Geef Uw vrienden en kennissen die ook bons, plaatjes e.d. verzamelen, den raad hun overtollige bons en plaatjes te ruilen bij Ons Ruilbureau. Reeds 12 jaar lang het adres. Wij willen gaarne helpen Uw albums te completeeren. Deze plaatjes en bons hebben voor ons Bureau niet alle de zelfde waarde. Wij drukken de verhouding der waarden uit in punten. De volgende firma's zijn in ons fonds vertegenwoordigd. Achter iederen firmanaam is het aantal punten dat door ons Bureau voor deze maand (zie datum achterzijde) is vastge steld, genoemd: Bussink 10, Douwe Egberts 6, van Delft 10 (Vogelplaatjes en Bijtjesbons), Dobbelman 5 (Wereld in Beeld-plaatjes), Droste 20, Everlasting 20, Hagzegel 10, Haust 5, Hille 8, Holl. Zw. 3 (weegschaaltjes), Paul Kaiser bons 6, plaatjes 5, Klaverblad 8, Kwatta 3, de Leverzeepbons 25, Pleines Duif- merken 25, van Nelle 4, Patria 10, Pleines 3 (Ufaplaatjes), Klokzeep- en Sneeuwwitbons (niet van de Fa. Haas v. Br.) 15, IJzendijkpunten 5, Verkade 5, alle andere bons en plaatjes na overeenkomst. Attentie'. Dobbelman, Pleines Ufa, Hag, Patria, Hilleplaatjes, Klaverblad en Verkade, mogen niet meer ingezonden worden. Van het puntenaantal dat U inzendt, trekken wij 5°/0 af. Wij hebben gevulde albums te koop van Verkade, Hille, Honig, Droste, Dobbelman, Klaverblad e.a. Gelegenheid tot persoonlijk ruilen, eiken Zaterdag van 3—6 u. n.m. Kerkpad Z. Z. 23, uitgezonderd Juli en Augustus. Wilt U trouw op de hoogte komen van alle mededeelingen omtrent Ons Ruilbureau, leest dan geregeld „De Standaard". Bij iedere ruilaanvraag 15 cent voegen, te storten op Post rekening 136449. Ons postadres isOns Ruilbureau Soest.

Soester Courant | 1938 | | pagina 6