TWEEDE BLAD Qfficieele Kennisgeving. Plaatselijk Nieuws, Burgerlijke Stand. VRJJDAG 17 AUGUSTUS 1934 UITWEGEN, EN HET ROOIEN VAN BOOMEN. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend: dat bij het College veelvuldig aanvra gen in behandeling komen om vergunning tot het mogen rooien van boomen, staan de voor perceclen, nadat de uitwegen van deze perceclen zijn gemaakt; dat het College ter wille van de be planting der wegen niet meer op deze aanvragen ingaat dan in zeer uitzonderlijke gevallen dat het mitsdien de bouwondernemers en eigenaren van gronden waarschuwt, de uitwegen zoodanig te bepalen, dat de bc staande boomen geen hinder veroorzaken kunnen. Soest, 11 Augustus 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, O. DEKETH- De Secretaris, J. BATENBURG. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen onder de aandacht van belangheb benden, dat het ingevolge de wet van 27 Juli 1934, no- 450, ouder bepaalde voor waarden mogelijk zal zijn, dat vischwin kcls, fruitwinkels en winkels voor verkoop van brood, banket, suikerwerk, chocolade,- al dan niet tezamen met consumptie-ijs op Zondagen 6 uur in plaats van 4 uur geopend zullen mogen zijn, terwijl win kels voor tabaks-vergunningen en drank- vergunningen op Zondagen 4 uur geopend zullen zijn. Dc gemeenteraad zal hierom trent hebben te beslissen, terwijl vooraf belanghebbenden uit liet betrokken bedrijf moeten zijn gehoord. In verband met het vorenstaande wordt ter kennis van belanghebbenden gebracht, dat van Dinsdag 21 Augustus a-s. af tot 4 September d.a.v. lijsten ter secretaricj ter tcekening zullen liggen, waarop de be trokken winkeliers zich voor of tegen de verruiming van den Zondagsverkoop kun nen verklaren. Soest, 16 Augustus 1934. Burgemeester en Wethouders van Soest, De Burgemeester, G. DEKETH- De Secretaris, J. BATENBURG. AUTO-ONGEVALLEN. Zondag namiddag omstreeks half zes had op de F- C- Kuijperstraat alhier een, aanrijding plaats""füssdieTi een vierwielige vrachtauto en een wielrijdstcr; Dc wielrijdstcr, die klaagde over pijn in haar beenen, is door omstanders bij V- binnen gedragerr en door Dr. Vos be handeld. Maandagmiddag reed de autobestuurder G-, afkomstig uit Muiden en komende uit dc richting Amersfoort, in de bocht Kerk straat en Birkstraat door onbekende oor zaak tegen een aldaar staanden boom, ten gevolge waarvan de auto zeer ernstig werd beschadigd en dc bestuurder van de auto, Gvrij ernstig aan zijn 'hoofd werd gewond. AANGEHOUDEN. Terzake het plegen van oneerbare han delingen met een 11-jarig meisje werd door de politie alhier aangehouden zekere H. alhier. Nadat proces-verbaal was Opge maakt is de man heengezonden. AANBESTEDING- Vrjjdag 10 Augustus hebben B- en W ten raadhuize aanbesteed: a. Heikele herstel lings- en vernteuwings- werken aan de u.l.o-school aan de Mid-' delwijkstraat te Soest; b. het uitbreiden en verharden van het speelterrein c-a. achter de u.l.o.-school aan de A4iddelwjjkstraat te Soest Ingeschreven is als volgt: Middelman te Hilversum A f480; Van der Hoek, Soest, A f475, B f 1375; Kamp- Jiorst, Soest, massa f 1785; Wise, Soest, A f584, B f1690, massa f2274; M- de Zoete, Soest, A f398. GEVONDEN VOORWERPEN- Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres- se^ achter de voorwerpen vermeld. Belastingmerk, 2e Heeserlaantje 8; bood- schappentasch, Pol. Bur.Alpinomuts, KOr irènweg 4; parapluie, Nieuwewcg 85; arm*- bandhorloge, Verhoevenstraat 23, Amers foort; regenjas, Lange Brinkwcg 7a; be lastingmerk, F- C- Kuijpcrstraat 1; por- tcmonnaie met inhoud, Kerkstraat 55; kunstgebit, Kerkstraat 10b; bruin lederen damcstaschjc met inhoud, Steenhofstr. 27; bel, F.-O Kuijpcrstraat 4; merktang, Beetz« laan 111. I Aangeloopen: herdershond, F. Huyck- laan 14; hazewindhond, Veldweg 2a; hondje, v- Wcedestraat 33. ZILVEREN PRIESTERFEEST VAN MOR- G- WANTENAAR. Tengevolge van de omstandigheid, dat het tienjarig bestaan der St. Joseph's Con gregatie van Mill Hill moest worden bij gewoond, mocht de R-K- Parochie Soest Zondag j.1. de voldoening smaken het zil veren priesterfeest van mgr. G- Wante naar te herdenken. Monseigneur Wanfenaar, apostolisch prefect van Basankusu (Belgisch Congo), werd 19 Maart 1886 te Soest geboren. Het is daarom, dat vele in Soest ge boren priesters naar hier wanen overge komen, om met de geheele parochie dit zilveren feest op waardige wijze te ge denken. De klokken luidden feestelijk en tal van parochianen wilden deze blijde incomste gadeslaan. Het plein voor de kerk stond vol en de kerk geheel gevuld toen de auto's waarin zeer vele geestelijken waren ge zeten, voorreden. Het kerkgebouw was smaakvol ver sierd. De plechtige Pontificale Hoogmis met assistentie werd opgedragen door Mgr. Wantenaar. In het priesterkoor hadden o.a. plaats genomen pastoor Hartman, prof. Th. H- Mets, prof. Batenburg, pastoor Rademaker en vele anderen. Na de H- Mis werd ter eere van den jubilaris een feestzang gezongen. De plechtigheid was tegen 12:30 uur ten einde. Des namiddags had in het St. Joseph- gebouw een druk bezochte receptie plaats, waarna het feest te 4.30 uur werd be sloten met een plechtig Lof. SOESTER SCHAAKCLUB. Op den Dinsdagavond gehouden club avond van bovengenoemde schaakclub, werden de eerste uitdagingen voor de nieuwe ranglijst gespeeld. De nieuwe at tractie heeft dus al succes voor de Soes. ter Schaakclub. Ook kon de Soester club zich Dinsdagavond verheugen in de eer ste vrouwelijke gast als schaakster. Het begin is er. Dames, het bestuur hoopt, dat meerdere schaaksters zullen volgen. NOODLANDING. In het laatst der vorige week moest een militair vliegtuig van de Luchtvaartafd., welk toestel bestuurd werd door korpo raal Bosman, een noodlanding maken onder Eek en Wiel, Het vliegtuig kwam in een sloot terecht en werd licht bescha digd. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Kipeieten: hoogste prijs f 3-95, middel- prijs f 3 50f 3-65, laagste prijs f3.20. Eendeieren f2.— Alles per 100 stuks. Aanvoer T3-000" stuks. Handel vlug'. CHRIST. ORANJE-VEREENIGING JULIANA VAN STOLBERG." Het ligt in het voornémen van' boven vermelde vereeniging dc verjaardag van H- M- de Koningin op eenvoudige wijze feestelijk, te gedenken. Een-v-oorloopig pro gramma werd reeds opgesteld. Waarschijn lijk, zal dit bestaan uit drie gedeelten- 's Morgens zal er een Wijdingss amen komst worden gehouden in de Oude Ned. Herv- Kerk te Soest. Hiervoor werd reeds toe stemming gevraagd aan Kerkvoogden en Kerkeraad. De middag is bestemd voor kinderspelen, terwijl des avonds de alom gewaardeerde en zeer uitgebreide Oranje film zal worden vertoond- Om dit plan uitvoerbaar te maken, zal een collecte worden gehouden in. dc gemeente, waar van de opbrengst voornamelijk ten goede zal komen aan het kinderfeest. We ho pen, dat: velen, de beurs zullen openen om de Soester.jeugd.een prettige middag te bezorgen. Verdere bijzonderheden en een uitgebreid programma zullen weldra völgen. - 1 i Is uw vlag al in orde? Neen; meent dan uw maatregelen, opdat -op 31 Au gustus onze nationale driekleur met Oran jewimpel huis,aan huis gezien worde. ZOMERCONCERT. Vrijdagavond gaf de Harmonie „Patiën tie Vmcit Ornnia" haar 4c Zomerconcert in dit seizoen in de muziektent in het rosarium. ..De belangstelling voor deze concerten op déze plaats is steeds groeiende. Velen volgden dan ook met aandacht de ver tolking van het programma, hetgeen in nog meerdere mate het geval was bij dc nummers, waarmede op het concours de lauweren werden geoogst HOOI BROEI- Vrijdagmiddag zag de brandweer zich verplicht bij den heer Floor op het Veen- pad een hooiberg uit te halen, welke zoo danig broeide, dat elk moment brand kon uitbreken. Deze broei was ontdekt bij liet peilen van den hooiberg, welk werk in deze tijden nog al eens als voorzorgsmaatregel wordt toegepast. Niet minder dan 800 M- slang moest hier worden uitgelegd, waarmede zeer be grijpelijk nogal eenigén tijd gemoeid was. Het mag dan ook een gelukkige omstan digheid worden genoemd, dat een en an der vroegtijdig werd ontdekt. Nu konden maatregelen worden getroffen. Bij brand zouden deze werkzaamheden zeker te veel tijd hebben geëischt. NEDERLANDSCHE REISWEEK 20—27 Aug- 1934. Naast de vele pogingen, welke de Ne derlandsche Reisvereenigiug bij voortdu ring aanwendt, om de schoonheden van liet eigen land bij den Nederlandschen toerist te propagceren, is zij thans bezig, in samenwerking met de Nederlandsche Spoorwegen, de Algemeene Transport- Onderneming, de Koninklijke Luchtvaart Maatschappij en de Algemeene Neder landsche Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer, een organisatie van veel grooter omvang in het leven te roepen, die er meer nog dan voorheen op gericht zal zijn de aandacht van reizend Nederland op het eigen land te vestigen. Onder het motto „Ons mooie Neder land vraagt U een week tot klant" stelt zij zich voor van 2027 Augustus een NEDERLANDSCHE REISWEEK te or- ganiseereii, niet alleen voor haar leden, maar voor ALLE NEDERLANDERS. De bedoeling is, dc opwekking door het ge heele land te laten hooren, dat een ieder ui die week een langer of korter uitstapje n ons eigen latid maakt. Uitdrukkelijk zij hier nog gestipuleerd, Ait het cenig doel der Nederlandsche Reis- ereeniging hier is gelegen in het be vorderen van het reizen in eigen land. Om het Nederlandsche Publiek van de GEDACHTE aan reizen in- eigen land te brengen tot een DAAD, stellen de samen werkende organisaties zich voor het rei- zen in de Nederlandsche Reisweek een bijzondere aantrekkelijkheid tc geven. Deze aantrekkelijkheid is dan gelegen in de vol gende gedachte: Iedereen, die in de week van 20—27 Au gustus een langer of korter uitstapje maakt in het eigen land, kan tevoren bij de Nederlandsche Reisvereenigiug, Laan van Meerdervoort 53 D, 's-Gravenhage, of in dit geval bij het Verkeershuis V.V.V. Soest Vooruit, Van Wcedestraat 4, alhier, een legitimatiekaart aanvragen. Deze le gitimatiekaart, welke door de N.R.V. aan iedereen, onverschillig of hij of zij lid is van deze organisatie, GRATIS wordt ver strekt, geeft gedurende de Nederlandsche Reisweek recht op REDUCTIES. 1. REDUCTIE OP VACANTIEKAAR- TEN- Een ieder, die in de Reisweek van 2027 Augustus 1934 een vacantiekaart koopt, begint met daarvoor den vollen prijs te betalen. De legimitatiekaart wordt door de Nederlandsche Spoorwegen afge stempeld en op deze afgestempelde legi timatiekaart kan dé reiziger voor den teu- rijgweg een vacantiekaart koopen met ong. 50 pCt. reductie. REDUCTIE OP 8-DAAGSCHE ABON NEMENTEN- Om de gedachte van de Nederlandsche Reisweek zooveel mogeljijk te steunen, hebben de Nederlandsche Spoorwegen zicli bereid verklaard aan een ieder (zonder dat de legitimatiekaart ge toond behoeft tc worden) ook op 8-daag* sche abonnementen een reductie van ong. 25 pCt. te gevc-i N.B- Zoowel de vacantïéfcaarten voor de heenreis als de 8-daagsche aboh'nëmén- ,ten kunnen desgewenscht nog op dèn ladt- sten dag der reisweek worden genomen. De vacantiekaart voor de terugréis kan dan op een der op de Reisweek 'volgen de 7 dagen gekocht worden 2. Reductie van 50 pCt- op alle auto diensten van de A.T-O. 3. Reductie van 15 pCt- op de rond vluchten en van 25 pCt. op enkele reis biljetten, voor de Nederlandsche Luchtlijnen der K-L-M. 4. Re-duetie van 10 pCti—5 pCt. op de meeste hotels en pensions in Nederland. Alle inlichtingen over hetbovenstaande alsmede legitiniatiekaarten zijn dagelijks te bekomen op het Verkeershuis V V- V- Soest Vooruit, Van Wcedestraat 4, alhier. PROCES-VERBAAL. Door de politie te Soesterberg is. tegen ,G- R -te 's-Gravenhage procés-verbaal opr gemaakt terzake hét zoodknig rijden met een vierwielig motorrijtuig;'' dat' "daardoor de vrijheid van het verkeer in gevaar wordt gebracht- f KINDERFEEST. Op de j.1. Dinsdagavond gehouden- ledenvergadering van de Oranje-Vereeni ging „Wilhelm i na" te Soesterberg, is met algemeene stemmen "besloten- zich op 31 Augustus a.s. te bepalen tot het houden van een kinderfeest. GESLAAGD. Maandag 13 Aug. j.1. slaagde te Den Haag voor acte Duitsch onze vroegere plaatsgenoote, de Ecrw. Zustter M. Fré- dérique, orde der Eerw. Zusters van O-L. Vrouw te Amersfoort, in de wereld mej. Cornelia Visser, oud-leerlinge der R- K. Ulo school te Soest. Op het gehouden examen op 30, 31 Juli en 1 Augustus der R.K- Vereeniging ter bevordering vam Industrie-Onderwijs voor meisjes „St- Anna" te Den- Haag, slaade voor de acte van bekwaamheid als coupeuse onze plaatsgenooten- Cato Ra demaker en Rika Visser, beide leerlingen van de .naaischool der Eerw. Zuster van- O-L. Vrouw te Soest, SCHENNIS DER EERBAARHEID- Door de politie te Soesterberg is tegen G. A-, wonende te Arnhem, proces-verbaal opgemaakt terzake openbare schennis der eerbaarheid. NAZORG COLLECTEDAG T.B-C-PATIËNTEN- Door de Vereeniging tot bevordering der belangen van de t.b-c.-patiënten zal op Zaterdag 18 Augustus a.s. een collecte worden gehouden, ten bate van hen, die voor Nazorgbeliandeling in aanmerking komen. Door het Gemeentebestuur is needs toestemming verleend om een beroep te doen op de offervaardigheid van het publiek en wij vertrouwen thans, dat een ieder nu naar draagkracht zal willen bij dragen, teneinde het groote leed te kun nen lenigen. Geeft wat gij kunt missen en gij hebt een daad van naastenliefde verricht. POSTDUIVEN-WEDVLUCHT. De uitslag van de gehouden wedvlucht vanaf Vilvoorde, 153 K M-, door de Post- duivenvereenigin-g „De Zwaluw", met deel name van 250 duiven, is als volgt: B. Groeneveld 1, 2, 24, 25, 26, 35, 53, 58. F- Limburg 3,28. A. Rijksen 4 42. - lij J- Pot 5, 13, 19, 31, 32, 33, 34, 4$ G. Roeten 6. A. Dorresteijn 7. B. Bokma 8, 27, 37, 54. F. Timmermans 9, 40. C- Karstens 10, 36- J. Groen 11, 16, 23, 43. G. Haks 12. G. Visser 14. H- v. Sitter 15, 29, 30, 47. W. Nieuwenhuis 17, 44, 60- G. Sukkel 18, 39- G. Teelten 20, 38, 41, 45. J. Huur-deman 21. J. Burgstede 22. H. Schouten 46- A. Schaap 49, 50- H. Majoor 51, 56. J. Altena 52. H. Westerveld 55- C. v- Soest 57. G- Geytenbeek 59, 61. Gelost om 7 uur 30 werd de eerste duif geconstateerd om 916-58; de laatste duif 9-37.2. ONDERLINGE ZWEMWEDSTRIJDEN Zaterdagmiddag hadden in het Natuur, bad de zwemwedstrijden plaats, welke als gevolg van het woer eenige malen moesten worden uitgesteld. Als jury fungeerden de heeren: Kapi tein J. H. Sar, G. H- Veenstra en G, J. Grootewal. Starter en leider de heer J. C. Geervliet, badmeester. Ofschoon het vrij koel was, was de belangstelling groot; wij merkten o.a. op den heer Burgemeester, den Gem-Secne- taris en de raadsleden de heeren Mulder en v. d. Breemer. De deelname voor de wedstrijden was groot. Na afloop reikte de Burgemeester de vele fraaie prijzen uit, geschonken door bevriende corporaties en personen. Kapitein J. H. Sar sprak daarop een woord van dank aan den Burgemeester als vooriztter der stichting voor zijn tegen woordigheid en voor het uitreiken der prij zen, alsmede aan de schenkers(sters), aan de -juryleden, het personeel der stichting en in 't bijzonder aan den badmeester, zijn echtgenoote en 't personeel voor, de keurige organisatie. De wedstrijdbaan was 50 M- lang, de- temperatuur was 22 gr. De volledige uitslag is als volgt: 100 AT vrije slag Heeren: 1.- J. de Jong, Amsterdam, 1-28 4/5 sec.; 2. J. Eichelsheim, Soest, 1-29; 3. E. Wijn gaard, Soest, 1-38. 100 M. vrije slag Dames: I. E. Lodewegen, Soesterberg, 1.44 3/5; 2. J. v. Halm, Soest, 1501/5; 3. W. Ruy- sendaal 1-58 2/5. 50 M- Schoolslag meisjes tot 14 jaar: 1. J. Scholte, Soest, 51 1/; 2. F- Kuij- per, Haarlem, 54 4/; 3. K- v« Krieken, Soest, 56; 4. R. Lüscheti, Soest, 59; 5- F. Pontsma, Krommenie, 59 2/5; 6. M- Dijk stra, Soest, 1.5 2/5. 3 X 50 M. estafette Heeren: Ie Ploeg: J. Eichelsheim, F- A. Mud en R. Fügers, 210 2e PloegF. v Lom, E. en F> van Wijngaaid, 2.10 2/5. 50 M- vrije slag Veteranen: 1. A. v Nijenhof, Soest, 44; 2- J. C. v. d. Wal, Soest, 50 3/5; 3- M- L. v. d. Es, Baarn, 53; 4. F. Mejrer, Soest, 1.52 2/5. Popduiken gekleed Heeren 1. E- Wijngaard, Soest, 16 2/5; 2. A« v. Neijenhof Sr., Soest, 20; 3- J. Reiman, Soest, 23 2,5. 100 M. schoolslag Heeren: 1. E. Wijngaard, Soest, 1.38 3/5; 2- R. Fügers, Soest, 1.411/5; 3- N- Klarenbeek, beek, Soeat, 1.42 4/5i No. 1 winnaar voor de 2e maal van den zilv. wisselbeker, geschonken door het Gemeentebestuur van Soest. 100 M. schoolslag Dames: 1. M- Hübner, Soest, 241/5; 2- E- Lo- dewegen, 25 4/5; 3. H- v. Andel, 312/5* 100 M. schoolslag Dames: 1. I. Linzel, Soest, 1.481/5; 2. A. v. Hilten, Soest, 1.53 4/5; 3- H. v. Andel, Soest, 2.4; 4. R. v« d. Hoeven, Soest, 2.7 3/5. No. 1 werd voor de le maal winnares van de zilv. lauwerkrans (wisselprijs); aangeboden door het Gemeentebestuur. Vorig jaar mej. A. v. Hilten, 3 X 50 estafette Dames: le Ploeg: M. Hübner, I. Llnzej en J V. Halm, Soest, 2-313/5. 2e Ploeg: H- v. Andel, 'A. v. Hilten en E. Lodewegen, Soest, 2-38 4/5. 50 M. schoolslag Jongens tot 14 jaar: 1. N. Wijnbergen, Soest, 57} 2. D. Lm- sej, Soest, 59; 3. E. de Boer, Amers foort, 59 4/5. 50 M. vrije slag Jongens 14—16 jaar: 1. H- W. v. Wcty, Hilversum, 36 2/5; 2. B- Mekking, Socstdijk, 36 4/5; 3. J. Brak, Woorden, 44. 50 M. vrije slag Meisjes 1416 jaar: 1. E. Lodewegen, Soesterberg, 43; 2. F# v. Halm, Soest, 50; 3- A- v. Raaij, Soesk duinen, 54 4/5. 500 M. vrije slag Heeren: 1. J. Eichelsheim, Soest, 9.32; 2. E, Wijngaarden, Soest, 10-6; 3- P. Butselaar4 Soest, 13.52. 500 M. vrije slag Dames: H. v- Andel, Soest, 11.48 4/5; R. v. d. Hoeven, Soest, 12.27. 50 M. schoolslag Leerlingen Soester Na tuurbad '33: Jongej. R. Brugman, Soest, 54 4/5; jongej. B. Floor, Soest, 59 4/; jongej. K- v. Krieken, Soest, 1-2. Tot slot geanimeerd gecostumeerd wa- terspel, waarom hartelijk is gelachen. De dames kregen bonbons, de heeren siga ren, evenals het badpersoneel. SOESTER DIEFSTALLEN f |i, OPGEHELDERD. Den laatsten tijd kwamen bij de politie te Soest herhaalde malen klachten binnen van diefstallen van pluimvee, konijnen en rijwielen, zonder dat het de politie mocht gelukken de(n) dader(s) hiervan op te sporen. Ook nu werd wederom ten uadeele van een inwoner dezer gemeente een inog zoo goed als nieuw heerenrijwicl ontvreemd, hetwelk hij had geplaatst bij het café van de Wed. S-., gelegen aan de Laan straat alhier. De politie, die we derom hiervan leen nis kreeg, stelde weer een uitgebreid onderzoek in, waarna haar bleek, dat hiervan moest worden verdacht G. C- B., vroeger wonende te Soest, doch nu sinds enkele maanden te Amsterdam. Aangezien deze persoon- zonder eenig docj te Soest was gezien in gezelschap van een zekeren H- K-, woonachtig te Soest. Beiden hadden dien avond eenige oogen- blikken in genoemd café vertoefd. In ver band hiermede is op verzoek van de Soes ter politie door de politie te Amsterdam een onderzoek ingesteld en is B- aldaar aangehouden, nog in het bezit van 't rij wiel, dat door hem geheel was veranderd en van een- ander merk voorzien. Nadat hij ter beschikking was gesteld van dé politie te Soest, is hij aldaar opnieuw aan een langdurig verhoor onderworpen; en bekende hij ten slotte bedoeld rijwiel,, alsmede een groot aantal kippen, kalkoe nen enz., samen in vereeniging met H. K-, te hebben ontvreemd en wel te Baarn en Soest. Direct daarop is ook K- aangehouden* die daarop ook een volledige bekentenis heeft afgelegd. Beiden worden ter beschikking van den officier van. justitie te- Utrecht gesteld. GEBOREN: Philippina Hendrika Maria* d. v. G. Muijs en J. J- de Blaey, KorfQ Hartweg 6; Martlia Klasina Margaretha, d. v. D. Voskuilen en M. v- d., Bergh, Birkstraat 19; Jolianna Hendrika, d. v. W. Wolfsen en J. H. v. Doorn, v- Len- neplaan 25; Catharina A4aria, d. v. W. J. Hogervorst en J. v. Breukelen, Nieuw- straat 28; Bertus, z- v. N- Strumpel en M. Oostenbrugge, Beukenlaan 29a. ONDERTROUWD: J. J. Gerritse en E. E. Hohiie; A. van Sprang en A. van öOverveen, GEHUWD: G- Verwoerd en H. Veld huizen; W- v. 't Klooster en H. de Jager; C. v. Tricht eti J. K. Strumpel; C- de Boer en M- Kruseman. OVERLEDENMaria Elisabeth Sterk, 67 jaar, Kampweg 42; Wilhelmus van Asch 51 jaar, gehuwd met P- v. Nimwegen, Lange Brinkweg 12. GEVESTIGD: J- E. Péclit—Makenbacli, Klaarwaterweg 46; A. Keen, Amersfr.str. 65; M- Foppen, Postweg 58; J. Briels- man, v- Lenneplaan 7; .Th. Muijs m- vr.t Pelikaanweg 27; F- Retzkowsky, Vrede hofstraat 13; O- J. Dirksen, Heideweg 33; G. de SainPapenburg ni. g., Gall. Pels- weg lb; G- J. È- Vreman, Kerkstr. 20 B; Wed. J. v. d. Linden, Noorderweg 31; L. v. Klooster, Soesterb.str. 32; M- Hib- ma, Amersf.straat *65; H- G. Winkelman m. g.0 Amersfstr. 71B; J. V Slooten, B- Grothestraat 11a; W. Pieters m- g., B. Grothestraat 11a; H. v. d. Wildt, Bcetz- laan 56; J-.A. Spelt, Molenstraat W-Z. 28; W. de Vries m. vr., Beukenlaan 1; E. E- Höhue, Kerkpad Z-Z- 20; T. M. Schouten, Amersf.straat 65; C. C- Steensma, Luchtv. afd.; M. W. Swiebel, Amersf.straat 65; G- v. d. Horst, Amersf.straat 122; A- A- C. Bruins, Amersbstraat 65; J. A. v- d. Laar, Steenhpfstraat 60; A- H- Hühl, Bos straat 12; J. v. d. Veer, Amersf.straat 104; J. v. d. Vate, Amersf.straat 104; Th- L- Mineur, Sophialaan 8; H- v. d. Broek, Nieuwe weg 15. VERTROKKEN: D- Groot Huize van Luchtv. Afd. naar Amersfoort, pol. troe pen; J. de Haan van- Soesterb.straat 9a naar Achtkarspel, Buitenpost 89; J- P. v. Slooten van Hartmanl. 23 naar Laren, p.a. Aben Woningbureau; U. North van Luchtv- Afd. naar Rotterdam, 's Gravenw. 309; C. C. J- v. Bommel m- g- van Doore- steinweg 5 naar Deurne (België); J- Pe- tersen van Veenpad 4 naar Driebergen, v< id. Meulenstr. 237; Th. J. B- Kessler van A. Paulownalaan 36 naar België,; J* P. Los van v. Maarenstr. 11 naar Zeist, v. d. Heijdenlaan 110; H- v. d- Watec van Amérsf-str. 42 naar Almkerk E S.

Soester Courant | 1934 | | pagina 9