Plaatselijk Nieuws, Burgerlijke Stand. NIJVERHEIDSSCHOOL.' Het Bestuur der Nijverheidsschool maakt heden in ons blad wederom be kend, dat de inschrijving voor de cursus 1934—35 wordt opengesteld- Een aanbeveling om onze toekomstige timmerlieden, metselaars, schilders enz. aan te moedigen deze voor hen zoo nut tige inrichting te bezoeken is bijna over bodig, de tentoonstelling geeft ons elk jaar een overzicht welke 'mooie resulta ten de school weet te bereiken. Tijdens het vorige cursusjaar bleek ech ter, dat de bezetting voor het hout- en marmerschilderen te gering was en zou dit vak in den loop van de cursus zijn opgeheven, ware 't niet, dat de leeraar, de heer B- J- Sukkel, zich toen belang loos had ter beschikking gesteld- Speciaal worden daarom H-H- sichl- ders verzocht de leerlingen aan te moe digen zich op te geven, opdat het wet telijk aantal leerlingen thans bereikt \yordt. Bij voldoende deelname is het wellicht ook mogelijk, dat ouderen zich alleen voor het vak hout- en marmerschilderen op geven. EEN AANRIJDING-. Dezer dagen reed op de Amersfoortsche straat te Soesterberg een luxe-auto in de richting Amersfoort- Toen de bestuurder naar links wilde uitwijken, gaf hij een teeken door het uitsteken van den lin ker richtingwijzer. Blijkbaar werd dit niet opgemerkt door de achterop komende auto, zoodat de eerste door de laatste geschept werd en beide auto's op de trambaan terecht kwamen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, terwijl wonder boven wonder de materieele schade ook gering was. KINDERFEEST „ONS BELANG''. A.s. Zaterdagmiddag wordt door de Speeltuin-vereeniging „Ons Belang'' te Soesterberg 'n kinderfeest georganiseerd- De commissie bestaat uit den heer en mevrouw Jansen en den heer Haarmans. Door den heer Sergt-Maj- Mulder is als onderdeel dezer zelfde yereeniging een kinder-golfclub opgericht- LUSTRUM-VIERING A-G-A.V.S. Zooals bekend viert A.G-A.V-S- te Soes terberg volgend jaar haar eerste lustrum- Tot verkrijging van gelden, om dit feit luisterrijk te vieren, zal op 4, 5 en 6 October a.s- een Fancyfair worden ge it ouden. Zoowel voor dit eerste lustrum, als voor de fancyfair is-een eefe-eomi'cé- sa mengesteld, hetwelk bestaat uit de navol gende personenMr. G- Deketh, burge meester, Kolonel K- E- Oudendijk, Ds. Tuinstra, Dr. J- E. Brouwer, jhr. Mr. G. Sandberg, J- Casteleijn, J. Nooder, S. Mante en P- Clements. Voor genoemde fancyfair is reeds een groot aantal voorwerpen ingekomen. De fraaie prijzen zijn te bezichtigen in de étalage van Mulder's Boekhandel. KINDERSPELEN. Zaterdagmiddag van 2—5 uur werden de door het slechte weer opt Koninginne dag uitgestelde en door de Christ-Oranje- Vereen. georganiseerde kinderspelen ge houden öp het terrein aan de Paulus Pot- terlaan. Het weer was ditmaal uitnemend, waardoor het feest zeer goed is geslaagd, mede door de groote deelname en evcn- groote hulp van vele dames en heeren, onder opperste leiding van den heer C- v- d- Flier. De spélen werden Opgeluis terd door muziek. De uitslag was als volgt: Zakloopen voor jongens; 1. F- Muts, 2. G- Dorresteijn, 3. G- Koetsier. Blindknipppen voor meisjes: 1. J- van Esch, 2. M- Meer veld, 3. C. v- Esch, 4. I- Zijtveld. Blokjesrapen voor jongens: 1- B- Baat- selaar, 2. C- Meijer, 3. O. Maassen. Ringsteken op de fiets voor meisjes: 1. M- Beekman, 2. J. Otto, 3. M. Bijle- veld, 4. M- Vèrweij. Vlag in flesch voor meisjes: 1. M"- de Bruin, 2. A. v. d. Flier, 3- M. MuWier. Bord met 3 eieren voor meisjes: 1. G- Muller, 2. C- Verscliöor, 3. G. Netten, 4. J- Kool. Paardjé-trekken voor jongens: 1. M- Ro- zendaal, 2. J- Zonneveld, 3. J. Spanjaard. Ringsteken op de fiets voor jongens: L M- Landman, 2. B- Majoor, 3. R; Klom penhouwer, 4- J Hornsveld. Wasch ophangen voor meisjes: 1. M' Meerveld, 2. Sophie v« Hees, 3. G- v- d. Horst- Hindernisbaan voor jongens: 1. H- Rou wendaal 271/5 sec-, 2- K. Elzenga 28 2/5 sec-, 3- E. Essenburg 29 sec- Na afloop had in de Chr. School de prijsuitdeeling plaats door den heer C. v. d- Flier, welke prijzen niet weinig in den smaak vielen van de kleine deelne mers en deelneemsters- GEVONDEN VOORWERPEN- Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen. achter de voorwerpen vermeld. Belastingmerk, Gall. Pels weg 24; pet, Pol.Bur.; 2 fruitmanden, Pol.Bur.; kinder muts, Pol. Bur.; blauwe dameshoed, Tal-, malaan 11; fitting met lampje, Beetzlaau 60; cape, Kerkpad NZ. 19a; regenjas. Hartweg 11oorbel, Soesterengweg 52^ gouden heerenring (gladde), v- Wecde- straat 38; doosje met lampjes, Koningin- nelaan 38; rijwiebel.merk, v Leiineplaan 2; huissleutel, id,; kinderschoentje, Nieu- weweg I5d; armbandhorloge, Braatnweg 54; armbandhorloge. Pol Bur.; portemon- naie met inhoud, Emmalaan 13. Aangeloopen: kleine hond, F- Huyck- laan 14. NIET DOORGEGAAN. De door den Soester boud voor licha melijke opvoeding voor j l Zaterdagmid dag uitgeschreven 30 KM- wandeltocht, met start en finish bij ,,'t Zwaantje" te Soesterberg, kon door onvoldoende deel neming niet doorgaan. TAFELTENNIS-CLUB- Op een j.l Maandagavond in hotel ,,'t Zwaantje" te Soesterberg gehouden vergadermg werd een tafeltennis.club op gericht met aanvankelijk 23 legen en 1 donateur, A.s- Zaterdag zal er wederom een ver gadering worden gehouden, waarin o-m- een bestuur zal worden gekozen. katholieke kring SOESTERBERG. Vorige week hield genoemde vereeni- ging in hotel „Huis ten Halve'' baar jaar vergadering. Na afhandeling van meer algemeen punten werd liet eerste gedeelte van het winterprogram vastgesteld. Nog deze of begin volgende maand zal een bluidenavond worden gehouden, terwijl eveneens in October een belangrijke lezing volgt- Op 4 November (St Carolus-dag) zal een feestavond worden gegeven door de too- neelclub van den Kring, waarop „Klap roos" zal worden opgevoerd- Op 26 De cember zal Kerstfeest worden georgani seerd voor de kinderen der leden- Verder werd besloten in de vergade ring van Januari verdere voorstellen te behandelen. Bij de bestuursverkiezing werd de heter Kanters te Huis ter Heide gekozen. Ook werd de aandacht gevestigd op liet feit, dat 1 Maart a.s- de R.IC School te Soesterberg 12i/2 jaar bestaat- In ver band hiermede heeft de Kring alle R.K- vereenigingen uitgenoodigd tot een ver gadering op hedenavond in „Huis ten Halve". Het ligt in de bedoeling een comité samen te stellen, dat plannen voor een waardige viering van dit feit zal moe ten uitwerken. ONGEVAL Vuj -'.agavond te ongeveer 8 uur 's avonds had op de Beukenlaan 'n ongeval plaats. Zekere F- W-, wonende alhier, wilde al daar, toen hij van een erf met zijn rij wiel aan de hand kwam löopen, op den weg opstappen, toen. er een andere wiel rijder met groote vaart met een onverlich te fiets kwam aanrijden. Het gevolg hier van was een botsing, waarbij W- een wond boven het oog en een schedelbreuk be kwam; het rijwiel werd flink beschadigd. De politie stelde een onderzoek in. EEN VLIEGONGEVAL» Maandagmiddag, ongeveer kwart voor één, bekwam het vliegtuig D 17 een on geval, toen het bij de landing op het vliegveld met een der vleugels den bo dem raakte en vervolgens tegen den grond geslagen werd. Vermoedelijk kwam op 't laaste oogenblik een windstoot opzetten uit dwarse richting, welke de machine, waarmee proef gevlogen werd, kantelen deed- 't Vliegtuig werd deerlijk gehavend, terwijl de bestuurder, wachtmeester D-, er zoo goed als zonder letsel afkwam. DIEFSTAL VAN EEN HOND. Zaterdagavond werd bij de politie aan gifte gedaan van diefstal van ee« hond. De politie, die spoedig een onderzoek instelde, kon nog denzelfden avond den dader arresteeren. Deze, zekere S-, alhier, werd, nadat hij had bekend, heengezon den. NIEUWS UIT DE TORENSTRAAT. Met genoegen constafeeren wij de acti viteit der winkeliers uit de Tonenstraat- Allereerst verbeterde de firma Middel man zijn beide zaken door deze naast elkander te vestigen, daarna kwam de fir. ma Quelle met de mededeeling, dat zij haar zaak gaat verplaatsen naar den nieuwbouw in dezelfde straat, en even later het openen van een nieuwe zaak door den heer Vis. Thans is het de heer J. W- J. Smit, die uitbreiding aan zijn zaak heeft ge geven door toevoeging van een leesbibli otheek. Een reeks van boeken, alles nieuw en keurig gekaft, staat gereed en we zijn overtuigd, dat deze uitgezocht verzorgde verzameling door de lezers en lezeressen niet weinig zal worden gewaar deerd. Zoowel jongens- als meisjesboeken zijn ruim aanwezig, terwijl de ouderen steeds de nieuwste boeken ter lezing kun nen bekomen. Een bibliotheek, die er wezen mag! Met een aanbeveling van onze zijde ver wijzen wij voor nadere bijzonderheden naar de advertentie in dit blad. SOESTER VRIJWILLIGE REDDINGSBRIGADE. In de laatst gehouden bestuursvergade ring werd besloten begin October de me dische cursus te doen aanvangen. Ook is er voor dezen winter weer een propa- ganda-feestavond in voorbereiding. Alles wijst er pp, dat deze avond, even als die van het vorig jaar, voor de bri gade een groot succes zal worden en velen er toe brengen zal lid of donateur te worden van de Soester Vrijwillige Brand- dingsbrigade. FANCYFAIR. TYen bate van de R.K- Kerk op Nieu- werhoek en het Parochiehuis „St- Lud- gardus", liep in laatstgenoemd gebouw Zaterdag, Zondag en Maandag een fan cyfair, welke veel bezoek trok en daar door ook is geslaagd. De zaal was geheel met' attractie's ge vuld, terwijl de tuin achter het gebouw eveneens voor het doel was ingericht. Het mooie weer op genoemd edagen zorgde er voor, dat velen zich in den tuin op hielden en vermaakten. Bij de opening op Zaterdagavond sprak pastoor Smit een toepasselijk ope ningswoord, er op wijzende, dat de schul denlast van kerk en parochiehuis weder om aandachth vragen. Een der middelen om de benoodigde gelden te verkrijgen is deze jaarlijksche fancyfair en spr. twij felt ook thans niet aan het welslagen van het geheel. Het aantal geschonken prijzen overtreft ditmaal het aantal van vorig jaar, hetgeen een goed teeken kan worden genoemd- Spr- hoopt op een druk bezoek, en mocht het in de zaal wat warm worden, dan verwijst spr. naar de tuin, alwaar de gezelligheid niet minder groot zal zijn. A4et den wensch, dat de fancyfair en daarmede het werk van het comité zal slagen, verklaart spr. deze aan gelegenheid voor geopend. De vele attractie's -hadden hef hierna direct zeer druk, iets ^waarover de dames in haar kleurige costuumpjes gedurende de geheele fancyfair zeker niet te klagen hebben gehad. Een zeer goed orkestje zorgde voor ge paste muziek en wist de stemming tot het laatste oogenblik gaande te houden. Van de tijdens en eveneens ten gun ste der fancyfair loopende groote verlo ting had Maandagavond' de uitloting plaats. Aan het einde van den avond sprak pastoor Smit nog een sluitingswoord, hier bij dank brengende aan allen, die' aan het weslagert en aan het financieel suc ces hadden medegewerkt- Verder kan nog worden medegedeeld, dat de spreien zijn gevallen op de num mers 96 en 159* De naam van de pap was ,,Gregoria", welke maam door 10 personen was gera- dcu. Bij loclug^oudcr oe goede naamgevers is de pop toegewezen aan No. 8- De uitslag der groote verloting is als volgt: ie Prijs: FIETS 14Ó0 2e Prijss FAUTEUIL 838 3e Prijs: PENDULE 1343 4e Prijs; ARMBANDHORLOGE 2165 5e Prijs: BLAUW THEESERVIES 672 6e Prijs: Schemerlampjej 104 7e Prijs: Kunstvaas 314 8e Prijs: Ets 311 9e PrijsHouten gesneden étui 900 10e Prijs; Plateelen fruitschaal 1570 lle Prijs: Gang-spiegel 924 12e Prijs; Roomstel (Leerdam) 618 13e Prijs: Groote doos bonbons 19 14e Prijs: Theeblad 2119 15e Prijs j Beschilderde vaas 2268 16e Prijs: Tinnen pul 1912 17e Prijs: Grootedoos rum-bonbons 1369 18e Prijs: Fluitketel 1146 19e Prijs; bus Kwatta.cacao (kilo) 1881 20e Prijs; Groot presenteerblad 1133 2le Prijs: Schilderij 2141 22e Prijs: Rozenpul 832 .23e Prijs: Flesch eau de cologne 1395 24e Prijs; Groote fluitketel 25.18 25e Prijs j Doos chocolade (Verkade) 2061 26e Prijs:. Byouterie-doos 253 27e Prijs: Fruitschaal (Leerdam) 687 28e Prijs; Koperen bloempot 566 29e Prijs: Schilderij 2441 30e Prijs: Doos m. 12 messenleggers 2511 3le Prijs: Flesch eau de cologne 2219 32e Prijs: Een trommel cacao 1701 33e.Prijs: Leenen portemonnaie 2578 34e Prijs: Theeblad 143 35e Prijs: Landhuisje (byout-doos) 738 36e Prijs: Post-map (luxe) 715 37e Prijs; Salade-bestek 690 38e Prijs: Bus Verkade-biscuit 732 39e Prijs: 2 Wandbordjes 2303 40e Prijs: Sigaretten-étui 1318 41e Prijs: Presenteerblad 990 42e Prijs: Doos cocesrozenzeep 1887 43e Prijs: Fruitschaal 2468 44e Prijs;. Roomstel (Leerdam) 559 45e Prijs: Bus koffie 1712 46e Prijs; Presenteerblad 855 47c Prijs; Doos cocos-rozenzeep 54 48e Prijs: Sierdoos (met tabak) 1724 49e Prijs: Theepot (ChineCsch) 192 50e Prijs: Kussen 2470 De prijzen kunnen worden afgehaald 's nam- van 5—7 uur ten huize van Mej. Orth, Lange Bergstraat 6. ESPERANTO-TENTGONSTELLING. In het gebouw Religie en Kunst werd Woensdag 12 en Donderdag 13 Sept, een goed bezochte Esperanto-tentoonstelling gehouden, waar duidelijk gedemonstreerd werd, wat op dit gebied reeds tot stand is gekomen, en hoe deze taal gegrond vest is. Ze werd eerst gepubliceerd nadat de auteur, Dr, Zanrenhof, een menigte wér ken en gedichten- geschreven - en vertaald had, zoodat zijn volgelingen daardoor een vaste grondslag hadden bij hun arbeid. Een internationale commissie, ingesteld op het eerste internationale Esperanto-con- gres in 1905, en bestaande uit de beste kenners der taal, zorgt er voor dat deze in de juiste banen blijft. Dat deze taal, die bedoeld is als hulp taal naast de nationale talen, in steeds stijgende mate op prijs wordt gesteld en steeds meer veld wint, bewijst hetgeen op de tentoonstelling aanwezig was, op het gebied van godsdienst, kunst, weten schap, toerisme, politiek, blindenlectuur en correspondentie. De groote verzame ling affiches toont aan, dat men gaat in zien, dat het noodzakelijk wordt ook in Esperanto reclame te maken. We zagen o.a. reclames van jaarbeurzen, internati. onale sportbijeenkomsten, reisgidsen enz., terwijl drukwerk op allerlei gebied ons overtuigde, dat Esperanto reeds door veler» met succes gebruikt wordt- Tijdens de tentoonstelling gaven zich reeds voldoende personen op, om ook in Soest een cursus te doen plaats vinden. Zelfs zullen er twee cursussen gehouden worden, een 's middags en een 's avonds- De laatste zal geleid worden door den heer P. Olie, Hartmanlaan 16, de eer ste door mej. 'M- Goedejohan, Braamweg 102. De inschrijving voor beide cursus sen blijft nog ópen tot 1 October. Dat nog velen van deze gelegenheid gebruik mogen maken. DIPLOMA ZWEMMEN- In de afgeloopen week slaagden voor het diploma als geoefend zwemmer(ster) afgegeven door het Soester Natuurbad, de dames: C- E- van Binsbergen, Soestdijlc; W. van Buël, Den Dolder; rnev.r- J. H. van der Wal, Soest, en de heer J. J. Reudink te Amersfoort. Voor dit diploma slaagden dit seizoen een 24-tal personen. De eischen beston den uit: 50 Meter gekleed zwemmen, 100 Meter Schoolslag, 50 Meter rugzwemmen, springen van den duiktoren, drijven en watertrappen. ONDERLINGE TENNISWEDSTRIJDEN VAN LENNEP'S SPORTPARK De traditie geti'ouw, organiseerde ge noemde club de jaarlijksche onderlinge wedstrijden. Ditmaal echter fungeerde de Soester Tennisclub als gastvrouw, en wa ren voor dit tournoo» uitgenoodigde alle clubs, die dit seizoen gebruik maken van de banen, welke allen zonder uitzondering deze uitnoodiging dankbaar accepteerden. De leiding, welke in handen was van de dames D. v- Straeien en S, Rupert en de heeren Mr. F- Raedt,' J. Landweer en W. Schuuring, waarvan laatstgenoemde fungeerde als wedstrijdleider, kan met ge noegen terugzien op deze wedstrijden, in één woord was het een succes- Er is gestreden om den hoogsben titel en de strijd werd nog feller, toen de schitte rende collectie prijzen tentoongesteld wer. den. Genoemde damen, die met het be. schikbaar gestelde bedrag deze prijzen wisten te bemachtigen, ontgingen ook zeer verdiend verschillende tevredenheidsbetui gingen. Déze. prijzen waren geleverd door den heer H- Peeters, Sierkunst, Burg. Grothe- straat 11 A. Eenige prijzen waren er beschikbaar ge steld door eenige sportvrienden; voor Hoe ren Enkelspel A was een wisselbeker be schikbaar gesteld door een belanghebbend en - stellend sportvriend- Wat het tournooi verder betreft, het stond op hoog peil; over de geheele linie is stérke vooruitgang te bespeuren. De ouderen en ervaren spelers(sters) zijn op hetzelfde peil geblëvén, maar worden op den voet gevolgd door de jongeren en heet spoedig van hun team verdrongen en van hun kroon ontroofd. Wij noemen hier de jeugdige dames F- Moens, T- v. d. Poll en den heer J. Moens Jr. Mej- L- Bossert wist hier met en zon, der hulp van partner 3 eerste pprijzen te bemachtigen. Veel is er echter verloren gegaan door dat er met loting eenige der vermoede lijke finalisten elkaar in de eerste ronde moesten ontmoeten, niet als gevolg, spoe dig uitvallen van geduchte tegenstanders (sters). Hieonder volgen uitslagen van halve en heele eindstrijd. Het tournooi was in 2 groepen ver deeld, A en B, zijende sterke en minder sterke spelers. Groep A. Dames-Enkel. T. v- d. Poll slaat A. de Vries 6—4, 75; D. van Straeien slaat F. Moens 6—3, 6—3; D. van Straeien slaat T- v. d. Poll 4—6, 6—4, 61- Heeren-Enkel, G- v- d. Smit w. 0.; J. Landweer slaat Slager 8—6, 6—3; G- v- d. Smit slaat J. Landweer 6—3, 3—6, 6-3- Dames-Dubbel. D. en J- van Straeien slaan S. Rupert L. Overman 63, 6—1F- MoensT. v. d- Poll slaan Van Beijma—A. de Vries 6—3, 6—1; dames Van Straeien slaan F- Moens—T. v- d. Poll 3—6, 7—5, 9—7. Heei-en-Dubbel. J. LandweerW- Schuuring slaan Za- delhoff—Dr. Stroband 7-5, 6—4; A- Sla gerG- v- d. Smit slaan RuhaakVeen- stra 61, 6—0;A. SlagerG- v. d. Smit slaan Landweer—SJuur.'nj 6 3, 6-4- Gemengd Dubbel. Mej. De Vries en de heer Landweer slaan mej F Moens en de heer W. Schuu ring 6 —4, 3—6, 63; mevr. Van Beij. ma en de heer Q. v d. Smit slaan mej. T. v d. Poll en de heer Moens Jr. 63* 6—8, 7—5; mevr. Van Beijma en de heer G- v- d. Smit slaan mej. De Vries en de heer Landweer 63, 6—4. Groep B. Dames-Enkel. M. Rupert slaat G Zwaan 3—6, 6—1* 6—0; L. Bossert slaat H- Goedhart 7— 5* 6—2; L. Bossert slaat M- Rupert 6—2, 4—6, 6-1. Heeren-Enkel. B. Rupert slaat G v. d. Poll 6—4, 6—2; Moens Jr. s'aat A- Smeder 6—2, 2—6, 6—1; Moens Jr. slaat B- Rupert 6—3, 6—1; A. Smeder slaat G- v. d Poll, 3de prijs. Dames-Dubbel. L. Bossert en H- Goedhart slaan J. en M. Rupert 64, 62; L- Bossert en K. Goedhart slaan Q. Zwaan en L- Over man 6—2, 5—7, 6—2. Heeren.Dubbel. B. Rupert en A- Smeder slaan C. Schou ten en F- van Beijma 64, 75; Moetis; Sr. en Moens Jr- slaan Vermaat en Koe. Ie wijn 6—2, 6—1; Moens Sr. en Moen? Jr. slaan Rupert en Smeder 6—3, 6-0- Gemengd-DubbeL Mej. L- Bossert en de heer B RupeiÊ slaan mej. H- Goedhart en ue he*r Land* weer 6—3, 6—4; mej. Q. ZwaLd en de heer Smedes slaan mej. M Rupert en de heer C. Schouten. 63, 6—4; rnej- Bos sert en de heer Rupert slaan mej. Zwaan en de heer Smedes 4—6, 6—4, 7—5 (Voor belangstellenden is de gehcciO uitslagenlijst aanwezig in het Clubhuis* Schrikslaan.) Na afloop der wedstrijden reikte de Weled. Heer J- van Oldenborg de prijzen uit, -tevens roemende de vooruitgang der, spelers, opwekkende ernstig te trainen, cn de jongeren aansporende om hun beste krachten te geven aan de Soester Tennis club, teneinde de plaatsen in de compe titie te heroveren. Spr. bracht tevens hulde aan 't wedstrijd-comité voor 't vele werk door hen verricht, overhandigde den heer Schuuring een scoringprijs, alsmede eeit aandenken voor de goede wedstrijdleiding- Met een dankwoord aan de schenkers- der prijzen sloot spr. dit ten nisfestijn. SCHIETWr^ Vorige week Woensdag en Donderdag werden op de banen van „Oranjehof" de jaarlijksche schietwedstrijden gehouden van den B V L. afd. Soest. In, aansluiting aan hetgeen wij hierover in ons vorig nummer schreven, kan wor den medegedeeld, dat de volledige uitslag dezer wedstrijden is als volgt: Koningsschu'Urs, leden B V-L.: H- M- Kemp 145, J Montfoort 145, G- de Haan 145, J- Kaldeway 145, F- van Schaik 142* J. G- v. d .Bremer 141, C. C. A. Zee land 141, G- Koek 144, W- Hogeboom 135, J- F- Lente 139, J. Bijleveld 139, Van Wijngaarden 130 punten. Schuhtters le kl.: H- Kaldeway 124, F- van Schaik 136, H- L- Kok 140, A. Slag boom 140, J- v- d. Wal 139, Th. Jansen 134, J. van Arkel 142, J- v. Mil 143g D- van Hattum 135, J- H. v- d. Bree- mer 138, Van Reijn 130, A. Poutsrna 139* K- P- van Ingen 140, J. Vonk 138, C. Linzel 144, A. Slager 135, J- Bleijervekl 133, J. van Schaik 136, F- H. v- Puttert 144, J Linzel 138, A- G. van 't Klooster 141, J. van Tol 138, C- Post 137, Dw Bijleveld 133, J. D Westeneng 141, C* Tak 130, D. Hus 138, J- Muller 134, J, v- d Bosch 103, J. D. Fritz 125 punten. Schutters 2e kb: J- W. A. v. d. Kluit 132, P. Q. Kok 117, W. Scher 127, W, Wcijts 137, C- v- d. Flier 126, G- Floot 114, Rootselaar 127, J. D- Stuitje 136* H- v- d. Eijnden 128, G. van Brummelen 119, A. Gorlee 132, J- A. v. d. Brand 112* G- J Stuivenberg 138, D. de Keukclainci 129, H- G- Uiterdijk 130, H- Rakers 121, Chr. Wijnands 142, D- Kuiper 137, G. v. 't Klooster 120 punten. Schutters 3e kb; O. van Arkel 83, K. de Bruin 90, Hilhorst 108, G- de Beer 109, A- Langkamp 118, C» A. Dijkmart 89, J- A- de Kruijf 106 punten. Het hoogste aantal punten op de ver schillende banen was: Geluksbaan 296 p., Vrije baan 49 p. en Personeele baan 20 x 3 rozen. CORRESPONDENTIE- Wegens p'aatsgebrek kunnen enkele ver. slagen en een ingezonden stuk heden niet worden opgenomen. GEBOREN: Martinus Petrus FranciscuS Cornelis Antoinette, z- v- F. Ch. Timmer mans en J. M- C. Piel, Ringweg 18; Arie, z. v- A. v. d. Linden en G. Janszen* Laanstraat 7; Gerritje Jannetje Clasina* d. v- W. v. d. Brink en T. Meerding, Birkt- straat 28; Gerrit, z- v- W. v- cb Akker en J. v- d. Hoef, Beukenlaan 14a; Hen drik, z. V- G. van Rouwendaal en G. Brons, Kon.laan 110- ONDERTROUWD: A. v- d. Breemer en A. M v. Roomen; A. J- de Vries en B. Carrniggelt; J. A. Tolboom en M, Nienhuijs. GEHUWD: R. van Altena en R- v. Veer; J A- Pouw en M. v- Dorrecteli^ K- C- Morhmaiui en P v. d "ifierxr-

Soester Courant | 1934 | | pagina 5