PU ROL M 'Hwnd-wi $nifwcnden- MIDDELMAN Beiden zóó tevreden? Ons Weekpraatje. Nieuw Guiuea. Natuurlijk zijn wij tevreden 1 Soest D. F. VOIGT Ballade van de Hooge Hoed' Hoofdpijn, Kiespijn. AlwatU»°°- Burgerlijke stand Schraal als bezit. Rijk als begeeren. We moeten er iets mee doen, In eiken mensch, althans in eiken man, leeft iets van den avonturier,' die, onvol daan met een streven naar de uitbating van het bekende, verwachtingen bouwt op de gedachten aan datgene, wat het onbekende zou kunnen voortbrengen. Onze tijd laat den avonturier niet veel kans meer. De binnenlanden van Afrika, Australië en Zuid-Amerika vindt men nauw keurig in Baedekers omschreven met aan duiding van plaatsen waar men in comfortaj- bele hotels stroomend koud en warm wa ter kan overnachten. Noord, en Zuidpool tochten geschieden tegenwoordig in vliegtui. gen met afgesloten kajuiten, radio aan boord. Nova Zembla, waar onze voorouders over. winterden, omdat een seizoen.retourtje toen tot de onmogelijkheden behoorden, is nu een toeristenoord geworden voor dagjesmenschen- Zóo althans kan men zeggen als men er rekening mee houdt, dat de dag en de nacht in het hooge Noorden een beetje langer du ren dan ten onzent. Avontuur in den Oost hoort eveneens tot het verleden. De leeuwen, tijgers en olifanten .van voorheen zijn geciviliseerde schepselen ge worden, die we vertroetelen in den dieren tuin of als artisten laten optreden in de film. Dé menseheneters hebben allemaal emplooi gevonden in reizende circussen en de Bali- toccsche meisjes dragen een keurig Japansch of Enschedéesch katoentje met Parijsche bus tehouders. Degenen, wien de banden der beschaving knellen waar ze zich ter wereld ook be vinden hebben hun hoop nog slechts ge vestigd op het onmetelijke, onbeschaafde, on bewoonde en onvruchtbare gebied van Ne derland sch Nieuw_Guinea, waar mits men heel gauw is misschien nog iets te ont dekken en te beleven valt, als men er weet heen te gaan, vóór de kaarten in druk zijn verschenen, die de speciale karteerihgscomi- jnissie onder leiding, naar ik meen, van kapi tein Van Koppen, met behulp van vliegma chines en fototoestellen aan 't samenstellen is. Nederlandsch Nieuw Guinea! het is voor velen het eenig overgebleven land van droo- |nen en beloften. Nuchtere, zakelijke, weten schappelijke, technisch.ontwikkelde menschen, zeggen, dat het er „niets gedaan" is. De regeering, die een en ander liet onderzoeken, Zegt het na. De grond is er droog en on vruchtbaar, de bodem houdt geen edele of andere metalen in, de grond is over uitge strekte vlakten verzuurd van den regen, op andere deelen verzengd van de zon; in het hooggebergte verkommert men van kou en ellende, van ijs en sneeuw en onvruchtbaar heid. Het eindelooze land is bijna onbevolkt, omdat geen volk er te leven weet- En tóch smachten duizenden uit de geciviliseerde sa menleving naar dit oord van jammer en ver- Schrikking, waar alleen de malaria zich maar dan ook krachtig als nergens anders ^thtris" gevoelt. Duizenden smachten naar dit land, alleen Omdat het nog vreemd en onbekend is en „dus" mogelijkheden in zich „kan"1' verber gen welke niemand nog kent. Men smacht naar Nederlandsch Nieuw 'Guinea, zooals de speler smacht naar zijn kans, overigens de bijna onbereikbare mo gelijkheid, om de Bank van Monte Carlo te laten springen of degene te zijn, wiens num mer uat 21000 loten wordt getrokken om iden prijs van f 100 000 te bepalen. Er zijn blanke avonturiers geweest, die zelfstandig hebben geprobeerd om hun ge luk te vinden in Nieuw Guinèa- Allen, geen uitgezonderd, hebben er verloren, wat ze bezaten en zijn met een desillusie méér te ruggekeerd, voor zoover ze niet aan ma laria en andere ellende ontijdig zijn omge komen. Vcreenigingen zijn opgericht voor „kolo nisatie" van Nieuw Guinea. Expedities zijn uitgerust, ze droegen slechts trossen van ontgoocheling aan den wandelstaf. Maar de idee laat de menschheid, voor Zoover ze geen toekomst ziet niet los, dat Idóar ver weg in ons Indië, een „bezitting"' Kgt, die elf maal zoo groot is als Nederland, 'doch slechts de helft van het aantal inwoners Üer stad Groningen telt- .Waar dus plaats zou Zijn voor velen, „onbekende'" mogelijkheden, maar, volgens de verkenners, welke onze re giering en groote maatschappijen meermalen Uitzonden, slechts geschikt zou zijn om een begraafplaats te worden voor de blanken, idie er zich wilden vestigen. Prof. Schermerhorn, die er een verken ningsreis heenmaaakte, noemde Nieuw Guinea ten „mensvijandig land". Men heeft sedert leen aantal jaren getracht Indo-Europeanen, Idie op Java geen bestaan meer konden vin- kien, op Nieuw öuinea als kolonisten te ves- .Wgen, h$t is een hopelooze mislukking |geworden. Ziekte en armoede teisterden de ïnenschen. Allen krijgen er zware malaria, Rapporteerde Dt. Vrijburg, een veearts, die ex (gewoond en gewerkt heeft. Dr. J. Winsemius, Idie eenige jaren op Nieuw Guinea vertoefde, ischilderde het land in een dezer dagen van Zijn hand verschenen boek als een heil En toch blijft het verlangen van duizenden, Idie geen toekomst zien, naar het onbekende ^verschiet van Nieuw Guinea uitgaan. Ook Sn andere landen, waar een overbe volking is, heerscht en groeit dat verlangen. Uit verhandelingen in bet Japansche Lar jgerhuis bleek, dat ajpatf ons Nieuw Guinea ftls kolonisatiegebied wenscht. Dat verlangen 1kan pp den duur zoo hevta .worden, dat het aanleiding geeft tot een oorlog. Om een begrip van nationale eer mogen we ons gebied niet uit handen geven aan vreemden. We mogen Japan niet op de drem pel laten komen van een gebied, dat buiten Nieuw Guinea hier en daar rijk is, en elders waard om het te Dehouden. Maar het feit blijft en zal met de jaren schriller tegenstellingen gaan vormen, daar de menschheid zich op vele plaatsen ver dringt op de wereld en daar ergens op onze archipel een land is, elf maal grooter dan Nederland en een bevolking, half zoo weinig als die van de stad GroningenEen on vruchtbaar land, een land van verschroeid zand, koude sneeuw, verzuurde aarde; mus kieten, malaria, moerassen. Een, naar het lijkt, vervloekt land, een menschelijke hei- Maar, waar „misschien" ergens goudkor rels op den bodem van een rivier glinsteren, of petroleum kan worden aangeboord Een land dus met nul, komma en 'n klei nigheid aan „mogelijkheden"1 welke in de be woonde wereld met meer bestaan. Wat moeten we doen met dit bezit? Als we het willen behouden en het be geeren van een wereld niet tegen ons willen afroepen en op den duur niet in oorlogs vlam wenschen te doen ontlaaien, dan zullen wij Nederlanders, toch eens zelf de mogelijk heden van deze hel moeten gaan exploreeren. Zij heeft zóó'n fijne Japon ge kocht en ik zóó'n pracht Cos- tuum bij MIDDELMAN. Wij wilden eerst naar de stad, maar wij zijn nu beneden onze begrooting geslaagd en boven onze verwaohting Mooie nieuwe modellen juist ontyatfrnen. Torenstraat 3a en 3b Tel. 2424, Soest de Steenhofstraat 71, werd gekocht door den heer J. Verhoef voor f5400. THEEMIDDAG IN ,,'T DRIFTJE". Velen zullen nog met genoegen terugden ken, aan de bazar, die in het najaar van 1036 op 't landgoed „Eikenhorst'-' van den heer Beckeringh is gehouden. Velen hebben er prettige uurtjes door gebracht en ten bate van de noodlijdenden in de gemeente diep in hun beurs getast. Het succes van deze bazar is enorm ge weest. 't Batig saldo overtrof de stoutste verwachtingen. Toch waren er nog eenige aardige prijzen beschikbaar gesteld, die 't bestuur niet kwijt is geraakt. Om nu een gelegenheid te scheppen om ook deze laatste prijzen tc bemachtigen, heeft het bestuur Vrijdag j.1. in de zaal van 't Driftje een Theemiddag gehouden. Te half drie werd de zaal geopend. Ofschoon 't weer niet medewerkte waren toch onmiddelijk vele personen aanwezig, die een, kijkje kwamen nemen en huil dub beltjes Keten rollen. Later op den middag nam de drukte nog toe en ook de stemming bereikte een hoog tepunt. Des avonds werd er een smalfilm gedraaid opgenomen ter gelegenheid van de gehouden bazar op 't landgoed „Eikenhorst". Velen kwamen ook nu weer een kijkje nemen. Ongetwijfeld zal dezen middag weer een aardige cent in 't laadje hebben, gebracht- Het batig saldo zal weder aan de bekende liefdadige instellingen worden besteed. PERSONALIA Aan de vrije Universiteit te Amsterdam is heden geslaagd voor het candidaatsexamen Klassieke Letteren onze plaatsgenoot de heer J. de Regt. mers, piano. i 1 Schiller beschrijft hier in dichterlijke woor den 't gieten van een klok en weet telkens op meesterlijke wijze z'n toepassing te ma ken op 't menschelijke leven. Het geheel werd op zeer verdienstelijke wijze uitgevoerd. Vooral de taak van de so listen was niet gering, ze wisten er zich echter op waardige wijze door te zingen. De heer Netelenbos dirigeerde uitstekend en wist er een mooi geheel van te maken, Hierna volgde een korte pauze, waarin velen even een luchtje gingen scheppen. Als volgend nummer werden door Waag- meester eenige liederen gespeeld op de hobo. Reeds voor de pauze had de heer Waag- meester ons vergast op het hobo.concert van G. F. Handel. 'Nu speelde hij nog een tweetal liederen van dezelfde componist en ook het bekende: „An die Muzik", van Franz Schubert. Zijn spel was zeer verdienstelijk, de beer Lemmers begeleidde hem op de piano. Als laatste nummer vermeldde 't program, het „Halleluja„koor" uit „De Messias" van Handel. Het is een waardig slot geworden van dit welgeslaagde muziek-feest. Ds. Alkema sprak tot slot welverdiende woorden van hulde en dank tot alle mede- kenden. Vervolgens ging hij voor in gebed. De avond werd beslotenmet 't' zingen van gezang 180: ,,'k Wii U, o God, mijn dank betalen"'. Burgem. Grothestraat 30 Telefoon 363 - Soest GEDIPL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL, ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een vertrouwd adres ADRES AAN DEN BURGEMEESTER. Adres vaal de Anti-Rev. Kiesvereeniging aan den Burgemeester. In de vergadering van 12 Maart j.1* heeft de A.R' Kiesvereeniging besloten het vol gend adres aan de Burgemeester te zenden; De A-R* Kiesver. „Nederland en Oranje" te Soest, in hare vergadering van 12 Maart gehoord hebbende, dat er sprake van is bij de a.S' Oranje feesten ook vermakelijkheden toe te laten, die bij een kermis behooren, richt zich bij dezen tot U, Hoog Edl. Acht bare, met het beleefd, doch dringend ver zoek, voor dergelijke vermakelijkheden niet zijn toestemming te verleenen en wel op de zen grond, dat daardoor een deel der bevol king, dat veel voor Oranje gevoelt, genood zaakt zou zijn, zich daardoor aan de fees telijkheden te onttrekken. Namens het Bestuur, w.g. J. VONK Voorz. E. J. HEKMAN. Secr. GROOTE OPENBARE, VERKOOPING. In hotel Eemland heeft Notaris A. O. Dammers een groote verkooping gehouden. Niet minder dan 9 perceel en werden er verkocht. De zaal was totaal gevuld met de vele belangstellenden. Perc. I. Een woonhuis met erf, Wiek* slotexweg 11, werd gekocht door 'J. van Schiet voor f3102- Perc. II. Een woonhuis met tuin, F,. G» Kuijperstraat 8, werd gekocht door de be woner ervan, den heer De Kruif, voor f3200- Perc. III. Een villa met schuur, Talma- laan 25, werd gekocht door den heer. Ran, voor f 3620.i Perc. IV. Een woonhuis met tuin. Ferd- Huycklaan 4, werd gekocht door den heer Bakker voor f 1600. Perc. V. Een winkel met woonhuis en erf, Steenhofstraat 25, opgehouden op f 8000. door den leigenaar. I 1 1 1 Perc. V. A. B en C werden in combinatie gekocht door deai heer J. Bakker .voor f 7208—. i 1 :-| Perceel VI A en b. vormen samen 't dub bele woonhuis gelegen aan de Kerkdwarsstr. 20 en 22. Perceel VI C, was een woonhuis met werkplaats gelegen aan de Ferdinand Huycklaan no. 8. j Perc. VII. De" helft van een dubbele vil la^ genaamd „De Zonneheuvel", gelegen aan DE ZAAK ASSINK- 1 j -1 Donderdag 11 Maart j.1- heeft de Cen trale Raad van Beroep in Ambtenaarszaken te Utrecht uitspraak gedaan in de bekende zaak Assink Zooals bekend bad de burgemeester van Soest genoemde politieman ongevraagd ont slag verleend. De heer A. is hiertegen in hooger beroep gegaan. De Centrale Raad heeft de zaak geheel opnieuw onderzocht. Er werden 5 getuigen opgeroepen. De twee vrouwelijke hoofdgetuigen bleken ech ter als onbetrouwbaar te moeten worden aan gemerkt. Aangezien beide in deze zaak reeds zeer tegenstrijdige verklaring-en hadden afge legd. Een en ander overwegend heeft de Centrale Raad beshst dat er geen redenen tot 't verleende ontslag aanwezig waren. Zaterdag j.1. heeft de heer Assink zich weder ten bureele gemeld in tegenwoordig heid van zijn raadsman Mr. y d. Urk uit Amersfoort. -- In afwachting van verdere besÜssingen is den heer Assink voor onbepaalde tijd vrij van dienst gegeven. CHR. GEM. ZANGVEREEIGING j „CRESCENDO". Op Donderdag 11 Maart is in de Wilhel- mina_kerk, gelegen aan de Driehoeksweg te Soest, -een gala-concert gegeven, door de Chr. Gem. Zangvereeniging „Crescendo". .Wegens overstelpende drukte kon het ver slag niet meer in ons blad van vorige week worden opgenomen. Voor den belangstellen den lezer laten we het hier volgen: De belangstelling voor het concert was buitengewoon, o.a. merkten we op wethou der De Bruin, Ds. v. Schaick en Ds Alkema. Ook waren er eenige zuTervereenigingen uit de omgeving met autobussen gekomen. Het gemengd koor, zoowel als het kinder koor, hebben onder leiding van hun eminente dirigent, den heer Mark Netelenbos, hun beste beentje voorgezet. Alvorens het concert te beginnen, hield de eere-vooTzather ds. Alkema een korte rede. Na een woord van welkom tot de talrijke aanwezigen, vestigde de voorzitter er de aandacht op, dat er een zeer bijzonder con cert werd gegeven, vooral wat betreft 't uit te voeren programma. Spreker wees er op, dat de vereeniging zeer slecht bij kas zit en er dus geen geld kon worden besteed aan 't engageeren van eenige solisten. Alles wordt met eigen krach ten gedaan. Spreker meende te mogen be loven, dat dit geen rede zou zijn, dat er minder mooi gemusiceerd zou worden. Na in gebed te zijn voorgegaan, deed spr. allen het eerste vers van Psalm 95 zingen. Het gemengde koor ving hierna den avond avond aan met het zingen van Psalm 141 vers 2- Een compositie van de dirigent Mark Netelenbos. Een zeer stemmige melodie, die volkomen paste bij de woorden die gezongen werden. „Mijn beê, met opgeheven handen, Klim' voor Uw Aangezicht omhoog,'" Vervolgens trad het kinderkoor op in een aamtal aardige liedjes- Bijzonder goed uit gevoerd werd ,,'t Hooiland"'. Door -eenigen .van de kleintjes werden een paar solo's gezongen, die ook zeer in de srrtaak' .vielen. Als clou ,vaiï den avond volgde nu het wondermooie gedicht van Schiller op muziek van A. Romb'ergfj „Das Lied von der Glocke", voor gemengd koor met solo's voor bas, tenor en sopraan, begeleid door den heer L. Lem- KLEIN MAAR DAPPER. Dit is de naam van 't wakkere clubje Soestduinsche meisjes, dat Vrijdagavond in hotel Eemland een uitvoering gaf. Ofschoon in aantal en sommigen ook wel in gestalte klein, hebben deze meisje zich Vrijdagavond dapper geweerd ten bate van de armen en zieken te Soest. Het resultaat was, dat niet minder dan 40 gulden voor dat doel verzameld werd. De belangstelling voor deze uitvoering was enorm, velen moesten zich met een staan plaats tevreden stellen. Met een korte inleiding opende Mevrouw Buising dezen avond. Zij wees er op, dat deze uitvoering tevens de viering was van het eerste lustrum van K-M.D. Spreekster hoopt, dat de aanwezigen daarmee rekening zouden houden, door straxs een extra jubileum gave te storten. Daar zullen de armen en- zieken mee gebaat zijn. In 't kort ging Mevrouw Buising vervol gens de geschiedenis van 't clubje na. Aanvankelijk opgericht als een soort naai- kransje door een vijftal jonge meisjes, ging men zich spoedig toeleggen op het geven van feestavondjes voor de familie;, en vrienden kring. In 't derde jaar van het bestaan volgt dan het eersteoptreden in het openbaar. Dit was direct al een geweldig succes. Het batig saldo werd afgedragen aan „Zon negloren". Langzamerhand is het aantal leden ook gegroeid, zoodat de club thans bij de viering van haar le Lustrum, 21 meisjes telt. Hierna werd een begin gemaakt met de afwerking van het programma. Door de meisjes werden verschillende korte zangstukjes voorgedragen. Vooral het nummer „De loovenaar" voor gedragen door meisjes van 46 jaar viel zeer in de smaak- De groot ere meisjes hadden ook veel suc ces met hun stukjes. Speciaal vermelden we hier: „Een gemeub. Kamer te huur" en „De gevolgen vaan een erfenis". De meisjes waren in aardige costumes ge stoken, allen door 't clubje zelf vervaardigd. Door den heer P. de Geus, de bekende leider van de „Musical Stars", werden de verschillende dansstukjes uitstekend op de ipano begeleid. Als laatste nummer volgde „De Jantjes"1. Alle aanwezigen zongen het refrein van dit lied hartelijk mee. Ook de aan het eind gehouden verloting verliep zeer vlot. Mevrouw Buising sloot den avond met 'n enkel dankwoord. Hierna bleven de jongelui nog wat bijeen, om te luisteren naar de „Musical Stars". Keurig.netjes opgeborgen, Sta je in' de kleerenkast. Stofvrij, gümmend opgeborsteld, In de doos, die bij je past. Meestentijds ben je in ruste, Zoodat je niet gatjw verslijt, Immer wachtend tot zal komen, 'n Hooge.hoed-gelegenheid- Als jij voor den dag moet komen, Borstel ik jou spiegelglad, Want de „ouwe-hooge-zijje" Moet weer met „de baas" op pad! 't Kan heel erg verschillend wezen, i Waarvoor men jou noodig heeft, 't Is onnoodig om te zeggen, Dat jij heel veel hebt beleefd- Als ik eens ga overpeinzen, Laat voorbijgaan aan mijn brein, Wat wij-samen medemaakten, Zou dat een historie zijn. Immers, jij was tegenwoordig, Op het heerlijk bruiloftsfeest, Toen ik in jaquet en streepbroek, 'n Deftig bruigom ben geweest. Nadien heeft er in ons leven, Zich veel anders voorgedaan. Hebben wij ook niet tezamen, Aan. zoo ménig graf gestaan? Waren* wij niet tegenwoordig, Bij een kost'lijk fe'est-diner Liepen wij niet dikwijls samen, In eèn groote optocht mee? Gingen wij niet ter receptie, Bij een „Paar in ondertrouwd? Was jij ook niet met mijn vrienden, Al zoo menig maal op sjouw? 'k Ben verwonderd dat jij altijd, ,,'n Nette'" „hooge.zijje" bleef, Want je stond na menig fuifje, Op mijn schedel wel eens scheef. 't Is alweer een tijd geleden, Dat de doos kwam uit de kast- 'lc Heb hem noodig en moet kijken, Of het ding me nog wel past. 't Heele huis gaat onderst' boven, Alle kasten overhoop. 'k Vraag m'n vrouw: „Zeg ging die Hendrik1, „Er nog laatst niet mee ten doopdfc Of, is Jan hem komen leen en, Toen hij trouwen ging met Sjaan? 'k Weet nog goed, de kerel heeft er, Zeven kranten ingedaan. Ik begrijp niet waar hij uithangt, Wie er mee de deur uitging. Was het Karei, Jaap of Evert, Die hij over d' ooren hing? Hooge hoed, waar kun je zitten, Wie was jij ook weer te groot ?2 Als je vrienden gaat „behoeden"1. Komt de baas zelf in den noodj Urenlang Kep ik te zoeken, In mijn huis en in de buurt, 1 'k Heb tenslotte, vóór het feest komt, 1 Maar een hooge dop...», gehuurd! E. v. Ei dig heelt om deze pijnen te verdrijven is een Mijnhardt's Poeder. Per stuk 8 ct.doos 45 ct. Bij Uw Drogist. GEBOREN: Tonia, d- v. G van Duin kerken en W. Morren, Kerkpad N.Z. 4; Johannes Theodorus, z. v. Th. J. Regter en A. Ch. L. J. Barzilay, Pr. Bernhardlaan 52. ONDERTROUWD: H. van Geytenbeek, 29 jr., Belvédèreweg 10 en G. de Bree, 15 jr., Belvédèreweg 10- GEHUWD: J. Apfelbaum, 35 jr. en J. P. C. Teurlinckx, 22 jr., Nieuwerhoekstraat 9; S- S. J. F- Hinderdael, 26 jr. en L. v. 't Erve, 25 jr. Koionieweg 4; A. C. Kool, 34 jr-, en C. C. van der Mey, 29 jr., A'foort, Pieter Pijperstraat 26. OVERLEDEN: Francina Scatjru? Mar^a- retha Guyot, 89 jr., ongeh., Wilhelminalaan 17; Antje Koning, 82 jr-, wed v. A. Wol ter s, Gallenk. Pelsweg 10; ajn Willem van Vuuren, 79 jr., geh. m- C. Hoed, Birktstr. 12. GEVESTIGD: P. C. J. v. Gemert m. g., Kampweg 52; W- F. Bon m. g., AmersL str. 128; A. Broek (inw.), Verl. Schoolweg 29; G- J. v. Dam (inw.), K. Hartweg 15? J. J. F. Raimond m. vr. Smitsweg 36aj^ G. v. Luytelaarv. Hamersveld, Hartweg 19? A. W. A. F. de Haan m. dr., Julianalaan 44; F. v. d. Meulen m. g., Lange Bergstraat 2; S- Pijpstra, K. Hartweg 15; J- Roskam, Molenstraat W.Z. 30; C. Roskam-Spanijer, Molenstr. W.Z. 30; H- J. M. Pieper (inw.), Koninginnelaan 33; A- C. Harting m- vr., M end el ssohn laan 6; J- C. Thomasze (inw-), Middelwijkstr- 22; J. H. Thomasze.Reurs nu zn-, Middelwijkstr. 22; H. v. d- Heuvel, L'. Brink weg 43a; F- Voorwinde m. vr-, Kon, laan 146; H. de Zoete m. g-, W. Toplaan 7; 4J- P. Tabois m. vr-, Kon.laan 123. VERTROKKEN: E- Neuman, v. WalcL Pyrmontlaan 2 n. Utfort (Dld.); C- J. C, v. d. Moor-Scheffer, v. Vosseveldlaan 37 n. Hoogland, Gesticht Leo; J. Brouwer, v< Birktstr. 34 n. Woudenberg, Liniedijk 892j H. J. Nagel, v. Gallenk. Pelsw. 5 n. A'foori^, Soesterweg 352; P- v. d. Linden, v. Soes-< terb.str. 125 n. A'foort, Utr.weg 290; C, W. Zieltjes m. g., v» Braamweg 34 n. B. op Zoom, O. Antwerp.straat; J. C. Hirs, v< Vredehofslr. 9 n. Markeloo M. la; J. Degen, kamp m- g., v. Klaarnwaterweg 4 n. Baarn^ Weteringstr. 33; M. G. A. Reintjes, v. Pr. Bernhardlaan 6 n. Bussum, Ger. MajellasticlW ting; K- F. de Vries m. vr., v. Kon.laan 71! n. Baarn; Zand voort weg 218; H. v. Leuvercn, v. Amersf.str. 119 n. A'foort, Resedastr. 16; C. J. v. Voórthuizen, v. Pallz 4 n. De Bilt, Rembrandtlaan 59; W. H. ZegerS, v. Amersf, str. 109 n. A'dam, le Const. Huygenstr. 31; H. J. Lodder, v- Korte HHartweg 28 n, Eindhoven, Fuchsiastr. 20. VERHUISD: J. Th. Derksen-Janssen mV dr., v. Braamweg 17 n. Nieuweweg 114; A. H. v. Groningen, v. Braamweg 17 il- Nieuweweg 114; J- Hodde, v. Schoolstr. 23 n. Schoolstr. 21L. Westbroek-Achterberg,' v. Schoolstr. 23 n. Schoolstr. 21A. Wester* veld, v. Kostverlorenweg 5a n. Korteweg 15| H. de Jong, v. Hartweg 16a n. Beetzl. 3; F. v. Munster m. g., v. Van Weedestr. 34 n. K. Brink weg 34; M. Roos-Schri eken nu g., v. Soesterb-str. 97 n. da Costalaan 5b; A, Phaff, v. Soesterb.str. 97. n. Da Costalaan 5b<

Soester Courant | 1937 | | pagina 2