T liiiiiiirem P. mi Bij van Nes Bij van Nes R.K. Spaarbank - Soest ALBERT HEIJN Wederom ontvangen NAAR MAAT H. J. SUKKEL Eenvoudige nette woning BEZOEK Koop een Lot 1 Flinhe uersieinaaisier te KantoorhoeHen JOH. METS Tel. 222B - soesiernsir. 13 Henen Hipi onze groote Halans-opruiminoü Zit siaapHamer mei pension Aanleg en reparatiën op alle gebied. EXTRA AANBIEDING DOPERWTEN UITVERKOOP Steenhofstraat 5, Telef. 2045 Dixiaansche Rijmen. Bijenhoning sn SS SS Si Si Broedmachine Te huur gevraagd Aank. Jongen voor de schrijfmachine net meisje Duitsche les Slingerhoning R K. Dienstmeisje Chauffeur Ufoning ie huur gevraagd Naaister Anton Ponten Jr. Leeraar Poan en Orel. Extra aanbieding houten loods, uVipfi1 cm flinnnks. Mej. E. Plomp Het Woihuis, v. Weedestraat 49 Witte Wyandot Haan OiMkeien en aidruimen Joh. van Schalkwijk Jr. Op Zaterdag 10 Januari a.s. begint onze Kerkhof Co, Steenhofstraat 63 Bij het station Soestdijk Werkt NIET VOOR EIGENBOUW, doch uitsluitend voor te koop of te huur opgegeven perceelen. VERKOOP VILLA'S, LANDHUIZEN EN BOUWTERREINEN. Sluit verzekeringen op alle gebied, Brand. Inbraak. Storm, Ziekte, Ongevallen, Leven, Auto etc. etc. GRATIS opname van Verkoop en Verhuur in WONINGCOURANT. BEGROOTING Thomasvaer. Dus Pieternel, 't is wel verstaan Rechts kan wel naar de haaien gaan; 't Is Doorman, die het zeivers zegt: Links deed al 't werk, de rest was slecht- Pieternel. 'k Wijd bier een dronk aan vader Pronk; Hij ging heel glorieus naar honk. En d' anderen kregen voor de broek, Zij staan voor straf nu in den hoek. Thomasvaer. De keuze van de beide W's, Was 't nood-motief, naar dat ik lees; Had links daar ook een plaats gehd, 't Waar vrede tusschen hond en kat- Pieternel. Och Thomasvaer, die politiek, Die maakt een mensch gewoonweg ziek; En toch, wij vrouwen, vol geduld, Wij krijgen van 't geklets de schuld. Thomasvaer. Als 't weer verkiezing is, mijn stem Die krijgt een vrouw, 'k zeg dit met klein; Ten scheelt mij niet van waf partij, 'k Word feminist, sta aan uw zij. P ie terne!. Ja Thomasvaer, 't is mooi gezegd En 'k denk, jij meent het ook oprecht; Maar toch, laat mij maar liever thuis Bij gaskomfoor en waschfornuis- Thomasvaer. Gasille, taamldjk scherp van toon, Heeft eig'lijk niet veel nieuws geboön, Men zegt: Hij loopt aan lburg's hand, Maar dat komt van den rechtschen kant. P ie terne L 't Is vast, zooals het meestal gaat, Hij zegt het scherp, is niet zoo kwaad; Hij vraagt naar 't naadje van de kous, Spreekt haast onfeilbaar als de Paus. Thomasvaer. De uiterste gewis van links, Blijft ondoorgrond'lijk als een Phiiinx; Zijn woord valt als een mokerslag: Na donk're wolk volgt dra de lach. Pietemei. Ja Thomasvaer, Busch is een kwast, Maar wat hij zegt, dat meent bij vast; Hij vraagt slechts: Is de zaak gezond, Dan ben 'k niet rood, maar kakelbont. Thomasvaer. Hij zit er achter met de zweep, Pakt iedere zaak met ijz'ren greep; Geen links of rechts maakt hem ooit bang: P ie temet Dus Thomasvaer, het laatste woord Is niet aan mij, wat toch behoort. Maar tusschen ons geen strijd, slechts vreê, Ik wacht mijn beurt af zeer gedwee. IS toch heel wat anders dan confectie lap werk. Komt U eens onze prachtige sta- lencollectie Heerenstoffen inzien? KONING!NNELAAN 42B Soestdijk gemeentebesturen was een bedrag aan gelÜ ter beschikkng van de leiders van dezen wed strijd gesteld, waarvan door de inkoopcomm. bestaande uit de heeren C. J. de Lange, com missaris van politie te Zeist en A. v. Duist, Inspecteur van politie te de Bilt, een 17-tal hoofdprijzen, bestaande uit fraaie kunstvoor werpen, was aangekocht. Benevens waren er zooveel kistjes sigaren van 10 stuks als ei deelnemers waren, die niet voor een hoofdprijs in aanmerking kwamen. Bovendien was er een zilveren beker als wisselprijs beschikbaalr gesteld, welke beker door den winnaar drie jaar achtereen moet gewonnen worden vootr definitief bezit. Ook waren 4 'rilveren me dailles beschikbaar gesteld voor eiken hcog- sten schutter uit een corps. Om 9 uur opende de heer A. v. Duist dezen wedstrijd met een enkel woord, daarbij dank brengende aan de eigenaresse >an „T&nnenberg" voor het belan geloos afstaan van het terrein. Ook werd een woord van dank gebracht aan H.H. Burge meesters, die bevorderd hadden, dat de ge meentebesturen gelden voor dezen wedstrijd wilden beschikbaar stellen. Als leiders van den wedstrijd, funeerden in den voormiddag de Commissarissen van Politie te Baarn en te Zeist, terwijl in den middag de Inspecteurs van Politie te Soest en de Bilt de leiding liadl- den. Hoogste schutter van den dag was A D v. d- Haar. Hoofdagent van politie te de Bilt met 46 punten, die daardoor winnaar werd van den zilveren wisselbeker, een corpsj- medajlle en een eersten prijs, zijnde een gang spiegel met giarnitour. 2e prijs, H. J Muile man, Hoofdagent van politie te Bilthoven niet 45 punten (een barometer). H. Onck, Baarn, 43 punten, 3e prijs. H. Boelens te Baarn, 42 punten, 4e prijs. H. J. Ram te Zejst, 41 punten, 5e prijs iM. de Bruin te 'Soest, 40 punten, 6e prijs. C. v. Wijngaarden te Soest 40 punten. D. v. Vliet te de Bilt, 40 punten. K Vieregge te Baarn, 40 punten. J. A. 'Struyk te Baarn, 40 punten. \V. Deflers te de Bilt, 39 punten. J. Blokland, te Zeist, 30 punten. A. F. Schreuder, te Soest, 38 punten. H. v. d Worp te de Bilt, 38 punten. G. v. Hummel te Soest, 37 punten M. de Groot te Baarn, 37 punten. W. v. d Pol, te Baarn, 37 punten De Burgemeesters der gemeenten Soest Baarn en Zeist, waren op het terrein tegen woordig, terwijl ala waarnemend burgemees ter van de Bilt, de heer H. Troostheide te genwoordig was. Door elk der heeren werjd buiten mededinging aan den wedstrijd deel genomen. Na afloop van den wedstrijd, wer den de prijzen met een toepasselijk woord) door den heer A. v. Duist, Inspecteur van Politie ïe de Bilt, uitgerekt. Benoemd Bij beschikking van den Minister van On derwijs, K. en W. is voor het jaar 1931 be noemd tot conservator aan de Rijks-univer siteit te Utrecht. Dr J. Jongbloed te Soes- terberg Inschrijving Bij de door de Gemeente Amersfoort ge houden aanbesteding voor een bergplaats voor vleugels van vliegtuigen en het bouwen van een koperslagerij, was .Mulders Handels-Maat schappij van de 15 inschrijvers de laagste en wel voor de som van f 18.760. Lezing met lichtbeelden Het Bolsjewisme en de Anti-Christ is de titel van een lezizing, die gehouden zal worden op Dondejdragavond 15 Januari a.sin de Reimbrandtzaal, des avonds half acht, door den heer H N ie veen van Dijkum. De lezing gaai over de geloofsvervolging in RuslanSd en wordt verhelderd door zeer sprekende licht beelden. Het openingswoord wordt gespro ken door Ds. J. A. Gerth van Wijk, em. Herv, predikant en het slotwoord d,oor Ds. J. van der Meulein, Ger. predikant alhier De ver gadering is geheel gratis toeganke.ijk en wordt geheel belangeloos gehouden. De vergadering is niet toegankelijk voor kinderen beneden dé 18 jaar. Niemand verzuime haar bij te wonen. Wij verwijzen verder naar achterstaande ad vertentie. Kerkelijk leven Inplaats van den heer J. Woudenberg, die, wegens vertrek uit Soes ter berg, bedankt heeft, is tot kerkmeester benoemd de Arnimees'ter- Jac. van de Berg, terwijl in jzijn plaats als Armmeester is benoemd de heer H. van Burgsteden. Mondaccondeon-Ver. „Bravo" Naar wij vernemen, «zal genoemde vereeni- ging ook dit jaar wederom op een concours uitkomen. Met het oog hierop worden izij. die lid wens dien te worden, verzocht,, hiervan teil spoedigste opgave te doen op de repe titie, welke gehouden wordt in de zaal van den heer Verschoor, Laanstraat, of bij den Secretaris Torens tra ta 25. Onder één dak Het Gooiscn looneelgezelschap, onder re gie van Bern. J. W- Vermij, komt op Woens dag 14 Januari wederom in het hotel „kern land" met het aangrijpende tooneelspel van J. Fabrjcius, „Onder één Dak". Dit stuk, dat ree^s meer dan duizend maal met groot succes in Nederland vertoond is géworden, verhaalt U de geschiedenis van een norschen ouden Vader, die do,of den, dood van zijn vrouw pas de ware karakters van zijne kinderen, leert kennen. Vóóral in zijn halstarrjgheid tegen een zijner schoon» dochters, welke aan het slot van het stuk hem toch nog de edelste blijkt te zijn, is nrooj spel te zien. Daar de voorafgaande repetities geslaagd mogen heeten, beloofd dit een buitengewoon goede opvoering te worden. A.R. Kiesvereen. „Nederland en Oranje" De afdeeling Soest vergaderde in de jzaal op het Kerkpad onder praesidium van den heer A. Endendijk. Na opening gaat men over tot het bespreken der canididaien voor de a.s. Prov Staten-verkiezing en worden voor de groslijst candidaat gesteld: Mr. G. A. Die penhorst, Ir. E JYI.ity.ezberg, G. A. v, d, Valk Bonman, A. Endendijk, Mr. Scheur er, J- J- C. van en A, Daarop werd medegedeeld dat binnenkort Mr. Scheurer, voorzitter der Arja een spreekbeurt komt vervullen om (alhier een afd; op te richten. Verder dat in deize maand de fikn Rusland ;zal vertoond worden i'oor alle Protestantsche groepen, ten einde te Laten' tien 't dreigend gevaar van SovjetkRusland., Vervolgens krijgt de heer H. A. Stork het het woord en eet uiteen de beteekenis der verkiezingen in 't algemeen, maar van de Prov Staten en Gemeenteraad in 't bijzon der. Spr. gaat allereerst de oude samenstel ling na, daarna de gewijzigde in 1918. Er rijn voor het geheele land 71 Sta ten-kies kringen, in de provincie Utrecht 2. Het) aantal leden bedraagt 590, voor Utrecht 41. De macht ligt bij Ged. Staten, uit 6 leden be staande. Zij hebben de dag. leiding en con trole over de Gem. besturen. De Staten kie- een de ieden der ie Kamer ten getalé van 50. Utrecht daarvan 2 Daarna gaat spr. na de principieele verschillen tusschen A.-R. en de overige groepen, en staat wat langer stil bij; de gein-ra|den.. Dit jaar wordt de raad met 2 leden uitgebreid. Daar de strijd izwaar zal izijn roept spr. aller m'edewerking in. Na gedachienwisseling werd de vergadering met gebed gesloten. Bevorderd De vaandrigs C. Cannegieter en H. J. van Buren \an de Luchtv. afd alhier, izijn be noemd tot reserve luitenant bij genoemde afd. Aanbesteding In de vorige week werd op het gemeenté- bureau te Amersfoort aanbesteed het afbre ken der Schietbanen achter de kaïzernè der bereden wapens, net maken van een mitraiij- leurbaan en het overbrengen van een loods van Amersfoort naar de Legerplaats bij Zeist. De raming was f 3670.— Door den heer Th. H. de Goede en Mulders Handelsi-Maatsch'. beiden te Soesterberg, werd voor dit gqzaj- menlijk werk ingeschreven voor resp. f 3394 en f 3456.—. Ernstig auto-ongeval J.1. Woensdag reed een tzware vrachtauto van de N.V ,,De Dood" te Zaandam, beladen met kisten beschuit, voor Hotel „Eemland" op de Van Weedestraat in de richting Amers foort, toen plotseling het linker voorwiel van de auto. liep. De bestuurder kon hierdoor niet verhinderen, dat de auto met een nogal flink vaartje tegen een det" boomen botste, waar door het voorste gedeelte der auto nagenoeg geheel werd verbrijzeld, terwijl >de motor evérv- eens werd vernield. De bestuurder kwam er wonderlijk goed af. Binnen gebracht bij den heer Spijker, werden eenige diepe snijwonden aan hoofd en een der beenen, die de béstuurdér hoofdj- uakeüjk door glasscherven had bekomen, be handeld door Dr. Jek'el, die toevallig tejr plaatse was en het ongeluk .zag gebeuren. Later op den dag werd de partij goederen, welke voor Almelo waren bestemd, overgela den en verder vervoerd, terwijl de bescha digde auto laat in den avond naar Zaan dam wefd gesleept. Bedankt De heer L. Smiienk, R.K. parochiaal Arm- meester te Soesterberg, heeft als (zoodanig bedankt. Brandweer Soesterberg A.s. Dinsdag 13 Januari, 's avonds te 8 uur, izal door Ide Vrijwillige Brandweer te Soesterberg een oefening worden gehou&éu. Utr. Bond van Pluimveehouders De onlangs opgerichte Utrechtsche Provin ciale Bond van Pluimveehouders, waarbij de plaatselijke vereeniging en en belangstellenden ttich kunnen aansluiten en van welke vereeini- ging Secretaris-Penningmeester is de heer G. R. P. A- van de Wiel, Duinweg 4 alhier, houdt Zaterdag 24 Januari a.s. voorm. te 11 uur in Hotel „Terminus" te Ut nee m een aroote Delaneynke vergadering. Op dege vergadering zal ojm ld oor den voorzitter,, den heer H. W Schilt te Groenekjan, het groote nut vlan den bond worden uiteengezet. De toegang tot detze vergadering is vrij. Anti-militairisten-vereen. „Soest" Men bericht ons, dat ideze vereenig'ng Vrij dag 16 Januari een Openbare vergadering met debat val hou(den over het onderwerp- „.Dienstweigering", in het gebouw Reti'g'e en Kunst. Bijzonderheden later. Katholieke Kring Woensdagavond trad voor de leden der Kath. Kring in het Parochiehuis op Hen,rï 't Sas, Conferencier te Brussel. Deze nog jonge vereenjging, welke beoogt aan haar leden nuttige en aangename dvonden- te verschaffen, welke tot het betere gcnrl behooren, bleek ook nu weer in den heer 't Sas een goede greep te hebben gód aan. Hoewel voor Soest nog een onbekende, had hij direct vat op de vele aanwezigen. Zijn humor is in hooge mate beschaafd en verfijnd, zijn mimiek en zijn zeggen zoo af, dat de lachsalvo's niet van de lucht waren. Handig voordrachtkunstenaar als hij is, weet hij de aanwezigen naar zijn hand te zetten en medewerking van alle aanwezigen aan de velschillende nummers te verkrijgen. Ook bij de luit ontpopte 't Sas zich als een goede zanger. Htnri 't Sas heeft velen aan zich verplicht. Vernieling Zondagavond betrapte de politie een drie- ta1 jongelui, 2 jongens van 16 en een van 17 jaar, terwijl ze bezig waren een hek staande voor een perceel gelegen aan de Wilhlmina>- laan te vernielen, 't Is te begrijpen, dat tegen deze „helden" proces-verbaal werd opgemaakt. Noodlanding Dinsdagmorgen moest een Jachtvliegtuig van de Lucht vaartafjdeeliing alhier wegens een motor-defect een noodlanding maken op een stuk bouwland te Huis ter Heide. Het toeste' sloeg over dein kop en werd licht beschaj- d-igfl De v iegenier kwam me den schrik vrij. Overdracht ziekenauto Naar wij vernemen zal door de commissie ;ot aanschaffing der Ziekenauto a.s. Dins dag, 's middags te 2.30 uur, voor het Ge meentehuis, de overdracht plaats hebben van deze Ziekenauto aan de vereeniging E.H.B.O. Voorzitter dezer vereeniging is Dr. Rupert, terwijl de andere doktoren mede deel van het bestuur uitmaken. Het gemeentebestuur zal bij deze overdracht tevens tegenwoordig zijn. Een woord van huilde voor het onvermoeide werken der comm. is hier ongetwijfeld op zij.11 plaats. Als een bewijs van erkentelijkheid en dank aan de comm. sporen wij onze le zers aan deze eenvoudige gebeurtenis bij te wanen. De auto zal gelijktijdig voor het pu bliek ter bezichtiging zijn. Gevonden voorwerpen Omtrent de navel; -9# Dameshandschoen, rozenkrans, vulpenhouder kinderschoentje, gasslang, kokertje voor dub beltjes, dames rijwiel, paar broekspijpen, don kergrijze cape. Aangekropen een bruin hondje. Sofcrée bij Ockhuysen Voor de leerlingen dei dansclub, die zich in het loopende seizoen hebben getraind in de danskunst onder leiding van den heer H. .Bouma, gedipl. dansleeraar alhier, werd j.1. Dinsdagavond een soiree gearrangeerd, dat er wezen mocht. In de sociëteitszaal waren vele danslustigen bijeen in de smaakvolste) toiletten met daarbij passenide coiffure. Een prachtig strijkje, onder .leiding van den heer De Ruiter uit Amersfoort, zorgde voor pret tige dansmuziek. De jaszbandi-bespeler ont popte zich ais een leuk humorist. Het door hem geboden werd zeer op prijs gesteld. Velé ouders der leerlingen woonden gedeeltelijk het soiree bij. Het was een echt gezelligen avond. R.K. Gem. Zangver. „Utile Dulci" Dinsdagavond gaf genoemd koor voor de eerste maal een uitvoering in de groote zaal van Eemland, welke geheel gevuld was. De voorzitter, de lieer J. G. Flapper, riep. allen hei welkom toe en hoopte, dat velen zich als lid zouden opgeven. Daarop werd allereerst op bijzondere wijze het „Wilhel mus" verklankt. De uitdrukking ui dit num mer doet een weinig vreemd aan. Dit was eveneens nel geval met „Wilt heden nu tro elen en in het Kerstliedje van B. Diamant. Het koor zelf zingt zeer zuiver en gevoelvol, de leider is voor zijn taak berekend. Zeer- goede krachten schui'en in dit koor en de ken nismaking hopen v/ij spoedig te hernieuwen. Eelt- woord van lof voor den dirigent, den heer A. Ponten Jr uit Utrecht, voor zijn kal me en waardige directie, ïs hier zeker opi zijn plaats. R.K. Spaarbank De inleggers der R.K. Spaarbank alhier worden verzochi hunne spaarbankboekjes ter bijschrijving van rente zoo spoedig mogelijk in te leveren, (zie de adv. in dit blad). Evangelisatie ,,'t Hart" De Evangelisatie ,,'t Hart" zal Donderdag 1 5 Januari haar eerste Lichtbeeldenavond hou den in dit jaar. Op een druk bezoek, evenals op den Kerst boom-avond wordjt gerekend. Wegens plaatsgebrek moeten eeniige be richten en verslagen, wo een groot verslag' van den Chr. Vrouwenbond oviefrstaan tot vol gend nummer. SPORTKRONIEK R.K. Sportvereen. „DE PLOEG" S.D.0 IIIDe Ploeg 1 1. Het is De Ploeg niet m'ogen gelukken deze wedstrijd, welke toch vooral niet de zwaar st e was, te winnen. Met een 3-tal invallers moesten zij aanvan- egn en zij ondervonden van S.D.O. een ge weldigen tegenstand De achterhoede van De Ploeg toonde zich weer in goede conditie en langzamerhand worden de Bussumnicrs als het ware ingesloten, waardoor een opeeni- hooping van spelers ontstond. Juist daardoor en door het korte spel der voorhoede wisten de Soesters niet doelpunten. Het wilde niet vlotten. S-D.0 inhakte toch het iste doelf punt efl behield de leiding tot aan de rust. Naj MARIA M. C. v. PEURSEN— KOLKHOVEN hun 40-jarigie Echtvereniging te herdenken. Ontvangdag van 2 tot 5 uur Beetstaan 45, Huize „Maria". Den 9en Januari hopen onze ge lliefde ouders HENDRIKUS BROUWER en MARIA ANNA v. d. VEN hun 25-jarige Echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mo gen blijven is de wensch van hun dder|bare kinderen. Soest, Molenweg No. 6. De allerfijnste, uit eigen bijen- park, voorzien van Rijks contrö- lemerk, levert tegen zeer matigen prijs, in flacons van 5 ons netto, ad f0.70. Birktstraat 17, Soest. de rust hetzelfde spel als voor de rust. DS Ploeg is voortdurend sterker. Het doelpunft werd echter gemaakt uit een strafschop, bui ten het strafschopgebied. De eindstand was dus 1 1. De kans voor het kampioenschap is voor De Soesters zoo goed als verkeken; De moed echter nog niet verloren spelers. Er kunnen er nog meer struikelen. Het tei- rein van Vios voor de wedstrijd van het 2de elftal werd afgekeurd. Zondag a.s. 2de Zondag der maand, geen wedstrijden. Het bestuur besloot de clubavond voor de /eden te houden op Dinsdag 20 Jan. Het belooft een intieme gezellige avond te woe den. Donateurs en leden welke nog een klói- nigheid 'daarvoor wenschen te .geven, worden verziocht dit even aan een der bestuursleden op te geven. Zeer gaarne zal het aan huis worden afgehaald. E.S.V.A.C. De uitslagen der op 4 Januari gespeelde wedstrijden zijn Esvac II's Graveland II 2--1. W. D O IEsvac I 22. Deze resultaten rijm zeker goed te noemen al verspeelde het eerste elftal één kostbaajr punt; W.D.O. op eigen terrein is echter niet 4oor de poes. Beide elftallen blijven door aeze uits'ag gegadigden voor de eerste plaats, dn daar D.U.C. die momenteel één staat, bij beide eerstgenoemd en nog op bezoek moét, iS er aan spanning in deze afdeeling geen gebrek. Voor Zondag 1 1 Januari a.s. is slechts een wedstrijd vastgesteld en wel Esvac IMineh- v& I; dez>e wedstrijd wordt gespeeld in hel Burgem. Dekethpark en vattgt te 2 uur aan. -Het Minerva elftal is ons niet hekend, dus ]|svaccers, opgepastaan spanning zal het wel niet ontbreken, want de Utrechtenaren zijn niet te onderschatten, daar eenige weken geleden liet sterke N/S.F. te Utrecht tegen hen het onderspit moest delven. Het is reeds eenige keeren vooirgékomch, dat een wedstrijd van Esvac onverwachts niet door ging, hetzij door terrein afkeuring of het bondsbestuur wegens de slechte weersom standigheden alle wedstrijden aftastte. Onv het sportlieveind .publiek een vergeefsche reis in dergelijke gevallien te besparen zullen voort aan, indien er door Esvac gespeeld wordt in liet Burgem. Dekethpark, bordjes geplaatst worden op de voorruit der autobussen van de diensten Baarn - Amersfoort en Soest Soesterberg, terwij1 op het clubgebouw de «lubvlag zal wapperen. Dus wanneer geen bordjes en geen vlag' te zien izijn is er geen wedstrijd. Wij hopen dat het publiek van een en ander notitie wil tien .en. V.V. „ROEST" Zondag a.s- 2 uui n.m., terrein Koudlioora- weg: Soest IIAmsvorde II. In Amersfoort speelde ons 2e elftal ge lijk 22. We vertrouwen, dat a.s. Zondag getracht ,ral worden de punten in Soest te voor middelmatig gezin. PIm._f_5 houden. Soest III speelt te 2 uur in Amersfoort te gen Amsv orde III. V.V. SOESTERBERG De Voetbal-Vereeniging Soesterberg" spéél de de laatste Zondagen erg gelukkig, waar door de puntjes op Soesterberg bleven. J.f. Zondag was liet echter weer mis en werd pgen A.E.'C. verloren met niet minder dan) Inplaats van kaarten. 21 Jan. 1931 hopen de Heer en Mevrouw DIRK L. v. PEURSEN gevraagd van 100 tot 150 eieren. Aanbiedingen met prijs onder no. 727 bureau van dit blad. Tegen MaartApril a.s. wordt in den omtrek van de halte Soestdijk te huur gevraagd een huis, be vattende 5 a 6 kamers. Br. met prijsopg. no. 726 bur. v. d. blad. Loon f3.Hoender park „Labor", Soester Engweg 20, Soest. Alle benoodigdheden linten voor diverse merken- Carbon-, Doorslagpapier. VISSER'S BOEKHANDEL Wegens huwelijk der tegenwoor dige met 1 Februari een gevraagd, N.H., van 8.30 tot 4 uur, in klein gezin, in staat zelf standig de huishouding te doen (Ook koken). Te vervoegen Rem- brandtlaan 8, des nam. van 3 tot 5-30 uur en 's avonds van 7.30 tot 8.30 uur. te huur in Kerkebuurt, liefst voor man alleen. Desgewenscfht met middageten. Huur f 2.50 per w. Br. no. 732 bur. van dit blad. de Pluimvee- en Konijnen Ten toonstelling op Zaterdag 17 en Zondag 18 Jan- a.s., in Hotel „Eemland". Entrée 25 cent, kin deren 10 ct. Word, lid a f 1.50 per jaar. Toegang dan steeds gra tis. Vele voordeelen verbonden aan het lidmaatschap. van de Pluimvee-Vereen, a 25 ct. Hoofdprijs 6 jonge leggende kip pen en haan ter waarde van f 25. aangeboden door Duitsche Dame, zeer billijke conditiën. Br. fr. Boekh. Boering, Baarn. Net meisje gevraagd Zondags vrij. Loon f 40.— per maand. Stationsplein No- 20, Baarn. met Rijksmerk. 85 cent per flacon. Imkerij „Eem land", Kerkstr. 10, Soest. de fijnste aardappelen voor den laagsten prijs. p- kg. 10 kg. Blauwe drielingen 5 45 Vai Zeeuwsche drielingen 6 55 Geldersche Gelen 6 55 Friesehe Gelen 7 65 Friesche Gelen 8 76 12 Si Groote Gelen 5 45 10 Si Brielsiche bonten 9 85 8 Sir 6 Sir. 1 Zuid-Holl. Blauwen 10, 95 4 Ex als eierdooiers k e;~ de grootste sorteering busgroen ten. Goed gevulde bussen voor den laagsten prijs. Spinazie, 6 ponds blik 85 Spinazie, 4 ponds blik 67 Spercieb-, 6 ponds blik 1 Snijboonen, 4 ponds blik Spercieb. 4 ponds blik 90 biedt zich aan, 18 jaar. Br. fr. aan A. van Duine, Kattediep 29, Groningen. Net jongmensch biedt zich aan als bij particulier of op bestelwagen. Udtst- referent. Br. fr. onder no. 725 bureau van dit blad. Het 2e elftal tzou Soestdijk II op bezoek ■«tTlgrc .vnTcenjfflnr asffj'-rrv~htci niet, tzoodat de Soesterberg-spelers naar huis Londen gaan. KERKBERICHTEN SOEST Zondag 11 Januari 1931 NED. HERV. KERK Kerkgebouw. Voorm. 10 uur Ds. Pannebakker, Amers foort. Nam. 6 uur Ds. J. I. v. Schaick. Rembrandlzaal. Voorm. 10 uur Ds. Van Schaick. Nam. 6 uur Ds. Van Amstel, uit Putten. ROOMSCH KATHOLIEKE KERK Parochie St. Petrus en Paulus. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10.30 uur Hoogmis. Parochie Maria Onbevl. Ontv. Voorin. 7.30 uur H. Mis en te 10 uur Hoogmis. GEREFORMEERDE KERK Julianus traat. Voorm. 10 um Ds. B. Alkema. Nam. 530 uur Ds. J. v. d. Meulen. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. J. v. d. Meulen. Nam. 5.30 uur Ds. B. Alkema. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur de Heer P. W. Dam, theol. stud. te Apeldoorn. Dinsdag 13 Jan., 's avonds 7 uur, Ds. P. de Smit, van Utrecht- VEREEN, v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Gebouw „Religie en Kun3t", Rembrandtlaam Voorm- 10.30 uur Ds. J. N. Sevenster, van Burgum (Fr-). HUIS TER HEIDE Zondag 11 Januari 1931 NED. HERV. KERK Voorm. 10 uur Ds. B. Tuinstra. Heilig Avondmaal. Nam. 6 uur Ds. B. Tuinstra. Dankzegging. SOESTERBERO Nam. 6 uur de Heer Kalmijn, v. Utrecht. Zondagsschool van 2—3 uur. Dinsdagavond 8.15 uur Bijbellezing. per week. Br. fr. onder no. 728 bureau van dit blad. gevraagd. Adres te vernemen bu reau van dit blad- b.z.a. voor allerlei naaiwerk, zoo wel onder- als bovenkleeding. Bil lijke condities. Bk. fr. n-o. 729 bu reau van dirbïatT Adres: Begijnekade 14, Utrecht Dessert Sprits, p- half p. 30 ct. Janhagel, per half pond 35 cent Spinazie p. 3 heele bl. Spercieb. p. 3 heele bl. Snijboonen, p. 3 heele bl. Spercieb. van Tieleman per 4 ponds blik per 5 bl a 4 pond f 1.— f 1.- fl.— «Sr Dros 65 cent f3.- Tomaten Purée p. 5 blik 40 cent Fijne Vleeschwaren van Tieleman Dros Half pond fijne Ham 55 cent Half pond Plockworst 55 cent Half pond fijne Boterham worst 35 gevraagd in alle plaatsen in prov- Utrecht. Aangename werkkring voor personen met vele relaties. (Groote bijverdienste). Geen ver zekering. Br. fr. onder no. 730 bureau van dit blad. Te koop aangeboden een groot 8 x 17 M., in goeden staat; tevens 4000 M. stroomdraad, iso latoren. schakelaars enz. Te be vragen bij N-V. M.A.W.E., werk betonweg bij Vcenhuizer Tol. Soestdijk. met of zonder pension. Steenhof straat 57. Tabellarische Kasboeken. Perziken van Keith p. 2 p. bl. 54 c&epaspe-rges-pr jy.- Jr.1 iTAucrn Aanbevelend, v. WEEDESTR. 46 TEL. 2098 SOESTDIJK. Onze reclame spercieboonen I 3 blik voor 1.00 Spinazie, 2 ponds blik 35 Snijboonen, 2 ponds blik 42 Doperwten, 2 p. bl. 40, 50, 55 Wortelen, 2 ponds blik 40 Andijvie, 2 ponds blik 38 Appelmoes 48 3 blik f 1.35. Reine claudes 50 Perziken 55 VATGROENTEN Gele andijvie, per pond 18 Spercieboonen, per pond 1620 Snijboonen, per pond 20, 25 Zuurkool, per pond 6, 8 STOOFFRUIT Stoofp., winter jannen, p. p. 14 Zoete appels, per pond 20 Moesappels, per pond 17 Vraag onze reclame Sinaas appels uit de groote mand, extra fijne kwaliteit, 5 cent per stuk, 6 voor 25 ct., 28 voor fl.— Bananen, alléén Zaterdag, le kwa liteit, 45 ct- per kilo, afgeh. winkel. HiRtHDeaMaHamiaiii TORENSTRAAT 9 - SOEST Getuigschrift Kerkorgelspel. De spaarders bij de R.K. Spaarbank worden verzocht hunne spaarboekjes zoodra mogelijk in te leveren, ter bijschrijving van rente, in de Kerkekamer op Woensdagavond van 1—8 uur en Zon dags na de Hoogmis of aan huis bij den penningm. J. H. Benschop. Op alle seizoen-artikelen 10 25 korting Goederen uit de opruiming mogen niet geruild worden Tabellarische Giroboeken. VISSER'S BOEKHANDEL aangeboden. Zeer billijk. Heide weg 1. Te koop gevraagd Aanbieding met prijs onder no. 731 bureau van dit blad. voor amateur fotografen. Voorra dig prima rolfilms 6x9 c.M. a 60 ct. Kodak rolfllm, Kodak ca mera's voor rolfilm, 6x9 c.M., a f5.75. Onderricht gratis. Aanbevelend, Wed. H. HUNNEKES MESDAGPLEIN 28 BAARN Eiken morgen bij Uw ontbijt Op elk broodje staat de naam FUNKE. Men lette hier op. Een vertrouwd adres voor aanleg van Electriclteit en Radio is STEENHOFSTRAAT 55 TELEFOON 2299 Electr. ornamenten, Schemerlampen, Strijkijzers, Stofzuigers, etc. Radio ontvangtoestellen, Luidsprekers, Montage-materiaal etc. bijzonder fijne kwaliteit Sur Extra Fins van 50 cent per Half Blik thans per 2 Halve Blikken 80 ct. Kwaliteit „Fins" van 65 cent per groot Blik thans per 2 groote Blikken 95 ct. SOESTDIJK, F. C. KU1JPERSTRAAT 1 - TEL. 2050 BAARNV LAANSTRAAT No. 94 TELEFOON 347 R 723 waarbij wij Hquideeren: vele min of meer beschadigde artikelen, tal van incourante goederen; onze geheele afdeeling kachels, haarden, fornuizen, kachelplaten, kruiken, 9toven. kitten enz. Eenige gasfor nuizen en gasstellen. Verder broodtrommels, emaille waren, serviezen, staalwaren, enz. enz. De malaise duurt niet eeuwig. KOOPT NU. leder kooper van minstens f2.50 ontvangt een fraaie Japansche kop en schotel.

Soester Courant | 1931 | | pagina 2