OPENING SMALFILMERS P. VELTMAN 't Wolhoekje Joh. van Schalkwijk Birktstraat No. 19 R. VAN ALTENA Burgelijke Stand. De nieuwste „Electrolux" Stofzuigers Eerste Soester Houtcentrale SPECIAAL HOUTHANDEL A.s. Zaterdag MEJ. H. A. KROON Gedipl. Spraakleerares Groote sorteering Lampekappen vanaf f 3.90 Joh. van Schalkwijk Schoenmakerij „De Bijenkorf" Behangerij - Stoffeerderij I. J. VAN DER WAL FEESTAVOND U.L.O, SCHOOL. i De jaarlij ksche feestavond der Openbare U.L.O^ school mag zonder overdrijving een der beste avonden van het seizoen genoemd worden. Een prettige indruk maakte al dade lijk de allerleukste programma's, in de meeste verscheidenheid. d«>or do leerlingen geteekend. Ook deed het aardig aan, dat de onderwijzers, die overigens alle eer hebben van hun prima leiding bij het instudeeren, tijdens de uitvoe ring zich absoluut op den achtergrond hielden. Een der jor.gensleerlingen, Dick Boersma, sprak een keurig welkomstwoord uit, waarna een pittige kleine conferencier, Pim Brugman, de leiding nam en dat er meer dan goed afbracht. Als eerste programma-nummer zong het lecrlingenkoor een viertal liederen, waar bij men zich kon overtuigen van de keurige Hollandsche, Fransche en Duitsche uitspraak der kinderen. Jo Diest en Beppy Böscher speelden een paar aardige pianostukjes, Truus Iseger en Ida Worp zongen als echte kleine Javaantjes Krontjong liedjes. Heel lief was ook de solo zang van Suze Durink, en Johan van Gelde ren oogstte een welverdiend applaus op zijn voordracht, evenals Leo van Doorne en Piet Ekel met hun ^Professor Mopper". Twee tooneelstukjes werden met succes op gevoerd. De kinderen verbeterden het hierin menige volwassene. Maar het mooiste nummer van den avond was ontegenzeggelijk de ^Boerendans". Zoo- als de kleine conferencier terecht opmerkte, in Soest overigens tot vervelens toe uitgevoerd. Maar zooals déze hebben we hier nog geen boerendans gezien. Groote variatie, uitmun tend ingestudeerd en onberispelijk gedemon streerd. Mieke van Doorne, die de heele avond het accompagneeren aan de piano verzorgde, kreeg van de geblesseerde harmonikaspeler en zdjn vrouw een zelfgemaakte, kogelronde kaars, wat werkelijk een verrassend slot was. Onder de bedrijven door sprak de heer De Nies, lid van het schoolbestuur, een enkel woordje, waarin hij vooTal dank bracht aan de onderwijzers voor hun arbeid gedurende het schooljaar. Met volle tevredenheid mag het Hoofd der School, de heer J. J. v. d. Wal, op dezen mooien avond terugzien. De Burgemeester gaf door zijn aanwezig heid mede blijk zijner belangstelling. De fa. Worp Co. zorgde voor keurige verlichting. GEDEELTE DER LUCHTVAART-AFD. NAAR ROTTERDAM. Alhoewel het plan nog geen vasten vorm heeft aangenomen, ligt het, zooals wij uit zeer betrouwbare bron vernemen, in de be doeling nog een detachement der militaire fcfdeeling naar Rotterdam over te brengen. TELEFOON TOEST. Nieuwe aansluitingen: 409 P. Bijhouwer, Plasweg 60. 536 Mevr. F. Carrington, Nieuwerhoekstr. IX. 958 Ph. J. Deys, Genestetlaan 15. 303 C. H. C. Lommen, Vertegenwoordiger Cameleon Schoenfabriek Waalwijk, Hart manlaan 43. 681 J. v. Wijngen, Stadhouderslaan 17b, Soestdijk. Vervallen aansluitingen: ^78 J. Moulijn, Amsterdamschestraatweg 8, Soestdijk. 734 Dr. D. L. Schaap, Mond- en tandarts. J73 Jae. Willig, Steenhofstraat 25. Het EENIGST adres In Baarn FOTOHANDEL Nieuwstraat No. 15 Opname-camera's Projectoren w Films Laat Uw Familiefilms door ons projecteeren. laan, alhier. 't l STEUN ZELF-GETEELDE PRODUCTEN. De Nederlandsche Groenten- en Fruitcen- trale maakt bekend, dat volgens beschikking van den Minister van Landbouw en Visscherij aaa kweekers, die het recht hebben verkre gen, als markttuinder of teler-handelaar hun zelf-geteelde producten op de hun toegestane wijze, dus niet over de veiling, te verkoopen, steun zal worden uitgekeerd over de door hen in 1935 verkochte producten. Aanvragen om voor dezen steun in aan merking te komen moeten vóór 1 Juni 1936 worden gericht aan de Nederlandsche Groen ten. en Fruitcentrale, Laan Copes van Catten- burch 62, Den Haag, waarna een formulier ter invulling wordt toegezonden. SOESTER SCHAAKCLUB. Onder groote opkomst ondanks het fraaie Jenteweer, had de vervolging plaats van de promotie- en degradatiewedstrijden. In sommige afdeelingen komt reeds eenige teekening, hoe het verdere verloop waar schijnlijk zal zijn. Jonge en nieuwe spelers werken zich met kracht omhoog, een ver schijnsel welke de algemeene kracht van de club ten goede komt. Dit is nu des te meer noodzakelijk, daar door het vertrek naar elders, de club eenige zeer goede spelers verloren heeft; trouwens ook in de lagere klassen zijn open plaatsen gekomen. .Wie komt deze aanvullen? Voor beginnende spelers wordt voor de opleiding zorg gedragen. Club-avond iederen Dinsdag-avond in het gebou-w van Religie en Kunst, Rembrandt- VROUWEN VAN SOEST! Zijt gij vóór den Vrede? Getuigt dan met duizenden andere vrouwen uit elk kerkgenoot schap, uit alle politieke partijen, van uw vre deswil op den Vrouwen-Vredesgang op Maan dag 18 Mei (Volkenbondsdag) te Amsterdam! Reiskosten mogen niet als beletsel gelden, daanoor wordt gezorgd! Wie zelf niet kan gaan, maar financiëel wil steunen, storte haar bijdrage op gironum mer 247543 van Mevr. Tjaden Modderman te Soest. Vrouwen, beseft uw verantwoordelijk heid, steunt deze machtige vredesdemonstratie met al uw krachten! Geeft U als deelneemster op aan één der onderstaande adressen: Mevr. T. van Berkum, Heideweg 3. Mevr. G. v. d. Maas-Nieuwkoop, Heuvelw. 25a Mevr. J. Dammers-Boezer, v. Weedestr. 27. Mevr. M. van Schaik, Kerkstraat 28. Mej. van den Boogaard, Nieuweweg 28. gïn, fs hef fo'ch <Te "TrïTtffés,"~~cffé (fez1© fiaaï- school onder haar speciale aandacht houdt. Een luid ,,Leve de Prinses" was het af scheid der opgetogen kinderen. Na dit bezoek begaf H.K.H, zich xiog naar de schilderijen-tentoonstelling te Baarn, om daarna door te reizen naar Apeldoorn. ARBEIDSBEURS. Op heden staan ingeschreven 419 werk- zoekenden, w.o.j 31 metselaars, 61 opper lieden, 27 tuinlieden, 61 losse arbeiders, 22 timmerlieden, 58 grondarbeiders, 14 schilders- behangers, 9 stucadoors, 4 loodgieters), 4 mon teurs, 3 electriciens, 6 slagers, 5 reizigers, 8 landarbeiders, 6 winkelbedienden, 12 chauf feurs, 10 transportarbeiders, 10 kantoorbedien den, 5 boekhoudersi, 9 werksters, 5 fabrieks arbeiders. Aantal werklooze mannen boven 18 j. 392; onder 18 j. 9. Aantal werklooze vrouwen boven 18 j. 16; onder 18 j. 2. DIEFSTAL. In den nacht van Dinsdag op Woensdag trof een surveilleerende agent op de Lange Bergstraat een persoon aan, die zich aldaar op verdachte wijze ophield. Toen de agent naderde nam deze persoon de vlucht. Een ingesteld onderzoek wees uit, dat ten nadeele van den Groentehandelaar K. alhier uit zijn wagen eenig fruit ontvreemd was. Door de agent werden de nasporingen ver der doorgevoerd, waarbij bleek, dat schuldig bleken G. H. en J. H., welke beiden werden gearresteerd. Na door de politie verhoord te zijn, werden zij na bekentenis heengezonden. PRIJSVRAAG RECLASSEERINGSKRANT. Overpeinzingen van een prijsvraag-inzendetr. Twee dubbeltjes! ik moet ze keeren Veel malen voor ze te spendeeren Maar ditmaal zouden z'in mijn handen En mijn geweten blijven' branden. ,,Een briefkaart plus slechts twintig centen" Gaf ooit een aandeel hooger rente? Van harte dus dit klein bedrag Voor Uwen Reclasseeringsdag. W. H. PI. K. H. PRINSES JULIANA INCOGNITO TE SOEST. Het zal voor vele ingezetenen van Soest een teleurstelling zijn te vernemen, dat H. K.H. Prinses Juliana Dinsdagmiddag een be zoek heeft gebracht ean de Koningin Emma Naaldvakschool. Doch het was de üffdriak- kelijke wensch van H.K.H., dat dit bezoek streng incognito moest blijven. Dus was er niet, zooals den vorigen dag in Baarn, een enthousiaste menigte opgesteld, om de Hooge Bezoekster met gejuich te verwelkomen. Bij aankomst werd de Prinses ontvangen door Mevr. Landweer-de Visser, terwijl een der leerlingen een fraaie bouquet aanbood. Het geld voor deze hulde was door de leer- Inigen zelf bijeengebracht. H.K.H. toonde zich met deze bijzondere vereering ten zeerste ingenomen. In het lokaal waren alle leerlingen als naar gewoonte aan 't werk, en de leerares, Mej. Van Doorn, had in dit werk de meeste ver scheidenheid gebracht, zoodat H.K.H. een duidelijk overzicht kreeg van het werken der schoolmeisgjes. Ter welkom werd spontaan het Volkslied gezongen. In het nevenzaaltje had de leerares een collectie uit de onlangs tentoongestelde goederen geëxposeerd, waar mede H.K.H. zich zeer ingenomen betoonde. De Prinses vroeg belangstellend naar alles, wat de school betrof, want, hoewel na het verscheiden van H.M. Koningin Emma de school eigendom geworden is van de Konin- GEVONDEN VOORWERPEN. Heerenrijwiel, Koninginnelaan 2; doos ne gotie, Egendomweg 106; heerienpolshorloge, Laanstr. 76; speld, Molenstr. N. 27; jas en paar schoenen, Eigendomweg 73; zilveren armbandje, Beukenlaan 16; heerenrijwiel, Mo lenstr. 82; vulpen, Postkantoor; huissleutel, v. Weedestr. 50; nummerplaat van auto, Wiek- slotenveg W.Z. 15; autoslinger, Beetslaan 23; ijzeren autohaak, Politiebureau; portemonaie, idem; heerenrijwiel, idem; autoslinger, idem; ijzeren haak, idem; Engelsche sleutel, idem, Aangeloopen: hondje, Talmalaan 17. Aan gevlogen: duif, Oranjelaan 4. grootste damesgroep. - 1 N.U.W..prijs (medaille)' voor mooiste N.U. W-groep. Corpsprijs (kruis) zonder uitvallers terug. 16-17 Mei wordt de tocht Brussel-Rotter dam gehouden, afstand 150 K.M. Aan dezen wandeltocht zal worden deelgenomen door den heer V. P. Renooy te Soestdijk, lid van ,,Dudok de Wit". Bovenstaande prijzen zullen vanaf 13 Mei a.s. geëtaleerd zijn bij den heer H. W. F. de Vries, kapper, Koninginnelaan 24a, Soest dijk. TEGEN DEN AFSLUITBOOM. Woensdagavond reed te ongeveer 12 uur een automobilist, komende uit de richting Soesterberg, met zijn personenauto in groote vaart tegen de gesloten spoorboomen van de overweg Soestduinen, waarbij een der boomen belangrijk beschadigd werd. De bestuurder keerde vlug zijn wagen en reed met groote snelheid in de richting S'berg terug, zonder gepakt te kunnen worden. STICHTING MONUMENT. Woensdagavond is het comité tot stichting van het monument yöor wijlen H.M. Koningin Moeder opgericht. Zitting hebben genomen* voor de ver. V.V.V. Soest Vooruit Not. A. O. Dammers en den heer J. G. A. Baten» burg; voor Soest-Zudd M. C. v. d. Plas en J. Speerstra; voor de C.O.V. Jul. v. Stolberg de heeren M. C. Wijnbeek en J. J. v. Ame» rom; voor de V.V.V. Soesterbergs Bloei de heeren J. H. Liscoljet en C. Galgard; voor de Oranje.Vereen. Wilhelmina te S'berg de hesren A. Mulder en D. van Gamer n. De functie van voorzitter zal vervuld wor den door Not. A. O. Dammers, die van Secr. door den heer J. G. A. Batenburg, terwijl de heer M. C. v. d. Plas tot Penningmeester gekozen werd. WANDELSPORTVEREEN. DUDOK DE WIT. Zondag 3 Mei werd door de wandelsport- vereeniging ,,Dud^k de Wit" deelgenomen aan den 30 K.M. wandeltocht, uitgeschreven door de W.S.V. „JuliAia" te Nijmegen. Dudok de Wit was daarbij vertegenwoor digd met li dames en 15 heeren. De volgende prijzen werden door deze ver eeniging behaald: Derde prijs (lauwertak) voor de best mar- cheerende vereeniging. Tweede prijs (beker) voor den algemeen besten indruk. Eerste prijs (beker) voor de beste en E.H.B.O. Maandagavond vergaderde de vereeniging Eerste Hulp Bij Ongelukken afd. Soest in de nieuwe zaal Hotel ,,De Boschvijver" (voorheen Pension Dennenhof). De bij uitstek voor dit doel geschikte zaal zag er buitengewoon gezellig uit en de stem ming leed er niet onder dat de leden, die gewoon zijn aan de stijve stoelen van het cursuslokaal, zich nu eens makkelijk konden neervlijen in lage fauteuils. Te half negen opende de voorzitter, Dr. Rupert, deze bijeenkomst en heette alle aan wezigen, in het bijzonder onzen Burgemees ter, van harte welkom. Deze vergadering was in het bijzonder belegd, aldus spr., om de candidaten die in April j.1. examen hadden gedaan, den uitslag mede te deelen en hun diploma te laten overhandigen door den Bur gemeester, die zich daarvoor welwillend be schikbaar heeft gesteld. Allen waren geslaagd, te weten: de dames Maaskant, Versluys, M. Verwey, Mevr. Hoek- Breeman en de heer Q'uelle, terwijl de dames Vlaanderen, M. v. Henvaarden en Mineur en de heeren Zwiep, Klomp, v. d. Vlies en v. d. Berg opnieuw weer verlenging van hun diploma verkregen. Dr. Rupert vond de resultaten van den ccursus bemoedigend. Hij prees de goede op komst en vond dat de cfames het beste theo retisch onthouden, tenvijl de heeren practisch het meeste bij waren. Er zijn veteranen bij, die spreker gerust de ernstigste gewonden voor eerste hulp kan toevertrouwen. De Burgemeester, hierna het woord ver krijgend, acht het een groote voldoening, dat hem de eer te beurt valt om de geslaagden van harte te feliciteeren met het behaalde succes en hen de diploma's uit te reiken. Het is een verheugend feit, dat er ieder jaar een aantal gediplomeerde E.H.B.O.'ers bij komen en het belangrijke werk, dat zij ten algemeenen nutte doen, heeft spr. persoonlijk kunnen constateer en, tijdens de laatst gehou den oefening van de luchtbeschermingsdienst. Tenslotte ontpopte de Burgemeester zich als een propagandist voor de E.H.B.O. en reikte daarna de diploma's uit. Daarna kreeg de secretaris, den heer D. Kroon, het woord en dankte in gevoelvolle woorden de drie docenten voor hun belange» looze medewerking. Dr. Rupert kreeg een antiek wandbord. Dr Del Vos een parapluie in wandelstok, terwijl Dr. Donker een gespleten bamboehengelstok mocht accepteeren. De heer Zwiep kreeg als verbandmeester een doosje sigaren. Vervolgens gaf Dr. Rupert het woord aan den voorzitter der propaganda-commissie, de heer Quelle, die van het programma der com missie mededeeling deed. Spr. noemde als eerste succes, dat men mocht boeken, de groote opkomst op deze vergadering. Hij dankte den heer Speerstra voor diens mede werking, getuige hét met spoed gereedmaken van dit zeer mooie zaaltje en de gezellige sfeer, die hij heeft weten te bereiken door de fijne aankleeding, verlichting etc. De stem ming zit er direct in, als men op een der gelijke manier vergadert. Spr. wekte de leden op om aan den foto-wedstrijd mede te doen voor de in het najaar te houden tentoonstel- ling en propageerde het lidmaatschap der E.H.B.O. Tenslotte dankte Dr. Rupert allen met een hartelijk woord en sloot het officieel gedeelte, waarna dien avond besloten werd met een gezellig samenzijn. Mej. M. Verwey, voor treffelijk begeleid door den heer P. de Geus Jr. zong prachtvol eenige liederen, terwijl de dames Herwaarden, Versluis, Butselaar, Dol- fin, Verwey en de heer Kroon diverse voor drachten gaven. Een vergadering met een gezellig slot. GEBOREN: Adriana Theodora Louise Al- berdina, d. v. C. H. R. A. van Gils en IVL H. Kamer, Legerplaats i; Gijsbertus, z. v. L. P. Hogeboora en J. Maasland, Parklaan 14; Marinus Albertus, z. v. J. v. d. Broek en A. A. v. d. Schans, Smits weg 17; Adrianus Jacobus, z. v. A. P. Gaasbeek en J. de Rick der, Postweg 93; Tilly Johanna, d. v. G. Westra en A. Maas, Parklaan 12c. ONDERTROUWD: J. W. Versteeg, 28 j., Renswoude en H. v. d. Essenburg, 20 j., Ringweg 16. GEHUWD: L. A. Staal, 22 j. en C. H. A. Wildenburg, 26 j., Baarn, Celebesstr. 31. OVERLEDEN: Wilhelmus Johannes Hen- ricus Thiry, 78 j.t geh. m. M. S. Blankers. Heuvelweg 29; Cornelia Johanna Bernhard, 61 j., geh. m. B- J- Buxtorff, Waldeck Pyr- montlaan 12. GEVESTIGD: M. P. ten Cate, Amersf. str, 119; J. v. Dijk en zr., v. Weedestr. 61 W. P. Tam, Amersf.str. 65; J. L- Schrilo- kel m. vr., Hartmanl. 45; H. H. Tonnissen, Amersf.str. 42; J. Gerritsen, Birkstr. 34; N. M. A. M. de Moraaz-Imans, L. Koppenl. 18, J. B. Seist m. gez., Laanstr. 9; T. T. Men- singa, Laanstr. 62; H. J. v. d. Spaa, v- Maa- renstr. i<9; J. v. d. Veer, Schoolstr. 35; J. S. v. Klingeren m. vr., Kerkpad Z.Z. 8; G- Loen m. vr., Nieuweweg I5d; W. v. BrakeJ m. vr., Bartolottilaan 25; J. v. Leeuwen, J. Kempers m. gez., Kerkpad Z.Z. 33; K. Rijk, K. Brinkweg 22a; P. Koster m. gez., Kerkstr. 50; L. A. v. Noort m. vr., Kolonie- weg 17> J* P* Scheurwater, Veldweg 2a; F. H. Krug m. vr., Kerkpad Z.Z- 22; A. Bronkhorst, Beethovenl. 12; N. W. J. Speel man m. gez-, Hartmanl. 67; A. M. v. Ding- .stee, Heideweg 52; A. M. v. Willigenburg, Amersf.str. 134; A. M. Tobben, v- Weede»- str. 28; C. v. Halewijm, den Blieklaan 59; L. v. Meurs, Nieuwerhoekstr. 2; H. L. Schle- baum, Stadhoudersl. 118; W. ten Harmsen, Verl. Postweg 65; J. C. Egberts, idem; J. Oostrom, Kerkpad N.Z. 48; C. L. G. Faes- sen m. vt., Hartmanlaan 86. VERTROKKEN: W. J. Keereweer m. gez., v. Hartmanl. 70 n. Wassenaar; J. Femer, v. Nieuweweg 111 n. Zeist B. Patijnl. 214; H. Verleer m. gez., v. Van Weedestr. 46 n. Baarn, Kerkstr. 40a; J. E. Schaap, v. Soes- terb.str. 125 n. Delft, Vr. Jutteland 27; C. M. Wiltschut, v. Amersf.str. 71 n. A'dam, de Lairessestr. 44; J. v. d. Streek, v. Vrede- hofstr. 19 n. Nunspeet, Verl. Schoolw. (L.B. 75a; G. Dijk, v. Eikenhorstweg 4 n. Heem stede, Laanzichtl. 3; L. Gorter v. Driehoeks- weg 14 n. Gorredijk bij Numan; H. de Boer m. gez., v. Mendelssohnl. 6 n. Zeist, Ernst Casimirl. 20; J. Tatje, v. idem n. idem; M. v. Baaren, v. Soesterb.str. 63 n. Hilversum, Jupiterstr. 8; Wed. F. J. E. Schut, v. Julia- nastr. 17 n. Haarlem, Pr. Bolwerk 1; L. S. baronesse v. Ittersum, v. Burg. Grothestr. 75 n. Lochem, Huize Kobeke; L. E. van Leijden, v. K. Bergstr. 7 n. den Haag, Oude Scheveningscheweg 21; C. C. Callenbach m. gez., v. Amersf.str. 142 n. Nijkerk, Juliana» str. 15; M. Manné m. gez., v. Braamweg 42 n. A'foort, Goudsbloemstr. 23; L. v. d. Leek m. vr., v. Stationsweg 3 n. Epe, Dellerweg 326 B; J. J. Klaver, v. idem n. idem; Wed. C. v. Veenendaal, v. Birkstr. 26c n. Utrecht, Croeselaan 214; J. A. Sterk, v. Emmal. 12 n. H'sum, Palestrinal. 14; M. de Vries, v. Rademakerstr. 25b n. O. Amstel, Tamarinde» str. 20; B. W. Schothorst, v. Birkstr. 43 n. Utrecht, Wittevr.singel 5; J. F. Vleer, v. Vredehofstr. 23 n. Avereest, F 133; N. H. Veltman, v. Nieuweweg 3 n. Baarn, Torenl. 41; G. v. Leeuwen, v. Heideweg 7 n. Gro ningen, Nieuweweg 12a; H. J. Lodder m. gez., v. K. Hartweg 28 n. H'sum, Constan- tiastr. 49; M. J. H. Berkelaar, v. Julianastr. 40 n. A'foort, Langestr. 15; J. M. Kamp horst, v. L. Bergstr. 36 n. Rheden, Velp, Kerkstr. 34; W. C. Ritmeester, v. Soesterb. str. 118 n. Haarlem, Ripperdapark 25; C. R. v. Oeveren, v. Plasweg 24 n. R'dam, He- negouwenl. 72; L. M. B. de Haan m. br., v. Kerkpad N.Z. 22e n. A'dam, Stadhouders kade 48; J. E. H. Beems, v. Nieuweweg 116 n. A'foort, J. v. d. Heijdenstr. 6; D. Vos kuilen m. gez., v. Birkstr. 19 n. Bussim Badhuislaan 11. Parkstraat 3 hoek Laanstraat Tel. 2107 Baarn Uitgebreide collectie Wol, Dames-en Kinderkousen, Sokjes, Heerensokken, Ondergoed voor Dames- en Kinderen, Corsetten, Handschoenen, Shawls, Gar- neerartikelen enz. Prima kwaliteiten tegen concurreerende prijzen. De eerste mijlpaal is bereikt. Ter gelegenheid van het eenjarig bestaan, ontvangt iedere koopster Vrijdag en Zaterdag een VERRASSING. vanaf ff 88. Vertegenwoordiging Steenhofstraat 55 Teleloon 906 Inruilen Verhuren Repareeren waar aan iader voordeelig an naar ganoagan kan slagan. Molenstraat O.Z. 91 Telefoon 809 JOH -HAPPE van een naar de eischen des tijds ingerichte Electrische Rund-, Kalfs-, en Varkensslagerij Wij verkoopen uitsluitend le kwaliteit, tegen scherp concurreerende prijzen. Bij aankoop van minstens fl.00 geven wij CADEAU 1 ons Rookvleesch of 1 ons Ham Beleefd aanbevelend, Telefoon 477 Telefoon 477 Behandeling van stem- en adem halingsstoornissen, liplezer) TORENLAAN 12, BAARN Spreekuur: Dinsd. en Vrijd. van 1-3 uur en volgens afspraak Steenhofstraat 55 Telefoon 906 Goede reparatie bespaart geld en ergernis. Laat daarom Uw schoenen herstellen bij J. J, van Koopersn - Talmalaan 11a DAMES ZOLEN EN HAKKEN f 0.80 HEEREN ZOLEN EN HAKKEN 11.05 Prima kernleder. Hout gepend Complete Menbileering Tapijten - Gordijnen - Linoleums Beetslaan 106 Soestdijk

Soester Courant | 1936 | | pagina 6