Kleedingmagazijn J. v. teken ZATERDAG 17 December begint de groote I BALANS-OPRUIMING Koop nu uw Winterjas Taidrts IlllES Dr J. RUPERT, Dr, K. v. Dongen, Eerste Soester Wijnhandel en Slijterij Speciale Winterdranken llisser's Boekhandel Weihnachts- pakete SLEDEN vanaf f 1.90 Kerkhof Co. Kerkhof Co. Te INBOEDELS ILaaiistraat 55 - BAARN Telefoon 508 H Spotprijzen. |j HET KINDERPARADIJS Advertentiën. A„ Winter,, Dierenarts Kerkplaats. Van 17 tot en met 24 December 10 procent korting Het Wolhuis VISITEKAARTEN Dienstmeisje Dringende nood. Kleeding, Schoeisel, Beddengoed enz. Te koop gevraagd Te koop gevraagd Te huur gevraagd Te koop Gevraagd Te huur gevraagd Gevraagd Dagmeisje, Kamers met Pension Oliebollen flinke Dagdienstbode. Te koop De „SOESTER ÜIJZEl" Kerstgeschenken Gijsberi Maris Geachte Inwoners C. v. Hazendonk AANBESTEDING. Hei Doum van een Rust huis. bevallende 25 hamers, op een terrein aan den Dei deunen ie soest. Fa. N. VAN P0MEREN Tijdschriften en Modebladen N. van Pomeren. Wasscherij XALDEWAli Schaatsen en montuur. Voor de Feestdagen J. C. van Haarlem Onze voorradige Prijsnoteering oöp. zuivelfabriek en MeiHinrichiing. blieke werken, wordt daarna aangenomen met 10 stemmen, (2 stemmen worden uit gebracht op den heer Pronk en 1 stem op den heer Beuzel). 11. Voorstel van B. en W. tot benoeming eener Commissie uit den Raad met opdracht omtrent het door Burgemeester en Weth. ontworpen ambtenaren-reglement van advien te dienen. 12. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van een Verordening regelende de salarissen en loonen van de ambtenaren en werklie den in dienst der gemeente. Beide punten komen gelijktijdig in behan deling. De door B. en W. voorgestelde com missie wordt met algemeene stemmen geko zen, met uitzondering van den heer Dam mers, die 12 stemmen verkreeg. 13. Voorstel van B. en W. tot naamsver andering van een weg en benaming van een in aanleg zijnd park. De heer Doorman komt op tegen de ge dachte om den Heetakkerweg van naam te doen veranderen. Spr. wenscht de historische namen te handhaven en stelt daarom voor, dat B. en W. dit gedeelte van het voorstel zullen terugnemen, hetgeen wordt afge wezen. De heer Van Doorne doet nog het voor stel deSchrikslaan van naam te doen ver anderen en deze te noemen Wethouderslaan. Het voorstel Van Doorne wordt afgewe zen en het oorspronkelijk voorstel van B. en W. aangenomen. Hl Wift U iets meoi'sfMÊ Wilt IJ Iets goedkoops in KERSTBOOMVERSIERINGEN Alleen LEBUWENSTR.26, HILVERSUM - Tal 2171 14. Vaststelling van besluiten tot het in schenking aanvaarden van strooken grond ter verbreeding van wegen. Vastgesteld. De heer Doorman verzoekt nog door grondruiling te verkrijgen, dat verbreiding van de Pieter de Hooghlaan kan wVmen verkregen. 15. Behandeling van verzoeken om aan- ko p en huur van grond, en vaststelling van de daarmede verband houdende besluiten. Goedgekeurd. Ook bij dit punt bepleit de heer Door man door grondruiling te verkrijgen, dat het ogelijk wordt, dat vooral met betrekking .ot de Schrikslaan, de huizen loodrecht op de as van den weg kunnen worden geplaatst. 16. Vaststelling van een nieuw verkave- lingspian van de gemeente.terreinen, complex Juliacaplein. De heer Doofman wijst er op, dat één terrein nagenoeg onverkoopbaar is, daar be bouwing van dit terrein niet mogelijk is. Hieraan zal de aandacht worden geschon ken. Verkavelingsplan vastgesteld. 17. Voorstellen van B. en W.: a. tot wijziging van het plan inzake aan leg van het sportpark. b. tot hef aanbrengen van eenige beplan ting aan de Parklaan-Nieuweweg. Punt 17a goedgekeurd. Bij punt 17b verzoekt de heer Van de Bre- mer groote bochten in den weg te doen aan brengen en het plantsoen daarbij te doen aanpassen. De heer Doorman wenscht bedoeld plant soen daar niet te vormen. Spr. is tegen veel van deze kleine plantsoentjes en wenscht den grond te verkoopen. De heer Busch juicht het plan echter toe en vraagt waarom op dit punt geen plant soen en op het Julianaplein wel. De heer Van Klooster geeft in overwe ging den grond als plantsoen te bezigen. Bedoelde grond blijft het eigendom der ge meente en kan dus altijd nog als bouwter rein worden verkocht. Dit punt in stemming gebracht wordt aangenomen met de stem van den heer Door- man tegen. 18. Behandeling van eenige verzoeken om ontheffing van bepalingen der Bouwveror dening. Goedgekeurd. 19. Verzoek van N. P. Reder om betaling van een bedrag door hem uitgegeven voor drinkwateronderzoek. De heer Van Doorne vraagt met betrekking tot dit punt of de bouwvergunning is afge geven, nadat een onderzoek van het drink water heeft plaats gehad. 't Verzoek wordt hierna met algemeene stemmen afgewezen. 20. Adres van het Bestuur van den Bond tegen het schenden door het vloeken van Gods Heiligen Naam, verzoekende regelin gen te treffen tegen het vloeken. De heer Busch wijst op een zinsnede in de toelichting van B. en W. betreffende een verbod voor de ambtenaren. Spr. geeft in overweging een dergelijk verbod niet in te voeren. De heer Endendijk wijst er op, dat deze gedachte niet voortvloeit uit het feit, dat de ambtenaren vloeken; alleen zou een derge lijk verbod als goed voorbeeld kunnen gel den vodr velen. Verzoek overeenkomstig voorstel B. en W. afgewezen. 21. Schrijven van het Raadslid Busch ver- zoekende te mogen interpelleeren inzake be noeming van een agent van politie. De heer Busch verzoekt nogmaals zijn in terpellatie te mogen houden. De voorz. wijst dit verzoek af, daar de interne aangelegenheden dezer zaak bij hem berusten. Spr. wenscht hierop thans niet verder in te gaan, doch kan wel mededeelen, dat nog meerdere zaken staan te gebeuren, waarbij hij steeds de 'grootst mogelijke zuinigheid zal betrachten. In de toekomst zal 't blij ken, dat spr. meer bezuinigt, dan de raad door voorstellen zou weten te bereiken. De heer Busch wijst nogmaals op de hem gegeven belofte, dat niet tot aanstelling van een politieman zou worden overgegaan. Spr. acht het niet noodzakelijk, dat tot meer dere uitbreiding van 't politiecorps wordt overgegaan op grond van criminaliteit, sur veillance, betere dienst- en rusttijden en ver hooging van 't moreele peil der politie. Indien de voorz. niet de mededeeling doen kan, dat voorloopig geen meerdere uitbrei ding zal plaats hebben, zal spr. een voor stel indienen, beoogende een niet verdere uitvoering van het door den raad in 1926, betreffende dit punt, genomen besluit. De heer De Bruijn merkt op, dat 't hem wil voorkomen, dat door den voorz. in deze zaak niet de zuinigheid is betracht. Spr. be treurt dit voor de bezuinigings-commissie, welke comm. in dit punt juist een goed ob ject meende te hebben gevonden. Na nog eenige toelichting door den voor zitter, trekt de heer Busch zijn voorstel in. 22. Behandeling van reclames schoolgel den en andere belastingen. (Geheim). Rondvraag. De heer Den Bliek vraagt of het juist is, dat aan den Heideweg niet mag worden ge bouwd. Is in onderzoek. De heer Van Doorne informeert, waar de gasmeter-kaarten blijven, terwij! spr. in over weging geeft de begrooting niet direct in de openbare vergadering te brengen, doch eerst in afdeelingen te behandelen, waarvoor 9pr. verzoekt een verkiezing te houden tot sa menstelling van 2 afdeelingen, waaraan ge-, volg wordt gegeven. De heer Doorman stelt eenige vragen om trent een bouwterrein en het branden van lampen aan de Paulus Potterlaan. De heer Van Klooster vraagt nogmaals aandacht voor een lager tarief bij gaslevering voor verwarmings-doeleinden. Is in behandeling. De heer Busch vestigt nog de aandacht op het in deze vergadering genomen besluit, waarbij aan B. en W. de gelegenheid wordt gegeven tot het aanbrengen van kleine ver anderingen in de begrooting. Een en ander is in strijd met art. 44 der ge meentewet. Hierna sluiting. BURGERLIJKE STAND SOEST GEBOREN: Wouter Marinus Herman, z. v. J. W. v. d. Dolderen en A. Cosijnse. Maria, d. v. H. v. Dorresteijn en M. Gosepath. ONDERTROUWD: H. v. der Pol en R. A. Hekkera. J. A. W. Richtering Blenken en M. M. Leguit. OVERLEDEN: Alida Johanna Collard, 76 j., wed. v. P. L. A. Collard. Antje Ruitenboek, 57 j., geh. met E. v. 't Klooster. Nicolaas v. Dijk, 66 j. ongeh. Adriana Koot, 79 j., geh. met J Groenintwoud. SPORTKRONIEK VOETBAL R.K. SPORTVEREEN. „DE PLOEG" De Ploeg ISaestum I 21. De Ploeg wint van Saestum, de a.s. kam pioen. Dat hadden we niet kunnen denken. Laten we direct zeggen, volkomen verdiend. De Ploeg heeft een goeden wedstrijd ge speeld en hebben de Zeistenaren geen gele genheid gegeven hun spel te ontplooien. Over het geheel genomen is De Ploeg het meest de aanvallende partij geweest. Vooral na de rust was het doel van Saestum steeds onder vuur. De achterhoede van Saestum was echter in goeden vorm en de keeper heeft een paar zeker schijnende doelpunten •er uit weten te ranselen. Het 1ste doelpunt kwam voor De Ploeg, na de rust, uit een penalty. Toen De Ploeg in de meerderheid was, wist Saestum uit een snelle doorbraak gelijk te maken. Daarna was De Ploeg niet meer te houden en met een prachtdoelpunt wisten zij de leiding te nemen en te Zeiste naren te slaan. Voor Zondag staat op het programma: De Ploeg IILimvio III. Vanwege sneeuw en vorst zullen we wel geen voetbal zien rollen. o E, S. V. A. C. Zondag 11 Dec. was voor Esvac een be langrijken dag, daar een der concurrenten, nl. Voorthuizen op bezoek kwam. In een enthousiasten en spannenden wedstrijd wist Esvac met 2—1 in de meerderheid te blij ven. Stand met rust 11. Over de spelers niets dan lof; allen waren doordrongen van het gewicht van den uit slag en zij hebben zich tweemaal drie kwar tier geheel gegeven. Wanneer de resteeren- de wedstrijden met hetzelfde elan gespeeld worden, kan succes niet uitblijven. Dus spe- Iers opgepast. Voor Zondag a.s. zijn voor beide elftal len geen wedstrijden vastgesteld en met het oög op de Kerstmis en Nieuwjaarsdag zal de eerstvolgende competitiewedstrijd eerst 8 Januari 1928 plaats vinden. PLAATSELIJK NIEUWS EIEREN-OPHAALDIENST De eieren-ophaaldienst mag zich in den kaat sten tijd in een toenemende belangstiMng verheugen. f Ook is er gelegenheid om voor de a.s. feestdagen kippen, konijnen, kalkoenem'enz. naar de veiling te zenden. Kratten voor de verzending liggen klaar bij den eierga^der Kamerbeek, Kerkpad Z.Z. 51. In advertenties in Gooische bladen is ■♦spe ciaal gewag gemaakt van de veiling op a.s. Donderdag. t GEVONDEN VOORWERPEN Omtrent onderstaande gevonden voorwer pen zijn inlichtingen te bekomen aan het politiebureau alhier. Hamer, Wollen das, Streng koralen, jol len handschoen. i OPGEPAST Een ieder wordt in zijn eigen belang ge waarschuwd, goed op te letten, wanneer een zich Van Woudrichem noemend persoon komt aanmelden als kostganger. Reeds-wer den eenige inwoners de dupe van de lage handelingen van genoemd persoon. Deze per soon is van circa 30-jarig-en leeftijd en geeft zich uit als Rijks-werkman. SCHOORSTEENBRAND Maandagmorgen ontstond ten huize van de familie H. aan den Schoutenkampweg een schoorsteenbrand. Het geheel liet zich in den beginne ernstig aanzien, zoodat spoedig de sirene loeide en de vrijwillige brandweer vlug ter plaatse was. Gelukkig hadden eeni ge hulpvaardige handen geholpen, zoodat het gevaar spoedig voorbij was. Schade was boe- genaamd niet aanwezig. DIEFSTAL Tegen twee jongelui, B. en W. genaamd, werd procesverbaal opgemaakt terzake dief stal van een boom ten nadeele van den heer I. OPLICHTER Ten huize van S. aan de Wyksloot, ver voegde zich dezer dagen een net persooit, ten einde daar in de kost te komen. Goed en wel ingeburgerd leende de man van S. eenig geld ten einde voor hém een lamp te kospen. Ook kocht hij bij een swager van^Aeen 6-tal kippen voör een vriehd." o ogenblik kwamen door een gelukkigej om standigheid de kóppen nog in goede handen terecht, anders waren zij met het geld voor de lamp met den nieuwen kostganger ver dwenen. S. wacht nog steeds op zijn lamp en anders op zijn geld. De politie is nu druk bezig den man op te sporen, ten einde hem aan nog goedkooper logies te helpen. GEM. ARBEIDSBEURS In de Gem. Arbeidsbeurs alhier werden ingeschreven 208 werkeloozen, verdeeld als volgt. 1 11 Bankwerkers, 33 Metselaars, 33 Opper lieden, 39 Grondarbeiders, 38 Losse arbei ders, 15 Timmerlieden, 1 Chauffeur, 1 Loop knecht, 9 Landarbeiders, 3 Mach. houtbewer kers, 5 Kantoorbedienden, 13 Schilders, 3 Stucadoors, 1 Koperbewerker, 1 Voeger, 1 Werkster, 1 Smid, 1 Winkelbediende. LICHTBEELDENAVOND De afdeeling Soest van de Vereeniging „De Macht van het kleine'', uitgaande van de Stichtingen voor lijders aan vallende ziekte te Haarlem en Heemstede, noodigt U uit tot bijwoning van een lichtbeeldenavond, wel ke gehouden zal worden op Dinsdag 20 De cember, 's avonds half acht, in het gymnas tieklokaal der Chr. U.L.O., Spoorstraat. Wij hopen, dat velen van hun belangstel ling in onzen arbeid zullen blijk geven. "De he'er Jac. Kortenhoeve zal aan de hand vart verscmUende lichtbeefden ons een blik gun nen in het leven der stichting. Heerlijk, dat er zóó voor die ongelukkigen wordt ge zorgd, dat het kommervol bestaan van me nige toevallijder of lijderes op deze wijze nog wordt veraangenaamd. Steunt door Uw aanwezig zijn dezen nut tigen en noodigen arbeid en helpt ons uit liefde voor die zoo jammerlijk misdeelde mannen en vrouwen. Toegang kosteloos. Allen hartelijk wel kom. Afdoend geneesmiddel voor wonden excema en huidaandoeningen. Vraagt Uw drogist. BEVORDERD De reserve 2e luitenant-vliegenier, G. v. Meszei, van de Luchtv.-afd. te Soesterberg is benoemd tot reserve 1ste Luitenant-vlieger. MEDAILLE Aan den adjudant-onderofficier Vlag, van de luchtvaart-afd. te Soesterberg, is j.1. Zater dag de medaille uitgereikt voor 24-jarigen trouwen dienst. NOODLANDING Het verkennings-vliegtuig N 202 van de Luchtvaart te Soesterberg, bestuurd door luit. Schot, moest wegens een motor-defect, bo ven Rhenen, op een hoogte van 4800 Meter, •een noodlanding maken. Het vliegtuig raak te de electrische draden van de tram en nam een 300 meter draad mede. Het toestel sloeg tegen den grond en werd totaal vernield. De bestuurder bekwam, wonder boven won der, geen letsel. De tram ondervond ern stige stagnatie. GROENE KRUIS Op de j.1. gehouden vergadering van 3e v-ereenignig ,,Het Groene Kruis'' te Soester. berg werd besloten tot samenvoeging met de wijkverpleging te Huis ter Heide. 'R.K. WERKLIEDENVEREEN. Bovengenoemde vereeniging houdt hare le. denvergadering op Dinsdag 20 December a.s., des avonds 7 uur, in het gebouw der St. Jos-eph Jongel. Vereen., ter behandeling van de volgende agenda: Opening. Notulen. Installatie. Mededeelin- gen. Verslag Bondsvergadering. Bespreking kerstboomfeest. Bespreking tooneel. De leden worden verzocht deze vergade ring bij te wonen. Vooral de leden, welke zich opgegeven hebben voor tooneel, wor den op deze vergadering verwacht. CHR. GEREF. JONGELLINGS-VEREEN. „JOZEF" Ter gelegenheid van het 3-jarig bestaan der bovengenoemde vereeniging, alhier, trad Woensdagavond, 8 Dec., voor genoemde ver. eeniging op haar eere.voorzitter Ds. B. Oost hoek, met het onderwerp, „Siinson in Deli- la's Schoot''. Aan de hand van het woord; „Verklaar mij toch, waarin uwe groote kracht zij" (Richteren 16:6), ontvouwde spr. zijn onderwerp. Simson als symbool van het kind des Heeren en als symbool der kerk en Delila als symbool der wereld, waarheen Sim son moet, om Gods vijanden te bestrijden. Simson's leven is gekoppeld aan dat van zijn vijanden en ten slotte sterft hij ook met zijn vijanden, maar om in de eeuwige heer lijkheid te. ontwaken. Zoo ook het leven van God's kerk op aarde, door het hoofd te 1 gen in Deliila's, n.m. der wereld schoot, moet zij leven te midden der wereld, verliest ook zij haar groote kracht, sterft met de wereld, in het eind der dagen, maar zal opstaan, niet met de wereld, maar om eeuwig met haren Koning voort te leven. Het geheel was een ernstig, leerzaam on derwerp, waarin voor ouderen, zoowel als voor jongeren zeer veel leering was. Donderdagavond, 9 Dec., hield de vereen, haar 3de feestelijke jaarvergadering. Na ope. ning door haren eere-voorzitter, werd het programma, dat bestond uit een tweetal in leidingen en eenige voordrachten, afgewerkt. In de pauze bood de vereeniging chocolade en sigaren aan. Ook deze avond, die onder leiding stond van den voorzitter der vereen., verliep zeer prettig en de belangstellenden gingen dan ook welvoldaan en dankbaar voor wat „Jozef" haar, èn Woensdag èn Donder- dagavond geboden had, huiswaarts. WINTERLEZING In de groote Rembrandtzaal gaf 't Chr. Comité zijn tweede winterlezing. Nadat de heer Kléin op de gebruikelijke wijze had geopend, gaf "hij het woord aan Ds. Gillebaard uit Zeist, welke tot onderwerp had gekozen: „De toekomst der Religie1 Spr. verdeelde dit schitterend onderwerp in drieën, n.m. Wetenschap (geen Chr. weten schap) Cultuur en Kunst. Spr. memoreerde, hoe onze moderne wetenschap niet veel op heeft met „Religie". Religie is het struikel blok voor alles, als die maar eerst ver dwijnt, dan kunnen wij scholen bouwen, al waar een geslacht kan komen dusdanig op gegroeid, dat men geen Religie meer noodig heeft. Op dusdanige wijze opgevoed kan de cultuur tot zijn recht komen en een maat schappij worden gevormd, waarin de cultuur tot haar recht komt en in de kunst de plaats inneemt, die haar toekomt. In deze maat schappij -zonder godsdienst zal .ten slotte de kunst zegevieren. In verband met het H. Ge schrift gedeelte Math. 25 5 tot 13 behandelde spreker, wat Gods Woord van een dergelijke maatschappij zegt. Juist in onzen Religie- loozen tijd van moderne wetenschap be merkt men het grootste gemis aan waar- achtigen godsdienst. De moderne cultuur kweekt zich een Godsdienst die niet voldoet. Zie naar Rusland, roept spr. Men schreeuwt daar „Geef ons Bijbels". In China een zelfde verschijnsel. En al is het, dat dit geroep wordt overstemd, Gods werk gaat voort tot het einde der dagen. Juist in onze dagen is het te aanschouwen, dat ondanks alles „Gods groote daden voortgaan", en dat „De Re ligie des toekomst is, dat de aarde met Zijne heerlijkheid wordt vervuld". Het geheel was een leerzame avond, jammer, dat de zaal niet flink bezet was. Wegens plaatsgebrek moet een groot ver slag, betreffende het 25-jarig bestaan der Ge zondheids-commissie, overstaan. KERKBERICHTEN Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur (Kerk) Ds. J. I. v. Schaick. Nam. 6 uur (Kerk) Ds. J. C. W. Kruis- hoop. Voorm. 10 uur (Rembrandtzaal) Ds. J. C. W. Kruishoop. 's Avonds geen dienst. Geref. Kerk Kerkgebouw JuHanastraat Voorin. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. 5.30 uur Ds. J. v. d. Meulen. Kerkgebouw Soesterberg«che«trant Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Meulen. Nam. 5.30 uur Ds. B. Alkema. Donderdagavond 7.30 uur Bijbellezing door Ds. J. v. d. Meulen. Roomsch Katholieke Kerk. Parochie St. Petrus en Paulus Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10.30 uur Hoogmis. Parochie Maria Onbevl. Ootv. Voorm. 7.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. Vereeniging van Vrijz. Godsdienstigen Gebouw Religie en Kunst. Rembrandtlaan Geen dienst. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. B. Oosthoek. Nam. half zes Ds. Oosthoek. Woensdagavond 7 uur Ds. B. Oosthoek. SOESTERBERO Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur te Huis ter Heide Ds. De Bruin, van Driebergen. Bevestiging van Ds. B. Tuinstra. Nam. half drie te Huis ter Heide, intree- preek van Ds. Tuinstra. N.B. Kerkvoogden noodigen, terwille van de goede orde. huurcjers van zitplaatsen uit, tien minuten vóór den aanvang van ieder der diensten hun zitplaats in te nemen. LAGE VUURSCHE Ned. Herv. Kerk. Zondag a.s., voorm. 10 uur, Ds. den Hol lander, van Amersfoort. Donderdag 22 Dec., 's avonds 6.30 uur, voor dé Jongelings-Vereen. Ds. Bartlema, van Zeist. Onderwerp: „Van Vrijheidsver langen". Kleine advert. bij vooruitbetaling MORGEN (Zondag) AANWEZIG Sophlalaan 13 - Telef. 2195 Spreekuur: 9-11 en 1-3 uur. Fondsleden 9-10 uur. Telefoon 216 en 2173 ARTS, zegt, wegens vertrek, alle plaatse lijke abonnementen, lidmaat schappen en donateurschappen op. Heden overleed plotseling tot onze diepe droefheid, na -een langdurig lijden, on ze geliefde Vrouw en Moe der, ANTJE RUIJTENBEEK, in den ouderdom van 57 j. Uit aller naam, E. v. 't KLOOSTER >en Kinderen. Ondertrouwd: W. VAN WINDEN •en M. BOUWHUIS. SOEST, 15 December 1927. Lange Brinkweg 49. Huwelijksvoltrekking 28 cember a.s. Gevraagd, als medehuurder, zit plaats in de Hervormde Kerk tij. dens den dienst van Ds. Kruis hoop. op al onze artikelen, behalve op WOLLEN en ZIJDEN garen». VAN WEEDESTR. 49 SOESTDIJK Groot assortiment vanaf f 1.20 VISSER'S BOEKHANDEL Kerkstraat 20a. Gaarne tijdige bestelling. vanaf f 1.20 van 8 -4 uur door Me vrouw Hylkema, Soestduinen, Middenlaan 3. De St. Vincentius-Vereen. (paro chie Maria Onbevl. Ontv., Soest- dijk) vraagt voor hare armen Wellicht hebt U nog een en an der, dat bij U geen dienst meer doet en toch nog goed bruik baar is. Aan onderstaande adressen wordt het gaarne in ontvangst genomen, desverlangd aan huis afgehaald. Veenhuizerstr. 9E. Telef. 2245. Burg. Grothestr. 18, Tel. 2265. flink gebruikt kippenhok, ruimte minstens 10 vierk. M. Br. fr. met prijsopgaaf onder no. 374 bureau van dit blad. van particulier, vruchtboomen. heesters, vaste planten enz. Br. fr. met prijsopgaaf onder no. 375 bureau van dit blad. een huisje voor twee personen Huurprijs f450.per jaar. Om trek Soestdijk. Br. fr. ond. no, 370 bureau van dit blad. een zoo goed als nieuwe Citer -en Gramophoon met 13 platen en een goed loopende Motorfiets. Birktstraat 26A, Soest- door Mevr. Van Westen, Nieu- weweg 104, een hulp voor het meisje, leeftijd plm. 14 jaar. Winkel, geschikt voor vleeschhal, Aanb. Molenstraat 30. met volledig pension gezocht, door heer. Br. fr. met prijsopg. ond. no. 371 bur. van dit blad. Volle kost. Zondags vrij. Aan melden voor 2 en na 5 uur. Birkt straat 41. vanaf f60.p. m.; fraaie stand, centrum. Br. fr. onder no. 372 bureau van dit blad. Dagelijks versch* gebakken olie bollen verkrijgbaar, 3 en 5 cent per stuk. Aan huis bezorgd zon der prijsverhooging. Gelieve tij dig te bestellen voor de a.s. feestdagen. Briefkaarten worden vergoed. Beleefd aanbevelend, W. LUSTENHOUWER, Nieuwstraat 38 Soestdijk. Mevrouw Kruytzer, Steenhofstr. 71, „de Zonnehof", Soest, vraagt voor direct een wegens overcompleet, goed on derhouden Heerenrijwiel met So- larlamp f 17.50. Emmalaan 3. TORENSTR. JB TELEF. 2127 AANBEVELEND, Assistent-Apotheker. Door dezen betuigen wij onzen hartelijken dank aan de milde ge vers en geefsters, voor het wel doen slagen van het St. Nicolaas- feest, bereid aan Apollo's Kin derkoor. Namens het comité. Rekening en verantwoording lig gen voor elk ter inzage bij den Penningm., Julianastr. 56. BEETSLAAN 37 SOEST Fruit- en Groentenhandel Bellefleuren 20 cent per kilo. Goudreinetten 25 cent per kilo. Zoete stoofappelen 15 ct. p. kilo Stoofperen 15 cent per kilo. Spruitkool 25 cent per kilo. Savoiekool 10 cent per stuk Roodekool 15 cent per stuk. Gele wortelen 8 cent per kilo. Koolrapen 5 cent per kilo. Zich beleefd aanbevelend. Bestelling wordt aan huis bezorgd TORENSTRAAT 3a - TEL. 2010 Bisschopwijn, per flesch 60 cti Bordeauxwijn voor Groc vanaf 65 Punch v. Rum, Citroen en Arac f 1.50 p. halve fl., 40 ct. p. maat Beerenburger kruidenbitter 38 cent per maat. Al onze Likeuren ook p. maatj 38 en 40 cent. Boerenjongens fl.— groote pot Boerenmeisjes f 1.25 groote pot Advocaat f2.— per flesch Echte Jamaica Rum 50 ct. p. maat Vragen en bezorgen zonder prijs verhooging. Briefkaarten worden vergoed. Namens het bestuur der Christe. Iijke vereeniging „Buitenzorg", zal op Woensdag 28 Dec. 1927 wor den aanbesteed:, Bestek met teekeningen verkrijg, baar tegen betaling van f 10. franco per post f 10.25, aan het bureau van den architect. Na be. st-eding wordt bij inlevering van bestek en teekeningen f 10.te rugbetaald. De Architect, P. BEEKMAN, Heuvelweg 22, Soest. LAANSTRAAT 98 TEL. 406 Baarn Opgericht 1905 Verkade's Kantreepen, p. p. 25 ct. Gebroken biscuits, p. p. 25 ct. Groot ronde beschuit 10 a 10 ct. Aanbevelend, Fa. N. v. POMEREN - BAARN Abonneert U met 1 Januari a.s. bij KERKSTR. 20a TELEF. 2272 Agentschappen: Utrechtsch Dag blad, De Prins; Nieuwe Mode blad, Rijk der Vrouw, enz. enz. Wir sch teken nach Ihrer Heimat Weihnachtspakete enthaltend ein Kilo Kakao, ein Ingwerkuchen, ein herrlicher Edamer Kase, zu- sammen fur t'5.60. emplehlend, LAANSTRAAT 98 BAARN "Versendung franko. Rembrandtlaan VI W. 1. Nette aflevering Blllyke prijzen STEENHOFSTRAAT 61. Reeds de 2e druk van .LUIT. KOPPEN S HOLLAND-INDIE-HOLLANd! weer verkrijgbaar bij Samos, p. heele flesch f0.35 Roode Port, p. heele fl. f0.85 Witte Port, p. heele flesch f 0.85 Bord-eau, p. heele flesch f0.85 Bergerac, p. heele flesch f085' Boerenjongens, groote pot f 1.30 Boerenjongens kl. p. f 0.80, pittig Advocaat, Punch enz. Vanaf Zaterdag 17 Dec. tot 31 Dec. boven deze lage prijzen 5 pCt. KORTING. Roomboter, f 1.15 p. p. Prima. BELEEFD AANBEVELEND, HET ZUIVELHUIS v. WEEDESTR. 45 TEL. 2159 Iets fijns voor de boterham op gebied van fijne Vieeschwaren ia dit het adres. Haardsn Haardkachels Salamanders en KolenFormirzeit ruimen wij op tegen inkoopsprijzen Steenhofstraat 63 - Soest Middelwijkstraat 26 Tel 2101 Volle Melk, per L»ter 13 cent Gep. fl. melk, per flesch 14 ct Karnemelk, per Liter 8 cent Gortepap, per 1 L. fl. 14 cent Koffieroom, per 1/4 liter 40 ct Slagroom, per 1/4 liter 50 cent Roomboter met Rijksm. marktprijs- Prima Goudsche Mei- en Septemberk**s>.- Franco thuis bezorgt! geheele of gedeeltelijke tegen de hoogste waarde. Br. fr.. ond. no. 347 bur. van dit blad*

Soester Courant | 1927 | | pagina 2