Taba BEZ Cir „De 1 BELAST1NG- Verslag derfeestelijkheden Distributienieiiws. Plaatselijk nieuws. Geldige bonnen. Predikbeurten. AFWEZIG AFWEZIG H. G. Rupert, Arts Oproeping. W. van der WAAL Pootsjalotten J. W0LFF CAB A WIJ Show - Muzie Men zingt ei er en Het Ker Seizoei „vo Molenaar 1 ZEELAND. Garage Van Mill OPENIf ék Vervolg van bladzijde 1. Het slot der feesten werd gevormd door een feestavond in hef open luchttheater, welke was georgani seerd door de Chr. Uranjevereeni- ging „Beatrix' en een groot geïllu mineerd tuinfeest op „Braamhage'. Ook nu weer was het openluchtthea ter geheel uitverkocht. De zangver. „Excelsior' uit Spakenburg zong na tionale en volksliederen, die danig werden meegezongen en een open lucht-bioscoop deed de rest. Naast komische films, journaal enz. kwa men ook de kinderfeesten in den paleistuin en de autotocht van de Prinselijke familie door onze ge meente op het doek. De aanwezi gen waren meer dan voldaan. Ook het tuinfeest op „Braamhage' is geslaagd. Als we ergens over de hoofden konden Ioopen, dan was 't zeker hier. Jammer, dat zoo nu en dan een leeg te ontstond doordat het gezelschap van „De levende Poppekast' ter elf der ure mededeeling van verhinde ring kwam doen. Bier, ijs, fruit, bouillon en brood jes waren voldoende aanwezig en de kwaliteit liet niets te wenschen over. Het was al een heel poosje nadat het klokje van 1 2 zich had laten hooren voor het einde kwam aan den Soester Koninginnedag en ons be vrijdingsfeest. 'lot slot memoreeren wij nog even de gehouden wedstrijd in gevelver- siering, waarvoor veel deelnemers waren ingeschreven. Van versiering en verlichting was veel werk ge maakt. De prijzen in dezen wedstrijd wer den alsvolgt behaald, hereprijzen: Huizenblok Schaddelee- Stuut, lorenstraat en Huize „Lin- denhorst'Beukenlaan 1. Ie Prijzen: '1. Poefen, Steenhoffstr., en huizenblok Hilhorst-Roest, Steen- hoffstraat. 2e Prijzen: J. G'eijtenbeek, Burgem. Cxrothestraat en Winkelblok Steen - hoftstraat 13 tot en met 15a. ■>e Prijzen: Roemah-Moerah, Van Weedestraat 26-28 en M. van Rou wendaal, Birktstraat 12. Eervolle vermeldingen: J. A. de Kruijfl, E. G. Kuijperstraat, j. Vonk Burg. Grothestraat, Joh. Mets, Van W eedestraat, W. Kok, Steenhoffstr., J. P. Matthijsen en J. Endendijk, b. Grothestraat. De Hartog, Van Lenneplaan. J. H. Lubbers, Middel wijkstraat. j. Zoetelief, Van Wee- destr. en A- Reehorst, v. Weedestr 'lot zoover de officieele feestelijk heden, maar meerdere buurtvereen- hadden ook nog een en ander op het programma- De vereenïging „Soestdijk" hield de stemming er in met een gecostu- meerd bal, de bewoners in de Beetz- laan en de Buurtvereeniging „Nieu- weweg' met kinderspelen, tractatïes en avondfeesten voor de ouderen. De Buurtver. „West'", welke wordt gevormd door de bewoners van Beu kenlaan, Molenstraat en omgeving had de schoone gedachte om op den hoek Molenstraat-Soester Engweg, de plaats waar' de optochten werden opgesteld, een eenvoudig monument te plaatsen ter nagedach tenis aan de gevallenen. Als een stille hulde aan de gevalle nen werd gedurende twee dagen en nachten door twee gewapende per sonen bij dit monument de wacht gehouden, terwijl alle deelnemers en deelneemsters van den optocht op Zaterdagmorgen bloemen bij het monument hebben gelegd. De col lectebus, welke ten bate van de Stichting 194U-1943 bij 't monument was geplaatst, bracht 1393,3/ op. Het mooiste moment van de Soes ter feesten kwam Vrijdagmiddag toen H. M. de Koningin, Prinses Juliana en Prins Bernhard met on zen Burgemeester een bezoek brach ten aan genoemd monument. Soest heeft feest gevierd als nimmer te voren. j Ingezonden Stukken. Een regel waaraan ten onrechte aanstoot is genomen. Bij de eerste repetitie van de ver- eenigde zangers en zangeressen is door enkele Gereformeerde leden aanmerking gemaakt op den vier den regel van het derde couplet van „De driekleur herrezen", waarin de wensch, de bede, is neergelegd, dat ons volk, door lijden gelouterd en veredeld, één moge zijn, dat het niet meer verdeeld moge worden door partijzucht, en ,.dat godsdienst geen twist meer zal zaaien". Daarmede zoo werd betoogd wordt de godsdienst verkleineerd en naar beneden gehaald; 't is alsof de godsdienst nog nooit anders heeft gedaan dan twist zaaien. Wie dien regel aldus leest en inter preteert, geeft echter blijk van een wel zeer bekrompen verstand! In de eerste plaats omdat „gods dienst een abstract begrip is, en dus zelf niets kan doen. Het zijn de menschen, die door den gods dienst iets kunnen doen. n.I. God dienen, ipaar ookonderling twis ten over de wijze waarop men God zal dienen en dezen twist kan men uiteraard op velerlei wijze en op velerlei gebied ontketenen. Dat noem ik de godsdienst verkleineeren en naar beneden halen. De bede in dien vierden regel neer gelegd is dus geen andere dan deze, dat men door godsdienst geen twist meer zal zaaien. Om der lieve vrede wille, in ver band met de gemeenschappelijke viering van den verjaardag van onze Koningin, heb ik goed gevonden die „critiek' tegemoet *te komen door dien regel te wijzigen in „waar broederschap liefde zal zaaien". Dat voornoemd lied ongewijzigd is gezongen door 'n groote Gerefor meerde zangver. elders ZONDER eenige aanmerking, en dat ik van geen der duizenden koopers van dat lied eenige aanmerking heb ge hoord, bewijs^ toch zeker wel, dat de bewuste regel voor ieder, die ge zegend is met een normaal ver stand, niets aanstootelïjks heeft. Dankend voor de verleende plaats ruimte, Mr. J. H. VAN DOORNE. UITREIKING BONKAARTEN IC 511 ln het tijdvak van 10 tot en met 18 September 1943 zullen bonkaar ten K 511 worden uitgereikt. Verstrekt zullen worden: Bonkaarten KA 511 voor pers. geb. in 1924 of eerder tegen inname van bon A 509 van het inlegvel GA 508. Bonkaarten Kb 311 voor pers. geb. in 1923 t.m. 1930 tegen inname van bon B 509 van het inlegvel GB 50b. Bonkaarten KG 511 voor pers. geb. in 1931 t.m. 1940 tegen inname van bon G 509 van hef inlegvel GG 50b. Bonkaarten KD 511 voor pers. geb. in 1941 of later tegen inname van bon D 509 of E 509 van hef inlegvel GD respect. GE 50b. Voor deze uitreiking dient de '1 wee- de Distributie Stamkaart en het in legvel GA t.m. GE 50b te worden medegebracht. De uitreiking zal plaats hebben te Soest in het uitreikingslokaai van W eedestraat 3 en te Sbesterberg in Gafé ,,'t Gentrum", Rademakerstraat 6 en wel als volgt: SOES'1. Voor hen wier geslachtsnaam begint met de letters A t.m. E op Maandag 10 Sept. en Dinsdag 11 Sept. E t.m. H op Woensdag 12 Sept. '1 t.m. L op Donderdag 13 Sept. M t.m. S op Vrijdag 14 Sept- en Zaterdag 13 Sept. 1 t.m. Z op Maandag 1'f September- Eiken dag van 9-12 en 1.30-4 uur. Zaterdag 15 Sept. van 9-12 uur. SOES'IERBERG. A t.m. Z op Dinsdag 1b September van 10-2 uur. RIJWIELBANDEN AANVRAGEN. Er kunnen thans wederom rijwiel banden worden aangevraagd. Uitsluitend voor bakkers en melk handelaren kunnen transportbanden worden aangevraagd. Aangezien het aantal uit te reiken bonnen zeer be-' perkt zal zijn, worden alleen aan vragen ingewacht van personen, die zeer dringend behoefte aan banden hebben en zich op geen enkele an dere wijze kunnen behelpen. Personen, die in het bezit zijn van een rijvergunning voor auto of mo torrijwiel komen niet in aanmerking. Zij, die na 20 juli 1943 een aanvra ge als bovenbedoeld hebben inge diend, behoeven niet opnieuw aan te vragen, doch ontvangen t.z.t. be richt. SOES'1. De nationale Kunstavond, uit gaande van de Ned. Chr. Vrouwen bond, gehouden 29 Augustus j.1. ïn Religie en Kunst, heeft netto f400.- opgebracht. Deze som is afgedragen aan de Stichting 1940-1945. De vereenïging voor personeel in dienst der Nederlandsche Spoorwe gen tot bestrijding van tuberculose, welke reeds 33 jaar bestaat, hoopt op Maandag 17 September a.s., den herdenkingsdag van de spoorweg staking, n inzameling te houden ten behoeve van haar patiënten, welke door de oorlogsomstandigheden met tevens daaraan verbonden onderdui ken, ontbering en slechte huisves ting in verband met de staking zeer zijn toegenomen. Daar de prijzen der sanatoria aan merkelijk zijn gestegen, soms met 23 procent, hoopt de vereenïging, dat de Soester inwoners niet één collectant(e) zal afwijzen en met milde hand zal geven. Het is hard en hara noodig spoedig hulp te bie den, zoodat de patiënten weldra hun krachten kunnen herkrijgen, mede door Uw daadwerkelijke hulp. Zij, die mee willen helpen aan het slagen van deze collecte, worden verwezen naar de betreffende ad vertentie in dit blad. Belanghebbenden wordt er op ge wezen, dat het secretariaat van het Roode Kruis, afd. Soest-Soeste,r- berg, thans is gevestigd bij den heer H. de Graai, Soesterbergschestr. 34- Vrijdag, Zaterdag en Zonaag draait in City-theater een der groot ste en belangrijkste filmen der Brit- sche en Amerikaansche filmdiensten: „Victorie in 'lunis'". Deze film geeft een zeer uitvoerig beeld van de Afrikaansche veldtocht vanaf het ontwerpen der plannen tot de bevrijding van den laafsten meter grond. Belanghebbenden verwijzen wij naar een in dit nummer voorkomen de advertentie, waarin de mededee ling is vervat van het verzetten van het Kerkconcert ten bate van Sa natorium „Zonnegloren". Iljdens de feesten zijn meerdere collecten gehouden ten bate van Ned. Volksherstel. De opbrengsten waren alsvolgt: Straatcollecte op 31' Augustus, Open luchttheater en Braamhage f2718,46. Collecte S.E.C.-terrein f 363,02. Col lecte van hef zigeunerkamp tij dens optocht op 31 Augustus f 352.47. Verkoop fruit van truitwagen op Braamhage 11620.20. 'lotaal f 5056.13. Gaarne willen wij in ons blad eens aandacht vragen voor onze mu ziekvereniging „P.V.Ü." welke zich in den laatsten tijd zoo dikwijls heeft moeten laten hooren. De vijf jaren der bezetting heeft zij stand gehouden en stil doorge werkt, dikwijls met slechts een ge ring aantal muzikanten, omdat zij wist, dat eenmaar de dag der bevrij ding zou komen en zij dan paraat moest zijn. "loen dien dag kwam, was „P.V.O." present om met haat Voor het tijdvak tot en met 13 Sept. zijn geldig: 613, B 672. 1 K.g. aardappelen. A 671, B 671, G 671. 2 K.g. Aardapp. 612, D 661, D 662. 2 liter melk. B 670, C 670. IV2 liter melk. 643. 250 gram zout. Deze bon moet voor 13 Sept. wor den ingeleverd. Hiervoor zal geen afzonderlijke koopbon worden aan gewezen. Verder zijn tot 15 Sept. geldig: Alle noodkaarten 6. 600. 200 gram bloem. 601. 250 gram gort. 602. 100 gram eipoeder. 603. 604. 200 gram suiker. 606 100 gram kaas. 607. 100 gram zout. 609, 610. J. rants. vleesch. Noodkaarten 6 A. B. C ABC 650 t.m. 655 8oo gram brood- ABC 656 657 400 gram brood. ABC 658 250 gram peulvruchten. ABC 661. 125 gram boter. ABC 662, 663. 125 gram margarine. ABC 664. 100 gram. vet. A 665. 1 doosje lucifers. B 665 800 gram brood. C 665 110 gram chocolade. Noodkaarten 6 D. D 650, 651. 800 gram brood- D 652. 250 gr. rijst of kindermeel. D 653. 100 gram suiker. D 654. 110 gram chocolade. D 655, 656. 125 gram boter. D 657 125 gram margarine. Inlegvellen. D 14. 800 gram brood. E 14. 250 gram rijst. '1 abakskaart. 49. 2 rants. tabaksartikelen. Voor de centrale keuken moeten worden ingelevera de bonnen A 671, B 671, G 671. Zellverzorgers moeten de bonnen voor melk en aardappelen inleveren. De bonnen A 670, A 672 en G 672 kunnen worden vernietigd. Zondag 9 September. Ned. Herv. Kerk. Oudekerk. 10 uur Ds. Van Schaick, Zondagschoold. 5 u. Gand. Goedhart,' Lftrechc. Emina- kerk 10 en 3 uur Ds. E. Groeneveld, bed. H. Doop. Hees. 10 uur Cand. Goedhart. Zonnegloren onbekend. Evangelisatie-samenkomst: Woens dag 12 September n.m. 7.30 uur ïn zaal Nieuwstraat 57. Gerei. Kerk. Julianakerk 9.30 en 4130 uur Ds. S. Wouters. Wilhelminakerk. 10 en 3 uur Ds. H. W- Wierda. Chr. Geref. Kerk. 10 en 3 uur Ds. L. de Bruijne. Ned. Prof. Bond. 10.30 uur de heer A Koops, Slikkerveer. muziek de feestvreugde in te zet ten en ook gedurende den gehee- len zomer heeft zij bij tal van ge legenheden haar onmisbaarheid be wezen. „P.V.O." verdient dan ook ons al ler steun en dit wordt door de Soes ter burgerij niet voldoende beseft. Het aantal donateurs is gering en het ontbreken van voldoende geld middelen werkt remmend op het willen en kunnen van P.V.O. Instrumenten moeten worden gere pareerd en nieuwe moeten worden aangeschaft. Daarvoor is geld noo dig. Komt Soester burgerij! Draagt allen een steentje bij om haar dit moge lijk te maken. Elders in dit blad vindt U een for mulier. Vult dit in en stuur het aan het .secretariaat van „P.V.O." Ko- renweg 3. De minimum donatie is f 1.per jaar. En dan zijn er in Soest ongetwijfeld nog velen, die een instrument kun nen bespelen. Vooruit muzikanten, geeft U op aan hetzelfde adres. Ook leerlingen zijn hartelijk welkom. Laat deze opwekking voldoende zijn om onze oude „Harmonie" een be langrijk aantal nieuwe donateurs en leden te bezorgen. Na langen tijd van on zekerheid ontvingen wij heden, via het at wikke lingsbureau concentratie kampen te Vucht, het droeve bericht, dat on ze lieve zoon en broer, Arend Quelle, op zijn twintigsien ver jaardag (10 januari 1945). te Neuengamme is over leden. Onze droefheid wordt verzacht door de wetenschap, dat hij ge vallen is voor het vader land en dat zijn vaste geloofsovertuiging hem moedig zijn lijden heett doen dragen. J, W. Quelle. Cl. QueUe-Smit. Miep Quelle. Soest, 5 Sept. 1945. Torenstraat 13. Liever geen bezoek. TWEEDEHANDSCH DAMESR1JWTEL Til* rARFÏ (zonder banden) tegen mJ A o behoorlijke vergoeding tot en met 16 Sep- 'er ove™«?ieu gevraagd. r Br. no. 275 bur. dezes. tember a.s. binnenpoi waschtornuis te koop gevraagd. Inh. 100- 30 L., liefst 100. Beuken laan 21 DD. WONINGRUIL. Gezocht te Soest of omgeving 'n bescheiden huis met flinken tuin, n i fi al in ruil voor een mooie IT'lrf IS flat-woning in Amster- Plaatselijke doktoren nemen waar. Soestdijk, van 8 Sept. tot 23 Sept. men door de plaatselijke geneesheeren. dam-Zuid (bovenhuis). Huur incl. warmwater f 49.p. mnd. Br. no- 277 bur. v. d- bi. Heden is van ons heen gegaan, na een kortston dig doch smartelijk lij den. onze innig gelietde Man. Zoon, Broeder, Schoonzoon, Zwager en Oom, Gerben Epema, in den ouderdom van 31 jaar. Uit aller naam, NS. Epema-ten Klooster. Soest, 4 Sept. 1945. Parklaan 35. Liever geen bezoek. De begratenis zal plaats hebben op Zaterdag 8 September a.s., te 2 uur, op de begraafplaats aan den Veldweg te Soest. Vertrek van het sterfhuis c.a. 1.30 uur. NET MEISJE gevraagd voor heele da gen ol voor dag en n. Keurig gezin zoekt te- Brood- en Banketbakke- gen j g t. 2 vrije (ge. rij M. G. Eggenkamp, *f tt Burg. Grothestraat 15. KAMERS TE HUUR GEVR. met keuken of gebruik. 1 of 2 ongem. kamers Aanb. G. Aling, Hart- met vrije keuken, voor manlaan 29. dame alleen ïn Soest of j^ujme WOnïng te Zwol- Soestdijk. Juhanapl. U. 1(_ aangeboden in ruü v. NET MEISJE WONING gevraagd voor heele of te Soest. Aanb. J. van halve dagen (volledige Brummelen, Koningïnne- kost). Muijlaert, Burg. iaan 21. Grothestraat 69. tt Z Ie ruil aangeb., modern EL. BAKKERSJONGEN iicht groen gevr. Brood- en Banket bakkerij M. G. Eggen- AMEUBLEMENT bestaande uit groote kamp, Burg. Grothestr. uUschuittafei, dressoir. 13. Soestdijk. WONINGRUIL. Heerenhuis, Soestdijk, alles massief; tegen 4 stoelen, 2 armstoelen, clubfauteuils, of te 5 k. en badk., zolder, koop. H. van Buuren, Rembrandtlaan 3. voor- en achtertuin, te- gen dito huls liefst klei- 'WONINGRUIL. ner, Soest-Zuid, omg. Aangeb. fe jjen Haag. bosschen. Br. no. 276 mod vrije 2e etage 5 bur. dezes.kamers etc., v(huur f 32. KIPPEN. p.m.), voor vrij huis in Eenige kippen te koop Soest of omgeving. Br. 1/ September a.s. hopen gevr.^ Ie leg, of jonge Van Lansbergestraat 84, onze geliefde Ouders en hennen. Laanstraat 96. Den Haag. Grootouders, J. AKKERMAN B. VAN EGD0M, GOED TEHUIS GEVR. Gevraagd voor direct 'n voor 2 jongens (jpl.m. 20 WERKSTER jaar) en 1 meisje (25 City-theater, B. Grothe- j.), die hun werkzaam- straaf 38. heden buitenshuis heb- f Vreman WONINGRUIL. hun 25-jarige echtvereeni- ben. G. J. Vreman, Gevraagd vr« huis mcf ging te berdenken. Dat zij Kerkstraat 20b.te Baarn Soestdijk, nog lang gespaard mogen VERLOREN Qf Soest, voor moderne blijven is de wensch van zwarfe dubbele fiets- etagewoning, bev. 4 hun dankbare tasch, met boek „Avon- keuken, badkamer Kinderen en turiers". legen beloo- m. bad en zólder, (huur- Kleinkinderen. ning terug te bezorgen prijs f 35.p. mnd.), ïn Nieuwstraat 30 Verrips, Koningin- mooiste laan van Berg- Soestdijk. nelaan 23. 16 September a.s. hopen onze geliefde ouders, be huwd- en grootouders. J. VAN BARNEVELD en G. VAN BARNEVELD- polder te Rotterdam. Nadere inlichtingen bij Dames Van Egmond en Van Nieuwkerk. Steen- Ondergeteekende, M van hoftstraat SoEstdijk. Veeren. candidaat-notans te Soest, Lindenlaan 4c, door VERSTELNAA1STER den Militairen Commissaris gevraagd, die bij zich in de Provincie Utrecht aan- thuis het naaiwerk doet. gesteld tot beheerder overBr. no- 274 bur. dezes. Schuurman, j den Heer G. A. J. Maris H. H. KAPPERS, den dag te herdenken, dat en zijne ech'genoote Mevr. yoor direct gevraagd le zij voor 25 jaar in het hu- N. Maris-Roorda, laatst ge- bediende bij f. G. welijk traden. woond hebbende te Soest, Haars, Dames- en Hee- Dat zij nog lang gespaard aan den Buntweg No. 6. renkapper, Rademaker- mogen blijven, is de wensch 2. den Heer R. laarsma. straat 8b, Soesterberg. van hun dankbare kinderen laatst gewoond hebbende te WOISJTNGRTUT «o kleinkind. Soest, aan den Schouten- H^XneSu^bos- C. V. Ree-v. Barneveld. kampweg No. 8 terparkbuurt Amsterd-, G. v. Ree en Herman. VCFZOekt huurprijs f 36'.- p. m., v. Geertrui en verloofde. dje jets t£ vordcren mod. woning te Soest Jannie en verloofde. hebben van. verschuldigd ot omgeving, wil zelfde Jan zijn- ot zaken of waarden huurprijs betalen. Aanb Receptie op 16 September onder zich hebben behoo- Pelikaanweg 2, Soestdijk \?n.375, U"r' c rendc aan één van boven' Lampekappenbedrijf Verl. Kolonieweg 5. genoemde personen, of tot MIDDELWIJK" Hiermede betuigen wij on- he°.'n eeni9er'«' techtsbe- Van'aj. beden worden zen hartelijken dank aan weer bestellingen aan- alle vrienden en kennissen 22 September 1915 opgave, genomen. julianalaan 6. i i „,„i betaling ot afgifte te doen 2- voor de groote belangstel- kantorc van notaris A Gevraagd wegens hu- 40 fn, bloe.™^n 1 o. Dammers te Soest. Niet welijk der tegenwoordi- 10-jang huwelijk ontvangen. voldoeni aan die verzoek tegei, eind September. H.HOGEKVORST. js stratbaar krachtens de WERKSTER A. HOGERVORST- Besluiten Herstel Rechts- voor enkele dagen p. w. PIETERSE. verkeer en Vijandelijk Ver- of meisje v. halve da- Laanstraat 30. mogen. gen. Mevr. Bloemtak, Soestdijk. M van v*eren. Middelwijkstraat 60. NETTE WERKSTER gevr. yoor eenige och tenden per week. 'levens te ruilen een z. g. a. n. tandem mef 3-versn.naat voor radiotoestel, nieu we rijwielbanden ot stofzuiger. Na aur. Heideweg 72, Soest. Aardbeien-, kool- en andijvie-planten. H. v. d. Heuvel. Beuken laan I a, Soest, Wie in de avonduren f 18. tot f25.wil verdienen met de bezorging van couranten, kan zich hiervoor melden bij Drukkerij Smit, Van Weedestraat 35. ANTIQUITEITEN te koop gevraagd. Klokken Kasten, Schilderijen enz. v. Brummelen, Beckeringh- straat 14. Naaimachine-reparatie LEERTOUWER Molenstr. 137 - Tel. 2106 Voor Schoorsteenvegen, Put- en Rioleeringwerk naar SCHLEBAUM, lulianalaan 82 en Kerkpad N.Z. 19a UW ADRES voor het repareeren en stodeeren van Uw meubels en matrassen is Firma STE1TNER Alb Hahnweg No. 1 bij de Beetzlaan Soestdijk Accountantskantoor De Regt 6 Van Ommeren Van Lenneplaan 12. Soest Aid. Centraal-Boekhoudbu- reau voor den Middenstand BOEKHOUDINGEN BELASTINGZAKEN CONTRACTEN ENZ. FLESSCHEN, LOMPEN. IJZER en METALEN te koop gevraagd. WOLFSEN Lange Brinkweg 35b. Soest ALLE SOORTEN ANTIQUITEITEN gezocht. Klaarwaterw. 8- aangiften en bezwaarschrif ten; Inkomsten- en Ver mogensbecijfering opmaken Balans en Verlies- en Winst rekening inrichten, bijhou den en controleeren van boekhoudingen. Nassaulaan 13 - Soestdijk SpreekuurDinsdagsavonds van 7-9 uur. van den kleigrond en N.A.K. gekeurd, f0.55 per K.G., per 10 K.G. 15.00. Kweekerij - Zaadhandel WIM VAP te geven op „EEMLAN Medewerkenden Han Verne en Komieken. Wi ger componist. en schets. Win and Lou, danspaar. Kaartverkoop van Kuijperstraat 6. S( Prijzen der plaatst op Donderdagmid in Hotel Kernland stelling te voorko Het ondergrond GEOPEND: Bestelt Auto- Tot 17 Sc] met ten bé worde Vrij Men zie de raaml Wij I zeer g Zondagmiddag CA BA m. m. v. een f ference enz. A Plaatskaarten uur in de serre Verwacht binr Annie Verhulst Nadere aankoc Eemland. het Elke ZATER BOEKHA Burgemeester kan U uit voorra A. G. Barkey W herdacht, f 2.50. Diverse brochure; Serie van 10 kaa Soestdijk f 2.50. Nog slechts eeni{ stichting 19401 Den Blieklaan 29 Soest Zaterdag 15 Sept. vertrekt wagen naar Opgave voor Donder dag 13 September Ossendamweg 28 - Tel. 2912 Staanpla BRAAA Donderd volgens en Zond Zaterda; der- en

Soester Courant | 1945 | | pagina 2