PU ROL Plaatselijk Nieuws. Burgerlijke Stand. ONDERSCHEIDINGEN. Voor hun buitengewone verdiensten in jesfiood leeuojjeujajul teM lom pueqaoAj 1932—33 werd j.l- Zaterdagmorgen op de Luchtvaart-afd. te Soesterberg, door den waarn. commandant majoor Van Heist fuitgereikt aan luitenant-vlieger J. H- van Giessen het grootkruis en aan den wacht meester-vlieger H. Bosch en den ser geant-vliegtuigmaker v. d. Leden het rid derkruis van den Ijslandschen Valk. SOESTER SCHAAKCLUB. J.l. Dinsdag nam de Soester Schaak club met haar onderlingen winter-wed- strijd een aanvang. Begonnen werd met 4 groepen van 10 spelers; het voorgaande jaar waren dit 4 groepen van 4 spelers. Hieruit blijkt wel de groote bloei der club. In groep 4 kunnen nog enkele deel nemers geplaatst worden. Wie geeft zich hiervoor op. Aanmelding aan het club lokaal iederen Dinsdagavond, gebouw Re ligie en Kunst, Rembrandtlaan, Soestdijk. EEN AFSCHEID. Zaterdag 6 October j.l. hebben amb tenaren en arbeiders van Openbare Wer ken afscheid genomen van den op 1 Oc tober j.l. gepensionneerden werkman J. Ge ij ten beek. Na afloop van den dienst kwamen al len op het kantoor van O- W- bijeen» waar door het hoofd van den tak van dienst, den heer Meurs, met eenvoudige en treffende woorden namens allen af scheid werd genomen van „Onze Jan". Op duidelijke wijze schetste spreker het leven en werken van den vertrekkende, hierbij vooral er op wijzende, dat het ook onder de arbeiders niet altijd koek en ei was, maar dat toch bij gelegen heden als deze het saamhoorigheidsge- voel weer sterk tot uiting komt. Namens de ambtenaren van O. W- Overhandigde spr. hem een prachtig rookstel en na mens de arbeiders een prachtige oorkon de in lijst, waarin vermeld de namen zijner collega's. Ook de heer v. d- Bedum sprak nog eenige woorden van dank namens de ar beiders voor de altijd prettige samenwer king met Jan. Zichtbaar ontdaan dankte deze allen, in het bijzonder den heer Meurs, voor diens treffende woorden en voor de prachtige geschenken. Met een innigen handdruk en den wensch, dat hij nog vele jaren van zijn rust zou mogen genieten, namen allen afscheid van den heer Geijtenbeek. VOOR TROUWE DIENST. Aan den wachtmeester_vlieger H. Bosch zal de zilveren medaille voor 24- jarigen trouwen dienst worden uitgereikt. BEVORDERD. Door den commandant der Luchtvaart- afd. zijn met ingang van 7 Oct- aange steld tot dienstplichtig titulair de korpo raals J. A- Castelijns, R. Huizinga, G- K. P- Kiel, L. W. M. Schreuder, W. J- Duinker, J. W- Ovink, J. F- Rensink en P. H- M. Baten en tot dienstplichtig korporaal de dienstplichtige J. H Beer- nink. VERKOOPING. Door notaris Te Leuken te Amersfoort werd gisterenmorgen in „De Gouden Ploeg" verkocht: Het woon. en winkelhuis aan de Ko- ninginnelaan 74, voor f3100aan den heer H- W- Ran, alhier. De villa „Mea Vota" aan de Toren- .ntraat 2d, voor f4920 aatt 'den heer W. Blommesteijn te Utrecht SCHIETWEDSTIJDEN. jn de door de BV-L. afd. Soest uit geschreven jaarlijksche schietwedstrijden, werd de wisselbeker behaald door den heer J. Kalde waij- „HET MEISJE MET DE BLAUWE HOED" TE SOEST. Zaterdagmiddag kreeg onze politie de mededeeling, dat een ongewoon schouw spel plaats greep op de heide nabij „Zomers Buiten". Dat dit bericht geen fantasie was bleek aldra, toen onze ijve rige politiemannen ter plaatse aankwa men. Het was een gek verschijnsel- Mili tairen en burgers werkten hier samen, waarom men het noodig oordeelde in lichtingen te vragen bij de Luchtvaart- afd. Ook daar kwam dit optreden niet weinig verdacht voor, waarom ook een afdeeling militaire politie op onderzoek uit ging. Nadat op voorzichtige wijze de ver dachte lieden waren omsingeld, werd een verklaring van dit optreden en uitleve ring der wapens geëischt. Toen bleek het, dat de heer Tu- schinski met verschillende tooneel- en filmspel »*s, w.o- Lou Band)', Willem v. d. Veer, e.abezig waren een gedeelte van de film „Het meisje met de blau we hoed'" te verfilmen. De geweren bleken schitterend nage- nuakt, doch konden niet als vuurwapen worden gebezigd Ook de andere wapens b>eke.'i> n.et bruikbaar. Het geheel was een onschuldig geval. Wanneer de fdinopnemer actief is ge weest, heeft h;j een prachtig moment voor een komische film te pakken. SOEMBA-AVOND. Wij vestigen de aandacht van onze lezers op de door de zendingscommissie van de Ger. Kerk te Baarn en de Baarnsche Ger. afd- van het Neder 1. Bijbel- genoodschap aangekondigde samenkomst in het Kerkgebouw aan de Oude Utrecht- scheweg te Baarn, op Donderdag 18 October a.s„ 's avonds 8.15 uur. Wie meeleeft met het zendingswerk op Soem- ba en belang stelt in het werk, dat Dr. Onvlee aldaar voor de Bijbelvertaling ver richt, verzuime niet deze belangrijke ver. gadering niet. Wij weten zop weinig van dit werk en de daaraan verbonden moei lijkheden. Laten honderden hunne belang stelling toonen voor den arbeid door stoere werkers in Indië verricht. Medewerking wordt verleend door het Dubbel Mannenkwariet „Excelsior" en den heer A- v- d. Broek als organist- Deze avond die een prachtavond beloofd te worden staat onder leiding van Ds. W. Seinen. Dringend wekken wij U allen op om te komen luisteren; de toegang is vrij. BRANDWEER SOESTERBERG. A-s. Dinsdagavond 8 uur zal een leden vergadering van de Vrijwillige Brandweer te Soesterberg in „Huis ten Halve" wor den gehouden. GEVONDEN VOORWERPEN- Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen, aan de adres sen. achter de voorwerpen vermeld. Een paar heerenhandschoene», Pol.Bur.; poriemonnaie met inhoud, Beetzlaan 106; blauw jasje, Molenstr. WZ. 10; oorbel, Birktstr. 31b; wagendop, v- Weedestr. 38; alpinomuts, Kontnginnelaan 63; heerenhoed (zwart) en jongensjasje, Kerkpad N. Z- 19a; portemonnaie met inhoud,. Garage Tensen. Aangeloopen: herdershond, Nieuweweg 102; blauw-grijze wolfshond. Politiepost Soesterweg, Amersfoort. Aangevlogen; postduif, Vredehofstr. 10- PLUIMVEE-VEREEN. „SOEST". J.l. Maandagavond vergaderde genoem de vereeniging in „De Gouden Ploeg". Na opening door den voorzitter, den heer Ten Raa, en na lezing en goedkeu ring der notulen, werd tot afgevaardigde naar de algemeene vergadering van den raad van beheer Zaterdag a.s- in Utrecht te houden, aangewezen de heer J. Plomp en als plaatsvervanger de heer A. Mos selman. Uitvoerig werd hierna de in het laatst van December, ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der vereeniging te hou- -deu tentoonstelling' besproken. Hotel „Eemland" is voor dit doel afgehuurd, terwijl tot keurmeesters zijn benoemd: de heer H- Spruijt voor de duiven; de heer Cornelissen voor de konijnen en de heer Mantel voor de kippen. Goedkeuring voor deze tentoonstelling werd door den raad van beheer reeds gegeven. Reeds is een medaille ingekomen van H. M de Koningin en een gift van f 10Oolc.de loterij is door B. en W- van Soest goed gekeurd. Besloten werd uit de kas een bedrag van f 25beschikbaar te stellen- De feestavond werd vastgesteld op 29 Dec. Het lid der vereeniging, de heer J. Teé- ken, zal met zijn band het humoristisch gedeelte van dezen avond verzorgen. AUTO TEGEN EEN BOOM- Zaterdagavond te omstreeks 10 uur had op de Soesterbergschestraat nabij Zonne gloren een ernstig auto-ongeval plaats. De 16-jarige J. G- alhier had in een garage te Baarn een auto gehuurd .en maakte daarmede 'n rit door de gemeente Soest Hier ontmoette hij zekere D. v- d. B-, eveneens alhier, die met hem Samen een tochtje maakte. De reis werd begonnen in de richting Soesterberg, met 'n groote snelheid. Op den terugweg geraakte de bestuurder in de bocht bij Zonnegloren de macht over zijn stuur kwijt, met het gevolg, dat hij tegen een tweetal hoo rnen opreed, waarna de wagen geheel naar de linkerzijde van den weg vloog en in brand vloog. V- d. B. werd uit de auto geslingerd en bekwam vr j ernstige won den aan zijn hoofd, terwijl de bestuur der eveneens verwondingen aan hoofd en beenen o pliep. De slachtoffers werden, nadat ze in het Sanatorium Zonnegloren door dr. Z- de eerste hulp was verleend, naar hun woning vervoerd. De auto brandde geheel uit, hoewel de brandweer spoedig ter plaatse was. TER ONTNUCHTERING INGESLOTEN. Door de politic werd ter ontnuchtering ingesloten zekere E. G- de R., zwerver, die in kennelijken staat van dronkenschap op een bouwterrein werd aangetroffen. Na ontnuchterd te zijn werd hij door de politie ontslagen, waarbij hij luidkeels zijn misnoegen te kennen gaf, omdat hij niet was bekeurd! HUISELIJKE TWIST. Politie-assistentie werd ingeroepen voor een huiselijke twist, tengevolge waarvan een onderzoek zal worden ingesteld naar een gepleegde mishandeling. DE FANCY-FAIR VAN A.O.A V.S. Onder veel belangstelling werd Donder dagmiddag in Hotel „Huis ten Halve". te Soesterberg dedóor A.GA.V.S. georga-' niseerde bazar geopend- Verschillende le den van het Eere-Comité met hunne da mes, alsmede de te Soesterberg wonende leden van den gemeenteraad, behoorden mede tot de aanwezigen. Vooraf lichtte de voorzitter van A.O- AV-S., de heer Grootewal, de beteeke- nis dézer vereeniging toe voor Soester berg, in dit verband memoreerend de groote medewerking, welke men van ver schillende zijden bij de totstandkoming van dezen bazar mocht ondervinden. Dan verkreeg koloneil Oudendijk, lid van het Eere-Comité, het woord voor het houden van een openingstoespraak, in plaats van den burgemeester, die verhin derd was. Behoudens die teleurstelling was het voor spreker een eer deze bazar te mogen openen, die een inleiding vormt voor de viering van het aanstaande eerste lustrum. Op dat tijdvak kon men met voldoening terugblikken. Met den wensch dat de vereeniging 'n mooie toekomst te gemoet mag gaan en deze fancy-fair o.m. hiervoor de middelen moge verschaffen, werd dezelve vervolgeus voor geopend verklaard. Daarna begaven alle aanwezigen zich naar de groote zaal, dié als bazar was ingericht. De verschillende stands met hun mooi doelmatige voorwerpen in het midden; aan drie zijkanten de verschil lende attracties; de Chineesche thee- schenkerij op den achtergrond. De muziek hielp niet weinig mede orn een prettige bazarstemming te wekken. Men kocht en genoot van de vele at tracties, terwijl de stemming niet uitbleef. Zaterdagavond had de sluiting plaats. Vooral op dezen avond was de zaal bij tijden eivol. De uitslag van de groote verloting werd met spanning gevolgd. De bruto-opbrengst, de loterij inbegre pen, bedraagt ongeveer f 1000- De tijds omstandigheden in aanmerking genomen, kan A.G-A.V S. met dit resultaat zeer te vreden zijn. „SOEST ZUID." Deze buurtvereeniging vergaderde in „de Gouden Ploeg" onder presidium van den heer Van der Plas. Een groot aantal leden waren opge komen. Na opening met 'n welkomstwoord, in 't bijzonder tot de nieuwe leden, werden de notulen, de uitgegane en ingekomen stukken voorgelezen. Hieruit bleek, dat in de actie-commissie tot behoud van den primairen weg dóór Soest, was aange wezen het bestuurslid van Soest Zuid, de heer Ran. Daarna volgde een bespreking over het- 's Rijkswegenplan, wat betreft den pri mairen- weg dóór stf» Lmgs Soest. De Voorzitter meende, dat ^t gemeente bestuur in de pracdjk geen voorstander wasj van 't behoud van den primairen weg dóór Soest- En mocht de verkeers weg, zooals thans 't plan is, langs Baarn naar Hoevelaken worden gelegd, dan zal Soest een doode plaats worden met alle gevolgen daaraan verbonden. Soest is nu een vooruitgaande, mooie gemeente. Soest zal dan worden een vergeten oord, waar van het aantal inwoners zal slinken. Dat moet voorkomen worden. We dienen daar om allen mede te werken tot verbreeding van den rijksweg door Soest. Dan zou het Rijk zich nog wel eens kunnen be denken, om een nieuwe weg door de pol ders aan te leggen, die volgens de prac- tijk f500.000 of 1 000.000 per strekken de K M- zal kosten Besloten werd met algemeene stemmen de actie tot behoud van: den primairen weg door Soest te steunen. Vervolgens deed de Voorzitter enkele mededeelingen, hoofdzakelijk over de er varingen met het gemeentebestuur opge daan. Het bestuur had met B- en W. geconfereerd en verschillende zaken Soest Zuid betreffende, aangesneden. De resul taten waren evenKvel bedroevend, waar van spr. vele voorbeelden gaf. Nadat nog vele grieven naar voren wa ren gebracht, stelde de Voorzitter voor een motie aan te nemen en die ter ken nis te brengen van den Raad. Met algemeene stemmen werd daartoe besloten. Deze motie luidt als volgt: De Ver. „Soest Zuid", in openbare ver gadering op 5 Oct. '34 bijeen, overwegende, dat de verlichting van de openbare wegen en straten in het Zinde lijk deel onzer gemeente niet aan de mi nimum eischen voldoet, dat di.eibe wandel, en trottoirpaden in slechten staat van onderhoud verkeeren, dat de beplantingen van de Van Len neplaan en Bartholottilaan en het niet verwijderen van de aan iepziekte lijden de boomen getuigen van onjuist inzicht en slordigheid, verzoekt Uwen Raad een bindend be sluit te nemen tot het bepalen van een uitersten afstand tusschen lichtpunten van 100 Meier aan de bewoonde of bebouw de straten of wegen, alsmede tot liet plaatsen van een lichtpunt aan het be gin of snijpunt der bewoonde en be bouwde straten of wegen, tot het verharden voorloopig met leem en grint, zooals dit bij de rijwielpaden geschiedt en in werkverschaffing, a. van het voetpad langs de Soester bergschestraat van het begin dezer straat tot de Van Beuningenlaan. b. ter weerszijden van de Toren straat, c- daar waar zulks noodig mocht blij ken, o. a. langs den Nieuwenweg, een en ander uit te voeren vóór den aanvang van het winterseizoen# de ingeplante wilgenslieten aan de Van Lenneplaan te doen vervangen door be hoorlijke laanboomen, aan de Bartholottilaan de boomen, die door hun sterk uiteenloopend karakter niet bij elkaar ;3en, noch in de toe komst eèn behoorlijke laan zullen vormen, geleidelijk te vervangen door boomen, die in groeiwijze meer overeenstemming vor men, verzoekt voorts te besluiten tot het in orde brengen van het uurwerk in den gemeentetoren, verandering te brengen in de beplan ting van den Ossendamweg, de steenen te verwijderen op de hoe ken van vele lanen, uitloopende op de Soesterbergschestraat, het hekwerk te verwijderen bij den in gang van de Vondellaan, de verbreeding van de Eikenlaan en Nieuweweg nabij de „halte Nieuweweg" mogelijk te maken door vulling met zand van de groote diepten ter weerszijden van deze wegen. Deze motie werd in afschrift gezon den aan alle raadsleden. Na de pauze werd de heer Van der Plas met op een na algemeene stemmen herbenoemd tot voorzitter. De heer Ran zag zich' met groote meerderheid herkozen als bestuurslid, ter wijl in een vacature werd benoemd de heer Speerstra. De rondvraag leverde niets op, zoodat om half elf deze geanimeerde vergade ring werd gesloten. TELEFOON SOEST. Nieuwe aansluitingen: 302 J- Jurriens, Stadhouderslaan. 563 E. J- Koudijs, Soesterb.sfraat 52. 303 W. A- Maat, Birktstraat 16. 997 Dr. Hiensch, Middelwijkstraat 37. 919 Corn. Maars, Vosseveldlaan 33- 998 R- de Vries, Vosseveldlaan- 562 T- W- van Rij, Kerkstraat 55. Vervallen aansluitingen; 563 J. Reiman, Soesterb.straat 52. verkrijgt men door LANDBOUW CRISIS ORGANISATIE. De Landbouw Crisis-Organisatie voor Utrecht brengt het navolgende betreffen de Schetsen en Identiteitsbewijzen ter kennis: IaAlle kalveren, die geboren worden na 31 October 1934, ressoteeren onder de toewijzing 1935; b. Alle kalveren, die geboren worden vóór 1 November 1934 en vóór dien da tum rên gewicht van 60 respectievelijk 100 Kg- bereiken, zullen uiterlijk 31 Oc tober 1934 geschetst en het houden van die kalveren tegen genoemden tijd door een identiteitsbewijs 1934 gedekt dienen te zija. c. Ten aanzien van de kalveren, die weliswaar vóór 1 November 1934 ge boren worden, doch voor dien datum 'nog geen gewicht van 60 resp. 100 Kg- hebben bereikt, zal voor de kalveren, die vóór 1 November 1934 geschetst worden, een identiteitsbewijs 1934 worden uitge reikt, terwijl de kalveren, die na 31 Oc tober 1934 geschetst worden, onder de toewijzing 1933 zullen ressorteeren. Uit hel voorgaande kan dus worden afgeleid, dat identiteitsbewijzen 1934 zoo deze niet bestemd zijn ter vervan ging van ter inwisseling aangeboden iden titeitsbewijzen, welke betreffen kalveren, die na 31 October 1934 en vóór 1 Janu ari 1935 gestorven of geslacht zijn na 31 October weliswaar nog uitgereikt zullen kunnen worden, echter onder voor behoud, dat zij betreffen kalveren, die vóór 1934 reeds geschetst zijn. Ten aanzien van identiteitsbe wijzien, welke in de periode l November—31 De cember 1934 afgegeven kunnen worden ter vervanging van ter inwisseling aange-: boden identiteitsbewijzen van fn (fi-ezelf de periode gestorven of geslachte kalve ren, stellen wij op den voorgrond, dat deze bewijzen dienen te betreffen kalve ren, die op het tijdstip, dat de voren bedoelde kalveren gestorven of geslacht zijn, nog geen 60 resp. 100 Kg- \voge*« II- Voorts is bepaald, dat de» ver volge uitsluitend door de alg rund vee hou der bij de Organisatie aangeslotenen, en bijgevolg niet door de als nindveehando- laar erkenden, van het recht tot inwis selen der identiteitsbewijzen gebruik zal kunnen worden gemaakt. III. Aan het Reglement Rundveetee't- regeling 1934 is bij paragraaf 4 toegevoegd paragraaf 4a, welke inhoudt: Op voordracht van het bestuur der Ne- derlandsche Veehouderijcentrale door de besturen der provinciale Landbouw-Crisis- Organisatie's aan eigenaren van veesta pels, waarmede wetenschappelijke proeven worden genomen, boven de in artikel 2 van voornoemd Reglement vermelde en ingevolge artikel 3 van dit Reglement vastgestelde aantallen, vaarskalveren en ongeregistreerde stierkalvenen toegewezen kunnen worden. Er wordt nogmaals aan herinnerd, dat veehouders met geen toewijzing en vee houders met een toewijzing van 1 tot er» met 3 kalveren n£ 1 September 1934 geen reservekalvenen meer mogen aanhou den van 100—210 Kg-, welke dus «niet gedekt zijn door een identiteitsbewijs. GEBOREN: Else, d. v- D. Tuijtjen* en W. Baijards, v- Lenneplaan 68; Chris- tiaan Antonius Maria, z. v- C. J. var» Hengstum en A- M- Gresnigt, Middel wijkstraat 1; Catholijntje, d. v. A. Jekef en C. Laban, Stadhouderslaan 17. ONDERTROUWD: E. Jansen en H- Nep;* P. A- J. van Zoghei en R. Lamh mertse; A. H- Lauteslager en A. J. v« Hengstum. GEVESTIGD: A- Stolwerk, Luchtv-afd.; W- Walkewiesz, Aniersfstr. 119; J. H.: Stroeve, Bosstr. 27; J- Pranger m. g.t Dornesiéinweg 26; L- P- Francken m. g^ Heideweg 64; M- W- v. Asch, Beuken laan 17; Wed. G- P. Schuller m. g., B, Grothestraat 49; Th'. G- Willemsen, B, Grothestr. 49; C- A. v. Bergenhenegou- wen m. g-, Schoolweg 22a; A. v. Roo- men, Kerkpad Z-Z3; F. v. d. Pol m. g.< Nieuwstr. 57; C- Warmenhoven, Becke- ringhstr. 12a; M- C. Dusschoten m. g., Birkstr. 18b; H- Bruntink, Braamweg 88; P. H- Muiter, Bannjngstr. 106; T. J. Door. duijn, Beukenlaan 18a; P. H- Valkenet< Kerkstr. 14; V- Jongschaap, W. Pyrm.- laan 56; B. Brand, Driehoeksw- 2;; F. J. A. Serier, Vosseveldlaan 16; C- A. Broer- sen, L" Bergstr. 3; C. J. K. Hendrikman Verstegen, Lindenlaan 6; P. de Wreede, P. Potterlaan 14; O- Jansma m. g., Da Beaufortlaan 1. VERTROKKEN: E. Veltman van Kerk straat 14 naar Baarn, Zandvoortweg 129; A. Koomen van Heideweg 52 naar Am sterdam, Bilderdijkstr. 861; E- Scheffer van Beetzlaan 39a naar Den Helder, Dijk- straat 18; P- G- Tideman van Luchtvc afd. naar Delft, Nieuwelaan 38; H- K< F. v- Teijn van B. Grothestraat 60 naar Baarn, Wassenaarl. 39; A. Remmers van Kerkpad Z-Z- 9 naar Den Haag, Miqucl- straat 35; J- A- Pouw van Banningstraat 106 naar Amersfoort, Soesterweg 29; M. v. Dorrestein van Postweg 51 n. Amers foort, Soesterweg 29; F. v- d. Bogaari van Oranjelaan 7 naar Den Bosch, Se ringenstraat; Wed. A- Appel van Kerk straat 11 naar Amersfoort, Nieuwstr. 29; E. B- v. Maanen van Heideweg 1 naat Amersfoort, Bergst- 10; M- v. Leeuwen van Nieuwstr. 57 «aar Amersfoort, Re- nonkelstr. 94; G- v. Voorst van Nieuw- straat 57 naaf Renonkelstr. 94; H- J. W. v. d. Have van v. Lenneplaan 58 naafl Hoorn, ziekenverpl. Breefsing; W- v. d« Veer van Nieuvverhoekstr. 15 naar Fra- nekerdeel, Ried 15; H. M- Wiepkes van Julianastr. 84 naar Amersfoort, Muurhui zen 17b. VERHUISD: Ch. v- d. Pol van Ktaar- waterweg 36 naar Kerkstr. 48; E- Kuijper van Nieuwstr. 24c naar 29; W- Legel van KI. Engendaalweg 4 naar Koloniew- 10; B- Haks van A- Paul.laan 38 naar Van Weedestr. 49; A- H. Meiman van Talma- laan 11 naar Nieuwstr. 24c; A- M. Wei- tenberg van Kerkstr. 28 naar Beetzlaan 39; P. Weitenberg van Kerkstr- 48 n. Beetz laan 39; A- de Wit van Banningstrraat 50 naaf Kerkstr. 18; C- v. d. Berg van Van Lenneplaan 2 naar 5; R. v- Altena van Pijnenb.laan 3 naar Berkstr. 10a; R. v.d« Veer van Wieksl.weg W Z. 39 naar Birk- straat 10a; Q. J- Bergers van Kon.laan 118 naar Beetzlaan 42, Wed. K- Oostin^ van Nieuwstr. 4 naar Kon.laan 136; C, Lagerweij van Den Blieklaan 46 naar 44; O. v- d Bor van Steenhofstr. 50 naat Kon.laan 108; B- A. I- v. Groningen van Julianastr. 47 naar K- Hartweg 30; L, Berg van Nieuweweg 83 naar L. Kop penlaan 21r; W- J- Hogervorst van Nieuw- straat 28 naar Kon.laan 61; R- F. Moritz van Mendelssohnl. 6 naar Heideweg 62; H- v- Lambslgen van Beetzlaan 39 naar Nieuweweg 6; A- T- J. v- d. Lugt van Schoutenk-weg 9a naar Kerkpad Z-Z. 8; Ij. jaarsma van Spoorstr. 8 naar Stad houderslaan 27; D. Mulder van Belvedem- weg 3 naar Nieuwstr. 24c; A- v. d- Steun van Hartmanlaan 18 naar Heuvelwcg 4; W. Bierman van Rademakerstr. 33 naar Andriessestraat

Soester Courant | 1934 | | pagina 9