Rond het Paleis Soestdijk* „SchSfafTL VEREENIGING 200 SLUIT U AAN leden „SOEST ZUID'' Soest Kerkberichten* DIRECTEUR POSTKANTOOR, BENOEMD! r Tot directeur van het bij het Paleis Soest- Üijk behoorende postkantoor is met ingang *an 1 April benoemd de heer D. v. Egten. Tot nu toe was de heer Van Egten als fcmbtenaar werKzaam aan het postkantoor te Bussum. Middels het woningbureau Rasch heeft de heer Van Egten reeds een woning in Soest- Idijk gevonden- EEN. BRIGADE RIJKSVELDWACHT. In den loop van de vorige week zijn idoor 't hoofd van de Rijksveldwacht een 18- tal manschappen naar Soestdijk overgeplaatst- Met ingang van 1 April zullen zij hun nieu- ,we betrekking aan vaarden- Naar wij uit goede bron vernemen, is van hooger hand bepaald, dat de helft der man schappen in Soestdijk zal moeten wonen, ter wijl de andere helft in Baarn gevestigd zal worden. Een achttal van de heeren heeft dan ook reeds een woning gevonden in 't centrum van Soestdijk. De nieuwe Rijksveldwacht.brigade zal zich lenkel en alleen bezig houden met de surveil lance diensten in en om het domein Soestdijk. Voor de Soester politie brengt dit dus abso luut geen verlichting van dienst mee CIJFERS! Het Comité deelde als curiositeit eenige cijfers mede. De gezamelijke lengte van de benoodigde slingers bedraagt niet minder dan 40 K.M., een afstand van 't Paleis tot Am sterdam. In deze slingers komen per Meter 4 h 5 Oranej.roosjes. Volgens Bartjes wordt dit dus een aantal van 40000 maal 5, of niet minder dan 200-000 roosjes. Voldoende om iedere Soester 'n mooie Oranj-e.ruiker cadeau te doen. De oppervlakte van 't benoodigde Oranje papier bedraagt ongeveer 8550 M2. BEZOEK AAN AMSTERDAM- Het is niet alleen onze gemeente, die ver langend uitziet naar de komst van het Prin selijk Paar. Heel Nederland wacht op de gelegenheid de Vorstelijk Jonggehuwden te huldigen. Naar we vernemen zal het eerste officieele bezoek aan 's lands hoofdstad plaats heb ben in de eerste helft van Juni. Hare Majesteit de Koningin zal hierbij waarschijnlijk tegenwoordig zijn. SECRETARIAATi SOESTERB. STRAAT 34 GEMEENTERAADS-V ERGAdERING. De raad onzer gemeente is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 24 Maaart 1937, des middags te 2 uur, ter behandeling van de volgende agenda: 1- Vaststelling van de notulen der ver gadering d.d. 10 Februari 1937. 2- Mededeeling van ingekomen stukken. a. Beantwoording van vragen, gesteld in fle raadsvergaderingen van 30 December 1936 en 10 Februari 1937- b. Overzicht van het gasbedrijf over de maanden November en December 1936, en Januari ea Februari 1937- c. A res van A. Heynekamp, verzoekende verbetering van den Eikenhorstweg, zulks in verband met den door hem tot stand ge- brachten bouw van 2 dubbele villa's aan dien weg, welk adres bereids in behandeling genomen is. d. Adres van A. PI. van Brummelen, ver- koekende rui i ig of koop van grond voor Ddtbrciding zijner baxkerij, welk adres bereids In behandeling genomen is. e. Verslag van de werkzaamheden der Schoonheidscommissie over 1936- f'. Mededeeling van B. en W-, dat geen pitvocring zal worden gegeven aan de motie Nooder c.s. betreffende beschikbaarstelling- crediet voor het uitreiken van een feest gave aan werkloozen, op wie destijds een «orting is toegepast- g. Mededeeling van den Minister van Sociale Zaken, dat op het verzoek om een gei'ertj \a i de boekwaarde van woningwet won n ten laste van het rijk en de ge meente af >0 schrijven niet kan worden vol daan h Verklaringen van W. v. d# Bedum en J. H. Ko, er, dat zij accoord gaan met het ïaadsbesluk van 10 Februari 1937- 1- Jaar.erslag en rekening en verantwoor ding over 1936, alsmede de begrooting voor .1938 der Vereeniging „Wijkverpleging Huis 3er Heide en omstreken". j- Proces-verbaal van op 25 Februari 1937 gehouden opname van kas en boeken van den gemeente ontvanger. k. Adres van G. J. Landweer e.a., ver- koekende naamsverandering van de Nieuwer, hoekstraat met voorstel dit in handen te «Cellen van B. en W. om prae-advies. 3- Benoeming van een onderwijzer aan de o.l. school aan de Beetzlaan. B. en W. geven hiervoor de navolgende voordracht: 1. J. den Besten te Sliedrecht. 2- B. Versluis te Sliedrecht. 3- K. Jonker te Erica (gem. Emmen)* 4- Vaststelling van besluiten tot begroo ting s wijziging: i a. Algemeene wijziging dienst 1937; B. en W. vragen een crediet groot f164-, voor aanschaffing eener rijwielbewaarplaats •voor de R.K. lagere school te Soesterberg, ftlsmede een bedrag van f 65-wegens ver hooging van het abonnementsbedrag voor te lefoonaansluitingen. b. wijziging dienst 1936 tot het overbren. |gen van de kapitaalsaldi van 1935 naar 1936- Bedoelde wijziging beoogt de overbrenging ,van een bedrag van f271-584-88- 5- Voorstel tot: a. intrekking van het besluit tot wijziging 'der gemeentebegrooting 1937, tot beschik baarstelling van een crediet voor den feeste- lijken intocht van het Prinselijk Paar. Bedoeld in te trekken crediet bedraagt f1200.—. b- verleening van een crediet van f300. voor versiering en verlichting van het Raad huis ter gelegenheid van bovengenoemde in tocht. 6- Voorstel tot het aangaan van een re- kening.couranf-overeenkomst met de N. V. Nederlandsche Middenstandsbank. Hoewel met de N.V. Bank voor Ned. Ge meenten een rekening.couraant-overeenkomst werd gesloten, wenscht genoemde bank geen betalingen te doen, zoolang aan haar niet .wordt afgegeven een verklaring, dat de ge meente geen promessen zal afgeven, anders dan aan hare bar»1*. Waar B. en W. dit niet in het voordeel der gemeente achten, zulks met het oog op een rekenmg.courant-overeenkomst tot een bedrag van f 100 000.aan te gaan met de N-V. Ned. Middenstandsbank. 7. Behandeling der opmerkingen der raadsleden Stroband, Thijssen en van de Ven, betreffende de gemeenterekening 1935- 8- Crediet.aanvrage voor verstrekking van extra hulp (steunverl. B.) aan werkloozen. Voor 1937 mag per werklooze ten hoogste f 3-50 worden besteed voor kleeding, dek king en schoeisel. Hiervan komt f 2.ten laste der gemeente en f 3-30 voor rekening van het rijk. Voor dit doel vragen B. en W. een crediet groot f976. 9- Vaststelling van een besluit tot het verleenen van medewerking voor aanschaf fing van leermiddelen wegens uitbreiding van het aantal leerlingen ten behoeve der Maria- school. i j 10. Voorstel tot het benoemen in vasten dienst van N. C. van den Berg als fitter bij het gasbedrijf. B. en W. stellen voor genoemde Van den Berg, ingaande 1 Jan. 1937 aan te stellen op een bezoldiging, van f 24.per week met 6 jaarlijksche verhooging van fl.per week tot f 30.per week. 11. Benoeming van leden in de stichting tot beheer van het Soester natuurbad. Aftredende leden zijn: mevr. J. G- Donk er- Van Galen en de heeren: J. Nooder, M. Hornsveld, J. J. D. v. d. Berg, J. H, Sar, J. S. van Duren en E. van Eed en. B. en W. stellen voor allen opnieuw te benoemen. 1 i j jij 12- Benoeming van leden en plaatsver vangende leden der stembureaux en het Cen traal Stembureau gedurende de eerstvolgende 4 jaren voor de verkiezing van de leden der vertegenwoordigende lichamen. 13- Voorstel tot intrekking van het raads besluit van 10 Februari 1937, betreffende vaststelling van een verordening op den ge meentelijken dienst der arbeidsbemiddeling en werkloosheidsverzeiiering en vaststelling eener nieuwe verordening op dien dienst. Bedoeld besluit stelde vast, dat de instruc ties voor den directeur door den raad moeten worden vastgesteld, hetgeen in strijd is met art. 14 der arbeidsbemiddelingswet. 14- Voorstel tot wijziging van de Alge meene Politie.verordening betreffende het ver bod tot het bekalken van wegen met po litieke leuzen. 15. Adres van G. Ensing, inhoudende een aanbieding tot koop van zijn huisperceel aan de Birktstraat, met prae.advies van B. en W. B- en W. ad viseer en op bedoelde aan bieding niet in te gaan. 16- Voorstel tot vaststelling van een be sluit tot het geven van machtiging aan B- en W. om voor de verbreeding van de B. Grothestraat de benoodigde strooken gronds kosteloos in eigendom over te nemen en tot het toestaan van een crediet ter bestrijding van de kosten, voortvloeiende uit de voorbe reidende werkzaamheden, verbonden aan die verbreeding. Voor laatstbedoelde werkzaamheden, be. staande in het maken van teekeningen, zegel- kosten enz., vragen B. en W- een crediet van f 500.i 17- Vaststelling van besluiten inzake ge- meenbe.eigendommen, t.w.: a. tot het in eigendom overnemen van een strook grond van PI. E. Borgts; Betreft grond aan de B- Grothestraat. b. tot het in eigendom overnemen van een strook grond van J. C. en P. Swager- Betreft grond aan den Eigendomsweg. c. tot verhuur van het aan de Schrikslaan gelegen voetbalveld aan de Ver. E.S-V.A.C. B. en W. stellen voor bedoeld terrein te verhuren voor een bedrag van f 100.p. jaar. 18- Vaststelling van het primitief kohier Hondenbelasting 1937 en het 1ste suppletoir kohier Hondenbelasting 1936- 19- Behandeling van belastingreclames. LOOS ALARM. Woensdagavond werd op het politiebureau alhier, door den heer S- uit Baarn, aangifte gedaan van het ontvreemden van zijn motor rijwiel, toen hij 't in Soest onbeheerd hat gelaten. Onmiddellijk werden door de politie op grooten schaal maatregelen getroffen. Eenige agenten trokken er op uit en de naburige gemeenten werden telefonisch op de hoogte gesteld. Edochhet mocht niet baten, de motor was en bleef weg, tot niet geringe verontwaardiging van S-, die van de politie een auto eischte om naar z'n woning te worden gebracht. Langzamerhand keerde de rust op het bu reau terug. Op geheel onverwachte wijze werdj de dief. stal toch nog opgelost. De leverancier van S., die de moter in huurkoop gegeven had, belde n.1. het po litiebureau op en deelde mede, dat hij de motor wegens wanbetaling weder hal terug, genomen. TENSEN'S AUTOTOCHTEN- De bekende autotochten met Tensen's touringcars, hebben in den loop der jaren groote bekendheid en een goeden roep ver worven. 't Was niet anders mogelijk. De heer Tensen staat er voor bekend, dat het wagenpark steeds zijn grootste aandacht trekt. Het materiaal moet in puike conditie, de wagens van het laatste type en het interieur der wagen- behaagelijk zijn. De belangstelling voor zijn tochten ken nende, is de heef Tensen ook thans weer gereed zijn tochten aan te vangen. Op den Tweeden Paaschdag wordt de reeks geopend met een zeer afwisselende tocht naar Texel, terwijl eenige dagen later op 4 April, de wagens weer liun weg kiezen naar Antwerpen, om de ongetwijfeld vele belang stellenden te doen genieten van de Voetbal wedstrijd „Hollaand-België". Voor de tochten welke hierna zullen vol gen verwijzen wij naar de advertentie-ko lommen van dit blad. SOOEST ZUID. Door middel van een advertentie in dit blad, wordt voor de Vereen. „Soest-Zuid" ditmaal bijzondere belangstelling gevraagd. Een zeer actief lid dezer vereen- heeft de vereeniging ven-ast met pl.m. 75 nieuwe le den, welke door hem in zijn vrije uren wa ren gewonnen- Wij fehriteeren zoowel denheer B., den „pleger van dit feit", als de Vereen. „Soest- Zuid" met deze mooie aanwinst. ARBEIDSBEURS. Heden waren ter arbeidsbeurze alhier 422 personen ingeschreven. Voor de verschillende ambachten zijn de cijfers als volgt: Metselaars 33, opperlieden 54, tuinarb. 17, grondarb. 53, schilders 31, stucadoors 11 slagers 6, timmerlieden 32, chauffeurs 15, losse arb. 52 en huish. diensten 13- GEVONDEN VOORWERPEN. Over de volgende voorwerpen kan men op het politiebureau alhier inlichtingen verkrijgen Rozenkrans, een grijze winterjas, tasch (zeildoek), gouden ring met steen, vulpenhou der, damescollier met paarlen, een riek, een ring met sleutels. Aangeloopen een groot bruin konijn. VERKEERD GELADEN. Donderdagmiddag te ongeveer half twee kwam er een vrachtauto van de firma K. uit Bunnik uit de richting Amsterdam de scherpe draai van Nieuwerhoek om. De auto was geladen met een groot aantal pakken kapok. Ofschoon er -zeer langzaam gereden werd, bleek de scherpe draai toch te machtig voor de lading. Van alle kanten rolden de 200 K.G* zware pakken van de vrachtwagen. Gelukkig waren er op 't oogenblik geen voorbijgangers, zoodat er geen persoonlijke ongevallen plaats hadden. 't Keurige park werd echter ernstig ge havend. Het hekje ging tegen de grond en ook een groot aantal jonge heesters werd vernield. De politie was onmiddellijk aanwezig om 't verkeer te regelen. Bij onderzoek bleek dat de chauffeur niet in bezit was van een rijbewijs, waarvoor hij natuurlijk z'n straf niet zat ontgaan. SOESTER VRIJW. REDDINGSBRIGADE. Bonte Avond op 5 April a-s. in „Eemland". Toevalligerwijze moest steller dezes bij een der leden der Reddingsbrigade zijn en werd met „komt Uj binnen" in een suite gelaten waar ik vele bekenden aantrof. Mevr- Hüb- ner zat achter een schrijfmachine en werd gedicteerd door den heer H. de Graaf (Dat moet je meemaken). Ik begreep dat ik in een repetitie verzeild was geraakt en dorst geen handjes te geven, héélemaal niet meer toen Mevr, H» onder het tikken door mii een „wat moet die vent hier doen" aankeek'. Ik negeerde die wegkijkerij straal (hoe be staat het) en kroop bescheiden in een leeg staand fauteultje. En ik heb me daar zoo zit ten amuseeren dat ik niet kon nalaten er iets over te schrijven. Hoe kan het anders- Twee éénacters „Niesje" en „Het paarlen- collier" beiden geschreven door Mevr. Hüb- ner en gespeeld door dezelfde spelers en speelsters die in „Aan de Eembocht", „Amor in 't Kappershuis" en „De Vrouwenhater" zoo'n succes hadden. Herinnert U ziich nog Non, Bop v. Swieten, Catrientje, Gerrit Bol, Aaltje, de oude Janna, Heinrich en Opa uit deze stukken? Natuuurlijk! Eigenlijk is het dan overbodig om U in overweging te geven 5 April vrij te houden als zij hun beste kunnen geven onder de voortreffelijke leiding van Mevr. Hübner* Maar ja, ik ben niet weggestuurd, dus wordt U bepaald verwacht dat ik er iets over schrijf. Nou het was „reuze". Ilc kwam verder nog aan de weet dat Benny Vreden ook op dezen avond z'n me dewerking verleent. „Daar heb je de Jantjes", zal er ingaan als koek, terwijl de avond besloten wordt met een tableau en de beentjes van de vloer. Was bet maar vast 5 April. UITVOERING- Donderdag 1 April a.s. zal door de R.K. Zangvereen. „Saneta Ceacilia" te Soesterberg een uitvoering gegeven worden in „Huis ten Halve", onder leiding van den heer A. E. Wegman. Uitgevoerd zal worden: „Der Ostermor- gen" van S. Weukom voor soli, koor en orkest. Medewerkenden zijn: het Soest erbergsch Symphonieorkest onder leiding van den heer G- Rooda; Mevr. Jaene de Koff-Larenz, 1 praan; Adr. Wammes, tenor; Hans Pon SOESTER DAMCLUB O-D.G. Maandag 15 dezer trokken 12 leden van O-D.G. naar Baarn, om daar de damesclub O- en O. te bekampen. Na een welkomstwoord van den Voorzitter, namen de heeren plaats aan hun borden. De jonge club O- en O. bezit goede krach ten, en wordt sterk gespeeld. De uitslag luidt: j O-D.G- O. en O. Hoogenaar Reerjngh 02 Bax B- van Esch 20 Geitenbeek G- van Esch 20 Heezemans Grasmaijer 02 De Ruiter Jas 20 Oudendorp Muis 20 De Ruig Veen-endaal 20 Rouwendaal Kuiper 11 Wessehng Hagens 20 E- Kooi Legemaat 0—2 Lirhper Vink 02 B- Kooi Van Eek 20 Totaal uitslag 159 Kom Soester dammers, wordt lid van O-D.G. voor 1 dubbeltje per week cn speel mee. LUCHTVAARTTENTOONSTELLING. De Luchtvaarttentoonstelling, welke het vo rig" janr te Soesterberg is gehouden, is een groot succes geweest. De N-V. Theehuis Soes- terdal, welke deze tentoonstelling organi seerde, heeft dan ook de voldoening kun nen smaken, dat meer dan 50.000 bezoekers deze eerste Nederlandsche Luchtvaarttentoon stelling hebben bezocht. Waar de belangstelling voor het vl'egwe- zen en alles wat hiermede verband houdt nog steeds in sterke mate toeneemt, heeft zij dan ook besloten deze tentoonstelling dit jaar niet alleen wederom m het leven te roepen, doch hieraan ook nog een belangrijke uitbreiding te geven. Waren de inzenders het vorig jaar allen afkomstig uit het eigen land, dit jaar hebben ook verschillende buitenlandsche instellingen als de HaviUand, de Glen, de Air France°en de Deutsche Lufthansa enz. hun medewerking verleend Ook het aantal Nederlandsche inzendingen is belangrijk uitgebreid en er zullen dit jaar ondernemingen als Koolhoven. Aviolanda, de Fototechnische Dienst der L.V-A., de Ned. Semtoestellenfabriek, het Ned. Luchtvaart In stituut, en aanverwante maatschappijen als de Sickens Lakfabrieken, de N.V- Catebever e.d- laten zien welke belangrijke vorderingen de techniek den laatsten tijd heeft gemaakt. Evenals liet vorig jaar zal de tentoonstelling ook thans weer bestaan uit een uitwendig ep een inwendig gedeelte Het eerste om\ at weer verschillende typen van vliegtuigen, welke in den tuin zijn opgesteld. Ten einde ook met de practijk van het vlie gen kennis te maken, zal ook nu weer de gelegenheid tot het maken van rondvluchten per K.L-M.-vliegtuig vanaf Soesterberg zijn opengesteld. Met man en macht is men thans in de weer alles in gereedheid te brengen opdat met de a.s- Paaschdagen de tentoonstelling voor het publiek kan worden opengesteld. EINDLES LANDBOUW-CURSUS. Gisteravond had in 't gebouw van de R.K. School te Soest de eindles plaats van de in dezen winter gehouden landbouw-cursus. Aan deze laatste les was een officieel karakter gegeven. De burgemeester had zich, in z'n functie van wethouder van onder wijs, doen vertegenwoordigen door den heer Batenburg. Verder merkten we op: de Zeer Ecrw. Heer Pastoor Vos, de heer Van Dalen, Riikslandbouwconsulent. de heer Luvuen en de belde leeraaren van de cursus de heeren Nijhuis en Van de Pol- Later verscheen nog het raadslid Hilhorst. Door een 19-tal jongens was de cursus volledig gevolgd. Deze jongens werden nu door den heer Nijhuis een kort mondeling examen afgenomen. Ofschoon de jongens door de groote officieele belangstelling wel eenigs. zins van hun stuk schenen gebracht, werden de dikwijls lastige vragen over 't algemeen toch vlot beantwoord Speciaal de voortplan- ving van de plant werd nog eens uitgebreid nagegaan. Ook de heer Van de Pol stelda een aantal vragen over zijn vak de scheikunde. Ook nu werden de antwoorden weer vlot gegeven. De lang niet makkelijke scheikundigal formules schudden de jongens uit hun mouw. Duidelijk bleek, hoe door beide heeren' vooral gewerkt was op 't nut van hun lessen in de praktijk. De leerlingen hebben geen massa „graue theorie" meegekregen, maar een kostbare schat van practische wenken- Met een enkel toepasselijk woord, reikte de heer Van Dalen daarna de raporten uit. Een drietal leerlingen gingen slechts voor. waardelijk over. De heer Van Dalen spoorde de jongens aan het geleerde vooral bij te houden, zoodat op dezen grondslag volgend jaar kan doorgewerkt worden. Vervolgens sprak de heer Van Dalen woor. den van dank tot den heer Batenburg, als vertegenwoordiger van 't gemeentebestuur co tot den Z.E. Pastoor Vos- Pastoor Vos sprak nog een opwekkend' woord tot dé jongens en bankte den hees' Van Dalen voor zijn gewaardeerde aanwen' zigheid. Hij eindigde zijn speechje met een' woord van waardeering voor de beide ijveri ge leeraren, de heeren Nijhuis en v. d. PoW Een der leerlingen sprak hierna namens da' klas een dankwoord en reikte de beidaj leeraren 'n kleine verrassing uit. Tot slot sprak de heer Nijhuis een afschekls-J woord tot de jongens en riep hen 'n harte lijk tot volgend jaar toe. Hij bracht in wel-' gekozen woorden dank aan allen, die tot het tot stand komen van dezen cursus hadder» medegewerKt. J SOEST. NED. HERV* KERK. Oudekerk. ZONDAG 21 Maart J937 Voorm. 10 uur Ds J. I. v« Schaick Bevestiging lidmaten. 1 Nam- 6 uur Ds. E. Groeneveld. 26 Maart (Goede Vrijdag) 's Avonds 7 uur Ds. Van Schaick. Bed. H. Avondmaal. Emmakerk. ZONDAG 21 Maart 1937 Voorm- 10 uur Ds E. Groeneveld. 's Avonds 7 uiur Jeugddienst Ds J. Groen ei weg van Hilversum. 26 Maart (Goede Vrijdag) Voorm- 10 uur Ds E. Groeneveld. Bed. H. Avondmaal 's Avonds 7 uur Ds. Groeneveld. Dankzegging. Kerkgebouw Hees. ZONDAG 21 Maart 1937 Nam. 6 uur Ds. J. I. van Schafck. HERV. (GEREF.) EVANG- ZONDAG 21 Maart 1937 Voorm. 10 uur Ds. H. A. de Geus va.nl' De Bilt. Nam. 6 uur Ds. C. B. Holland, Putten 26 Maart (Goede Vrijdag)' 's Avonds 7 uur Ds. G„ B. Hollajid valt Putten. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. ZONDAG 21 Maart 1937 Voorm. 10 uur Ds. S. Wouters. Nam. 5.30 uur Ds B. Aikema- 26 Maart (Goede Vrijdag) 's Avonds 7-30 uur Ds. S. Wioutiirs, Wilhelminakerk. ZONDAG 21 Maart 1937 Voorm. ro uur Ds. B. Aikema. Nam 5.30 uur Ds S. Wouters. 26 Maart (Goede Vrijdag) 's Avonds 730 uur Ds. B. Aikema. CfTR. GEREFORMEERDE KERK. Voorm. lp en nam 6 uur Ds N. Bijdemasfc VER VAN VRljZ. GOD SDI EN STI GEN Voorm. 10.30 uur Dr. IC. F. Proost vafli Rotterdam. R.K. KERK- Kerk Steenhofstraat. H. Missen 7 en g uur. Hoogmis 10.30 uur. Kerk P.urgem. Grothestraat H. Mis te 7 30 uur, Hoogmis te 10 uur. 4 SOESTERBERG NED. HERV. KERK. Zondagsschool nam 23 uur- Nam 6 uur de heer H. v. d. Heuvel valt Utrecht. R K KERK. ie H- Mis 7.30 uur. Hoogmis to.30 uur- HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Voorm- 10 uur Ds. B. Tuinstra. Nam. 6 uur Ds B. Tuinstra. BAARN. DOOPSGEZINDE KERK. oorm. to.30 uur Ds. J. W. v. Stuyvenbergj van Baa»n, H. Avondmaal. NED. LUTHF.RSCH GENOOTSCHAP. DONDERDAG 25 Maart 1937- 's Avonds 8 uur Dr. P. Boendermaker H Avondmaal.

Soester Courant | 1937 | | pagina 6