T A K's Begrafenis Onderneming Brandstoffenhandel Over smaak van Soester leverworst valt niet te twisten. OMROEPERS PON Y-T AX S.E.C. verliest eervol van de kampioen C.D.N. Eerste Soester Opgericht 1899 Fa. J. C. Haks Dz. DirecteurD. HOOLWERF. Telefoon 2731 KantoorHEUVEL WEG 18. BEGRAFENISSEN TRANSPORTEN CREMATIES SOESTDIJK - TEL. 2186 Ritten voor Zon- en Feest dagen TIJDIG bestellen. Wenscht U op zeer discrete wijze in kennis te komen? Wendt U dan tot het grootste meest vooraanstaande bonafide Bureau in ons land. Volkomen serieuze bemiddeling! Discretie is voor ons een persoon lijke eerezaak. Alle inlichtingen worden U geheel vrijblijvend, in blanco couvert toegezonden door Bureau „Succour", Agathastr. 145, Den Haag. Telef. 2 lijnen 770754-770713. Kantooruren 109 uur. RIJWIELDIEFSTALLEN. De rijwieldieven zijn de laatste da gen weer goed in de weer geweest. Van den heer B. A. S. verdween een rijwiel, hetwelk-tijdelijk geplaatst was vóór perceel No. 40, Laanstraat. Een der plaatselijke huisartsen kwam tot de onaangename ontdek king, dat zijn rijwiel, hetwelk was geborgen in de garage, achter zijn woning, gestolen was. Een Hilversumsche dame, die zich een oogenblik verpoosd had in hotel Groeneveld, miste, toen zij wilde ver trekken, haar rijwiel. Ook bij de R.K. Kerk, is tijdens de Hoogmis, Zondag weer een rijwiel weggehaald, hetwelk toebehoorde aan den heer M. P. v. R. KLEIN BRANDJE. De brandweer werd gealarmeerd voor een brand in een schuur, behoo- rende bij een perceel aan de Mauve straat. De brandweer behoefde even wel niet daadwerkelijk op te treden, daar de buren den brand reeds had den gebluscht. De schuur brandde ge deeltelijk uit. DIEFSTAL VAN OVERALL. Mej. F. R. deed bij de politie aan gifte van diefstal van een blauwen overall. SCHOUW. De najaarsschouw van het Water schap „De Drie Zielen en De Geer" zal gehouden worden a.s. Donderdag, 16 September. RIJKSPOSTSPAARBANK. In den loop der nnaand Augustus werd op spaarbankboekjes aan het Postkantoor, a-lh., ingelegd 72.201.55 ea terugbetaald 46.872.37. Er werden 54 nieuwe spaarders ingeschreven. v. Weedesir. 41, Tel. 2676 Vondellaan 17, Telef. 2307 SOEST AANGEHOUDEN. Wegens heling van een rijwiel werd aangehouden H. J. L., wonende te Hil versum. J. A. BARON VAN ITTERSUM JUBILEERDE; Onder zeer groote belangstelling, zoowel uit vak- als particuliere krin gen, herdacht Donderdag J. A. baron van Ittersum, Inspecteur der Belas tingen, alhier, zijn 40-jarig ambtsju bileum. "De jubilaris w^s achtereenvolgens werkzaam te Deventer, Raalte, Ro den, Zwartsluis, Den Haag, Valken burg, 's-Hertogenbosch, Utrecht, Em- men, Almelo, Woerden en sedert 1 April 1933 te Baarn. Zijn groote vriendelijkheid en hulp vaardigheid tégenover rijk en arm hebben hem in de 10 jaren dat hij te Baarn werkzaam is, bémind gemaakt bij de bevolking. Dit bleek nog Dofï- derdag weer bij de herdenking van zijn ambtsjubileum. Velen, tot zelfs uit verren omtrek, zijn de altijd goed gehumeurde* Inspecteur de hand ko men drukken of zonden een bloemen- gtoet. Baron van Ittersum had niet alleen belangstelling voor zijn vak, ook voor andere zaken heeft hij interesse. Zoo is hij reeds jaren lang lid van de Commissie van Toezicht op het Mid delbare onderwijs, bestuurslid van den Volksbond tegen Drankmisbruik en afd. Consul voor de .provincie Utrecht van den A.N.W-.B. VREUGDE EN ARBEID OPENT HET WINTERSEIZOEN. De Gemeenschap Vreugde en Ar beid van het N.A.F. heeft te Baarn het winterseizoen geopend met een groote specialiteitenschouw in „Musis Sa- crum". Voor deze voorstelling bestond veel belangstelling; het gebouw was geheel volgeboekt. De Provinciaal leider van V. en A., de heer A. J. Kok, heette de aanwe zigen welkom, waarna hij het woord gaf aan wethouder Leeuwlenburg. Spr. wenschte V. en A. geluk bij de opening van het winterseizoen en con stateerde een flinke opkomst. Veel ar beidskameraden vechten mede met het wapen in de liand voor een be- stsranstoekomst van Europa en hier. Er zijn er echter nog zoo velen die de kat uit den "boom blijven kijken; la ten deze een voorbeeld nemen aan die anderen en hun leven beteren, want nog is het tijd. Spr. besloot zijn toe spraak met de aanwezigen een genoe- gelijken avond toe te wenschen, welke moet bijdragen tot bloei van de Ned. Arbeidsgemeenschap. De bezoekers hebben dezen avond niet over gebrek aan afwisseling te klagen gehad, want het programma, dat V. en A. onder, leiding van Her man Diederiks bracht, was rijk ge varieerd. Als eerste, na het orkest, diende zich aan het Majolita-ballet, hetwelk vooral later op den avond met zijn" dansen uit verschillende landen, veel succes oogstte. Adembenemende staaltjes van acro batiek gaven de Grafaeseno's een driemanschap ten beste en dan wa ren er. ook Diana en haar partner, die op fantastische wijze muzikaal allerlei brachten. Ook de accordeon-virtuo zen, de Berwy's vielen bij hef publiek zeer in den smaak, niet alleeh dóór hun muziek welke zij aan de trekhar--. monica ontlokten, doch ook op de wij ze waarop zij dit deden en waaruit bleek, dat zij naast goede musici ook goede acrobaten waren. De twee Corelli's gaven schitteren de evenwiohtstechniek te zien en Tril- by, de vrouwelijke telepaath, bracht de Aal geruimen tijd in spanning door haar bijzonder geslaagde telepathische proeven. André Correlli bleek niet al leen een goede conférencier, maai: ontpopte zich later ook als een be gaafd zanger van levensliedjes. Al met al was het voor V. en A. een geslaagde avond. Petersen. SLOT-EXCURSIE'S. Ofschoon er reeds een punt was gezet achter de talrijke „kant- en klaartochten" naar den Zuidwesthoek van onze provincie en naar Harmeien,4 Kastéél „De Haar", is de Streekcom- missie bezweken voor den op haar uitgeoefenden aandrang om nog één maal in dit seizoen gelegenheid te ge ven aan die excursie's deel te nemen. Zoo zal dan Donderdag 16 Sept. de laatste tocht gemaakt worden naar Harmeien en Kasteel „de Haar" en 1 KANTONGERECHT AMERSFOORT. De aanwezigheid van den Directeur van den Keuringsdienst te Utrecht, den heer Stürm, op het Amersfoert- sche Kantongerecht, duidde er op, dat er zaken aan de orde kwamen, de Wa renwet betreffende. Inderdaad was dit het geval.' Eenige zakenlieden uit Soest en Baarn hadden het te bond gemaakt met *>rooci, melk enle verworst. Beginnen wij met het laat ste geval. Het betrof den slager J. P. Matthijssen uit Soest, die zich had te verantwoorden omdat zijn lever/worst bijna tweemaal zooveel water bevat te als krachtens de Warenwet is toe gestaan. Verd. zeide, dat hij daartoe gedwongen was, omdat zijn klanten de waterige leverworst lekkerder von den als de meer drogere soorten. Het /was opvallend, dat, 'toen verd. -'de worst weer klaarmaakte volgens de voorschriften van de Warenwet, het publiek daarvan niet gediend bleek te zijn. De heer Stürm, als deskundige ge hoord, zeide, dat over de smaak van deze Soester leverworst niet te twisten valt. Het gaat er maar om, dat het publiek op zijn vleesch'bonnen krijgt, wat het toekomt en dit gebeurt niet, wanneer het leverworst koopt vol gens de samenstelling van verd. Er wordt den laatsten tijd door de sla gers veel met bouillon gewerkt, maar volgens de meening van getuige, be staat dit uit 99 Water. Het vet wordt er vooraf door de slagers afge schept en het is niet depkbeeldig, dat dit clandestien wordt verkocht. De voedingswaarde van de worst speelt hier in de eerste plaats een rol. In dien verd. geen worst kan maken volgens de voorschriften, ],aat hij er dan mede ophouden, want het is be- tei geen worst te maken, dan een soort welke niet aan de eischen van de Warenwet voldoet. De Ambtenaar van het O.M., mr. Bcuma, wees er op, dat verd. hier de volksgezondheid mede had aangetast. Ook het zetmeelgehalte was niet juist, hoewel dit niet ten laste was gelegd. Spr. eischte 200.— subs. 20 cL Verd. zeide, dat hij een schikking had ont vangen van J 75.doch meende niet schuldig te zijn, reden waarom hij zelf is voorgekomen. D2 Kantonrech ter veroordeelde den Soester slager tot dezelfde straf als de schikking, n.1. 75.subs. 25 dagen. Vreemde manieren mei melkbussen. De Soester veehouder J. de Jong, voorheen melkhandelaar, stond te recht omdat hij, toen hij nog melk- hóndelaar was, melk had verkocht, /waarbij op de 100 deelen melk, zes deelen water waren gevoegd. De man deelde mede, dat hij de melk van de melkfabriek De Soester betrok (waar- over hij niet te klagen had) maar dat Zaterdag 18 September die naar Montfoort, Oudewater, Linschoten, Woerden. Gezien de steeds meer dan volgeboekte 14 vorige tochten, filk van ruim 100 deelnemers, is het zaak zich tijdig van een plaats te verzekeren. Uitvoerige inlichtingen en inschrij ving aan het Verkeershuis, Stations plein 7, alhier. GEVONDEN VOORWERPEN. Aan het politiebureau werden de onderstaande voorwerpen als gevon den aangegeven: Vulpotlood, R.K. Gebedenboek, wol len kindermuts, heeren polshörloge, wollen jongenskous, •damescolbert jasje. BELEED! GING. Er mogen nogal eens menschen zijn, die zich te teldagen hebben over de houding van winkeliers in dezen "tijd, van den anderen kant is koning klant ook niet een altijd even prettig mensch. Dat ondervond onlangs de groentenhandelaar H. v. B., alhier, toen hij het met een dame, zekere Mej. J. M., aan den stok kreeg over een kwestie van voorrang. De dame wilde persé vóór de andeae in den winkel aanwezige klanten geholpen Worden, hoewel ze daartoe niet het recht had. De groenteman gebruikte bij de uit het incident voortvloei de melk bij bezorging steeds aan den kant van den weg werd neergezet zoodat de cliëntèle deze zelf naar huis moesten vervoeren. Zoo is het ge beurd, dat twee melkbussen onbe heerd eenige uren aan den kant van den weg hadden gestaan op plm. 100 meter van verd.'s woning. Hiermede kan dus van alles gebeurd zijn en juist werd uit die bussen een monster genomen. Ook in dit geval werd de Keuringsdirecteur gehoord en deze zeide, dat vei*d. in 1942 ook een bekeu ring heeft gehad wegens het afleveren van ondeugdelijke melk. De Ambtenaar kon zich met deze vreemde manieren in Soest niet ver eenigen. Verd. had dan maar iemand op wacht moeten zetten tegen den tijd dat de melk aan den kant van den weg werd gezet. Hij eischte 100.— subs. 10 dagen. Verd. had een schik king ontvangen van 30.—. Verd. beging daarbij de onvoorzich tigheid mede te deelen, dat de A. V. M. op de cursussen een middel aan de hand deed om de melk door toevoe ging van zout op het juiste vetgehal te te brengen en de Kantonrechter noemde dit al een slechte verdedi ging. Daarom legde hij hem 50.— subs. 20 dagen op, ofschoon de schik king 30.bedroeg. Moeilijkheden van de bakkers. Daarop wees de heer K. Kolstein, de secretaris van het Bakkersadvies bureau uit Bilthoven, die het 9pnam voor een bakkerspatroon uit Baarn, zekere Van Zanten. Deze stond te recht, omdat hij brood had afgeleverd dat niet voldoende droge stof bevatte ea dit was het gevolg van het niet juist afwegen. De heer Kolstein deel- ^le .mede, dat twee zoons van zijn cliënt verleden jaar naar Dutschland zijn vertrokken en deze zich nu moest behelpen met jongens van vijftien jaar, die nog niet geroutineerd zijn ten aanzien van het wegen. De klan ten probeeren de bakkers ook wel eens een bon door den neus te boren, zoodat er dan weer minder meel ont vangen wordt, kortom er zijn moei lijkheden, waaraan de bakkers niet altijd ontkomen kunnen De gemach tigde gaf toe, dat bij juist afwegen het vereischte aantal-brooden met- goed gewicht uit een baal meel gebakken kunnen Worden. De Directeur van den Keuringsdienst deelde mede, dat verd. reeds meerdere waarschuwingen had ontvangen. De bakkers moeten in het algemeen nauwkeuriger wegen. De Ambtenaar eischte 250.— subs. 50 dagen. De Kantonrechter legde ver dachte 100.— subs. 20 d. op, doch verzocht den gemachtigde zijn cliënt de boodschap over te brengen, dat hij er een volgende maal niet zoo goed af komt. ende gedachtewisseling een paar al te krasse termen, hetgeen hem met de politie in aanraking bracht. De lastige klant diende n.1. een aanklacht in, het geen tot gevolg heeft gehad, dat de winkelier dezer dagen wegens belee- diging door den Utrechtschen Politie rechter tot 5.— boete of tot zooveel dagen hechtenis werd veroorcfeeld. ZWEMDIPLOMA BEHAALD. Ook op Zaterdagmiddag 11 Septem ber zwommen nog eenige leerlingen proef voor hun diploma. Hieronder volgen hun namen: WilhelminS v. d. Broek; Maria J. Wijnands; Hendrika Petersen; Corne- lia D. Muys; Siegfried S Tschur; de heer C. Uyland; .Johan Wilken; Joop Verweij en Jan van Barneveld. Allen slaagden^ën aan hen kon het fraaie diploma van den Ned.-Zwem- en Reddings Bond worden uitgereikt. SLUITING SOESTER NATÜURBAD. Op Zondag 19 Sept. a s. zal het Soes ter Natuurbad voor het publiek ge sloten worden.^ BEDANKT ALS DIRECTEUR. Naar .wij vernemen heeft de heer J. Bartelsman zijn ontslag ingediend als directeur Wan de te Soest geves tigde Mannenzangvereen. „Apollo". TE LAAT OP STRAAT. Aan IJ. A. S. i^van politiewege een politioneele, aan kosten onderworpen, waarschuwing uitgereikt van 3— wegens het zich tusschen 23 en 4 uur op den openbaren weg bevinden, zon de!: daartoe gerechtigd te zijn. RIJWIELDIEFSTALLEN. Wederom eenigerijwieldiefstallen. J. K. S. moest ondervinden, dat het niet afgesloten plaatsen van een hee renrijwiel achter het distributiekan toor aan het Kerkpad niet ongestraft kan plaats hebben; de fiets verdween aldaar. Zorgvuldiger was R. C V S., die zijn rijwiel behoorlijk afgesloten mét een zg. sleutelslot liet staan buiten café De Gouden Ploeg aan de Middelwijk straat. Rijwieldieven hadden in zijn afwezigheid toch kans gezien het slot te openen en er met zijn karretje van door te gaan. G. P. M. plaatste zijn fiets tijdens zijn kerkbezoek buiten, aan de R.K. kerk op het Nieuwerhoekplein, onaf gesloten. Toen hij terugkwam was zijn fiets verdwenen. IN VERZEKERING GESTELD. Door de politie alhier is in verze kering gesteld J. R. v. B., die wordt verdacht verleden week Zondag te hebben gepleegd ontucht met perso nen van hetzelfde geslacht. Hij is naar Utrecht overgebracht. PERENBOOM GEPLUNDERD. De fruitdiefstallen van fruit aan de vruchtboomen nemen nog steeds toe. Thans was het weer D., wonende aan de Soesterbergschestraat, die zich bij •de politie kwam beklagen, dat onbe kenden zijn perenboom, staande in den tuin achter zijne woning vrij/wel geheel hadden geplunderd en niet minder dan 15 Kg. peren hadden ge stolen. MISHANDELING. Door S. te Baarn is alhier bij de politie aangifte gedaan van gepleegde mishandeling door R., wonende te Soest. De betrokkenen hadden ruzie gehad over geleende goederen, waar door een handgemeen ontstond met het eerder vermelde gevolg. Ook was sprake van een beleediging. De politie onderzoekt deze aangifte thans. BRUINE BOONEN GESTOLEN. Ook de dieven schijnen thans blijk baar voor hun wintervoorraad te wil len gaan zorg dragen. A. H. v. N. was erg blij, dat zijn aandeel in den pro ductieslag zoo goed was verloopen en 'had 100 bossen, elk met 4 bruine boo nenstruiken te drogen opgehangen, als winterprovisie. Den volgenden dag behoefde hij geen verdere moeite meer te doen, want alle opgehangen strui ken bleken spoorloos te zijn verdwe nen. KLACHTEN OVER DE JEUGD. Door F. is bij de politie geklaagd over de zeer baldadige jeugd, die bij hem nabij zijne woning aan den Nieu- weweg een schutting had vernield en zijn boomgaax-d had geplunderd. On derzoek naar de jeugd'igp daders hier van wordt ingesteld. GEVONDEN VOORWERPEN. Vulpenhouder en vulpotlood, .Heu- velweg 32; briPmet hoornen montuur. Den Blieklaan 39; 2 zeep-distributie- bonnen, politiebur.; heerenpolshorlo ge, van Weedestraat 7a; parapluie, te bevragen politiebur.; broche, v. Wee destraat 24; kinderwindjack. Kerk pad Z.Z. 38; blauw grijs kinderman teltje, te bevragen politiebureau. OM HET DRIEBANDEN KAM PIOENSCHAP VAN t GOOI EN EEMLAND. Vrijdagavond j.1. zijn de laatste par tijen gespeeld om dit kampioenschap. G Robbersen (T.O.G.) uit Hilversum, werd kampioen, die een klasse boven de anderen uitstak. De Soester spe lers behaalden zeer goede pi-estaties tegen zulke eminente bandspêlers. De uitslagen van den laatsten avond ende einduitslag was: G Robbersen 30 42 4 0.714 C Stalenhoef 19 42 3 0.452 A J. Verkerk 30 '58 4 0.517 F- Schouten 24 58 3 0.413 De eindstand is als volgt: gesp. gew. gel. verl. p. gem. G. Robbersen 7 6 0 1 6 0.689 2 J. Leconte 7 5 0 2 5 0.589 3 C. Stalenhoef 7 4 0 3 "4 0.457 4 C. R. van Doesburgh 7 3 1 3 3% 0.589 5,G. Davidson 7 3 1 3 3% 0.501 6 J. Kitselaar Sr 7 2 1 4 2% 0.461 1 A. J". Verkerk 7 2 0 5 2 0.400 8 P. Schouten 7 115 1% 0.408 De Soester spelers C. Stalenhoef en A. J. Verkerk nemen komende week ook" deel aan het kampioenschap van Nederlan^ 3de kl. driebanden.' Baarn klopt Kampong met 4-1 De uitslagen der gespeelde wed strijden waren: C.D.N.-S.E.C. 2-1; Baarn-Kampong 4-1; S.E.C. II-Baarn II 0-2. Baarn heeft aan onze verwachtin gen voldaan door Kampong met 41 te slaan; dat is een goede start van de Baarnaars en wij hebben het vermoe den, dat Baarn deze competitie voor de bezetting van de eerste plaats een hartig woordje zal meespreken. S.E.C. bracht het er niet zoo goed af, maar was dan ook voor de moei lijke taak gesteld de kampioenen in eigen huis te bekampen. Het is te Driebergen een vlotte wedstrijd ge worden met wisselende kansen; beide partijen vielen om beurten aan, maar zoowel de verdediging van C.D.N. als van S.E.C. beheerschten de aanval lers volkomen. Na een half uur spe len gelukte het den CDN-linksbuiten echter om door te breken en van dichtbij v. Zoghei te passeeren 10. Even daarna miste de S E.C.-voorhoe- ds een dot van een kans om gelijk te maken, toen de C.D.N.-doelman een fraaien voorzet van E. Jansen liet glip pen en de bal op een halveer meter afstand langs het doel rolde, zonder dat eenige toestormende S.E.C.-ers kans *agen den bal over de doellijn te werken. Met 10 voor C.D.N. kwam de rust. De tweede helft begon S.E.C. met een eenigszins gewijzigde opstelling, die o.i. ook beter voldeed. Er zat nu meer gang in de S.E.C.-aanvallen, maar het juiste schot bleef ontbre ken. Na 25 minuten spelen in de tweede helft wist C.D.N. zelfs haar voorsprong te vergrooten, toen de C.D.N.-rechtsbinnen handig langs van Kooij glipte en met een mooi schot den uitloopenden v. Zoghei het nakij ken gaf 2—0. S.E.C. gaf zich echter nog niet ge wonnen en viel fanatiek aan en na eenige minuten gelukte het den hard werkenden Kareisen met een schitte rend schot den achterstand te ver kleinen (2—1). Er waren toen nog 14 minuten te spelen, dus alles was nog mogelijk. S.E.C. speelde toen geheel op den aanval, maar het wilde niet lukken; ook eenige hoekschoppen op het C.D.N.-do wenschte suct hoede l^eeg sen, maar v. baar. Met S.I digde de goe ter ten slotte S.E.C. haar eervol, in dez Baarn heeft De thuisclub wedstrijd in Vooral de ach zeer sterk; de dien het midd< ze, dat Kamp pelooze taak tans in met bl lijk speelde K Na de rust langer bol wei weer optrekk rechtsbuiten v maal scoorde, 3 doelpunten sporadischen beoordeelde ki der verkeerd was de eer ge einde scoorde van És op goe stand op 41 op kwam het BEKENOM 1 De Burgeme nemende de ta Burgemeester bekend, dat h« de Haan, Am» terberg om 01 70b, kad. beke een carrosseri richten, door ingewilligd op Soest, 10 Se] De Bi De Secretari Vergoeding voi De Burgem Soest brengt t< de Secretaris- partement van heeft medeged wie in 1942 tei sche Weermacl deelen van eer 1 of 2 groote gemeub. ZIT-SLAAPKAMERS TE HUUR op het Zuiden. Mol- lerusstraat 13, Baarn. Tel. 2910. Flink net MEISJE biedt zich aan voor winkel. Soest of Baarn. Br. No. 474, bur. van dit blad. Gevraagd net DAGMEIS JE of WERKSTER voor 3 dagen per week. Oi-ah^e- laan 9, Soestdijk. TE KOOP een bakfiets, in goeden staat. Prijs 325 gld. Te bevragen G. Ver hoef, Nieuweweg 64, Soest. TE HUUR een kleine wo ning, met mooien tuin, ge schikt voor een of twee personen, 't liefst bejaarde menschen. Te bevr. Wald. Pyrmontlaan 63, Soestdijk. TE KOOP 2 vilthoeden, donkerrood, voor 15-16 j. Stroohoed, grijsblauw, 18 j. 10.-^p. stuk. Duyst, Dijk weg 37, Baarn. .Net MEISJE GEVRAAGD voor halve of heele dagen, of 3 x p. week. Gallenkamp Pelsweg 9, "Soest-Zuid. AANGEBODEN collectie Postzegels, circa 5000 stuks. Te zien Smit, Ei'icastraat 9, Baarn. TE KOOP: kinderwagen 70.—. J. G. v. d. Flier, Éemnesserweg 95, Baarn, (tuinhuis). TE KOOP 2-pits gastoe- stel, groen, 20.De Rui ter, Oranjestraat 9, Baarn, 's avonds na 6 uur. Vulcaniseerinrichti rijwielbanden vraagt LEERJONGENS, bo\ 14 jaar, hoog loon, werk. Aanmelden v. destraat 43A, jacht- groentehandel Centri FRIEBEL. Molenw. 4 Alle raparatieën aan 1 nes, motoren, app e.a. metalen voorn Spec. Autogeenlassi Emaille KEUKENC en metalen huishouc kachels enz., afdoem repareerd. Friebel, I weg 4, Soest. DAGMEISJE GEVR te Baarn, van 's mor tot 's middags 2 uui beneden 18 j. Zondag Br. letter S, Drt Smit, Soestdijk. VOOR SCHOORS1 VEGEN, Put-, Riole en kruierswerk naar baum, L. de Coligi 82. Soestdijk. Te koop gevraagd 1 QUITEITEN, kasten, ken en schilderijen. A Brummelen, Beckerir 14, Telef. 2836, Soes WIE WIL jonger van 7 j., vooroorl., .voor 10 jaar, genegen betalen. Gevraagd gens voetbalschoene 34. Post, Zandvoortw Baarn. GEVRAAGD een Bi om kousen en kind« bij zich aan huis te t Br. No. 975, v. d. Boekhandel, Baarn. GEVRAAGD «In je, ras niet noodza' Br. No. 976 v. d\ Boekhandel, Baarn.

Soester Courant | 1943 | | pagina 2