Taxi-bedrijf loei - llan Lennepiaaa 62 7. Rn al! hel beste adres, in alle opzichten. Oisiêr ÈriëieopMii De Soester Feestweek. Bekendmaking R O OM IJ S tegen Septemberprijs Thans per halve Liter 40 cent Zuivel- en Roomijsfabriek „De Soestdijksche" J. v. d. Bremer Op ieders tafel MASSELINK'S zoet Roggebrood en Bosscher Beschuit Burgelijke Stand. beeft aite*.' I- WOLFF ;OECOSTU MEERDE VOETBALWEDSTRIJD. De gecostumeerde voetbalwedstrijd is afge- lascht wegens gebrek aan deelname. Bij het leesten komt Soest niet zoo héél makkelijk los. Alle buitennissigheidjes, al lijkt het ook nog zoo geestig, laat de een voor den aader over. Zoo ook weer met den gecostumeerde voetbalwedstrijd. Niet één inschrijving werd geboekt, laat staan 22! Wèl kwamen er belangstellenden. Het was zoowel voor toeschouwers als feestcommissie een teleurstelling. OPTOCHT DER SPORTVEREENIGINGEN. Vrijdagavond te half acht werd deze op tocht aan de Schrik slaan opgesteld. De hee- ren De Graaff en Kerkkamp, leden van het permanente feestcomité, waren hiermede be last en kweten 2ich uitstekend van hun taak. Te acht uur marcheerde een keurige op tocht geëscorteerd door politie om den weg vrij te houden, door Soest's straten. Langs Waldeck Pyrmontlaan, Spoorstraat en Lindenlaan kwam men op den Rijksstraat weg, alwaar voor den Burgemeester bij het Raadhuis gedefileerd werd. Voorop schreed de vaandeldrager van de Oranje Garde, afd. Soest, daarachter de gar disten. Vervolgens de lustig blazende en trom melende Soester Harmonie, de Soester Turn- club, A.D.O., Chr. Gymnastiek-Vereen. Fra- temitas en de R.K. Voetbalclub Be Quick, al len met vaandels en vlaggen. Op de stoep van het Raadhuis bevonden fcich behalve de Burgemeester ook de heer len Mevr. Batenburg, Mej. Deketh, dochter van den Burgemeester en Wethouder J. H. iGasille. j Na het défilé marcheerde men door naar het feestterrein voor het geven van TURNDEMONSTRATIES IN DE OPEN LUCHT. Weer was de belangstelling zeer groot. Het plankier was mooi verlicht en in de groote tent stelde de Harmonie zich op, ter op luistering van verschillende nummertjes. daille, 2e prijs; ie pr. Henny Ensing 49.» sec.; 2e pr. (na loting) Suze Durink 52 sec.; 3e pr. Gerrie Donker 52 sec. De wedstrijd 50 M. Vrije slag meisjes idem wegens gebrek aan deelname niet gezwom men. 100 M. Vrije slag heeren wegens te weinig deelname open en Soester inschrijving ge combineerd. ie pr. (Open inschrijving) Mui zenberg 1 min. 17.2 sec.; 2e pr. idem, te vens ie Soester inschrijving, W. Hubner I min. 24 sec. 100 M. Vrije slag dames (Soest) ie pr. Ida Kruinen 1 min. 40.2 sec. 100 M. idem open inschrijving geen deelname. ïoo M. Vrije slag jongens 13 tot 16 jaar: ie pr. J. Bouwman 1 min. 32 9 sec.; eerstaan- komende, maar gedisqualificeerd wegens te vroege start, Brink 1 min. 23.3 sec. 100 M. Schoolslag dames: ie pr. Ad. v. Hil- ten 1 min. 56.4 sec. 100 M. idem heeren: ie pr. A. Hubner 1 min. 36.6 sec. 100 M. idem jongens 13 tot 16 jaar: ie pr. Wout de Vries 1 min. 47 sec. 50 M. Vrije slag veteranen (boven 30 jaar): ie pr. E. v. Eeden 42.3 sec.; 2e pr. v. Es 51.3 sec. Estafette dames 3 x 50 M. vrije slag dames: eerstaankomende Mej. Willy de Groot uit Utrecht, die de geheele 150 M. alleen zwom in 2 min. 13 4/5 sec. Op de andere banen zwommen resp. de dames B. Jonker, A. Scholten en M. Hub ner (pijs) in 2 min. 19 4/5 sec. en de da mes L. v. Andel, A. v. Hilten en M. Kroone in 3 min. 32 sec. Estafette heeren 3 x 50 M. vrije slag: de hee ren T. Wijngaard, Muizenberg en N. Hub ner (prijs) in 1 min. 49 sec. Andere banen de heeren D. Fugers, Boone en J. Kooy in 2 min. 4 sec; Manheim, Meyer en TÖ- ger 2 min. 5 sec. Door de Vrijw. Soester Reddingsbrigade werd tijdens de wedstrijden een demonstratie gegeven. Enkele paren demonstreerden ver- weergrepen bij het redden van drenkelingen, toegelicht door den heer Van Es. zeer vee? bekijks bad, naar de Schrikslaan, alwaar ontbonden werd en de prijzen uit gereikt werden. De uitslag was als volgt: Extra prijs: Praalwagen Oranje.Garde, het poneywagentje van de jongedames Donker, reclame wage* kolenhandel v. Deyssel, Ria v. 't Hof met haar rijwiel, (nagekomen) no. 18 fiets met zijspan. ie Prijzen: Sjees van H. v. Butselaar, trek- wagen van den heer Maris, motor klem, rij wiel Wassing. 1 2e Prijzen: Sjees no. 21, de heikneuter, bij zondere wagen v. Zaalberg en v. Zeist, rijwiel Brouwer. 3e prijzen: wagentje Broertjes en rijwiel jongeheeren Borgfs. Zeer tijdelijke speciale reclame. (afgehaald) Thuisbezorgd IQ cent hooger» Kerkpad N.Z. 13 Telefoon 502 FEESTREDE VAN VOORZITTER EN BURGEMEESTER. Des middags te 2 uur, voor den aanvang van Kinder- en Volksspelen, hield de heer Kerkkamp, waarn. voorzatter der feestcommis sie, 'n korte rede. Spr. gedenkt den voor ter, de heer M. C. Wijnbeek, die wegens ziek te zijn functie niet heeft kunnen volbrengen, en wenscht hem een spoedig herstel toe. Spr. memoreert de goede organisatietalenten van den heer Wijnbeek, zooals die verleden jaar naar voren kwamen. Daarna wijdt spr. enkele woorden aan H. GERIDDERD. Onze plaatsgenooten de heeren Peter v. d. Bremer, Karei Lodeesen en Mej. A. Reinders hebben 31 Augustus een onderscheiding ont vangen van H.M. de Koningin. PETER VAN DEN BREMER ontving de gouden medaille van de Orde van Oranje Nassau voor zijn 40-jarig raadslidmaatschap te Soest. 1 KAREL LODEESEN werd eveneens gerid derd in de Orde van Oranje Nassau, daar hij 40 jaren voorzitter geweest is van den Binnendijkschen Overscheenschen Bergen- en Meentpolder. Mej. A. REIJNDERS ontving een medaille in zilver, voor langdurigen trouwen dienst als huishoudster vervuld had bij een familie alhier. j J. A. C. BROESDER, Officier-vliegenier ie klasse, is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau met de zwaarden. W. S. DU PREE, Sergeant-vliegtuigmaker bij de Luchtvaartafdeeling, medaille in zilver met de zwaarder. Majoor L. A. M. KOPPERT, directeur van het Rijksmagazijn van geneesmiddelen, is be noemd tot Officier in de orde van Oranje Nassau met de zwaarden. Als bijzonderheid kan worden vermeld, dat er onder de vele felicitaties, die inkwamen voor de gelukkigen, twee brieven en een telegram waren voor den heer Lodeesen, ge adresseerd „Aan Karei te Soest", welke van zelfsprekend hun bestemming vonden. DE FARGO-TRUCK. -Blijkens een advertentie m dit blad heeft de heer Van Mill, garagehouder ter plaatse, in combinatie met den heer Heynekamp, het agentschap op zich genomen van Fargo-Truck voor een gedeelte der provincies Utrecht en Gelderland. Naar aanleiding van de ons gedane mede- deeling zijn wij den heer Van Mill op be zoek geweest om iets te vernemen van de beteekenis van zulk een agentschap en om het laatste model van de Fargo-Truck te be zichtigen. Wij weten, dat de heer Van Mill reeds enkele van deze vrachtwagen-chassis heeft verkocht en wel tot groote tevredenheid der gebruikers. Ook het neuiwe model ziet er Vraagt Uw bakker of winkeliet. ZOMERCONCERT. Het 5e Zomerconcert, tevens laatste uit» voering, te geven door de Soester Harmonie „Pariëntia Vincit Omnia", dir. H. Kok, zal plaats hebben op Woensdag 9 September a s., des avonds 8 uur, in het Rosarium. Het programma luidt als volgt: 1. Officer of the Day, Marsch, R. B. Hall 2. Dans la Bruyère, Ouverture, A. Govaert 3. Le Sang Viennois, Wals, Joh. Strauss» 4. Potpourri nach motiven der Operette „Der Vogelhandler", Carl Zeiler. 5. Le Calife de Bagdad, Ouverture, Boïeldieu 6. Voorwaarts Marsch, Potpourri, W. Cicre. 7. Freischütz, Fantaisie sur 1' Opera de We- ber, M. J. H. Kessels. 8. Steacffast and True, Marsch, C. Teike. HET HOOGELAND. Met vriendelijken dank aan de collectantes en aan alle gevers en geefsters kan worden gemeld, dat de collecte op 2 Sept. heeft opgebracht de som van f 108.86. ATTRACTIE VOOR JONGENS. Het Levensmiddelenbedrijf IKO organiseert een wedstrijd in 't vliegeren, waaraan aar dige prijzen zijn verbonden. Waar de deelname kosteloos is en elke jongen kan meedoen, zal ongetwijfeld hier van een druk gebruik worden gemaakt. Zie verder de advertentie. Heuvel en H. H. Bol, Kolonie weg 2b; Pau- GEBORENCornelis Bastiaan, z. v. C. E. Muilwijk en A. Verspuij, Molenstr. W.Z. 60; Helena Johanna Cornelia, d. v. N. J. C. Schoutsen en J. Berends, Amersf.str. 111 Petronella Maria Elisabeth, d. v. J- W. v. d. Het allereerst marcheerde de Oranje Garde keurig op, bracht den Garde-groet en zong het Gardisteailied. Daarna was de beurt aan de Sportvereni gingen. De Soester Turnclub opende met een knotsoefening voor meisjes. Het was hee] jammer, dat de wind ongunstig was voor de piano-begeleiding. De „Ado" meisjes gaven fraaie staafoefeningen te zien, Fraternitas toonde met de heele club een mooie vrije en prdeoefening en de S.T.C., afd. dames, een prachtige rythmische oefening. De meisjes afd. van A.D.O. toonde daarna wederom keurig afgewerkte brugoefeningeir, maar het hoogte punt was het brugturnen van de S.T.C., afd. heeren. Bij verschillende oefeningen hield het pu bliek eerst de adem in, om daarna in een welvoldaan gejuich blijk van bewondering te geven. De meisjes der S.T.C. voerden een aardig boerendansje uit, maar helaas ging ook hier door den wind veel van de gramofoonmuziek verloren. Door de dames dezer elub werd hierna nog in schitterende kleeding een menuet gedanst, wat eveneens een succes was. Een prachtig slot vormde het fakkelzwaaien ien de slotgroep van Fraternitas. Welvoldaan toog men ook dezen avond huiswaarts. DE ZWEMWEDSTRIJDEN op Zaterdagmiddag 29 Aug. te half drie lok ten een menigte toeschouwers naar het Na tuurbad. Het was dan ook het mooiste weer, dat men zich wenschen kon. Op de watervallen was een geluidsverster ker aangebracht, waardoor men trachtte zich roor de honderden aanwezigen verstaanbaar te maken. De heer A. A. Kerkkamp, onder wiens lei ding deze middag stond, sprak vooraf een woord van welkom tot de aanwezigen, hierin bijzonder betïekkend de Burgemeester, enkele raadsleden, Majoor Sar en de juryleden. Spr. wil vanaf die plaats zijn dank brengen aan den Burgemeester als voorzitter van het Stichtings-Bestuur van het Soester Natuur bad, voor de medewerking, die het Bestuur betoond heeft door de verlaagde toegangs prijzen en de medailles en plaquettes voor de wed strijd winnaars uitgeloofd. Spr. wekt dan de zwemmers op tot den strijd en spoort aan niet den moed te laten zinken, wanneer een sterkere zwemmer mee dingt, maar dan vooral te denken aan de leus van Mevr. Braun: „Niet jij, maar ik". De jury voor de zwemwedstrijden werd gevormd door Mej. Willy de Groot uit Utrecht en de heeren E. v. Eeden, Klomp, J. v. d. Wal, Dekking en Brugman, die voor het gecostumcerd boegsprietloopen door Ma joor Sar en Dr. Donker. Hoewel err niet zeer veel inschrijvingen wa ren, waardoor een enkel nummertje vervallen mo< sr, werd er toch met enthousiasme ge zwommen. Ook het publiek betoonde zich geestdriftig; het „hup, hup!" vuurde dikwijls de zwemmers aan. De uitslagen der wedstrijden zijn: 50 M. Vrije slag jongens tot 13 jaar: ie prijs John Bouvie 49.8 sec. jo M. Vrije slag meisjes tot 13 jaar: ie prijs joke Hendriks 60 sec.; 2e prijs Cootje Donker 70.2 sec. Jo M. Schoolslag voor meisjes van 13 tot 16 j.: Eerstaankomende Mej. Wiling uit A'foort. Wegens andere woonplaats een extra me- Hierna werd de pop te water gelaten en nadat deze op de bodem gezonken was, doken de leden der Brigade ernaar. Gekleed sprong men te water. Alle leden brachten de pop boven, behalve Mej. Mimie Hubner en de heer D. Fugers. Het jongste Kd, Henny Ensing, was een van de snelsten. Tot slot een onderlinge wedstrijd onder water zwemmen. Hierbij sloegen de heeren Ruiser en B. Keiman het record. Door Mej. De Groot, Badmeester Vrins en de heer W. Htfbner werd schouonsprin- gen gedemonstreerd, waarbij Mej. De Groot met de snoeksprong de meeste bewondering wekte. Het slot van den middag was gecostlu- meerd boegsprietloopen boven het water. Een alleraardigst bont groepje stond gereed. Het was eigenlijk jammer, dat de leuke pakjes het water in gingen. Er was een zigeunerin netje, drie elfjes, een koekenbakkertje, pin- quin, slaapwandelaar, boerinnetje, jockey, cowboys, clown, pierrette, Chineesje enz. Onder luid gejuich plonsde de een na de ander na een paar wankele stappen het wa ter in. De eerste prijs werd gewonnen door Adje Hubner als „huis" verkleed, de 2e door Miekie Donker, een snoezig elfje, dat op één stapje na de heele spriet afliep, de 3e door J. Hinderdaal. Na afloop werden in het Theehuis de prij zen uitgereikt. Het plan bestond, dat de Bur gemeester een toespraak zou houden, doch Z.EdelAchtb. kon niet zoolang blijven. Dus nam de heer Kerkkamp deze taak weer voor zijn rekening, waarna de heer Van Eeden niet prettige woorden voor de winnaars stuk voor stuk de medailles uitreikte. Ook de Soester Vrijw. Reddingsbrigade kreeg een herinne ringsmedaille van de Gemeente. GEWIJDE MUZIEK IN HET ROSARIUM. De dag van den verjaardag van H.M, de Koningin werd begonnen met een uitvoering door de Soester Harmonie P.V.O. in 't Ro sarium. Het gemeentebestuur was vertegen woordigd door den Burgemeester, Weth. Ga> sille en de raadsleden Stroband en Hornsveld. Helaas was overigens de belangstelling- niet groot. Toch kan het uur tusschen 9 en 10 niet te vroeg genoemd worden. P.V.O. speelde enkele koralen en Vader- landsche liederen. Met het Wilhelmus werd deze keurige uitvoering besloten. DE OPTOCHT was een weinig in vertraging. Gelukkig zette de dreigende regen niet door, zoodat niets bedierf. In de Van Beuningenlaan werd op gesteld, waarna men via den Rijksstraatweg voorbij het Gemeentehuis trok, alwaar de Bur gemeester met zijn familie, Weth. Gasille, en kele raadsleden en den Gemeente-secretaris naar buiten getreden waren. Voorop trokken acht boeren te paard, waaronder natuurlijk Peter v. d. Bremer niet ontbrak, getooid met sjerpen en bloemen. Hierachter volgde de Soester Harmonie, daar na de O 'anje-Garde met hun keurige praal wagen, versierde sjeczen, fietsen, poney en bokkenwagen, reclamewagens enz. Geheel vooraan reed een auto met eenige leden van het feestcomité, door welke heeren bij de woning van den door ongesteldheid aan huis gebonden voorzitter, de heer M. C. Wijnbeek, staande een groet gebracht werd. Door de Beukenlaan trok de optocht, welke M. de Koningin en stelt voor, het volgende telegram te zenden: Aan H.M. de Koningin te Apeldoorn. De Burgerij van Soest biedt Uwe Majesteit de oprechte gelukwénschen aan. Moge het Uwe Majesteit gegeven zijn ons land nog vele jaren onder Gods zegen te besturen. Met ge voelens van eerbied en gehoorzaamheid, na mens de Burgerij van Soest, het feestcomité, wn. voorzitter A<» A. Kerkkamp. Hierna werd spontaan het eerste couplet van het oude Wilhelnjus aangeheven, waarna de Burgemeester in zijn bekende bloemrijke bewoordingen een speech hield. Oranje Boven moet de leus blijven. Spr. brengt een driewerf hoera" uit op H.M. de Koningin en verzoekt daarna de feestvierende jeugd het „Mijn schildt ende betrouwen" te zingen. DE KINDERSPELEN op het feestterrein aan de Birktstraat bleek een groot succes. De kinderen hebben volop genoten. Behalve de traditioneele tractatie van limonade en chocoladereepen, werden er ook aardige prijsjes gewonnen. De uitslagen die wij hebben kunnen bemachtigen zijn als volgt: Tonsteken, jongens: ie pr. J. Blerix, 2e C. de Bruin, 3e C. Brugman, 4e J. v. Es. Zakloopen, jongens: J. Jaarsveld, S. van Waardenburg, K. v. d. Werken en Chris Kramer. Wedloop met hindernissen, jongens: B. AT kema, C. Elzinga, H. v. d. Brink, J. Engel. De trein halen, jongens: L. Vogel, J. Gro- art, G. v. Oyen, J. v. d. Neut. Mastklimmen, jongens: Wim Asjes, Gijs Kok, K. Ruitenbeek, Henk Kooy, Kees van Brienen, Wim Hartman. Glas water dragen, meisjes: G. Muller, L. Leuveren, J. v. Barneveld, M. Frederiks. Behendigheidsspel, meisjes: Clara v. d. Wild, Riek Schouten, Jansje v. Maastricht, Martha de Bruin. Wasch ophangen, meisjes: H. Bloemendaal, J. v. d. Berg, G. Wassenaar, E. Holst, M. Verschoor. Ringwerpen, meisjes: Riekie Brouwer, Dien. tje v. Kempen, Riekje Altena, Marietje Roo sendaal. Ringsteken door jongens en meisjes per fiets: ie pr. Mej. Diekstra, 2e Ria Kareisen, 3e Albert Kamphuys, 4e Fenny Uytendijk. HET RINGRIJDEN IN SJEEZEN. Twintig versierde sjeezen namen hieraan deel. Vooraf werd als mooiste versierde wagen bekroond de sjees van H. v. Butselaar. Na om rondje ter kennismaking, werd vijf maal gereden, daarna de finale door degenen met het hoogst aantal punten. Tenslotte moesten Butselaar en Schimmel loten om den ien prijs. De uitslag werd: G. Schimmel ie prijs, H. v. Butselaar 2e prijs, H. Hilhorst 3e prijs, J. Rossenberg 4e prijs. TOl BESLUIT GROOT CONCERT, door dc Soester Harmonie op het feestter rein des avonds te 8 uur. Een gezellige drrukte toonde de ware feeststemming. Na afloop trokken vele feest gangers naar de verschillende café's, waar gedanst en gezongen werd. De politie moest tenslotte even aan de vastgestelde sluitings uren komen herinneren, anders was 't eind niet te zien geweesit. Vooral bij de nieuwe dansgelegenheid „Carlton" ging het vroolijk toe. De aardige illuminatie, versiering en at tracties droegen het hare hiertoe bij. schitterend uit. Buitengewoon stevig gebouwd, eenvoudig en soliede geconstrueerd, laag benzine- en olieverbruik; eenvoudig en ge makkelijk in onderhoud; lage reparatiekos ten. Zie daar eenige eigenschappen, welke de Fargo-truck maken tot een wagen voor iedereen. Zichtbaar door de Chrysler-inge- nieurs ontworpen, wordt in de Fargo een all round economische wagen geboden. Ook wat de verscheidenheid van modellen en uitvoeringen betreft, want vanaf een luxe uitgevoerde bestelchassis tot een dito speci aal busehassis zijn er 5 verschillende typen en niet minder dan 39 verschillende uitvoerin gen te leveren. U. ziet, keus genoeg. Bij ons bezoek viel ons tevens op, dat de heer Van Mill ook voor reparatie aan alle merken automobielen uitstekend en modern geoutilleerd is. Alhoewel de ruimte nog te wenschen overlaat, de gereedschappen zijn in orde. Voor H.H. automobielbezitters een uit stekende inrichting voor het verzorgen van hun automobielen. Wij zagen o.a. een lucht- compressor-installatie, electr. kleppenslijpma- chine met bijbehoorende fraisen, hooge druk vetkanon voor het doorsmeeren _van auto's, bougie-controleur, acculaadstation "enz. enz. Door deze uitrusting is Garage H. van Mill dan ook in staat aan zijn Fargo ver bruikers de noodige goede service te veleer nen, die voor een dergelijk agentschap nood zakelijk is. Naar het zich laat aanzien, moet deze nieu we onderneming slagen, al zal er hard voor gewerkt moeten worden, maar daar zijn de heeren niet bang voor, zooals ze ons verze kerden. Wij wenschen hen veel succes. GEVONDEN VOORWERPEN. Zwarte ceintuur, Politiebureau; muts, idem; regenjas, idem; rozenkrans in etui, idem; 2 blauwe kruikjes, idem; mantelceintuur, idem; gouden armband, Hartmanlaan 92; heeren horloge, Nieuweweg 33; fototoestel, Brrkstr. 48; horloge met ketting, Henr. Blaekvvcg 2; vulpen, Weteringpad 5; sleutelring, idem; taschje m. inh., Heideweg 10; idem, Birkt straat ia. Aangeloopen: witte kip, Hoenderpark De Koning, Birktstraat; hond, asyl. MISSIE-TENTOONSTELLING. Zondag 6 Sept. a.s. zal in hotel „Huis ten Halve" te Soesterberg door de St. Theresia naaikrans een tentoonstelling worden gehou den van de door haar vervaardigde goederen voor kerken en Missie. Op deze tentoonstelling is tevens een Mis sie-stand van de Eerw. Paters van St. Jan. De. tentoonstelling is geopend na de Hoog mis tot 1 uur eu van hall dr»e t *t 10 uur. lus Johannes Henricus Maria, z. v. H. G. Rupert en W. P. A. M. Neelissen, B. Grothe- str. 53; Cornelia Henrica, d. v. W. M. Dem- mers en C. K. Driehuis, Koninginnelaan 53; Petronella Martha, d. v. H. Voskuilen en H. v. Hamersveld, Birkstr. 94. ONDERTROUWD: H. Leeuwe, 34 j., Epe en M. L. Backx van Wereld, 24 j., Dorre- steinweg 6; J. v. Lambalgen, 20 j., en J. Krusema», 23 j., Belvedèreweg 2^ E. W. Heinkke, 29 j., Keulen (Dld.) en J. Muts, 29 j., Julianastr. SS. GEHUWD: L. H. M. Maat, 50 j. en H. Tomas, 21 j., Utrecht, Heerenstr. 4a; J. Bol, 59 j. en L. G. de Glindt, 58 j., Arnhem, Huy- genslaan 14; J. C. v. d. Spek, 25 j. en C. Linzel, 20 j., Stomp wijk, Westvlietweg 32. OVERLEDEN: Teunis Schaap, 54 j., geh. m. H. Lemstra, Laanstr. 24. GEVESTIGD: J. AI. Hoppenbrouwers m. vr., v. Weedestr. 44; M. Roorda, Middelwijk- str. 5; B. Niessen m. g., Braamweg 42; C. Hof, Julianastr. 40; J. C. van Karsbergen, Klaarwaterweg 89; H. F. Rijkaart, Hartman- laan 70; J. G. van der Veer m- g-, Schriks laan 57; A. Galis, Spoorstr. 7; C. C. W. Mooyen, idem; D. C. E. Schaay, idem; J. P. Koehof m. g., Wieksloterweg O.Z. 103; Wed. J. W. LisseveldMein, idem; J. J. Esveld, Birkstr. 34; D. W. A. H. Mouton^ Weckwarth, Koninginnel. 60; L. Petersen, W. Toplaan 11A. J. Ottenhof m. vr., Dorrestcin- weg 16; J. F. D. ClausetBlanson Henke- mans, Bosstr. 29; W. C. Gorsel, Maatweg 2; C. Lourens, Burg. Grothestr. 58; 2 x verspeend in vroege en late soorten 1 ct. p. stuk. Rhabarberplant 20 cent. Voor herfstzaai. Winter- spinazie, Krop- Veldsalade en Bloem kool. Daartoe benoodigde éénruiters f 1.75 p. stuk. Compleet en steeds uit voorraad leverbaar. Wie plan heeft a.s. herfst vruchtboomen aan te planten, 't zij appel, peer, pruims kers, perzik, etc., kome zich than, over de prima gezonde groei onzer boomen overtuigen. Van vele boomen kunt U de zeer mooie en volkomen gave vruchten op 't hout zien. K.WEEKER DEN BUEKL. 29. Soesterbergschestraat 57 Rijwielen vanat f22.75 Buitenbanden vanaf 0.79 Binnenbanden vanaf o-34 Pedalen 0.39 Kettingen 0.39 Rijwielsloten 0.29 Bagagedragers 0.19 Ijzerwaren en Gereedschappen Snijboonen molen 2 gaats 0.98 Snoeischaren vanaf 0.29 Heggescharen 12" 1.25 Waterpassen 0.19 Figuurzaagbeugels 0.19 Philips Gloeilampen 0.63 Peerlampen 0.39 Thermion Radiolampen 3.90 Electrische Kacl els 4.42 Strijkbouten vanaf 1.85 Radio Reparatie-Inrichting

Soester Courant | 1936 | | pagina 6