DE NIEUWSBODE Kennisgevingen Plaatselijk Nieuws "Vertellingen uit êemland Ons nieuwe blad SPORT NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR DE GEHEELE EEMSTREEK ZONDAGSDIENST Hoe Soest een nieuwe kerkklok kreeg Een wijs woord voor ieaeren dag EERSTE JAARGANG Nj. 1 Abonnementsprijs 75 cent per 3 maanden, franco per post 85 cent. Losse nummers a 6 cent aan de bureaux VERSCHIJNT DES VRIJDAGS Im. dit UaA öptyeMmeH „De. JjaacMche (auumt" m „De Soeitec taucoMt* VRIJDAG 2 JANTURI 1012 Advertenties: per regel 15 ct., lussol,, tekst dubbel tarief. Contract-adve, tegen lager tarief Advertenties worden aangenomen ter. uiterlijk Donderdagavond aan de bureaux Hoofdredacteur: F. H. BAKKER, Baarn Bureau te Baarn: Laanstraat 58, Tel. 2263 Bureau te Soest: Van Weedestraat 35, Tel. 2566 Directeur: G J SMIT Soestdijk Met dit blad verschijnt het eerste nummer van ons nieuwe blad „De Nieuwsbode". Zooals te Soest per circulaire en te Baarn in het laatste nummer van „de Baarnsche Courant" reeds werd gemeld, is, als gevolg van een door de Commiosie voor Persreor ganisatie getroffen beschikking, met ingang vr.n 1 Januari 1942 een fusie ontstaan tusschen „De Soes- ter Courant", uitgave Drukkerij Smit te Soest en „De Baarnsche Courant", uitgave Drukkerij Bak ker te Baarn. Be de bladen zullen dus met ingang van 1942 niet meer afzonderlijk verschijnen, doch tot één blad ver- eenigd uitkomen onder den naam „De Nieuwsbode", waarvoor den abonnementsprijs van 75 ct per kwartaal is vastgesteld. Zij, die tot het laatste oogenblik van verschijning geabonneerd wa ren op één van beide bladen, zullen wij ons nieuwe blad regelmatig doen toekomen. De verschijning van dit blad in de geheele Eemstreek houdt in, dat regelmatig opname zal plaats heb ben van al het nieuws en alle ad vertenties uit de geheele streek. Door de verschijning echter van het laatste nummer van „De Baarnsche Courant" op Oudejaars avond en de groote spoed, waarme de dit eerste nummer moest wor den samengesteld, komt de bedoel de streekgedachte in dit eerste nummer niet geheel tot uiting; doordat veel nieuws en advertenties der laatste dagen reeds werden ge- piaatst in bedoeld Oudejaarsnum- mer van „De Baarnsche Courant". Vanzelfsprekend zal dit in de vol gende nummers anders zijn. Bij de verschijning van dit eerste nummer willen wij geen groote en schetterende beloften doen met be trekking tot den inhoud van ons nieuwe blad in de toekomst; alleen zeggen wij, dat wij ons geheel zul len geven om ons blad te doen zijn de vriend van alle gezinnen in de bij de verschijning van ons eerste nummer reeds pl.m. 6500 bedraagt. Dit aantal zegt tevens, dat „De Nieuwsbode" het meest gelezen blad in de Eemstreek is en daar door ook het meest aangewezen voor plaatsing van handels-, fami lie- en kleine advertenties. Aanbie ding hiervan kan dagelijks geschie den aan de kantoren van Drukkery Bakker te Baarn en Drukkerij Smit te Soest. BEKENDMAKING HINDERWET De Burgemeester der gemeente Baarn, ten deze waarnemende de taak van het College van Burge meester en Wethouders dier Ge meente, brengt ter algemeene ken nis: dat bij zijn besluit van heden, aan A. H. Hak en zijn rechtverkrijgen den, vergunning is verleend tot het oprichten van een electrische za gerij en het inbedrijfstellen van een cirkelzaag met electro-motor van 4 P.K., op het perceel, kadastraal bekend als Gemeente Baarn, Sectie B„ N'o. 9734, gelegen aan den Dal- weg no. 3 alhier. Baan, 31 December 1941. -* De Burgemeester voornoemd, F. s' Jacob, L.B. De Secretaris, B. de Die. BAARN Van Zaterdagavond 17 uur tot Zon dagavond 23 uur zyn te raadplegen de doktoren: C. v. Waalwijk v. Doorn, Ted. v. Berkhoutstraat 14. W A. v. Griethuysen, Oranjestr. 14 S. Meihuizen, Dalweg 10. I. Vriesendorp, Nieuwstraat 8. J. W. P. van Geelkerken, Ketting- weg 23. APOTHEKEN BAARN Apotheek Ju Uns. Die ook deze week van 's avonds 8 uur tot de volgende morgen half 8 de nachtdienst vervult. SOEST Bondag a.s. geopend: Apotheek „Soestdijk", Van Weedestraat 46, uiefoon 2487. BAARN PENSIONGIDS BAARNS BLOEI Het bestuur der V.V.V. „Baarns Bloei" herinnert de lezers er nog maals aan, dat, ingevolge bepalin gen van overheidswege, de pension- gids in 1942 veel vroeger dan an ders zal verschijnen. Hotel- en pensionhouders, die hun adressen in dezen gids vermeld wenschen te zien, wordt verzocht, daarvan vóór Woensdag 7 Jan. a.s. kennis te geven aan het Verkeers- huis. Adressen, die na dezen datum bin nenkomen, kunnen niet meer wor den opgenomen. Ook bijschrijving van eventueele adressen is dezen keer uitgesloten. SOEST INLEVERING JACHTGEWEREN Door den Hoogeren SS- en Politie leider bij den Rijkscommissaris voor het bezette Nederlandsche Ge bied is bepaald, dat alle jachtgewe ren zoowel kogel- als hagelge- weren welke thans zijn uitge reikt, bij het Hoofd van Politie moeten worden ingeleverd. De inlevering zal plaats hebben van 210 Januari 1942 op het Bureau van Politie te Soest, afd. Bijzondere Wetten en wel van 912 uur en van 1417 uur. Na 2 Januari 1942 mag geen ge bruik meer worden gemaakt van deze jachtgeweren. De verplichting tot inlevering strekt zich ook uit tot de bij de jachtgeweren behoorende munitie en de ,voorloopige verklaring". RIJWIEL GEVONDEN Een rood gebiesd en ongetwijfeld van diefstal afkomstig heerenrij wiel werd gevonden in de bosschen van Pijnenburg. Zooals gebruikelijk in dezen tijd, waren de banden en eenige belangrijke onderdeden na- BINNENBRAND Door het warm loopen en vlam vatten van een electro-motor van een ventilator, brak Maandagmid dag brand uit in de Studio Van Vlijmen aan den Smitsweg. Hoewel de brandweer direct werd gewaarschuwd, behoefde deze geen hulp te verleenen, daar het perso neel kans had gezien de vlammen direct te dooven. Toch ontstond nog al eenige schade welke echter door verzekering wordt gedekt. KERSTFEEST-VIERINGEN Soest. Als naar gewoonte hebben ook dit jaar de Zondagsscholen te dezer plaatse het Kerstfeest gevierd. Eerste Kerstdagmiddag waren de kinderen van Ned. Herv. Zondags scholen in de Oude Kerk bijeen, on der leiding van den voorzitter der Vereeniging-, den heer J. v.d. Lugt. De belangstelling van de ouders en anderen was zeer groot, zoodat het kerkgebouw vrijwel geheel gevuld was. Na een gemeenschappelijk ope- ningsleidGezang 6:1 en 2Be reidt, bereidt uw harten.ging de heer van der Lugt voor in gebed om daarna een kort openingswoord te spreken. De Kerstgeschiedenis werd verteld door Ds. J. J. v. Schaick. Kinderzang, orgelspel en gemeentezang wisselden vervolgens elkander af. De heer J. Leertouwer gaf nog een kerstvertelling ten bes te, die aandachtig werd beluisterd. Een 9-tal kinderen, die den 14-jari- gen leeftijd hadden bereikt, namen afscheid van de school en ontvin gen een bijbeltje waarin een toe passelijke spreuk was geschreven. Alle kinderen kregen tenslotte eenige versnaperingen en een aar dig leesboekje. Een groote mooi verlichte kerst boom prijkte naast den preekstoel. In Hees waren de kinderen 2e Kerstdagmiddag bijeen in het kerk gebouw aldaar, onder leiding van den heer S. van Gorkum. De kerstgeschiedenis werd hier verteld door Ds. E. Groeneveld. Ook hier wisselden kinderzang, koorzang en gemeentezang elkaar af. De heer Van Gorkum vertelde nog van „Oude Koos" en van „Jaap", een toepasselijke geschie denis, die met aandacht werd be luisterd. Ook hier was een mooie kerstboom aanwezig. In de Gereformeerde Kerk a. d. Soesterbergschestr. werd 2e Kerst dagmiddag het feest gevierd. Ook hi was de belangstelling groot. Vertellingen door de lieeren Boere- ma, Hornsveld en Van der Heuvel In onze serie „Vertellingen uit Eemlana", welke wij regelmatig in ons nieuwe blad hopen te geven, plaatsen wij als eerste bijdrage een vertelling over een oude Soester kerkklok. De oude archieven van Soest geven ons eenige bijzonderheden over de wijze, waarop Soest deze nieuwe klok kreeg en wel de kleine, die nog altijd in de gemeentetoren (Herv. Kerk) dienst doet. Op den 6den Maart 1709 deelt de kerkmeester in de zitting van den Gemeenteraad een Jobstijding me de. De kleine klok in den toren is n.1. gebarsten en kan niet langer meer dienst doen. Ja, dat hebben de vroede mannen allen reeds ge vreesd, want het geluid van de patiënte was in den laatsten tyd inderdaad klagelijk. Daarom be sluit men een andere klok van de zelfde zwaarte te koopen, een gewichtige resolutie, want het zal een gat in de schraalvoorziene ge meentekas slaan. Het Soester Gerecht (of Gemeen teraad) wil dan ook goed toezien en geen kat in den zak koopen. 't Veiligst is, vooraf eens te onder zoeken, wat een nieuwe klok zou kosten. Aan den schepen Jacob Teunisse wordt opgedragen naar Amsterdam te gaan en met een klokkegieter te onderhandelen; hij zal dan van zyn bevindingen in het Gerecht rapport uitbrengen. „Voor welke te doene reyse", zegt het Noytulenboek, „hem is toegeleijd de somme van drie guldens". Verbeeld u, drie gulden voor een reis naar Amsterdam. Op welke wijze onze gelukkige Schepen, die op kosten van Soest den grooten koop zou mogen zien, ik zeg op 'woi&o wijze xiij cueu tocmcfeeci, zegt het Notulenboek niet; ge kunt dus uw fantasie aan 't werk zetten. Mogelijk ging onze schepen op zijn onderdanen, oftewel op zijn voeten, er heen; misschien ook heeft hy paard en wagen genomen en is hy langs den smallen zandweg naar Amsterdam gehotst. En dan drie gulden voor reis- en verblijfkosten, nu, royaal zal het niet geweest zijn. Maar misschien was onze schepen 't bezoek aan Amsterdam ook wat waard. Op 24 April brengt Teunisse ver slag uit. Het scheen hem nog al voorspoedig gegaan te zijn; want men besluit eenparig den klokke gieter te verzoeken naar Soest te komen tot een nader onderhoud, natuurlijk met vergoeding van de reis- en verblijfkosten. En nog geen week later verschijnt Claas Noorden, de beroemde gieter, in 't Gerecht van Soest en zeg gen de Notulen heel deftig „en is met denzei ven wijdloopig gerais- sonneert en gesproken en de klok hem aanbesteet en accoort ge maakt." Hij zou n.1. de oude klok inruilen tegen behoorlijken prijs, zoodat voor Soest de kosten nog al zouden meevallen. Ziet u, 't Gerecht ging niet over y's van één nacht: alles moest vooraf nauwkeurig worden vastgesteld. Maarde historie is nog niet uit; ik zou haast zeggen: het mooiste komt nog. Het blijkt uit de Notulen van 21 Mei, dat de nieuwe klok reeds gegoten is en nu wordt een parig besloten, dat de heer Mr. Wil lem Hendrik Copes, schout; Cor- nelis Reijers van Altena, buur meester Willem Janszoon Huygen, Schepen en Johan van Sandick, secretaris, met hun vieren naar Amsterdam zullen gaan om de nieuwe klok in ontvangst te nemen en zijn geluid (zijn „raisonnance" schrijft de secretaris) te hooren en vooral om het wegen der oude klok bij te wonen. Ziet u, dat Soester Gerecht wil zich liefst niet laten bedriegen. Zoo trokken dan de vier heeren naar Amsterdam en volbrachten in alle punten hun opdracht. Op 22 Aug. rapporteerden zij in het volle Gerecht het volgende. De nieuwe klok weegt 1669 pond tegen 14 stuiver het pond, maakt 1168 gld. 6 stuivers; de nieuwe klepel (er staat knepel) weegt 65 pond, te gen 7 stuiver, maakt 27 gld. 15 st., met nog een ijzeren bout, samen bijna 1200. De oude klok weegt 1384 pond k 10 stuivers en de oude knepel 38 pond 1 stuiver, te zamen bijna 700.zóodat Soest moet bijpas sen 503 gld. 13 stuiver. Mij dunkt, dat was nog al schappelijk voor een klok van 1200.waarde. De buurmeester Van Altena heeft er reeds 300.als voorschot op betaald; en verder aan 5 knechts elk 28 stuivers „tot verteeringe volgens oud gebruik en 28 stuivers aan de meyden". (Wat die „mey- den" aan de klok deden, weten wij niet). En dan eindigt deze geschie denis van de nieuwe klok in 't No tulenboek aldus: „Bovenstaand rapport is door die van den Geregte (dus voor 't Ge meentebestuur) aangenaam bevon den en zijn de gecommitteerden (dat zijn de vier heeren) voor hun genomen moeiten bedankt". Wanneer u thans de kleine klok in den slanken toren van Soest hoort roepen, zult u er zeker nog wel eens aan denken, wat een evenement haar bestelling en haar aankomst voor ons dorp geweest is. wisselden af met kinderzang, koor zang onder leiding van mej. Jongs- ma en gemeentezang. De kerk was aardig met dennegroen versierd. Er was geen kerstboom. De Zondagsschool van de Chr. Ge- ref. Kerk heeft ook 2e Kerstdag- middag in het kerkgebouw a. d. Ju- lianalaan het geboortefeest van on zen Heiland gevierd, waarvoor be halve de kinderen ook velen waren opgekomen. Er was geen kerst boom. Zang en vertellingen wissel den elkaar af. In de groote zaal van Eltheto in Soest-Zuid waren Dinsdagavond zooveel menschen by elkaar, dat lang niet allen een zitplaats konden krijgen. Men gaf een kerstwijdings- avond, onder leiding van Ds. J. J. v. Schaick, die de bijeenkomst met gebed opende en een kort wel komstwoord sprak. Mej. v. Schaick vertelde een kerstverhaal. Hierna werd een leekenspel opge voerd door een 20-tal jongelui, die zich zeer goed van hun taak heb ben gekweten. Met ontroering heeft men het devote spel aanschouwd. De. Van Schaick besloot met dank zegging. Dinsdagmiddag heeft ook de Vrou wen Electriciteits-Ver., afdeeling „Eemland" in de kleine zaal van „Religie en Kunst" het Kerstfeest gevierd, onder groote belangstel ling. De zaal was aardig met spar- regroen en hulsttakken versierd, terwyl een mooi kerstlampje de sfeer nog verhoogde. Mevrouw Schreuder-Malta heette allen welkom en meende, dat de Kerstfeestviering voor de moeilijke omstandig"•'er niet moch^ *"rkep Zang, een vertelling door Mevr. Hoek, vioolspel door den heer H. Jung met begeleiding van mej. Van Ieperen, wisselden elkaar af. Ook werd een kopje thee geserveerd. TWEE GROOTE VOORSTELLINGEN Het buitengewoon slechte weer in Augustus j.1. had tot gevolg dat, van de vier, door het Openlucht theater gecontracteerde voorstel lingen er slechts twee konden plaats vinden. Door deze omstan digheid hebben de houders van sei zoenkaarten van het Openlucht theater nog recht op twee voorstel lingen. De eerste dezer voorstellin gen zal gegeven worden op Dins dag 6 Januari a.s. in de groote zaal van het St. Josephgebouw Steen- hoffstraat en wel een buitenge woon aardige cabaret-avond met medewerking vanDaan Hooykaas, als conferencier en chansonnier; The Harmony Sisters, de welbeken de radio-artistenMr. Oradi, imi tator; P. Kellenbach a. d. vleugel. Over deze voorstellingen schreven de dagbladen o.m. „Daan Hooy kaas zocht en vond aanstonds con tact. Mr. Oradi de bekende radio imitator, die een z.g. aetherrond- gang bracht, oogstte een stormach tige byval met zyn meesterlijke weergave van een tenniswedstrijd, de T.T. races te Assen en Indische Kampvertelling enz. De zaal hing aan zyn lippen. „De Harmonie Zus ters" hadden terecht veel succes. Van charme en den heerlijken sa menzang werd volop genoten." TAXATIE VAN PAARDEN De Landbouw Crisis Organisatie voor Utrecht mftakt bekend, dat or Ma-ud' P téo»v-i 1P4* voormiddaga van 101 uur te Utrecht, Veemarktterrein, gelegen heid zal bestaan tot het laten tax- eeren van paarden. Zy, die aldaar een verkoopkaart wenschen te ontvangen, dienen zich behoorlijk te legitimeeren. Tevens zyn zy verplicht de naam, het volledig adres en het org. no. van den georganiseerde, die het paard te koop aanbiedt, op te geven Bij niet voldoen hieraan zal geen verkoopkaart worden uitgereikt. Paarden, geboren vóór 1939 zullen alleen dan worden getaxeerd, in dien hiervoor een bijzondere aan koopvergunning aanwezig is. SOEST Geboren: Wouter, z.v. R. Nieuwen- huis en J. v. Boeyen, P. v. d. Bree- merweg 1; Maarten Arie Marie, z. v. A. Th. M. Splinter en M. Cam- maert, Rademakerstr. 24; Marijke, d.v. C. Zwan en W. H. M. Reiman, Bosstr. 61. Ondertrouwd: W. Doornekamp, 20 jr., smid, Schrikslaan 59 en J. B. v. d. Veer, 20 jr., Schrikslaan 57 R. H. Bruning, 29 jr., ass. landb. voorl. dnst., Wieringermeer en M. A. Zomer, 23 jr., v. Weedestr. 32a A. Bakker, 33 jr., timmerman, Hil versum en C. G. v. 't Klooster, 26 jr., Braam weg 58. Gehuwd: W. v. d. Weerd, 38 jr., timmerman en I. Hamdorff, 54 jr., Pr. Bernhardln. 56. Overleden: Everharda v. Logten- steijn, 64 jr., ongeh. L. Brinkw. 33. Geertje v. d. Broek, 51 jr., geh. m. H. W. v. Dijk, Korteweg 2; Hen- drikje Maria Gubbi, 45 jr., geh. m. H. J. Eichelberg, den Blieklaan 65. VOETBAL S.E.C. KLOPT A.P.W.C. OP BIRKHOVEN Zondag 28 December vond op Birk- hoven te Amersfoort de competitie wedstrijd A.P.W.C.—S.E.C. plaats de Amersfoorters hebben de over winningenreeks van S.E.C. niet kunnen stuiten en de opmarsch naar het kampioenschap gaat ge stadig voort. Het is een spannende wedstrijd ge weest met middelmatig spel, maar dat was niet te verwonderen, want het speelveld was keihard bevro ren. Op zoo'n hard terrein durven de spelers zich niet geheel te ge ven, terwijl de balbehandeling van de spelers een uiterste behendig heid vereischt. Gezien deze nadeelige factoren heb ben de spelers er van gemaakt wat er van te maken was; de scheids rechter hield het spel zeer kort en gezien de bestaande rivaliteit tus schen beide clubs was zijn taktiek lang de slechtste niet. S.E.C. kwam in de bekende opstel ling uit, alleen was E. Jansen ver vangen door Koster Jr. Deze ver andering vonden wij geen verbete ring, wel deed Koster zijn best, maar het ontbreekt hem aan rou tine. Direct na het beginsignaal trok S.E.C. ten aanval en de A.P.W.C.- defensie moest direct alle krachten inspannen om onheil te voorkomen. Langzamerhand gelukte het den Amersfoorters eenigszins aan den druk te ontkomen en ook A.P.W.C. kwam nu los; de S.E.C.-defensie retourneerde echter onverbiddellijk na eiken aanval den bal en gele genheid om een goed schot te los sen werd den Amersfoorters niet gelaten. Bij een S.E.C.-aanval gelukte het den rechtsbuiten Klompenhouwer, de ver opgedrongen A.P.W.C.-backs snel te passeeren en met een vlie gend schot, onhoudbaar voor den uitgeloopen doelman, bracht hij den stand op 01 voor S.E.C. Met energie speelden beide partyen verder, maar de beide verdedigin gen hielden stand en met onveran- derden stand kwam de rust. De tweede helft begon met een meerderheid van de thuisclub en hoewel er verscheidene gevaarlijke situaties voor het S.E.C.-doel ont stonden, de S.E.C.-verdediging, trouw bijgestaan door de terugge trokken middcnlinie, wist van geen wijken. Enkele goedgerichte scho ten werden door doelman Wyn- gaard vakkundig behandeld en dat beteekent nul op het request. Het spel geraakte daarna meer ver deeld; midvoor Post kreeg een fraaie kans om te scoren, maar hy L' v-v»- (y i\j> h" vj— ZONDAG. Sommige menschen slapen met één oog open, andere waken liever met beide oogen dicht. MAANDAG. Een man is het zwakst, w neer een mooie vrouw hem vei L-'t, dat hij zoo sterk is. DINSDAG. Sommige menschen leven met hun ne beloften als met hunne hand schoenen, ze trekken die uit en aan zooals het te pas komt. WOENSDAG. Zich tevreden stellen met wat men heeft, is de eerste voorwa°rc tot geluk. DONDERDAG. Open uw hart niet aan ieder mensch, maar bespreek uw za»k met u zelf. VRIJDAG. Wensch niet alleen vooru" te gaan, beproef het ook. ZATERDAG. Wie grieven kweekt, zal distelen in zijn hart doen groeien. naast. Er is dan ongeveer nog een kwartier te spelen als rechtsbinnen Reyerse, na een scrimmage, den bal ver buiten het strafschopgebied vrfl krijgt. Hij lost onverwachts een fraai hard schot, dat doel treft en S.E.C. leidt met 02. Met dezen veiligen voorsprong speelt S.E.C, rustig verder en de Amersfoorters krijgen geen kans meer zelfs den eer te redden. Met een verdiende 02 overwin ning voor S.E.C. komt ten slotte het einde. Voor de 4e klasse M speelden aan den LeusderWeg te Amersfoort ook Amsvorde tegen Quick. Het werd een onsmakelijke vertooning, die meer op een boks- dan op een voet balwedstrijd geleek. Eenige spelers van Quick werden door den scheidsrechter van het speelveld gezonden. Deze Amers- foortsche club maakte inde. tijd zoo'n kabaal over het spel vrn S.E.C., het was geen spelen te Soest, maar het gebeurde van j.1. Zondag bewijst dat het Quick be stuur de vuile wasch zelf maar eens goed moet reinigen. Amsvorde won ten slotte met 65 De stand van de 4e klasse M ziet er nu als volgt uit: S.E.C. 11 10 1 0 21 36-9 A.W. 12 8 2 2 18 56-14 Sopla 11 4 3 4 11 27-26 Quick 12 5 1 6 11 42-40 Amsvorde 12 4 3 5 11 33-39 A.P.W.C. 10 3 3 4 9 31-30 Kampong 11 4 1 6 9 33-37 R.K.B.V.V. 11 3 2 6 8 21-47 L.V.V. 10 0 2 8 2 14-49 Het programma voor Zondag 4 Januari 1942 vermeldt de volgende wedstrijden N.V.B. Res. 3e klasse J 2.30 S.E.C. H—Patria H te Soest N.V.B. Afd. Utrecht le Klasse B 2.00 Be-QuickDe Stichtsche te Soest. 3e Klasse A 2.00 D.I.O.S.De Meervogels te Soestdijk. Res. 2e klasse B 12.00 S.E.C. EUF.A.K, H te Soest. Res. 4e Klasse H 2.00 Velox V—S.E.C. V te Utrecht. De eerstvolgende wedstrijd Kam pongS.E.C. is uitgesteld. De S.E.C.-reserves krygen bezoek van Patria II uit Zeist en kunnen door eeri overwinning hun positie op de ranglijst verbeteren. Voor Be-Quick is de wedstrijd te- •n De Stichtsche van zeer groot belangdeze Utrechtsche ploeg be hoort niet tot de sterkste, zoodat de Be-Quickers a.s. Zondag de kans hebben een of twee winstpunten te veroveren. W\j verwachten Zondag aan de Ferd. Huycklaan een span nende wedstrijd met een uiterste krachtinspanning van S©-Qoick om het degradatiegevaar vsoe iped tm verdreven. Gezien het resultaat van eenige w^- ken geleden tegen de leider» IJ.F.C, is ook nu succes zeer wel mogelijk. D.I.O.S. krijgt aan de Belvedèreweg bezoek van De Meervogelshet wordt hoog tijd dat de Soest dij kers hun supporters eens verrasseD met fw rvverwinning

Soester Courant | 1942 | | pagina 1