DE SOESTER COURANT SOESTER NIEUWSBLAD Gecombineerde Soester Bladen D, F. VOIGT Ons Weekpraatje, De uittocht uit het vaderland. Soest KLEEDINGMAGAZIJN 0Ve\bc^aÉeó/é De instalatie en huldiging van den nieuwen Burgemeester. Burgerlijke stand de best geredigeerde, de meest gelezen en de goedkoopste bladen Burgem. Grothestraat 30 Telefoon 363 - Soest GEDIPL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL. ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een vertrouwd adres 1 Tienduizenden per dag» We wer ken een en. vijftig weken, om één week buiten de grenzen te kun- leven. Denk er om, lezer: Ik ga weer een oud stokpaardje van me berijden. Ik zal het voor den zooveelsten keer hebben over de uitgaans. duurte in ons laand. Je overdrijft soms zoo! werd me dezer dagen eens voorgehouden. Ik ben me daarvan bewust; ik doe het met opzet. Overdrijven moet men om de aan dacht te trekken en om bepaalde buitenspo righeden onhoudbaar te maken voor de toe komst. Maar als ik de aandacht vestig op de «erkeersduurte in ons landj dan behoef ik zelfs In niets te overdrijven om alle zuinigheisze- nuwen van de lezers in trilling te krijgen. In De Telegraaf vond ik dezer dagen een interview weergegeven met den directeur van een groot reisbureau, 't Is gewéldig, zei deze man, zooveel Nederlanders dit jaar hun va- cantie in het buitenland doorbrengen. Tien duizenden trekken dagelijks de grens over op de reisbureaux komt men handen te kort koomt men handen en kaartjes en telefoons tekort om de reislustigen te bedienen. En waar gaat de reis van die allen been? vroeg de reporter. Naar Duitschland, België, Parijs en vooral naar Zwitserland! Zwitserland heeft steeds bekend gestaan als leen ,,duur'' vacantie.oord, maar déar heeft men de bakens bijtijds verzet. Men lokt er de Nederlanders door ze met speciale goedkoope treinen af te halen uit hun land, ze reducties te verleenen op het vervoer b binnen de Zwit- sersche grenzen en door goedkoope hotel arrangementen voor ze in elkaar te draaien. Dat doet men tegenwoordig trouwens over al elders alleen bij ons doet men het niet. Uitgezonderd dan een schuchtere poging van den A.N.W.B. in de richting van hotel- arrangementen, welke nochtans te duur wer den gesteld en bovendien alleen voor de le den verkrijgbaar zijn. Van het jaar is er veel geld beschikbaar gesteld ten behoeve van reclame voor Vreem delingenverkeer en voor vacantietochten in het ledgen land. Het helpt allemaal niets. Het per sonenvervoer speciaal dat per trein is te duur. En ook de verblijfkosten zijn het. Ik weet wel, dat *t gemakkelijker is de wonde plek aan te wijzen dan te genezen. De overheid heeft de hotels en restauraties op ontzettend hooge lasten gezet de loonen ten onzent zijn in het algemeen hooger dan waar ook de sociale voorzieningen zijn kostbaar. Enz'. Maar er moet iets gevonden worden om de verkeersduurte in ons land te bestrijden, want tenslotte zou den Nederlanders niets te doen overblijven dan per jaar 51 weken hard )e werken teneinde één week in het buiten land te kunnen gaan leven''. We willen wel reizen in eigen land. In lezen zomertijd zitten eiken dag en eiken Oacht de booten vol, welke de treklustigen Over de voormalige Zuiderzee voeren van Oost Jbt West of omgekeerd. Die reis is ,,te doen'' ©mdat ze maar een gulden kost. Of daar om trent. Per spoor kost dezelfde reis maar dan veiligheidshalve over land 3 h 4 gld. Hoeveel menschen zijn er niet, die geen acht of veertien dagen achter elkaar vacantie kunnen nemen, maar b.v. wél enkele week ends op reis zouden willen gaan in den zo mer. Welnu, 'n Amsterdammer, Rotterdam mer of Utrechtenaar die zoo iets zou uit voeren en de eene week 'n paar dagen naar Valkenburg gaat, 'n anderen keer naar Vlis- singen en dan nog eens naar Groningen, is gemiddeld per reis acht gulden aan ,,het spoor'' Kwijt. Weet ge lezer, hoe men zoo iets in Bel gië regelt Daar kan men kaarten voor 5 Week.ends bekomen ad 180 francs d.i. ongeveer f 11 - Op elke kaart kan men een reis heen- en weer maken waarbij men volkomen vrij is hi het reisdoel. Een ,,groote'' week_end-reis osi in België derhalve rond f 2.ten on zent -f 8.- in België kost een 15-daags-spoor-abon- nc.neni irca f 14.bij ons betaalt men méér voor een 8-daags-abonnement. In België kan kan men o uiterst goedkoope kaarten be komen geldig' voor het heele net gedurende 5, 10 o! 15 dagen, terwijl men vrij is om te bepalen, op welke dagen men er gebruik van wil maken. Stel: men reist 'n dag, blijft dan ergens een paar dagen hangen'* en trekt daarna weer verder, welnu, dan geldt als tweede dag van het abonnement weer pas de dag, waarop men de reis voortzet. Hat zijn allemaal van die faciliteiten, welke he reizen aantrekkelijk en goedkoop maken. Ue menschen weten zich vrij, voelen zich nie: gebonden gedurende heel hun vacantie aan één bepaalde plaats; de vacantiegangers trekken rond en dat brengt overal bewege lijkheid en vertier. Zeker, onze Spoorwegen zitten al voor zware schulden en tekorten maar raken ze die kwijt met de reizigers naar de autobussen en middels deze de grens over te drijven? r-weldig. zoo zeggen de directeuren van de reisbureaux, zooals de jaarlijksche uittocht uit ons land tijdens de vacaniicmaaa- den toeneemt. Misschien komt het nog wel eens zoover, dat we ter vvaarschn i an 'n verdwaalde vreemdeling bord"--' grenzen kunnen planten met de mededeeling: Nederland is tijdens Jóli en Augustus onbewoond! Brieven en boodschappen bij de Duitsche., Belgische- Fransche- en Zwitsersche buren s.v.p.J OP DE VOORDRACHT. In den j.1. Dinsdag gehouden vergadering van den gemeenteraad van Bunnik, Odijk en Werkhoven, is tot gemeente-secretaris dezer plaatsen benoemd de heer A. de Jong, ge meente-secretaris te Vianen. Als nummer 2 op de voordracht was ge plaatst de heer G. Hospers, hoofdcommies en chef der afdeeling financiën, ten gemeen te-secretarie alhier. EERSTE PLECHTIGE H. MIS. Dinsdag droeg de WelEervv. Heer P. Ben schop, zoon van den oud-gemeente-ontvanger den heer J. Benschop, zijn eerste Plechtige H. Mis op in de R.K. kerk te Soest. Om 10 uur werd de neomist door een 80- tal bruidjes, misdienaars en geestelijken het schitterend versierde kerkgebouw binnen ge leid. Bij het opdragen van de PI. Mis, werd hij geassisteerd door Pastoor A. Benschop, dia ken; Kapelaan Th. Benschop, sub-diaken en Pastoor W. Voss presb. ass-, terwijl Kapelaan J. ter Riele ceremonarius was. De predicatie 'werd gehouden door Pater Dominicus (Cap.) uit Breda. Het zangkoor voerde op verdienstelijke wijze de Missa Eucharistica van Perosi uit. Na de H. Mis zongen de geloovigen een feestlied waarna de neomist weer uitgeleide werd gedaan. 's Middags werd een drukbezochte receptie gehouden in het St. Joseph-geoouw waar wij opmerkten: vertegenwoordigers van de R.K. Kiesver. Naaikrans, Kath. Kring, Vincentius- ver., R.K. Middenst. Ver., Kerk- en Arm bestuur de raadsleden Hilhorst en H. van Klooster, de oud-gemeente.secretaris J. Al- ders de gemeente-secretaris J. J. Batenburg, Pastoor Kortekaas Pater Butzelaar, Pater Do minicus kap. J. Oostveen, Dr. Rupert Sr. en Dr. Rupert Jr. en vele anderen. Het ouderlijk huis van den neomist was fraai versierd, evenals de zaal van het St. Josephgebouw, waar schitterende bloemstuk ken en ccadeaux prijkten. Op de Steenhofstraat hingen vele vlaggen uit. SOESTER SCHAAKCLUB. Oplossing stelling no. 36; Wit aan zet wint als volgt: 1. Kbl Kh7; 2. Kcl Kh6; 3. Kb2 Kg6; 4. Kb3 Kh6; 5. Kb4 Kg6; 6. Kb6 Kg7; 7. Kc4 Kg6; 8. Kd4 en wit wint. Staat de witte koning op f4, dan gaat g4 verloren; het veld f4 is een kritisch veld. Toegevoeg de veld zijn e3-g5, d4-g6, c5-f7, c4-g7, enz. Hiermede besluiten we dit soort van eind spelen. Het principe is aan de hand van eenige voorbeelden uiteengezet. Diegenen, die hierover meer wenschen te weten, kun nen dit vinden in een werkje (in het Duitsch) van W. Bahr. A.s. Dinsdagavond heeft plaats de laatste ronde van den zomerwedstrijd; de partijen kunnen eventueel ook nog den daarop vol genden Dinsdag worden gespeeld. Clubavondlederen Dinsdagavond van -12 in Hotel Carlton, Soestdijk. RECTIFICATIE. In ons vorig nummer plaatsen wij een ad vertentie vaii de schoenhandel „Rapid", To renstraat ib. Abusievelijk stond in deze advertentie; Bc\ndschoenen 36, 45 en 195 cent. Dit moet zijn: Bandschoenen maten 36 tot 45 195 ct. ZWEM-WED STRIJDEN. Zaterdag hadden in het Natuurbad de dis- tricts-w edstrijden plaats, georganiseerd door de Vrijwillige Reddingsbrigade alhier, waar voor een 9 tal berigade's uit den omtrek hadden ingeschreven. Ondanks dat het weer, en daardoor de pu blieke belangstelling, niet meeviel, is het een aardig schouwspel geworden, waarbij het aan scanning niet ontbrak. De „drenkelingen" hadder hun oudste kleedingstukken opgezocht waardoor het dikwijls op gecostumeerd zwem men leek Het temperatuur van het water was rdet bepaald aangenaam te noemen, daar door zal he. te wijten zijn dat de tijden veel al aan den hoogen kant waren. Onder de aanwezigen merkten wij op, de raadsleden Hornsveld en Stroband. Een zeer fraaie pres tatie verrichtte de Heer J. Poll, (Pol- Red dingsbrigade, Utrecht) die kans zag om 50 M. onder water te zwemmen. De Jury was als volgt samengesteld: De Heer en J. v. Gemen uit Amsterdam als voor zitter-kamprechter, J. Reiman Jr- alhier, sec retaris J. Ridzer, Utrecht, starter, M- L, v. d- Es, alhier, en J. de Beus als leden- Keerpunt-commissarissen waren de Heeren v. Houtman, Stroom en OHvier- De geluids-installatie werd verzorgd door de Heeren Engel en v. d. Brandeler alhier, op uitstekende wijze. D<" uitslagen luiden: 1. 4x25 M- estafette, gekleed zwemmen! met drenkeling. Dames: Culemborg, 3.24 3/5, iste prijs-; Amersfoort, 3.29 i/s„ 2e prijs- 1 Heeren: Amersfoort, 3.08 1/5, iste prijs-; Utrecht, 3.35 2e prijs- 100 M. gekleed schoolslag zwemmen, waar van de laatste 25 M. met drenkeling. Dames: ie prijs, Culemborg, 2.45 1/5; 2e prijs. Amersfoort, 2.51 1/5. Heeren; ie prijs, T. v. Brummelen, Zeist, 2.2£^2c prijs, I. v- Lier. Culemborg, 2-28 4/5. 4 x 50 M estafette wisselslag gekleed. Rug slag, schoolslag, zijslag, vrije slag. Dame», ie prijs, Soest, 24 2/5. (Utrecht niet opgekomen). Heeren- ie prijs, Abcoude, 4.30 3/5; 2e prijs, Amersfoort, 4.34 3/5. 50 M. gekleed rug«'a-;, zonder gebruik der armen. Dames: ie prijs M. Wammers, Culemborg, 1.30; 2e prijs A. v- d. Brink, Baam, 1.42 2/5 3e prijs R. Oostveen, Baarn, 1.42- Heeren: ie prijs P. v. Brummelci^ Zeist, I-24 3/5; 2e prijs L. v- Beurden, Culemborg, 1.32; 3e prijs C. B- Visser, Culemborg, 1.37 1/5- 100 M. schoolslag zwemmen gekleed. Dames: ie prijs S. S. Scholten, Soest, 2.26; 2e prijs M. Wammers, Culemborg, 231 2/5. Heeren: ie prijs J. Verruit, 200 1/5; 2e pr. J. Honings, Zeist, 2.04 1/5; 3e prijs W- v- Lier, Culemborg, 2.05 4/5. Popduiken gekleed. Met hurkval te water. Dames: ie prijs Mevr. Bakker, Utrecht, pnt.2e prijs R. Oostveen, Soest, 7I/2 Pnt* Heeren: ie prijs N. Ouwersloot, Abcoude, 34-2; 2e prijs G. Wouters, Baarn, 42; 3e pr. H. de Bruin, Abcoude, 43. Onderwater zwemmen ongekleed, afstand gemeten in rechte lijn. Dames: ie prijs Mej. B. Oostveen, Soest, 25 M.; 2e prijs A. v- d- Brink, Baarn,17 M. Heeren; ie prijs J. Poll, Utrecht, 50 M.; 2e prijs J. Schaeffer, Zeist, 32 M.; 3e prijs G. Wouters, Baarn, 27I/2 M. In het Restaurant had hierna de prijs-uit- reiking plaats, waarbij Mej. B. Oostveen de zilveren beker verkreeg voor het grootst aan tal behaalde punten, en Mej. Wammers Cu lemborg de zilveren medaille beschikbaar ge steld door het Gemeentebestuur van Soest. De deelnemers en deelneemsters werden daarbij toegesproken door den Heer v. Ge- men. De Fleer L. v- d- Es dankte dojury, speciaal de Heer Reiman Jr. voor het vele werk door hem verricht, terwijl Ir. Eksteen van het Stichtingsbestuur, het slotwoord sprak- Vrijdagavond kwamen de afgevaardigden van vele vereenigingen in Hotel Eemland bij een, zulks op uitnoodigmg van het Gemeente bestuur, om de inhuldiging van onze nieuwe Burgemeester te bespreken, en een commis sie te kiezen om deze plechtigheden voor te bereiden. Behalve de twee wethouders en de Gemeente-secretaris waren o.m. vertegenwoor digd de navolgende VEREENIGINGEN: Algemeen Belang, Goed Wonen, Chr. Hist Kiesvereeniging, R.K. Kiesyereeniging, R.K. Middenstand, A.D-O-, Fraternitas, Crescendo, Soest-Vooruit, Soest-Zuid, Chr. Oranje-ver- eeniging, Vrijwillige Brandweer, de buurtver- eenigingen Van Weedestraat en IConinginne- Laan, A.B-T.B., Landstorm, Soester Besturenbond, R.K. Bond voor Overheids-l personeel, E.H-B-O., Pluimvee- en Konijnen- fokkersvereeuging, R.K. Werklied enveneeni- ging, Soester Slagerspatroons, Jonge Werk man Soest, K.J-V- Soest, Schildersbond, "Ko ninklijke Bond van Oud-Onderofficieren, Frie- sche Vereeniging, E.S-V-A.C., V.V. Soest, Vrijwillige Reddingsbrigade, Soester Bouw- kring, Nut van het Algemeen, Jong- en oud Bravo, en vele anderen. OPENING. Wethouder Gasille heet de aanwezigen na mens het College hartelijk welkom, en dankt voor de zeer goede opkomst. Het is de be doeling evenals in 1926, toen wijlen Burge meester Deketh werd ingehaald, thans ook een inhuldigings-commissie samen te stellen. De nieuwe Burgemeester apprecieert het zeer dat de burgerij hem een feestelijke ontvangst wil bereiden. Ook in Soesterberg is heden avond een bespreking om daar een commissie te vormen. Spr- laat dan het voorloopige pro gramma hoorei: zooals het College een en ander zich had voorgesteld: VOORLOOPIG PROGRAMMA. De Burgemeester komende uit de richting Zeist wordt allereerst ingehaald in Soester berg, waarbii een kleine rondrit aan verbon den is daarna rijdt de Burgemeester in het open rijtuig naar Soest, waar hij wordt ont vangen nabij den Heideweg, en houdt dan een rondrit door de gemeente. 1 Na de rondrit gaat het naar het Gemeen tehuis waai te ongeveer 12 uur een plechtige raadszitting plaats heeft, waar de Burgemees ter wordt geinstalleerd. Na deze raadsvergadering wordt er ge- lunclid waarna in den raadszaal een receptie wordt gel ..oud en, waarbij iedere inwoner ge legenheid wordt gegeven zijn opwachting te maken. Hierna zou dan een bloemen-dorso kunnen volgen, iets, wat in dit jaargetijde bij zonder goed tot zijn recht zou komen. Des avonds volgt er dan een grootsch défilé van alle vereenigingen, terwijl de Harmonie een concert geeft in het Rosarium. Een en ar.dex- is natuurlijk voor aanvulling of wijziging vatbaar. Ter bekostiging van deze zaken is geld ncodig De Gemeente verkeert in een derge- lijx finantieelen toestand, dat een uitgave uit de Gemeentekas niet zal worden goedge keurd Deze gelden zullen dus uit de Burgerij moeten komen. Flierna gaat men over tot de VERKIEZING VAN EEN VOORZITTER DER COMMISSIE. Nadat vele personen candidaat werden ge steld, die geen van alle hun canditatuur kon den aanvaarden, belde men Dr. J- H. A. Ru pert op, du zich onmiddellijk bereid verw klaarde een eventueel voorzitterschap te aan vaarden, en spoedig daarna ter vergadering arriveerde Oi der spontaa^i appraus werd hij mei al gen. eet.e stemmen als voorzitter gekozen. Wethouder Gasille dankte dr. Rupert voor de aanneming zijner benoeming, namens het College en de vergadering. Dr. Rupert dankte de vergadering voor het vertrouwen in hem gesteld, en hoopte met zijn beste krachten, geschraagd door het in hem' gestelde vertrouwen, zijn taak tot een goed einde te brengen. Hierna was aan de órdende BENOEMING -VAN EEN COMMISSIE. Het College stelde de navolgende candi- daten: Mej. C- Butzelaar (Crescendo) en de Heeren: F. Gijzen (Soest-Vooruit)W. Huur- deman (R.K- Middenstand); FI. van Sitter (Harmonie); JIseger (Koninginnelaan)P. v. d- Bremer (namens de boeren)J. Lan- gelaar (Soest-Zuid); J. Helmus (Soester Be sturenbond)- J. v. d. Berg (R-K. Overheids personeel)-, W. v- Amerongen (Oranje Gar de); C- A. M. Wüst (Van Lenneps Sport pak); J- Quelle (Reddingsbrigade)* Behou dens de Heer Quelle, in wiens plaats de Heer J. Groart (Van Weedestraat) werd gekozen, namen allen de benoeming aan, terwijl de ver gadering zich hiermede kon vereenigingen. RONDVRAAG. Wethouder Gasille vroeg daarna uit de vergadering nog eenige denkbeelden. De Fleer Hornsveld zag gaarne de boeren ter paard bij het inhalen. De Heer Rademaker vroeg of de juiste route was vastgesteld, en of de schoolkinderen geen aubade zouden brengen. Wethouder Gasille deelde mede, dat de route nog niet was vastgesteld, doch dat de Burgemeester er op tegen was, dat ten koste van vele geldelijke offers de straten weer zouden versierd worden. Wilde men een ge paste versiering aannrengen, dan kon men dit gerust doen. Wat de aubade betrof, hierbij had men rekening te houden met de vacantie'». Evenwel in de commissie en sub-commissie'6 zou men een en ander overwegen. Nadat Wethouder Gasille de aanwezigen bedankt had voor de goede opkomst, ging de vergade ring uiteen. Naar wij vernemen zijn de functie's in het Comité als volgt onderling verdeeld: Dr. J. H. Rupert Sr., voorzitter; C. A* M. Wüst, vice-voorzitter; W. v. Amerong, penningmees. ter en Mej. C. Butzelaar secretaresse. DE FEESTEN OP 3 AUGUSTUS. Gaarna zouden wij hierover nog zeer uit voerig hebben geschreven. Dit is ons echter niet mogelijk. Nadat zooals uit bovenstaand verslag blijkt. Vrijdagavond met aller instemming de huldi gingscommissie was benoemd, heeft naar wij vernemen deze commissie j.1. Maandagavond vergaderd ten gemeentehuize. Op deze vergadering zouden de voorloo pige plannen voor de installatie van den bur gemeester en zijn huldiging door de burgerij zijn vastgesteld. Ook zou besloten zijn, dezf plannen in een daarvoor belegde conferentie den volgenden morgen aan de pers mede te deelen. Tot deze conferentie blijkt alleen de re dactie van ,,De Soester'' te zijn uitgenoodigd, waardoor dit blad in de gelegenheid was een opsomming van de feestelijkheden op 3 Aug. 1 te geven. Niet alleen wij, doch ook de uitgever van het plaatselijke Kath. blad en de correspon denten van alle provinciale en landelijke bla den droegen geen kennis van een dergelijke conferentie waardoor het ons en hen niet mogelijk was, minstens even vroegtijdig als een ander blad, bekendheid aan de plannen te geven. Al deze personen zijn eerst uitge noodigd tot een persconferentie op Donderdag des morgens te half 10. Als gevolg van het gewoonlijk zeer vele redactiewerk op dit tijdstip, hetwelk voor dit nummer nog aanmerkelijk werd verzwaard door de vergadering van Soest Vooruit'', waarvan elders in dit blad een uitvoerig ver slag voorkomt was het ons niet mogelijk deze conferentie te bezoeken en als gevolg daar van een programma der feestelijkheden te geven. Wel zijn ook ons de in de vergadering van Maandagavond vastgestelde voorloopige plan nen bekend geworden, doch waar ons werd medegedeeld, dat deze plannen nog wijziging hadden ondergaan, lijkt 't ons ter voorkoming van verwarring beter, thans niet te ver melden en U voor dit maal te verwijzen naai de groen-witte biljetten, welke zich bevin den aan diverse perceelen langs de wegev in onze gemeente. Vermelden we nog, dat door genoemde uitgevers en correspondenten aan het huldi- gings-comité een schrijven is gezonden, waarin tegen de toegepaste handeling met klem is geprotesteerd. Later vernemen wij nog, dat door alle ge passeerde personen de op Donderdag belegd de persconferentie niet is bezocht- GEVONDEN VOORWERPEN. Bij het politie-bureau zijn over navolgen^ de voorwerpen inlichtingen te verkrijgen: i 2 regenjassen, 3 pols-horloge's, vulpen, zili veren en gouden armband, damesjasje, koffer met inhoud, trouwring, aangeloopen 2 hon« den. De heet H. BAKKER, die voorheen bij ons werkzaam was als colporteur voor abonnementen op onze bladen en daarbij zeer terecht als zijn overtuiging heeft verkondigd, dat onze zijn, zal, nu hij door de Administratie van „De Soester" voor laatstgenoemd blad werd geworven, onze abonné's ongetwijfeld willen doen gelooven, dat deze goede eigen schappen, thans aan ander een blad verwant zijn. Het komt ons overbodig voor hiertegen een waarschu wend woord te laten hooren. Ook zullen wij niet behoe ven te zeggen, dat en het zich ook in de toekomst zullen toonen als de bladen, die het beste geven voor den laagsten prijs. GEBOREN: Gijsbertus, z. v. Sj. M. J< Rijksen en J. Kinderdijk, Beetzlaaji 75; Ber- lof, z. v. A. v. d. Veen en K. ter Laan, Nieuweweg 46a; Jacobus, z. v. J. de Rooy, en A. v. d. Schagt, Soesterb.str. 32; Adria* nus Gerardus, z. v. C. P. Marles en G. M. ten Hoove, Ferd. Huycklaan 6; Enrico, z v. B. Lenarduzzi en M. C. E. van Beek,. Braamweg 92. OVERLEDEN: Aart Johannes Heins, 60 jr., geh. m. S- de Vries, Middel wijk str. 28. GEVESTIGD: J. Kloes m. vr., Lt. Kop penlaan 16; G. Strijker invv., Julianalaan 7; N. C. Krul inw., Vredehof str. 23; C. v. Hale- wijn Schoolstr. 201W. v. Halewijn-Ponsen inw.f idem; L. M. Anthonissen m. g., Braam* weg 37; H. Deketh Beukenlaan 1; F. M.- Veringa m. vr., v. Beunigenlaan 6; C. van Breda-v. Prooyen L. Brinkweg 36; Iv. W. F.: de Veer inw., v. Lenneplaan 35a; J. Alblas* Guldemond Emmalaan 6; J. C. Hesp-v. d. Hoek m. g., Talmalaan 3; H. L. Witmans- Stoeken m. g., Pelikaanweg 13; C. Bogerd m. g., Molenstr W.Z. 61; C. C. v. Dijk inw., Oude Utrechtscheweg 6; C. A. Spijker inw., Birktstr. 88; G. H. Landweer inw., Regen* tessellaan 10. VERTROKKEN: E. E. Huyer m. g., v. Julianalaan 48a n. Maartensdijk, Tolakken- weg 29; A. Bouma, v. Soesterb.str. 125 n. Zandvoort, Kostverlorenstraat 55; E. v. Leu- ven? v. Amersf.str. 65 n. A'dam, Wingerdweg 98; J. Kareisen v. Beukenlaan 16b n. H'sum, Rossinilaan 4; T. R. Linzel, v. Kerkpad N.Z. 18 n. Rfaeden Hoogeweg 27; A. J. v. Raad m* g., v. Verl. Postweg 37 n. Weesp, IC. Muidenweg 37; J. J. de Sitter, v. Koloniew« 4 n. Bandoeng (Ned. O.-Indië); A. P. C. Bijhouwer m. vr., v. Plas"*cg 60 n. Batavia. VERHUISD: M. J. W. Hesp, v. Stations weg 1 n. Talmalaan 3; M. Wervers m. g., v« L. Koppenlaan 16 n. Amersf.str. 70b; J. N, Plemp er v. Balen m. g.. v. Steenhofstr 33 iv Steenhofstr 35; p. P. O. de Keukeleire m» vr., v. Van Weedestr. 61 n. v. Wcedestr. 39; J. G. de Winter m. vr-, v. Wj. Pyrmontlaaai 34 n. Pr. Bernhardlaan 39; E. Hofstee v&a L. Bergstr. 14 n. B. Grothestraat 56.

Soester Courant | 1937 | | pagina 6