Fa. SU Het Concours-Hippique te Bussum. Het En Baarn Europa in lompen. Soest Soester H, P. DE BAARNSCHE BAD- EN ZWEM- INRICHTINGEN. De voorheen gemeentelijke Bad- en Zweminrichting aan de Eem is Woensdag, j.1. ©Uieicel geopend. Aanwezig waren Wethouder •s Jacob en vele raadsleden. Verder de heer De Die en tal van dame» en heeren uit alle kringen van ons dorp. Van de gelegenheid om te zwemmen werd door zeer velen gebruik gemaakt. Het weer lokte uit tot een bad en de goed verzcirgde en gereorganiseerde inrichting zal zeker vele zwemsport-liefhebbers naar deze basins trek ken. L)e heer De Ruig heeft de zaak breed op- ge. at en vele attracties aangebracht. Wij wezen reeds eerder op de nieuwe loop- en spring steiger. Ook het restaurant ziet er gezellig en comfortabel uit. De groote ramen geven een prachtig vergezicht over ons schoo nt polderland, terwijl de geboden consumptie zeer goed en billijk is. Een uiterst ingenieuse koelinstallatie met' «troomend ijskoud natuurlijk bronwater zorgt' jer voor dat de dranken heerlijk koel geser- iteerd kunnen worden, ook bij het warmste .weer. Een schat van bloemstukken gaf nog meer kleur en fleur aan het geheel, terwijl aange name muziek - eett installatie van het Mu ziekhuis, Laanstraat de stemming en sfeer nog meer verhoogde* Wij wenschen den ondernemer een steeds Hijgende belangstelling van het publiek. loolanq als jij j« Cjetd Alars w eer lompen Europa is helaas weer in Dezelfde fout vervallen: Zij offert aan den oorlogsgod Reusachtige getallen. Ze moet voor dat verheven" doel De welvaart steeds ontberen, Ze loopt met hongerige maag En met gelapte kleeren. Nóg heeft ze zich niet weer hersteld Van vroegere offeranden, Of reeds opnieuw wil zij daarvoor Haar have en goed verpanden. Alle ervaringen ten spijt Werd zij nog nooit iets wijzer: Haar groote liefde gaat weer vut Naar kruit en lood en ijzer. GEVONDEN VOORWERPEN. Tompoes, honden halsband, vulpen, sleutels, Bloersleutel, rijwielbelastingmerken, handschoe nen, rozenkrans, meisjesschort, armband, al- ^inomuts, sjaal, gulden, jongensjasje, oorbel in portemonnaie. Aangeloopen: honden. TENTOONSTELLING, van exlibris en gelegenheidsgrafiek, uit de verzameling van Ir. H. G» J. Schelling, in het Baarnsch Lyceum. Tegenover het feit, dat we op economisch, yociaal en staatkundig gebied een uitermate Tfcoeilijke en donkere periode meemaken, kan "■Is troost staan, dat we in bijna alle takken %an kunst een nieuw jong leven kunnen er varen. Moge dit een bewijs er voor zijn, dat I© ons Europeesch geestesleven de inner lijke krachten allerminst verbruikt of kwijnend Zijn, maar integendeel van een ongekende, een uitweg zoekende, geladenheid welke, zich nog maar slechts voor een zeer klein deel lot „vorm" heeft kunnen omzetten en de mogelijkheid tot steeds voller ontwikkeling1 bi zich draagt. Van deze zijde gezien leven we in een tijd van vernieuwing en van schoonen op gang, welke alleen bedreigd wordt indien we •an lagere krachten in onze menschelijke natuur vrij spel gaan geven. De bouwkunst leeft, c< k d beeldhouw- en schildi.kev.sr. Elk vertoond het aangezicht van onzen tijd en het bestaan van een moderne „stijl" is reeds niet meer te ontkennen. De oor- •prong van deze nieuwe geestelijke Lente is in de wonderlijke levenskracht zelf; het mid del, dat tot het doel leidt en tevens de Zu:verende kracht, is de bezinning. Deze bezinning was 't ook, die aan einde van de 19de eeuw de vervallen kunst van het boek weer nieuw leven gaf. Het verlangen werd weer wakker om aan een belangrijke of mooie inhoud een overeen stemmende goede en vooral zuivere en ware vorm t e geven Sedert het begin van onze eeuw heeft toen de stroom van goed ver zorgde boeken zich steeds verbreed en ver- d'ept en gelukkig zijn we nu weer zoover, dat we niet meer blind zijn voor 't leelijke en bewust naaz het mooie verlangen. Met de herleving van het goed verzorgde boek ging een gloeiende liefde voor en de neiging! tot het vormen van een eigen „boekerij" hand in hand. Groot is reeds 't aantal boek- bezitters, dat met welgevallen, behalve 't in nerlijke, ook 't uiterlijke van de boeken, welke in hun bezit zijn, beschouwt. Deze waardeering vindt dikwijls een uitdrukking •.a. en het aanbrengen van een „boekmerk", het persoonlijk treken, dat men aan het boek toevoegt. Deze tentoonstelling doet zien, dat de kunst van exlibris met een welhaast feestelijk ent housiasme deelt in den bloei van de boek- Icunsr en van de grafische kunsten. Van deze boekmerken of „exlibris" is een groote en interessante collectie uit het bezit van Ir. G. H- J. Schelling (Utrecht), in het Lyceum tentoongesteld, waaraan ook een klei ne serie gelegenheidsgrafiek: Kerst- en Nieuwjaarskaarten, enz. is toegevoegd. Het „exlibris" vormt echter de hoofdschotel en men vindt hier van tal ven bekende binnen- en bu tenlat.dsche ontwerpers prachtige voor beelden. Zoo zien we er 't werk van onzen voortreffelijken ontwerper en houtsnijder W. J Rozendaal, evenals werk van Prof. R. N. Poland Holst, Fokko Mees, Georg Rueter, P N Wichers Wierdsma, Nic. J. B. Bulder en tal van andere Nederlandsche ontwerpers. Een belangrijke groep is ontstaan uit spe ciaal voor den bekenden verzamelaar Ir. E. Stiens antworpen exlibris van verschillende kunstenaars uit binnen- en buitenland. Bij de buitenlandsche exlibris noemen we cl. mooie grafische werkstukken van den Pooi Stelan Mrozewski, van den Franschman Valentin le Campion en van den in Parijs wonrnden Lngelschman John. Buckland V right Uit Tsjecho-Slowakijë is o.a. te i.o< men het belangrijke en sterke werk van l ui ka. Oostenrijk toont een groot aantal e-'.ste rangs krachten: Rose Reinhold, H. IVu-.ty Wimmev, Karl Haselböck, Tom Hofef og vele andere kunstenaars. Ook Hon- 8 h-vert uitstekende exlibris. Bij de Duit- k-J.cis valt vooral ou 't werk van Jfifcolbraad Voor Mars is het een goede tijd; Hij kan tevreden gnuiven, Hoe gretig aast hij op de buit Die men hem toe komt schuiven! De vredesengel evenwel Wordt het soms bang te moede, En er rijst twijfel in heur hart Aan de triomf van 't goede! en M. Fingesten. Kleiner maar eveneens goed, is de serie van België, terwijl nog een paar knap gegraveerde exlibris uit Engeland en de Ver. Staten en een enkel exlibris uit Denemarken en een paar uit Japan, deze keuze uit de mooie verzameling van Ir. Schel ling besluiten. Een bezoek aan deze expo sitie kan met warmte aanbevolen worden. De tentoonstelling blijft geopend tot en met Woensdag 3 Juni en is kosteloos toeganke lijk op werkdagen van 104; op Zon- en en feestdagen van 1.304 uur. J. W. van W. staan van S.H. We hopen leven te wekken, bloesem en vrucht voor te bereiden tot heil van in vele opzichten misdeelde medemenschen. Let op het teeken: S.H. BAARN'S LYCEUM. Gecommitteerden bij de eindexamens der gymnasium-afdeeling op 5, 6 en 8 Juni zijn: prof. P. Groeneboom, hoogleeraar aan de rijksuniversiteit te Groningen; prof. J. H. Scholte, hoogleeraar aan de universiteit te Amsterdam; prof. dr. F. Zernike, hoogleeraar aan de rijksuniversiteit te Groningen. Gecommitteerden der A. H.B.S. op 26, 27 en 29 Juni zijn ds. Jac. Thomson, predikant te Baarn; mr. J. Visser, oud-rechterlijk amb tenaar in Indië te Baarn; O. Langelaar, ehef van 't filiaal der Geld. Cred. Ver. te Baarn en prof. dr. P. van Romburgh, oud- hoogleeraar aan de rijksuniversiteit te Utrecht. Gecommitteerden bij de eindexamens der B. H.S.B. op 9, 10, 11 en 13 Juni zijn ir. M. Rademaker te Leiden; ir. F. Liebert, direc teur van het Rijksinstituut voor visscherij- onderzoek te Den Helder en dr. S. Elzinga, inspecteur van 't gymn. en middelbaar on derwijs. 1 houden. De planten (875 totaal) waren belange loos beschikbaar gesteld door verschillende bloemisterijen en particulieren. TUBERCULOSE BESTRIJDING. Tot bestuursleden van bovengenoemde ver- eeeniging werden in de jongste ledenverga dering gekozen Mevr. L. E. J. van Reenen Van Romondt Vis en de heer Ds. E. H. Blaauwendraad. ONDERLING WAARBORGFONDS. In het Gebouw van Chr. Belangen verga derde Vrijdagavond het Onderling Waarborg fonds voor Ziekenhuis verpleging te Baarn, onder voorzitterschap van den heer wethouder s' Jacob. De beide aftredende bestuursleden, de hee ren B. J. J. Weykamp en P. van Ommen werden met algemeene stemmen herkozen. In ontvangsten en uitgaven sloot de balans met f 25093,29. Het Fonds is in 1935 toegenomen met 554 leden en telde op 1 Januari 1936 7473 leden. Door de benoeming van den heer Jhr. O. C. A. van Lidth de Jeude tot minister van Waterstaat ontstond een vacature in het be stuur. In deze vacature werd voorzien door benoeming als vertegenwoordiger van de ge meente n&n den heer F. s' Jacob. Door de R.K. Ver. en ,,Door Samenwerking Kracht" waren een tweetal voorstellen inge diend. Daar deze voorstellen statutenwijziging medebrengen zal de vergadering Maandag worden gehouden. Van de R.K. Ver. O.W.F. was nog een voorstel binnengekomen waarbij een belang rijke reductie in de contributies voor groote gezinnen werd voorgesteld. Om financieele redenen werd afwijzend gepraeadviseerd. Dit voorstel zou een vermindering van inkomsten beteekenen van f491.40. POSTDUIVEN VER. „DE POOL". Bovengenoemde vereeniging organiseerde een wed\lucht vanaf Noyon, afstand 333 K.M. Er waren 208 duiven in concours welke te 8 uur werden gelost. De uitslag was als volgt: G. Suik 1, 3, 26, 28, 40; G. Schouten 2, 5, 18, 30, 34; Jan v. Daal 4, 11, 19; J. Voorthuizen 6, 8, 35, 37; E. Hooyer 7, 10, 16, 33, 38; A. Ouwendijk 9, 25; J. Nieuwkasteel 12, 15, 27, 42; J. v. d. Brakel 13, 14, 24, 39; K. Koffrie 17; J. Koffrie 20, 23, 36; J. v. d. Brink 21; P. Schou- E. van AmeTongen en G. van den Brink; G. J. Mutschler en D. Muts OVERLEDEN: Christina Od.lia Maria Gie- le, 12 jaar; W. Wouters, weduwe van J. A. Breij, 75 jaar. GEVESTIGD: J. G. van Agtmaal, Faaa E liaslaan 30; Johanna C. Went, Cantnnb.an y; H Verleer, Kerkstr. 40a; J- W,. v. Stuyven- berg, Bilderdijklaan 47; Wed. H. Costerua geb. B. Nieuwhoff, Lage Vuursche 22; P. J. J. Schrama, Eemnesserweg 73: 15 v»a Laar geb. J. W. Polling, de Genestetlaan 3. VERTROKKEN: J. Groot, v. Nic. Beetsl. 33 n. Laren (N.H.); H. Hornsveld, v. Eem nesserweg 95 n. Haarlem; A. Roest, v. Tromp- laan 7a n. Soest; J. v. Beernink, v. Nieuwe Domlaan 1 n. Zeist; E. B. N. Vierhout, v. Stationsplein H.1J-S.M. 20 n. A'dam. VERHUISD: J. Ouderdorp, v. Lindenl. 42 n. Nassaul. 13a; Jannigje Massa, v. Ooster- str. 8 n. Schoolstr. 16; P. J. Elleman, v. Meikpad 21 n. Eemstr. 36; C- de Hoog, v. Cantonlaan 7 n, Sophialaan 188; D. van dei List, v. Zandvoortl. 17 n. 13. MARKEN—VOLENDAM—URK. - Onder dezen titel heeft De Nieuwe Onder neming ,(IJselmeer" een reisgids uitgegeven van niet minder dan 28 pagina's, verlucht met tal van vlotte penteekeningen. In dat boekje wordt op suggestieve wijze de aandacht gevestigd op de bootreizen van de luxe salonbooten IJselmeer I en II naaf Marken, Volendam en Urk en op boottochtjes op het IJselmeer. Het doorlezen van deze gids deed in ons weer levendig worden de aangename tochten die wij vorige jaren met deze salonbooten en onder dezelfde directie reeds mochten meemaken. Wij raden aan de gids aan te vragen bij Theetuin ,De Watermolen" of bij De Nieuws Onderneming IJselmeer te Huizen (N.H.), Hooghuizenweg 12, Tel. 436. AANRIJDING. De dienstbode K. alhier stak op den Brink plotseling dwars den weg over zonder rich ting aan te geven, juist op het moment, •iat een vrachtauto van de fa. Brom uit Hil- J ten 22; Joh. 'v. Daal 29; J. Dijkhorst 31; H. versum, beladen met oud roest, den Eem- Versteeg 32; P. v. Kempen 41. nesserweg kwam afrijden. De bestuurder daarvan haalde zooveel mogelijk naar links uit, doch kon een aanrijding niet verhinderen. Zij w-erd een eind meegesleurd. De auto kwam tot staan op het trottoir voor het ho- Ol Central na -vernieling van het hekwerk. De dienstbode werd het hotel binnenge dragen, waar Dr. Klïjn* haar behandelde. Zij had een verstuikte pols, kneuzingen aan den linkerschouder en ontvellingen in het gelaat. Zij werd naar het ziekenhuis overgebracht. Het rijwiel werd vernield. ALG. BAARNSCHE ORANJE-VER. Wegens drukke werkzaamheden heeft de heer H. J. Balfoort bedankt als Secretaris van de Algemeene Baarnsche Oranjevereeni- ging. In zijn plaats werd benoemd tot eerste Secretaris de heer J. van den Brink en tot tweede Secretaris de heer G. Bonebakker. Voorts besloot het bestuur samenwerking te zoeken met de Christelijke Oranjevereen., Baarn's Bloei en Middenstands-vereenigingen met het oog op de feestelijkheden ter ge legenheid van den verjaardag der Koningin. Naar verluidt zal men trachten een f eest- week te organiseeren» De eerste duif arriveerde te 1 uur 11 min. 39 sec. De laatste prijswinnende duif (de 42ste) te 1 uur 39 min. 42 sec. lm dit teeken S.H. zal het mooie dorp Baarn de eerstvolgende weken staan. En in dit teeken S.H. hopen wij te overwin nen. Wij d.i. de Vereeniging tot bevorde ring der belangen van Slechthoorenden, die reeds meer dan 25 jaar werkt en strijdt voor de belangen van een categorie misdeel- den, waarvan 't gemis en het leed nog M te zeer onbegrepen" bleef voor 't meeren- deel der normaal hoorenden. Zwak van gehoor? nu ja dat is toch zoo erg niet 1 «en beetje lastig natuurlijk, maar verderl?, Zie, tegen deze opvatting dat het „zoo erg niet is" voeren wij strijd. Wij komen met een tentoonstelling van 9 t/m II Juni a.s. Let wel, we komen niet in de eerste plaats wat vragen, we komen U, iets toonen. Vragen doen we voorloopig alleen om Uw belang stelling, want we weten dan volgt de rest vanzelf. We willen toonen aan de slechthoorenden en op later teeftijd doof geworden menschen, wat er in 25 jaar van noeste arbeid door voor 't meerendeel S.H. en doov,e werkers, tot stand is gebracht om de last en 't leed van lotgenooten te verlichten en te lenigen. Wij willen toonen en, vertellen aan de goed- hoorenden van Baarn en omgeving, wht er vastzit aan het S.H. en doof zijn. W,e willen spreken van den nood en 't leed, vaak in stilte, meestal onbegrepen, gedragen door hen die door deze kwaal bezocht worden. En in dit teeken S.H. willen we hier in Baarn en omgeving, zooals in vele andere plaatsen, overwinnen: in de Slechthoorenden: de valsche schaamte en al wat hen belemmert om te komen ©p den weg naar 't Volle Leven. in de Goedhoorenden: alle misvatting, on verschilligheid en liefdeloosheid ïen opzichte van hen die een zwaar k^uis te dragen hebben. Het mooie Baarn, herlevend in 't heer- 'lijke jonge groen en de bloesem van den voorzomer, zal in deze .weken in leekep. OPBRENGST BAZAR. De bazar welke de Meisjesvereeniging ,,E.B.G." ten behoeve van het „Tehuis voor ouden van Dagen", alhier, organiseerde, heeft een batig saldo opgeleverd van f461.50. FLORALLA. Door 't bestuur van „Floralia" zijn in ,,Musis Sacrum" aan 414 kinderen elk 2 plan- ZILVEREN HUUWELIJKSFEEST VAN DEN BURGEMEESTER. Vrijdag j.1. herdachten onzen burgemeester Jhr. Dr. G. C. J. van Reenen en diens echt genoot e, Mevr. Van Reenenvan Romondt Vis, dat zij vóór 25 jaar in den echt werden verbonden. Des middags werd vanwege dit feit ten huize van den burgemeester een receptie ge houden. Tal van vooraanstaande personen uit de gemeente en de omgeving werden daar opgemerkt, o.a. het geheele gemeentebestuur en den intendant van het Paleis Soestdijk, Jhr. J. A. de Jonge van Zwijnsbergen. Ook verschillende plaatselijke organisaties en ver- eenigingen hadden vertegenwoordigers gezon den. Naast een groot aantal geschenken waren een massa bloemstukken gezonden. Het feest droeg een huiselijk karakter, in de gemeente zelf was er weinig van te be speuren. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Josepha .laria, d. v. E. H van de Vlag en H. W. Dijcker; Anna Petro- nella, d. v. S. Siderius en J. F. v. d- Akker* Theodorus Wouter, z. v. W. Kraaij en A. M. A. van de Rijt; Anette Margarethe, d. v. F. Metzukat en M. Batavier. ONDERTROUUWD: G. van de Hoef en M. J-os; A. W. de Boer en E. S. van Soelen; ten uitgereikt ter opkweeking voor de ten-IW. Ouderdorp en W. Koffrie. toonstelling, welke in Augustus wordt ge-1 GEHUWD: W. Kraaij en A. M. Derks; TOESLAG AARDAPPELEN. Van bevoegde zijde wordt ons medege deeld, dat, met uitzondering van vroege aard appelen, alle aardappelen van oogst 1935, du* ook fabrieksaardapp-len, tex denaturatie kun nen worden aangeboden, waarvoor alsdan d* op het tijdstip van denaturatie geldende toe» g zal worden uitbetaald. Van de Vereeniging „Het Concours-Hip- pique te Bussum" verwacht men al niet an ders meer, dan een programma, dat klinkt als een klok. Dit jaar is zulks wel bijzon der het geval. Het programma, dat spoedig in druk verschijnen zal, vermeldt vele nieuwe nummers, waaronder enkele, die alleen uit voerbaar zijn op een Concours-Hippiqueter- rein, zooals men dat alleen te Bussum aan treft. Het terrein met zijn. fraai begroeide natuurlijke wallen van het voormalige Werk IV, en de door de zorgen van het Gemeente bestuur van Bussum wederom nieuw aan gebrachte beplanting blijft als zoodanig toch wel een unicum in den lande heeten. Inderdaad is Bussum's Concours-Hippique thans uitgegroeid tot Neerlands grootste na tionale Concours. Nergens in den lande komt een zoo grootsch Concours-Hippique beter tot zijn recht dan te Bussum. Beide dagen zal een Springconcours wor den gehouden. Op Vrijdag 12 Juni een Spring concours M; een prachtig op te bouwen par cours, dat voor de ruiters prettig te sprin gen zal zijn. Óp Zaterdag 13 Juni een Spring concours Zw. (zwaar), aan hetwelk de Olym pische Ruiters zullen deelnemen. Terecht wordt dit laatste nummer reeds genoemd: Neer lands Nationale Springconcours. H.M. de Koningin stelde juist voor dit nummer een Eere-prijs beschikbaar. Ter tegemoetkoming aan in dit opzicht te Jtsn&CA. gegeven .weascken auilca s.enine num mers tuigpaarden op het programma van den i2en Juni voorkomen. Voorts vermeldt het programma van 12 Juni de wedstrijd Holland- België; aan de vermaarde Cross-Country (Snelheidsparcours) om den Beker van Bus sum, zullen ni. een aantal Belgische Ruiters deelnemen. Behalve het reeds genoemde Olympiade Spring-concours Zw., komen op het program van Zaterdag 13 Juni voor de nummers: Concours Schoonste Rijpaarden; Concours voor Jachtpaarden; Pace and action (Snel heid en actie) voor in Nederland geregistreer de paarden, te rijden door eigenaren of pi keurs in de door hen geregistreerde kleuren; eenige at tractie-nummers. Dan nog is in voor bereiding een buitengewoon interessant num mer, van een niet te evenaren schoonheid en nog nimmer op een Concours-Hippique vertoond, dat wij thans nog niet mogen ver klappen. Iedereen zal dit nummer willen zien. Behalve Eere-prijzen van H.M. de Konin gin en van H.K.H. de Prinses zijn vele extra prijzen, o.a. 3 groote zilveren bekers, aan dit Concours verbonden. Op het terrein zal een groot eerste rangs restaurant worden ge plaatst, hetwelk zal worden ingericht op een wijze, zooals dat ook op de buitenlandsche groote Concoursen-Hippique geschiedt Op 12 en 13 Juni a.s. staat ons te Bussum dus wel iet» bijzonders te wachten. Secr.-Penningm. van dit Concours-Hipp.que is de heer J. H. Maas* Sarphatipark 135 te Amsterdam (Z.) BURGERLIJKE STAND. GEVESTIGD: V. J. Wijmher, Amersf.str. 20; W. Appelman, idem; J. J. W. v. d. Raadt^ idem; A. A. H. Stoop, idem; A. J. T. Maas- sen, idem; W. K. G. Maas, idem; A. J. v. "t Klooster, idem; W. P. E. 't Hoen, idem; J. J. Hillen, idem; H. J. v. d. Bergh, idem; Wed. H. Voorsluis, K. Hartw. 10; J. Harten» dorp m. vr., Birkstr. 83b; W. v. d. Veer, Soesterb.str. 107; J. v. Asselt, Koninginnel. 130; P. Smits, L. Koppenl. 18; A. v. Zanten,; Amersf.str. 116; P- v. d. Craats, Schoolstr. 15J H. de Jong, Kerkstr. 2; M. Clerckx, Soest er b» str. 125; C. C. Brongers, Julianastr. 92; H. Bruins m. g., Banningstr. 55; W. A. P* F. L. Vrins, Banningstr. 10; H- Wieringa m. d., Julianastr. 92; C. C. D. Miga, Hartman!, 84; J. L. Griessen, Beckeringhstr. 27; S. Wit» kamp m. g., banningstr. 53; L. M. Nodelijk m. g., den Blieklaan 33; J. de Vries, Birkstr. 84; J. P. de Beurs, Julianastr. 6; W. G. Za» delhof f, v. Weedestr. 46. VERTROKKENJ. J. Zigterman, v. Burg. Grothestr. 4 n. Coevorden, v. Heutzsingel 70; M. W. H. v. d. Schuit, van Amersf.str. 35 n. A'dam, v. Woustr. 243III; J. C. H. Knip» meyer, v. Braamweg 92 n. Hengelo, O. Post» weg 164; M. C. v. Kampen, v. Klaanv.weg 34 n. Celebesstr. 79; C. H. A. Wildenburg, v. Eemstr. 12 n. Baarn, Celebesstr. 31; H. v. Soeren, v. Vaardehoogtweg 2 n. Leusden, Aschgat 15; M. W. v. Asch, v. Beukenlaan 17 n. A'foort, Langestr. 35; R. H. Adama, v. v. Lenneplaan 60 n. Vlissingen, aan boord Hr. Ms. Wachtschip; W. A. Hilhorst, v. Lange Bergstr. 7 n. Baarn, Pr. Hendriklaan 2; M. J. Lemel, v. Beckeringhstr. 29 n. Bussum, Vosmae.laan 6; H. v. d. Essenburg, v. Ring weg 16 n. Scherpenzeel, Oosteinde A 4; A. Jonkman, v. Birkstr. 34 n. Den Haag, Veurn» schestr. 20; H. Ruizendaal m. g., v. Konin ginnel. 123 n. Bunschoten, Molenstr. op da Pol 82; G. Raauwendaal, v. Torenstr. 10 n. Zeist, Tolhuislaan 14; H. Bender, v. Amersf. str. 113 n. Weidenan Sieg (Dld), Feuerstrasso 3; H. G. J. Putman m. g., v. Verl. Postweg 81 Utrecht, v. Swindenstr. 31; F. G. M. Roel» v. Kerkpad Z.Z. 19 n. Montfoort, IJssel- kade 287; M. Clerckx. v. Soesterb.str. 125 n. Den Haag, Bezuidcnhout 235; A. Uiterdijk, v. Anna Paulownalaan 23 n. A'dam geb. Leidschcplein A.M.V.J.; ti. Klein, v. Nieu- weweg 46b n. Zeist, W. A. Hoeve; G. Kamp horst m. vr., v. L. Bergstr. 36 n. Nijmegen, Sloetstr. 2; H. S. Goldschmidt, v. Kerkpad Z.Z. 57a n. A'dam, de Lairessestr. 5 hs. VERHUISD: Wed. G. Engelberts, v. Hei deweg 32 n. Vosseveldl. 10; Wed. M. Stric» ker, v. Klaarwaterweg 34 n. Schrikslaa 1 11; M. Groencveld, v. Schoolstr. 15 n. 9; G. Snabel m. vr., v. Kerkpa'.. Z.Z. 24 n. Voo Lenneplaan ica; A. C. F. v. Lemel m. g, v. Laanstr. 31 n. Beckeringhstr. 29; A. Bou- man, v. Buntwcg 2 n. Schrikslaan 23; W. Ha- zeleger, v. Vaardehoogtweg 6 n. 2; M. Vogel m. g., v. Molenstr. O.Z. 19 n. Socsterb- str. 35; A. Walter, v. Birkstr. 7a n. Ossen- uamweg -'53; W. J. Gaasbeek, v. Kostvcr- lorenweg 5a n. Dorresteinweg 1; I. M. W. KroonMuhlhausen, v. Verl. Koloniewig 4» n. Schoutenkampweg 25; O. v. d Bor, Beukenlaan 15 n. Krommewig 26; J. P. Zee vat, v. Beckeringhstr. 31 n. Laanstr. 13; Wed. A. Groencveld, v. idem n. idem; A- H. Klop m. vr., v. Dalwcg 2 n. Lange Bergstr. 36; G. H. Wagenvoort m. g v. Anna Paulowna laan 38 u. 12 RIJWIELEN Buitenbanden Binnenbanden Zadels vanaf Lampekappen Slaapkamersch Ganglantaarn Prima gebruik Ta'ngereedsch; Gieters 10 Lil Spaden vanaf Waterslang vi Vakkundige R itisflaaai Belasl (Lid v. h. Ii consulenten e Gouv. Accour Baarn Spo Administratie's ■lUQMia Eerste is Uw KRENT!

Soester Courant | 1936 | | pagina 2