Éi p Ernstige aanrijding «iotseling oversteken Van den Amsterdamsejhestraat nabij het Pal/eis, werd de jongeman; H endriks en, wonende aan den Srnitsweg1 alhier, aangereden door een auto, bestuurd door P. B. O. uiit Apeldoorn. Piano's - Orgels - Radio PLAATSELIJK NIEUWS Jeugddienst oude kerk De 3de jeugddienst van dezen winter zal gehouden worden Zondag 5 Februari a.s.; 's avonds om 7 uur, in de oude kerk. Ds. E. Groeneveld zal dezen dienst leiden. Gevonden voorwerpen Onderstaande gevonden voorwerpen zijn terug te bekomen aan de adressen achter de voorwerpen vermeld. Autovijzel, Nieuweweg la. Houten ta bakspijp, Soesterbergschestr. 30. Ronde lederen halsband, Beukenlaan 14. Heeren rijwiel, Nieuweweg 90. Kinderhandschoen tje, Politiebureau. Klein hondje (zw.-br.), Krommeweg 16. Bruine handbeschermer Kerkstraat 11a. Bruine glacé handschoen Zonnebloemstraat 4, Amersfoort en een Actetasch, Beetzlaan 35. Ambulance-dienst De in den afgeloopen zomer bij den Luchtvaartdienst te Soesterberg ingestelde ambulance-dienst heeft in de thans afge loopen ijs-periode goede diensten bewe zen en het bestaansrecht van een dergelij- ken dienst wel bewezen. 0.m. had ziekenvervoer plaats op de Zeeuwsche eilanden, alwaar door ijsgang het vervoer op de gewone wijze niet kon plaats hebben. Schermen bij de Luchtvaart Vorige week werd door een groep on derofficieren van de Luchtvaart-afdee- ling alhier deelgenomen aan de groote schermwedstrijden, welke door den Kon. Onderoff. Schermbond te Maastricht wer den gehouden. De Luchtvaart-afd. heeft zich' op deze wedstrijden kranig gehouden. Zij wist met 11 gewonnen, 45 ontvangen en 48 gege vc treffers de 4e plaats te bezetten. Katholieke Kring De leden van genoemden kring worden herinnerd aan de bijeenkomst op heden avond in het Parochiehuis, Vredehof straat, alwaar de heer Visser te Voorburg een causerie met lichtbeelden zal houden over: „Tusschen zwarte menschen en wilde dieren". Schaken Dinsdagavond speelde de Schaakclub Soest in Hotel Ockhuijsen haar 4e compe titie-wedstrijd voor den Stichtsch-Gooische Schaakbond en wel tegen het le tiental van Naarden. Een zeer spannende wed strijd, welke in gelijk spel (5-5) eindigde. Soest staat in haar afdeeling thans nog ongeslagen bovenaan. De gedetailleerde uitslag luidt: Soest I—-Naarden I 1. H. de Graaf—W. Trömer 10. 2. J. de ReijtTh. Sijm 1/2-1/2. -g.trJe' JAnfe f-T). J?TT!"Tï3mer"?r.G. JU. de Jong 4. J. A. Wickel—J. J. Harder 0—1. 5. J. Timmer Jr.J. Koopman 1 ƒ2—1/2. 6. J. Gorter—J. v .d. Berg 1—0. 7. S. de Zoete—H. A. Polder 1—0. 8. W. v. MeelW. v. Meggelen 01. 9. A. C. AmelunxenF. v. Meggelen 0—1. 10. J. W. BlomJ. Harder 01. Totaal 55. Eerste Soester Eierveüing Kipeieren: hoogste prijs f4.20; middel- prijs 13.301 3.75; laagste prijs f 2.70; al les per 100 sluks. Aanvoer 11705 stuks, handel gewoon. Damcompetitie A.s. Dinsdagavond, 7 Februari, wordt In Hotel Ockhuijsen, de returnwedstrijd tusschen Soest en R.K. U.D.V. gespeeld. De vorige wedstrijd eindigde in een ge lijk spel, terwijl beide clubs met 3 pun ten de laatste plaats deelen, zoodat het resultaat met spanning tegemoet kan wor den gezien. Aanvang 8 uur. Belangstellenden heb ben vrije toegang. Bioemschikcursus In Amersfoort begint spoedig een bloemschikcursus. Wie daaraan deel wil nemen, kan zich aanmelden Kerkstraat 10, Soest. Is kippenhouden loonend? Woensdagavond hield de heer Jos. Boshouwers, redacteur van Klein veeteelt, te Lent bij Nijmegen, voor de A.B.T.B, en voor de leden van de Pluimveever- eenigiing alhier een lezing over boven staand onderwerp. Spr. b eoogt, dat de kippenhouderij op 't oogembMk in de put zitk Dit is een. reden om alles nog eens goed na te kijken, of er ook nog bezuinigd kan worden. Alles is naar beneden gegaan, ook de kippen houderij, hoewel dit bedrijf nog het langst eeniigszins rendabel is gebleven. In den laafsten tijd zijn evenwel de prijzen van de eieren zóó gezakt, dat het kippen houden bijna niet meer loonend is. Vooral voor de groote hoenderparken, waar met personeel gewerkt wordt, staan op 't mo ment de zaken er slecht voor. Op de boerderij, waar het kippenhouden als bij zaak beoefend wordt, is het nog «enigszins rendabel en zal dit ook het langst ren dabel blijven. Voor de rendabiliteit zul len de productiekosten per ei verlaagd moeten worden. Daarvoor staan verschil lende wegen open. Op de voederkosten kan al niet veel meer bezuinigd worden. Minder kwaliteit voer of minder kwantiteit, of meer graan en minder ochtendvoer, zal geen verbete ring geven. De kosten bedragen zoo on geveer 5 a 6 cent per kip, per week. Men moet er thans op uit zijn de pro ductie te verhoogen en dit kan door goede dieren aan te schaffen, van bekende afstamming. Men zorge dit jaar voor vroege kuikens. Eind Februari of in Maart dient men de kuikens zoo mogelijk te heb ben of te ontvangen. Kuikens op tijd ge boren, leggen vroeg. Tegen den tijd, dat het ei op toppunt is, zijn het geen kui keneieren meer, men krijgt dus eieren van behoorlijk gewicht in den meest gun- stigen tijd. Rekent men 140150 eieren per jaar per dier, tegen een gemiddelden prijs, zooals dit jaar op groote veilingen te Roermond, Venlo enz. is betaald, van f2.80 per 100 eieren, dan brengt een kip op 150 x 2.80 is f4.20. De voederkosten 5 cent per week is 52 x 5 is f 2.60. Af schrijving per dier fl.—Dus totaal f3.60. Dan is de winst nog 60 cent per diier. De bedrijfszekerheid is met een dergelijke winst tot 0 gedaald. De vroeg geboren hennen komen wel m de rui, maar dan hebben de dieren al zooveel gelegd en in den gunstigen tijd, dat het geen bezwaar is, dat ze dan wat rusten. Bovendien heeft men de minste sterfte onder de vroege kuikens. Ze zijn steïker. Ook blijven deze vroege kuikens fei het 2e jaar langer doorleggen. Men krijgt daardoor van deze dieren tweemaal topprijzen. Een niet te versmaden voor deel. Ook dient men thans alleen de beslist goede idieren aan te houden; dus alles wat niet prima is, moet er nu onverbiddelijk uit. Opruimen wat niet rendabel is. De vroege 1'cgsters zijn de beste kippen, Bij legconfrole worden ze genummerd naar het aan den leg komen, Spreker stelt zeJf de vraag: moeten we dit jaar veel kuikens fokken? 't Is ver, leden jaar ook gevraagd. Wanneer vrees of angst ons bekruipt, is dit een slechte raadgeefster. 7 Maart loopt het contract met Duifsch- land omtrent de levering van eierenaf. Wordt een gunstig nieuw contract geslo ten, dan wit spreker zeggen: wel fok ken diit jaar. Zal het nieuwe contract on gunstig zijn, dan staat de broedtijd na- tuuuriijk een poos, bijv. in April, «til). Want ve'en durven dan niet meer. Toch zijn er altijd een bepaalde hoeveelheid eieren noodig. Ons tand consumeert reeds een 13 a 14 miHoen eieren. Daarvoor zijn een 13 a 14 millioen kippen noodig. Nu zijn er nog wel meer kippen in Ne derland, plm. 20.000.000 Maar dat zal slin ken, als we niet kunnen uitvoeren. En als we wat mogen speculeeren op de dom1- heid en de steur van het o vergroof e deel van de kiippenh ouders, dan durft spreker ook bij een ongunstig contract met DuHsehland nog te adviseeren: Dit jaar wel fokken, maar vroeg. Deze causerie werd met aandacht aan gehoord. Oft-een vraag van f,«l ter aanwei-iaen-. zeide spreker nog, dat hoe lager de eieren- prijzen ziijn, hoe eerder men de kippen moet opruimen. Het tweede jaar leggen de kippen door elkaar maar 70 pCt van het eerste jaar. Bij' lage prijzen is het over het geheel geraden de kippen na het eer ste jaar maar op te ruimen. De Bijenfilm De Bijenfilm, waarover reeds eerder in dit blad is geschreven, wordt heden Vrij dagavond half acht in „Religie en Kunst" vertoond. Verschillende vereenigingen, als: de Natuur Historische Ver., de Koninkl. Vereen, voor Tuinbouw en Plantkunde, de afdeelingen Baarn, Soest en Amersfoort van de Vereen, voor Bijenteelt enz. wer ken samen om deze kostbare, prachtvolle natuurfilm te vertoonen. Wie iets zeer interessants wil zien, ver- zuime deze gelegenheid niet. Men zie de advertentie op de voorpagina van dit num mer. Aanrijding Donderdagmorgen had op de Van Wee tic straat een aanrijding plaats. Een wiel rijder, komende uit de Korte Melmweg, stak op onvoorzichtige wijze den v. Wee- destraat over, juist toen een luxe auto passeerde. Door krachtig remmen wist de bestuur der een aanrijding te voorkomen, het geen echter tot gevolg had, dat een andere aanrijding ontstond. Een achter de luxe auto rijdende vrachtauto, bestuurd door J. A. v. d. L. uit Borkulo, reed door dit) plotseling stoppen aan de achterzijde de voorrijdende auto aan, waafdoor nog al ernstige beschadiging ontstond. Dood haar woning gevonden Zondag word de politie alhier gewaar schuwd d-oor buren, dat het perceel Men- delssohitiil. 17 alhier, gesloten bleef, ook na herhaald bellen en kloppen. De politie spoedde zich derwaarts en zag, dat het licht itn de achterkamer brandde. T-oen ook haar bleek, dat vanuit de woning de deur niet werd geopend, na herhaald bellen, heeft zij zich toegang, tot de woning verschaft. Binnengekomen, vond de pol. de 'bewoonster, mevr. B. dood op den grond liggen. Dokter Rapert, die gewaarschuwd werd, kon bij zijn komst ear.stateeren, dat zij aam een hartverfem'- ming was overleden. Alles in haar woning was in orde, zoodat van geen misdrijf sprake kon zijn. Mevr. B. was 78 jaar oud. Weer teruggebracht Een 15-jarig meisje, M. v. M., wonende alhier, had eind vorige week de ouder lijke woning verlaten. De ouders vermoed den, dat zij naar Utrecht was getogen, vandaar dat ze de politie daaromtrent waarschuwde. Deze stelde zich Zaterdag in verblinding met de politie te Utrecht, met het gevolg, dat het meisje daar werd opgespoord en naar haar werk gebracht. De politic zorgde verder voor de over brenging naar de ouderlijke woning. Spoedeisch'ende raadsvergadering Naar wij vernemen, is door de raads leden Van Klooster, De Bruijn, Busch en HornsveM een spoedeisehende vergadering van den raad gevraagd, waarin zullen worden besproken de argumenten, welke voorkomen in het ingezonden stuk van *,De Soester Bouwkring" in dit nummer. Binnen 14 dagen zijn wij aus een ver gadering van den raad te wachten. „De reuzenzwaai'* De revue van „A.G.A.V.S." Voor een stampvolle zaal werd Donder dagavond door de atgemeene gymnastiek- en athletiekvereen. „Soesterberg" in „Huis ten Halve" een revue opgevoerd, genaamd 4,De Reuzenzwaai". Deze revue, waarin motieven waren verwerkt, ontleend aan het wel en wee der turnvereeniging, ge durende de twee jaren van haar bestaan sloeg danig in. Onophoudelijk laaide de vroolijkheid op, zich uilend telkenmale in krachtige bijvalsberuigingen, In zijn openingswoord riep de voorzit ter der vereeniging, het gemeenteraads lid Groöfewal, allen een hartelijk welkom toe, in *t bizonder de sport vereenigingen uit Soest, die alle flink waren vertegen woordigd, alsmede „Excelsior" uit Amers foort en „Bato" uit Zeist. Met 'deze uit voering voor leden, donateurs en verdere genoodigden wilde men propaganda ma ken voor de Gymnastiekvereemiging A.G A.VS.., die reeds ongeveer 175 leden telt, terwijl de onderlinge verstandhou ding schitterend is te noemen, aldus spr. Dan werd de uitvoering der revue in, gezet met een opwekkende opmarsch der A.G.A.V.S.-Ieden, welke terstond stemming in de zaal bracht. De hoofdvertolker in deze revue was weer de heer Peters, van wien veel gevergd werd in zijn vele rol len, dié hij er echter, zooals gewoonlijk, weer schitterend afbracht. Een rhythmisch dansje door eenige dames-leden in smaak volle costuums, onder feeërieke kleuref fecten, met begeleidenden zang van twee hoeren, had ook veel succes. Evenzoo het fijn uitgevoerde Jockey-nummer door drie dames-leden. Het feit, dat alle spelers in deze revue leden van A.G.A.V.S. zijn, gaf aan die opvoering iets intiems. Het geheel stond onder de beproefde leiding van den heer Ben Polak uit Amersfoort, terwijl de band van den heer Herman Polak op, uitstekende wijze in het muzikale gedeelte voorzag. Aan 't slot bracht de voorzitter alïeij dank, die tot het welslagen van dezen avond hadden medegewerkt. Ernstig bioedend werd H. opgenomen en door den ontboden geneesheer, Dr, De Vos, onderzocht, die overbrenging naar het Ziekenhuis te Amersfoort noo dig oordeelde. Bij het onderzoek, dat al daar plaats had, bleek', dat de toestand van H. zeer .ernstig was. Een geheimzinnigheid in de garage Leguit In de garage Leguit, gelegen aan den Amersfoortschen straatweg, niet ver van de woningstichting „Ons Belang", heeft zich dezer dagen een geheimzinnig geval voorgedaan. In die bewaarplaats n.1., be vindt zich o.a. de bekende luxe Pullman- wagen; bestemd voot buitenlandsche ritten des zomers, doch 's winters daarentegen alleen in reserve gehouden, bijna noodt Iloopend dus. Als altijd verkeerde die wa gen in prachtige condfiie, zoowel van buiten als van binnen, waar hij geheel met kostbaar trijp was bekleed. Toen op een morgen dn de vorige week iemand van 't garageperSonee) den wagen open deed, met de bedoeling om dezen een beurt te geven, kwam hij tot de ontdek king, dat het pluche ervan beschadigd twas. Bij naaere inspectie bleken bijna alle rugleuningen kapot te zijn. Inmiddels was ook de heer Leguit verscherfen, die, na alles in ocgenscliouw te hebben genomen, terstond de politie van Soesterberg waar schuwde, welke spoedig ter plaatse ver scheen. Deze stelde daarop een onderzoek dn, waarbij ook werd gedacht aan een mogelijke beschadiging door ratten. Dit bleék echter uitgesloten, zoodat alleen het vermoeden overbleef, dat hier moedwil in het spel was. Een paar dagen later, op Zondagmor- Igen j.1., moest de heer Leguit tot zijn groote schrik bemerken, dat bedoelde wa gen opnieuw was beschadigd van binnen. Ditmaal hing een der zijkanten erbij neer. T>e politie, weer gewaarschuwd, heeft daarop Zoindagmi-ddg, geaassisteerd hier bij door de Amersfoortsche politie, met een speurhond in de omgeving gezocht. echter zonder definitieve resuUaten. Ook vgn inbraak was er beide keeren niets te bespeuren, wat ook onwaarschijn lijk zou zijn, wijl de garage dag en nacht bewaakt wordt. Dat maakt het geval ech ter nog mysterieuzer. Bevordering van bijenteelt JZaterdagavond 7 uur hield de afd. Soest van de Vereeniging tot bevordering van bijenteelt in Café „Zonneheuvel" aan de Torenstraat haar jaarvergadering. De opkomst was bevredigend. Nadat de voor zitter, de heer E. J. ten Raa, een wel komst woord had gesproken, werden de notulen van de vorige bijeenkomst ge- tulpen. lezen en goedgekeurd, waarna als inge komen stuk werd voorgelezen een schrij ven van het gemeentebestuur van Soest, vermeldende de toezegging voor één maal van een subsidie van fl0.voor een te houden cursus in bijenteelt. Deze cursus zal a.s. Zaterdagavond 7.30 uur aanvangen Hotel „De Gouden Ploeg", onder lei- ng van den heer Van Elmpt alhier. Het jaarverslag van den secretaris ge waagde van een opgewekt vereenigings- ïeven. De penningmeester deed verslag van het geldelijk beheer. Door een zuinig beheer kon worden gespaard. Een drietal bestuursleden, n.L de hee ren Ten Raa, Roos en Seibert moesten periodiek aftreden. Behalve de heer Sei bert, die meende, dat de heer Van Elmpt meer voor de Vereeniging kon doen en dus gaarne zijn plaats voor hem wilde afstaan, werden zij herbenoemd; de heer Van Elmpt kwam in de plaats van den heer Seibert. Als afgevaardigde naar de Alg. verga dering, te Utrecht te houden, werd als naar gewoonte de heer Van Boven aan gewezen en als zijn secundair, de heer Roos. Als commissie voor kascontrole wer den benoemd de heeren Olieslagers en Van Kooi. Daarmede was de gewone vergadering ten einde en zette men zich tot de feeste lijke herdenking van het 12,5-jarig bestaan der afdeeling. Van enkele oud-bestuurders was bericht van verhindering ingekomen. Van de afd. Baarn was een bloemenmand gezonden, terwijl de heer Van Houttum deze afd, vertegenwoordigde. De heer Bosboom was aanwezig voor de afd. Amersfoort. Te ruim 8 uur nam de voorzitter, de heer Ten Raa, het woord om een over zicht te geven van het wedervaren van deze afdeeling vanaf den zwermtijd 1920, toen de heeren Siempvoort en Wiersma, het initiatief namen tot de oprichting van een afdeeling. De eerste vergadering werd ge houden op 2 Juni van dat jaar, met 11 leden. Op 23 Aug. d.a.v. kwam men weer bijeen en was door de activiteit van den secretaris, den heer Van Tuyt, het ledental gestegen tot 26. In deze ver gadering werd het reglement vastgesteld, dat nog altijd ongewijzigd van kracht is-. Spreker vestigt in 't bijzoqder de aandacht op de art. 1 en 2 der statuten, die het doel en de middelen tot bereiking van dat doel bevatten: lezingen, een büblioi- fheek, propaganda voor zuivere inlandsche producten, dus Nederlandsche honing, aan planting van een goede bijenweide, op richting van bijen- en honingniarkten en: gezamenlijke inkoop van imkersbenoodigd- h eden. En dan gaat spreker na wat reeds tot stand gekomen is. De eindconclusie luidt: Alles. Maar toch willen we niet op de lauweren gaan rusten. Voorwaarts zij ons doel. Een voorbeeld hoe de vereeniging is vooruitgegaan, wat de suikerbestelling be treft, kan dienen, dat de eerste suiikerbe- trefstelling 442 K.G. h 25 ct. per K.G bedroeg, die in 1932 2700 K.G. a 11 cent per K.G. Verteld wordt: van de bijen- en honing- markten, uitgaande va-n den ring Amers foort, waaraan Soest een werkzaam aan deel heeft genomen en die ook in de toe, komt rijken zegen kunnen afwerpen voor de leden van de afd. van de gehouden cursussen en lezingen, een vtechtcursus en timmercursus, van de nitplanting van wil- gensfekken, de reizende bibliotheek, dit jaar in ons midden, waarin zich een ver scheidenheid van boeken bevindt, waaruit wij onze kennis kunnen verrijken en ver edeling van het bijen ras, door middel van koninginneteelt, die dit jaar zal worden aangevat. Met 1925 begint een nieuw tijdperk voor de afdeeling. Toen gingen de leden uit Baarn een eigen afd. oprichten. Het le dental slonk toen van 53 tot 27. Men be gon dus toen eigenlijk weer van *t begin af. Gestadig is de afd. ook weer gegroeid. Thans zijn er 39 leden. Aan 't slot van het overzicht begroet spreker allereerst de oud-bestuurderen, hier aanwezig, in 't bijzonder de heer Van Tuyl, thans wonende te Beekbergen, die expresselijk was overgekomen, alsmede de afgevaardigden van de afd. Baarn en Amersfoort, resp. de heeren Van Hout tum, tevens oud-bestuurslid, en de heer Bosboo«. Gewezen wordt op de onder linge samenwerking dezer afdeelingen, zich uitend in de uitwisseling van convocaties voor lezingen, in deze af deeling gehou den. Dit alles getuigt van hartelijke vriend schap. Ook aan de ringbroeders wordt een woord gewijd. Met een hartelijke begroeting van alle aanwezigen, waarbij ook eenige dames van leden, besluit de voorzitter zijn rede. Daarna hebben nog het woord gevoerd de secretaris der vereeniging, de heer v. Boven, de afgevaardigde van Baarn, de heer Van Houttum, die van Amersfoort, de heer Bosboom, het oud-bestuurslid de heer Van Tuyl en de heer Van Elmpt, namens alle leden. Onderwijl werd wijn, koffie, thee, gebak, sigaren enz. rondgediend. Ten slotte heeft de voorzitter nog al len, in *t bijzonder den uitnemenden se cretaris, den zuinigen penningmeester en de vlotte medebestuurderen bedankt. Alle vergaderingen, zoowel die van 't bestuur als die der leden, worden steeds in de beste harmonie gehouden. Nog zij ver. meld, dat de heeren Roos en Altena had den gezorgd voor een zeer smaakvolle versiering der zaal, in groen met roode INGEZONDEN STUKKEN Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Uitbreidingsplan Geachte Redactie. Het bestuur van den Soester Bouwkring verzoekt beleefd opname van het volgende: Toen eenige maanden geleden het uit breidingsplan dezer gemeente ter visie lag, heeft het bestuur er op gewezen, dat dit plan dusdanig ingrijpend was, dat ook op stagnatie voor de bouwnijverheid gerekend moest worden. Dit vermoeden blijkt thans wel in zeer mime mate gegrond te zijn geweest. Tientallen bouwaanvragen wachten thans reeds maanden op vergunning. Vele bouw aanvragen werden in verband met het uit breidingsplan niet ingediend, daar toch' niet op vergunning viel te rekenen. Ge volg hiervan is geworden, naast groote schade voor de bouwondernemers en aan verwante bedrijven, ook groote werkloos heid. De verkoop van bouwterreinen staat vrijwel geheel stop. Mede een gevolg van deze stagnatie Is mindere belastingopbrengst in dezen tak van bedrijf, maar oo"k sterk verminderde vestiging, wat dus ook op de belasting opbrengst dezer gemeente van nadeeligen invloed zaï zijn. Ook de winkelstand zal van de mindere vestiging den nadeeligen invloed ondety vinden. 1 Temeer is 'deze stagnatie voor de bouw* nijverheid van omvangrijke schade, daar, door de lage rentevoet der laatste weken^ vastgoed en in *t bijzonder nieuwbouw veeï voor geldbelegging wordt aangekocht. Alf gevolg hiervan werden de laatste maanden 10-tallen woningen als zoodanig verhan* deld. Het Gemeentebeheer heeft hier dut wel'het paard achter den wagen gespan nen, want inplaats van een normale be lastingopbrengst moet men thans eenige duizenden guldens per maand in werk verschaffing of anderszins uitkeeren. Ge zien de groote zorgen, welke ook voor het financieel beleid dezer gemeente be staan, is zulks wel zeer frappant. Een raadscommissie in nu werkzaam' dl verschillende bezwaarschriften te beham delen en zal men het plan sterk besnoei^ over eenige maanden weder ter visie leggen. Het bestuur van den Soester Bouwkmtè wil van den goeden wil en de bekwaam1- heid der Commissie niets afdoen, maar een: goed geheel is, gezien de vele groote bezwaren, welke dit plan aankleven, niet te verwachten. Wanneer over eenige maan den dus het plan opnieuw ter visie Iigt,| zal in verband met het hieraan vooraf gaande nog geen gezonde toestand ver wacht kunnen worden. Met deze vooruitzichten wordt dus wel een groote bron van welvaart voor deze geheel op vestiging aangewezen gemeente voor vele maanden zoo niet voor een vol jaar zeer sterk geschaad. Het bestuur van den Soester Bouw kring heeft gemeend in verband met d£ groote schaden, welke reeds voor diverse leden bestaan en w.elke de eerstvolgende maanden nog verwacht kunnen worden, op te moeten komen en besloten gege vens betreffende belemmeringen bij nieuw bouw dooi- het uitbreidingsplan ontstaan tot bevoegde autoriteiten te wenden, te verzamelen en met deze gegevens zicH Ook niet-teden kunnen hun bezwaren bij het bestuur opgeven. Het Bestuur S. B« Varkensmarkt 5, A'foort, Te». 1309 Koopt bij een vertrouwd adres. AMERSFOORT HOUBAER Co. 25 ct. p. half ponds pak netto. Enige fabrikant: P. G. 1LCKE5J 0 HOOGE NAARDERWEG 17-19 8 HILVERSUM TELEFOON 289»

Soester Courant | 1933 | | pagina 2