Spontane begroeting door de bargerij. Hartelijke woorden van wederzijdsch vertrou wen in de plechtige raadszitting. F* VOIGT De nieuwe Burgemeester geïnstalleerd Dinsdag was het wederom een bijzonderen dag voor onze gemeente. Ditmaal betrof het lie installatie van onzen nieuwen Burgemees ter, den Heer Mr. W- A. J. Visser. Reeds vroeg in den morgen was het merk baar, dat op dezen dag veel stond tel gebeuren. Honderden vlaggen werden uitge stoken en tegen 9 uur trokken reeds zeer velen naar de grens onzer gemeente te Soes terberg, alwaar de Burgemeester door de Soesterbergers zou worden ontvangen begroet. De aanKomst van den Burgemeester. Even voor de aankomst van den Burge meester waren aldaar bijeen het dagelijksch bestuur der Gemeente, gevormd door de wethouders Gasille en De Bruyn en den Ge meentesecretaris, het Bestuur van Soester- berg's Bloei, de ZeerEervv. Heer Mocking, Pastoor, een deputatie van het politie-corps uit Avereest in uniform, deputaties met vaan dels en vlaggen van de Vrijwillige Brandweer „Soesterberg", Gymnastiekver. „A-G.A.V.S." Oranje-vereeniging „Wilhelmina", Maria-ver- jeeniging en Soesterberg's gemengd koor. Te vens waren opgesteld de kinderen der scholen en een afdeeling muziek, onder leiding van den Heer J. Wakelkamp, gevormd door de beide Soesterbergsche Muziekverenigingen LSt. Joseph" en „Soesterbergsche Harmonie" 'donderden inwoners van Soesterberg en 'Soest waren mede aanwezig. Na aankomst van den Burgemeester werd de eerste hulde gebracht door de schoolkinde ren, die onder leiding van den heer A. E- Wegman, den Burgemeester het hierna volgen de lied toezongen. W elKomstlied. [Welkom, welkom ruischt U toe; Hatelijk en spontaan Brengen w'allen U een groet, Bij ons binnengaan. IT~ oilon MAAt. U-oinbier te Brengen U hulde en dank. zoo oprecht [gemeend. Welkom hier in Soesterberg, r Roepen wij om het meest. Dat ge spoedig U thuis gevoele Als in Avereest. Krijg ons mooie dorpje lief, is de wensch [der jeugd. £En ook de ouders schenke gij daardoor [vreugd. Komt dan kinderen al te gaar, Zingt nu allen mee. Voor ons nieuwen burgervaar, j Luid en flink hoezee. Zingt dan luid: Hij Leve Lang, Hiep, Hiep, Hiep, hoera. De verwachtingen, dat door uw kennis, uw tact en uw wijsheid, U deze bevoorrechte plaats heeft veroverd, stemt ons dankbaarder als dat men aan protectie zou moeten denken. Mijnheer de Burgemeester, gij zijt nog jong en staat in het volle leven en als U zich ont wikkelt zooals wij dat van U verwachten, dan ben ik er van overtuigd, dat, evenals in Uw vorige gemeente, eens de tijd zal komen, dat ook wij ons leedwezen zullen uitspreken, alt gij de hoogere adspiraties welke voor U zijn weggelegd, zult gaan vervullen. Wij hebben noodig een krachtige figuur, die de stof beheerscht en die een goed organi sator is. Iemand met breede opvattingen, die zich kan inleven in de gedachtengang van anderen. Dit verwachten wij en wensch en U geluk met Uwe benoeming en geluk met Uw gezin in onze gemeente Ilc dank U. leis en Domein Soestdijk, welks momenteele bewoning ons thans 200 allerwege rheugt, naar Uwe komst reeds reikhalzend heeft uit- ders en dat U hier kracht-daiig zal mede- erken aan de belangen der inwoners. Bur gemeester Visser, Soest heeft een hetero gene bevolking, Soest is een groote stad in het klein, een gemeente in groei, een go* meente in de puberteitsjaren, dus een ge meente met vele moeilijkheden. Doch bij be langrijke gebeurtenissen is de bevolking één, is zij" homogeen en staat zij direct klaar om Soest te dienen en vooruit te brengen. Ook nu zijn alle handen direct ineengeslagen otn U oen hartelijke ontvangst te bereiden. Ik moeuJJKneaen> moge de tolk der burgerij z.jn als ik U yoor de vde neringdoendeI1 in deze tij- hartelijk welkom toeroep. Moge met God s| de bdangen Zegen, onder Uw bestuur, Soest groeien en gezien. Als gij zoo straks aan het hoofd dezer ge meente zult zijn gesteld en hare belangen zult voorstaan en verdedigen, twijfel ik er geenszins aan, of U zult daarbij zeker niet ge melde hoofdader vergeten, terwijl ik U bij voorbaat onzerzijds de verzekering kan geven, dat de Van Weedestraat U gaarne zal helpen en steunen bij Uw streven om deze gemeente te heffen uit de moeilijkheden, die spe- Hierna sprak de ZeerEerw. Heer Mocking namens de Katholieken en het Katholiek ver- eenigings-leven van Soesterberg. Naast een hartelijke gelukwenseh sprak hij de wensch uit, dat het den Burgemeester gegeven mocht zijn lange jaren en met vrucht voor onze mooie gemeente Soest te arbeiden. De Burgemeester hierna het woord nemen de, bracht allereerst danlc aan den Heer Noo- der voor zijn hartelijke woorden. Spr. gaf hierbij de verzekering, dat hij de belangen van Soesterberg zooveel als maar mogelijk was zou bevorderen, terwijl hij in de toe- bloeien I Na deze geïmproviseerde maar hartelijke toespraak volgde een daverend gejuich en een „Lang zal hij leven". Door de jonger dames Groart en Sitter werden hierna fraaie bloemen aan Mevr. Visser aangeboden en de andere commissieleden aan den Burge meester voorgesteld. Dankwoord van den Burgemeester. De Burgemeester dankte hierna dr. Rupert voor zijn hartelijke woorden van welkom en wees erop, dat wanneer Soest in de moei- lijke jaren zijn zou, hij niet alleen de medicus was om de medicijnen voor te schrijven; daarvoor had spr. raad en steun noodig van anderen. Voor de toegezegde steun was spr. zeer dankbaar. In Avereest, aldus spr. heb ik mogen werken, geschraagd door de mede- erking van de bevolking. Moge ik dit hier ook ondervinden, dan zullen wij gezamen lijk Soest en Soesterberg binden en werken voor de gezamenlijke belangen. Hierop volg de een daverend hoera van de aanwezigen, waarna opnieuw de stoet werd geformeerd. Voorop gingen 2 herauten te paard, welke met eenige tusschenpoozen door bazuingeschal de komst van den nieuwen Burgemeester aankondigden. Zij werden gevolgd door een 40-tal ruiters van den Jonge Boeren Bond, gekleed in zwarte rijpantelon en witte met groen afgezette blouses en waarbij natuur den zoo groot zijn. Dat daarbij de belangen van dit deel der gemeente, dat Soestdijk wordt genoemd, zeker niet door U zullen worden verwaarloosd, daarvan zijn wij reeds thans overtuigd. De heeren raadsleden wachten vol onge duld op U. dus U zult 't mij wel niet euvel duiden, als ik dit woord van welkom tot U en Uwe echtgenoote zooveel mogelijk bekort. Moge Uwe komst hier een tijd voor onze gemeente inluiden van voorspoed, geluk en vooruitgang, en mogen wij in later jaren in dankbare herinnering terugzien op dit oogen blik van Uw intocht op heden, als een ge lukkig moment in de geschiedenis van de ge meente Soest. En thans, Mevrouw en Mijnheer, moge ik U verzoeken nog even te willen luisteren naar hetgeen „Jong Van Weedestraat", de jeugd van de leden dezer buurtvereniging, zoo verlangend is U in dichtvorm toe te zin gen bij wijze van welkomstlied, waarvan ik mij veroorloof U een exemplaar aan te bieden, een lied opgedragen aan U en vervaardigd door onzen welbekenden dichter, den heer E. van Eeden. W «J-O «JU uurv.u-.-.., -J- J komst geen middel ongebruikt hoopte te laten, I lijk als hoofdman fungeerde de ons alter om dit gedeelte van de gemeente uit het, door [bekende Peter van de Bremer. Hierna volgdq den Heer Nooder bedoelde isolement, te ver- De heer Nooder spreekt. Na het zingen der kinderen en nadat door 5 eenige kleuters namens Soesterberg's Bloei bloemen waren aangeboden, sprak de Heer Nooder, voorzitter dezer vetreeniging, on geveer als volgt; Hooggeachte Mevrouw, Mijnheer de Bur gemeester. Aan de grens van de gemeente valt ons de eer ten deel U hartelijk welkom te heeten namens de Vereeniging „Soesterbergs Bloei" in wien men de verpersoonlijking ziet van de inwoners van Söesterberg. Zij zou in haar *aak te kort schieten indien zij als vereeni ging voor V.V.V, haar a-s. eerste burger niet zou verwelkomen. Om nu eenigzins in figuurlijken zin tot U te mogen spreken zou ik eene vergelijking wijlen aanhalen en wel in dezen vorm; Onze gemeente heeft twee polen waarvan de Noordelijke zich concentreert om het Pa ris Soestdijk en de Zuidelijke in den vorm «n het vliegveld. De warmtebron, welke hier uit ontstaat vindt zijn uitdrukking in het jaar- lijksch bezoek van verscheidene tienduizenden aan onze plaats. De Zuidpool ligt ongeveer 8l/2 K.M. van het centrum der gemeente verwijderd dus op Renigzins geïsoleerde wijze. De inwoners dezer buurtschap bestaan uit heterogene bestanddeelen en zij zijn zich uiter mate bewust van hun isolement. De gevolgen van deze geografische afzon dering heeft ons in den tijd die achter ons ligt vele malen voor onaangename feiten ge- plaats^ maar juist in dergelijke, oogenblikken gevoeld de bevolking zich één. Wij zijn \b ereid U onze volte medewerking toe te zeggen, indien U de verzekering geeft Uwe gewaardeerde aandacht te willen schen ken aan dat ver verwijderde gedeelte van de gemeentei dat toch zeker haar recht van be- •taan als bijdrage tot de welvaart onzer plaats beeft bewezen. En nu iets heer Burgemeester tot U per soonlijk. De roem welke U in de bladen is lossen. Ook bracht hij dank aan Pastoor Moc king voor de gelukwenschen der Katholieke bevolking, welke groep zooals hem bekend is, een belangrijk deel der inwoners uitmaakt. Nadat door hem ook nog dank was gebracht aan de schoolkinderen voor hun zang, aan de muziek voor de muzikale hulde en de vereenigingen voor hun aanwezigheid, steeg op, waaruit maar al te duidelijk bleek, dat de voor eenige oogenblikken voor allen nog onbekende Burgemeester in grooien mate de harten der Soesterbergers reeds had veroverd. De tocht door Soesterberg. Voor een gedeelte voorafgegaan door de muziek en de schoolkinderen en gevolgd door cle vereenigingen met de vaandels en vlaj werd hierna een tocht gemaakt langs de Radcmakerslraat, Postweg, Batenburglaan, Bannirigstraat, Kampweg, Van Marenstraat, Verl. Postweg, Rademakerstraat, Banning- straat. Tijdens deze rondtocht steeg meerdere malen een hartelijk gejuich uit de menigte op. Op de Banningstraat werd de Burgemees ter wederom ppgewacht door de muziek en de schoolkinderen. Hier werd onder bege leiding van de muziek de Burgemeesier nog- I maals door de schoolkinderen toegezongen. Een eveneens spontaan gezongen Wilhelmus en ,,Lang zal hij leven" vormde het laatste rleel der Soesterbergsche hulde. De ontvangst te Soest. Te ongeveer 11 uur kwam de stoet te Soestduinen aan, alwaar op de Middenlaan de commissie van ontvangst, bestaande uit de Heeren. dr. J. H. A. Rupert, W. Groart, J. Langelaai, J. Helmus, C- Wüst, Ir. F. Gijzen, J. v. Amerom, II. v. d. Berg, en J. Iseger, en een groote mcnschen-menigte zich hadden opgesteld. Een hartelijk gejuich steeg op toen de rij tuigen door de menschen-haag trokken. Toen juist voor de commissie het rijtuig van den Burgemeester stopte zette de Harmonie P.V-O. het Wilhelmus in. dat door den Burgemeester en zijn echtgenoote staande werd aangehoord. Dr. Rupert spreeKt. Toen de laatste tonen der muziek hadden ge klonken trad dr. Rupert als voorzitter van het Comité naar voren en sprak ongeveer als volgt; Namens de Soester Burgerij is aan mij het voorrecht Mevrouw en U, Burgemeester, har telijk welkom te heeten in uwe nieuwe stand plaats. Ik moge misschien memoreeren hoe ons 4 maanden geleden Burgemeester Dcketh ontviel door den dood, misschien moge ik ook hulde brengen aan zijn gedachtenis. Met groote spanning hebben we de be noeming van een nieuwen Burgemeester te gemoet gezien en toen een paar weken ge leden de benoeming van U als Burgemeester van Soest afkwam, toen luidden de klokken, toen werden de vlaggen uitgestoken, toen heerschte ei vreugde. Nu U hier in ons mid den gekomen bent als de drager van het hoogste gezag, nu kan ik U namens de bur gerij de verzekering geven van haar etarbied en gehoorzaamheid. Elders zag men U noode vertrekken en daarom zijn wij ervan over- de 4 rijtuigen waarin respectievelijk waren gezeten 4 leden van het Comité Soest, de Burgemeester met zijn echtgenoote, doch tertje en wethouder Gasille, in het derde rij tuig wethouder de Bruyn en de Gemeente secretaris, de Heer J. J- Batenburg, daarna de 4 leden van het Comité Soesterberg. pe- ze rijtuigen gescheiden door ruiters gesierd met sjerpen in de Gemeentekleuren. v«iipwi« ui unie langs de wegen. Bij „Zonneglorn" was een groote menigte aanwezig toen de stoet arriveerde. Hier werd een kort woord gesproken door den genees heer-directeur, dr. Jhr. Roëll, waarna door de verpleegsters een 3-tal coupletten werden gezongen van „Zegen ons Algocde" en bloe men werden aangeboden. Op de hem vlotte wijze bedankte de Burgemeester voor deze hulde. Eenige minuten later moest wederom worden gestopt bij de Van Beuningenlaan, alwaar bet bestuur van „Soest Zuid", bij tnonde van den Heer v. d- Plas, den Burge meester een hartelijk welkom toeriep, welk welkom vergezeld ging van fraaie bloemen, aangeboden door Mej. Ran. De vastgestelde route vervolgende, trok men nu via Soesterbergschestraat, Kerkstraat, Torenstraat, Middelwijkstraat en Steenhof straat langs het Gemeentehuis, alwaar dui zenden ingezetenen zich reeds hadden ver zameld om den nieuwen Burgemeester luide toe te juichen. Hier was het ook weer de Harmonie P.V-O., die zich op voortreffelijke wijze liet hooren. Gereden werd verder langs de Prins Bcrnhardlaan, Julianalaan, Regenr tesselaan, Vredehofstraat, Burgemeester Gro- thestraat. Bij de door de Buurtverecniging Burge meester Grothestraat opgerichte eerepoort, stond de Harmonie weer gereed om met de 'stoet het laatste gedeelte van de route af te leggen, doch niet eerder, dan nadat ook door het bestuur van die vereeniging ook bloemen waien aangeboden. Huldiging door de Buurt- vereen. Van Weedestraat. In de Van Weedestraat had de buurtver- veeniging van dien naam voor een aardige huldiging zorg gedragen. Voor den winkel van den Heer v Sitter n.1. waren de kinderen van de straat verzameld om het onderstaande door den Heer E. van Eeden gemaakte wel- komslded te zingen. Ook dit ging gepaard met het gebruikelijk bloemstuk, De voorzitter van de buurtvereeniging, de Heer W. Groart, sprak hierbij als volgt; EdelAchtbare Heer en Mevrouw Visser, Nu U, Mr. Visser, zoo straks in een plech tige zitting van den Soester Gemeenteraad als Burgemeester alhier zult worden geïnstal leerd, en thans op weg daarheen voor het eerst officieel door deze gemeente trekt, rust op mij, in mijne qualiteit van Voorzitter der buurtvereeniging van deze straat, de Van Wee destraat, de zeer aangename plicht U in die straat namens de gezamenlijke bewoners daar van en van de daaraan gelegen zijstraten, van harte een welgemeend woord van welkom toe tc roepen. Ik doe dat van harte. Ik geloof dat deze straat, een der hoofd aders van dAt gedeelte der gemeente Soest, Welkomstlied. Wijze: Een scheepje in de haven landt. Een hartelijk Welkom klinkt U toe! De Buurtvereeniging ,,Van Weedestraat' Begroet den Burgemeester blijde! Dat U ons mooie dorp begeert, Daarmee zijn wij zeer vereerd. Want in Zijn oude standplaats Avereest, Is Meester Visser zeer bemind geweest. Doch Avereest moest scheiden. Gij koos als standplaats 't oude Soest, ONS MOOIE SOEST! De roep ging reeds Uw komst vooruit. Dat door het Hooge Koninklijk Besluit, Ons dorp een weldaad mocht ervaren. Want Uw Bestuur in Avereest, Is Meesterlijk'1 goed geweest! Aanhank'lijkheid en onvolprezen trouw. Van alle Soestenaren! Weest beiden Welkom hier in Soest, IN 'T OUDE SOEST! (E. VAN EEDEN.) Met een hartelijke handdruk werd ook hien afscheid genomen en toog men naar het Gemeentehuis, waar de duizenden met onge duld de stoet wachtten. Een ovationeel ge juich barstte los, toen de Burgemeester het rijtuig verliet en wuivende met zijn hoed, voor de eerste maal officieel het Gemeente huis binnenging. v. d. Ven en de Gemeente-secretaris uit, den Burgemeester binnen te leiden. Toen hieraan gevolg was gegeven, las de secretaris het schrijven van G'ed. Staten en het K. B. be treffende de benoeming van Mr. W. A. T- Visser als Burgemeester van Soest, voor. Wethouder Gasille sprak hierna als volgtt Rede Wethouder Gasille. Mijnheer, de Burgemeester, Aan mg is het voorrecht te beurt gevallen U, als Voorzitter van dezen Raad en tevens als hoogste ambtsdrager in onze gemeente, op dit voor U zoo gewichtig uur, te mogen toespreken. Onwillekeurig, geachte Burgemeester, denk ik bij deze officieele plechtigheid terug aan de droeve oogenblikken, toen Uwe ambts voorganger, wijlen Mr. G- Deketh, tijdens dfl vervulling van zijn ambtsplichten, ter gele genheid van de zoo blijde incomste van hel Prinselijk Paar ,in de gemeente Soest, zijn taak niet meer kon volbrengen en wij hem eenige dagen daarna naar zijn laatste rust plaats hebben gebracht. Dit voorval was voor onze burgerij een z war en slag, doch in de overtuiging, dat Gods wil hier geschiedde, heeft zij er in berust. De zoo juist door den Secretaris voorge lezen inhoud van het Koninklijk Besluit zegt ons, dat V als opvolger, benoemd zijt tol Burgemeester der gemeente Soest. Met dezfl onderscheiding wenschen alle hier aanwezi gen, alsmede alle inwoners van Soest, U van harte geluk. Naast deze geluksvenschen is hel mij een genoegen U en Uw gezin een har* tel ijk woord van welkom toe te roepen in Uwe nieuwe gemeente. Met Uw gezin hebl U hedenmorgen Uw blijde incomste gedaan, waarbij het LJ gebleken zal zijn, dat de bur gerij van Soesterberg, Soestdi-inen, Soest en Soestdijk, tezamen vormende de gemeente Soest op spontane wijze uiting heeft gegeveq aan haar blijdschap U te mogen begroeten, als haar Burgemeester, en aan haar vreugde Uw gezin te mogen rekenen tot ha^r nieuwe medeburgers .ooruil gegaan, kan ons .niet anders ah blijde toigd, dat U in Soest dezelfde toew ijding j dat met recht ttotsch is op d"en naam Soest- •Sommen Ivoor de gcmecnte-zakca zal hebben, als Ldiik en nagelf-p-ftn ja aan hfit P-artieulLa. 0 De Raadsvergadering. In de Raads-zaal, die voor deze gelegen heid aardig versierd was, waren reeds lang voor de vergadering vele genoodigden sa mengekomen om getuige te zijn van het ko mende gebeuren. Onder de vele aanwezigen merkten wij op: de Burgemeesters van Amersfoort, Mr. Graaf van Randwijck; van Baarn, Jhr. J. V. C. van Reenen; van Eemnes, Mr. J. H. van Og- trop; van de Bilt Baron van den Borch van Verwolde; van Ommen, J. Nering tot Bögcl; de Gemeente-secretaris, 4 raadsleden, de loco burgemeester 2 ambtenaren en een deputatie van het politie-corps uit Avereest; de Gemeen te-Secretaris van Ommen; Baron van Heem stra; de Commandant van de L.V.A., F. A- van Heyst met zijn adjudant de 1ste Luit.- vlieger J. Wijnkamp; de wnd. directeur van het Luchtvaartbedrijf, H. H. van Gorkum met zijn adjudant Ir. Klinkhamer; vele familie leden van den Burgemeester, de gemeente ambtenaren en werklieden, het Comité en vele anderen. Nadat alle raadsleden aanwezig waren, ook de Heer van Klooster was aanwezig, opende ue loco-burgemeester Wethouder H. J. Gasille, de vergadering en stelde allereerst aan de orde^ punt 1 der agenda, het aangaan van een geldleening groot f 105-400Dit punt werd z.h.s. goedgekeurd. Vervolgens stelde hij voor te besluiten tot aankoop van een stuk grond aan de Birktstraat, voor den prijs van f 3100.Dit punt werd ook z.h.s. aan genomen. v_Hierna noodigde hjj de Heeren Zijlstra en Burgern. Grothestraat 30 Telefoon 363 - Soest GED1PL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL, ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een vertrouwd adres! Wij waardeeren dan ook bijzonder de aan«« vvezigheid van Uw gezin, omdat vanaf dit oogenblik nauwe betrekkingen ontstaan tus- schen Uw gezin en de burgerij van Soest. Met voldoening hebben wij vernomen, dat onderlinge waardeering U en Uw gezin met de burgerij van Avereest hebben verbonden en dat Uw vertrek naar Soest door die ge beente en haar inwoners, als een groot ver hes wordt beschouwd. Wij weten, dat be doeld vertrek ook U en Uw gezin zwaar ge vallen is, maar laat ik U verklaren, dat U, er van verzekerd kunt zijn, dat Soest en hare inwoners U vandaag met volle instemming en vertrouwen ontva igen. De burgerij zal U, met erkenning van het aan U gegeven ge* zag, tegemoet treden met gevoelens van voorkomendheid en bereidwilligheid, zij ver wacht, dat ondei Uwe leiding, hare belangen vedhg zullen zijn. Vanuit den Raa.l, mijnheer de Burgemees ter, wordt U en Uw gezin eveneens een hartelijk welkom toegeroepen. De verhouding lol dti College, waarvan U ambtshalve tot Voorzitter zijt aangewezen, is uit den aarxl der zaak, vanwege de veler lei geestesstroomingen onder zijn leden, ge heel anders. De gemeenteraad verwacht van IJ eene goede en zakelijke leiding bij de be handeling van vele moeilijke vraagstukken, welke zich in deze mooie en groeiende ge meente opdoen Doch deze verwachting gaal gepaaid met den ernstigen wil zijnerzijds. Uwe leiding te aanvaarden, om alzoo gezamenlijk en met erkenning van ieders inzicht, alleen en uitsluitend het belang van onze gemeente te dienen. Met vertrouwen en vreugde heeft de Raad Uwe benoeming tot Burgemeester vernomen, omdat reeds aanstonds bekend was, dat het Uw ernstig streven zal zijn, Uwe geheele persoonlijkili^aa te geven aan de belangen van de gemeente, waarover U dooi Hare Majesteit de Koningin met het hoogst* gezag zijt bekleed. Er wacht U, geachte Burgemeester, ecu groot arbeidsveld. De gemeecitehuishoudmg zal U roepen tot oplossing van vele vraag stukken. terwijl daarnaast de financiecle po sitie van de gemeente, om ernstige verbete ring vraagt. Wilt echter op dit plechtig oogenblik, van den Raad de verzekering aanvaarden, van zijn ernstigen wil, om met U in onderlinge samenwerking te trachten, de vele moeilijk heden, die er zijn en die nog zullen komen, te overwinnen. Het dagelijksch Bestuur der gemeente heeft U reeds bewijzen van sympathie gegeven en heeft U zijn volle medewerking toegezegd, terwijl U er zich van verzekerd moogt reke-* nen, dat onze hooggeachte Secretaris en al zijn medehelpers U bij Uwen dagelijkschea arbeid in het waarachtig belang van de ge meente Soest zullen terzijde staan. Het College van Burgemeester en Wet houders aanvaardt gaarne Uwe leiding ea hoopt daarbij op onderlinge waardeering en vertrouwen in eendrachtige samenwerking. U zult wel begrepen hebben, dat ik met de medehelpers van den Secretaris onze ge meente-ambtenaren bedoelde. Het is voor ny

Soester Courant | 1937 | | pagina 5