TWEEDE BLAD - Officieele Kennisgeving. Plaatselijk Nieuws. Burgerlijke Stand. Algemeen Overzicht. Foto-praatje. VRIJDAG T SEPTEMBER 1934 STREMMING VERKEER. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de Ban- ningstraat in verband met eene vernieu wing van het wegdek voor het verkeer in beide richtingen met motorrijtuigen, andere rij- of voertuigen en rij- en trek dieren en vee gesloten zal zijn vanaf 12 September, 1934 tot en met 24 Novem ber d.a.v. Bedoeld verkeer tusschen Scest en Soesterberg zal derhalve over Amersfoort moeten geschieden. Soest, 1 September 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. DEKETH. De Secretaris, GROOT, 1. s. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat het raadsbesluit dd. 30 October 1933, le afd- no. 3170 inzake geslotenverklaring van den Driehoeksweg voor het berijden met alle motorrijtuigen in beide richtingen op 10 September a.s. in werking zal treden. De geslotenverklaring is duidelijk zicht baar aangeduid door waarschuwingsbor den overeenkomstig de gewijzigde Motor en rijwielbeschikking. §oest, 3 September 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, Q. DEKETH De Secretaris, GROOT 1. s. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat het j raadsbesluit dd. 9 Mei 1934, le afd- no< j 3408 inzake geslotenverklaring van den, Noorderweg voor het berijden met alle motorrijtuigen in de richting Stadhouders laan Heuvelweg Vredehof straat opj 10 September a.s. in werking zal treden. De geslotenverklaring is duidelijk zicht baar aangeduid door waarschuwingsbor den overeenkomstig de gewijzigde Motor en rijwielbeschikking. Soest, 3 September 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. DEKETH- De Secretaris, GROOT 1. s. de kinderen, die zich hadden opgegeven voor de verschillende wedstrijden, mede, dat de kinderspelen alsnog worden ge houden op Zaterdag 15 September, 's mid dags 2 uur. Alle deelnemers komen sa men op het terrein aan de Palus Pot- terlaan. Alléén zij, die op de lijsten staan, kunnen meedoen. We hopen op 'n mooie zonnige middag. Belangstellenden zullen gaarne in de gelegenheid gesteld worden d<e kinderspelen gade te slaan. SOESTER VRIJWILLIGE REDDINGSBRIGADE. Bij 'de op Zaterdag 1 September 1.1. te Amersfoort in de Bad- en Zweminrich ting Pezie afgenomen examens van den Nederlandschen Bond tot het Redden van Drenkelingen voor de diploma's A en B [(Technisch gedeelte) hadden zich 13 can- tiidaten der Soes ter Vrijwillige Reddings brigade opgegeven; voor het diploma A 10, voor diploma B 3 candidaten. Voor Diploma A slaagden 8, voor het diploma B slaagden alle deelnemers. Een mooi succes voor de Brigade en haar in structeur. Voor Diploma A slaagden de dames H. van Andel, Th. Duin, B- v. Oostveen, M. v. Veenendaal en de heeren T- de Geus Jr., F- Mud, J. Reiman Jr. en B. Roelofsen. Voor Diploma B mej. H. ,Hübmer en de heeren J. Eichelsheim en (N. Klaren beek- 30 K.M- WANDELTOCHT S.B-L.O- Hef parcours van den 30 K.M- wandel tocht, welke op Zaterdag 15 Sept. a-s. zal plaats vinden, is als volgt: Start te half drie te Soesterberg t ,,'t ZwaantjeHuis ter Heidele weg over het spoor rechtaf door villapark Bosch en Duin, Dolderscheweg naar i Soestdijkerstraatweg, linksaf, daarna Vuur- Sche steeg, bij de tol rechtsaf, weder naar v Soestdijkerstraatweg naar Soestdijk, langs! Paleis naar Baarn, langs Lyceum rechtaf, Nieuwe Steeg naar Soest, hoofdweg door Soest, Soest;rbergschestraat, Banningstraat naar Soesterberg ,,'t Zwaantje". De verplichte rust is in hotel „Eem- land". Inschrijvingen zijn voor alle vereenigin- rgen en alle inwoners van Soest en Soes terberg opengesteld tot en met Maandag 10 September en worden ingewacht voor Soesterberg bij den heer Smeenk, Kamp weg 48 D, en voor Soest bij het Secre tariaat Heideweg 14. Inschrijfgeld be draagt f0.60- VERKOOPINGEN. Notaris A. O- Dammers bracht Dins dag in veiling de villa met erf en tuin, en schuurtje aan de Anna Paulownalaan no. 2, groot 3 A. en 10 c-A., verkocht voor f4800 aan J. L. v d. Lifte. Een burgerwoonhuis met timmermans werkplaats, erf en grond aan den Brink- weg 23, groot 5 A. 70 c-A-, verkocht voor f4900 aan W. Blommesteijn q.q- Een woonhuis met loods, erf en grond aan den Schoutenkampweg 8a, groot 2 A. 80 c-A-, verkocht voor f2125 aan J. van Ee. HET VERREGENDE KINDERFEEST. Het Bestuur van de Christ. Oranje Ver. eeniging „Juliana van Stolberg" deelt aan ZELDZAAM. Als groote bijzonderheid kan worden gemeld, dat bij den bloemist Schaap aan Laanstraat een perenboom (winter-burger- mot) in vollen bloei staat en tegelijker tijd rijke vruchten draagt, 't Loont de moeite dit eigenaardige verschijnsel van nabij te bewonderen. TELEFOON SOEST. Nieuwe aansluitingen: 698 A. J H Hinderdael, Drukkerij „Zonneveld", Kolonieweg 4. 755 F. B. Kohier, Burg- Grothestr.. 18. 818 Dames Spronk en Vermaas, Da Costalaan 9. 853 A. B. Overgoor, Vredehofstraat 1- KONINGINNEDAG. Vrijdagmorgen half elf werd in de oude Ned. Herv. kerk een wijdingsdienst ge houden, waarin voorgingen Ds. Alkema van hier en Ds. Gerth van Wijk, Ned. Herv. predikant. Nadat de voorzitter van de Chr. Oranje Ver. de bijeenkomst met gebed en een kort welkomstwoord had geopend, betrad Ds. Alkema den kansel, om naar aan leiding van Ps. 63 12: „Maar de Ko ning zal zich in God verblijden, een iegelijk die bij Hem zweert, zal zich be roemen, want de mond der leugenspre kers zal gestopt worden" te spreken. In droeve omstandigheden herdenken wij thans den verjaardag' van onze Ko ningin. Het is nog zoo kort geleden, dat ons Vorstenhuis werd getroffen dooi" den dood der Koningin-Moeder en Prins Hen drik. Thans is onze Vorstinne buitenslands, waar Haar gezondheid schijnt geschokt. Dus past ons wel allermeest dezen dag te herdenken in gebed voor Haar en Haar koninklijke dochter, onze Prinses. Verder gaat Ds. Alkema de geschiede nis. van ons vorstenhuis na, om daaruit te concluckeren, dat onze Vorstin is een kind van God. Zij heeft een vroom OpaiijelLirt, dat evenals -David_aaar kracht put uit God, ook in deze moeilijke, droe ve dagen. Met een opwekking tot gebed besluit spreker zijn rede, waarna hij een twee tal coupletten van 't Wilhelmus opgeeft, die staande werden gezongen. Dan bestijgt Ds. Gerth van Wijk den kansel, die o. m- zeide -, Hioewel wij nog verkeeren in de dagen vaa. de nationale rouw, willen wij 31 Augustus toch niet onopgemerkt laten voorbijgaan. Dezen dag- is zoo langzamerhand onze nationale feestdag geworden, en spr. juicht 't toe, dat we dit keer in 't bijzonder 31 Au gustus op gewijde wijze herdenken. Het is alsof onze liefde nog toeneemt voor ons Vorstenhuis, naarmate het kleiner is geworden. Met de bede, dat ons volk moge wederkeeren tot den Hoe re, besluit Ds. Gerth van Wijk zijn rede. Daarna wordt nog staande gezongen Ps. 133: „Dat 's Heeren zegen op Haar daal Des middags zouden de feesten voor de kinderen plaats vinden. Er hadden zich 375 kinderen opge geven voor de diverse spelen, alsmede voor den wedstrijd met versierde fietsen, wagentjes en poppenwagens. Om half 2 traden deze jeugdige oranjeklanten aan bij den Akkerweg, om in optocht te trekken naar het feestterrein aan de Paulus PoL terlaan. Vooraf had de keuring plaats van de versierde wagentjes. De jury had geen gemakkelijke taak. De prijzen vielen ten deel aan Elly Venema, Benny Ftigcrs, broer en zus Van Beek, G. Hinderdaal, Henk v. d. Flier, Leo Bijlevcld, M- Reijer, Adri v. d. Dijsscl, Annic Laseur en Corn. Gerritsen. Toen de groote stoet op het feestterrein was opgesteld, werden 2 cou pletten van het Wilhelmus gezongen. Deze zang was tevens 't onverwachte slot dezer feestviering. Een hevige regen bui maakte een einde aan feest en feest stemming. De feestelijkheden werden uit gesteld en zullen nu Zaterdag 15 Septenv ber, 's middags te 2 uur, doorgang heb ben. Des avonds gaf de Soester Harmonie een welgeslaagd concert in het rosarium, waarvoor veel belangstelling was. Ook werd des avonds in Religie en Kunst" de Oranjefilm vertoond. De zaal was tjokvol, terwijl de uit 3 deelen be staande film met volle aandacht werd ge volgd. Onze burgemeester was eveneens onder de aanwezigen. Op voor deze tijden gepaste wijze beeft Soest den 54sten verjaardag van onze Koningin gevierd. Schroevendraaier, Pol. Bur.; belasting merk in étui, Koninginnelaan 142; badhand doek, badmuts, roode zakdoek en badpakje, klein beursje gerold in de handdoek, L. Brinkweg 53d; nikkelen armband, Spoor straat 40; kleine hond, Heuvelweg 8a; bruine portemonnaie met inhoud, Pol. Bur.; bruin kinderschoentje, Pol.Bur.; belasting- merk, Garage Stam, Nieuwerhoek; gum miebal van autohoorn, Pol. Bur.; vulpen houder, Paulus Potterlaan 26 "1*1 ifl-.: TUINTEEKENEN. In Amersfoort zal in den aanstaanden winter een cursus worden gehouden in diinteekenen. Een schitterende gelegenheid voor onze Soester tuinlieden, om daar zeer nuttige kennis op te doen. In Amersfoort hebben zich' reeds 12 personen opgegeven in een avond op een vergadering. De heer Ten Raa, Kerkstraat 10, wil zich gaarne met het doorgeven van de opgaven belasten en nadere opgaven ver strekken. LANDDAO VAN DEN VROUWEN VREDEBOND. Zondag a.s. houdt de Algemeene Ne- derlandsche Vrouwen-Vredebond op het terrein van het gebouw van den Protes tantenbond te Soesterberg zijn geweste lijken landdag, die oin 11 uur aanvangt Spreeksters zijn mevr. Buising—Van Be- souw (onderwerp: De particuliere wapen industrie) en mevr. Smit—Schuchink—Kool (onderwerp: Het Parijsche congres, tegen oorlog en fascisme). AANBESTEDING. Maandagavond weid door den heer Arn. Brouwer, architect alhier, aanbesteed: het bouwen van een woonhuis met garage aan den Ossendaniweg alhier. Inschrijvers waren de heeren: C. v. d- Kuil en Priem, alhier f3625..— J. Geijtenbeek, alhier - 3695.— W. A. Hilhorst, alhier -3746- B. Elzenaar, alhier - 3750.' Firma v. d. Broek, alhier - 3850- J. C- Wijnands, alhier -3874 C. v. d- Berg, Achterveld -3897., P. de Ruig, alhier -3899. G. Bosboom, alhier - 3997. C. v. Lugt, alhier -4098- J. de Rijk, alhier -4100-— M. de Zoete, alhier -4180.— G. van Egdom, alhier -4120. A. van Wilsum, Baarn - 4186- C. Vringer, Baarn - 4195- W. van Asch en Co., Baarn -4380. Begrooting' f 3675. NIEUWE ZAAK. J.L Zaterdag heeft de beleende zaak „Rapid" haar deuren geopend in haar nieuwe pand Torenstraat 1 B. De eigenaar heeft het aangedurfd in bedoeld pand een uitnemend gesorteerd sportmagazijn te openen, welke zaak in het Soest van nu zeker kans van slagen heeft. H«t geheel ziet er goed verzorgd uit, terwijl ook de sorteering groot is. Veel bloemen sierden j.1. Zaterdag de zaak, terwijl het belangstellend en koopend ge deelte van het Soester publiek op dezen dag de verwachtingen overtrof- Wij wenschen den heer Vis ook in dit pand en in deze branche go-ede zaken. AUTO-ONGEVAL'. Bij het passeeren van twee auto's heeft Woensdag j.1. op Nieuwerhoek een on geval plaats gehad. Door het te ver naar rechts uitwijken van een der wagens, gaande in de rich ting Amersfoort, werd een doofstomme jongen, F- B- genaamd, aangereden, waar door deze een bloeduitstorting in den enkel bekwam. Dr. Rupert verleende de eerste hulp. Van de auto, welke is doorgereden, is het nummer niet bekend. De politie stelt een onderzoek in. reid te vinden, om op Dinsdag 11 Sep tember a.s. een Simultaan Seance te geven tegen leden en genoodigden van bovengenoemde club in haar clublokaal „Religie en Kunst". Aanvang 8 uur n.m- Men verwacht groote belangstelling en deelname om te spelen tegen den groot meester. Men geve zich spoedig op bij den secretaris, den heer J. Timmer Sr., Beukenlaan 30, Soest of den voorzitter, den heer H. Schreuder, Rozenstraat 25, Baarn. Den leden wordt aangeraden bord en stukken mede te brengen. KONINGINNEDAG SOESTERBERG. Ook te Soesterberg is het Koninginne» feest op bescheiden doch daarom op niet minder prettige wijze gevierd. Des morgens had een omgang door Het dorp plaats van de kinderen met hun versierde poppenwagens, rijwielen enz. Van de versiering was over het algemeen veel werk gemaakt. Des middags was het groot feest in ,Huis ten Halve", alwaar Bob Bli/'enburg en zijn partner de kinderen op een uit nemende wijze vermaakten. Ook de trac- taties waren aan het kleine volkje zeer welkom. Des avonds gaf het muziekcorps „St. Jozef" een welgeslaagd concert, waarvoor veel belangstelling was. De organisatie van het geheel bleek bij 'de Oranje-vereeniging in goede handen. GEBOREN: Hendrikus Richardus, z. v. H. WesterveW 'en G. A- M. Stalenhoef, Braamweg 4; Cornelis Johannes, z. v- R. v. Burgsteden en A. J. Koster, Beuken* laan 21-d; Goozen Hendrikus, z. v- G- J. V. Doorn en R. W- Kok, Laanstraat 64; Jacoba Geertruida, d. v. A- J. Roest en G. A. Kok, Smitsweg 7; Johanna Petro- nella Maria, d. v. P- A. Schimmel en H. M- v» Zal, Koninginnelaan 70; Guil- laume, z. v- G- Valkemeer en R. R. Jor- na, Lange Brinkweg 31a; Jacoba Gerarda Cornelia, d. v. C- L'. v- Wijk en C- J- M. Kerkvliet, Veenzoom 1; Johannes Mengs, z. v. J. Holtrust en M- de Jong, v. W-eedestraat 3. GEHUWD: D. Visser en E- E. Visser; J. v. d. Hoed en J. M- Koppen; H. Kok en J. M- Hilhorst. OVERLEDEN: Elisabeth Johanna Kor- vezee, 84 j., wed. van JS.. Kmg, Hei deweg 52. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen, achter de voorwerpen vermeld. REORGANISATIE BIJ DE POLITIE. Naar wij uit zeer betrouwbare bron vernemen zullen met ingang van l Octo ber a.s. eenige veranderingen bij de po litie alhier worden ingevoerd en zal het toezicht van het Soesterveen, Wieksloo- terweg en Soestduinen worden opgedra gen aan den agent van politie De Bruin. De Hooge en Lage Birkt en het daaraan gelegen terrein aan den agent van poli tie De Vries, zoodat hierdoor ook de bui tenwijken, welke dringend toezicht noodig hebben, een geregelde bewaking krijgen. In verband hiermede en mede met het oog op de noodzakelijke bezuiniging, wordt de agent van politie Meijer met ingang van dien datum van Soesterberg naar Soest overgeplaatst en de agent van politie Van Hummel, eveneens aldaar ge- stationneerd, met ingang van 1 December a.s. of zooveel eerder als mogelijk is, terwijl de agent van politie De Raadt met ingang van laatstgenoemden datum van Soest naar Soesterberg wordt ver plaatst. SOESTER SCHAAKCLUB. De Soester Schaakclub zit niet bij de pakken neer. Thans is het den voorzitter mogen gelukken een der jongste Schaak- beroemdhedeii;, de 24-jarige Budapester grootmeester, de heer André Liliethal be- B1NNENLAND. 1 Maandag' terugkeer van de f Koninklijke Familie. Een Marine-dag. Geruchten eii feiten verschillen meestal sterk van elkaar. De terugkeer van koningin en prinses geschiedt, in afwij king van wat daaromtrent oorspronkelijk bericht werd, niet per oorlogsbodem, doch zal per s.s. Tabinta van de Mij. Neder land geschieden. De vorstinnen zullen op Maandagochtend a.s. in het vaderland te rug zijn. Het verluidt, dat spoedig eene mededeelimg inzake de verloving van prin- ses Juliana met prins Karei Jr. van Zwe den is te verwachten. Een opmerkelijk teeken des tijds was de Maandag j.1. door het Nat Jongeren Verbond te Scheveningen georganiseerde Marine-dag, waarvoor de toeloop vrij groot was. Het woord werd gevoerd door den gewezen opperbevelhebber, generaal Snijders, door minister Deckers en prof. De Savomin Lohman, C.H. afgevaardigde in de Eerste Kamer, In het bijzonder deze laatste drong er op aan, dat het uit zou wezen met verdere vlootbezuini- gingen en -afbraak; de internationale ver houdingen eischten een versterking van onze weermacht, óók ter zee. Een smal deel onzer oorlogsbodems verleende luis ter aan deze burgerlijke en particuliere marine-manifestatie door eenige oefenin gen ter hoogte van de kust bij Sche veningen. Te Voorburg overleed Zaterdag j.1- plotseling het bekende socialistische Ka merlid, de heer J. H- Schaper, aan een aanval van hartzwakte. De heer Schaper is 67 jaar geworden. Hij was Groninger van geboorte en oorspronkelijk van be roep huisschilder. In de 90-er jaren wierp hij zich met al zijn kracht en eerlijke over tuiging in den strijd voor de verheffing van de arbeidersklasse. Hij behoorde tot de z.g- 12 apostelen, die het socialisme ten onzent organiseerden en tot 't eerste drietal Troelstra, Van Kol, Schaper dat het Nederlandsche socialisme in liet parlement vertegenwoordigde. De overle- dene fungeerde vele jaren als vice-presi. dent van de Tweede Kamer. Ook de politieke tegenstanders hebben vaak van hun waardecring voor de oprechte persoonlijkheid van den heer Schaper ge tuigd, wiens gevoelens een sterken nati- onalen inslag hadden. Getuigde hij in het begin van den oorlog niet, dat hij met het geweer op zijn schouder naar de grenzen zou snellen, als die door een buitenlandschen vijand werden geschon den? Verschil in tactisch inzich't en verschil in karakter leidde wel eens tot moeilijk heden tusschen Schaper, en andere soci alistische leiders, ook iussdien hem en Troelstra. We geloovcn, dat Schaper in de laatste jaren eenigszir.» teleurgesteld is geweest over de male van waardeering, die zijn persoon meer in het bijzonder, van de jongere socialistische generatif gewerd. HOE ZIEN UW AFDRUKKEN ERUIT?. Wanneer ik deze vraag voorleg aan tiea amateurs, dan ben ik er zeker van, dat acht ervan zullen zeggen: „Wel, gewoon wit en glimmend. Zoo maakt de foto-, handelaar ze voor me." Wellicht zijn er één of twee amateurs, die wel eens een fototentoonstelling liebu ben bezocht en die daar gezien hebben* dat er bij die foto's maar heel weinigj waren, die afgedrukt werden op wit glanzend papier. Laten we in gedachten eens even zoo'n tentoonstelling langs loopen, waar werken hangen van vooraanstaande amateurs. Die foto's zijn opgezet op helder crème papien en zelf hebben ze ook die eigenaardigl warme tint. Dat is wel een heel ver.* schil met zoo'n gewoon afdrukje 6x9* dat in de meeste amateur albums zit En als je dan eens oplet op den toon van zoo'n foto: dat is toch héél wat anders dan dat grauwe grijszwart, daf je in de schaduw van zoo menigen afo druk kunt vinden Ga nu eens mee naar een goeden; fotohandelaar en kijk eens in zijn éta lage naar dat mooie opgezette bord mef al die verschillende afdrukken. Dat zui len velen van jullie nog nooit hebben gezien. Jullie komt zoo maar een foto* handel binnen, legt je filmpje op da toonbank en zegt: „Morgenavond klaau hoor!" en dan ben je al weer weg!. Maar je moet eens rondkijken in zoo'n fotohandel. Er hangen heel veel dingen* die de moeite waard zijn om bekeken fa worden. Laten we die plaat met afdrukken eens gaan bekijken. Links in den boven hoek is het afdrukje, dat jij altijd hebt* Dat is het goedkoopste en is wit en glan» zend. Daarnaast is al een andere soort. Dat is halfmat en ook wit. Wat inijit smaak betreft, ik zou liever een half maf dan een glanzend afdrukje hebben en daarnaast hangt er één, waar zoo'n zijde achtige glans over ligt. Dit heeft een crème kleur. Zoo zou ik nu al mijn af* drukjes in mijn album willen hebben. I „Maar dat zal zeker wet veel kosten?1* is dadelijk de vraag, die ik uit den mond van veel amateurs hoor. Neen, dat kost heelemaal niet veel meer. Zou je ntef voor een. paar centen meer een afdrukje willen hebben, dat je werkelijk voldoet?i Die igewone afdrukjes heeft iedereen, maat zoo'n luxe afdrukje, dat geeft dadebjjH een fijn cachet aan je album- Dat is ietsi bijzonders en, dat moet gezegd wordeut, je foto's komen er veel beter op uit Ik weet zeker, dat jullie er allemaaS veel voor voelen om voortaan alleen die afdrukjes te bestellen. Afgesproken! Bif de film van Zaterdag zeg je tegen Öen fotohandelaar: „Maakt u voor. mij maat luxe afdrukjes!" F. VOLKSZANGDAQ. Aan alle jongedame^ Nederlanders in den vreemde Zijn soms van een heel vreemd slag. 't Zijn dan and're Nederlanders Als ik 't zoo zeggen mag. 4 Thuis heel net en ingetogen, 1 Met een jas, een vest, een boord, Is nij met zijn heele wezen, Juist precies zooals het hoort Maar uiu is hij op vacante, i i Iin een ander land te gast, En nu weet hij plot'sling niet meer* Hoe het hoort en wat er past Is het warm, hij doet zijn jas uit. En hij loopt op zijn gemak. Blijft het warm, zijn boordje vojgt dnïl En verdwijnt ook in zijn zak. En het ergste kan het worden In hotel of op de straat, Als hij last krijgt om te zingen En zijn mond Ous open gaat Jongedames, dit 's een schetsje, J Dat ik even aan U wijd, Ook at zijn er zoo niet velen En gebeurt dit niet altijd. Maar het zingen, dat wij hooren, Ook nog in ons eigen land, Dat Üjkt meer op de geluiden Van een jonge olifant. En nu weet u, jonge dames, Dat zoolang de wereld leeft, 1 Altijd nog de vrouw veel invloed Op de sterke mannen heeft, Als een lieve jongedame Met een nachtegalenstem i Lief een liedje staat te zingen', Klopt heel luid het hart van hem, En hij zal tenslotte zeggen: Dat u het maar prachtig dée, X Licht neemt hij dan van uw zangset Nog een stuk beschaving mee, j En nu kunt U eerst gaan hooren, 1 Hoe dat zingen feit'üjk moet, Hoe het mooier kan geschieden, T Dat men 't somtijds wel eens doet H'eusch, U zult ervan 'genieten, Wees niet bleu en wees niet bang, v Hebt hem lief en h'oudt In eere Onze; mooie volkszang! fTEOUBA

Soester Courant | 1934 | | pagina 9