TW1EDE BLAD FUTAX" VRIJDAG 1 JUNI 1934. 1 BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Hillegonda Gerdina Alijda, d. v. B. O'.denhof en A- Bleijerveld, Post weg 48; Johanna Gijsbertha Bernarda Ma ria, d. v. J. C Koelink en C. de Leeuw, Talmalaan 15a; Cornelis Wilhelmus, z. v. D- Pureveen en M- C. Rademaker, Lange Brinkweg 44; Jan, z- v. H. v- Kooij en. W. J. v. Leeuwen, Birkstraat 3; Jacob, Z. v. H. E- Brinkman en J. Braam, Os- sendamweg 49; Clasina Wilhelmina, d- v. G- Snoek en C. W. Lankreijer, Nieuwe- weg 114. i GEHUWD: Ch'. H. de Jong en G. P- M. v. Hengstum; A. E- v. Kempen en A- R- H. Notten; A- C. v- Epenhuijsen en J. G. E. Schupper. OVERLEDEN: Johannes Joseph Meijer, 74 jaar, wedn. van M. J. Hesseling, Mo lenstraat O.Z. 2. GEVESTIGD: F- B. Ranft, Nieuweweg 25 A; F. W. Preusser, Postweg 2; M. Skrzypezok, Nieuwerhoekstraat 7; K- Lux, v. Lijndenlaan 3; M. F. Stuul, m* vr., Bosstraat 9; A. W. van Hal, W. Pyrmont- laan 4; A. Prins, Eikenlaan 3; P. Weiten- berg en A. M. Weitenberg, Kerkstraat 48; S- M. Mestersv. d- Pijl, Kampweg 74; H. v. Ploeg, L. Koppenlaan 3; E- Rompel- man, Birkstraat 34; J. Kamerling m. g., Nieuweweg 76; J. Numan, Wilhelminal. 2; G- v. d. Beek, Amersf.straat 1; H. A- T. Streef land, Soesterb.straat 11; G. H. Wille, Amersf.straat 23; P. Dijkstra m. vr-, Post weg 83; L. v. Wiggen m. g-, Postw. 37; W- Loggers en J. Loggers, L. Koppen laan 10; A. Fortuijn—Harreman m. g., Bosstraat 27; E- W. v. Acabo m- vr., Beetzlaan 56; C. J. Wentink m. vr-, Beetz- laan 47a; C. J. v. Doorne m- g., Beetz laan 45a; C. J. Moens, Spoorstraat 33 J. A. M. Kruseman, Amersf.straat 2a. VERTROKKEN: Wed. A. v. Lange van Julianastr. 63 naar Bussum, J. Israëli. 16; Wed. A. C. H- C. Donker van, Nassau- laan 18 naar Rotterdam, Groeninxstr. 13c; Wed. H. P. v- d. Wedden van Heideweg 44 naar Driebergen, Krooijbeeklaan 2; W. v. d. Broek van Dorresteinweg 46 naar Amersfoort, Leusderweg 193; Wed. Th. Groenesteijn van Wieksl. W.Z- 17 naar Maartensdijk, Dorpsweg 121A; K- Jan- son m. g. van Bakkersweg 3 naar Dron- gelen, Veenveg 23 E; J- Bierma m. vr. van K. Hartweg 5 naar Apeldoorn, Arnh'. straatweg 163; J. P. v. Hall m- g. van Steenhofstraat 79 naar Amersfoort, Timon. straat 17; C. F. v. d- Ree van Vosseveldl. 6 naar Rotterdam, Essenburgsingel 43; P. Westerveld van Schrikslaan 53 naar Arnhem, Joha,. Stichting; C M- Schreij van v. Lijndénl. 28 naar Eelde, Duinerweg: K- Freishein van Beukenl. 1 naar Eind hoven, Mauritsstr. 67; H. A. v- Woerkom van K- Hartw. 17 naar Utrecht, N. Haven straat 11 bis a; M. D. J. Otte van Beetz laan 67 naar Baarn, Bremstr. 21; G. P. M. v. Hengstum van Middelwijkstraat 19 naar Bunnik, Schoudermantel; A. R. H. Notten van v. Weedestraat 19 naar Fr. Halslaan 1; J- G. E» Schupper van Den BUeklaan 23 naar Dordrecht, Wolwevers- hoven 9; J. A. Kuhn van Luchtv. afd- naar Den Haag, Schenkweg 84. I VERHUISD: E. de Ruig m. g. van Klaarwaterw. 39 naar Vinkenw. 30; J. Bos boom van 2e Weteringpad 1 naar Nieu weweg 34a; H. de Beer van Nieuweweg 32 naar Nieuweweg 34; A. Th. J. Semper van Korenweg 9 naar Bakkersweg 6; M- W- Groenestein van Korenweg 4 naar Bakkersweg 6; E. Hofstee van Nieuwstr. 32a naar L. Bergstr. 14; Wed. F- H. Wehman van B. Grothestr. 71 naar v. Weedestr. 39; M. H. v- Eerd m. g. van Nieuweweg 68 naar Kerkpad N-Z. 50; D. Grootveld m .g. van Bakkersweg 10 naar Gr. Melmweg 11; R. Slot m. vr- van Heuvelweg 36 naar Kerkstr. 1; Wed. P. Wink van Heuvelweg 25 naar Talmalaan 10; C. Pastunink van Rademakerstr. 27 naar Dijkhuisstraat 22. PLAATSELIJK NIEUWS REKEST INZAKE HET NATUURBAD. Onderstaand rekest is bij den Raad ingediend Aan den Raad der Gemeente Soest. Geven met verschuldigden eerbied te kennen, ondergeteekenden Gereformeerde Kerk van Soest; de Raad der Christelijke Gereformeerde Gemeente te Soest; W. M. Voss, Pastoor der parochie der R. Katholieke Kerk Soest; A- G. Smit, Pastoor der parochie der R. Katholieke Kerk Soestdijk; het Bestuur der Gereformeerde (Ned. Herv.) Evangelisatie te Soest; dat zij, gezien de exploitatie van het Natuurbad alhier, gelijk die plaats had ten vorige jare, gezien het feit, dat daar bij allerlei plaats had waaardoor a. het zedelijk gevoel van een groot deel der ingezetenen en dergenen die van het bad gebruik maakten is gekwetst en waar de Zondag is ontwijd en ontheiligd op grove wijze; in hunne godsdienstige gevoelens is beleedigd; b. op deze wijze het Natuurbad in- stede van een eere een schande dreigt te worden voor de gemeente en wordt gehandeld tegen het uitdrukkelijk verlan gen van 's Lands Regeering, getuige het schrijven van Z.E. den Minister van Bin- menlandsche Zaken aan de Gemeentebe sturen 1. Gelet op wat er zelfs volgens open lijk getuigenis in den Raad, welk getuige nis niet wedersproken is, geschied is (zie de Raadsnotulen der vergadering van 31 Jan. 1934); 2. gelet op het feit, dat de genees- heeren de z.g. zonnebaden zonder oordeel kundig voorschrift en toezicht van bevoeg den wel schadelijk maar niet ten voor- deele der gezondheid achten (zie No. 34 van het Tijdschrift tegen Tuberculose jaar gang 1933); 3. gelet op het feit, dat een groot deel der ingezetenen met wiens geld, en ten wiens behoeve toch zeker het Natuur bad is gesticht, daarvan geen gebruik ma ken kan, omdat het tegen „gemengde baden'' is en de gelegenheid tot het ne men van „niet gemengde baden" ten vo rige jare practisch nagenoeg niet bestond waar die gelegenheid was gesteld op uren, waarop toch schier niemand er gebruik van kon maken; komen tot uwen Raad met het beleefd, doch dringend verzoek: a. het Natuurbad des Zondags te slui ten b. de z.g. „Zonnebaden" geheel te ver bieden; c. den tijd voor niet.gemengde baden te stellen op zoovele en zoodanige uren, dat de gelegenheid daartoe niet alleen maar in naam, maar ook in werkelijk heid bestaat. 't Welk doende, enz. A.D.O. ORGANISEERT EEN „SPELDjESDAG" VOOR HET NEDERLANDSCH OLYMPISCH COMITÉ (N.O.C.). Op Zaterdag 2 Juni a.s. zal U door A.D.O.-darnes het bekende N-O.C-speldje te koop worden aangeboden tegen den prijs van 10 cent. Burgemeester en Wethouders van Soest hebben hunne toestemming hiervoor ver leend. Jhr. Quarles van Ufford, een van de bekende figuren uit het N.O.C., zal dien dag te Soest aanwezig zijn. Inwoners van Soest, beloont het initia- f0.60. Het ligt in de bedoeling In den na zomer nog een 30 KM. wandeltocht te houden. In de maaand Augustus zullen groote athletiek.wedstrijden plaats vinden, terwijl over enkele weken een korfbal- en een voetbalwedstrijd zullen worden georgani seerd, waarvan de bijzonderheden zoo spoedig mogelijk zullen worden gepubli ceerd. GEM. KEURINGSDIENST. Overzicht over de maand April 1934. Geslacht op de N-V. Centrale Slacht plaats: 46 runderen, 1 pink, 14 vette kal veren, 3 nuchtere kalveren, 4 paarden, 1 hit en 102 varkens. Huisslachtingen: 2 runderen, 1 vet kalf en 9 varkens. Ingevoerd werd: 4702 kilogram vleesch en vet. Tuberculose kwam voor bij: 1 rund en 4 varkens. Uit nood gedood werden: 2 runderen, vet kalf en 1 hit. Gestorven: 1 rund, 1 varken, 4 pinken en 9 kalveren. Afgekeurde geheele dieren: 3 runderen, 4 pinken, 1 vet kalf en 9 nuchtere kal veren. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen: 9 longen, 1 hart, 14 levers, 1 milt, 1 maag, 1 stel darmen, 1 borstvlies, 1 buikvlies, 1 lymphklier en 9 kilogram ongesmolten vet. Van Varkens: 15 longen, 3 harten, 2 levers, 1 maag, 1 stel darmen, 2 nieren, 4 lymphklieren, 1 tong, 12 kilogram on gesmolten vet. lentebloemen. In de Van der Huchtschool werd Maan. dag een feestavond gehouden, die geheel „in het teeken" van de jeugd stond. Onder leiding van mej. Jet van der Es, piano- leerares, werd met medewerking van d< leerlingen het zangspel „Lentebloemen" van Cath. van Rennes, gegeven. En dictie èn zang èn gebaren der kleintjes vielen gelijkelijk te roemen, terwijl de aanklee ding, waarbij de heer Houtman een be- 786 BEL OP -► 788 93 73® Perseens wagens BEL OP 78© tief van het A.D.O.-bestuur en koopt het N.O.C..speldje. Helpt mede de uitzending van onze ath- ïeten naar de Olympische Spelen te Berlijn te bevorderen. Wat onze voetballers niet gelukt is, fukt wellicht in 1936 aan onze athleten, namelijk terugkomen met een der hoog ste titels- Het moet dan een voldoening voor U zijn te kunnen zeggen: „Hiertoe heb ik door mijn geldelijk offer ook een steen- tje bijgedragen." Sportlievend Soest, aan U nu de daad! Helpt mede onze Nederlandsche vlag te brengen aan de hoogste mast in het Ber- lijnsche Olympisch Stadion. R.K. JONGEBOERENBOND. In samenwerking met de A-B.T.B- werd Zondagavond een feestavond gegeven voor leden en huisgenooten in de St. Jozef Jongel. Ver., welke tamelijk druk bezocht was, o.a. door den Pastoor en de beide Kapelaans der St- Petrus- en Paulus-pa- rochie, alsmede de heer v. d. Pol, land- bouwleeraar te Amersfoort. De voorzitter van den A-B.T.B- opende de bijeenkomst met een woord van wel kom en roept de aanwezigen op tot een hechte eenheid tot welzijn van den boe renstand en de bevolking. Daarop deelt 6pr. nog mede, dat 31 Mei a.s. een excursie wordt gehouden per touringcar naar de Zuiderzeewerken, waaraan verbon den is een tocht door Friesland, Drenthe, Overijsel, Gelderland en Utrecht. Na dit officiëele gedeelte werd door de leden een drietal leuke kluchten gegeven. Het duo Huygen zorgde voor prettige ^nuziek, waarvan de bekende schlagers lus tig werden medegezongen. Het geheel was een aardige avond, de opgekomenen hebben zich best vermaakt. De wit.gele banier dekte een der zijwan den. Gezongen werd o. m. het Boeren bondslied, op de wijze van het Limburgs Volkslied. SB.L.O. De Soester Bond van Lichamelijke Op voeding besloot in haar laatste vergade ring wederom een wandeltocht te orga- niseeren. Deze tocht zal gehouden wor den op Zaterdagmiddag 16 Juni a.s. over een afstand van 25 K-M. Elke deelneemster of deelnemer ont vangt na volbrenging van den tocht een fraaie herinneringsmedaille, terwijl ook nog enkele vereenigingsprijzen zullen worden beschikbaar gesteld voor die vereeniging, die met het meest aantal leden deelneemt en*voor de ploeg, welke het beste mar cheert. Deelname aan den tocht is opengesteld voor alle Soester vereenigingen en inge zetenen van Soest. Inschrijvingen worden ingewacht tot en met 12 Juni a.s., voor Soest, Heideweg 14 en voor Soesterberg, Kampweg 48 D. Het inleggeld bedraagt langrijke rol speelde, tevens frisch en fleu. rig was. De costuumpjes waren tevens met smaak .vervaardigd. De belangstelling was enorm. Ouders van leerlingen en andere belangstellenden waren in zoo grooten getale opgekomen, dat het lokaal van het schoolgebouw aan de Molenstraat de groote schare maar net op het nippertje kon bergen. De heer A. van Asselt, het hoofd der school, sprak aan het einde zijn groote vreugde uit over het succes van den avond, waartoe in zeer belangrijke mate mej. Van der Es het hare had bijgedragen. Haar werden dan ook bij wijze van hulde en erkentelijkheid behalve eenige muziekstuk ken een fraaie ruiker aangeboden. Ook de pianiste, mej. Klootwijk, die voor een uitmuntende begeleiding zorgde, had een fraai bouquet in ontvangst te nemen. A.D.O-SUCCESSEN. Aan de op 27 Mei j.1. gehouden Nati onale Atletiekwedstrijden voor Dames en Junioren te Utrecht, georganiseerd door den U.P.A.B-, werd door A.D-O- met succes deelgenomen. Het aantal inschrij vingen was enorm en vooral bij de dames waren de beste krachten uit ons land aan wezig. Mej. J. van Halm van A.D-O. wist bij het discuswerpen.dames beslag te leggen op den 4den prijs met een worp van 28.64 M. Bij 80 Meter hardloopen Junioren was de A.D.O..er F- van Lom no. 1 in zijn serie. Bij de finale werd hem de derde plaats toegewezen. Bij hoogspringen dames maakte mej. Van Halm een uitstekenden indruk. Met een sprong van 1,45 M. kwam onze plaats. genoote met 3 anderen in aanmerking voor de 3e en 4e prijs. Bij de loting was zij niet gelukkig en viel af. Bij kogelstoten werd de kranige spring- ster bovendien uit 30 deelneemsters no. 6, met een worp van 8,95 M. Rest ons nog te vermelden, dat van de mededingende U.P.A.B.-vereenigingen A.D.O. zich van de 3e plaats wist te verzekeren. U-D.A. te Utrecht, le met 12 punten- Athleta te Zeist, 2e met 9 punten- A.D-O. te Soest, 3e met 81/2 punt- A.D.O. kan met voldoening op dezen wedstrijd terugzien. Met een beetje ge luk was het resultaat nog gunstiger ge weest. WAT GEBEURT ER MET HET PALEIS SOESTDIJK? J.1. Vrijdag hebben alle leden van het aan het Paleis Soestdijk verbonden per soneel officiëel van een notaris te 's-Gra- venhage het bericht ontvangen, dat "hun met-ingang van den 20sten September a-s. ontslag uit den dienst zal worden verleend met toekenning van pensioen. Het was al eerder bekend, dat er ge durende een half jaar na het overlijden van Hare Majesteit de Koningin-Moeder geen veranderingen zouden voorkomen; thans is echter definitief bekend gewor den, dat precies een half jaar na het overlijden van H. M. de Koningin-Moeder het personeel met pensioen zal gaan. Wij vernamen, dat het personeel deze mededeeling met buitengewone tevreden heid heeft ontvangen. Wat de verdere bestemming van het Koninklijk Paleis zal zijn, is hiermede nog niet bekend. Ook vernemen wij, dat aan het per soneel van het Paleis te Den Haag de zelfde aanwijzing heeft plaats gehad. TURNWEDSTRIJDEN. Aan de op 5 en 6 Juni door de Gym nastiek. Ver. te Nijkerk uitgeschreven turn- wedstrijden zal worden deelgenomen door De Soester Turnclub en AG. A. V-S. te Soesterberg. POSTDUIVEN-VER. „DE ZWALUW". Bovengenoemde vereeniging hield 13 Mei j.1. een wedvlucht vanaf Mons (België) óp land 210 K-M. De duiven werden ge lost v.m. 8 uur, de eerste duif bereikte haar hok om 11 uur 22 min. en 17 sec-, de laatste prijswinner om 11 uur 52 min. 24 sec. De overige werden als volgt ge constateerd: W. C. Priem 1—14—16—26—36—45. G. Sukkel 2. G. Visser 3—34. J. Groen 4—8—23—35. H. Pohlman 5—19. A. Schaap 6—7—11—15—25. H. v. Sitter Jr. 917- F. Limburg 10. C. v. Soest 12. A. Rijksen 13—27—39—43. W. Nieuwenhuis 18—38. E. Grift 20. T. Dorrestijn 21—31^ H. Schouten 22. R. Bokma 24. G. Haks 28. H. Broekhuis 29—32. B. Groeneveld 30—33—42. J. Rijksen 37. G. Teeken 404446. G. Roeten 41. le Eereprijs W. C. Priem. 2e Eereprijs G. Sukkel. 3e Eereprijs G. Visser. h 1 4e Eereprijs J. Groen. Uitslag wedstrijd Nayon (Frankrijk), af stand 330 K-M., duiven gelost 8 uur, le duif geconst. te 12 uur 3 min. 9 sec., laatste prijswinner 12 u. 27 m. 1 s. E. Grift 1—9—22. J. Burgsleden 234—36. A. Schaap 327. W. C. Priem 4—20—25—29. E. Geitenbeek 5—32. B. v- Boeijen 6—13. H. v. Sitter 7. A. Rijksen 826—38. B. Groeneveld 10—15—16—28—33—39. G. Visser 11. '"~rr G. Sukkel 12. C. v. Soest 14—23—24—35. W. Nieuwenhuis 17. 1 G- Haks 18. H. Pohlman 19. H. Schouten 21—37. J. Groen 30—31—40. le Eereprijs E. Grift. 2e Eereprijs J. Burgsleden. 3e Eereprijs A. Schaap. A.s. Zondag volgt al weder de wed vlucht Pont Si Maceuce (Frankrijk) nabij Parijs; zoodoende worden de afstanden steeds grooter en restten nog maar enkele stations, totdat de eindvlucht Bordeaux of Dax (Spanje) zal zijn bereikt. Wij wenschen onze gevleugelde vrien den goede reis en mooi vliegweer. ZWART KRAS. Parerer en Th'. C. P. M- Kolfschoten. Controleurs van het. parcours: J. C. van der Wal, E. van Eeden, A. Koopmana, De start heeft plaats om vier uur. De kleed, en waschgelegenheid is in Hotel „Eemland", waar ook de prijsuit* reiking plaats heeft. De medewerking van het publiek word* hierbij nogmaals ingeroepen. Fietst niet mede, houdt den weg vrij en bezorg de loopers en wandelaars geen overlast. De bedoeling is elk jaar een dergelijke loop te organiseeren en het te maken tot een groote sportgebeurtenis in Soest. Moge de poging van A.D.O. met suo- ces worden bekroond. SACRAMENTSPROCESSIE. A-9. Zondag, des namiddags na het Lof, dat te 5 uur aanvangt, zal de jaarlijk- sche Sacraments.processie gehouden wor den. De muziek-vereeniging „St. Jozef" zal haar medewerking verleenen. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Kipeieren: hoogste prijs f2.60, middel- prijs f 2 05f 2.30, laagste prijs f2.— extra groot f3.85. Eendeieren f 1.95- AUes per 100 stuks. Aanvoer 18.700 stuks. Han del vlug. LEGAAT VOOR DE DIACONIE. J.1. Zondagmorgen werd in de Ned. Herv. Kerk mededeeling gedaan, dat door wijlen H. M. de Koningin-Moeder aan de diaconie der Ned. Herv. Kerk te Soest een bedrag van f 2000.was geschon ken. LOOP DOOR SOEST. Het parcours van de door A.D.O. ge organiseerde „LOOP DOOR SOEST", welke a.s. Zaterdag zal plaats vinden, is als volgt: Start: Spoorstraat (bij de Lindenlaan), vervolgens via Spoorstraat, Julianastraat. Waldeck Pyrmontlaan, Schrikslaan, Beetz laan, Koninginnelaan, Nieuwerhoekstraat, Vredehof straat, Noorderweg en Stadhou derslaan (Finish). Het aantal inschrijvingen is nog niet groot, doch er zijn zeer bekende athleten bij. Bij de hardloopers o.a. J- Toore- nenburg uit Amsterdam en P. Engelman van Pro Patria uit Rotterdam-, bij de snel wandelaars Van der Vijver en Toscanini, bekend uit de snelwandelwedstrijd Hastings Bristol. De tijd van voorbereiding, vnl. wat de reclame betreft, was ditmaal wat kort, en zal de volgende maal in tensiever kunnen zijn. De navolgende jury werd samengesteld: Wedstrijdleider: D. J. Willink. Techn. leider: D. C. Kerkhoven. Scheidsrechter: A. J. O. Strengholt* Starter: G. Elderman. Wandelscheidsr.: P. H. van Doesburg- Tijdopnemers: J. H. Bohhneyer, C. Koojs, G. Kramer. Jury aankomst: H. Eikema, J. da Vries, A. Grauwert, C. Hanselaar, W. Kamlag. Secretariaat: H. de Graaf, W. Kamlag. Leiders parcours; J. Haitsma, Jao- van VERKEERSONGEVAL. Dinsdagaavond te omstreeks 7 uur had op den hoek Beukenlaan—Verl. Talmalaan een verkeersongeval plaats. De 12-jarige C. v. V., wonende alhier, kwam met een grooten vaart vanaf de Verl. Taalmalaan rijden, toen juist over de Beukenlaan een auto reed, welke bestuurd werd door mej. v. K-, eveneens wonende alhier. De jon gen kwam te vallen en bekwam daaarbij een lichte hersenschudding. De bestuur ster treft in deze geen schuld. VERKOOPING. Uitslag veiling, gehouden door notaris A. Römer te Baarn. Perc. Javalaan 9, opgehouden. Perc. Penstraat 21, opgehouden. Terrein Javalaan hoek Noorderstraat, verkocht voor f3800.— aan den heer H. Siebbeles te Amsterdam. zomerconcert. Het le Zomerconcert, te geven door de Soester Harmonie P. V. O., Dir. H. Kok, zal worden gegeven op Maandag 4 Juni а.s., in het Rosarium t.o. het Raadhuis. Aanvang des avonds 8 uur. Programma: 1. Groot-Rotterdam, Marsch'. WiUy Scliootemeyef. 2. La Dame Blanches, Ouverture. De Boïeldieu, 3. La Trësor, Introdircti'on et Suite de Valses. Joli. Strauss. 4. Cavalleria Rusticana, Fant. Sur 1'opera. Mascagni. 5. Orphée aux Enfers, Ouverture. Jac. Offenbacji. Les Sylvides, Suite.Ballet, in 4 afd. Fran^oisu 7. Freischiitsch, Fantaisiè Sur 1'Opera. Weber. 8. The Gladiators Farewell, Marsch- H. C. Blankenburg* GEWESTELIJKE RUNDVEE CENTRALE. Men verzoekt ons de veehouders er op te wijzen, dat het niet geoorloofd is het recht voor het verkrijgen van een of ineetl identiteitsbewijzen aan een anderen vee houder over te dragen. Zoodanige handeling zal door tuchtrech telijke straf gevolgd worden. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen^ achter de voorwerpen vermeld. Zwarte vulpen en koperen passer, Birkt- straat 46; bril met hoornen montuur, Birkt- straat 10b; bruine portemonnaie met inh-, Oranjelaan 20; twee eierkisten, v. Wee destraat 38. SOESTER SCHAAKCLUB. Dinsdag 29 Mei speelde bovengenoemde club de 3e ronde in de Promotie-degra- datie.wedstrijd. In groep 12 wist de heer Gorter van den heer De Jong te winnen- De partij HilhorstThomasze werd in een vlug tempo door Thomasze gewonnen. Ook De Zoete wist in het eindspel te winnen. In groep 2—3 wist de heer Blom weder een puntje af te snoepen van den heer Helmers. De partij Drost—Olie werd afgebroken. In groep 3 won de heer Roorda van den heer Post en gaf de heer Zonneveld zijn partij aan Dr. Veldhuijzen van Zanten gewonnen, daar deze plotseling werd weg, geroepen naar een zijner patiënten. Aan niet-leden wordt medegedeeld, dat de Voorzitter der club in de zomermaanden een cursus houdt, waaraan ook niet-leden kunnen deelnemen. Men geve zich op aan den Secretaris, den heer J. Timmer Sr., Beukenlaan 30, of Dinsdagsavonds aan het clublokaal, „Religie en Kunst", Rembrandt. laan, van 8 tot 12 uur. DIEFSTAL VAN BOUWMATERIALEN. Tegen G. H. en wederom tegen A. v- d. K-, werd proces-verbaal opgemaakt terzake van diefstal van bouwmaaterialen* in vereeniging gepleegd, ten nadeele van de Oöbi'8. 8. alhier,'

Soester Courant | 1934 | | pagina 5