f 100.- S.E.C. I - A.P.W.C. I Dansen in Eemland. „De Vroolijke Jantjes" Voordrachtavond Broers, Machine fabriek, Algemeen Mij. Ziekenfonds Amersf. enOmstr. W. F, v. d. Helm, INBOEDEL VEILING. BELASTING- JO KABEI INBDEDEL- G0EDEREN, Bata Belangrijke mededeeling. Zaadhandel VELTMAN Dl A. iisssssisto SS Si ss ss ss SS SS DE TECHNIS Mevr.M.A.C heelt hai Garage 1 De tax op dol Zoekt U w Begrafenis Henk van Breukelen. Onder overgroote belangstelling heeft Zaterdag j.1., op de Ned. Herv. begraafplaats alhier, de begrafenis plaats gehad van den Soester vrij heidstrijder H. van Breukelen, die na aanwijzing door een der meest gehate Soester N.S.B.-ers, door den vijand werd gevangen genomen en eenige dagen later reeds door de Duitsche beulen werd gefusileerd. Van vele huizen langs den rijksweg, waarlangs de droeve stoet zich be woog, hingen de vlaggen halfstok als een laatste hulde aan den strij-« der voor ons aller vrijheid. Ln den stoet merkten wij o.m. op Burgemeester Des 'iombe, comman dant en leden der B.S., de raad van oud-illegale werkers, twee groepen Nederl. vrijwilligers, bestuursleden van Soest-Vooruït en vele anderen. Zeer vele belangstellenden bevonden zich bovendien op de begraafplaats bij aankomst van de stoet. Ook waren daar aanwezig de Schot- sche doedelzakspelers, die, direct na aankomst, hun plaats naast de groeve innamen en treurmuziek ten gehoore brachten toen de droeve stoet haar weg vervolgde op den doodenakker. Nadat het vuurpeleton zijn werk had verricht, de kist in de groeve was neergelaten en een schaf van bloemen om de groeve was ge schaard, sprak allereerst Burgemees ter Des iombe, mede namens de B.S., een laatste woord. Een der besten, aldus spr., is met Van Breukelen van ons heengegaan. Ook als mensch was hij, met zijn moed en karaktervastheid, een der besten onder ons en genoot hij al- Ier sympathie. Hij was geen laatkomer in het ver iet tegen den vijand, hij was een der eersten en wist niet van wijken. Commandant was hij o.a. toen een postauto moest worden overvallen ter verkrijging van de zoo hoog noo- dige distributie-bescheiden en ook schuwde hij het gevaar niet toen met zeer primitieve middelen een schip tot 2?Inken moest worden gebracht. Als hij leidde, kwam het in orde. Nadat hij door verraad in handen van den vijand was gevallen, kon geen beul hem tot spreken brengen en daarmede redde hij de B.S. in on ze gemeente. Van Breukelen was een held- Met een „Leve de Koningin" en „Leve het Vaderland" viel hij door hef moordend lood van den vijand. Toch staat hij in volle grootte in ons midden-en is hij voor ons een lichtend voorbeeld. Een troost moge het zijn voor de weduwe en de familie, dat de Soester gemeenschap hem eert als een held. Hierna sprak de heer Kruyf, als voorzitter van den raad van oud- illegale werkers. Spr. wees er op, dat de verliezen on der de verzetsmenschen groot zijn geweest. Dit kon Van Breukelen ech ter niet weerhouden zijn plicht te doen. Voor ons, aldus spr., was 't van groot belang of wij zouden zwijgen als dit noodig was. Hij heeft dit ge daan en daarmede het leven van ve len gered. Van Breukelen, wij eeren U als een groot verzetsman en als een groot vaderlander. Gedreven door Uw voorbeeld zullen wij Uw werk voort zetten. Uw leven was strijd, moge Uw rust vrede zijn. Vervolgens sprak een bestuurslid van den Ned. Aannemersbond, die den overledene schetste als een goed medebestuurder. Voor de vereeniging „Soest-Vooruit" waarvan de overledene bestuurslid was, sprak vervolgens de heer Baten burg, voorzitter der vereeniging. Spr. is overtuigd, dat velen met hem nog steeds de stille hoop koesterden, dat de tijding van zijn dood niet bewaarheid zou worden. Het mocht „Bello" komt terug. De eerstvolgende dagen vormen een aaneenschakeling van feesten. De nog resteerende dagen van deze week vullen we met de groote oran jefeesten en Maandagmorgen, heel vroeg, beginnen we weer opnieuw. Dan arriveert van uit Utrecht voor het eerst weer ons treintje, Ma een jaar lang, op 10 dagen na, uit onze same'nleving te zijn verdwenen. Zooals bekend moest de dienst op 13 Sept. van het vorige jaar wegens kolengebrek worden gestaakt. Met groot gejuich zullen we „Bello" weer begroeten en wie weet of ook onze Harmonie niet aanwezig zal zijn om ons gejuich te ondersteunen. De" voorloopige dienstregeling is als- volgt.' Naar Utrecht. Vertrek Soestdijk: 7.41, fj.56, 12.36, 13.56, 15.31, 17-56 Van Soest: 7.45, 0.00, 12.40. 14.00. 15.35, 18.00. Van Soest-Zuid 7.49. 9.04, 12.44, 14.04, 15.39. 18.04- Naar Baarn. Vertrek Soest-Zuid: 7.06 8.16, 11.21, 13.21, 14.46 17.09- Van Soest: 7.10, 8.20, lï.25, 13.25. 14.50 17.13. Van Soestdijk. 7.14, 8.24, 11 29. 13.29, 14.54, 17.17. Feestdag - Offerdag. 31 Augustus 1945. De eerste Koninginnedag na de be vrijding. Nationale Feestdag- Nationale Oflerdag. Nederlandsch Volksherstel houdt een inzameling voor alle oorlogs slachtoffers. 50 °/o van de opbrengst is bestemd voor - de Stichting 1940-1945. Een beter doel bestaat wel niet. Wie geeft wat hij heeft, is waard dat hij leeft. Viert op 31 Augustus volop feest en maakt er gelijkertijd een feest van voor anderen. Plaatselijk nieuws. De j.1. Zaterdag gehouden collecte voor „Zonnestraal" heeft opgebracht f 2460.70. A.s. -Maandag 3 September, wordt de dienstregeling van den autobus- dienst Baarn-Amerstoort uitgebreid. Een betere aansluiting op de treinen te Baarn en de scholen te Amers foort wordt hierdoor verkregen. Ie beginnen Dinsdag 4 September zal bij de gasverbruikers de instal latie gecontroleerd worden; tevens zullen dan de leidingen worden doorgeblazen met rookgassen. Ier bespoediging van dit werk worden de gasverbruikers verzocht bij af wezigheid de huissleutel bij buren at te geven. De particuliere loodgieters- en fit- terspatroons verleenen in deze hun zeer gewaardeerde medewerking, echter niet zoo zijn. Een goed be stuurslid en een groot werker voor Soest, dat hem liet was, is met hem heengegaan. God moge hem genadig zijn en hef diepe medelfeven der burgerij de we duwe tot troost. Ook sprak nog de heer Rasch, die de overledene als een groot vriend herdacht. Hierna was hef woord aan Ds. E. Groeneveld. Z.E. herinnert er aan hoe hij van de synode het verzoek kreeg om de droeve tijding van den dood van Van Breukelen aan zijn echtgenoote over te brengen. Ver klaarbaar was het, dat zij de stille hoop behield, dat deze tijding een fout zou zijn, maar deze hoop is nu vervlogen en hoewel een ieder hier zou willen troosten, blijft gij mevrouw, met Uw verdriet alleen. Ziet daarom op naar boven, daar is de bron van alle troost. Z.E. eindigde met hef fezen van Ps- 62 en het bidden van 't Onze Vader. Een broeder van den overledene dankte voor de groote deelneming, waarna het Schotsche corps nog eenmaal treurmuziek liet hooren. Diep onder den indruk verlieten al len den doodenakker. Soest had zijn held geëerd! Zaterdag 1 September, 3.30 uur Terrein Schriksl. - Gewone prijzen. Predikbeurten. Zondag 2 September 1945. 'Ned. Herv. Kerk. Oudekerk. 1(1 uur Ds. W van Wijngen, Sluis. 5 uur Ds- van Schaïck. Emmakerk. 10 uur Ds- Ambrosius. 5 uur Ds. Groeneveld- Hees 10 uur Ds. Groeneveld. Zon negloren 10 uur Ds. Hartevelt, Vleu ten. EvangelisatiesamenkomstenW oens dag 5 Sept., n.m. 8 u., in zaal Nieuw- straat' 57. Geref. Kerk. Julianakerk. 9.30 en 4.30 uur Cand- G- Rienks, ber. prea. te De Glindt. Wilhelminakerk. 10 u- Ds. H. \V. W'ierda. Bev. van ambts dragers., 4 uur Ds. H. W. Wierda. Chr. Geref. Kerk. 10 en 5 uur Ds. L. de Bruijne. Ned. Prot- Bond. 10.30 uur Ds. Gos- ses, Amersfoort. maar rekenen er dan ook op, dat de burgerij in de w7eek van 3 tot en met 8 September door deze patroons zoo min mogelijk ander werk zal laten uitvoeren. Na gereedkoming van bovengenoem de werkzaamheden zal de gasleve ring weer aanvangen. Zoodra gas voor gebruik beschik baar is, wordt dit door de directie bekend gemaakt. Op Vrijdagmiddag 31 Aug. a.s. zal in het gebouw* van de Coöpera tieve Landbouwvereen. aan de 'lo- renstraat, alsmede in 't gebouw van Nederlandsch Volksherstel a'an de Steenhoflstraat, fiwschen 2 en 5 uur, levensmiddelenpakketten worden uitgereikt voor alle kinderen, die in den tuin van het Paleis gespeeld hebben. Stamkaarten met inlegvel moeten worden getoond. Deze pakketten zijn geschonken door een Amerikaansch Comité voor hulp aan Nederland. Dankbetuigin gen alsmede photo's uiting gevende aan de blijdschap over het geschenk, kunnen worden ingezonden bij de Stichting voor Nederlandsch Volks herstel. Steenhoflstraat 5. Vrijdag-, Zaterdag- en Zondagavond Als extra attractie Eemland geeft 100°/« ammusement. Mevrouw Adriaansen uit den boekwinkel aan de Burgemeester Grothestraat organiseert een verlo ting ten bate van de Stichting 1940- 1945. Het voor dezen tijd zeldzame boek werk „De schoonheid van ons land', bestaande uit 2 deelen, gebonden in, linnen band en gedrukt op kloek formaat gaat als prijs in deze ver loting. De inhoud van dit werk wordt ge vormd door een pracht collectie fo to's, artikelen en gedichten van de meest bekende fotografen, auteurs en dichters. Vanaf Maandag zijn de-loten 11.- per stuk verkrijgbaar in genoemden boekhandel. Belangstellenden herinneren wij nog even aan de leerlingenavonden van Mej. Jongsma, welke Maandag en Dinsdag in „Eemland" gehouden worden. Het zangspel „Jan Klaassen viert Oranjefeest" staat mede op het program. Tijdens de feesten en op a.s'. Zondag zullen de apotheken als .volgt geopend zijn: Vrijdag 31 Au gustus apotheek „Soest". Soesterb.- straat. Zaterdag 1 Sept. en Zondag 2m Sept., apotheek Soestdijk" Van V/ eedestraat. Wat is 'n rantsoen vleeschwarenV Een rantsoen vleeschwaren bedraagt: 100 .gram gerookt en ot gekookt rund-, kalts-, varkens- schapen ot Geldige bonnen. Voor de periode van 2 t.m. 15 Sept- geett elk der volgende bonnen recht op het koopen van: Alle noodkaarten 6. 600. 200 gram bloem. 601. 250 gram x gort. 602. 100 gram eipoeder. 603. 604. 200 gram suiker. 606 100 gram kaas. 607. 100 gram zout. 609, 610. 1 rants. vleesch. Noodkaarten 6 A. B. G ABC 650 t.m. 655 8oo gram brood- ABC 656 657 400 gram brood. ABC 658 250 gram peulvruchten. ABC 661. 125 gram boter. ABC 662, 663. 125 gram margarine. ABC 664. 100 gram vet. A 665. 1 doosje lucifers. B 665 800 gram brood. C 665 110 gram chocolade. Noodkaarten 6 D. D 650, 651. 800 gram brood- D 652. 250 gr. rijst ot kindermeel. D 653. 100 gram suiker. D 654. 110 gram chocolade. D 655, 656. 125 gram boter. D 657 125 gram margarine. Inlegvellen. D 14. 800 gram brood- E 14. 250 gram rijst, labakskaart. 49. 2 rants. tabaksartikelen. Geldig t.m. 8 September. 608, D 658, D 660. 2 L. melk. B 666, C 666 li/2 L. .melk. 611, B 668 1 K.g. aardappelen. A 667, B 667, C 667. 2 K.g. aardapp- De bonnen ABC 660, 605., A 666. en A en C 668 zullen niet worden aangewezen en kunnen vernietigd worden. Voor de centrale keuken moeten de bonnen 609 voor vleesch en A B C 667 voor aardappelen ingeleverd worden. Ver. van Vrijzinnig Godsdienstigen. Afd. N.P.B. te Soest. op- Maandag 3 September, om 19.30 uur, in het kerkgebouw Rembrandt- laan 20. Ds. A. L. Broer uit Hilversum zal voordragen „Verzen van dank en bevrijding" Aan het eind van den avond zal een collecte gehouden worden, waarvan de opbrengst bestemd is voor de Stichting 1940-1945. paardenvleesch zonder been, dan wel gerookte worst, gebraden gehakt of corned beef of 130 gram knak worst of gekookte worst of 165 gram leverartikelen, tongenworst ot nier brood ot 200 gram zure zult of 400 gram Bloedworst ot 4 oz. vleesch of visch in blik ot 8 oz. meat ancf ve- tables. SÓESTERBERG. Naar wij vernemen zal het voor malige V eermachtsheim aan den Kampweg worden ingericht als K.L.M--school voor de herscholing van a.s. personeel voor de K.L.M. De muziektent aan den Kamp weg wordt geheel opgeknapt en dient in goeden staat te blijven. De inwo ners worden daarom verzocht er zorg voor te dragen, dat hun kinde ren niet meer in, op ot bij de mu ziektent spelen. De gemeentelijke vuilnisdienst haalt iederen Woensdag weer het huisvuil op. Het is daarom niet meer toegestaan vuilnis langs de wegen ot op terreinen te werpen. De politie zal^een extra oogje in het zeil houden. Belanghebbenden wordt er op gewezen, dat de hulpsecretarie thans is gevestigd bij den heer J. A. Luijt, Banningstraat 82, Soesterberg. lel. 412, K 3403. Het kantóor is dagelijks geopend van 9-12 uur. Het kantoor van Ned. Volksherstel is aan hetzelfde adres gev«6tigd. GETROUWD: L. R. M0ENS, Off. M.S.D. 2e kl., en C.E. WEFERS BETTINK. a,b. H. Ms. „Jacob van Heemskerk". Rotterdam, 25 Aug. 1945. Ton'van Deijk en Leni van Schalkwijk hebben de eer U kennis te geven van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats heb ben Dinsdag 4 Sept te 11 uur, ten gemeentehüize te Soest. Soest. 20 Aug. 1945. Karbotstraat 35, Amsterdam. Molenstraat 132. GEBOREN ANSFRIEO RGDERIK EDZ0 zoon van F. TH. G. RÓSIER en G. G. BONS. Leiden. Soest. 28 Aug. 1945. Steenhoflstraat 65. Voor de vele en treffende bewijzen van medeleven, ondervonden bij het zoo droevig verlies van onzen lieven zorgzamen Man en Vader, Behuwdzoon. Broe der, Zwager en Oom, HENRICUS VAN BREUKELEN, betuigen wij aan allen on zen hartelijken dank, in het bijzonder aan onzen Hoog geachte Burgemeester van Soest, den commandant en leden der B.S.. het Schot sche doedelzakcorps, de sol daten van het vuurpeleton, den raad der illegaliteit, de Soester politie en militaire politie, het bestuur van .Soest Vooruit", onzen plaatsgenoot V D voor zijn treffend schrijven in ons weekblad, de buiirtvereeni- ging ..Soestdijk", de biljart vereniging ..Centraal", de Soester harmonie ..P.V.O den hopman-Masselmangr. der Padvinders en de be woners der Regentesselaan. Uit aller naam. W. van Breukelen- Verkerk. Soestdijk. Aug. 1945. Regentesselaan 4. ln koop of te ruilen 6 weckglazen (1 L.) met deksels en nog 1 dek sel er bij zoo noodig, zonder ringen, voor da messchoenen. Vinken- weg 27. Wie ruilt hutkoffers dn lederen citybag voor een fiets, hooge heeren- winferpantoftels voor thermosflesch, 'lalmal. 22, Soest. "Ie koop 20 tuinnet- ten, 4'z -M. bij 1 M. kip pengaas,: stereoscoop en pk. sjoelbak en sch., gr- poppenstoel, spoor en rails (Markim), turnrin- gen, kindernaaimach., gr. mobacodoos, veermo- tor, bouw- en mozaik- doos, guitaar met hoes en boek. Anna Paulow- nalaan 16. Gevr. paar meisjes schoenen, m. 42, platte Lak; ook ruilen tegen bruine z.g.a.n. molières, m. 40, of overschoenen, m. 35, met bijbet. Bos straat 15, Soest-Zuid. t TE Hüü\ AANGEB. in villa op eersten stand, in de omgeving van 'Pa leis Soestdijk, eenige ruime kamers (ongem.) met vrije keuken. Br. no. 240 bur. v- d. bl. TE RUILEN v. o. windjack, lichte kleur, fl. maat, voor lee- ren zwarte suède dames schoenen, m. 39, pl. hak, fl. maat. Soesterb.str. 17 Jonge langharige RASHOND (reu) te koop gevr. Aan geboden pr. 4-vl. petro leumstel, stuur-bagage- drager, koperen traproe den, dakpannen. Kerk- pad Z.Z. 2- NE1 DAGMEISJE gevr. bij De Ruiter, ko lenhandel, Kerkpad N.Z- 1. Aanm. 's av. na u. Condities nader overeen te komen. NET MEISJE gevr. voor hulp in de huish-, van 8 tot 5 pur, ot werkster 2 maal per week. v- Doorm, Van W eedestraat 32b. WECKFLESSCHEN met gummiringen ter ruiling aangeb. tegen nader overeen te komen artikel. Gïjzen, Steen- hoftstraat y. Les in de MODERNE TALEN en Spaansch. Ook bij werken van leerlingen Gym., H.B.S. enz. voor diverse vakken door leeraar. Adres Linden- laan 3. TE KOOP. 3 - wisselstr. voltmeters (hooge inw. weerstand), 6 stapelschakelaars, electr. schakelklok, 15 M. afschermkabel en ee nige meters hoogfre quent kabel- Molenstraat 47, Soest. MEISJE GEVR. voor dag en nacht. Goed loon en goede kost. Aan melden Utrechtschew. 10 ENGELSCHE COÜPON voor costuum ot jas, in ruil voor een kamerkar- pet. L. Bergstraat 14. WONINGRUIL» Beneden-hoekhuis, Pun- tenburgerl. 10b, Amers foort, in ruilaangeb. v. woning te Soest. Aanb. aan bovengen, adres. MEISJE voor de morgenuren ot werkster gevr. Smitsweg 18, Soest. Voor klein gezin te huur geheel gemeubileerd VRIJS!VILLATJE, met centr. verwarming, koud en warm stroo-, mend water en grooten tuin. Br. no. 242 bur. van dit blad. Aardbeien-, kool- en andijvie-planten. H. v. d. Heuvel, Beuken- laan la, Soest. Wie in de avonduren 118. tot f 25. wil verdienen met de bezorginé van couranten, kan zich hiervoor melden bij Drukkerij Smit. Van Weedestraat 35. antiquiteiten te koop gevraagd. Klokken Kasten, Schilderijen enz. v. Brummelen, Beckeringh- straat 14. Ie koop gevraagd POSTZEGELS speciaal Ned. en Kol. en modern Europa. K. Filet, Bartolottilaan 49, Soest-ZuidGiro 477676. vraagt 3 metaaldraaiers, 3 metaalschavers, aankomende draaiers en bankwerkers en juffrouw voor tabrieks- administratie. met eenige jaren kantoorpraktijk en in het bezit van Mulo-diplqma. Aanmelden dagelijks tot 6 uur Nieuwstraat 8, 's avonds Beetzlaan 47b. Afd. Soest. Aan bovenvermeld Zieken fonds is als deelnemer Apotheekhoudend Huisarts, alleen voor de Verplicht- verzekerden verbonden Arts'. Prins Alexanderweg No. 82, Huis ter Heide. Spreekuren elke werkdag van 8—9 uur v.m en van 12 uur n.m. Boodschappen voor Soes terberg ten Huis ten Halve. Het Bestuur. BAARN. Gedipl. beginne Ook bei ble's en Aanmelden: Plas\ Nots. Mr. Dr. A. t. SCHOUTEN zal met makelaar H. KROON op Woensdag 5 en Donder dag 6 SEPTEMBER '45, v.m. 10 uur, in „DL CLOPPh'R", Oude Ufr. weg 12a te Baarn, een v'eiling houden van goed onderhouden w.o. zilveren werken voorkomen. Kijkdagen: Maandag en Dinsdag te voren resp. van 10-4 en 10-1 uur., Nadere inlichtingen ver- str. Makelaar Kroon, voorn., Oude Utrecht- scheweg 12a, Baarn. Schoenmag. vraagt Verkoopster» Zeer goed loon. Soesterbergschestraat 10 FLESSCHEN, LOMPEN, IJZER cn METALEN 'te koop gevraagd. WOLFSEN Lange Brinkweg 35 B. Soest ALLE SOORTEN ANTIQUITEITEN gezocht. Klaarwatervv. 8- Wij hebben een groote partij Poot-sjalotten ont vangen. Prijs f 0.55 per K.G. B C.v.d.Breemer Beukenlaan 31a, lel. 2479 aangiften en bezwaarschrif ten; Inkomsten- en Ver mogensbecijfering; opmaken Balansen Verlies-en Winst rekening inrichten, bijhou den en controleeren van boekhoudingen. W. van der WAAL Nassaulaan 13 - Soestdijk Spreekuur; Dinsdagsavonds van 7-9 uur. HalloHallo Daar zijn wij weer 1 Oranje heeft overwonnen. Nu kunnen wij de klanten weer bedienen en kunnen zij met de Nationale feest dagen van hun rookertje genieten Dus koopt Uw Tabak. Sigaren en Cigaret- ten in Sigarenmagazijn „VRIJ NEDERLAND" G. VAN HORNSVEED Nieuwstraat 35c, Soestdijk Accountantskantoor De Regt 6 Van Ommeren Van Lenxeplaan 12, Soest Afd. Centraal-Boekhoudbu- reau voor den Middenstand BOEKHOUDINGEN BELASTINGZAKEN CONTRACTEN ENZ. W. J v. SCHAFFELAAR Inrichting voor HEILGYMNASTIEK EN MASSAGE. Stadhouders!. 62, Tel. 2524 Boekhoudingen. Inrichten, controles, bijhou den. Balans en Verlies en Winstrekening. Belastingadviezen. KEUS Ossendamweg 8 Soest Deskundige reparaties aan alle merken Radio-toe stellen, Versterkers enz. Radio-technisch bureau Braamweg ^99 - Soest-Zuid UW ADRES voor het repareeren en stotfeeren van Uw meubels en matrassen is Firma STE1TNER Alb Hahnw.eg No. 1 bij de Beetzlaan Soestdijk Reparatie aan alle merken Naaimachines. In- en verkoop van gebruikte Naaimachines J. MIDDELVELD Laanstraat No. 12 Telefoon 2353 - Baarn Ons Volk Nederland Natuurlijk Ook graa( C0NSULTATII VA k mir onno Dienst zulke ra dig te ve aan diengene, die ir met naam er op, die en welke leiden tot Bal Zandvoortweg 210 SI® ïTï Afd. RADIO Talmalaan No. 7 Leerares f Birktstraat f Bel op Tele Tevens Gramoio Luidsprel Elec Voor SCHOORSTEENVEGEN VAN BOEKEL Braamweg 50, Soest-Zuid TVÏl J7iïF,tC nar vlugge AARDBEIPLANTEN. Verplante aardbeiplan- ten te koop. ln prima soorten a 4 cent per st. E. VAN OES1 Oude Grachtje 17, Soest Naaimachine-reparatie LEERTOUWER Molenstr. 137 - Tel. 2106 Voor Schoorsteenvegen, Put- en Rioleeringwerk naar SCHLFBAUM. Julianalaan 82 en Kerkpad N.Z. 19a Molenstraat 11, S straat 18. Tel. 18' Lessen in het besi en koorzang leiding Special gens de meest aai Inschrijving nieuw Kinderkoor (Kil Bewegingsl (Rl Orceslklass (A Dagelijks gelegen Aanvang niouvi

Soester Courant | 1945 | | pagina 2