Lea Wijsmuller lach Officieele Kennisgving. Plaatselijk Nieuws. Burgerlijke Stand. Kerkberichten. Burgemeester en Wethouders van de ge meente Soest maken bekend, dat d© steun trekkende of de tewerkgestelde bij de werk verschaffing de verplichtingen heeft na te komen neergelegd in Art. 17 van de Rijks steunregeling. Art. 17 luidt: „De steun zal niet worden verleend, c.q. worden ingehouden, indien: a. de werklooze, die voor steun in aan merking komt, opzettelijk verkeerde in lichtingen verstrekt; b. de ondersteunde opzettelijk geen of on volledige opgave verstrekt van zijn in komen en van dat van de overige leden van het gezin, of hij nalaat van ver anderde omstandigheden, die op den steun van invloed kunnen zijn, tijdig aan het orgaan mededeeling te doen; t. de -werklooze nalaat er voor te zorgen, dat hij als werkzoekende bij de Gemeen telijke Arbeidsbeurs of den plaatselijken correspondent voor de arbeidsbemidde ling is ingeschreven en i ngeschreven blijft; fl. de werklooze weigert werk te aanvaar den, waarvoor hij lichamelijk geschikt kan worden geacht; e. de werklooze weigert te allen tijde de(n) daartoe gemachtigde(n) persoon (perso nen) in zijne woning te ontvangen, of zich niet onderwerpt aan de vastgestelde maatregelen van controle; f. de werkloosheid een gevolg is van werk staking of uitsluiting; g. de werklooze door ziekte of ongeval tot werken niet in staat is." Den steuntrekkende of den tewerkgestelde Bij de werkverschaffing, die nalaat hieraan te voldoen, zal de steun worden onthouden C-q. van de tewerkstelling worden geschorst, onverminderd de strafrechtelijke vervolging, iwaaraan hij zich blootstelt. Burgemeester en Wethouders van Soest, De Burgemeester, G. DEKETH. De Secretaris, J. BATENBURG. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij gelegen heid van den verjaardag van H. M. de Koningin de gemeente-secretarie en de bu- teaux der takken van gemeentedienst voor bet publiek gesloten zullen zijn op Zater dag 31 Augustus a.s. Soest, 27 Augustus 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, G. DEKETH. De Secretaris, J. BATENBURG. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter algemeene kennis, dat krachtens het raadsbesluit van 28 Juni 1935, ie afd. no. <(070, het bij hun besluit van 16 Augustus verboden is met motorrijtuigen, rijwielen op meer dan twee wielen of rij- of voertuigen, geen motorrijtuigen of rijwielen zijnde, in stil stand te hebben anders dan tot het onmiddel lijk uit- of inlaten of uit- of instappen van, personen of het onmiddellijk laden of lossen ran goederen op het Driftje en zulks met Ingang van 1 September a.s. Ter plaatse zijn bij de begin- en eindpun- len de desbetreffend eborden ingevolge de Motor- en Rijwielbeschikking geplaatst. Soest, 27 Augustus 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, G. DEKETH. De Secretaris, J. BATENBURG. POSTERIJEN. Dienst op 31 Augustus a.s. Het Postkantoor, alsmede het Postagent schap Soest-Zuid, Soesterbergschestraat 39, Zullen op 31 Augustus a.s. voor den post dienst niet langer opengesteld zijn dan tot 13 uur. Voorts zullen deze kantoren op dien dag gesloten zijn voor de behandeling van post wissels (met uitzondering van telegrafische), postbew-jzen, quitantiën, belastingbetalingen en postcheque en giro (behalve voor het aan nemen van stortingen met spoedbehandeling of spoedbericht, het uitbetalen van cheques met spoedbericht of telegrafische machtiging tot uitbetaling en uitbetalingen op reispost- fhequeboekjes). De avondbestelling wordt niet uitgevoerd. Tusschen 18.3019 uur bestaat gelegenheid tot het afhalen van correspondentie. E.S.V.A.C. HET COMPETITIE-RAD GAAT DRAAIEN. De Competitie-leider van den Utr. Prov. Voetbalbond heeft voor Zondag 1 September a-s. de volgende ie hklas wedstrijden vast gesteld E.S.V.A.C.St. Boys. DriebergenVolharding. Gooische BoysSperwer. 's-GravelandSoesterberg. De RavenJ.S.V. De Esvaccers krijgen a.s. Zondag dus al direct een zware tegenstander (zoowel letter lijk als figuurlijk) in het Burgem. Deketh- park op bezoek. De St.Boys was 't vorige seizoen een der kampioenscandidaten, zoodat .willen de Esvaccers succes boeken, een vlug open spel gespeeld zal moeten worden. E.S.V.A.C. begint het seizoen met een goed getrainde ploeg; balcontróle en uithou dingsvermogen heeft individueel elke speler en wanneer Zondagmiddag de volle 90 minu ten eendrachtig en met enthousiasme wordt gespeeld dan kan succes niet uitblijven. De eerste competitie-wedstrijd beloofd dan pok een spannend verloop t© hebben. De heer Vastenburg uit Utrecht is met de leiding bestaat. E.S.V.A.C. II gaat op bezoek bij Soes- terbeerg II. Deze wedstrijden vangen om 2 uur aan. ATHLET1EKSUCCESSEN VAN ESVAC. Zaterdag 24 Aug. 1.1. nam een groep Es vaccers deel aan de Anthletiek-wedstrijden, georganiseerd door G.A.C. te Hilversum. De volgende resultaten werden bereikt: Kogelstooten: ie prijs K. J. H. Poll, met een stoot van 10.73 M. Hoogspringen: ie prijs J. F. v. Lom, met een sprong van 1.60 M. j i i Speerwerpen: 3e prijs R. Adama, met een worp van 33 78 M. u 3000 M. hardloopen: 3e prijs C. Mensink. 4 X 100 M. Estafette: 2e prijs E.S.V.A.C. in den tijd van 47.6 sec. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen aan de adressen, achter de voorwerpen vermeld. Blauw damesjasje, Pol. Bur.; gummie regen jas en Alpinomuts, Dorresteinweg 31; schort, Pol. Bur.; belastingmerk, Reehorst, Kon.laan 29; kinderportemonnaie, Kerkpad Z.Z. 28; kin derarmbandje, Bartolottilaan 23; belasting- merk, Laanstraat 81; witte Alpinomuts, Nieu- weweg 17; zilveren rozenkrans en 2 knip- kaarten van Tensen, Kon.laan 65; belasting- merk, Schoolstraat 21; heerenpolshorloge, A. Castelijn, 2e Staringstraat 9c, Rotterdam. HEVIGE BOTSING MET DE POLITIE. Dinsdagavond omstreeks 6 uur werd po- litie-assistentie gevraagd bij de familie W., wonende in de noodwoningen aan de Wiek- slooterweg. Twee agenten van politie be gaven zich naar het opgegeven adres en troffen genoemde W. op den openbaren weg voor 2ijn woning aan. Op een gestelde vraag gaf hij te kennen, dat er van twist geen sprake was. IIij noodigde de agenten uit mee naar binnen te gaan, dan konden zij van zijn vrouw hooren, dat het juist was. Beide agen ten gingen mee naar binnen en nadat hij de kamerdeur had gesloten, ontstak hij in woe de, trok zijn mes en sloeg er als een razende mee op de agenten, in. Hierdoor ontstond een worsteling, waarbij beide agenten bloe dend werden verwond, terwijl ook hun klee ding op verschillende plaatsen werd stuk gesneden. Na een hevige worsteling gelukte het eindelijk W. te overmeesteren, waarbij nog tegelijkertijd dringende politie-assistentie werd verzocht- Onmiddelijk reden twee agen ten van het bureau per auto naar W.'s huis en arresteerden W., die naar het bureau werd overgebracht. Eén agent was aan de hand zoo gewond, dat hij zich onder behandeling moest stellen van dokter Donker, die de won den kramde. Inmiddels werd ook bekend, dat W* zich zou hebben schuldig gemaakt aan ontuchtige handelingen mei zijn minderjarige dochter. Ook hiernaar is onmiddelijk een onderzoek ingesteld. Hij legde een volledige bekentenis af. Het gevolg is geweest, dat hij in verzeker de bewaring is gesteld als verdacht van het plegen van ontucht en bedreiging tegen het leven van twee agenten. Hij zal ter beschik king worden gesteld van den officier van justitie. J AANRIJDINGEN. Zaterdagmiddag had een aanrijding plaats tusschen een vrachtauto en een motorrijwiel, op het kruispunt KoninginnelaanWilhelmina. laan. Bij het door de politie ingestelde onder zoek bleek, dat de vrachtauto, komende uit de Vredehofstraat en de Wilhelminalaan willende inrijden, in hotsing kwam met deni motorrijder v. B. alhier, die in de richting Burg. Grothestraat reed. De motorrijder be kwam een hoofd- en hals wond en werd ter plaatse verbonden door Dr. Donker. De vrachtauto en het motorrijwiel werden ernstig beschadigd. Woensdagavond had op de Burg. Grothe straat een aanrijding plaats tusschen een zes- wielige vrachtauto en een motorrijwiel. De motorrijder, die volkomen rechts van den weg reed, werd ,toen hij werd ingehaald en gepasseerd door den vrachtauto, door de ach terzijde daarvan geraakt, tengevolge waar van hij kwam te vallen. Hij liep hierbij een^ beenwonde op en zijn motor werd beschadigd. De politie, die een onderzoek instelde, maakte proces-verbaal op. VEILINGNIEUWS. Door notaris Römer uit Baarn, werden Woensdagavond in café Butselaar aan den Korte Brinkweg verkocht twee perceelen aan den Hartweg, genummerd 16 en 16a. Perceel 16a werd verkocht aan H. v. d. Broek voor f 2001. Perceel 16 aan A. Legemaat voor f 1350. R.K. MIDDENSTAND. Maandagavond vergaderde de R.K. Mid denstands-Vereen. in het St. Joseph.gebouw. Na de installatie van een drietal nieuwe leden en de afdoening van eenige ingekomen stukken kwam op zeer uitvoerige wijze in behandeling de beschrijvingsbrief voor de Cen trale Raadsvergadering te Oldenzaal. Het bleek, dat zeer veel belangrijke en ingrijpende voorstellen voor deze vergadering waren in gediend. Dat hieraan de omstandigheden, waarin de middenstand verkeert, niet vreemd zijn. is begrijpe'ijk. Verschillende voorstellen werden zeer toegejuichd en zullea door de afd. Soest worden ondersteund. Ook werd adhaesie betuigt aan een uit voerig schrijven aan de regeering van de Vereeniging van den Handeldrijvend en en In- dustrieelen Middenstand te Amersfoort met betrekking tot het behoud van de Kamer van Koophandel te Amersfoort. Zeer uitvoerig kwam ook in bespreking het plan der drio Middenstandsbonden tot het houden van een Nationale Winkelweek in September a.s. Tot deelname hieraan werd met algemeene stemmen besloten. Een zeer geanimeerde rondvraag besloot de vergadering. Uit de besprekingen bleek, dat de vereeni ging thans pl.m. 80 leden telt. DE NIEUWE RAAD BIJEEN. De nieuwe raad onzer gemeente is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Dinsdag 3 September 1935 te 10 uur, ter behandeling van de volgende agenda: 1. Beëediging van de nieuw gekozen raadsleden. 2. Benoeming van Wethouders. 3. Verdeeling van den Raad in twee af- deelingen ingevolge art. 51 van het Reglement van Orde voor de vergaderingen van den Raad. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Kipeïeren: hoogste prijs f3.65, middelprijs f3.10f3.20, laagste prijs f2.85. Alles per 100 stuks. Aanvoer 6000 stuks. Handel kalm. Hennen f 1.85f 1.90. GEEN VRIENDELIJK AFSCHEID. De familie E» had jarenlang aan de Eem- straat, in de Kerkebuurt gewoond. Niet altijd was de verhouding tot de buren van dien aard geweest, dat men moeder de vrouw als om strijd op een kopje koffie noodde. Met meerdere harer naburinnen lag zij af en toe overhoop, zelfs met haar dochter, die tegen over haar woonde. De zoons, die nog thuis waren, kozen als goede kinderen partij voor moeder. Op zich zelf voortreffelijk, maar zoo als de jongste zoon het Zaterdag deed, was het niet goed te keuren. Al meerdere vracht jes huisraad enz. waren reeds naar de nieuwe woning vervoerd. Zaterdagmiddag nog wat hooi, stroo en beddegoed, een laatste restje van de verhuisboel. En dan zou men voorloo- pig ook wel niet meer in de Kerkebuurt terugkeeren. iWiacht, dacht zoonlief wellicht, nog even afscheid nemen van mijn zuster, maar op een wijze, dat het haar nog even heugt, dat we elkaar in den vervolge niet meer dagelijks zien. j Zij staat bij de groentekar. Hij komt er langs met een stok in de hand, die hij ach ter zich houdt. Vlak bij haar gekomen, geeft hij zijn zuster «en gev^Jige klap met denj stok in 't gezicht. Vaarwel zus! Je ziet ons vooreerst niet meer hier." 't Is te be grijpen, dat zulk .een afscheid niet irï, den smaak viel en de politie werd gewaarschuwd, die proces-verbaal opmaakte. ORANJE-FEEST TE SOESTERBERG. Het programma van het door de Oranje- vereen. „Wilhelmina1" op Zaterdag a.s. te Soesterberg te houden oranjefeest luidt als volgt 's Morgens 9.30 uur: optocht voor kin deren met versierde rijwielen, voertuigjes enz. vanaf het terrein tegenover „*t Zwaantje". Ts Morgens 10.15 uurt voetbalwedstrijd voor schooljongens, afgewisseld door attracties en aanbieding van versnaperingen. 's Middags 2.30 uur; 1. Gecostumeerde voetbalwedstrijd. 2. Ringrijden dames. 3. Ring- rijden heeren (per rijwiel, paard of motor voertuig). 4. Kuipsteken. 5* Hindernisloop. 6. Handboogschieten. 7. Stoelendans (dames). Opgeluisterd door muziek. Militairen, beneden den rang van onder officier, gratis toegang tot het terrein en deel name aan de wedstrijden. Ts Middags 2 uur; Autotocht ouden van dagen. 's Avonds 8 uur: Groot concert te geven door de R.K. Muziekvereeniging „St. Jozef", dir. de heer Wakelkamp en „Soesterberg's Mannenkoor", dir. de heer J. Coljé. Dagkaarten voor niet-leden h f 0.50 ver krijgbaar op het feestterrein aan den Amers- foortschen straatweg. Consumptietent op het terrein. Gelegenheid voor rijwielstalling. AANBESTEDING. Door Burgemeester en Wethouders werd Dinsdagmorgen ten raadhuize aanbesteed het herstraten en verbreeden van de bestaande bestrating van een gedeelte van Den Bliek laan en de geheele Schoolstraat. Ingeschreven werd als volgt; W. A. Deijs, Soest, f 1583. Wallert, Leusden, 1590- Kwint Zn., Geld. Veenendaal, I75°- De Rooij, Vleuten, 1768.— Groenhuijzen, Hilversum, 2700. Goris, Zeist, 3156.— Van Drie, Soest, 3320. VEILINGNIEUWS. Door notaris A. O. Dammers werd Dins dagmorgen in hotel „Eemland" publiek ver kocht het perceel Heuvelweg 23. Kooper werd de heer J. Metz voor f 2620. Een perceel bouwland met daarop staand gebouw aan den Belvédèreweg 3 werd op gehouden voor f 1400. PLUIMVEEFOKKERS IN DEN OPTOCHT. Vrijdagavond hield de Pluimvee- en Ko- nijnenfokkersvereeniging een spoedvergadering in verband met een voorstel van het bestuur tot deelname aan den optocht op 31 Aug. a.s. De voorzitter, de heer Ten Raa, deelde mede, dat uit reclame-oogpunt er alle re den was om aan den optocht deel te nemen. Een geanimeerd discours ontstond over de vraag hoe de eventueele wagen zou worden opgesteld. Toen men het daarover tenslotte eens was, werd medewerking door vele le den toegezegd en werd het voorstel spontaan aangenomen. Op Zaterdag 21 September zal de Ver eeniging ©en jongdierendag van konijnen or- ganiseeren in de Gouden Ploeg. Staande de vergadering werden reeds vele dieren toe gezegd, zoodat deze vóór-tentoonstelling on getwijfeld zal slagen, en een aardige attractie zal worden voor hen, die over de beoor- deeling van jonge dieren wel eens iets willen vernemen. Voor ieder zal het tentoongestelde ter bezichtiging worden gesteld. Als afgevaardigden voor de jaarvergadering van den Raad van Beheer, te houden in Oct. a.s., werden benoemd de heeren Graaumans en Achterbergh. Bij het punt „beurs" werden zoowel ko nijnen als kippen te koop aangeboden. STORMERS-NIEUWS. De Stormers zetten het seizoen 1935'3^ weer in met hun Serie-wedstrijden te houden op het terrein aan de Ferd. Huycklaan, op Zondag 1 Sept. a.s. Met deze Serie-wedstrijden gaat het steeds excelsior. In 193 namen 23 twaalftallen deel. in 1934 26 twaalftallen, terwijl er dit jaar 38 twaalftallen op de Stormers-series uit zul len komen. Er zal op 9 velden gespeeld worden. De wedstrijden vangen aan om 10.30 en eindigen om ongeveer 6 uur. In de 2e klas O.K.B. en ie klas Erkende Bond worden wisselbekers verspeeld. De wis selbeker in de 2e klas N.K.B. werd vorig jaar voor het eerst verspeeld en gewonnen door Oosterpark, uit Amsterdam, welke ver eeniging ook nu van de partij zal zijn om de beker te verdedigen. In de ie klas Erk. Bond werd „Amers foort" twee maal achter elkaar bekerhoud ster. Wanneer het haar gelukt ook dit jaar op de beker beslag te leggen, dan is deze haar eigendom, daar volgens het reglement de beker 3 maal achter elkaar o f4 maal in het geheel gewonnen moet worden. Zij heeft echter een zware concurrent aan Flora, uit Haarlem. Deze vereeniging bracht het 't vorig jaar reeds tot de finale en is nu vast van plan de beker mee naar Haarlem te nemen. Iedere wedstrijd duurt 2 X 20 minuten met 5 minuten rust. Bij entrée van het veld wordt aan iedere bezoeker een exemplaar der verkorte spel regels verstrekt, zoodat men na een paar minuten weet hoe de loop van het spel is, wat wel en wat niet gedaan mag wordep. Den geheelen dag zal door uitzending van gramofoonplaten de stemming verhoogd wor den. Hiervoor wisten de Stormers beslag te leggen op de Loudspeaker-auto, den Soes- ters wel bekend, daar deze ook meewerkte bij de opening van het Natuurbad. Wanneer het weer meewerkt belooft den ien September een dag te worden, die aan publiek en spelers veel voldoening zal ver schaffen en daarom mag geen Soester thuis blijven. De entréeprijs kan geen beletsel zijn, daar deze slechts 10 cent bedraagt en voor werkloozen op vertoon van kaart vrij is. De op het veld verkrijgbare programma's kosten ook slechts 10 cent. Elk programma is voorzien van een nummer. Hij of zij, dia het nummer heeft hetwelk overeenkomt met het aantal gemaakte doelpunten, heeft recht op den daarvoor beschikbaar gestelden prijs. De prijsuitreiking vindt plaats om ongeveer half 6 op het terrein, door den Burgemees ter dezer gemeente. NIEUWE ZAAK. J.l. Zaterdag opende de heer B. J. v. d. Linden aan de Soesterbergschestraat hoek Galenkamp Pelsweg een speciaalzaak in Wij nen, Bieren, Bron- en Minerale Wateren enz., een zaak, die er in alle opzichten zijn mag. Een keur van wijnen en alles wat men in een dergelijke zaak verwacht is op smaak volle en overzichtelijke wijze bijeengebracht, waaraan niet weinig medewerken de keurige betimmering, étalage enz., waaraan de heer Huurdeman met zijn schilderwerk nog de noodige kleur en fleur wist te geven. Een tiental bloemstukken sierden op den openingsdag den winkel en als wij goed ge zien hebben, mag de heer v. d. Lindem meer dan tevreden zijn over de belangstelling. Waar de ondernemer geen onbekende is in het vak, twijfelen wij niet aan het slagen van den opzet. De tweede nieuwe zaak welke in deze week werd geopend, is de kapperszaak van den heer H. de Vries aan de Koninginnelaan. De heer de Vries heeft, waar het hier een nieuw pand betrof, de gelegenheid gehad een mooi geheel te scheppen, waarin hij ten volle is geslaagd. De salon ziet er smaakvol uit, terwijl met de eischen van dezen tijd ten volle rekening is gehouden. De belangsteling tijdens de opening was groot. Den ondernemer onze best© vvenschen. GEBOREN: Janna, d. v. J. Altena en A. A. Doornekamp, Wieksl. W.Z. 37 e. ONDERTROUWD: P. J. v. Leeuwenstein, 31 j., Maartensdijk en C. M. v. Baerle, 30 j., Middelwijkstraat 42; N. J. Verhagen, 23 j. en A. Wallet, 23 j., Pijnenburgerlaan 5; N. Cam per, 21 j., Bosstraat 59 en C. Kool, 19 jaar, Amersfoort. GEHUWD: A. Stockschen, 23 j., Utrecht, J. Camphmsstr. 60 en A. Blankesteijn, 19 j^ R. P. Zomer, 28 j., Ede, Grootestraat 104 en A. Teunissen, 22 jaar. OVERLEDEN: J. H. Tap, 81 j., wed. v. F. C. Rijnders, Steenhofstraat 5; C. v. d. Grift, 72 jaar, geh. met A. Tijken, Beuken laan'25; H. C. Veth, 54 jaar, geh. met J. N. Roskam, v. Maarenstraat 21; A. C. v. Zonneveld, 67 jaar, geh. met C. Piers, Wald. Pyrmontlaan 20; J. Beurmanjer, 91 j., wed. van C. Breider, De Costalaan 10. GEVESTIGD: H. van der Veer, Amersf^ straat 119; A. G. C. Locher, Lt. Koppen laan 1; H. C. Oranje, Braamweg ito; J, Buijs, W. Pyrmontlaan 46; J. M. Vervloed, Vredehofstraat 2; I. H. Hovius geb. Moesman, Verl. Postweg 70; A. Wallet, Pijnenburgerlaan 5; L. C. J. Wouters m. vr., Stadhoudersl. 19; W. Wallet, Nieuwstraat 17; T. J. Pouw, Ban- ningstraat 106; G. C. v. Riessen, Luchtvaart* afd.; P. C. A. J. Ammerlaan m. g-, Kon-, laan 144; Wed. D. Regeer geb. Booij en H. Jutte, Soesterb.straat 133. VERTROKKEN: Wed. S. M. C. H. Dr* A. v. Delden geb. Okon van Amersf.straatl 80a naar Amersfoort, Wijerstraat 14; J. C. dö Boer m. g. van Beetzlaan 36 naar Hilversum, Franklinstraat 35; A. v. Veenendaal van Mo lenstraat W.Z. 56 naar Utrecht, Dennenstr- 20; G. H. v. Kooij van Wieksl. O.Z. 73 naar Gouda, Gr. v. Bloisstr. 91; D. Oldenburg van Nieuweweg 36a naar Ede, Poortlaam 23; Wed. A. M. Meijer geb. J. H. Aarden van Nieuweweg 5 naar Vught, Martinylaan 7f J. Gundel van Amersf.straat 45 naar Naarden, Burg. v. Royenstr. 15; J- A. v. Logtenstein van Zwarteweg 1 naar Leusden, G 1; K. den Pïoed van Beukenlaan 35 naar Amster dam, Beemsterstr. 42 hs.; O. W. Blaschke van B. Grothestraat 7 naar Huizen, W. Kooy- laan 19. VERHUISD: G. J. v. Groningen m. g. van Schoutenk.weg 9a naar Beetzlaan 78; J. Gons. ka van Plasweg 14 naar Beetzlaan 78; H. Altena van Hartweg 4 naar Wieksl. W.Z. 7; Wed. A. Spoel—Kommer van Laanstraat 17 naar Vinkenweg 29; A. C. v. Megen m. g. van Molenstr. W.Z. 32 naar Kerkpad Z.Z. 56; H. Wallet m. g. van Hartweg 21 naar Beetzlaan 13a; W. Sinning m. vr. van B. Grothestraat 25 naar Julianastr. 58; B. J. v. d. Linden van B. Grothestr. 6 naar Soes terb.straat 49; A. W. Stalenhoef van Laan straat 76a naar Soesterb.straat 49; Th. H. Hovius van Rade mak erstraat 2 naar Verl. Postweg 70. Soest, Pedicure en Manicure Voet- en handmassage Baarn Tromplaan 1 Telefoon 39 0 Aan huis te ontbiede Zondag 1 September. SOEST. NED. HERV. KERK. Oudekerk. Voorm. 10 uur Ds. J. I. van Schaick'. PI. Doop. Emmakerk- Voorm. 10 uur Ds. E. Groeneveld. H. Doop. Kerkgebouw Hees. Nam. 6 uur Ds. E. Groeneveld. HERV. (GEREF.) EVANG. Christelijke U.L.O. school, Spoorstraat. Voor. 10 uur Ds. B. N. B. Bouthoorn van Huizen. Nam. 6 uur Ds. R. Bartlema van Zeist. GEREFORMEERDE KERK. j Wilhelmina kerk. 1 Voorm. io uur Ds. Brillenburg Wurth van Rotterdam. i Nam. 5.30 uur Ds. R. E. van Arkel van Utrecht. Julianakerk. Voorm. 10 uur Ds. R. E. van Arkel. Nam. 5.30 uur Ds. Brillenburg Wurth. CHR. GEREFORMEERDE KERK. Juiianastraat. Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Ds. H. Woudstra van Woerden. VER. VAN VRtJZ. GODSDIENSTIG EN. Geb. „Religie en Kunst", Rembrandtlaan. Voorm. 10.30 uur Ds. N. Bloker, Utrecht* R.K. KERK. Kerk Steenhofstraat. H. Missen 7 en 9 uur. Hoogmis 10.30 uur. Na de Hoogmis Te Deum vanwege den verjaardag van H. M. de Koningin, 's Avonds 6 uur Lof. Kerk Nieuwerhoek. H. Mis 7.30 uur. Hoogmis 10 uur. Na de Hoogmis Te Deum vanwege den verjaardag van H. M. de Koningin, 's Avonds 6.30 uur Lof. SOESTERBERG. NED. HERV. KERK. Nam. 6 uur de Heer J. de Vries van Soes terberg. R.K. KERK. ie H. Mis 7.30 uur, Hoogmis 10.30 uur. Na de Hoogmis Te Deum vanwege de» verjaardag van H. M. de Koningin. HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm. 10 uur Ds. B. Tuinstra. Nam. 6 uur H Tuin^tra

Soester Courant | 1935 | | pagina 2