I i ,i L Baarn H&er-tyfc i*erka&êe*tcL PUROLi POEDER! Ingezonden stukken. Burgelijke Stand. beide zwart tvangen en van f0.50, W, nemen we op het op de eiland 11 nabij in het ve een 1 boeg. maar ke en en de eis en komt sseling; 3ij. Do /e On- GEVONDEN VOORWERPEN. Rozenkrans, Socsterb str. 73; idem Wiek- slo'.erweg OZ. 91gouden armband, Politie bureau; belastingmerk, idem; fototoestel, id.; padvindersriem, tdem; bril in koker, Kerk- dwarsstr. 9; 2 bakkerssloofen, Krijt, Merel- weg; kinderportemonaie, Klaarwatervveg 2I; mand eieren enz., Dorresteinweg 86; pet, Socsterb.str. 32; witte handschoenen, Burg. Grothestr. 41; 2 stoelen, Koninginnel. 112. Aangeloopen; Keeshond, Molenstr. 44. TOCH MELK AAN SCHOOLKINDEREN? In verband met het besluit, genomen in de laatste vergadering van den gemeenteraad, heeft de* afd. Soest voor „Volksonderwijs' een met redenen omkleed request aan den Raad gezonden, nogmaals ernstig verzoeken de om melk te verstrekken aan schoolkin deren. PENSIONHOUDERS WERKT TOCPI MEE. De V.V.V. „Soest Vooruit" dringt er bij de pensionhouders nogmaals ten zeerste op aan, haar er toch vooral nauwkeurig van op de hoogte te willen houden, wanneer hun pensions voor korteren of langeren tijd ge heel bezet zijn. Veel te vaak komen nog klachten binnen over de onvolledigheid, waarmee dan uiter aard ingelicht moet worden, terwijl een in dat opzicht niet bijgewerkte pensiongids geen aanspraak op de zoozeer vereischte betrouw baarheid kan maken. Na zich, afgaande op de pensiongids, en kele malen tot een pension te hebben ge wend, welke reeds bezet zouden blijken te eljn, is het voorgekomen dat men afzag van het voorgenomen besluit zich tijdens de va- «antie hier ter plaatse te vestigen. KRING AUTOTOCHT. Evenals verleden jaar hoopt ook nu de Kring Utrecht van Chr. Oranje-Vereen, een gezamenlijke autotocht te houden en wel op Donderdag 3e Juli a.s. De volgende route is hiervoor gekozenSoestSoesterbergZeist (waar ook Utrecht aansluit), verder Drieber genDoornRhenenWageningenWes'. er- bouwing (alwaar gratis een consumptie wordt aangeboden) ArnhemVelperweg, waar het Kon. Kolon. Militair Invalidenhuius „Bron beek" onder deskundige leiding wordt be zichtigd; daarna over de nieuwe Rijnbrug te Arnhem naar Nijmegen, over de nieuwe Waalbrug naar het historische plaatsje kleu men, waar in de Ned. Herv. een prach tig praalgraf is opgericht ter gedachtenis aan de Graven Lodewijk en Hendrik van Nassau. Hierna wordt op de beroemde „Piasmo len" te Nijmegen een kop thee aangeboden, waarna de trugrit wordt vervolgd langs de Heilige Landstichting, Berg en Dal, door Mooi Nederland enz., zoodat we zeer veel van de toooie natuur aldaar kunnen genieten. De kosten zullen naar schatting f 2.50 per persoon bedragen. Aangifte voor deel name aan deze prachtige tocht kan geschie den bij den heer E. de Lange, Kringbestuur der voor Soest, Heuvelweg 3, Soestdijk, tot .Uiterlijk 20 Juli a.s. Het bestuur der Chr. Oranje-Ver. „Juliana iyan. Stolberg" kan deze tocht zeer aanbe velen, gezien de aangename herinneringen aan de tocht van verleden jaar. BAZAAR WIJKVERPLEGING. I Met een woord van hartelijken dank aan alle medewerkers, gevers en koopers, kan het Comité bekend maken, dat de totale op brengst van den bazaar, inclusief de straat- Collecte, f 2067.bedraagt. Dit is inderdaad fcen bewijs hoezeer de Soester burgerij het werk der wijkzusters op prijs stelt; door dit mooie bedrag is de mogelijkheid geschapen dit liefdewerk op denzelfden voet voort te letten. De uiutslag der schilderijen-verloting is feeds bekend gemaakt. Hier "volgt de uitslag der kleinere verlotingen en prijsvragen. Het aantal steenkolen bedroeg 633. De tader van de getallen 634, 625 en 620 waren Kr het dichtst bij en dus respectievelijk win baars van de ie, 2e en 3e prijs. Het aantal rozijnen in het brood was 2345, *t meest benaderd door den rader van het getal 2100. Aan al deze winnaars is reeds bericht gezonden. De reis van de pop met koffer ging naar *t Loo, door niemand geraden. De pop op de gele loten is gevallen op 0o. 59; de witte babypop 47; de rose baby pop 45; de beer met kleertjes 96; het papa verkleed 83; het kinderledikant 96; de pop In wieg 177; 't Perzische kleedje 94; sprei Op de gele loten 4; sprei op de groene loten *4; staande schemerlamp op de roode loten 20; 't kelimkussen 38. De jongenspop is getrokken door J. Al- tena. Bijna alle prijzen zijn reeds aan de geluk- Idge win::.'ars afgegeven. GROOTE LIEFDADIGHEIDSLOTERIJ EN FANCY-FAIR Van 1214 September a s. zal in het Ver- eenigingsgebouw St. Ludgardis te Soestdijk wederom de langzamerhand beroemd gewor den fancy-fair gehouden worden ten bate van de instandhouding der nieuwe Parochiekerk te Soestdijk. Tevens zal daaraan een groote h'efdadigheidsloterij worden verbonden voor hetzelfde doel. Reeds is de toestemming daarvoor van Burgemeester en Wethouders verkregen. Deze verloting, waarvan de verkoop op Maandag 20 Juli aanvangt, belooft een bui- tengevvon succesnummer te worden. Als eerste prijs is door het Comité aangekocht een splinternieuwe eerste klas Tandem, terwijl daarnaast nog talrijke andere prachtige prij zen zullen worden aangeboden, o a. een prach tig modern dressoir, een fauteuil, een vulpen (gegarandeerd echt) enz. De loten voor deze loterij zullen door de medewerksters aan de fancy-fair aan belangstellenden worden aan geboden. Hiernaast zullen deze ook verkrijg baar worden gesteld in verschillende Siga renmagazijnen in de gemeente. De trekking van deze loterij zal onder po litietoezicht zonder uitstel plaats hebben op 14 September a.s. 't Is dus een kwestie van twee maanden. Elk lot van 25 cent geeft volledig recht op een prijs. De voorbereiding voor de fancy-fair 1936 is reeds in vollen gang. Naast de gebruikelijke zullen nieuwe attracties in zaal en tuin wor den geëxploiteerd. Als bijzondere attractie zal er een groot poppenhuis worden ingericht, welke de naam zal dragen „In de Sprookjes wereld". Hierin zullen talrijke groepen pop pen worden tentoongesteld en verloot. Reeds zijn de volgende groepen toegezegd: Sneeuw witje, Roodkapje, Hans en Grietje, Poppen kast (Jan Klaassen en Katrijn) en De weg naar Luilekk er land Het Comité doet langs dezen weg een beroep op alle belangstellenden hun onmis- baren steun voor het slagen der fancy-fair 1936 te willen varleenen. Sierpoppen, houtsnijwerk, borduur- en handwerk, figuurzaagwerk, kinderspeelgoed en mechanica, alles is welkom voor onze stands. Daarnaast vragen wij aan onze trouwe vrienden en vriendinnen weer om surprises en cadeautjes ten behoeve van dit doel. De fancy-fair 1936 moet weer slagen., met aller medewerking. Het Fancy-fair-Comité. AANBESTEDING VAN DE UITBREIDING DER BEGRAAFPLAATS. Ten gemeentehuize werd Maandag aanbe steed de uitbreiding van de nieuwe algemeene begraafplaats. Er moesten twee inschrijvin gen worden gedaan, nd. a. met verplichting tot betrekking van Baarnsche leveranciers en arbeiders en b. over de vrije markt. Er kwamen de volgende inschrijvingen bin nen: H. Groenhuizen te Hilversum a. f26000, b. f25000; W. Bunnik te Amersfoort a. f 19500, b. f 18800; VV. C. Vollebregt te Oegstgeest a. f 17400, b. f 16900; J. Brouwer te Hilversum a. f 25840, b. f 22460; L. v. Ree- nen te Loosdrecht a. f20850, b. f21000; Th. H. de Goede te Soesterberg a. f25818, b. f 22507; J. v. d. Linde te Utrecht a. f 22547, b. idem; M. Bon te Baarn a. f25114, b. f22114; J- A. Niemer te Zwolle a. f26000, b. f 22900; C. G. de Kroon te Rhenen a. f 19400, b. idem; J. de Rooij te Vleuten f 19980, b. f 19840; H. Belt te Soest a. f12750, b. f11600; N.V. J. van Gendt te Amersfoort a. f19289, b. f18791; Gebroeders Hogebirk te Laren a. f 14625, b. f 14425; G. Hariog te Baarn a. f 18313, b. f 16513; J. van Keulen te Amersfoort b. f20512; W. van Asch te Soest a. f24195, b. f23695; W. Dor- restijn te Baarn b. f30462; H. Hoogland te Den Dolder a. f 12600, b. f 11400; G. C. Blan ken te Bussum a. f 19645, b. f 18300. PAARD BESCHADIGT RIJWIEL. Voor den overweg in de Luitenant Gene raal van Heutszlaan stonden een ruiter en eenige wielrijders te wachten. Het paard schrok voor den passeerenden trein en be gon te steigeren. Het rijwiel van een wach tende werd door de paardepooten bescha digd. Persoonlijke ongelukken kwamen niet OPLICHS'IER AANGEHOUDEN. Op verzoek van de Baarnsche politie is te Dreumel gearresteerd de 38-jarige woon wagenbewoonster R. M. H., wiens aanhou ding was verzocht wegens oplichting tot een bedrag van f 1400 van een ingezetene dezer gemeente. HERDENKING H. M. DE KONINGIN-MOEDER. Zooals reeds eerder gemeld, heeft de Chr. Oranjevereeniging het plan opgevat om tel kens op den 2en Augustus de nagedachtenis van H.M. de Koningin Moeder te eeren door het doen uitvoeren van Gewijde- en Koraal- muziek in de muziektent op den Brink. Daar dit jaar 2 Augustus op Zondag valt zal de uitvoering plaats hebben aan den vooravond. Om aan de bezwaren van den Winkelstand tegemoet te komen zal dit gewijde concert zoo mogelijk plaats hebben des Zaterdags avonds van 7 tot 9 uur. T. O. V. De vastgestelde wedstrijd T.O.V.-Stormvo gels vond wederom geen doorgang, doordat de Spakenburgers niet verschenen. De adspiranten van T.O.V. speelden een vriendschappelijke wedstrijd tegen de „Baarn"- adspiranten, welke wedstrijd door laatstge noemde werd gewonnen met 2. GEM.-AMTENAREN ELFTAL l BOSCH. KEUNING. Naar wij vernemen spelen waarschijnlijk Vrijdagavond in het Spo tpark aan <jen Rijks weg de elftallen van de Gemeente-ambte naren en Bosch Keuning een vriendschap pelijke voetbalwedstrijd. t f DROEVIG ONGEVAL. Zondagmiddag was de 16-jarige slagers jongen L. op het dak van de Baarnsche Ma nége aan de Torenlaan geklommen, om de A.V.R.O.-luchtballon, welke tegen half vijf boven Baam zweefde, beter te kunnen waar nemen. Hij is blijkbaar een paar passen achteruit geïoopen erf vïe! toen door het glas, dat dient tot afsluiting van een groote luchtkoker. Door deze luchtkoker kwam hij van een hoogte van pl.m. 12 Meter met zijn hoofd op de steenen vloer van de stal terecht. Het slachtoffer was op slag dood. Politie en de gemeente-geneesheer, Dr. Rud. Heybroek, konden niet anders dan den dood consta- teeren. Het lijk werd per politie-brancard naar het Ziekenhuis overgebracht. VERKEERSDRUKTE. Zooals te verwachten viel, was er afgeloo- pen Zondag een geweldig druk verkeer op de Rijkswegen. De duizenden begaven zich immers per fiets, auto of per touringcar naar het Vara.Zomerfeest of naar het radio-cen trum Hilversum, waar de Avro hoogtij vierde. De Politie had uitgebreide maatregelen ge nomen tot regeling van het verkeer bij de Oranjeboom. Alleen op het fietspad deden zich enkele kleine verkeersongevallen voor, welke hoofd zakelijk te wijten waren aan niet voldoende uithalen der wielrijders. EXCURSIE. Volgende week Vrijdagavond zullen de Bestuurders van de plaatselijke afdeeling van de Centrale voor Werkloozenzorg en van den Christelijken Besturenbond een bezoek brengen aan het Werkkamp voor jeugdige werkloozen „Gooiland" te Bussum. Men ver trekt om 5 uur per fiets van hotel „Groe- nevcld". GEVONDEN VOORWERPEN. Broche, cape, pak watten, honden, zwart jasje, badpakken, handdoeken, boodscchap- pentasch, Engelsch taalboek, wieldop, paar schoenen, portemonnaie, rijwiel, sleutels, be lastingmerk en sportjas. GESLIPT. Woensdag j.1. kwam een motorrijder op den Soesidijkerstraatweg te vallen doordat zijp rijwiel bij het passeeren slipte. Hij bekwam een hersenschudding en werd per auto naar het ziekenhuis alhier vervoerd. AANRIJDINGEN. Zaterdag j.1, had een aanrijding plaats op het kruispunt SpoorweglaanAnna Paulow- nalaan, doordat de bestuurder van den langs de Spoorweglaan komenden personenauto, die uit de richting van het station kwam, geen voorrang verleende aan den bestuurder van de uit de Anna P*aulownalaan komenden per sonenauto. Beide motorrijtuigen bekwamen vrij ernstige materieele schade. Zondag j.1. had op het rijwielpad, gelegen langs den Amsterdamsche straatweg ter hoog te van Buitenzorg een aanrijding plaats tus- schen twee wielrijders. Vanuit de richting. Amersfoort naderden een 30-tal wielrijders, welke met tweeën re den. Zij verleenden aan een uit de richting Amsterdam komenden wielrijdster geen vol doende ruimte tot passeeren, zoodat laatst genoemde kwam te vallen. De beide rijwielen werden beschadigd, terwijl de bestuurders eenige builen en schrammen opliepen. Maandag j-1. had op het rijwielpad langs de Lt. Gen. van Heutszlaan alhier een aan rijding plaats door onbekende oorzaak tus- schen twee wielrijders. Beiden kwamen te vallen, doch bekwamen geen letsel. WIJDINGSDIENST. Naar wij vernemen zal het vocale gedeelte van de Wijdingsdienst, welke ter gelegen heid van den verjaardag van H.M. de Konin gin onder-auspiciën van de Christelijke Oranje vereeniging in de Gereformeerde Kerk wordt belegd, verzorgd worden door de Christelijke Oratoriumvereeniging „Halleluja" (Dir. Joh. Wagenaar). Dit alleen is reeds voldoende waarborg voor het slagen van deze bijeen komst. WATERPOLO. D.K.R, heeft kans gezien wederom een groote overwinning te behalen. Ditmaal was Wilskracht het kind van de rekening. Het was een eenzijdige vertooning, daar D.K.R. over alle linies in de meerderheid was. Reeds dadelijk na het begin is D.K.R. in den aan val. Het doel kan men echter niet 'vinden. Talrijke schoten op het doel worden óf ge houden, óf de deklat helpt Wilskracht een handje. Na goed opbrengen van Nijland plaatst deze onberispelijk op de hand van Keers, die de score opent. Wilskracht verdedigt hardnekkig, doch kan door den grooten druk niet voorkomen, dat Nijland met een hard schot den stand op 2—-o brengt. De Wilskracht-ploeg zakt ineen. M. Bak ker scoort het derde doelpunt, waarna Nij land uit twee goed aangegeven ballen van K. Bakker den stand op 5—0 brengt. Nadat Keers en Nijland ieder nog een doelpunt aan de score hebben toegevoegd komt het einde met een verdiende 7o zege voor D.K.R. CONCERT „CRESCENDO", j Woensdagavond gaf de Harmonie „Cres cendo" haar eerste Gemeente-concert (het tweede in de reeks zomerconcerten) in de muziektent op den Brink. Onder de beproefde leiding van den diri gent, den heer J; H. van Dapperen, werden op bijna onberispelijke wijze weder een aan tal mooie nummers ten gehoore gebracht. Het programma vermeldde ook een Marsch- potpourri van W. Ciere een eerste uit voering welke geweldig insloeg. Het aanhoudend applaus bracht „Crescen do" tot een toegift. Er was, dank zij het schoon e zomerwe der, vrij veel belangstelling voor dit concert. BLOEMPJESDAG. Zaterdag a.s. zullen bloempjes verkocht worden ten bate van de „Amaliaschool". Het Bestuur en Comité van Actie maakt belangstellenden er op attent dat de bloemp jes in de Bac.msche kleuren (Blauw-Wit) gemaakt zijn. Koopt allen een bloempje! NIEUWS OMTRENT BE FEESTEN. Naar wij vernemen heeft de Commissie tot viering van den Koninginnedag besloten om het Ringsteken dit jaar weer te doen plaats hebben op den Stationsweg, terwijl de wed strijd op fietsen tegelijkertijd op de Toren laan wordt gehouden. bijzonder verzachtend, opdrogend en reuk- wegnemend. werkt bij transpireerende oksels en voeten. Strooibussen 60 CL en 1 gld. Bij Apoth. en Drogisten. Buiten verantwoording der Redactie Geachte Redactie, Ia het nummer van Vrijdag 3 Juli komt voor een verslag van de Raadsvergadering, gehou den 29 Juni j.1. en het is naar aanleiding daarvan, dat ondergeteekende beleefd eenige ruimte vraagt in het e.v. nummer Uwer cou rant voor het navolgende. Bij de bespreking van punt 14 der agenda, n.1. het voorstel van B. en W. tot aanvulling van het crediet voor het maken van een bezinkingsreservoir, in werkverschaffing, geeft Uw verslaggever aan, dat: „de heer Zijlstra zich de overschrijding niet kan indenken bij zulk eenvoudig werk. Ook acht spr. 6 personen en 1 opzichter voor zoo'n werk veel te weinig en kan zich met het voorstel niet vereenigen, en vraagt of de zuinigheid hier de wijsheid niet bedriegt. Spr. betreurt het, dat hier in het openbaar een ambtenaar wordt neergehaaald". Tot recht verstand in deze zaak moge die nen, dat ik heb medegedeeld op de bewuste vergadering: ie. dat ik het zeer vreemd vond, dat bij een bezoek aan dit werk, aldaar slechts 6 werklieden aan te treffen met r opzichter; 2e. dat het mij nog vreemder voorkwam, bij de lezing der daarop betrekking hebbende bescheiden, dat tijdens de uitvoering, van werkwijze was veranderd; 3e. dat wel het allervreemdste voor mij was, eene overschrijding van de raming, van ruim 40 0/0, wijl volgens mijn meening, zulk grondwerk toch wel behoorlijk valt te be rekenen; 4e. dat het mij niet mogelijk was, zonder nadere toelichting, mijn stem aan het voor stel te kunnen geven. Wat het verslag no0 te lezen geeft, over het treurige feit, dat een ambtenaar in het openbaar wordt neergehaald, dit is niet door mij op de vergadering uitgesproken. Ter wille van de duidelijkheid heb ik het noodig geacht, het juiste verloop even te moeten aangeven. Mijn vriendelijken dank voor de plaatsing, H. ZIJLSTRA. Naschrift. De zetter heeft, als gevolg van een door hem gemaakte fout bij de correctie, ons iets anders laten zeggen, dan door ons werd ge schreven. De lezing moest zijn als volgt: De heer Zijlstra kan zich de overschrij ding niet indenken bij zulk eenvoudig werk. Ook acht spr. 6 personen en 1 opzichter voor zoo'n werk veel te weinig en kan zich met het voorstel niet vereenigen. Ook de heer De Nies is het opgevallen, dat zeer weinig menschen werkzaam waren en vraagt of de zuinigheid hier de wijsheid niet bedriegt. Spr. betreurt het, dat hier in het openbaar een ambtenaar wordt neerge haald. Red. GEBOREN: Theodora Maria, d. v. H. J, Verheyen en J. W. P. Oonincx, Birkstr. 2; Maria Cornelia en Cornclia Maria, drs. van J. A. v. d. Grint en W. J. de Bruin, Beetzl. 37; Arie Adrianus, z. v.NA. A. v. d. Zouwen en H. de Ruiter, L. Brinkweg 41Adrianus, z. v. J. Blankestijn en T. Lauwen, Kerkstr. 11; Louise Maria, d. v- L. A. Heyster en J. G. E. Diemei, Kerkpad N.Z. 37b. ONDERTROUWD: F. G. de Barbanson, 33 j., Singaradja en Ph. Chr. Scheffdfr, 32 j., Batenburglaan 21. GEHUWD: A. p). Snitslaar, 24 j. en L. de Nies, 19 j., Haarl'meer, Reigerstr. 16. OVERLEDENJacob XJxterwijk, 22 j., on- geh., Hartmanlaan 22. GEVESTIGD: C. L- Schöntaube, Birkstr. 17; W. v. Malenstein, Dijkhuisstr. 16; E. Greij- danus, Amersf.str. 21; J. Th. Smink, W. Top- iaan 9; A. A. Gol, Julianastr. 53; E. Soct, W. PyrmontL 7; W. L. v. Egmond, Kerkstr. 24; K. J. B. v. Huijstee, Amersf.str. 20; Wed v. Erk, Torenstr. 7; D r. Gorter m. gSoe»- terb.str. 190; N. F. v. Westerioo m. vr., Kostverlorenweg 4a; D. C. Vermeer, Verl. Talmalaan 19; B. Hagevoort, Heideweg 62; J. Witvoet, idem; J. E. Witvoet m. g., idem; Chr. G. Houtman, Pelikaanweg 33; C. F. Mayerv. d. Heiden, Amersf. str. 122; C. Huijer, Spoorstr. 19; F. v. Zanten, Juliana str. 30; J. Man, Hartman!. 80; J. C. F. Heere, Pr. HendrikL 17; E. Majoor, Noor- der weg 85; J. P- Kronemeijer, Koninginnel. 123; R. E- Ruijs, Vinkenweg 27; A. Wes- terveld m. g., K. Hartweg 24; A- A. Reinke^ Birktstraat 34: H J- Kreeft, Sophialaan 31; J. de Boer m g., Eigendomweg; F* Lfckel- man, O. Tempellaan 4; J G. Uilenhoed m- g., K. Hartweg 34; G. v- Tol. Nieuweweg 103; H. Koning m. g., Stadh. laan r2o; M. Jansenv. Veenendaal, Kerkdw.straat 10; S. G. M. Sontrop, Birktstraat toB; A. H* L. Gerritsen m. g., Amersf. str.- 13A. v. d. Broek m. g., Heideweg 28; F- Koster m* vr-, Kerkdw. straal 4; C. G- Th. Kroemer m» vr., Driftje 6; C. B. M. Grijseels, Mendels- sohnl. 21; S. WigersmaWoudsma, idem; J. Woudsma, idem; A. Stoffer, Braamweg 17; J. F. M. Proot m. vr., Stadhoudersl. 100; A. G. Terhorst, Smitsweg 4; E. v. Zoest, Spar renlaan 4; G. v. Woerkom, Stadhoudersl. 122; C. Nieuwenhuis, Amersf.str. 80a; J. A. H. Kerkhoff, Oranjelaan 19; L. Kramer, Post weg ui; O. Thate, Amersf.str. 95a; A. Ko ning, Emmalaan 2; H. Brouwer, Rademaker, str. 19; J. van Dijk, Laanstr. 7a; C. Bouter, Luchtvaartafd.; C. F. Bosschart, Schrikslaan 46; J. J. Carelse, Heuvelweg 13. VERTROKKEN: H. K. Lancker m. zr„ v. Molenweg 4 n. Utrecht, P. Nieuwlandstr. 41; S. J. M. Kempers, v. Kerkpad Z.Z. 33 n Den Haag, Ch. de Bourbonstr. 62; P. v. d. Hoef m. g., v. Nachtegaalweg 14 n. Amers foort, Oude Soesterweg 75; A. Slager, v- Kerkpad N.Z. 21 n. Wormerveer, Gem.huis; A. Jonker, v. Van Weedestr. 9c n. Kaapstad; E. H. v. Dalen, v. Luchtvaartafdeeling n. Zwolle, Pol. troepen; J. T. Hekman, v. Ju lianastr. 80 n. Werken en Sleeuwijk, Rijks straatweg 18a; R. W- Brinck-Beekman, v. Amersf.str. 90 n. Den Haag, Accaciastr. 188; C. M. W. Wolf, v. Amersf.str. 35 n Den Haag, Celebesstr. 14; J. Roos, v. Verl. Post weg 68 n. HaarLmeer, J.A.V.A. Schiphol; Wed. C. Veenis, v. Kerkpad N.Z.- 46 naar Voorschoten, Lcidscheweg 73; V. Jongschaap, v. Ferd. Huyckl. 8 n. Baarn, Hert. Hen- drikl. 2; J. Groeneweg, v. Van Beuningenl. 8 n. A'foort, Zon en Schild; H. G. M. Velt- man, v. Nieuweweg 3 n. Noordwijk, Mr. Dr. W. v. d. Berghstichting; A. Bentum, v. Bar- tolotilaan 19a n. Dwingelo; E. Rompelman, v. Birktstraat 34 n. Oisterwijk D. 319; E» J. Huigen, v. Birktstraat 6 n. Hukenbosch, Heinsbergerweg 90; Wed. C. Berg, v. Post weg 14 n. Zeist, Bergweg 101Ch. Knollen burg, v. Middel wijkstraat 49 n. H'sum, J. v d. Heijdenstraat 160; A. H. Kuhl, v* K. Bergstraat 3 n. Baarn, Padangstraat 1; D. Posthumus ra g„ v. Rademakerstraat ia« n. Zeist, Ch. Huijgestraat 29; J. Moree m. g-, v. Amersf. straat 38 n. N» Amstel, Talmastr. 4. C. J. Venhof, v. Rademakerstr. 3b n. Oude water, Linschoterkade C 13; A. J. Sanders m. g., v. Kampweg 16 n. Aalsmeer, Leg- meerdijk 48; W. Oostenbrugge, v. Eigendom weg 105 n. Maartensdijk, Molenweg 18; C. A. v. Leeuwen, v. Birkstr. 7 n. Amersfoort» Sumatrastr. 4; M. S. M. Reijers, v. Steen- hofstr. 39 n. Utrecht, Nieuwegracht 61; D. J. Nap, v. Laanstr. 80 n. Baarn, Groeneveld 9; J. Th. de Haan, v. Amersf.str. 74 n. Luxem- bourg; J. Numan, v. Wilhelminal. 2 n. Bar- neveld, Bloemendaall. 18; M. J. Broekhuizen, v. Steenhofstr. 12a n. Wormerveer, Banka- kade 40; Th. A. Cornelese, v. L. Bergstr. 25 n Den Haag, Adelheidstr. 177; A. M. But- zelaar, v. B. Grothestr. 25 n. A'dam, v. Berlestr. 132; M. Tat m. vr., v. Braamweg 92 n. Huizen (N.H.), Hooghuizerweg 6; M. F. v Houweninge, v. Heideweg 41a n. Iran, New Chahr; A. v. d. Ree, v. Soesterb.str. 93 n. Palembang; I. Dallos, v. Soesterb.str, 14 n. idem; C. J. de Koster, v. Noorderweg 19 n. Apeldoorn, Wilhelminapark 11A. Hille, v. Schriksl. 56 n. Druten, Boldershof; A. H. Drent, v. Kampweg 70 n. Utrecht, Kloos- tcrl. 83; M. G. A. Reintjes, v. K. Melmweg 3 n. Bussum, Singel 63; H. de Vlugt, van Oranjelaan 20 n. Eindhoven, Leendenveg 191; J. Hoffmann, v. Kerkpad Z.Z. 52 n. A'dam, Grevelingenstr. 121; W. Wallet, v. Beetzl. 13a n. Baarn, Leliestr. 7. VERHUISD: R. H- Scheurwater, v. Veld weg 2a n. Nieuweweg 94; Wed. J. Reulen, v. Beckeringhstr 21 n. Koninginnel. 123; Wed. C. G. Reuvckamp, v. Soesterb.str. 1 n. Gal- lenkamppelsweg 27; W. v- Reyn m. g.. v. Klaarwaterweg 41 n. Parklaan 5; S. J. C. Moolenburgh m. vr., v. Van Lijndenlaan 10 n. Wald Pyrmontl. 7; G. R. Veld, v. Soes terb.str. 107 n. Plasweg 56; C. Werkhoven, v. Lange Brinkweg 55 n. W. Toplaan 9; A. M« v. Holten, v. Birkstr. 34 n. Luitenant Koppenl. 3; C. Pranger, v. Banningstr. 52 n. idem; J. Puijk m. g., v. Wieksl. weg O.Z- 103 n. Schoolw. 20; R. v- d. Heuvel, vHeuvelw. 5 n. Talmalaan 28; H. M. Uienhoed, >an Schoolstraat 56 n. K Hartweg 34; W. J- A. Reijersbergen v. idem n. idem; F. Gras- meijer, v. idem n. idem; Ch. Ghldcnmond, v- idem n. idem; C. G. A- Gerritsen, v. P- Potterlaan 28 n. Dalweg 2; J- M. Dolman, v» idem n. idem; A. J. Dolman, v. idem n. idem; H. Wouters, v. Birktstraat 15 n. Birkt straat 10S; J. F- Abelman m. g-, v. Braam weg 4 n. Schoutenkampweg 7; B. J. Kersten v. Ferd. HuyckL 30 n. Ossendamweg 53 G. Hooyschuur, v. Smitsweg 19 n. K. Hart weg 6; J. van Laar, v. Heuvelweg 2b n Nieuwstr. 57; D. C. A. de Zwart, v. D Costalaan 7 n. Utrechtscheweg 16; W. va> Knaape, v. Julianastr. 39 n. SophiaL 10; V F. Jacobs m. g., v. Kerkpad Z-Z. 38 u. Veldweg 3.

Soester Courant | 1936 | | pagina 7