Vergadering Soest Vooruit. Incidentvolle vergadering. Sportkroniek, Kerkberichten. De bestuurs-crisis opgelost door verkiezing van het oude Bestuur. Zal de Heer Kerkkamp zijn mandaat ter beschikking stellen Onder zeer groote belangstelling had {Woensdagavond in Hotel .Eemland'' de met spanning afgewachte vergadering plaats van Üe V.V.V. Soest Vooruit''. Voor deze vergadering, welke, zooals de con\ ocatie aangaf, precies te half 9 zou aan vang en, was 'n overweldigende belangstelling. Reeds lang voor den aanvang waren velen aanwezig en toen te even na half 9 de heer Gijzen de vergadering opende, was de zaal tot in de hoeken gevuld. Voor een zeer belangrijke uitvoering of feestavond had de belangstelling niet grooter kunnen zijn. Het begin was direct al incidentieel, toen Ir. Gijzen na zijn welkomswoord, Mr. J. van Doorne verzocht de leiding van deze verga dering in handen te nemen, aan welk verzoek Mr. van Doorne gevolg gaf. De heeren v. d. Plas en Van Veeren pro testeerden hiertegen waarbij vele artikelen van statuten en reglement werden uiteen gerafeld. Ondanks de protesten en de interrupties neemt Mr. v. Doorne de leiding in handen en blijft overstoorbaar. In verband met de 's middags gebeurde luchtramp met een toestel van de K.L.M., verzocht hij de aanwezigen een moment stilte te bewaren ter herdenking der 15 dooden. Aan dit verzoek wordt door allen staande gevolg gegeven. Spr. verklaart vervolgens, dat hij hier niet is geroepen als voorzitter, doch om de lei ding dezer vergadering te nemen en dat hij zeer objectief tegenover de te behandelen Zaken zal staan. Hij memoreert vervolgeas de voorgeschie denis. Er is in de ver. een strooming om het Bestuur te voorzien van nieuw bloed. Die strooming is in de vorige vergadering weer leens tot uiting gekomen, toen er 2 oude Be stuursleden niet meer herkozen werden. Hierop volgde de aftreding van het oude Bestuuur omdat men meende, dat het mede bestuurslid, de heer Kerkkamp incorrect was ""geweest in zijn handelingen. Persoonlijk, meen- Jüe spr. deze aftreding niet goed te mogen keuren. De vereeniging is er allesbehalve door gediend geweest. Waarom zoo vroeg spr. zich jaf, heeft men de vergadering niet laten be llissen (Protesten van den Heer v. d. Plas). v De candidaa-stelling van de 18 nieuwe can. Ididaten is niet van een. leien dakje gagaan, niet omdat men niet wilde medewerken om Soest Vooruit'' weer op de been te helpen, |naar omdat men dacht partij te zullen trek keen voor of tegen den heer Batenburg. Spr. verklaarde, dat de candidaten zich beschik baar hadden gesteld omdat er iets gedaan moest worden om de vereeniging weer op Ide been te helpen. Bijna was reeds een Vereeniging Soest Noord"' opgericht. Dit zou leen ramp hebben beteekend voor „Soest Vooruit''. Inplaats van verdere verbrokkeling, trio et er gewerkt worden voor één groote bloeiende vereeniging. Als men dat wenscht. kan zai ,Soest-Zuid'' zich ook spoedig in uSoest Vooruit oplossen, daarvan is spr. over tuigd. Bij deze candidaten, aldus spr., staan personen die groepen van de burgerij ver tegenwoordigen, die altijd stiefmoederlijk be handeld zijn 'geweest bij de bestuursformatie, B.l. de middenstands-groepen. Deze groepen verwachten dat thans met hun wenschen rekening zal worden gehouden, i In „Soest Vooruit'' heeft het gekraakt. I Plet schijnt, dat oude gebinten vervangen moeten worden door nieuwe, of dat nieuwe gebinten naast de ouden moeten worden op gesteld. Voorheen was de bestuursverkiezing min of meer een erfopvolging, thans kan dit ver anderen. Spr. deed een beroep op de aanwe zigen om zich niet te laten leiden door per soonlijke gevoeligheden. De heer Busch vraagt hierna het woord fcn als de voorzitter dit geeft, dan protesteeren de heeren v. d. Plas en Ran op krachtige wijze. Interrupties vliegen over en weer. De voorzittershamer geeft een geweldige roffel ten beste.... Tenslotte wordt aan den heer v. d. Plas eerst het woord verleend. De heer v. d. Plas bespreekt verschillende Sn-tikden van het Reglement om aan te toonen, dat Mr. van Doorne geen recht heeft om als voorzitter op te treden. Hij vraagt de vergadering of Mr. van Doorne moet lei den, ja of neen. Het blijkt, dat de vergadering dit wel wil door instemmend ja-geroep. Mr. v. Doorne trachtte de heer v. d. Plas nogmaals van de wettigheid van zijn leider schap te overtuigen. Hij werd hierbij herhaal delijk geïnterrupeerd door een aanwezige, die onbekend wenschte te blijven. Het woord werd deze onbekende meteen voorgoed ontnomen. De heer v. d. Plas wil een motie van wan trouwen indienen, want, zooals spr. dit uit drukte, er zijn 2 candidaten-lijsten, zuurkool en boerenkool en de vergadering moet maar happen. De heer Busch constateerde, dat men bezig was in troebel water te visschen. Er heerscht geen geest van harmonie in de vergadering, men is schijnbaar beïnvloed door de ^inge zonden'' stukken in een plaatselijk blad, waar- (uit men de persoonlijkheid van den schrijver kan proeven. Spr. vraagt waarom eigenlijk het oude bestuur is afgetreden. j j De heeren Rasoü en ven Voeren lichtten Iküt toe» Het waa <Lfaoudtaflt .van den heer Kerkkamp, die buiten het bestuur om, mede werkte aan de tegen-candidaten voor den heer Batenburg. Met dezen persoon wilde het oude bestuur niet meer samenwerken. De heer Duin zegt, dat de heer Kerk kamp het recht had, als lid en bestuurslid, om aan tegen-candidaten mede te werken. Reeds eerder heeft Kerkkamp zijn ontslag genomen, toen heeft men hem teruggevraagd. Thans ligt alle schuld bij spr. Jarenlang ben ik bezig oppositie te voeren, aldus spr. om het bestuur van nieuw bloed te voorzien. Ik heb dan ook handteekeningen opgezocht en niet de Heer Kerkkamp. De Heer Busch stelde een 2e vraag: Wat heeft de Heer Kerkkamp misdaan, en wat was de reden om te opponeeren. De heer Jaeger verklaarde, dat de heer Kerkkan.p uit wraakgevoel heeft gehandeld. Dit heeft hij destijds aan spr. medegedeeld. De heer Kerkkamp zegt een jaar geleden aanmerking te hebben gemaakt op de samen» stelling van de finantieele commissie. De heer Bult vroeg of werkelijk het woord wraak is gebezigd. De heer Kerkkamp antwoordde hierop ont kennend. De heer Schuilenburg vroeg om de notulen na te kijken over de opmerkingen omtrent de finantieele •commissie. De notulen waren echter niet gearresteerd. De heer Busch vroeg of het oude bestuur zijn candidaatsteiling aanneemt of niet. Deze vraag wordt later behandeld. Dan vraagt hij: Heeft de heer Kerkkamp werkelijk geoppo neerd tegen de vorming van de genoemde kas-commissie''. Zijn er dan vreemde dingen gebeurd? De voorzitter wilde dit punt niet behandelen, waartegen de heer Busch pro testeerde. De heer Duin antwoordde hierop, dat er op- en aanmerkingen zijn gemaakt omtrent de bescheiden. Tekorten zijn niet geconsta teerd. Het geld, dat niet getoond werd, was niet op een bank belegd. Het ging hier om •een som van ruim f 500.- Het zou bovendien nuttig geweest zijn om iemand, die vorig jaar in de kas-commissie had gezeten, er dit jaar ook in te benoemen, dan had men kunnen constateeren, of met de gemaakte opmerkingen rekening was gehou den, doch nu kwam er een geheel nieuwe commissie. De heer Van Weren stelde de gemoederen gerust met de mededeeling, dat de voorzit ter en secretaris regelmatig de gelden heb' ben gecontroleerd (Applaus). De heer Nachtegaal wil, omdat het zittend bestuur blijkbaar incompetent is om deze ver gadering te leiden, een motie van wantrouwen indienen, en leest deze voor. De heer Busch stelt meteen hierna een motie van orde voor, waarvan de behandeling, als zijnde van verdere strekking, moest voor gaan. Toen bij .zitten en opstaan'' deze motie in stemming werd gebracht, protesteerde de heer Haver tegen de wijze van stemmen en stelde voor de tegen- of voorstemmen te tellen. Na het ontcijferen der diverse hand- teekeningen, werden de namen van de pre- sentie-lijst afgeroepen en bleken er tenslotte tjo voor en 52 tegenstemmers te zijn. De mo tie van orde, beoogende de motie van wan trouwen niet in behandeling te nemen, is hier mede aangenomen. Punt 2, voorlezing der notulen, werd om tijd te winnen aangehouden tot de volgende vergadering, waarna dan eindelijk het was inmiddels 12 uur geworden tot de Be stuursverkiezing werd overgegaan. De heer Haver constateerde bij dit punt, dat er 9 tweetallen zijn ingediend, doch dat er slechts 8 vacantures zijn. Spr. zegt alles te zullen overschreeuw en,wanneer de leider ook hem afbekt, zooals hij dit andere leden doet welke uitlating een roffel van de voor zitters-hamer uitlokte. De voorzitter protesteerde heftig tegen deze uitlating, en eischte, dat de heer Haver zich zou houden binnen de grenzen van de wel- voegelijkheid. Nadat het rumoer verstomd was, kregen wij nog een disccussie te hooren over het al of niet gerechtigd zijn, om het bestuur aan te vullen of uit te breiden. Volgens den heer Van Veeren moest een uitbreiding van het bestuur op de agenda vermeld staan. De heer Nachtegaal meende, dat de stem ming ongeldig zou zijn. De heer Busch gaf eveneens als zijn mee ning te kennen, dat slechts 8 bestuursleden moesten worden gekozen. De heer Van Noesel zag hierna van zijn candidaatsteiling af, terwijl eveneens het twee tal Waal-Lenssen zich terug trok. Toen men nu meende met da verkiezing te kunnen aanvangen, wenschten de heeren Haver en Van Veeren eerst een voorzitter te kiezen waartoe na langdurige discussie wordt besloten. (De heer Nachtegaal pro testeerde). Als stembus-commissie fungeerden de hee ren Ran Amerom en Legemaat. In de eerste stemming werd gekozen no taris A. O. Dammers als voorzitter met 63 stemmen, Mr. J. v. Doorne verkreeg 42 stem men de heer Van Voere 4 en de heer Koelink 4. De heer v. d. Plas stelde hierna voor om een voorloopig bestuur te kiezen en dan te wachten od een wiizierina: van het reglement.1 Een en ander ging niet door en de vol 1 gende stemming had als uitslag, de heer Van Veeren 68 stemmen, de heer Giebing 47 st. Eerstgenoemde werd alzoo gekozen. In de vacanture Kraayenbrink werd geko zen de heer Kraayenbrink met 08 stemmen, terwijl de heer Rademaker II st. verkreeg en de heer Berghege 35 st. In de vacature Schuilenburg werd gekozen de heer Schuilenburg met 81 stemmen en 31 stemmen op de heer Vermaas en 2 slem- men op den heer Blom. In de vacature Batenburg werd gekozen de heer Batenburg met 72 stemmen, terwijl 38 stemmen op den heer Smit en 6 stemmen op den heer Schalkwijk werden uitgebracht. In de vacature Oldigs werd gekozen de heer Oldigs met 59 stemmen terwijl 44 stemmen op Mr. v. Doorne en 10 stemmen op den heer Zoetelief werden uitgebracht. In de vacature Tensen werd gekozen de heer Tensen niet 68 st., terwijl de heer Fugers 31 st. en de heer Koelink 12 st. verkreeg. In de vacature Rasch werd gekozen de heer Rasch met 71 st., terwijl de heeren Spijker en Jaarsma resp. 31 en 6 stemmen verkregen. De uitslag was dus, dat het oude bestuur in zijn geheel terugkeerde. Op de vraag of de benoeming aanvaard werd, werd geant woord, dat dit door alle gekozenen in be raad werd gehouden. Bij de rondvraag vroeg de heer Huur- deman of de heer Kerkkamp bereid zou zijn af te treden. Deze hield dit ook in be raad. Toen niemand zich meer voor de rond vraag opgaf, waren blijkbaar allen blijde, dat deze emotioneele vergadering ten einde was. Na een dankwoord van den heer Kerkkamp aan Mr. v. Doorne, voor de moeilijke taak, welke hij had vervuld, ging de vergadering te ongeveer half 2 uiteen. We hebben nooit geweten, dat in „Soest Vooruit'' ook nog dergelijke vergaderingen mogelijk waren. AANRIJDING Woensdagmiddag te kwart over 5 had op de Galenkamp Pelsweg een aanrijding plaats. Een groote vrachtauto bestuurd door D. F. H- reed op genoemde weg en wilde de rich ting Soestduinen inslaan, over de Soesterb. straatweg- Hij nam de bocht echter op on- voorant woordelijke wijze, geheel aan den uiter sten linkschc kant- Een luxe-wagen bestuurd door Mevr S.. die juist naderde, werd daar door aangereden. Beide wagens werden ern stig beschadigd; persoonlijke ongelukken kwa men echter niet voor. AANRIJDING- Zondagmorgen reed Mej- C. J- v- S. per rijwiel voor het politie-bureau, toen haar tasch' die aan het stuur was bevestigd, losraakte, en zij daardoor werd afgeleid- Zij raakte de- macht over haar stuur kwijt en kwam te val len- Een luxe wagen die achter haar reed, raakte haar, waardoor zij een wonde aan het rechteroog bekwam- PERSONALIA. Vorig jaar behaalde onze plaatsgenoot H. P- J. Lustenhouwer het diploma voor kleer maker. Thans mocht hij een diploma ver werven voor coupeur, op de vakschool voor kleermakers in Utrecht- ZAL DE VEREENIGING „SOEST NOORD'' WORDEN OPGERICHT. NaaV wij van betrouwbare zijde vernemen zou het in het voornemen van vele bewo ners van het noordelijk gedeelte onzer ge meente liggen om binnen enkele dagen te komen tot de oprichting van de vereeniging Soest-Noord- Zcoals wel agemeen bekend, leeft deze ge dachte reeds lang in dit gedeelte der gemeen te. De reden, dat aan dit voornemen thans met spoed uitvoering zou worden gegeven, zou hoofdzakelijk moeten worden gezocht in de onbevredigende oplossing, welke de ver gadering van Soest-Vooruit voo henr heeft gebracht. Deze vergadering, welke ten doel had be sprekingen te voeren over eventueele feeste lijke uitingen der bewoners tijdens den in tocht van den nieuwen burgemeester op 3 Augustus, heeft tol gevolg gehad, dat de Buurtvereer.iging B. Grothestraat werd op gericht- Het bestuur werd gevormd door de hee ren S- de Zoete voorzitter; J. Verzaal Sr-, secretaris; J. Geijtenbeck, penningmeester, W. v. d. Velden, G Landman, L- Vervat en mevr. Adriaanse- O.m werd besloten ter gelegenheid van den Burgemeester door een der kinderen der straat bloemen te doen aanbieden en onge veer in het midden der B. Grothestraat een eeref oort op te richten. Het hout hiervoor werd toegezegd door den heer v. d- Velde, de verlichting door de heeren Visman en Landman, het schilderwerk door de heeren Van Esch en Sukkel, de bloemen door den heer Geijtenbeek, terwijl de heer Staal voor betimmeringen en be kleeding zal zorg dragen. GEMEENTERAADSVERGADERING. Zooals bekend, zal a.s. Dinsdag te 12 uur een Gemeenteraadsvergadering worden ge houden ter installatie van den nieuwen Bur gemeester Mr. W. A- J. Visser. Het college van B. en W. zal deze ver gadering benutten om ook in één zakelijk punt een beslissing te nemen- Op dc agenda dezer vergadering staat n.1. als punt 1 vermeld: Voorstel tot het aan gaan van een geldleening groot f 105.400. met de centrale spaarbank „De Volksband" te Maastricht, rentende 3I/20/0 en een loop tijd van 20 jaar. Deze geldleening wordt aangegaan in ver band met een aflossing van twee geldleenin- gen, resp. groot f 52.600.en f 123 269.33. ARBEIDSBEURS. Bij de Gera- Arbeidsbeurs zijn heden' 290 ingeschreven. Voornaamste beroepen zijn: Metselaars 31, Stucadoors 8, Slagers 5, Grondarb- 36, Traïisp. arb- 8, Tuinaxb. 21, Timmerlieden 25, Chauf feurs 13, Schilders 4, Kantbed* 6, Rijwiel hersteller 1. MONDACCORDEON VEREEN „BRAVO,'*. Hedenavond belegt bovengenoemde vereen, een vergadering in café Sport, om tof oprich ting te komen van een dames-af deeling, OOK DE BUURTVEREEN. BURG. GROTHESTR. OiPGERICHT- J.l. Maandagavond heeft in de bovenzaal van Carlton een vergadering plaats gehad van de bewonen der B- Grothestraat. DE PADVINDERS TE SOEST. Door de commissie werd ontvangen vol gens vorige opgaaf J. T. A. V. f 2.50 Inmiddels per giro ontv. E- v. d. W- f In contanten W. H. de M. K. f 2 Totaal f 5.50 Bijdragen liefst per giro 45875 op naam van M. C. v. d. Plas. Ook in de plaatsing der 500 padvinders, voor wie.n op 11 Aug. in onze gemeente ge legenheid wordt gezocht om ten huize van de ingezetenen, een maaltijd te gebruiken, be gint teekening te komen. Reeds zeer velen hebben zich opgegeven om één of meer jongelui van de echt Hollandsche gastvrij heid te doen profiteeren. Reeds thans zijn meer dan de helft der jongelui geplaatst en nog dagelijks komen opgaven binnen. Zij, die nog geen opgaaf deden kunnen dit alsnog doen aan ons bureau Van Wee- destraat 35, Tel. 2566. RAD O-CENTRALE SOESTDIJK PROGRAMMA BUITENLANDSCHE STATIONS. ZONDAG 1 AUGUSTUS. 8.30 Brussel Ned. 1220 Keulen. 1-20 Brussel Ned. Fr. 2.35 Droitwich. 5-20 Parijs Radio. 7.05 Droitwich. 8.20 Keulen. 9.20 Rome. MAANDAG 2 AUGUSTUS. 10.35 Parijs Radio. 12.20 Droitwich. 1.20 Brussel N ed. 2.05 London Reg. 2.35 Keulen. 3.20 Droitwich. 4.20 Keulen. 5.20 Brussel Fr. 6.20 London Reg 7.00 Radio-Centrale Soestdj i 8.00 Diversen. 9.55 Budapest. 10.50 Berlijn. DINSDAG 3 AUGUSTUS. 11.05 Droitwich. 12.05 London Reg. 1.20 Brussel Ned. 2.20 London Reg. 5.20 Brussel Ned. 6.05 Keulen. 7.00 Radio-Centrale Soestdrk 8.00 London Reg. 9.20 Brussel Fr. 10.50 London Reg. WOENSDAG 4 AUGUSTUS. 11-05 Droitwich. 1.20 Brussel N ed. 2-20 Droitwich. 3.35 London Reg. 5-20 Parijs Radio. 6.20 London Reg. 7.00 Radio-Centrale Soestdijk. 8.00 London Reg-Droitwich. 9.20 Keulen. 10.20 Weenen. DONDERDAG 5 AUGUSTUS. 11.05 London Reg. 1.20 Brussel Ned. 2.20 London Reg. 3.20 Droitwich. 620 Diversen. 7.00 Radio-Centrale Soestdijk. 8.00 London Reg. 8.20 Brussel Fr. 10.20 Budapest. 10-45 London Reg, VRIJDAG 6 AUGUSTUS. 11.05 London Reg. 1.20 Brussel Ned. 2.20 London Reg. 3.40 Keulen. 4.50 Droitwich. 6.20 London Reg, 7.00 Radio-Centrale Soestdijk 8.00 Keulen. 10.20 Diversen. 10.50 Keulen. ZATERDAG 1, AU.QUSTUS. 11.05 Droitwich. Brussel Ned. Droitwich. Keulen. Parijs Radio, Brussel Ned. Radio-Centrale Soestdijk Droitwich-Londoa Kifg. Brussel Fr, Eerlijn. GESLAAGD Voor het M-U.L-O- diploma slaagden de dames Else Wink, Henny v. d. Berg en Ja van Amerom. leerlingen van de Ned- Herv, School (Hoofd P. de Jong) te Baarn, AANBESTEDING. Donderdagmorgen had in het ParochiehuHl St. Ludgardis de aanbesteding plaats van de bouw van 2 lokalen voor de Mariaschool: H. Kroneman Kampen f 12300 Th. Hollander, Amersfoort f 12500 Gebr. Eorrcl, Bilthoven f 11545 M. v- d. Veer en Wouters f 11640.— T. S- Rasch, Soestdijk f 12269 J. ten Voorn, Hilversum f 11740—- J. de Rijk, Soest f 8771; A. J. v. d. Heiligenberg, Houten f 11900— J. Rams en v. d Broek, Soest f 11199 G. v. Egdom, Soest f 11362 B Gaasbeek, Zeist f 12740 J. J. v. Leeuwen, Zeist f 13756.— Bouw en Expl. Mij. Egbertana, Soest f *2449. W. Hilhorst, Soest f 1079S C. A- Boey, Amersfoort f 10900 A. v- Keulen. Amersfoort f 12000— Bouw en Adm. Mij-, Soest f 10760 G. Bosboom, Soest f 12380 J. v. Alen, Utrecht f 10799 Van Bieukelen en Meuffels, S'dijk f 11820. Van Middelkoop, Vleuten f 12477.— J. v- d. Wal, Zeist f 10677.— M. de Jager, Soesterberg f 11728 J. Kronenberg Kampen f 11800 CLUBNIEUWS V. V. SOEST. 1 Augustus. Terrein Bosstraat- Soest II N.S.C. I. Aanvang 3 uur. Ons 2e elftal speelt a.s. Zondag een vriend- schappelijken wedstrijd tegen N. S. C. uit N ij kerk. Soest I F.A.KL. I te Bilthoven. Het le elftal speelt om 3 uur te Bilthoven,- voor de door F.A.K. uitgeschreven nederlaag- wedstrijden Vertrek per fiets, om 2 uur, vanaf het Soest-terrein. De spele^O worden er aan herinnerd, dat de training inplaats van Dinsdag op Maandag avond plaats heeft> in verband met de ont vangst van de nieuwe Burgemeester. (f[ E.S.V.A.C. WEDSTRIJDEN OM HET KONINGIN EMMA MONUMENT. De vijfde wedstrijd om het Koningin Emma Monument is wederom in een overwinning; voor E.S.V-AC. geëindigd. De 3e klasse K-N.V-B.'-er Amersf Boys was met zijn eerste elftal op bezoek, en al vertoonden de Amersfoorters een prachtig en technisch hoogstaand samenspel, zij konden het enthousiasme der Esvaccers niet de baas- De schotvaardigheid der Boys stond niet op het peil als dat van de Esvaccers; de stand was al 3o voor E.S.V.A C. aleer zij er in slaagden de eer te redden. De Esvaccers scoorden nog een maal zoodat het ci ide kwam met een 4—1 zege voor E.S.V.A C. 1.20 220 4.20 5.20 6-20 7.00 8.00 9.20 1050 SOEST. NED. HERV. KERK. (Zaterdag 31 Juli 1937.) Oude kerk; 's Avonds 8 uur Avondgebed. Oudekerk. Voorm. 8 uur Ds. Van Schaick. Voorm. 10-30 uur Ds. Groeneveld Emmakerk. Voorm. 1030 uur Ds. Van Schaick- Kerkgebouw Hees. Nam. 6 uur Ds. E. Groeneveld. HERV. (GEREF.) EVANG. Voorm. 10 uur De Eerw. heer P» v- Ginkel van Bilthoven. Nam. 6 uur Ds. J. A- van Amstel, van Lage Vuursche. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk. Voorm. 10. uur Ds. R. E- van Arkel .an Utrecht. Nam. 5.30 uur D» S. Wouters. Wilhelminakerk. Voorm. 10 uur Ds. S. Wouters. Nam. 5-30 uur Ds. R. E. van Arkel van Utrecht. CHR GEREFORMEERDE KERK- Voorm. 10 en nam. 6 uur Ds. N. Bijdemast. VER. VAN VRIJZ. GODSDIENS I IGEN Voorm. 10 30 uur Ds. F- W. J. v. d. Poel van Den Helder. Zondagschool-vacantie tot 5 Scpt. e.k. R.K. KERK. Kerk Steen hofstraat. H. Missen 7 en 9 uur. Hoogmis to.30 uur Kerk Burgem. Grothestraat H. Mis te 7 30 uur, Hoogmis 10 uur. SOESTERBERG NED. HERV. KERK. Geen opgave ontvangen. R.K. KERK. ie H» Mis 7 30 uur. Hoogmis 10.30 uur* HUIS TER HEIDE. NED. HERV. KERK. Geen opgave ontvangen. BAARN. DOOPSGEZINDE KERK JGeen dienst. NED» LUTHERSCH GENOOTSCHAP, Voorm. 10-30 uur Of P« Boendermak* 'van Hilversum.

Soester Courant | 1937 | | pagina 5