het Raadhuis. Tijdens deze uitvoering zal er gecol- lecteerd worden voor de noodlijdenden van den stormramp in den Achterhoek UITVOERING MANNENKOOR „APOLLO" EN „APOLLO's KINDERKOOR" Hebben we de vorige week reeds gemeld, dat bovengenoemde vereenigin- gen een uitvoering zouden geven, thans kunnen we mededeelen, dat deze is bepaald op Woensdag 13 Juli a.s., des avonds 8 uur in de muziektent tegenover het Raadhuis. Het programma dat ten gehoore zal worden gebracht luidt 1. Kinderkoor (kleine afdeeling) a. Kinderen van een vader. b. Poppenwiegeliedje. c. Van een geweldig jagertje. d. Meiliedje. 2. Kinderkoor (groote aldeeling) a. Het Angelus. b. Lente. 3. Mannenkoor cappella. a. Serenade. b. Winterstilte. c. Nimmernacht. 4. Kinderkoor (kleine afdeeling) a. Constantje's brief. b. Atsjie. c. Zonneschijn. d. Marschliedje. 5. Kinderkoor (groote afdeeling) a. Gij vriendlijke zonne. b. De Regenboog. c.4 Nacht. 6. Mannenkoor (met pianobegeleiding). a. Hollandsch glorie. b. Matrozenkoor. We zien alzoo dat het een mooi pro gram is en gelooven dan ook wel, dat onder de eminente leiding van den heer H. J. v. Maurik, deze uitvoering zeker zal slagen. Nummer 3b van het program ma is het verplichte nummer, waarmede het Mannenkoor op 10 Aug. a.s. hoopt deel te nemen aan het groot nationaal concours te Gorinchem, terwijl het vrije nummer „Nimmer Nacht" is. Tijdens de uitvoering van het program ma zal er een collecte met gesloten bussen worden gehouden ten bate van de noodlijdenden van den stormramp in den Achterhoek. Moge een ieder hiervoor het zijne bijdragen. PRACTISCHE LES BIJENTEELT. Heden Zaterdagmiddag om half drie zal de Heer Joustra uit Amersfoort voor de leden van de afdeeling Soest van de Vereeniging tot bevordering van bij enteelt een practische les geven op de bijenstand van den Heer Van den Broek te Soesterberg Huize Bieënhof aan de Amersfoortschestraat. Het bestuur van de afdeeling denkt per fiets om half twee vanaf Bosstraat 3 te rijden. Wie dan mee wil rijden zorge dus daar op dien tijd tegenwoordig te zijn. Ook andere belangstellenden kunnen tegen vergoeding van 25 cent aan de practische les deelnemen. EXCURSIE NAAR DE BIJENMARKT. Aanstaande Dinsdag 12 Juli hoopt het Bestuur van de afdeeling Soest van de Vereeniging tot bevordering van bijenteelt een excursietocht te maken naar ae 'üijenmarkt ie Veeriendaal.. Wie aan dezen tocht wil deelnemen zorge dien morgen om 6 uur per fiets te zijn aan het adres Bosstraat 3. CURSUS BLOEMSCHIKKEN. Alhier zal spoedig aanvangen een cursus in bloemschikken. Ieder, jong en oud, man of vrouw, vakkundig of particulier bloemen liefhebber kan daaraan meedoen. De les zal iedere Zaterdagavond worden gegeven. Het lesgeld zal hoogstens 25 cent per uur zijn. Zijn er een 20 deelnemers dan is het lesgeld aanmerkelijk minder. Kom dames en heeren. liefhebbers of vaklui wie doet er nog mee. Men geve zich op aan het adres Kerkstraat 10. Ook zijn daar meerdere inlichtingen te krijgen Deze kinderen worden verzocht Zaterdag 9 Juli tusschen 3 en -5 uur n.m. hun deelnemerskaarten te komen afhalen op het terrein aan de Soester- bergschestraat. HET EERSTE LUSTRUM VAN „ZOMERS BUITEN" Feestelijke bijeenkomst te Soestduinen. Zomers Buiten" en het eerste lustrum. Ziedaar een combinatie van twee begrip pen, waarvan althans het eerste bezig schijnt te verdwijnen, zoo nu en dan een bewijsje gevend van nog niet geheel te zijn uitgestorven. Eh de vereeniging ,,'s Zomers Buiten" trof het juist bijzonder gunstig, doordat de Zondagmorgen begon met zonneschijn en dus een der eerste voorwaarden schiep voor feestvieren buiten. Want het bestuur van het vacantie- oord „Zomers Buiten" te Soestduinen had een uithebreid en zeer varieerend feestprogramma samengesteld voor de viering van het eerste lustrum. Toen we op Soestduinen aankwamen, viel er een triestig motregentje, dat evenwel de feeststemming niet vermocht te bederven. De eerste vijf jaren zouden misschien niet direct reden geven tot feestvieren maar de volharding der leden, die zich zooveel offers hebben getroost, is oorzaak, dat men de moeilijke jaren te boven is. Ja, zoo vertelde de voorzitter ons, we kunnen, dank zij die volharding, nu tot uitbreiding overgaan. Er komt een groot vacantieoord te Zandvoort voor gezins- verblijf en hier in Soestduinen wordt naar de plannen van den architect Piet Kramer een „Tuin der Vreugde" aange legd, die een unicum zal worden op dat gebied. Behalve een groote dwaaltuin met een tooverhuis zal er voor de jeugd werkgelegenheid zijn in apartelocaliteiten. Natuurlijk zal daardoor het geheel aan pracht en ook aan gezelligheid winnen, Het is ons te doen, zei de heer Van Sluis, om gezonde ontspanning. Een theehuisje zal ook voor het wandelend publiek gelegenheid geven tot rusten na heerlijke wandelingen in deze om geving. De vlag op het hotel-café-restaurant is door de vrouwen van leden gemaakt en Zondagmorgen na de officieele aan bieding, door haarzelf in top geheschen. Eenige afgevaardigden van sympathi- seerende organisaties uit Amsterdam en Rotterdam hebben het bestuur gecom plimenteerd, terwijl de versiering buiten en in de zaal aangebracht is door de huidige bewoners. Toen wij de restauratiezaal betraden, stonden we meteen midden in de feest- drukte. In de vestibule prijkte een aantal keurige bloemstukken en binnen zaten eenige honderden gasten aan den disch. (Tel.) lastingplaatje, jocypet, tuinschop, heeren rijwiel, dekkleed. Bij stukloopen van huid en voeten,' doorzitten, zonnebrand en smettenmaar vooral ook bij b'and- en snijwondén, ontvellingen en allerlei huidverwondingen Het verzacht en geneest. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. M. de R1 Naar aanleiding van wat mij wordt medegedeeld, dat namelijk verteld wojkt dat men uit officieele bron" weet (jat ik erkend zou hebben Brandnetel Jte zijn, breng ik hierbij ter openbare kennis dat dit een absolute en pertinente on waarheid is. Ik geef dan ook diegenflh die zich gedrongen voelen op bittér- uurtjes enz. bedoeld bericht te versprei den beleefd in overweging tevens naar die „bron" te informeeren opdat dt^ze met ondergeteekende kan worden ge- confronteert, niet opdat ik het feitripo erg vind voor Brandnetel te worAèn versleten 't is toch geen halsmisdSfd maar ik vind het niet te pas koirtn iemand dergelijke dingen toe te dichten die absoluut uit de lucht gegrepen zijn. Hoogachtend, j Mr. VAN DOORoE. Soest, 4 Juli 1927% Geachte Redactie. Naar aanleiding van hetgeen Zonc^g j.1. is voorgevallen in de Torenstraat, namelijk een vechtpartij op den openbare weg, waarbij zelfs rustige wandelaars en kinderen in betrokken werden, ^|u ik willen vragen f Is het niet wenschelijk dat de politie ook Zondags telefonisch te bereikeims om zoo spoedig mogelijk assistentie te verleenen bij gevallen als bovenbedoeld, branden, ongelukken enz. Met dank -voor de plaatsing, tegen Doos 60et. Bij Apoth.en Drogisten MAANDRAPPORT INSPECTEUR Afdeeling Baarn en Omstreken Te Baarn een hond van een hondenkar, bespannen met 3 honden, welke kreupel liep, wegens geblesseerde voetzool, laten uitspannen en toezicht gehouden ge durende eenige dagen, dat de hond niet gebruikt werd. Bij een trekhond aanmerking gemaakt op het tuig, waarvan de draagriem te smal was. Bij het toezicht houden op de uitlading van vee te Soest aanmerking gemaakt op een koe met overvolle uier; daar het dier maar een minuten te loopen had, de koe maar door laten gaan. Een dame opmerkzaam gemaakt op het afjakkeren van haar kleine hondje, dat hard achter haar rijwiel meeliep. De dame beloofde deze opmerking ter harte te zullen nemen. Door rijkspolitie proces-verbaal op gemaakt tegen een paardenslager wegens mishandeling van een paard, dat daarna gestald werd te Hooge Vuursche. Een kreupele hond van een Spaken burger doen uitspannen en steeds ge controleerd. De eigenaar van een kreupel paard gewaarschuwd dit dier tijdelijk niet te gebruiken waaraan de hand gehouden wordt. Een woonwageneigenaar heeft hulp ingeroepen van de Dierenbescherming voor een kreupel paard, waarvoor de dierenarts medicijn en rust voorge schreven heeft Een bekende vischvrouw opmerkzaam gemaakt, dat haar honden weer magerder werden. Op verzoek eenige honden en katten afgemaakt. KINDERFEEST Voor het te houden Kinderfeest van de V.-V. „Soest" op 2 Aug. a.s., hebben zich j.1. Zaterdag 300 kinderen laten inschrijven. A. W. P^V GESLAAGD Onze plaatsgenoot, Albert van den Berg, slaagde j.1. Zaterdag aan de Uni versiteit te Utrecht in het Taalkundig Candidaats Examen Indologie. „VOLKSONDERWIJS" Landdag Baarn Men -verzocht ons het volgende mede te deèlen f Op Zondag 10 Juli a.s., wordt op initiafief van vele afdeelingen van de Vereeniging Volksonderwijs te Baarn een landdag gehouden, tot steun in den strijd voor het openbaar onderwijs. Het Muziekkorps „Crescendo" uit Baarn (Directeur de Heer Van Dapperen) en een kinderkoor uit Utrecht (Directeur de Heer H. van Rheenen) zullen zich doen hooren, terwijl de bekende redac teur van het Ouderblad, School en Huis, de^heer Th. Thijssen j het woord zal voeren. Wij wekken hierbij alle voorstanders van openbaar onderwijs op, dezen land dagge bezoeken. $;Het Oranjepark te Baarn is door B. en W. voor dit doel beschikbaar gesteld en 's middags te half drie wordt het tegen 10 ct. p. p. opengesteld. Wij vertrouwen, dat de 10 Juli een goede dag zal zijn voor de openbare school in het centrum van ons land. Dien dag dus naar het schoone Baarn 1 2e ZOMER-CONCERT Blijkens een advertentie in dit blad zal de Soester Harmonie Patiëntia Vincit Omnia", Maandag 11 Juli haar tweede Zomer-concert geven in de muziektent tegenover het Raadhuis. Het programma voor dezen avond luidt: 1. Met Vlag en Wimpel, Marsch. M. J. H. Kessels. 2. Ce Cac Maudit, Ouverture. F. Popy 3. Flonica, Valse. L. Golesteanu. 4. Le Grand Mogol, Fantaisie. J. M. Parés. 5. Une Nuit D'Été, Fantaisie. Aug. Eenhaes. 6. Le Masqué D' Or, Ouverture. F. Popy. 7. Freischütz Fantaisie Sur 1' Opere de Weber. M. J. M. Kessels 8. Le President, Marsch. C. Canivez. VERLOTING SCHILDERIJEN EN SPREI Gebouw Religie en Kunst - Orgelfonds De loten van 25 en van 50 ets. zijn allen geplaatst. Van die f 1.zijn er nog slechts enkele voorhanden bij den Heer Geubbels, zoodat de verloting binnenkort zal gehouden worden. Tege lijkertijd zal ook de trekking voor de sprei plaats hebben. STORMRAMPCOLLECTE Zaterdag 16 Juli a.s. zal de algemeenen collecte voor de stormramp worden gehouden,. Alle brandweerlieden zijn persoonlijk aangezocht de secretaris der commissie den Heer van Duren Sr. te willen berichten of zij zich al of niet disponibel willen stellen als collectant. Brandweerlieden f Om het werk vlug en goed te doen zijn een 30-tal noodig. Dan kan de collecte gebeuren in één middag. Geeft U dus, zoo eenigszins mogelijk op ter bereiking van het goede doel. GEVONDEN VOORWERPEN. Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Zadeldekje, koperen afsluitsleutel, be- Ik heb gezien het lijden der dieren ik heb er om geweend, totdat net me ineens toescheen, of eene talr' |e schare menschen me cmgaf en ik als van zelve met luider stemme tot htfar richtte dezen OPROEP. Gij allen, die invloed oefent of oefenen kunt, U roep ik op te strijden voor het noodlijdend dier. Gij opvoeders, onderwijzers, leerariln, predikers, rechters en regeerders, U vraag ik uwe beste krachten te wijden bt leniging van het lijden der dieren. Want deze zaak is het meest urgijnt Nederland, zij is meer urgent d loonsverhoogingmeer urgent dj vrouwenkiesrecht; dringender dan groote, maatschappelijke hervorminj omdat zij gepaard gaat metverhooj der menscheiijkheid, verhoogf peil der menschheid I Op dan, gij allen, die in staat zijtTte strijden voor het mishandelde, vertrapte, verstooten dier. Bedenkt dat op U de volle verantwoordelijkheid rust, niet ge daan te hebben wat gij hadt gekund, wat gij hadt moeten doen En gij, jeugdige menschen, die het hoofd vol hebt van hervormingsplannen en verbeteringen tot heil der menschheid, komt in de allereerste plaats op voor het recht der dieren als levende schep selen, werkt daarvoor overal en te allen tijde, hetzij in woord of geschrift, hetfcij van den .kansel of katheder, hetzij in heilige verontwaardiging of in liefdevolle terechtwijzing. Opvoeders, onderwijzers en leeraren, tot het allernoodigste wat onzen kinderen moet worden bijgebracht, behooit een innig, groot medelijden met het nood lijdend dier, omdat het nü levend geslacht blijk geeft dat medelijden niet te gevoelen, er ten eenenmale vreemd aan te zijn. Is het niet treffend, dat goede, hartelijke menschen vaak een totaal gemis aan gevoel toonen, zoodra het dieren betreft dat mannen en vrouwen vol teedere liefde voor zieken en zwakken voor lijdende kinderen, dikwijls geheel on verschillig blijven ten opzichte van het lijden der dieren „Het is maar een dier, maar een hond, maar een beest", zoo hoort men zeggen en geen van hen denkt er aan, dat juist omdat het maar een beest is, hier hun medelijden het meeste noodig is. Een kind dat lijdt, dat pijn heeft of verdriet, kan het ons vertellen het schreit en de menschen loopen te hoop, buigen zich over hem heen en het zegt hun, wat hem deert en zij helpen het en brengen het naar een veilig tehuis. Gij allen, die u christenen noemt, rechtzinnigen en vrijzinnigen, zijt gij dan niet geroepen mede te werken aan een komenden geluksstaat voor al wat zwak is En is dan het allerzwakste, het meest hulpbehoevende en van u afhankelijke hier op aarde niet het dier? En het allereerste denk ik hier aan de trekhondenellende in Nederland, aan de duizenden en duizenden arme trek honden, die hun pijnlijk lichaam den ganschen dag moeten voortsleepen, die ransel krijgen en geen eten, die 's avonds zelve maar hun voedsel moeten gaan zoeken, die 's nachts hun oud, afgewerkt lichaam moeten neerwerpen in een vunzig hok op harde steenen, die schrijnen de trekhonden, die voortgehitst worden met stokslagen, die den ganschen dag geen voedsel of drinken krijgen, laat staan eenige vriendschap of lief- koozing. De slavenhandel in menschen is af geschaft, doch die in dieren bestaat nog al zijn afschuwelijke kracht, zich baseerend op niets dan op geweld I Gij allen, die den mond vol hebt over rechten, denkt aan het recht der dieren, recht op eene goede behandeling na harden arbeid, recht op goed voedsel, reeht op vriendschap. En gij, waarachtige dierenvrienden, die zeiven honden hebt en hun het leven veraangenaamt, bedenkt, dat de trekhond met zijn droeve oogen, zijn vermagerd, vaak gewond, pijnlijk lichaam van het zelfde dierengeslacht is als uw lievelingen thuis, dezelfde trouw bezit, dezelfde be hoefte aan aanhankelijkheid en liefde heeft. En gij, jonge arbeiders, die u mensch gaat gevoelen en spreekt van onderdruk king der heerschende klassen, bedenkt dat gij in de allerlaatste plaats u van alle onderdrukking van welk schepsel dan ook, dient te onthouden, opdat men u niet ten laste legt datgene, waarvan gij anderen zoo fel beschuldigt. Welaan dan, denkt aan uwe trekhonden, aan de marteling, waaraan gij hen blootstelt, en keert tot u zeiven in. Want juist uit üw kringen moet het medelijden voort komen. het medelijden en de deernis voor al wat zwak is en zichzelf niet verdedigen kan. Gij hebt zelf geleden zegt gij, welnu, dan kunt gij het lijden des te beter verstaan en begrijpen, dan kunt gij in ieder geval beginnen het lijden van hen, die zwakker zijn dan gij, uit dc wereld te bannen. Daar zijn geen wetten voor noodig slechts in verre toekomst misschien van kracht, daar is alleen menschelijk gevoel voor noodig, ontstaande nu, op het oogenblik zelf en zich uitende door edele daden. Schaft zelf uwe trekhonden af, niet later, niet naderhand, neen. op staanden voet, spant ze uit en behoudt de dieren als vrienden in uw huis, zij zullen u dan nog vele goede diensten willen bewijzen, of brengt ze in een veilig toevluchtsoord, waar geen pijn of mishandeling hen meer deren zal. Moet gij er des te harder om werken, des te beterde arbeid met goeden wil verricht is een zegen voor ieder. Zijt gij jong, uw lichaam zal er des te krachtiger door worden, zijt gij oud, zoo zullen er velen zijn, die u willen helpen, zoo zij uw beweegredenen hebben leeren kennen. En dan denk ik ook aan de paarden, welke pijn lijden door schrijnend bit, verkeerde aanspanning of anderzins. Meermalen zag ik zoo'n paard vruchteloos worstelen om het bit uit den bek te werpen. O, ik weet wel, velen hebben deernis en de tranen springen hun in de oogen bij het zien van zulk een gemarteld dier, doch aan onze tranen heeft het dier niets, indien wij niet spreken in woord, beeld of geschrift, als wij onze stem niet verheffen tegen het schromelijk on recht, dat daar bedreven wordt. Daarom gij allen, die invloed kunt oefenen in wijden of zelfs ook slechts in beperkten kring, spreekt ervan telkens weder, en, zijt gij er toe in staat, helpt en redt dan waar te helpen en te redden isde een op deze, de ander op die wijze, al naar de mate van zijne sterkere of zwakkere persoonlijkheid, doch draagt allen een steentje aan tot het heerlijke bouwwerk, dat eens Nederland sieren zal, den veiligen staat voor het arme hulpelooze dier. Laat men er alom van spreken in scholen en kerken, tot kinderen en vol wassenen, in rechtszalen en vergader lokalen van allerlei aard, in litterair werk, in dramatische kunst. Want ik herhaal u nog eens, deze zaak is het meest urgent, dringender dan het voltooien van uwe' heerlijke muziekcompositie, uwe izinnige historische of wijsgeerige k.ongl d menschheid niet zulk een schrede vooruit als de liefde betoont aan het redeloos, hulpeloos dier. Op dan gij allen in naam der men scheiijkheid, vangt aan dit groote werk barmhartigheid. Dr. J. M. SERNÉE. Nam. half 6 Cand. Bronkema te Soestdijk. CHRISTELIJK OEREF. KERK Julianastraat Voorm. 10 uur en nam. 6 'uur Ds. B. Oosthoek VRIJZ. QODSDIENSTIGEN Oebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm half elf Ds W. J. Wegerif te Utrecht. SOESTERBERQ He r v. W ij k c o m m i s s i e. Geen opgave. der Voetbalver. Soest op 2 Aug. a.s. Terrein Soesterb.straat De Inschrijving voor de verkoop van verschillende consumptie (geen drank), feest- en rookartikelen is ge opend tot en met 15 Juli a.s. Inschrijvingen te zenden aan het Secretariaat V.V. Soest, Heideweg 2a. Zondag 10 Juli Is aanwezig ADVERTENTIËN ARTS De praktijk wordt waargenomen door Dr. RUPERT, Steenhofstraat en Dr. DE VOS, Lindenlaan. SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Zondag a.s. 1 uur n.m. Soest II— D.O.G. II, 3 uur n.m. Soest ID.O.G. I, op ons terrein aan de Soesterb.straat. Door den Heer v. Raaij (Stationskof fiehuis Soestduinen), is een prachtige beker beschikbaar gesteld, welke ver speeld zal worden tusschen Soest I D.O.G. I. Aangezien deze club 1 e klasse U.P.V.B. speelt, zal Soest alle krachten in moeten spannen wil zij een nederlaag voorkomen. Ook het 2e elftal moet terdege op zijn tellen passen, want D.O.G. II speelt ook een klasse hooger dan ons elftal. Wij vertrouwen dat vele toeschouwers van deze wedstrijden getuigen zullen zijn. SOESTERBERG. IN GEVAL VAN BRAND Soesterberg De Commandant van de Vrijwillige Brandweer te Soesterberg verzoekt in geval van brand No. 21 of 32 op te bellen. Kerlcberichten. Zondag 10 Juli 1927 SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. K. van den Berg van Amersfoort (Doopsbediening) 's Avonds 6 uur geen dienst. SOESTDIJK Rembrandtzaal V.m. 10 uur ds. J. I. van Schaick. 's Avonds 6 uur geen dienst. Woensdag 13 Juli zal de Kerkelijke Ontvanger zitting houden in de Ker- kekamer niet van 10 tot 1 uur, maar van 10—12 uur voormiddags. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat Voorm. 10 uur Cand. Bronkema te Soestdijk. Nam. half 6 Ds. J. Dijk, Em. Pred. te Soest. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. J. Dijk, Em. Pred. te Soest. Sophialaan 13 16-26 «IULI SOEST 1927 Not. F. P. E. v. Ditzhuyzen te Baarn, zal op 'savonds IV2 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butselaar a.d Nieuwesteeg te Soest wegens sterfgeval, publiek verknopen ad. Nieuwesteeg nr. 51 nabij de Gedenknaald groot plm. 2.75 a.ren Te aanvaarden bij de betaling 1 Sept. 1927. Meerdere inlichtingen ten kantore van ge noemden notaris. Voor de deelneming mij betoond bij het overlijden van mijn lieve Zuster betuig ik hiermede mijn hartelijken dank. Wed. A. P. BOESER-Van Voorst. Soestdijk. Biedt zich aan voor den dag, 17 jaar. Brieven onder no. bureau van dit blad. Voor terstond gevraagd net voor heele of halve dagen. Adres Steenhof straat 69 Soest. P.G. ruim 20 jaar, biedt zich aan voor d. en n., liefst bij kinderen. Inlichtingen geeft Mevr. van Krieken, Steenhofstr. 78 Soest. Een huis of winkelhuis, bev. 5 kamers, keuken en kelder en bergplaats, groote tuin, prijs f5000. Direct te aanvaarde. Te bevr. Soester bergschestraat 10a Soest. Te koop ongeveer 120 meter gaas, 180 c.M. hoog en 40 palen met deur, staande op het terrein Wilhelminalaan 18 (berg) en te be vragen daarnaast no. 16. 1 zwart groot gasfornuis, 1 grooten vierkanten eikenhouten tafel, 2 gascomforen, 1 salaman derkachel, 1 kinderkast en 1 grooten hangkast Te bevragen Julianastraat Ia, Soestdijk. Vraagt prijs van solled VEENHUIZERSTRAAT 59 merk Molen VAN WEEDESTRAAT 46 TEL. 2098 De Woningstichting ONS BELANG zal op In het OPENBAAR AANBESTEDEN Bestekken aan te vragen bij het Stichtings bestuur Koningin Wilhelminastraat 21 A'frt tot en met 15 dezer. Inschrijvingsbiljetten worden uiterlijk 18 dezer aan bovenbedoeld adres ingewacht. De opening dier biljetten zal geschieden op den bestedingsdag om 11 uur in het Café Restaurant 't „Zwaantje" te Soesterberg. Namens het bestuur De Voorzitter, M. VERZIJDEN. Probeer U eens onderstaande artikelen Jam 1 pond pot 41 cent Jam 2 pond pot 75 cent Jam 3 pond pot f 1.05 Sikesz melkreepen per 10 stuks 35 cent Ananas stukjes 48 cent per blik. Ananas per groot blik 66 cent. Ananas per heel blik 85 cent. Slaolie prima 80 cent per heel flesch. Abrikozen p. blik 48, heel blik 80 cis. Perziken p. heel blik 75, p. 3 bi. 70 ets. Peren per heel blik 90 cent. John West Zalm heel blik f 1.—. Soesterb.straat Ie Telef. 2227 Reuzen aanvoer van Aardbeien, kersen Druiven, Perziken, Appels. As. week groote aanvoer van groenten voor de weck. 1ste kwaliteit concur- reerende prijzen. Zie steeds onze prijzen aan de winkel. te geven door de SOESTER HARMONIE „PATIËNTIA VINCIT OMNIA' Dir. H. KOK Jr. des avonds 8 uur in de muziektent tegenover het Raadhuis HET BESTUUR. te geven door de DIRECTEUR: H. J. VAN MAURIK DES AVONDS 8 UUR Op aanmerkelijk gunstiger voorwaarden als het SOESTER GASBEDRIJF warden U alle artikelen op geleverd o.a. Gascomforen, Fornuizen, Haarden, Kachels Baden, Geij- sers in alle merken, verder vele soorten Lampenkappen, Stofzuigers, le en 2e hands auto's, motorrijwielen, complete keuken, huishoude lijke uitrustingen, plano's, ameublementen enz. enz. Voor inlichtingen betreffende directe levering op zeer gunstige voorwaarden wende U zich onder strikte directie letter V.S.U. bureau van dit blad.

Soester Courant | 1927 | | pagina 2