Van twee kanten Vergeet hen niet* Droogte maakt pompen en putten waterloos. Montgomery op het oorlogspad. èi' SOEST. IN DE HOEK. UITGAVE: DRUKKERIJ SMIT - SOESTDIJK Officiële mededelingen. Urgent probleem voor Soest. ten bate van Nederland en Indonesië VRIJDAG 29 JULI 1949. 25e JAARGANG No. 56. SOESTER COURANT Verschijnt iedere Dinsdag en Vrijdag. bureau: Van Weedestraal SS - Telefoon 2566 Giro 126156 Abonn. per kwart, fl.50 - p. post f 1.75 „Puf, wat warm,'' zo zegt de werker, Die nog geen vacantie heeft En hij zucht terwijl zijn boordje Aan zijn adamsappel kleeft. „Ga ik strakjes met vacantie, Heb ik vast en zeker strop; Komt er vast 'weer een depressie, Is het mooie weer weer op!" „Wel verdraaid," zo zegt de werker, Die vacantie heeft gehad, Nu de zomer gaat beginnen, Zit ik juist weer in de stad. Het is toch wel uitgerekend," Zegt hij met een boos gezicht En hij luistert uit protest Dan niet meer naar het weerbericht. „Lekker weertje," zegt de werker, Die nu juist vacantie heeft, „Want geloof me, bij zulk weertje, Voelt een mens pas, dat hij leeft". Terwijl de één zo zit te vitten, Voelt een ander zich verrijkt; Zo is 't altijd in de wereld, 't Is maar hoe je het bekijkt. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit d.d. 22 Juli 1949 de ten name van J. W. van der Scheur te Soest ge stelde vergunning voor vervoer van per sonen met huurauto's is overgedragen aan G. van de Geer te Amsterdam. Lord Montgomery heeft in de Ridderzaal van Den Haag een rede gehouden over de natie in oorlog in moderne tijden. Waar moet een generaal anders over pra ten dan over oorlog? Het is altijd inte ressant een vakman en Monty is een uitstekend vakman over zijn beroep te horen praten. Ook als dat oorlog heet. Wat zei de aanvoerder van de West-Eu- ropese troepen zoal? De drie voornaamste punten van zijn rede hadden geen betrekking op zijn vak als zodanig. In de regel slaat een vak man dan flaters en het spreekwoord, dat de schoenmaker zich bij zijn leest moet houden, slaat eerder op generaals dan op de meesters van de pekdraad. Een generaal ook al heet hij Montgo mery heeft wat meer dan een onder geschikte functie. Hij moet uitvoeren wat zijn regering van hem verlangt. Zijn regering voert een bereide politiek en de g-Vieraal heeft één onderdeel van die politiek uit te voeren, n.1. het weerbaar maken van de West-Europese statenge meenschap tegenover een agressie. Wan neer hij als staatsburger niet met die politiek accoord gaat, is dat zijn goed recht, maar als generaal is 't zijn plicht, zonder meer de taak, hem door zijn op drachtgevers opgelegd, uit te voeren. De politiek van de West-Europese sta ten is er op gericht een manier te vin den om samen te leven met Rusland in een wereld, die door de techniek van tegenwoordig niet eens meer zo heel groot is. Wat zei Monty echter? Dat „de landen van het Westen op voet van oorlog staan met het anti-christelijke communisme". Nu moge het waar zijn, dat het overgro te deel van de bewoners van deze lan den individueel op voet van oorlog staan met het communisme in die zin, dat zij dat regiem niet wensen voor henzelf en het in Rusland misschien liever vervan gen zagen door een ander, hun meer ver want systeem, maar dat neemt niet weg, dat zij de regeringen, door henzelf geko zen, een politiek laten voeren gericht op „leven en laten leven". En dan past het een generaal niet, sprekende als ge neraal, de tegenstander te laten denken: „zo gauw ze hun kans zien slaan ze er op." Men mag het met Monty eens zijn, dat onze levensbeschouwing wortelt in „de diepste eerbiediging van de enkeling, in tegenstelling tot de opvatting, dat het individu slechts een pion in het staats bestel is", hij wekt alweer de indruk, dat daar een generaal staat, die, zo gauw hij er mee klaar is, een soort Kruis tocht zal beginnen tegen dat leger van pionnen met de Koning en rijn torens van het Kremlin op de achtergrond, tegen de uitgesproken bedoeling van zijn op drachtgevers in. Vrede noemt Monty een bijproduct van vrijheid en rechtvaardigheid. Het zij zo- Maar wat verstaat men onder vrijheid en wat verstaat men onder rechtvaardig heid? In de loop der geschiedenis is het begrip vrijheid zo vaak veranderd, is het zo vaak gebeurd, dat wat men in de ene periode het summum van rechtvaardig heid achtte, hetzelfde in een volgende periode het grootste onrecht noemde. En in eenzelfde tijdsgewricht wordt in ieder land aan elk van die woorden zulk een verschillende inhoud geven, dat wij Monty moeten vragen, wélke vrijheid en welke rechtvaardigheid hij bedoelt. Want, als aanvoerder der West-Europese strijd krachten sprekende, zou juist zijn bedoe ling het criterium zijn, waarvoor wij al of niet moeten vechten. Wij betwijfelen dit te meer, omdat zijn directe chef, de Britse minister van oorlog Shinwell, alle verantwoordelijkheid voor des maarschalks woorden van de hand gewezen heeft. Laat de schoenmaker zich bij zijn leest houden. De meest kenmerkende eigenschap van de zonnebloem is, dat zij, reeds vóór Zij bloeit, f^ar knop wendt in de rich ting van de zon. Déze gedachte moet het Comité Postze gelactie „Vergeet-hen-niet" voor de geest hebben gestaan, toen het de speciale postzegels, die de P.T.T. in de maanden Augustus en September in de waarden van 5 ct. (2 plus 3), 10 ot. (6 plus 4), 13 ct. (10 plus 5), 40 cit- (30 plus 10) verkrijgbaar stelt ten bate van genoemd comité, gesierd zag met het zonnebloem- embleem. De drie organisaties immers, die 4n dit Comité verenigd zijn het Rode Kruis, de Niwin en de Stichting Trachten leed te verzachten... zelfs, nodig. Evenzo hebben de genoem- in geslaagd is, iets bijzonders en op .Nederland helpt Indië" en die de opbrengst van de toeslag op deze post zegels gelijkelijk zullen verdelen en ie der op éigen terrein aanwenden ter le niging van leed, zowel in Nederland als vooral ook in Indonesië, willen niet anders dan door leed gebogen hoofden oprichten en naar de zon toekeren. Een onbegonnen werk, me^nt U? Misschien wel. Maar het feit, dat er toch altijd leed, veel leed zelfs, in deze wereld zal blijven bestaan, kan en mag geen reden zijn, dan ook maar van elke poging tot leniging van leed bij voorbaat af te zien. Integendeel zelfs zonder te weten, of de knop ooit in volle luister zal open- bloeien, moet deze worden gewend jn de richting van de zegenende zon. Maar om ook tot bloei te komen, heeft bij uit stek de zonnebloem water, veel water zelfs, nodig. Evenzo hebben de genoem de organisaties „geld als water" nodig om haar werk1 met succes te kunnen be kronen. De Postzegelactie „Vergeet-hen- niet" is nu hét middel voor ons allen, om dit water, Zij het dan met druppels tegelijk, aan te dragen. Maar als bijna 10 millioen Nederlanders allemaal voor een paar druppels zorgen, in de vorm van enkele centen toeslag op de „Vergeet-hen-niet"-postzegels, dan vormen die millioenen druppels met el kaar een brede straal. Laat daarom in de komende weken nie mand achter blijven, want door allerhan de leed en zorg gebogen en verschraalde levens rekenen ook op U! DIPLOMA-ZWEMMEN. Onder toezicht van de Kon. Ned. Zwem- bond moesten Woensdagmiddag 46 leer lingen van de zwemmeester van het Soester Natuurbad, de heer J. de Wit, een vaardigheidsproef afleggen ter ver krijging van het diploma geoefend zwem men. Deze proef, welke bestond uit 100 meter schoolslag, 30 meter rugslag, 50 meter ge kleed zwemmen en 1 minuut watertrap pen, werd door alle leerlingen uitstekend volbracht, zodat de gedelegeerde van de Kon. Ned. Zwembond, de heer Verzei, namens de examencommissie aan de vol gende examinanten het diploma kon uit reiken: Lida Trip, Jenny v. d. Boon, Dirk v. d. Broek, Hetty Tolk, D. Oldenhof, F. Maree, Emmy Pauw, Hugo Peters, Willy Zwan, Anneke Zandstra, Gijs Twigt, J. v. d. Weide, B. v. d. Weide, G- de Vries, Henny Boeschoten, Emile Cohen, Loes Dams, Gerry de Graaf, Ineke Lariby, Willy Meijer, Anke Scheffer, H. v. d. Moore, Marietje Strekelmans, Hiltje v. Dalfsen, Tom Strous, Jan Oosterveen, To- nia Kwak, Johan Wilbrennik, Ton Mul der, Inger Tschur, Otto Veldhuijzen v. Zanten, Vitte v. West, Hans v. Haarlem, Arnold van Haarlem, Tanita de Bussy, Margreet de Bussy, Irma v. Leersum, Maarten Rekké, Willy Tak, Erika Zoghei, Henny Kat, Yvonne v. d. Braak, Tineke Brink en Jan de Kruif. HET SCAPINO-BALLET IN HET OPENLUCHTTHEATER. A.s. Dinsdag 2 Augustus, des avonds te 20.15 uur, zal het bekende Scapino-bal let uit Amsterdam een voorstelling ko men geven in het openluchttheater aan de Soestebrergsestraat. Voor de pauze zullen o.a. dansen uit de Midzomernachtsdroom worden ge bracht, terwijl na de pauze een sprook jes-ballet zal worden gegeven. Het stichtingsbestuur van het Openlucht theater, dat er dit jaar wel bijzonder in geslaagd is, iets bijzonders en op De „waterwinplaats" prise d'eau van de Utrechtse Waterleiding Maat schappij bij het station Soestduinen as, vele Soestenaren een doorn in het oog. Zij hebben de laatste maanden nogal ge brek aan water en menen nu, dat de Wa terleiding daarvan de schuld is. Deze zou te veel water aan de grond onttrek ken, zodat er onvoldoende voor sloten, putten en pompen overblijft. „Dit is absoluut onjuist" verklaarde de directeur der maatschappij, de heer J. C. Rijk, Pzn., die wij naar zijn oordeel over deze problemen vroegen. „Het oppompen van water en het heer sende gebrek staan volkomen los van elkaar", aldus de heer Rijk, die ove rigens al heel wat brieven met klach ten zeide te hebben ontvangen. Hoe de situatie ligt? Er zijn bepaalde ge bieden in Soest en omgeving, waar de woningen niet aan het waterleidingnet zijn aangesloten. Dat zijn de huizen en boerderijen, die eertijds zonder welom lijnde bouwplannen hier en daar zijn neergezet en die hun water betrokken uit pompen, die in de waterrijke bodem werden geslagen. Nooit heeft men last gehad, dat deze pompen droog vielen of dat de putten verdiept moesten worden. Behalve de laatste jaren, vooral na de hete zomer van 1947. Toen deed zich zelfs het verschijnsel voor, dat de slo ten droog vielen, zodat de boeren hun vee moesten drenken met water, dat over vrij grote afstand moest worden aange voerd, een tijdrovende en vermoeiende geschiedenis. Nadien is het zo gebleven. Op het ogenblik ondervindt men gestadig last en het is wel begrijpelijk, dat on- ingewijden de schuld geven aan de wa terleidingmaatschappij, die immers dui zenden kubieke meters water per dag aan de bodem onttrekt. Maar de oorzaak ligt ergens anders, namelijk in de al gemene droogte van de laatste jaren, waardoor de stand van het grondwater aanzienlijk is gedaald. De hr. Rijk liet ons een grafiek zien, waarop de stand van de laatste jaren is afgebeeld: het is een sterk neergaande lijn. De pompen en putten zijn geslagen en gegraven op het grondwater en zie daar de oorzaak van alle misere. De water leidingmaatschappij pompt haar water van dertig tot veertig meter diepte uit de grondlagen, waarin het vocht vanzelf uit de omgeving wordt aangevuld en voor zover dat niet gebeurt, vullen de ruimten, waaraan het water wordt onttrokken, zich met lucht. Het peil wordt daardoor dus niet verlaagd. Er wordt overigens heel wat water op gepompt: des winters ongeveer 25 tot 30 millioen liter per dag, op hete zomer dagen zelfs 40 millioen. Maar zelfs deze hoeveelheden staan in geen enkele verhouding tot wat er voor radig is. „We hoeven geen zorg te heb ben, dat onze voorraad ooit uitgeput raakt", verklaart de heer Rijk. De verlaging van de grondwaterstand is overigens slechts een deel van een veel groter probleem: dat van de toenemen de droogte in geheel West-Europa. Ge leerden schrijven dit hieraan toe, dat de omgeving van de Noordzee langzaam aan meer in de subtropische zone komt te liggen. Om nog een stapje verder te gaan: verschillende beoefenaars der we tenschap zijn van oordeel, dat de ge hele aarde op den duur warmer wordt, omdat zij dichter bij de zon komt. „Maar daar zullen wij ons voorlopig nog maar geen zorgen over maken en het zal de Soestenaren ook weinig interesseren". Voorlopig zijn die er alleen maar bij ge ïnteresseerd, dat het grondwater wat ho ger wordt. Daar kunnen mensenhanden niets aan doen. Regen, regen en nog eens regen is het engie geneesmiddel. Maar in Juni vielen er in Soestduinen slechts enkele milimeters, terwijl het centimeters hadden moeten zijn en Juli is niet veel beter. De prise d'eau te Soestduinen is niet de enige waterwinplaats. Zij voorziet alleen Utrecht en onmiddellijke omgeving van water- De waterleidingmaatschappij heeft er nog zes in haar „verzorgingsgebied" zoals dat technisch heet. Want Hilver sum, Baarn, Soest, Zeist, Driebergen en Tiel hebben een eigen leiding en zijn „self-supporting", al kunnen zij elkaar in geval van nood bijstaan en worden rij alle van Utrecht uit beheerd. „Neen" zegt de heer Rijk, ,,de Soestena ren behoeven ons heus niet kwaad aan te kijken; zij lijden alleen onder een in ternationaal probleem". hoog peil staande voorstellingen te bren gen, hoopt met het Scapino-ballet het Soester publiek en de vele vacantiegan- gers een kunstzinnige en genotvolle avond te (bezorgen. In het sprookjesachtig verlichte theater zullen de balletten tegen een achtergrond van donkere sparren en loofhout wel bijzonder goed tot hun recht komen. De toegangsprijs is vergeleken met de prijs, die men voor dergelijke voorstel lingen in Amsterdam, Den Haag enz. moet betalen, wel zeer populair fe noe men. De fa. Tensen zorgt voor extra bussen n.1.. te 19.45 vanaf Nieuwerhoek en te rug ma afloop der voorstelling. Op Soestdijk klaagt men vaak: „het openluchttheater is ook zo ver weg", maar wanneer men in de grote steden naar diverse uitvoeringen gaat is het theater toch vaak veel verder weg en is men, gezien de overvolle trams, ook op de fiets aangewezen of gaat men te voet. Hopelijk is een vol theater op a.s. Dins dagavond (de beloning voor dit initia tief van het stichtingsbestuur van het Soester Openluchttheater. Men zie ook de advertentie in dit num mer en de aanplakbiljetten. VERDUISTERING VAN AUTO-ONDERDELEN. Wegens diefstal van een belangrijke hoe veelheid auto-onderdelen ten nadele van A. L« alhier, veroordeelde de Meervou dige Kamer van de Utrechtse Rechtbank Dinsdag de navolgende personen tot de volgende straffen: C. L- van de E. te Amersfoort, twaalf maanden gevangenisstraf met aftrek, waarvan zes maanden voorwaardelijk; H. v. d. H. alhier, 8 maanden met aftrek; C. J. V. alhier, tot vier maanden met aftrek; W. A. (zwervende) acht maanden met aftrek; F. A. N. te Amersfoort tot drie maanden gevangenisstraf en W. van K. alhier tot f40.boete, subs. twintig dagen hechtenis. Laatstgenoemde verdachte verklaarde in hoger beroep te zullen gaan. KINDERVOORSTELLING IN HET OPENLUCHTTHEATER. Dinsdagmiddag, te 14.30 uur, gaat in dit seizoen de eerste kindervoorstelling in het openluchttheater. Een voorstelling, uniek voor Soest en meestal alleen be schoren voor de jeugd in de grote steden. Het Scapino-ballet 'brengt dan n.1. de sprookjes „De Gouden Zwaan" en „De Pascha en de Beer". We behoeven er niet veel meer van te zeggen wanneer u weet, dat in A'dam deze kindervoorstellingen week in week uit uitverkocht zijn. Wist u, dat H.M. de Koningin met de Prinsesjes de voorstellingen van het Scapino-ballet reeds hébben bezocht en dat de prinsesjes opgetogen waren over het gebodene? Daar er niet meer dan pl.m. 1200 kin deren een plaats kunnen krijgen, is aan koop van de kaarten in voorverkoop wel aan te raden. Verwacht wordt, dat het zal stormlopen. Men zie de advertentie in dit nummer en de aanplakbiljetten. „OLYMPIA" GAF GYMNASTIEKUITVOERING IN DE OPENLUCHT. Dinsdagavond heeft de Chr. Gymnastiek vereniging „Olympia" een uitvoering ge geven in het Openluchttheater, waarvoor zeer veel belangstelling bestond. Voorafgegaan door de Harmonie P.V-O. werd eerst een mars door hef dorp ge maakt, die door het mooie zomerweer en de vrolijke klanken van P.V.O. grote belangstelling trok. In het Openluchttheater sprak de voor ztiter van „Olympia", de heer C. Tak, een kort welkomstwoord. Maakte de op mars een keurige pittige indruk, het pro gramma dat „Olympia" daarna afwerkte, was eveneens goed verzorgd. We constateerden, dat de vereniging en in het bijzonder de directeur, de heer Egberts, zeer veel zorg aan deze uitvoe ring heeft besteed. Jammer was, dat de begeleiding van ver schillende oefeningen niet goed door kwam, hetgeen echter niet wegneemt, dat de duizende toeschouwers geen spijt van hun uitstapje naar het openlucht theater op deze mooie zomeravond zullen hebben. Zowel voor als tijdens de pauze con cerfeerde P.V.O.onder leiding van de heer Wakelkamp. Een betere opstelling van de muziek meer naar achte ren, tegen het houtgewas, was de accou stiek van het gebodene o i. zeker ten goede gekomen. HOE DE DUIVEN VLOGEN. De Postduivenliefhebbersver. „De Zwa luw" hield Zondag een wedvlucht met jonge duiven vanaf Roosendaal, afstand 91 kilometer. In concours waren 736 duiven, die te 8.30 uur met Noorden wind werden ge lost. De eerste duif arriveerde om 10 uur 2 min. 33 sec. en bereikte een snel heid van 989,63 meter per minuut. De aankomst van de laatste prijswinnende duif was 10 uur 18 mni. 27 sec. De gedetailleerde uitslag is: J- Kamer beek 1-22-43-58-77-78-81-88-103 —123. A. Snijders 2—20—42-54—142. J. v. d. Valk 3—126. G. Visser 4—7—19- 135—167. A. Dorrestein 5-6—104-105. H. Gorissen 8—9—17—69 70. A. Priem 10140158. J- Wijnands 1183. D. Pu Wanneer U, op uw fiets rijdend, zon der Uw hand uit te steken van richting verandert, heeft u kans op een bekeuring. Als U per ongeluk uw richtingaanwijzer uit laat staan, kan u dit een procesver baal kosten wegens het geven van ver warrende tekens. Als u zonder licht rijdt, kost het u ook geld en wanneer u ie mand een plaatsje in een ziekenhuis be zorgt, is er maar een eenvoudig bewijs van schuld nodig, om u voor de kosten van verpleging en operatie te laten op draaien. Dit is maar een heel kleine bloemlezing van een ontzaggelijk aantal overtredin gen, die strafbaar zijn gesteld. Het is goed, dat dit zo is, daar de voornaamste reden van al die strafbepalingen is, ons te beschermen tegen lichamelijk letsel en erger door stommiteiten of nalatig heid van anderen. Maar als een electrische of stoomtrein van de Nederlandse Spoorwegen met een snelheid van ongeveer 80 kilometer per uur langs een onbewaakte overweg don dert en dan voorbijgangers, al of niet met de plaatselijke situatie bekend, tot atomen versplintert, is het enige, dat de Ned. Spoorwegen doen, hun leedwezen betuigen. De strafvraag komt eenvoudig niet in het geding. Wanneer u het overleefd heeft, krijgt u waarschijnlijk nog de totaal overbodi ge waarschuwing mee, voortaan beter uit uw doppen te kijken. Per slot staan er borden en per slot had u zich niet op de spoorbaan moeten bevinden, toen juist die trein passeerde Met betrekking tot de gruwelijke serie ongelukken op de onbewaakte overweg bij Mijdrecht vernamen wij, „dat er 10 flikkerlichten besteld zijn in Amerika en dat die dingen vreeselijk duur zijn" Als het niet zo in en in droef was, zou den wij er eigenlijk om moeten lachen, want ruim een jaar geleden hoorden wij dit verhaaltje ook al: „Besteld en vre selijk duur". Nu blijkt bovendien, dat die 10 ongeluk kige dingen voor ons hele land be stemd zijn. Hoeveel denkt u, dat wij er van die 10 in Soest zullen krijgen? In ons land met z'n sociale verzorgingen op welhaast ieder gebied, vind ik de nonchalante manier, waarop het onbe waakte overwegen-vraagstuk door nog wel een Regeringsinstelling wordt toege past een schande. Hef wil er bij mij maar niet in, dat onze grote fabrieken op electrotechnisch ge bied, niet in staat zijn iets te leveren of te maken, waardoor wij niet van de trage levering van Amerika en zijn de viezen afhankelijk zijn. Zet, zolang we nog moeten wachten op die flikkerdingen, betere waarschuwings borden verlicht ze hel en plaats meer fel brandende rode lampen. Maar ook en vooral, maak de overwegen overzich telijk. En als de Ned. Spoonvegen dan toch met verlichting bezig zijn, laat ze dan ook hun aandacht geven aan de verlichte" stopborden bij de bewaakte overwegen, want daar moet je met je neus tegenaan staan, om te beseffen wat de bedoeling is. H. OEKMAN. reveen 13165. G. GeijtCnbeek 13151 152—159. N. Baltus 14-23—73-92—93- 121. J. v. d. Brink 15-32-55—59-102-^ 129. H. v. d. Broek 16—56—91—111-133 —132—131. A. van Asch 18—35-118—138. J. v» d. Brakel 21-38—47—65-66—100- 124—125—175—176. R. de Bruin 24-30 -45—61—152. A. Rijksen 25-57—67-68. E. Veerman 26638586—182. J Knoops 27. W. Grift 28—64—99—128-181 J. Rausch 29—41—120. Sj. Rijksen 31 48—76-148. H. Onwezen 33—87-121- 149. H. Kriek 34—115-183. G. Verwoerd 36. J. Stalenhoef 37-50-51—94-95-96 143-144-163—169. G. Roeten 38. N. Sttumpel 39. A. Waaijenberg 4460145 157. P. Duijst 46134. C. van Brie- nen 49'82. C. van Soest 528990—154 -155-156—161-170-177. G- Haks 53- 146—147. N. v. Veen 62—79—136-166. C. de Goede 71- C. Karstens 7298180. A. v. d. Vaart 74. W. Pureveen 75 H, Westerveld 80-119-137—138-174. J. Rijksen 84-168. J- Gaasbeek 97150. P. Grift 101. H. Overbeek 106—164. R. v. d. Veer 107114. A. van Slooten 108 112. G. Elschot 109-110-184. J. O. v Breukelen 113. A. Graauwmans 116. R. v. Velzen 117- T. van Slooten 127—171. R. Burgstede 130. H. v. d. Kuil 141 Mej, G. Zimmerman 160- A. van Soeren 162. W. Veerman 172. J. v. d. Brit 173- Met 357 duiven nam ook de Postduiven- liefhebbersvereniging „De Vriendschap" Zondag deel aan de wedvlucht vanaf Roozendaal. De duiven werden te 8.30 uur gelost. Aankomst le duif 10 uur 2 min. 39 sec. De totale uitslag is: H. Spikman 140. G. van den Broek 2514234975. W- N. Nieuwenhu's 391517—2736 43 50515657—5861- 63 - 76-79 - 88. G. Sukel 4—29—62—65 -72—78. Gébr. Kaats 6. R. Bokma 7304546. J. Mets 84849. C. Dijkman 1013—23. J. Blankenstein 1153. R- Koster 12-52-59 64—84. J. Onwezen 16. G. Sikkelbein 18—313438—39. H. van Breukelen 20 42. G. Hooijer 2160. Th. de Muijnck 22—26—33—41-54—71. G. Teeken 24-47 7074—82 89. H. Polhman 28. H. Kla- renbeek 32—44—55. J- Mulders 35. W. Roest 37—66-73—80 -81. Th. Luijtelaar 85.

Soester Courant | 1949 | | pagina 1