PIAN0S - ORGELS W.VANTOL J- LENSSEN, MAKELAAR STEMMEN TAXATIE REPARATIE POLITOEREN N.weKASTEN SOEST. VOOR ONZE DAMES. Hypotheek verkrijgbaar tegen 3 1.1 01 |2 0 Van Weedestraat 29 - Telefoon 2169 - Soestdfjk Ook voor Levensverzekering en Lijfrenten. Voetbal. VOETBALOVERZICHT. De Soester clubs hebben allen aan de verwachtingen beantwoord en de winstpunten op hun tegenstanders ver overd. Zo won &E.C. van het op bezoek zijnde Amersfoortse Boys en behield door deze keurige prestatie de leiding in de 4e klasse K. Er komt in deze afdeling nu meer tekening en zoals ondersfande stand aangeeft, zal de strijd om de ere titel o.i- zich afspelen tussen Voorwaarts, JS-V., Maarssen en S.E.G. De uitslagen der j.1. Zondag gespeelde wedstrijden in de 4e klasse K. waren: MaarssenVoorwaarts 0—2. L.V.V.—J.av. 1-2 S-E-C.Amersfoortse Boys 30. V.V-O-G.Zwaluwen Vooruit 12. Kampong's Graveland De stand in de 4e klasse K is thans: S.E-C 6 5 1 0 11 J-S.V. 6 4 119 Voorwaarts 5 3 117 Maarssen 6 3 12 7 Am erf. Boys 6 2 13 5 's Graveland 6 2 13 5 L.V.V. 6 13 2 5 Zwal. Vooruit 5 2 0 3 4 Kampong 6 114 3 V.V-O.G. 6 0 2 4 2 Voor de 3e klasse C. van de afd. Utrecht speelden de Soester Boys op eigen ter rein tegen R.K.V.U.V. uit Veenendaal en wisten een verdiende 31 zege te beha len, waarmede zij hun positie op de ranglijst aanmerkelijk versterkten. Met 8 winstpunten uit 6 wedstrijden behoren zij nu tot het leidende peleton van haar af deling. De overige uitslagen waren: B.D.C.Woudenberg 21. Zeist 3—SEC 2 1—4. B.D.C. 2—Barneveld 2 4—2. RUC 2—S-E-C 3 3—1- Achterveld 2—B,.DvC- 3 1—5. B.D.C. A—S.D.O- A 0—0, BDC C BFC B 0—2. LVV B—BDC D 0-2. Amsvorde ad. BBDC ad- B 41- HVC ad. AB-D-C. ad. B 5—2. S.E-C.—AMERSF. BOYS 3-0. De niet spanning tegemoet geziene ont moeting met de Amersf. Boys is in een 30 overwinning voor S-E-G geëindigd en hoewel de thuisclub de steun van haar rechtsbinnen De Mink moest missen, was deze overwinning alleszins verdiend. Toch had deze wedstrijd een eigenaardig ver loop, daar S.E-G, die in de eerste speel- helft de Boys als het ware overspeelde, geen kans zag deze meerderheid in doel punten uit te drukken, terwijl na de rust, toen de Amersfoorters het initiatief na men, S.E-C. er in slaagde drie maal het net der tegenpartij te vinden. De eerste aanvallen waren voor de be zoekers en reeds na enige minuten had de S.E-G-doelman Van Zoghei al zijn talenten nodig om een fraaie kopbal van de Boys-rechtsbuiten Rommers onschade lijk te maken. Langzaam maar zeker wist S.E-C. echter het spel naar de Boys-helft te verplaatsen. Razend snelle aanvallen, meestal door de S.E.C-linkervleugel ge leid, golfden op het Amersfoortse doel aan en was de Boys-doelman Peters niet in zo'n uitstekende vorm geweest, het had er slecht voor de bezoekers uitgezien. In een kort tijdsbestek noteerde we felle schoten van linksbinnen Van Veen, van linksbuiten O. Maassen en een vliegend schot van M. Maassen. Ze konden ech ter bij Peters geen genade vinden. Wel trachtten de Boys regelmatig het spel te verplaatsen, maar het doorzichtige spel van hun voorhoede leverde de trapvaste SEC-achterh. niet veel moeilijkheden op- Midvoor M. Maassen kreeg op een gege ven moment de kans van de dag, toen hij alleen met de bal na fraai samenspel vooa? de Boys-doelman kwam, maar het zachte schot wist doelman Peters fraai te keren. Even later verrichtte deze doelman een fraaie safe, toen rechtsbinnen v. d. Horst net binnen de staander een hard schot in zond. Ook enige hoekschoppen brachten S.E-C. niet het verdiende succes en toen de rust aanbrak, was de stand 00. Na de doelwisseling waren het de Boys, die het initiatief namen en de S.E-C.-ver- dediging kreeg het zwaar te verantwoor den. Zij werd daarbij goed gesteund door de middenlinie. Het schieten van de Boys liet echter veel te wensen over, zodat doelman Van Zoghei, niettegenstaande de zware druk op z'n doel, geen moeilijk werk kreeg. De achterhoede van de Boys maakte echter de kapitale fout te ver op te dringen. Er waren 20 minuten gespeeld, toen de S.E-C.-midvoor Maassen de bal goed kreeg doorgespeeld. Handig glipte hij langs een der Amersfoortse achterspe lers en met een fraai boogschot over de te ver voor zijn doel opgestelde Boys keeper plaatste hij de bal in het onver dedigde doel. Aangemoedigd door dit succes wist SEC het spel weer enigszins te verplaatsen en we kregen weer een gelijk opgaande strijd te zien. Er waren 35 minuten gespeeld, toen, na een S.E.C.-aanval, de bal door een der Boys-spelers onvoldoende werd weggewerkt en bij de vrij opgestelde rechtsbinnen Van der Horst kwam. Deze loste onverwacht een hard, laag schot, dat door midvoor Maassen nog van rich ting werd veranderd en langs de verras te Amersfoortse doelman in de linker hoek van het doel verdween. 20. De strijd werd daarna iets forser, maar de keurig leidende arbiter, wist het spel binnen de perken te houden. Tien minuten voor tijd maakte de SEC- linksbuiten O. Maassen aan alle onzeker heid een einde, toen hij razend snel enige tegenstanders passeerde, op het Boys-doel afstormde en de bal onhoudbaar in het net wist te plaatsen. 30. Met deze voorsprong speelde S.E.G rus tig verder en hoewel de Amersfoorters nog trachtten tenminste de eer te red den, slaagden zij daarin niet. Toen de ar biter het einde aankondigde, had S.E-C. verdiend met 30 gewonnen. SOESTER BOYS-R. K. V. U. V. 3—1, Het begin was niet bemoedigend voor de Boys, want reeds spoedig kregen de Veenendalers een strafschop wegens on geoorloofd aanvallen toegewezen, die via de bovenlat in een doelpunt werd omge zet 01- Door deze tegenslag waren de Boys enigszins ontmoedigd, waardoor de bezoekers iets in de meerderheid kwa men. De Boys wisten de druk echter te weerstaan, waarop wij een gelijkopgaande strijd te zien kregen. Er was zowat een half uur gespeeld, toen, bij een aanval van de Boys, de bal fraai van rechts voor het doel werd geplaatst en de naar bin nen gekomen linksbuiten v. d. Broek de bal ineens in het V.U-V.-doel wist te schieten. 1—1. Nog voor het verstrijken van de eerste speelhelft was het de Boys-midvoor v. Asch, die zijn club de leiding wist de ge ven. Ruststand 21. Ook in de 2e helft een gelijk opgaande strijd met wisselende kansen, maar toen een der achterspelers van R.K-V-U.Vt, binnen de beruchte lijnen, de bal met de hand speelde, benutte mïdhalf Koster de toegekende strafschop en de Boys leidden met 31. Hoewel de Veenendalers fa natiek trachtten de achterstand in te lo pen, kwam er toch geen verandering meer in de stand, zodat de Soester Boys won nen met 31. Soestdijk Burgem. Grothstr. 39 Telefoon 2968 GARAGE STAM IN NIEUW KLEED- Zaterdagmiddag opende de heer Stam, onder grote belangstelling, zijn geheel ge moderniseerd garagebedrijf en een Be- verol-smeerstatïon van de nieuwste vin ding. Wij kunnen niet anders zeggen, dan dat het geheel alles op dit gebied in de om geving verre overtreft. Het smeerstation is geïnstaleerd in een moderne garage-hal, waarnaast in een mooie ruime show-room de nieuwste snutjes op automobielgebied tentoonge steld zijn. Dit interieur werd vervaardigd door het Stucadoorsbedrijf Fa. Buitendijk, Plasw. 55, alhier. Het smeersation is uitgerust met de mo dernste apparaten, met behulp waarvan de beste service geboden wordt. De auto wordt op een hydraulische hefbrug om hoog gebracht, waardoor het bedienend personeel zelfs de kleinste onderdelen tot in de perfectie kan doorsmeren. Om bovendien roestvorming enz. tegen te gaan, worden alle smeerpunten met kunstmist bespoten, hetgeen de bedrijfs zekerheid zeer ten goede komt. Voor de toevoer van 3 verschillende sme ringen, welke gebruikt worden voor ver schillende onderdelen der auto's wordt gebruik gemaakt van 3 apparaten, die de smeringen met behulp van samengeperste lucht, opgevoerd tot een hoog aantal at mosferen, aanvoeren. Ter gelegenheid van de heropening van het gemoderniseerde bedrijf was de show room in een ware bloementuin herscha pen, hetgeen het geheel veel luistér bij zette. Wij wensen de heer Stam van harte pro ficiat met deze aanwinst in zijn bedrijf, overtuigd als wij zijn, dat deze installatie ter plaatse in een grote behoefte voorziet. GESLAAGE FILMAVOND BOERENLEENBANK. Gedurende drie avonden is de grote zaal van het St .Jozefgebouw herschapen ge weest is een bioscoopzaal. Het bestuur van de Soester Boerenleenbank heeft deze avonden georganiseerd naar aanlei ding van het reeds eerder gevierde gou den jubileum van de Centrafe Bank. De belangstelling voor dit filmfeest was overweldigend. De voorzitter, de heer J. Koelman, verheugde het ten zeerste aan een zo grote schare leden en spaarders van de Boerenleenbank het welkom te mogen toeroepen. Hij wees in het kort op de betekenis van de Bank voor de plattelandsbevolking om haar sociaal eco nomisch karakter. Een vertegenwoordiger van de Centrale Bank, die hierna het woord verkreeg, sloot zijn betoog bij de vorige spr. aan en besloot zijn toespraak met een toe lichting op de jubileumfilm „Het geld van de boer*'. Het is geen gemakkelijke taak geweest om een film te vervaardigen, die alle aspecten van de veelzijdig coöperatie-idee in de Boerenleenbank tot uitdrukking ge bracht, weergeeft. Het dorre cijfermateri aal moest a priori worden uitgeschakeld; maar het echte boerenleven met zijn ups en downs, leverde stof genoeg om een fraai geheel te verfilmen. „De boer vecht voor zijn bestaan'' kwam heel sterk tot uitdrukking in de film, die de verwoestingen van Walcheren, de Betuwe en de Wieringermeer, tenge volge van oorlogshandelingen en ver nielzucht van de bezetters, uitbeeldde Het was in zijn geheel een leerzame avond, waaraan de komische noot van zelfsprekend niet ontbrak. LUCHTPOSTTARIEVEN. Hoewel in alle grote dagbladen de mede deling heeft gestaan, dat de luchtpostta- rïeven voor buiten-Éuropese bestemmin gen zijn verhoogd, is het misschien ge wenst hierop nog eens de aandacht te vestigen. De meest voorkomende tarieven voor 'n gewicht van 5 gram zijn: Unie van Zuid-Afrika 35 ct. Ver. Staten van Amerika en Canada 30 ct. Panama 35 ct. Argentinië 40 ct. Brits Guyana 40 ct. Venezuela 40 ct. Australische Staten bond en Nieuw-Zeeland 70 ct. China 55 ct. Ceylon 35 ct. Voor alle overige tarie ven inlichtingen ten postkantore. Nadrukkelijk wordt er de aandacht op gevestigd, dat, behalve het gewone lucht recht bovendien nog het gewone buiten landse briefport is verschuldigd. SCHOORSTEENBRAND. De brandweer wist een bij de fam. J- B. aan de Kolonieweg uitgebroken schoor steenbrand tijdig te blussen. GESTRAFT VERZET. Voor de Utrechtse Politierechter had zich Vrijdag J. A. M- alhier te verantwoorden wegens overtreding van art. 26 van de Motor en Rijwielwet. Uit het verhoor bleek dat de man op 22 Jan. bij vonnis van de Kantonrechter te Hilversum voor de tijd van één jaar was ontzet uit de rijbevoegdheid, doch niette min toch achter het stuur was gaan zitten. Op 26 April j.1. werd hij gesnapt, toen hij op de Rijksstraatweg te Renswoude reed en door de politie geverbaliseerd. De Officier van Justitie bracht verdachte onder het oog, dat men niet zo maar een rechterlijk vonnis kan negeren. Hij noem de 't gepleegde feit zeer ernstig en eiste drie maanden gev. straf en ontzeg ging uit de rïjbevoegdheïid voor idetijd van één jaar De verdedigster pleitte clementie o.a- we gens het feit, dat indien haar cliënt de ge vangenis in moet, zijn bedrijf komt stil te liggen en ook de export naar Duits land, waarvoor het bedrijf werkt, voor een deel moet worden stopgezet. Hiermede rekening houdende wilde de Politierechter de straf verlagen en ver oordeelde M. tot 1 maand gevangenisstraf plus ontzegging van het rijbewijs voor de duur van zes maanden. HUISVREDEBREUK EN NOG WAT. Terzake huisvredebreuk en vernieling werd een zekere G. H- v. d. Bi. in ar rest gesteld. Na vrijlating werd dezelfde persoon een dag later wederom in ver zekerde bewaring gesteld wegens open bare dronkenschap en verzet tegen de politie. NIKAPROBA HULDIGT WEER MILITAIREN. In de ruimere afvoer der militairen in de tropen beginc enige tekening te komen. Als gevolg hiervan is in de laatste maan den een vrij groot aantal militairen in on ze gemeente teruggekeerd, welke mor genavond, Woensdag, in bijzijn van hun familieleden, in de zaal van „Eemland" zullen worden gehuldigd. Niet minder dan 41 personen, waaronder ook enige dames, die in militair verband in hospitalen werkzaam waren, zullen uit handen van onze Burgemeester het cer tificaat ontvangen, als bewijs, dat zij in het ereboek der gemeente Soest wérden ingeschreven. Eén exemplaar zal posthuum worden uit gereikt, n.1. aan Fritz van der Flier, zoon van bakker Van der Flier, die dezer da gen in Cura^ao is overleden en daar Za terdag j.1. is begraven. TAFELTENNIS. Deze week vangt de competitie van de Ned. Tafel Tennis Bond, afd- Utrecht, weder aan en de Tafeltennisclub „Soest dijk'' neemt er met vier teams aan deel. Zoals bekend is het eerste team van „Soestdijk'' het vorige seizoen van de 4e klasse gepromoveerd naar de 3e klas se. De indeling voor dit seizoen is: 3e klasse D: Rivendi 4. S-S-V.U. 4. Ve- lox 3. G.M.U. 2, PTT 5, M.H.S, allen te Utrecht, Noack 2 te Amersfoort en Soestdijk. 4e Klasse B: Barna 8, UTTC 7, Vesta, AMVJ allen te Utrecht, Dernka 3 te Zui len, Pats 6 te Bilthoven, p.V-H- 2 te Jutphaas en Soestdijk 2. 4e Klasse D: Jaffa 5, G.M.U. 3, Levu 2, MHS 3, Neerlandia 1, Alcyon 2, allen te Utrecht, Noack 3 te Amersfoort en Soestdijk 3. 4e Klasse F: Dernka 4, ZTTV 2, beiden te Zuilen, Iduna 1, VRA 4 cn Neerlandia BLOUSE EN ROK. De klassieke overhemdblouse heeft al heel wat modeomwentelingen getrotseerd. Zij trekt zich van de grillige mode niets aan. De overhemdblouse die uw moeder als jong meisje droeg is ook nu nog modern. Alleen de stropdas, die destijds mode was, is nu door een strik vervangen. De blouse kan met lange, zowel als met korte mouw worden gedragen. De lange mouw staat natuurlijk veel gekleder, ter wijl de korte mouw een meer sportief cachet geeft. Dames, die niet tot de al te gezette fi guren cehoren, zullen zeker graag blou se en rok dragen. Je kunt er zo pret tig aJJerlei.combinaties mee maken. Met een rok en twee blouses en een jumper- tje kunnen wij de illusie wekken, steeds iets nieuws aan te kunnen trekken en een blouse is gauw gemaakt. Er ïs heel wat minder stof voor nodig, dan voor een japon en bovendien is een blouse gauw in elkaar gestikt. Dit ïs zeker het geval met deze keurige blouse. Juist door de eenvoud gaat er een aparte bekoring van uit. Het platliggende kraagje is hier vervangen dooir het meer opstaande mo del. Deze blouse is open zowel als gesloten te dragen. U kunt haar met korte of lange mouw maken. Dit zal in hoofdzaak van uw smaak afhangen, waarbij u er reke ning mee houdt, bij welke gelegenheden de blouse zal worden gedragen. De rok, die hierbij wordt afgebeeld, is de moderne kwart cirkel, met één zijnaad- Hier is uiteraard nog al veel stof voor nodig. U kunt echter ditzelfde model ne men en dan middenvoor en middenachter een naad laten vallen. Dan kunt u de rok veel voordeliger knippen. krijgt dan ook weer twee zijnaden. Zo'n rok maken zal u zeker geen moei lijkheden opleveren. Bovendien zijn voo® onze lezeressen de klaargeknipte patro nen in de maten 40, 42, 44 en 46 te verkrijgen. De blouse met korte mouw en lange mouw onder No. 4853 a f 0-90 en de rok onder no. 4851 a f0.95. Bestellingen kunnen gericht worden aan „Het Patronenhuis'', Middenweg 200» Am sterdam-Oost. Na ontvangst van postwis sel, waarop duidelijk naam en adres en ook het verlangde nummer en de maat vermeld staan, wordt het aangevraagde u per ommegaande toegezonden. 2 uit Utrecht, PVH 3 te Jutphaas, Noack 4 te Amersfoort en Soestdijk 4. Het programma voor deze week luidt: Donderdag 20 Oct.: SSVU 4—Soestdijk 1 te Utrecht en UTTC 7—Soestdijk 2 te Utrecht. Vrijdag 21 Oct.P-V.H. 3—Soestdijk 4 te Jutphaas. Zaterdag 22 Oct.: Soestdijk 3—Alcyon 2 te Soestdijk. Het clublokaal van Soestdijk is het St. Ludgardisgebouw aan de Vredehofstraat. De wedstrijden worden des Zaterdags ge speeld. KOEIEN OP DE SPOORLIJN. Het komt nog herhaaldelijk voor, in het bijzonder op het traejet BaarnAmers foort, dat koeien op de spoorbaan lopen- Het treinverkeer ondervindt daardoor niet alleen stagnatie, maar het lopen van vee op de spoorbaan levert voor het treinverkeer tevens grote gevaren op- De boeren worden dan ook gewaarschuwd hun landerijen goed af te sluiten, daar, bij niet nakoming hiervan, zeer strenge maatregelen te wachten zijn. VOLKSUNIVERSITEIT OPENT HET SEIZOEN. De Stichting Volksuniversiteit opende Donderdagavond het seizoen met een voordracht met muzikale illustratie door André Jurres. Deze avond was speciaal gewijd aan de nagedachtenis van de grote componist Fr. Chopin, die op 39-jarige leeftijd op 17 October 1849 te Parijs, als Pools banneling overleed. Voordat de pianist, André Jurres, het eerste nummer van het programma, „So nate op. 35 in bes kb t'\ ten gehore bracht, gaf hij een uiteenzetting van de bouw van een klassieke sonate. Evenals in elke andere kunst is ook de componist gebonden aan bepaalde aesthetische nor men, die ten dele de vorm van Zijn schepping bepalen. Een der voornaamste voorwaarden is het bereiken van even wicht tussen de samenstellende delen. Componeren betekent dan ook niet alleen het neerschrijven van muzikale invallen, maar zoals het woord zelf aangeeft, het harmonische samenvoegen dezer invallen tot een muzikaal bevredigend geheel. Over de bouw van het eerste deel van een sonate, waarin de componist gewoon lijk een tweetal thema's verwerkt, die elkanders tegenhanger zijn, wijdde de pianist uitvoerig uit. Zijn verklaringen illustrerende door de beide thema's uit de Sonate op 35 in bes kb t. afzonderlijk op de vleugel te laten horen, liet hij duidelijk uitkomen, hoezeer het karak ter van beide thema's verschilt. Die ver schillen openbaren zich gewoonlijk in te genstellingen van streng en zangerig én ïn verschil aan toonaard. In deze sonate van Chopin is het contrast beireikt door een streng irhytmisch motief te stellen tegenover een zeeir zangerig. Hoe bêidè thema's op prachtig gevarieerde wijze worden herhaald, werd daarna nog aan fragmenten duidelijk gemaakt en na nog het scherzo, de marche funèbre en de fi nale beknopt te hebben geanalyseerd, bracht de pianist het gehele werk op voortreffelijke wijze ten gehore. Over de vertolking van de raadselachti ge finale kan men van opvatting ver schillen. Wij hebben wel eens een ande re gehoord, maar ook deze was zeer ac ceptabel- Na de pauze genoot het publiek van een feilloze en zeer muzikale weergave van de Grande Polonaise, op de vleugel, daar voor welwillend afgestaan door Mevr. Bartelsman, voorafgegaan door een uit eenzetting over het sterke nationale ka rakter van Chopin's muziek, die vooral in de Polonaizes en Marzurka's tot uit drukking komt. Zowel in de zeer gevoelige weergave van de droefgeestige muzikale proloog van deze polonaise als de andere delen, waar voor een buitengewone technische vaar- i- 1.1 /irtt a tut*. digheïiTvereist is, bleek, dat Andirè Jur res een musicus is, waarvan men nog veel goeds voor het Nederlandse muzikale leven mag verwachten. CHR. NATIONAAL VAKVERBOND^ De afdeling Soest van het Christelijk Na tionaal Vakverbond houdt Dinsdag 18 October a.s- in de zaal van „De. Vier sprong'' een vergadering, waartoe alle fa- brieks- en transportarbeiders, zowel man nen ais vrouwen, worden uitgenodigd. In het vertrouwen, dat iedere Christelijke arbeider zijn taak begrijpt, wordt op een zo groot mogelijke opkomst gerekend. LAATSTE ORIëNTERINGSRIT Zaterdagmiddag werd de laatste van de vier oriënteringsriften verreden, welke door de Motorclubs uit Gooi- en Eem land waren georganiseerd. De Motorclub „Soest was met de organisatie belast en het prachtig uitgezette parcours, door de Eempolder, Baarn, Lage Vuursche, Holl. Rading, Maartendijk, Blauwkapel, Biltho- hoven, Den Dolder, door de Soester bos sen en duinen, gepaard met het fraaie herfstweer, maakte de tocht voor de deelnemers tot een waar sportfestijn. Er is fel om de overwinning gestreden en het goede rijden maakte het in de tour klasse nodig, dat door 't lot moest worden beslist, aan wie de jury de prijs moest toekennen. De prijzen vielen ten deel aan: Tourklasse: 1. D^ van Rooij, H-M.C,, 3 strafpunten, wisselbeker. 2- M- Kooij, B. M.C., 3 strafpunten, na loting- 3. J. de Groot, H.M.G, 3 strafpunten, na loting. 4. G. Altena, De Uitlaat, 3 strafpunten, na loting. 5- P- Floor, M.C.Sl, 3 strafpun ten, na loting. 6 -A- Vuijst, H-MLG., 4 strafpunten, na loting. 7- M- v. d. Akker, B.M-C, 4 strafpunten, na loting. Sportklasse: 1. G- Brouwer, Wilnis, 4 strafpunten, wisselbeker. 2- J- Lengers, B.M.C., 7 strafpunten. 3. N. Cramer, Wou denberg, 11 strafpunten. Autoklasse: 1. G- Schuppen, M.C.S., 13 strafpunten. 2- Dir. J. Stroband, M.QS> 15 strafpunten. 3- M- v. d. Ent Braat, M.CS., 24 sitrafpunten. Aan de volgende teams werd een prijs toegekeffd Tourklasse: 1. Baarnse Motorclub, met 14 strafpunten. 2- Motor Club Soest, met 15 strafpunten. 3- De Uitlaat, 's-Grave- land, met 42 strafpunten. 4- Motorclub Gooiland, met 223 strafpunten. Sportklasse: 1. Motorclub 't Sticht te Doorn met 76 strafpunten. In „Zonneheuvel'' het clubhuis van de M.GS., reikte de tweede voorzitter van de M.GS.» de heer A. J. Stalenhoef, met enige toepasselijke woorden aan de win naars de prijzen uit, terwijl hij de organi satoren en controleurs dank bracht voor het goede verloop van deze laatste oriën- terïngsrit.

Soester Courant | 1949 | | pagina 2