DE BLIJDE INKOMSTE. Uw Zenuwen D> wandelaar in gevaar. m - Ons Weekpraatje, Haantje de voorste is niet altijd haantje de verstandige. De Raadsvergadering. FUR0L er op Soest D* F. VOIGT Burgerlijke stand "i Was met Paschen langs den Rijksweg Weer een drukte van belang, Want de auto's en motoren, Reden weer met reuzen gang! j Autobussen, vol met menschen, Tnndams, fietsen, touringcar, Het krioelde door elkander, 't Wrts met Paschen weer „heul bar". In de kranten kon U lezen De ongelukken van 't verkeer. Het moderne snelle voertuig Eischt zijn offers, steeds maar meer! 't Recht is altijd aan den sterke, Want al zit je in een Ford, Als een touringcar je mangelt, Weet je, dat je mosterd wordt! Zit je op een D.ICW.-'tje En een Buick komt aangepeesd; Arme Duitsche Kinder-Wagen, Sic transitje bent geewest! Rijdt een Harley of een Norton 'n Fietser aan, met groote vaart. Reken dan maar, arme trapper, Dat ook gij niet wordt gespaard. Als 'k zoo blijf filosofeeren Over 't groote weg-gevaar. Eindig ik met weggebruikers, Die altijd zijn „de sigaar"! Wat begin je op twee beenen, Zonder voet- of wandelpad Als je op den weg gaat loopen Rijden ze je zeker plat. 't Allergrootst gevaar beloert toch 't Allermeest den wandelaar?? Voor hem dreigt van alle kanten Langs den Rijksweg het gevaar. Hebt IX 't werk al een bewonderd, Hoe voorbeeldig of het gaat?. Niet Ga dan een kijken in de Burgemeester Grothestraat. Na veel passen en veel meten Is er reeds een flink begin. *t Wandelpad achter de boomen; Wandelaars! Ge krijgt Uw zin! Eigenaren van perceelen Aan den grooten weg door Soest, U zult allen toch begrijpen, Dat het pad er komen moest! iHeel veel rechtgeaarde burgers Hebben strooken afgestaan. 'fxa. eens bij Matthijsen kijken, Wat voor werk dóór werd gedaan Achteruit ging daar het hekwerkj De gemeente is paraat, Brengt de erven der bewoners. Weer in keurig-netten staat. Kosteloos wil men verplaatsen Meterputten, heg en hek, Keurig tot in de finesses Volgens vastgesteld bestek. Eigenaren der perceelen Eischt in ruil niet al te veel; De gemeenschap vraagt een offer. Geeft ook gij Uw eerlijk deel! Vraagt in ruil geen nieuwe serre, Geen garage of geen schuur. Doch begrijpt, zoo'n wandelpaadje Komt aan Soest toch al zoo duur! Burgemeester Grothestraters Weest een voorbeeld voor de resti Toont U, voor ons aller welzijn, Allemaal eens op Uw best! Steunt het plan, dat in ontwerp is, Geeft den Soester-wandelaar Wat des wandelaars moet wezen, Geeft hetmet een breed gebaar! E. v. E. Nederland en de Volkenbond. Bij het debat in de Eerste Kamer over de begrooting van buit. zaken heeft minister de Graeff zich meer sceptisch dan vroeger uitgelaten over den Volkenbond; hij voelt in het bijzondei niet zoo veel meer voor de politiek der sancties sedert deze ten aanzien van Abessmië zooveel teleurstelling brachten, Nu de minister zóó oordeelde, lijkt het me wel eens goed om de gangbare meening van het eenvoudige publiek ten aanzien van Genève naar voren te brengen. De Volken bond is ten onzent niet meer populair, vraag is zelfs, of hij het ooit is geweest. Ik bedoel daarmee niet te zeggen, dat de publieke opinie ten onzent tegen den Vol kenbond is gekant- Integendeel, de Ne derlanders zijn van hun kant gaarne bereid ©m in Genève het gebouw van een nieuwe Internationale rechtsorde te helpen stichten, «naar men acht dat gebouw thans nog lang niet stevig genoeg om er zich, ter verdedi ging van de eigen nationale belangen, als m een veste op te sluiten en er vertrouwvol 1de aanvallen vail tegenstanders in af te wach ten. Bovendien vindt de ideëele organisatie van 'Genève, zooals die thans nog is, weinig weer slag in bet christelijke volkskarakter van on ze natie Aan het „recht", zooals men dat te Genève wil organiseeren, wordt de zuivere rechtvaardigheid niet ten grondslag gelegd: het recht wordt er niet nagestreefd om het recht alleen, maar eensdeels om de veilig heid te verzekeren van de volkeren, die zich in den loop der geschiedenis méér verwier ven dan zich op grond van „verdeelende rechtvaardigheid" laat billijken en ander deels om nieuw-op komende of zich herstellen de grootmachten van de vleeschpotten van Egypte verwijderd te houden. Kleine volkeren hebben reden om ten aan dien van Genève voorzichtig te zijn. De Vofkenhond is in practischen zin nog steeds tè vel hef instituut om <fe Europedsche machtsve l.o ithngen te beschermen, zonals die zich door het verloop van den werreldoor- log hebben gevormd en in het Verdrag van Versailles zijn omschreven. Wanneer Frank rijk en Engeland morgen aan den dag in den Volkenhond geen voordeel voor hun eigen veiligheid meer zagen, dan zou overmorgen Genève haar beteekenis, wellicht ook haar bestaan als zetel dezer organisatie, hebben verloren. Vooral de politiek der sancties is gevaar lijk voor de kleine volkeren, we hebben dat aan hel verloop van het Italiaansch-Abes- sijnsch geschil gezien. Italië is nóg woest op de kleine landen cn op Nederland in het bijzonder dat nog al hard van stapel was geloopen bij het treffen der sanctie-maatre gelen. De nadeelen er van gevoelen we nóg aan den lijve Wanneer de groote mogend heden besluiten om de sancties op te hef fen, dan herstellen zich van zelf de betrek kingen tus.schen het gestrafte land en de groote staten, want in economiischen, finan- cicelen en politieken zin heeft elk land deze noodig. Maar de kleine volkeren worden de dupes. Het is een taktiek der groote mogendhe den en van haar kant een juiste om de kleine staten de kastanjes uit het internationale vuur te laten halen. Toen de Volkenbond zich nog een macht achtte, meest het een vertegenwoordiger van een groot rijk zijn, die in Danzig als Volken- bonds-commissaris optrad, maar nu er in Danzig herrie mét- en haat jegens den Vol kenbond hcerscht. wordt voor de functie van Hoogen Commissaris een Noor, een Neier- lander of een Zwitser aangezocht. Het was een nationaal, Nederlandsch belang, dat vice- vice-admiraal de Graaf voor de eer van zulk een onderscheiding heeft bedankt. Onlangs hebben de groote mogen'lhe 'en tot een non-interventie-contróle aan de Spaan- sche grenzen besloten. Terwijl zij toch best in staat zijn om ook zelf de verantwoorde lijke leidingdaarvan te aanvaarden, hebben ze er weer een Nederlander voor aangezocht. Dezelfde vice-admiraal de Graaf bedankte weer. helaas hebben andere aangezochte Nederlanders dit voorzichtige standpunt niet We hebben oorlogsschepen naar de Straat van Gibra'tai gezonden om onze koopvaar dijvloot te beschermen Zoo iets was waar schijnlijk een bittere noodhaak, maar na den strijd in Spanje zullen we weer hebben te handelen en samen te werken met de Spaan- sche regeering, welke deze ook zol zijn. Deze zal wellicht wrevelig wezen over on ze thans bc-toonde durf We kunnen daar aan helaas niets doen, de omstandigheden hebben ons tot dit vertoon van durf genoopt. Maar de wrevel zal worden aangezet door het verwijt, dat we ons ook hebben belast met de leiding der controle, welke zóó zal men de zaken ten rechte of ten on rechte zien de overwinning in chsi bur" geroorlog heeft opgehouden. De idee van den Volkenbond is schoon genoeg om ze te helpen schragen. In de toekomst kón Genève een vredesfactor wor den, maar op het oogenblik moeten \v< iog oppassen, dat men ons via Genève niet be trekt m internationale conflicten, waar men om eigen veiligheid en welvaart beter buiten kan blijven.. Genève zoo heet het beschermt ook onze veiligheid, wanneer die ééns zou wor den bedreigd Zeker, in beginsel* Maar we hebben het aan Abessinië gezien, dat ten slotte geen enkele groote mogendheid het zwaard trekt ter verdediging van de onaf hankelijkheid van een klein land, wanneer geeri eigen groote Destaansbelangen met die verdediging zijn gemoeid. Wanneer we ons al te nauw verbind' n. aan het lot van andere landen, dan kan de een of andere mogendheid, die het met die „andere landen" aan den stok krijgt, het als 'n noodzaak, een consequentie beschouwen, om ons volk tot vijand te verklaren. Voeren we daarentegen een zoo krachtig mogelijke neutraliteits-, zelfstandigheidspoTiek, dan kan het voor geexi enkele mogendheid van be lang zijn orn bij aanval of verweer ten aan zien van een sterken tegenstander, zich óók nog óns volk tot „vijand" te maken. Onze sterkte is onze geografische ligging. Juist omdat onze kust door iedere grootmacht ten behoeve van de eigen aanvals- en ver dedigingsdoeleinden zoo hevig wordt begeerd, wordt zij aan niemand gegund; noch als win gewest, noch als invloedssfeer. Daarom mogen we ook nooit aan vreemde machten invloed ten onzent aanbieden. Onze verhouding tot den Volkenbond, in welke Rusland, Frankrijk en Engeland dominceren, blijve daarom een voorzichtige. Hoofd- en Neusverkouden DDoe wat Dampo in beide neusgaten. Pot 50, Doos 30 ct. Bij Apotb. en Drogisten. 3Sf)j)Oiiaarluiht je van opl Als wij spreken over de raadsvergadering, begrijpt ieder dadelijk, dat wij daarmede be doelen de vergadering van 24 Maart 1.1., want die was niet gewoon. Niet alleen daarom, dat om 2 uur werd begonnen en met een pauze van 20 minuten werd vergaderd tot bijna 9 uur, op welk tijdstip de vergadering eindigde; niet omdat het einde er was, maar omdat de raads leden, de een na de ander te midden van een stemming wegliepen. Ook niet omdat, zooals meermalen ge bruikelijk is, de heer Thijssen verschillende aanmerkingen had op de notulen, waarvan de steller eerst een lofrede mocht aanhooren op zijn werk, maar nu toch niet juist was geweest in zijn logica; aanmerkingen, die door den raad niet au serieux werden ge nomen en met overgroote meerderheid niet werden aanvaard. Neen, 't was wat anders! De oorzaak zit veel dieper! Duidelijk merkbaar was een verwijdering- tusschen dc raad en het College van B. en W.. De oorzaak?? Er is meer dan één rede. Ten' eerste de kwestie over de korting op de steun in het vorig jaar, waarover de raad zich ondubbelzinnig had uitgesproken daarmede niet in te stemmen, terwijl ge tracht werd daarin wijzigingen te brengen, niet dwingend maar dringend. Het antwoord was nu bij de ingekomen stukken. Het was een halstarig neen. „Het Orgaan" ejschte voor de volle 100 °/o zijn „rechten" en negeerde een verzoek van de geheele raad. Daar kwam bij, dat de Wethouder van sociale zalcen, die de steun behandelt, thans als voorzitter fungeerde en bij de behandeling dezer zaak nog al scherp optrad. Alstweede oorzaak kan zeker genoemd worden „de reorganisatie bij Gemeente-wer ken". Deze zaak en de ontwikkeling daarvan is nog lang niet in kannen en kruiken en gist nog steeds onder de raadsleden. Ok hierin mist o.i* het College de soepel heid om in de heerschende stemming leiding te geven. Zeker! Een College moet leiding geven en behouden, maar daarvoor zijn verschil lende middelen. Mogelijk is, dat het dreige ment van den heer Nooder, om desnoods geen medewerking te verleenen aan het Col lege van B. en W. (een methode, die niet enze instemming heeft), het College geprik keld heeft tot verzet. Tactisch zou dit een fout zijn, die verklaarbaar, maar toch niet te verdedigen is. Men ziet, er zijn een massa psychologische verklaringen te vinden voor de mentaliteit, die de vergadering beheerschte, maar de raad maakte o.i. de fout alles door één bril te zien. Het voorstel van B. en W*, om een crediet van 1530.voor verbreeding van de Burg- Grothestraat had, nadat het door den heer Endendijk was geammendeerd, dan ook aan genomen moeten worden. De verklaring, die „De Soester" gaf, alsof men personen wilde bevoordeelen, is een ge makkelijke verklaring, maar o.i- zeer opper vlakkig en daarom onjuist. Hoogstens zou men dat als bijkomstig kunnen noemen. Wij hopen, een volgend maal beter. Dit moet Uw eerste gedachte zijn bij Brand- en Snijwonden. Ontvellingen, en allerlei Huidverwondingen Het verzacht en geneest LENTEFEEST. In hotel Eemland is op vroolijke wijze 't begin van de Lente gewerd. Door 't gezelschap Benny Vreden, bestaan de uit; Benny Vreden, leider, The Harmony Sisters, Mej. Spruit, piano en Tonny Beumer. Er werd een zeer afwisselend programma afgewerkt, dat door de aanwezigen, blijkens 't ovationeele applaus, zeer gewaardeerd werd. Benny Vreden toonde zich een all-round artiest. Accordeon en xylophoon bevatten voor hem geen geheimen meer; Terwijl hij ook als imitator en conferencier veer succes oogstte. Mej, Mies Spruit, accompagneerde hem op de piano en deed dat op gracieuze wijze. Ook de Harmony Sisters waren dezen avond weer in topvorm. Hun liedjes sloegen ge weldig in. 't Is dan ook een duo, dat over zeer bijzondere stemkwaliteiten beschikt. Tonny Beumer was ook dezen avond weer de flegmatieke jongeling, die met z'n droge snuit de heele zaal aan 't lachen wist te krijgen. Voor 't gezelschap van Benny Vreden, is dit laatste optreden in dit seizoen, een ge weldig succes geworden. Jammer was 't, dat 't weer zoo slecht was, zoodat aan 't verzoek om lente-kleeding te dragen niet voldaan kon worden. De stemming was er echter niet minder om. Degenen die dezen avond bezochten, zullen er met genoegen aan terug denken en verlangend uitzien naar 't volgende oDtreden van dit populaire gezelschap. NED. FABRIKATENHUIS* Wederom is door 't Nederlandsch Fabri- katenhuis een propaganda-dag gehouden. Woensdagmiddag en -avond werd er in hotel Eemland een propaganda geluidsfilm gedraaid onder de naam „Kenau". Alvorens tot het draaien van de film' over te gaan hield de heer J. C. v* d. Born, directeur van het Fabrikatenhuis, een korte inleiding. In deze inleiding brak de heer v. d. Born een lans voor 't Nederlandsche Industrie-pro duct, spr. gaf toe, dat Nederland, wat be treft de grondstoffen als katoen, rubber, ijzer enz. geheel afhangt van de invoer. Onze Nederlandsche Industrie maakt echter een massa artikelen, die wat kwaliteit be treft minstens evengoed zijn als de ingevoerde artikelen, terwijl de prijs geen verschil maakt. Daardoor in onze Industrie noodlijdend, omdat men 't buitenlandsche product ver kiest boven 't geen het eigen land biedt. Bij iedere drie gulden, die men uitgeeft aan 't buitenlandsche goed is één gulden, die in de beurs van de Nederlandsche ar beider had kunnen glijden. Spreker roept alle huismoeders op, om ais Kenau Hasselaar weleer, deze storm over Het Feestcomité ontving in dank de vol gende giften: Christelijke Besturenbond f 2.50 Nationale Jeugdstorm f 2.50 Soester Tennisclub f 5. Vrijwillige Burgerwaacht f 5. G. S- Verhoeven St. f 2.50 Boerenleenbank f 10. S. L- f 1 Landbouw Vereeniging f 2.50 Ds. R. H. f 1.— D.I.O S. f 2.— Meisjes Vereen. „Lydia" f 1* Bond van Oud Ond. Offic. f 2-50 N. S- B. f 5 Laat dit voorbeeld voor de vereenigingen, die nog niets gaven, 'n aansporing zijn om dit alsnog te doen! De heer van de Plas ontvangt gaarne groote en kleine giften. Z'n giro nummer is 45875. DE VERLICHTING VAN. HET RAADHUIS. In tegenstelling met vorige malen, toen in onze gemeente voor floodlight-verlichting gebruik werd gemaakt van electriciteit, zal men bij de komende feestelijkheden, het raad huis geheel verlichten met gas. Volgens een nieuw Engelsch systeem zullen er een 4-tal gasschijnwerpers worden aan gelegd. Teneinde ook in de toekomst op weinig kosten te worden gebracht is men thans bezig een vaste leiding tot dat doel aan te leggen. Deze verandering betcekent niet alleen een aanzienlijke verfraaiing maar ook de kosten van de verlichting zullen thans veel ge ringer zijn. ETALAGE-WEDSTRIJD. In een onzer vorige nummers mochten wij reeds mededeelen, dat ter gelegenheid van de blijde incomste van H.IGH- Prinses Juli- ana en Z.K-H. Prins Bernhard door den Soester Middenstand een etalage-wedstrijd zou worden georganiseerd. Het verheugt ons derhalve, thans nadere inlichtingen te kunnen verstrekken. Onder auspiciën van het Feest-Comité heeft zich een commissie gevormd uit de besturen van de Centrale Winkelliers-Ver« eeniging, Chr. en R*K. Middenstandsvereeni-( ging, bestaande uit de volgende personen.1; W. Huurdeman, Voorzitter, D* Waal, Sec-, retaris, J. v* Herwaarden, Penningmeester,, J. de Jong, Alg* Adjunct, G. K. Schuylen-, burg, Gedelegeerd Lid, J. Lasseur, Lid, P«: B. Rademaker, Lid. Dé deelname aan dezen etalage-wedstrijd is opengesteld voor eiken Soester winket lier, hetzij georganiseerd of niet aangesloten, bij een der Middenstandsvereenigingen. Fraaie prijzen, in den vorm van eervolle vermeldingen, zilveren en bronzen gedenk-! penningen, voorstellende de beeltenis van het Vorstelijk Paar, zijn aan dezen wedstrijd ver-i bonden. Om tot een zoo juist mogelijke beoor^ deeling te geraken, heeft de commissie de-^ zen etalage-wedstrijd in 2 afdeelingen ge-i splitst, en wel in „groote ramen" en „kleH ne ramen". De jury, bestaande uit 3 onbevooroordeeld de deskundigen, wonende buiten onze Ge^ meente, zal beslissen, in welke categorie de deelnemer wordt opgenomen, terwijl dezej jury als maatstaf voor haar waardeering za\ aannemen: originaliteit, suggestieve verkoopd kracht, totalen indruk der mededingende! etalage. De deelnemende winkeliers zullen ken-f baar zijn aan een in hun etalage voorkomend! raamaffiche. Wij twijfelen niet aan het welslagen vap dezen etalage-wedstrijd, waarvoor ongetwijw feld zoowel bij de winkeliers als bij het pu bliek animo bestaat. Dat niet één winkelier achterblijve bij ded ze bij uitstek feestelijke actie! De aanvang van dezen wedstrijd zal nader bepaald worden. Nederland te bezweren. „Door werk, sterk" is ons parool. Maal laten wij dan zorgen, dat de Nederlandsche Industrie arbeider weer aan 't werk kan gaan, door de producten van die industrie te ver kiezen boven de dikwijls waardelooze prui len van 't buitenland. Na deze met applaus begroette inleiding maakten de dames een rondgang langs de stands van de verschillende firma's en deden verschillende bestellingen, die via hun lever anciers berzorgd zullen worden. Als slot werd de film Kenau gedraaid. Deze film gaf ons een aantal mooie opna men te zien van de grootste Industrie-bedrij ven in Nederland. Het Nederlandsch Fabrikatenhuis heeft de zen middag weer goed werk gedaan ten bate van het Nederlandsche Product. BONTE AVOND VAN DE SOESTER VRIJW. REDDINGSBRIGADE. Hierbij zij nog medegedeeld, dat deze avond slechts éénmaal wordt gegeven en wel op a.s. Maandag 5 April. Om teleurstelling te voorkomen, is het dus noodzakelijk zich tijdig van kaarten te voor zien, daarbij voorgaande feestavonden is ge bleken, dat dagen van te voren alle kaarten waren uitverkocht. Kaarten zijn verkrijgbaar bij hotel Eemland, Dames Hübner, Da Costalaan 14, den heer J. Reiman, Soesterbergschestr. 9 en bij de fa. Quelle, Torenstr 13- Aan het laatste adres "is tevens gelegenheid plaatsen te bespreken. Wacht niet tot het laatste oogenblik. Het is 'n avond van de Reddingsbrigade. VERGADERING VAN GEPENSIONNEERDEN. In de buitengewone vergadering van bur gerlijke- en militaire gepensionneerden alhier gehouden op Dinsdag 30 Maart j,l. in hotel Eemland, werd in principe algemeene instem ming betuigd met de poging van 't Algemeen Comité en het Hoofdbestuur van den Bond van gepensionneerden, om voor eventueele verdere actie tot eenheid te komen. Als gevolg daarvant werden tot afgevaar digden naar de vergadering, belegd door 't Algemeen Comité op Maandag 5 April a.s., '9 middags te 1 uur in het gebouw van Kun sten en Wetenschappen, Mariaplaats, Utrecht, benoemd de heeren Beetsma en Van do Poel. In deze vergadering zal door de af gevaardigden der verschillende sub-comité's dit belangrijke waagstuk nader worden onder zocht, om het zoo mogelijk tot een oplossing te brengen. Deze bijeenkomst is toegankelijk voor alle belangstellenden in dit actueele onderwerp voor de naaste toekomst. slaap woedt weer rustig door het gebruik van SViijnhardt's Zenuwtabletten Glazen Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten Burgem. Grothestraat 30 Telefoon 363 - Soest GEDIPL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL, ook volgens recept van H.H Oogartsen, een vertrouwd adres 1 GEBORENMaria, d. v- C* Klomp en M. Lagemaat, Kon.laan 68; Hendrik Jan, z. v* A. Reehorst en A* C- de Haan, Talmalaan 9; Cornelia Frederika, d. v- F. Drost en C- M. van Kooten, Paltz 10; Gijsberta, d, v- M. Brinkman en J. v* d. Kraats, Braamweg 58; Jannetje en Hendrik, zn. en dr* v. T- Reaes en J. v- d- Veen, Beckeringhstr. 9; Johanna Wilhelmina Catharina, d. v- J. H- Verzaal en M. J. Geytenbeek, Burg. Grothestr. 34* ONDERTROUWD: G. J. Reyerse, 21 j* en M. D. Reyerse, 17 jr., F* Huycklaan 14, Amersfoort. OVERLEDENAntoon van Riet, 57 jr., geh. m- J. Makking, Hartmanlaan 9; Hen drik Westenmeyer, 79 jr., wednr. v- G* v. Breukelen, Birktstr. 54; Jannetje van de Kuin- der, 60 jr., geh. m. C* v. Altena, Pijnen- burgerlaan 3. GEVESTIGD: F. W< Koster m- vr., Heu- velweg 4; C. Kievith m. vr., Veldweg 16; A. C. F. M- v. Gooi m. g., Postweg 85; M. M« J- Hout (jnw.), Nieuweweg 41; V/. Straver (inw.) Amersf.str. 2; H* Bruihings m. vr., Birktstr. 81a; J. Hartman m. g., Tal- malaaif 24; A. F. Koevoets (inw.), Middel- wijkstr. 40; J* A. Omta m. vr., Juljanalaan 55; C. Th. C* A. Venrooy (inw.), Radema- kerstr. 6; J* H. Hout (inw.), Nieuweweg 41; A. Bronswijk (inw.), Gallenkamp Pelsweg 11; H. F. Erdtsieclc m- vr., K. Hartweg 34; J. Wierenga m. g., K. Hartweg 28; P. C. B. Dutilh (inw.), Amersf-str. 90; J. C. W- Gerritse m. g., Verl. Talmalaan 19a; C. v. Drjel m. g., Beetzlaan 30; A. Terpstra m. g., Beetzlaan 36; M* v- d- Voo (inw.), Rade- makerstr 18; A. Jironsek (inw.), Van Wee- des'.r. 54; D- Schaepman m* g-, K. Hartweg' 25; G, Dekker m. g., Beetzlaan 26; A- M. Overgoor (inw.), VTedehofstr 1; M* Kuysten, Amersf.str. 113; W- Mudde m. g., K. Hart weg 19; W. Couterier (inw.), Vredehofstr. 27; PI. C. Verton m- g., Eigendomweg 92. VERTROKKENJ. Muis, v- Molenstr. W. Z. 65 n. H'sum, Drebbelstr. 37; Jkvr. C. Roëll, v. Soesterb-str. 127 n. Zutphen, Groen markt 16; A. A. M. de Groot, v. Heuvelw, 40 n. Eindhoven, Wattstr. 31C. C. v. d. Mey, v. Nieuweweg 86 n. A'foort, P. Pijper- str. 26; A. A. v. Kouteren, v. Vredehofstr- 2 11. Üoltgensplaat, Langestr* B 169; CW- Stouten, v. Nieuweweg 34b n. Ned O. India; L. v- d. Zon, v. Wieksloterw. W.Z. 19 n. Heilo, St. Willibrordus-gestieht; L* H- Brandt, v. Amersf.str. 69 n. Utrecht, K. Jansstr. 23bis; G. Holtkamp-Briek m. g-, v. Kerkpad Z.Z. 31 n. A'dam, Rustenb.str. 347 1; J. Stuiverr- berg, v. Nieuweweg 93 n* H'sum, Hoog Laar- derweg 93; T. Ebes met vrouw, van K- Brink weg 22e n. Rijswijk, Sparrenlaan 52; M. v. Esch m. g., v. Hartweg 23 n. Baam; de Bourroulaan 10; C. F. J. Hof.stede, v, Vossev.1- 2 n. Blaricum, San. „Hoog Laren". VERPIUISD: P. S. Vogel, y den Bliek laan 29a n. L- Brink weg 50; J. Reehorst nï« g., v. Torenstr. 19 n. Kon.laan 29; G. J- v. Dijk, v. Luchtvaartafd. n. Amersf.str. 2; C. Janse, v. Pr. Bernhardlaan 39 n. Kerkpad N.Z. 35b; N. J. YVesthof m. g., v. Schouten kampweg 8a n. ICcrkstr. 32; j. Kranenburg m* 6-, v' da Costalaan 8b n. Bosstr. 157; J. Spek, v. Kon.laan lil n. Schoolstr. 20e; P. J. Heussen m. g., v. Hildebrandlaan 4 n. Kikelaan 7; H. v- Klooster m. g., v. Hartw. 6 n. Beetzlaan 21; J- A. Joma m. g., v< Klaarw.weg 52 n. F. C. Kuyperstr. 3; A. Bult m. g., v. Bosstr. 157 n. den Bliek]. 5; J. Schaper m- g., v. IC Hartweg 9a n. K. Hartweg 14; J. Wassenaar m* g., v. Beetz laan 21 n. Molenstr. W.Z." 15; E. Klompen houwer m. g., v. Klaarwaterweg.^61 n. Mo lenstr. W.Z. 72; J. J. Meurs m. g., v- Stations weg 6 n. Steenhofstraat 10» - V 1

Soester Courant | 1937 | | pagina 2