IVOROL Hypotheek verkrijgbaar tegen LENSSEN, MAKELAAR Ook voor Voetbal. SOEST. VOOR ONZE DAMES. GOED, O O ED!, SOESTERBERG. 31| 0| |2 '0 Van Weedestraat 29 - Telefoon 2169 - Soestdijk Levensverzekering en Lijfrenten. VOETBALOVERZICHT. De resultaten van de in de 4e klasse K. gespeelde wedstrijden waren: Voor waartsKampong 31. J-S.V.Maarssen 11. Amersfoortse BoysL-V-V. 0 Zwal. VooruitS-E.C. 14. 's Graveland V.V.O.G. 1-2. De verrassing in deze afdeling was wel de nederlaag welke Amersfoortse Boys op eigen veld van L.V.V. te incasseren kreeg. Voorts bewezen Maarssen en JSV het leidende S.E-C- een goede dienst, door elkaar een punt afhandig te maken. S.E-C. bleef aan de kop door het toch niet slecht spelende Zwaluwen Vooruit in Utrecht een 14 nederlaag toe te brengen. V-V-O.G. verbeterde haar po sitie door van 's Graveland te winnen, terwijl Voorwaarts deed wat van haar verwacht werd en de plaatselijke ontmoe ting tegen Kampong met 31 te winnen. De stand in deze klasse is thans: S.E-C. 3 4 10 9 Maarssen 5 3 117 J.S-V. 5 3 117 Voorwaarts 4 2 115 L.V-V- 5 13 15 Amersf. Boys 5 2 12 5 V.V.O.G. 5 12 2 4 's Graveland 5 113 3 Zwal. Vooruit 4 10 3 2 Kampong 3 0 14 1 Ook in de le klasse B. van de afd- Utrecht vielen enige verrassende uitslagen te noteren. Allereerst het gelijke spel van onze Soester club B.D-C. tegen het onder aan de ranglijst bengelende IJ.F-C- Dat gaat niet goed B.DG.-ers, met meer enthousiasme was in deze wedstrijd zeer zeker meer te bereiken gewéést. F.A-K., ook een van de leidende ploe gen, liet zich eveneens verrassen door 'n laag geplaatste club. Het verloor n-b met 42 van Odin. In de ontmoeting En- AvantE.M-S. heeft het geweldig ge spannen, maar uiteindelijk wonnen de leiders na harde strijd met 32. De overige uitslagen waren vrij normaal en de stand ziet er nu als volgt uit: En Avant 5 5 0 0 10 B.DG. 5 2 3 0 7 H.DuS. 5 3 117 Oranje Wit 3 2 2 1 6 De Toekomst 5 3 0 2 6 F'.A.K. 5 2 12 5 E.M.S. 5 2 12 5 Voorwaarts 5 2 0 3 4 Ddin 5 2 0 3 4 Fortissimo 5 113 3 Woudenberg 5 10 4 2 IJ.F.C. 5 0 14 1 In de 3e klasse C verrasten de Soester Boys haar supporters met een keurige 04 overwinning, behaald in de uitwed strijd tegen Hooglanderveen. Dit geeft moed voor de toekomst en met 6 punten uit 5 wedstrijden plaatsten de Boys zich in de bovenste helft van de ranglijst. De reserve elftallen van de Soester clubs boekten de volgende resultaten: S.E-C. 2—Quick 2 2—1. S.EvC 3— S.D.O. 2 1—1. B.D.C- 3—Veense Boys 2 21. B-D.C. 4Amsvorde 3 28. H.VG, 6—Soester Boys 2 6—3. Soester Boys 3 Veense Boys 3 90. ZWALUWEN VOORUIT—S.E.C- 1-4. S.E-C., dat met een gewijzigde voorhoede te Utrecht tegen Zwaluwen Vooruit in het veld verscheen, heeft ook in deze vijfde ontmoeting de volle buit weten te bemachtigen en daarmede haar leiders plaats in de 4e klasse K., mede doordat de runnersup in deze afdeling, J.S-V- en Maarssen, tegen elkaar gelijk speelden, zelfs versterkt. Midvoor Westerveld was bij S.E-C- ver vangen door M. Maassen, terwijl Klom penhouwer weer eens de rechtsbuiten plaats bezette. Maassen heeft het op de ze voor nem ongewone plaats niet slecht gedaan, scoorde zelf het eerste doelpunt, terwijl hij in nog twee volgende voor 50 procent aandeel had. Klompenhouwer heeft op de rechtsbuitenplaats heel goe de dingen gedaan, maar toonde in het laatste gedeelte van de wedstrijd, toen hem enige kansen op een presenteer blaadje werden geboden, niet meer over de routine te beschikken, welke hem enige jafen terug tot een zeer gevaarlijk! speler stempelde- Het begin van deze ontmoeting was nog al sensationeel, want het spel was nog geen drie minuten oud, toen de scherp opgestelde M. Maassen, de bal van de linksback van Zw.V- wist af te pikken en met een sneltreinvaart op het doel der gasten afstormde en met een hard laag schot doelman Veldkamp wist te passeren. 01- Niet ontmoedigd zetten toen de Utrech tenaren een serie goed opgezette aan vallen op, maar de trapvaste S.EG.-ver- dediging wist deze steeds tijdig te onder breken. De S.E.C. linksbuiten wist zo nu en dan handig zijn bewakers te omspe len, maar zijn voorzetten werden steeds fraai door de Zw.V.-achterspelers onder schept. Er waren een 25 minuten ge speeld, toen bij een S.E-C.-aanval de rechtsbuiten Klompenhouwer een hoge voorzet gaf, die door de Zw.V.-doelman al stompende werd onderschept; de bal kwam over zijn vuisten heen bij de toe stormende O. Maassen, die de bal ach ter de uitgelopen doelman in het verla ten doel plaatste en S-E-C. leidde met 0-2. Weer zetten de gastheren een offensief in en reeds enige minuten later schoot de Zw.V.-midvoor keihard tegen de paal, de bal kwam bij de ongedekt toelopen de rechtsbuiten, die met een goed dia- fonaal schot de achterstand tot 12 ver- leinde. Even later moest doelman Van Zoghei een verrassend hard schot juist onder de deklat tot hoekschop verwer ken. Het spel bleef snel van doel tot doel gaan en hoewel zich nog wel sco ringskansen voordeden, kwam de rust met 12 voor S.E-C- De hervatting bracht S.E-C. al direct suc ces, toen de S.EG.-midvoor zijn broer op de linksbuitenplaats een fraaie pass tussen de achterspelers van Zw.V- gaf. O. Maassen was iets vlugger dan zijn tegenstanders, zwenkte nog iets naar bin nen en met alleen de doelman voor zich had hij geen moeite het 3e S.E.G-doel- punt te scoren. 13. Goed combinerend drong daarop Zw.V. S.E-C. in de verdedigng en de S.EG>- alchterhoede kreeg bergen werk te verzetten. De Utrechtenaren begingen echter de fout te veel op te dringen- Na een kwartier glipte M. Maassendoor de Utrechtse verdediging heen, maar werd vlak voor het doel ten val gebracht- De toegestane strafschop werd daarop feilloos door N. van Veen in een doel punt omgezet. 14. Ook na dit doelpunt zetten de gasthe ren alles op de aanval en menig hache lijk moment speelde zich voor het iS.E.C.-doel af. Enige corners brachten de Utrechtenaren ook al geen succes, terwijl doelman Van Zoghei voor hen een geweldig struikelblok was. Aan de andere zijde kwam rechtsbuiten Klom penhouwer na snelle S.E-C.-uitvallen nog twee keer alleen met de bal voor doel man Veldkamp, maar beide keren faal de de S-E-G-speler. De laatste minuten waren weer voor S-EG-, maar verande ring in de stand kwam er niet meer. S.E-C. had verdiend met 14 gewonnen. B.D-C. VALT TEGEN. Het is B.DG. Zondag niet gelukt in IJsselstein van de onderste van de rang lijst, IJ.F-C, te winnen. De Soesters moes ten met een gelijk spel genoegen ne men en hiermee mogen ze meer dan te vreden zijn, want dit was zelfs niet eens tenvolle verdiend. En toch had B.D.C. deze wedstrijd vlot kunnen winnen, wan neer de zaken van begin af aan wat se rieuzer aangepakt waren- Dit is zeker, wanneer de Soesters op deze wijze blij ven voortgaan zullen ook nederlagen niet uitblijven. Al gauw na de aftrap boekte B.D-C, succes, toen G- v- d- Berg op een hard naar voren gespeelde bal goed doorliep en doelpuntte. B.DG. deed het toen kalmer aan. Inplaats van zelf het spel in handen te houden, namen zij een af wachtende houding aan. Hierdoor speel den zij in de kaart van de IJsselsteiners, die voelden, dat ze deze mid'dag niet behoefden te verliezen. Geleidelijk aan werden de aanvallen op het Soester doel talrijker en toen na een dertigtal minuten de B-DG--achterhoede niet op tijd op ruimde, was het voor de invaller Broon maar een koud kunstje Bep Epskamp van dichtbij te passeren. 11- Ook hierna kwam er slechts weinig ver andering in het spelbeeld. Een hardzwoe- gend IT.F.C. en een „kat uit de boom kij kend'' B.D-G In de tweede helft probeerde B.DG- de schade in te halen, maar nu kregen zij hiervoor al bitter weinig gelegenheid. IJ.F.C. zette er alles op, om het eerste puntje in deze competitie uit het vuur te slepen en hoe meer het eind nader de hoe meer de kansen hiervoor stegen. Ja, vaak leek 't er op, dat ze de eerste overwinning zouden behalen, maar tel kenmale wist B-D*.C-, zij 't dan ten kos te van verscheidene corners, verder on heil te voorkomen. Vooral de corners waren stuk voor stuk uiterst gevaarlijk. Eenmaal behoedde Bep Epskamp zijn club voor een zekere nederlaag toen hij het harde schot van de IJ-F-G-midvoor, die niet werd aangevallen, prachtig stop te. De laatste tien minuten kwamen de Soes ters in de meerderheid en kreeg de IJ.F.C.-achterhoede het nog even be nauwd. Gedoelpunt werd er echter niet meer, zodat de Soesters wederom een kostbaar puntje op hun leiders achter kwamen. HOOGLANDERVEEN-SOES!ER BOYS. De Boys verrasten Zondagmiddag haar aanhangers met een fraaie 04 overwin ning, behaald in de uitwedstrijd tegen Hooglanderveen. Reeds binnen enige mi nuten na het begin wist de Boys-links buiten v. d- Broek enige tegenstanders handig te passeren en de bal onhoudbaar in het doel der gastheern te deponeren. Een snel spel van doel tot doel ontwik kelde zich hierna, maar voor de rust werd er niet meer gescoord- Na de doel- wisseling drongen de Boys Hooglander veen geheel in de verdediging en het was midvoor de Bree, die de stand op 02 bracht. De midhalf van de Boys, R- Kos ter, bracht even later de stand op 03 en hoewel de gastheren door enthousiast spel nog trachtten een beter resultaat te verkrijgen, gelukte het de Boys-links binnen Kerkdijk, na een snelle ren, met een goed schot de stand op 04 te bren gen. Met deze stand kwam ook het einde van deze in goede verstandhouding ge speelde wedstrijd. HARDHANDIGE BEZOEKER KRIJGT DRIE WEKEN. A. G H„ die destijds „clandestien" een huis bewoonde, toebehorende aan J. de B., ging op 20 April j.1- met de eigenaar pra ten over de betaling van huur. Dit on derhoud was niet bepaald tot wederzijds genoegen en het kwam zover, dat de B. zijn huurder dringend verzocht zijn huis te verlaten. Toen deze weigerde aan dit verzoek te voldoen, pakte de B. hem bij zijn jas en duwde hem de deur ujt, doch de sjouwerman verzette zich hierte gen door de B. een klap in het gezicht te geven. Een medebewoner, zekére H-, die de eigenaar te hulp wilde komen, duwde de jongeman zijn rijwiel in handen met de bedoeling, dat deze zich hiermede zou verwijderen. In plaats van zulks te doen, gaf de opstandige huurder de B. met zijn fiets een klap op het hoofd, die begrijpelijkerwijze geducht aankwam. Vrijdag voor de Utrechte Politierechter gedagvaard wegens mishandeling, ontken de H. de hierboven vermelde feiten te hebben gepleegd. „Alles is gelogen" ver klaarde hij, „niet de B doch ik ben mishandeld." Zowel de echtgenote van de B. als de andere inwoner legden eensluidende ver klaringen af, overeenkomend met het re laas van het slachtoffer en de Officier van Justitie achtte dan ook de schuld van H. afdoende bewezen. Zes weken ge vangenisstraf luidde de eis. „Het is doorgestoken kaart", was het verweer van verdachte, die tot het laatste toe de onschuldige trachtte te spelen, maar de Politierechter dacht er anders over en veroordeelde H. tot drie weken gevangenisstraf. ADVIES-COMMISSIE INGESTELD. Voor het district, waarover het bijkan toor Soest zich uitstrekt, is door de mi nister van Sociale Zaken een Advies-com missie benoemd, waarvan drie werkge vers en drie werknemers deel uitmaken. Voorzitter van deze commissie is onze burgemeester, Mr. S- P- baron Bentinck. De installatie werd verricht door de di recteur van het Gewestelijk Arbeidsbu reau te Utrecht, Mr. J. A- Snijders. De commissie bestaat uit de volgends leden: A. P- Hilhorst, W- C. Priem, H. C. Klarenbeek en J. A- Schotte uit Soest en G. Visser en C. S. Hellinga uit Baarn. VOORLICHTING AMBTENAREN. De afd. Soest van de Alg. Bond van Ambtenaren organiseert voor haar leden een voorlichtingsavond, waarbij zal wor den behandeld de pensioenwet 1922 en wat daarmede samen hangt. De inleiding wordt gehouden door de heer J. Bloem, wnd- voorzitter van de Alg. Bond van Ambtenaren, in de zaal van „Zonneheuvel", op Vrijdag 21 Oc- tober a.s- GEMEENTERAADSVERGADERING. De raad onze gemeente komt Vrijdag 21 October a.s., 's avonds te half acht, in openbare vergadering bijeen. HOND VEROORZAAKT ONGEVAL. Zaterdagmiddag, thuiskomende van een wandeling met haar 80-jarige echtgenoot, werd de 73-jarige mevrouw I., voor haar woning aan de Oude Utrechtseweg, zó uitbundig door de tegen haar opsprin gende hond begroet, dat zij kwam te vallen en een heupfractuur bekwam- Na dat Dr. Stroband de eerste hulp had ver leend, werd zij naar „De Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht. R.K- SCHOOL VOOR LAGER ONDERWIJS. De behoefte aan een eigen schoolgebouw voor de Kath. bewoners van Soest-Zuid, is niet van recente datum. De lagere school in de Steenhoffstraat kan met moeite de vele leerlingen, w.o. ook vele kinderen van Soest-Zuid, her bergen. Nu materiaalschaarste een belem merende factor is in vergelijking met de urgentie van hef geval, zijn de eerste stappen ondernomen, om tot de oprich ting van een eigen R.K. school voor Soest- Zuid te komen- De school zal verrijzen op een terrein aan de St. Willibrordusstraat, gelegen tegenover de nieuwe R.K- Kerk- Men verwacht het nieuwe schoolgebouw in de loop van 1951 in gebruik te kunnen nemen. Het ligt voorts in de bedoeling met de eerste vier klassen te beginnen, zodat ook aan het kleuteronderwijs de nodige aandacht besteed zal kunnen wor den. VERLATE DIENSTPLICHT. Op 8 Juli 1946 ontving de thans 23- jarige A. F- alhier, via de gemeentesecre tarie een oproep om zich in Augustus van genoemd jaar, te Utrecht bij het corps mineurs te melden voor de vervulling van zijn dienstplicht. De jongeman had daar tegen bepaalde bezwaren, maar diende die eerst in het begin van Augustus in. Toen hij daarop geen antwoord kreeg, bleef hij rustig thuis, alsof er niets aan de hand was. Drie jaar liet men hem ongemoeid, doch in Mei van dit jaar kregen de Militajre Autoriteiten het plichtsverzuim van F. in de gaten, hij werd gearresteerd, bracht 31 dagen in militaire detentie door en AARDIG MANTELTJE MET HOEDJE. Een jasje met een stukje staat onze kleine meisjes altijd pittig en bovendien in zo'n modelletje gemakkelijk zelf te maken. Voor- en rugpand wcirden met enige ruimte aan het stukje gezet- De mouwtjes worden van onderen in gehaald en in een smal manchetje gezet. Van boven kan de ruimte worden in gehaald, doch de ruimte kan ook in plooitjes worden verwerkt. De opgestikte zakjes hebben nog een apart klepje. De hals wordt met een smal biesje afge werkt, dat in twee lange bandjes ein digt. Als die dicht gestikt worden vor men zij meteen de halssluiting. Het luifelhoedje fiatteert elk klein meis jeskopje. Iedere moeder zal dan ook zeker bij het manteltje zo'n leuke hoed zelf maken Het patroon van het hoedje en mantel tje kunt li a fl.bij „Het Patronen- huis'', Middenweg 200, Amsterdam-Oost, bestellen. Na ontvangst van een post wissel waarop vermeld: No. 4708, leef tijd wordt het patroon omgaand toe gezonden. werd op 18 Juni j.1- ingelijfd in het corps, waar hij thuis hoort. Het meisje heeft echter 'n staartje gehad: tegen hem werd n.1. procesverbaal opgemaakt, wegens overtreding van de dienstplichtwet, hiervoor had hij zkfh gisteren voor de Utr. Politierechter te verantwoorden, die hem, op 2 door hem- begane fouten opmerkzaam maakte. In de eerste plaats, dat hij verzuimd had onmiddellijk na ontvangst zijn op roep te reclameren; vervöfgens, dat hij rustig thuis was blijven zitten, in plaats van ondanks alles gevolg te geven aan de hem verstrekte oproep. Rekening houdend met het feit, dat de jongeman thans zijn achterstallige plicht vervult en hij reeds getroffen is met 31 dagen militair arrest, beperkte de politie rechter de op te leggen straf tot 14 dagen voorwaardelijke gevangenschap. SCHAKEN. Op het Int. Schaaktournooi, gehouden in het Astoria-Chalet te Baarn, wist onze plaatsgenoot, de heer J. J. W- Blom, lid van de Soester Schaakclub, in de gehou den 6-kamp, een 2e prijs te behalen. ATHLETIEK. De heer G. J. Ruttenberg, wonende aan de Schoolstraat, nam Zaterdag deel aan de Ronde van Zeist. Uitkomende in de E-klasse, niet-K.N-A-U.leden, wist hij van de 80 deelnemers in deze klasse, de 3e plaats te bezetten. NAAR DE HONDERD. Morgen, Woensdag 12 October, wordt onze oudste inwoner, de heer H- Ebing, 99 jaar- Men kan het deze krasse oude baas niet aanzien, dat hij dan de drempel van zijn 100e levensjaar overschrijdt. Elke dag maakt hij nog zijn wandelinge tje en zijn lichamelijke gesteldheid is nog zodanig, dat men geneigd is te zeg gen, dat er wel oudere personen in on ze gemeente woonachtig zijn. Op bescheiden wijze wordt morgen in de familiekring deze verjaardag gevierd- Nog één jaartje en dan gaan in Soest alle vlaggen uit. j daar praten we niet meer over: Onbetwist de beste tandpasta AANBESTEDING. In opdracht van de heer A. W- Becke- ringh alhier, werd Zaterdag door de ar chitect P. Beekman het bouwen van een landhuisje aan de Utrechtseweg te Soest dijk, aanbesteed. Alleen Soester bouwers waren voor dit werk uitgenodigd. Negen inschrijvingen kwamen binnen en wel van: G. van Egdom en G H- Uiland voor f31ï500,- W- van Breukelen f34.870, J. Mets f36.400,—D. Groenestein f36.428,—. W- v. d. Velden f36.540,— Wed. H. v- Breukelen f 37100,—- IJ. Wi v. Asch f37.400,—. W. v. Asch f37.425,— Fa. v« d. Hoef en Stam voor f 38.200,u De gunning wordt later bekend gemaakt. AUTOBOTSING. Zaterdag had op de hoek van de Korte Brinkweg en F. C- Kuijperstraat 'n bot sing plaats tussen twee personenauto's, waardoor de auto, komende van de rich ting Lange Brinkweg, ernstig aan de voor zijde werd beschadigd. Beide bestuurders hadden schuld, daar de een, komende vanaf de Lange Brinkweg, te hard reed, terwijl de bestuurder van de auto, ko mende vanaf de Stadhouderslaan, de bocht over het linker weggedeelte nam, waardoor de botsing onvermijdelijk was. I.V. „PHILATELICA" AFD^ SOEST. In de in de vorige week gehouden ver gadering kon de voorzitter ongeveer 35 o/o van het ledental met een kort wel komswoord begroeten. Na enige mededelingen en besprekingen werd een commissie benoemd in verband met het te vieren 2e lustrum. Daarna hield de heer D- Hoogendonk, 2e secretaris van de afd. Utrecht, een cau serie ter gelegenheid van het 110-jarig bestaan van de Nederl. Spoorwegen en ter inleiding een korte schets van het le ven en werken van de uitvinder van de locomotief, de Engelsman Stephenson. In alphabetische volgorde, vertelde de heer Hoogendonk van 50 landen, over de gehouden jubilea, congressen en ge beurtenissen, naarmate de Spoorweg tot verdere ontwikkeling kwam en moest komen. De tentoongestelde postzegels, fofco's, eerste dag couverten en zéér veel ander materiaal, waaronder een gedenk boek der Spoorwegen, sloten bij deze causerie ten volle aan. Wanneer men deze verzameling beziet, lijkt alles zo eenvoudig, doch om zo'n geheel tot stand te brengen vraagt weirk en toewijding. De causeur wekte op, om naast verza melen b.v- van Nederland en O.G., eens te beginnen met wat genoemd wordt beeld -verzamelen. Hierin zit meer, dan men oppervlakkig zou vermoeden. Juist omdat verzamelen van de gehele wereld onmogelijk is, kun nen vele verzamelaars er eens iets an ders bijnemen, dat werkelijk een ge heel vormt. Een dankbaar applaus oogst te de heer Hoogendonk en na dankwoor den van de voorzitter eindigde deze echt geanimeerde avond. LEDENVERGADERING BIJENVERENIGING. Vrijdagavond j.1- waren de Soester im kers weer eens in „Zonneheuvel" bijéén, om, nu op de bijenstal de winterrust heerst, plannen te maken voor de ko mende winter. In zijn openingswoord brengt de voorzitter allereerst dank aan de heer Grijze, voor zijn leiding van de onlangs gehouden autotocht. Vervolgens worden, 'na lezing der notulen, de namen van enige sprekers genoemd, die mogelijk dit seizoen voor onze afdeling een voor dracht zullen willen houden en dan komt het punt propaganda ter sprake. Volgens het bestuur zijn er in deze ge meente nog wel mensen, die zich wel voor het bijenhouden interesseren en er ook wel mede willen beginnen als ze maar wisten hoe. Om deze lieden nu de hand toe te steken, zal er in de ko mende maanden een campagne gevoerd worden, o.a- door advertenties en mede delingen in de plaatselijke pers. Dit voorstel vindt algemene instemming. Als candidaat-lid voor 't hoofdbestuur wordt de heer Van Dijk uit Bilthoven genoemd. Na de pauze worden de reeds eerdler in bespreknig geweest zijnde plannen voor het houden van een feestavond ter tafel gebracht. Nu men aan het begin van het winterseizoen staat, is hiervoor nog wel belangstelling en op een volgende vergadering zal dit punt nader uitge werkt worden. Dan doen enige leden mededeling van ervaringen, die zij in het afgelopen sei zoen met hun bijen hebben opgedaan en welke ook voor andere imkers van belang zijn, hetgeen vervolgens in een geanimeerd bijenpraatje „ontaard". Tenslotte worden nog enige vragen, hoofdzakelijk de najaarsvoeding betref fende, beantwoord. GEVONDEN VOORWERPEN. Glacé dameshandschoen, kinderwantje, bruine lederen riem, portemonnaie met geld, rood-gele sjaal, doublé armband m. zwarte steentjes, bruine portemonnaie m. vleesbonnen, rood-wit poesje, rozenkr., zilveren armband, donkerblauwe dames handschoen, Dobberman Pincher; huis sleutel, portemonnaie m. rozenkrans, br« ceintuur, jong zwart hondje, bril met licht hoorn montuur, damespolshorloge met plastic bandje, knipmes, witte rozenkrans, welpenpet, blauwe gabardine jongensre genjas. Inlichtingen elke Woensdag en Zaterdag van 14-16 uur, Politiebureau. POL1TIE-N1EUWS. Vrijdag j-1- werd aangifte gedaan van de diefstal van een verbandkistje en een pakje tabak uit een auto, welke voor de Katholieke kerk geparkeerd stond. Op diezelfde dag werd voor de Arron dissementsrechtbank te Utrecht de zaak behandeld tegen de jeugdige J.W.T.H., verdacht van poging tot het lichten van offerblokken en collectezakken in de RK- Kerk alhier op 29 Augustus j.1. De officier eiste tegen de daderes, 'n recidiviste, een gevangenisstraf van 10, maanden. Uitspraak over 14 dagen-

Soester Courant | 1949 | | pagina 2