Namaak kan niet in zijn schaduw staan I Plaatselijk nieuws. Burgerlijke Stand. is# Namaak blijft Namaak! fling ver. A^ ors'oort naar Soest. De h-r. i.'horsi begrijpt niet, dat B. en W. thans *~y~7 komen met dit voorstel. 6 Dagen na de vergadering waarin het niet-goedge- keurde besluit werd genomen deden zich op de Kerkstraat achter den toren niet minder dan 4 ongelukken voor, waarbij terreinaf- sch-idingen, de schutting van Van Brumme- Icu n de woning van Stalenhoef het moes ten ontgelden. Wil men dien toestand aldaar nu nog gaan verergeren? De heer Nooder wil de toestand van nu be stendigen doch het verbod tot berijden ook toepassen op motoren. Dit voorstel word* met op i na algemeene stommen aangenomen. 15 Vaststelling van een verordening, als be.loeld in art. 6 der Winkelsluitingswet voor het kappersbedrijf. Bedoelde verordering, welke op verzoek van een overgroote meerderheid der plaat selijke kappers wordt voorgesteld, beoogt het s!ui en der kapperszaken op Dinsdagsmid dags vanaf 1 uur. Conform besloten. Op voorstel van den heer y d. Borg zal de uitzonderingsbepaling ook gelden voor 15 Aug. en 1 Nov. 16. Adres van de afd. Soest van den A.B. T.B. en QB.T.B., verzoekende verbetering van de landwegen, met voorstel van B. en W. B. en W. stellen voor te berichten, dat aan het verzoete gevolg zal worden gegeven. Conform besloten. 17. Voorstel van B. en W. tot verbetering van de Luitenant Koppenlaan. B. en W. vragen hiervoor een crediet van f2200.In dit bedrag is f265.12 opgenomen als een bijdrage van den gewo m dienst. Conform besloten. 19. Voorstel van B. en W. tot onder- handsche verhuur van het parkeerterrein aan de Batenburglaan. B. en W. stellen voor 't parkeerterrein voor den tijd van 5 jaar te verhuren aan N.V. SoesterdaJ. De heer Hom is voor openbare aanbe steding. Gaarne had spr. ook een ontwerp gezien van de te bouwen urinoir. Aan den heer Nooder is het bekend, dat er meer gegadigden zijn. Spr. meent echter waarschuwend te moeten optreden. Wanneer het terrein aan een ander wordt verpacht, zai „Soesterdal" op eigen terrein een gratis parkeerterrein inrichten. Dit beteekent een strop voor eiken pachter. D« heer Endendijk acht het voorstel van B. en W. het meest practisch; het rechtsge voel is eer echter niet door bevredigd. Ter voorkoming van een strop voor de gemeente wil spr. bij eventueele openbare verpachting de pachtsom in eens laten betalen. De heer Thijssen wil uit een oogpunt van beginsel een openbare inschrijving, welke ge jachte wordt ondersteund door den heer Van Ureukelen en v. d. Berg. Weth. De Bruijn wil W.C. en urinoir la- jen plaatsen door pachter. Particulier bezit ivordt altijd meer ontzien. De Voorzitter merkt op, dat vorig jaar yxigere parkeergelden zijn gevraagd, dan foor B. en W. vastgesteld. Bij pachting door kSoesterdal" zal dit niet geschieden. Het voorstel tot verhuring aan N.V. „Soes- lerdal" wordt hierna aangenomen. Conform besloten. 20. Vaststelling van bes'ul :n inzake ge beente-eigendommen, t.w.: a. tot het in eigendom overnemen van een #rook grond van G. v. d. Hoef en D. C. (tam; b. idem van J. Mensink; c. idem van H. Hilhorst Azn.; d. tot verkoop van grond aan den make- Jaar P. Man; e. tot aankoop erfpachtsrecht van F. Wiss. Besluiten vastgesteld. f. tot verkoop van grond aan Van Zwijn- drecht; Gesteld in handen van B. en W. 21. Vaststelling van het voljaarkohier del Straatbelasting. Vastgesteld. 27. Behandeling van belasting-reclames. Wordt in geheim behandeld. 23. Adres van de Vereeniging „Algemeen Belang", verzoekende de school voor ge woon l.o. in de Kerkebuurt en de openbare u.l.o. onder één hoofd te plaatsen, met voor stel van B. en W. B. en W. deel en mede, dat bij het stellen der beide scholen onder één hoofd een onder wijzer van bijstand moet worden aangesteld. Het geheel geeft aan de gemeente een voor deel van f394.Waar het hoofd der U.L.O tevens geen warm voorstander is van samen voeging, stellen B. en W. voor niet tot sa menvoeging over te gaan. De heer Endendijk acht samenvoeging niet in het belang van het onderwijs. De heer V. d. Ven wil elke bezuiniging aangrijpen. Nu echter blijkt, dat het hoofd zelf niet op samenvoeging is gesteld, wil spr, niet verder aandringen. Spr. dringt ech ter aan vooral een flinke kracht aan te stel len, waardoor later wellicht het beoogde doel kan worden bereikt. Hoewel de heer Thijssen niet voor samen voeging is, kan spr. zich het standpunt van Algemeen Belang zeer goed indenken. Het hoofd der U.L.O. schijnt- geen „licht" te zijn. Spr dringt aan op een goede kracht en verzoekt ook aan den raad te zijnertijd inzage van de sollicitatie's te geven. Do Voorzitter deelt mede, dat 52 sollici tanten zich hebben aangemeld. Er zijn ech ter slechts enkelen, die in het bezit zijn der acte Fransch. Weth. Gasille spreekt zich ook uit tegen samenvoeging, vooral nu blijkt, dat het hoofd der U.L.O. School dit zelf niet wenscht. De Voorzitter deelt mede, dat ook het hoofd der Kath. U.L.O. de samenvoeging niet aanbevclt* De heer De Nie» betreurt het, dat door den heer Thijssen in minder gunstigen zin over het hoofd der U.L.O. is gesproken. Spr. verzoekt den heer Thijssen deze woorden te herroepen, waaraan door den heer Thijssen wordt voldaan. Hierna wordt besloten voor d« Openbare School een nieuw hoofd aan te stellen. Verder wordt nog ontheffing verleend van een bepaling in de bouwverordeining in ver band met den bouw van 4 winkelhuizen «an de Steenhofstraat hoek Raadhuisstraat. rondvraag. De heer Hilhorst informeert waarom door de Schoonheids-commissie in één zitting niet alle dan aanwezige bouwaanvragen worden behandeld. Nu moeten bouwers vaak ver loren 14 dagen wachten. Spr. verzoekt ver der spoedige reparatie van de pomp in de Kerkebuurt en een grondige herziening van het uurwerk in de Gemeente-toren. De heer Hom vraagt of de verbetering der Krommeweg nog lang op zich zal laten wachten. Ook vraagt spr. of de organisatie bij O.W. reeds is aangevangen. De heer Hornsvcld vraagt of van de Ver. Soest Vooruit" geen verzoek is ingekomen om het terrein aan de Birktstraat te mogen huren voor feestelijkheden. De heer v. d. Ven wijst op verbetering der voetpaden. Ook vraagt spr. wat de kosten zijn van de werkzaamheden in werkverschaf fing en het wandelpad naar Soestdunien en de afgraving van de Schrik slaan. Ook wijst spr. op het groote ongemak voor autobe stuurders die zich moeten begeven in de richting Utrecht, omdat zoowel de Praam gracht als de Noorderwcg niet in de richting Vredehof straat mogen worden bereden. Verder wijst spr. nog op het gevaar voor wandelaars op den hoek Vredebofstraat. Een kleine terugzetting van het hek van Mariën- burgh zou een groote verbetering geven. Weth. De Bruijn deelt mede, dat binnen kort Waterstaat komt met een plan voor de Vredehof straat. In een bijeenkomst zai dan de medewerking der eigenaren worden ge vraagd. Afdoende verbetering staat dus spoe dig te wachten. De heer De Nies vraagt voor betaling van belasting door personen in de steunregeling en werkverschaffing niet te hooge bedragen af te houden. Ook wijst spr. er op, dat een opzichter van de Heide-Maatsch. met een gezin werkloos is, terwijl een persoon van 60 jaar zonder gezin als zoodanig dienst doet. De heer Nooder breekt nogmaals een lans voor de ontslagen hulpbode en verzoekt B. en W. deze zaak nog eens te bezien. De heer Van Brcukclen vraagt een licht punt in het nu bebouwde gedeelte Sophia- laan. Ook wijst spr. op de levering van poot- aardappeleen, waarbij de 3e inschrijver zou zijn gepasseerd nadat de 2 eerste niet kon den leveren. De heer Thijssen vraagt verbetering van de huisvesting der brandspuit de S'berg. De heer Stroband informeert of verzoeken of schrijvens van ingezetenen niet altijd be antwoord worden. Weth. Gasille deelt hierna nog mede, dat met ingang van 1 April en met goedkeuring der leden bij Maatsch. Hulpbetoon de werk wijze anders is geregeld. Twee huisbezoekers zijn aangewezen, ter wijl nog een derde zal worden aangesteld. Voor deze plaats zou spr. graag een Kath. en zoo mogelijk een vrouwelijk persoon wil len aanstellen. In verband met de verminde ring der werkzaamheden hierdoor zal Maatsch. Hulpbetoon worden teruggebracht tot 5 leden. Deze regeling loopt tot genoegen in andere gemeenten en is vanaf 1 April als proef ook hier ingesteld. De openbare vergadering wordt hierna ge sloten. De raad gaat over in geheime ritting dat staande op een ton, die voortrolt van den eenen naar den anderen kant. Ook Pupchen, het dansende operette.paard, oogstte een wel verdiende ovatie. j De voorstellingen van groep©* levende beelden waren werkelijk hetgeen 0©; de pro gramma's aangekondigd stondi kunst en gratie Ên moderne stijl. Allervermakelkst gedroegen lich de ma- aege.komieken Otjen-Bimbo en Maxl-Maxo. Het publiek schaterde meermalen om de dwaasheden en domheden van dit tweetal, dat zoowel den directeur als elkaar In H ootje voor ditzelfde doe! op dezelfde plaats een bazar is gehouden. Dit wordt dus een soort jubileum. Met het oog op de welbekende en nuttige arbeid van de zusters doet men een dringend beroep op de hulp en medewerking. Alle mogelijke goederen kunnen bezorgd worden bij de leden van het comité van uitvoering, terwijl bijdragen in geld gezonden kunnen worden aan Mevrouw C. E. Röell-Rutgers van Rozenburg, „De Zonheuvel", Soesterberg- «chertraat 127, Postrekening no. 38063. FRIESGHE AVOND. De Friesche vereeniging „Freonskijj en len. fcdd" gaf Woensdag een avond in Hotel Eemland, ter opvoering van een blijspel in 3 bedrijven van B. S. Hylkema, De Oldboer fen kooipleats". Na het welkomswoord, uitgesproken door den voorzitter den heer J. J. Rooda, ving het gezelschap „Fen Ut en Tbus" te A'foort, aan de eerste acte te 9pelen. Met groote aandacht en dikwijls hartelijk gelach werd door de „Soester Friezen" het vroolijk boerenspel in eigen taal, gevolgd. Kleeding en voordracht waren zeer goed voorbereid en werden zeer vlot uitgevoerd. Een ensemble uit Zeist zorgde voor ge zellige entre-acte muziek. Na afloop bleef men nog bijeen met mu ziek en dans. Een avond om te waardeeren. Het succesnummer van den avond was wel het rijden van de 50-jarige beroemde Par- force.rijdster, Mevr. Amanda Roberti, eige nares van het Circus. De ongelooflijke be hendigheid waarmee rij zich elegant beweegt, springt, danst en buigt op het galloppeerend paard is uniek. Zij springt door hoepels en komt even gemakkelijk weer terecht op haar rennend paard. Zelfs gaat ze tweemaal door een brandende hoepel, waarmee ze groote bewondering afdwingt. De directeur, de neer Hans SJegfried, gaf enkele staaltjes van kracht ten beste, die men moet zien, om er van onder den indruk te komen. Een snoezig nummertje was wel Diana met haar witte duiven. Behalve paarden bevat het Circus ook honden, een aap, een geit, een ézel etc'. Allen keurig gedresseerd. Wie van mooie paarden houdt, verzuime niet eens een kijkje te gaan nemen in de stallen. Wat al schitterende, welverzorgde die ren, wat een prachtige, bijzondere rassen. Met recht luidt het devies van Amanda Ro berti: „Het circus, gewijd aan den edelen viervoeter". ARBEIDSBEURS. Op heden rijn ingeschreven 416 werkzoe kenden, w.o. 62 losse arbeiders, 29 metse laars, 61 opperlieden, 23 timmerlieden, 55 grondarbeiders, 4 schilders-behangers, 6 stu- cadoors, 7 winkelbedienden, 14 chauffeurs, 10 transportarbeiders, 10 kantoorbedienden, 6 boekhouders, 9 werksters, 5 loodgieters, 4 electriciens, 5 slagers, 8 landarbeiders. Aantal werklooze mannen boven 18 j. 388, beneden 18 j. 8; aantal werklooze vrouwen boven 18 j. 16, beneden 18 j. 4. GEBORENHendrikus Cornelis, z. v. H. C. Klarenbeek en C. W. Dijkman, Lange Brinkweg 35c; Albert, z. v. H. v. Essen en G. v. d. Broek, Hartweg 4; Aalt, z. v. A. Hop en J. Wouters, Schoolstr. 27; Masje Cornelia, d. v. H. Kalkman en M. de Jong, Postweg 52; Anneke, d. v. J. G. H. Veen- stra en H. A. Stork, Hartmanlaan 100; Ri- chardus Hendrikus, z. v. H. R. Stalenhoek en J. G. v. d. Heuvel, Klaarwaterweg 99; Masje Marina, d. v. C. Pastunink en H. de Lange, Dijkhuisstr. '22; Jannetjje, d. v. H. E. Brinkman en J. Braam, Ossendamweg 49: Jacob Hendrik, z. v. J. H. v. d. Burgt en M. v. Hasselt, Beetzlaan 70; Aloyse Lida. <L v. J. C. Meerveld en H. H- de Pauw, Schoolweg 6. ONDERTROUWD: C. H. Chr. Coerman, 30 j., ie Weteringpad 2 en D. v. d. Veen 20 j., Nieuweweg 110; W. L. A. Staal, 22 j., Baarn en C. H. A. Wildenburg, 26 j., Eem- straat 12. GEHUWD: Chr. B. F. Korink, 26 j. en A. M. D. Batenburg, 25 j., Westsingel 14, Amersfoort; J. de Vries, 29 j. en T. Speer- stra, 23 j., Zuid-Afrika; N. H. Scheerder, 28 j. en S. C. Roukes, 21 j., Soesterweg 345, Amersfoort. GEVESTIGD: S. J. C. Moolenburgh, v. Lijndenlaan 10; J. v. Wijngen, Stadhouders laan 17b; D. Meyer m. vr., Dorresteinw. 25; W. F- H. Broeckhuysen m. vr., Beetzlv 47a; C. v. Leuveren, Molenstr. W.Z. 47; F- v. d. HoTst, Birkstr. 80; Wed. J. Alies-Bonneur, B. Grothestr. 36; G. Pley, Kerkstr. 11; E. de Jong, Soesterb. str. 125; W. Brouwer, Kor. teweg 2; I. H. Eekhof-Mijnders, Parkl. 2a; L. C. Stolwerk, K. Hartweg 18; M. Kruijer, Buntweg 8; W. P. v. d. Velde, Soesterb.str. 125; G. Stanzeleit, Utr.weg 8; Wed. J. D. Peletier, Heideweg 56; B. Steketee, Soesterb. str. 158; J. R. t Hof m. vr., Sophïal. 8; S. Wanner m. gez., Schoolstr. 2of; C. Vrij» man, B. Grothestr. 69; J. J. Drijst m. vn, Hartmanl. 39; K. F. W. Overeem, Stadhou- dersl. 19b; Wed. R. Groot, Middelwijkstr. 47. VERTROKKEN: G. J. Westerveld, van Ra- demakerstr. 6 n. Aalten, Lintelo 120; A. F. W. Wunsch, v. Hartmanl. 56 n. A'foort, Joh. Bosboomstr. 23; F. A. v. Esch, v. VreJe- hofstr. 10 n. Baarn, Eemnesserweg 52; Wed. H. W. Demmers m. g., v. Koninginnel. n. Apeldoorn, Groeneweg 50; A. A. van Rooyen, v. Koninginnel. 116 n. Utrecht, Be- geynekade 6; M. v. Leeuwen, v. Heideweg 7 n. A'dam, Rozengracht 185; M. C. v. d. Bosch- v. Schaffelaar, v. Vredehofstr. 39 n. A'foort; Zon en Schild; J. Dekker, v. Birkstr. 34 n. Apeldoorn, Rusth. Apeld. bosch; J. E. Blce- ker m. g., v. Braamweg 104 n. Zeist, Burg. Patijnl. >72; A. de Graaf, v. Lindenlaan 4<| n. A'dam, Lijnboomgr. 118; A. Boekhout, v. Amersf.str. 89 n. A'foort, Huygenslaan 18; H. v. Wijk m. g., v. Birkstr. 48 n. Apel doorn, Kazerne Kon. Maréchaussé; A. C. Schepers m. vr., v. Braamweg 108 n. Zeist; de Costalaan J; M. H. C. v. Aurieh, v. B« Grothestr. 10 n. Doesburg, Mil. Politie; D. J« R. v. EMen, Van Weedestr. 5 n. Baarn, Nassaulaan 13; K. Faber, Soesterb.str. 133 n. A'foort, Soesterweg 508; J. M. Lingmont; v. Emmalaan 3 n. Zeist, Prof. Lorentzl. 9; L. Hanneman-Vermeiren, v. Kampweg 48c n. Dordrecht, Prinsenstr. 33; J. Bos, v. Amersf. 9tr. 130 n. Zeist, Pr. Atexanderw. 80; Wed* H. S. Oijen, v. Vredehofstr. 2 n. Baarn, Eem« nesserweg 66; C. S. D. Joosten, v. Konin- ginnel. 25 n. A'foort, Leusderweg 303; N. A. Ott, v. Soesterb.str. 125 n. A'dam, Adm. dn Ruyterweg 315; H. Pley, v. Molenstr. Q.Z+ 15 n. Nijkerk, Renselaerstr. 14; G. C. Bron^j v. Gallenkampelswe23 n. Woudrichem, Wed* Crielaart; B. Wou:ers, v. Dorresteinw eg 1$ n. A'dam, Nieuwen'ijk 6; C. C. v. Klooster* v. Braamweg 36 n. Baarn, Zandvoortweg 44; G. Kamphorst, v. L. Bergstr. 36 n. Apeln doom, Gunninglaan 5; H. J. G. Vogel. v. Soesterb.str. 47 n. A'foort, Daltonstr. 39. VERHUISD: A. S osorz, v. Van Lynden- laan 9 n. Parklaan 1; Wed. J. F- W. Biele man, v. Heideweg 28 n. idem; A. M. P. Knaap, v. Heideweg 28 n. idem; H. Hamer, v. Heideweg 28 n. idem; G. v. d. Bunt m. gn v. Laanstr. 68 n. Nieuweweg 1; K. Rooz.n- daal, v. Kerkdwarsstr. 4 n. Gallenk pelsw 13J. v. Duinkerken, v. Schoutenk.weg 25 n. Koninginnel. 147; P. J. Clements m. vr., v. Heideweg 14 n. Hartmanl. 21a; J. Adema, v. Rademakerstr. 21 n. Sportweg 1; P. Ree* ringh m. g., v. Birkstr. 40 n. Braamweg 6; R. Boverhoff m. vr., v. Laanstr. 7a n. Beetz laan 47; J. v. d. Water, v. Birkstr. 7a nu Noorderweg 20; M. J. T. Brouwer, v. Molen str. W.Z. 15 n. Molenstr. O-Z. 5; J. de Beurs* v. Wilhelminal. 24 n. Juliastr. 6; M. A- Mon- sjou, v. Vosseveldl. 17a n. Bartolottil 29; J. Chr. K. Vermaas m. g., v. Bartolottil. 19 n. O. Utr.weg 6a; L. Hanneman, v. Amersf. str. 28 n. Kampweg 48c; A. Duinkerken, v. Koninginnel. 142 n. Utr.weg 8; J. H. Knoop m. g., v. Soesterb.str. 190 n. Soesterb^ str. 133; A. A. Kerkkamp m. g., v. Kolonie* weg 22 n. Heideweg 5; H. W. de Maar m. vr., v. Vinkenweg 25 n. Rembrand tl. 23; L« Spaanderman m. vr., v. Stadhoudersl. 120 n. Schrlkslaan 52. POSTDUIVEN VEREENIGING „DE ZWALUW". Op 19 April hield bovengenoemde vereent, ging haar eerste wedvlucht met oude duiven vanaf Duffel (België), afstand 134 K.M. in concours 286 duiven en gelost te 8.30, arri veerde de iste duif te 10 uur 21 min. 9 sec. De laatste of 72ste duif te 10 uur 39 min. 18 sec- Liet het weer zich eerst slecht aanzien, Zondag was het prachtig vliegveer en kwamen de vogels dan ook buiten verwachting snel thuis- De uitslag is: J. v. Herwaarden 1-173-25^ H. Polhman 2-5, B Groeneveld 3-21-35-48-50, WC. Priem 4-13-26-62, S. Rijksen 6, Wi. Nieuwenhuis 6- 47-Ó7-0, G. Teelten 8, A. Rijksen 9-19-27-36, A. v. Asch 10-30, R. Bokma 11-29-57, C. v. Soest 12-68, A. Janssen 14-18-49, B. van Boeyen 15-60, J. Groen 16-61, J. Pot 20-32 33-37*51_52'54'65-66-71, G Visser 22-34-63-69, H. Schouten 23-45-55-56, J. Gaasbeek 24-43, C. Karstens 28-39-53, T. Dorresteyn 31-46, J. Burgstede 38, G. Haks 40-49, H. Smit 41-64, M. de Zoete 42, J. Rijksen 44, D. Radstok 58, H. van Sitter 72. 1 Zondag a s. 26 April wedvlucht vanaf Vil voorde (België) afstand 153 K M. CIRCUS „AMANDA ROBERTI". Het Circus „Amanda Roberti" geeft te Soest een aantal voorstellingen van Woens dagavond tot Zaterdag. Woensdag werden de voorstellingen ge opend met een gala-avond voor een geheel uitverkochte tent. Na de inleiding door de Circus-kapel o.l. v. kapelmeester L. Weitzmann-Muscat draaf den de gedresseerde paarden de ring binnen. Het circus Roberti mag bogen op een schit terende dressuur. Het is niet mogelijk alle 33 schitterende nummers apart te vermelden. Een bijzonder staaltje van dressuurkunat was wel aMax op de rollende ton"* een paard, GEVONDEN VOORWERPEN. 1 Huissleutel, Nieuweweg 40; sigarenpijpje, Politiebureau; moersleutel, idem; huissleutel, idem; damenrijwiel, Garage Tensen; dames armbandhorloge, Molenstr. 53 W.Z.; Bijbel tje, Braamweg 19; acte tasch, Kerkstr. 52.; zakmes, Bosstr. 5. Aangeloopen: eend, Koninginnelaan 74; Belgische herder, Talmalaan 17; Pauw, Dor- resteinweg 1; Bouvier, v. Lennepl. 18; hond je, Hekkers, Birktstraat. ORANJE-VER. „WILHELMINA" Door de Oranje-vereeniging „Wilhelmima" te Soesterberg, zal op 30 April ter eere van den verjaardag van H.K.H. Prinses Juliana feest gevierd worden. 's Middags kinderfeest voor alle school kinderen in „Huis ten Halve" en 's avonds voor de leden, waaraan verschillende per sonen hun medewerking reeds hebben toe gezegd. FEESTAVOND KATH. KRINO. Zondag 26 April a.8. 's avonds 8 uur zal door de Kath. Kring „St. Carolua" te Soes terberg een feestavond gegeven worden In „Huis ten Halve". Medewerking wordt ver* leend door den heer A. E. Wegman, z.'Tgy het R.K. Kinder-Orkest en de Soesterb ergs oh* Orkestvereeniging, onder leiding van den heer Rooda. Na afloop gezellig samenzijn. BAZAR WIJKVERPLEGING. Door de moeilijke tijdsomstandigheden zijn de flnantiën van de wijkverpleging dusdanig achteruitgegaan, dat een bijzondere maatregel noodig bleek. Daarom zal een bazar gehouden worden op de iste en 2de Juli a.s. op het landgoed van den heer A. MS- Beckeringh, door dezen welwillend hiervoor afgestaan. Het merk waardige hierbij is, dat juist 25 jaar geleden namaken! 'n Bewijs van gebrek aan eigen kunnen en... een hulde aan het artikel, dat men wilde imiteerenl Honderden malen heeft men getracht Persil na te maken, even vele malen werd het een .mislukking. iPersil is niet na te maken, Persil is niet te evenaren, Persil is niet te verbeteren. „Even goed als Persil" en „beter dan Persil" zijn slechts beweringen, die niet met de waarheid overeen komen. Persil is het zelfwerkend wasch- middel, dat voor millioenen vrou wen een dagelijksche hulp in haar huishouden isl Persil bijjft Pers E.Ostermann&C» s Hangel N.V.-Arnsterdanrv:F

Soester Courant | 1936 | | pagina 7