soest! Ook 'n machinist kan zich vergissen* Uit de Kippen wereld Groot Sint Nicolaas-fccst in onze gemeente. ZAKDOEKEN J. HOPPENBROUWERS J. LENSSEN, MAKELAAR ROUW- eo TROUW- VOOR ONZE DAMES. voor Dames en Heren. Van Weede straat 44 naast de Apotheek. Kort geleden vergat de machinist van een der treinen op het traejet Amers foortAmsterdam aan het station Baarn te stoppen tot het in- en uit laten van reizigers. Toen ik 't station in Baarn bereikte, en zich mijn geest reeds zeer verrijkte, met de ge dachte aan jou, makker, werd ik (uit dro men) zeer ruw wakker. Ik hoorde kreten, nooit geweten, alsof men riep om brood, om eten! Een aantal passagiers, dat gilde! Om dat het uit de wagens wilde! Ik zag, op het station, forensen, die, als in- tènsen, stoppen wensen, een stel verbaasde, kwaaie mensen. Zij waren pisangs, de si- gaar'n op station Baarn! Want (wie kan't klaar'n?) de trein kwam steeds niet tot be- daar'n daar in Baarn! Ik heb 't ervaar'n! De machinist had zich vergist, hetgeen (wat niemand mij betwist), zeer menselijk is en vergeeflijk, en, in de hersens, hersenweeflijk. Een machinist r ij d t een machine, maar is géén mens'lijke ruïne, integendeel, wij vin den 't héérlijk, en voor ons welzijn onont beerlijk, dat ook de machinist een mens is, aan wiens bekwaamheid soms een grens is, omdat hij (hoe dit ook verfoeid is) naar lichaam en naar geest vermoeid is. Maar onze puike machinisten, die nóóit zich in hun taak vergisten, och, mogen wij hun in deez' zaken, nu eigenlijk verwijten maken? Och, kijk nu maar eens even naardie machinist in Zevenaar. Die, toen de ketel hem wou foppen, toch niet voor 't onheil wilde stoppen. Hij kroop langs de locomotief, het stipt-op-tijd-zijn was hem lief. Hij offer de zijn ganse wezen, om toch maar stipt op tijd te wezen. Gewond, met flarden aan de kleren, wist hij de trein toch te beheren. Ziehier nu een soort Christendom, dat men vergeefs zoektheus, alom! Die machinist kroop, zeer actief, langs tender en locomotief, ofschoon hij heus niet meer gezond was, maar werkelijk zeer zwaar gewond was. Ik hoop (waardoor een dichter blij is), dat de heer Posthumus Meyes, een woordje zegt van dankbaarheid, aan déze machinist ge wijd. Wanneer „De Spoorwegen ooit spre ken"dan is het hier wel zeer gebleken. Méér sprekender dan dit geval, er wel niet gauw iets komen zal. En hulde aan die ma chinist, die zó goed plicht en dienstzin wist! Maar zeer vereerde vriend en makker, Ik ondertussen, ben de stakker. Ik zat persoon lijk in die trein, die zo een bron van vreugd kon zijn! Zo zit ik hier nu, oude, krasse, gelijk een Job in zak en asse. In Mokum ben ik uitgestapt, en heb naar frisse lucht gehapt. Maar toen was ik reeds veel te Véren zocht, zoals reeds jaren hér, de eigen vrouw, de warme stal, de Spil in mijn zo klein heelal. Maar wat men ook, op deze dag, Aan Spoorwegen verwijten mag, Niets aan die goede machinist, Die zich daar, één keer, heeft vergist! Voetbal. VOETBALOVERZICHT. Reeds Zaterdag was het merkbaar, dat door de regenval in het weekend meer dere velden onbespeelbaar zouden zijn, doch de grootste strop voor de vele voetbalenthousiasten kwam Zondagmid dag, toen zich boven ons land een zwa re regenval ontlastte, we.lke soms met een storm gepaard ging. Vele velden konden het water niet verzwelgen met het gevolg, dat vele clubs een vergeef se reis maakten. Ook in de 4e klasse K. gingen slechts drie wedstrijden door. De resultaten wa ren: MaarssenS-E-C. 22; V.V.O.Gv Voorwaarts 44; Amersfoortse Boys Zwaluwen Vooruit 31. Op een zeer glibberig veld en in de stromende regen wist S-E-G haar onge slagen record te handhaven en onder de genoemde ongunstige omstandigheden is het 22 gelijke spel zo gek nog niet. De mede-concurrent Voorwaarts ver speelde eveneens een winstpunt door te Harderwijk met 44 gelijk te spelen- Ten slotte won Amerf. Boys op eigen veld met 31 van Zwaluwen Vooruit. De stand in de 4e klasse K is thans: S.E-G 8 3 3 0 13 J.S.V. 7 4 2 ,110 Maarssen 8 4 2 2' 10 Voorwaarts 7 3 3 1 9 Amersf. Boys 8 4 1 3*9 Zwal. Vooruit 7 2 14 3 L.V-V- 7 13 3 3 's Graveland 7 2 14 5 Kampong 7 12 4 4 V.V-O.G. 8 0 4 4 4 De wedstrijd B.D-C.Odin ging aanvan kelijk door, maar na de eerste speelhelft, toen BXhC. met 1—0 de leiding had, staakte de arbiter wegens de zware regen val de wedstrijd. Ook de ontmoeting Soester BoysAusterlitz vond geen door gang. Toch had B-D-C. geen slechte dag, daar de mede-candidaat voor de boven ste plaats, het Utrechtse En Avant te IJsselstein tegen IJ.F-C- door een 11 gelijk spel een kostbaar punt verspeel 9 6 2 1 14 8 6 1 1 13 8 5 2 1 12 8 5 0 3 10 8 3 3 2 9 8 3 2 3 8 8 4 0 4 8 8 2 3 3 7 9 2 3 4 7, 9 2 2 5 6 7 1 0 6 2 8 0 2 6 2 de. De uitslagen in deze afdeling waren: H.D.S.E.M.S. 40. FAKFortissimo 24. Voorwaarts(R)—De Toekomst 4—1- IJ.F.GEn Avant 1—1. De stand in de le klasse B, Afd. Utrecht, is thans: H.DuS* RDuG En Avant Voorwaarts(R) Fortissimo De Toekomst Odin Oranje-Wit F.A-K. E.M.S. Woudenberg IJ.F.C Voor de Res. 3e klasse had SE-C. 2 Zondag bezoek van Utrecht 2, dat de le plaats in deze afdeling bezet. De SE-C.- ers gingen met 1—4 ten onder, nadat de rust reeds met een 12 voorsprong voor de Domstedelingen was ingegaan. S.E-G 3, spelende in de Res. le Klasse van de Afd. Utrecht, dat eveneens be zoek' van de leiders had, leverd'e een kranige prestatie door De Zebra's een 20 nederlaag toe te brengen, 'n stand, die met de rust reeds was verkregen. B.D-G 3, dat bezoek had van Hoog landerveen 2, scoorde er lustig op los. Het werd maar liefst 150. BwDuC-ODIN. Degenen, die Zondag, weer en wind trot serend, naar het B.ÉhC-veld waren ge togen, hebben slechts een halve wedstrijd kunnen aanschouwen, want onder de rust besloot de scheidsrechter, op verzoek van Odin en tevens in het belang van de ge zondheid van de spelers (en de toe schouwers?) niet verder te spelen. Slechtere omstandigheden om te voetbal len dan Zondag, kan men zich moeilijk indenken. Vooral B-D.C. trof het slecht. De Soesters hadden de felle wind (en de stromende regen) tegen, terwijl hun de kans om van dezelfde belemmerende fac toren te profiteren, niet werd gegeven. Toch werd er, de ongunstige weersom standigheden in aanmerking genomen, over het algemeen behoorlijk gevoetbald. Vooral B.D.C. speelde zeer enthousiast en keer op keer moest de Utrechtse ach terhoede alle zeilen bijzetten om de goed op elkaar ingespeelde Soester voorhoede het scoren te beletten. Tot twee maal toe wist hun doelman door een prachtige safe een doelpunt te voorkomen. Na 40 minuten werd hij ech ter geslagen door Mauk Brauwer, die, na eerst tegen de bovenlat geschoten te heb ben, de terugketsende bal beheerst in het net plaatste. De aanvallen van de Utrechtenaren wa ren, hoewel talrijker, minder gevaarlijk. Weliswaar werd ook hier goed samenge speeld, doch de afwerking, of beter ge zegd, een goede schutter ontbrak. De uitslagen van de andere B.D-C.-elf- tallen waren als volgt: B.D.C aCJVV a 4—2 BDC aAmersfoortse Boys b 25 BDC 3Hooglanderveen 2 150 APWC 4—BDC 5 3—0 BDC A—(Hoogland A 91 LVV B—BDC B 1—3 BDC C—LVV C 1—0 MAARSSEN—S-E-G 2—2. Niettegenstaande de slechte weersomstan digheden vertrok S.E-C., vergezeld van talrijke supporters Zondag naar Maars sen, om de club van die naam te bekam pen. Het speelveld van Maarssen had blijk baar de zware regens van de laatste da gen goed doorstaan en te 2 uur liet scheidsrechter Vaartjes In de stromende regen beginnen. Na een zenuwachtig begin van beide partijen kwam S-E-C., gesteund door de straffe wind, zienderogen in de meerder heid en de Maarssen-defensie had al di rect al haar capaciteiten nodig om onheil te voorkomen. Goed combinerend slaag den de gastheren er zo nu en dan in het S.E C.-doel gevaarlijk te benaderen, maar ook de S-E-G-achterhoede wist elk ge vaar in de kiem te smoren en met verre trappen dan weer haar voorhoede aan het werk te zetten. De S-E.C.-linksbui ten O. Maassen werd nogal eens ongedekt gelaten en van zijn voet kwamen dan ook enige gevaarlijke voorzetten voor 't Maarssen-doel, welke echter niet benut werden. Er waren 17 minuten gespeeld, toen deze speler de bal goed kreeg toe gespeeld, daarmede naar binnen drib belde, om vervolgens een hard diago naal schot te lossen, waarnaar de Maars- sen-doelman tevergeefs greep en via de verste staander verdween de bal in het Maarssen-doel. 01- Direct hierna for- seerde Maarssen een hoekschop, waaruit een sorimmage voor het S.E-G-doel ont stond, maar S-E-C- slaagde er in de bal weg te werken. De S.E.C.-mïddenlinïe stuuwde haar voorhoede steeds ten aan val maar het te korte spel leverde de achterspelers van Maarssen geen moei lijkheden op. Het speelveld werd er on dertussen niet beter op en glij- en val partijen waren schering en inslag. Er was zowat een half uur gespeeld, toen de S.E-C.-doelman genoodzaakt werd uit te lopen om een scherpe pass tussen de backs door te onderscheppen. Hij dook op de bal, maar door de gladheid miste hij en voor de toesnellende S.E-C.-achter- spelers het konden beletten, knalden de toestormende midvoor van de thuisclub de bal in het onbeschermde S.E-G-doel. 11. Even later dachten wij, na goed samenspel der S.E-G-rechtervleugel, de midvoor v. d- Horst te zien scoren, maar op het goede moment werd hij van de bal gewerkt. Met SE-C. in de aanval kwam de rust. Nu Maarssen de wind in de rug kreeg, zag het er voor S.E-G niet zo rooskleu rig uit, maar het begin van de tweede helft was nog geen minuut oud, toen de S.E-G-midvoor van linkshalf Kareisen de bal goed kreeg toegespeeld, hij liep er even mee door en loste toen een tam schot, dat tot aller verbazing, vlak langs de doelverdedSger in de touwen ver dween. S-EC. leidde weer met 1 Niet ontmoedigd zette Maarssen een he vig offensief in en er ontstond een geweldige druk op de S-E-G-veste. Steeds weer zigzagde de Maarssen-spe- lers op het S.E-G-doel aan, maar steeds wist de achterhoede van S.E-G, daarbij goed gesteund door haar middenlinie, opluchting te brengen. Enige S-EC.-uit vallen kwamen niet verder dan de trap- vaste achtèrspelers van Maarssen en eni ge vrije trappen en hoekschoppen brach ten de gastheren al evenmin succes. Br waren nog 17 minuten te spelen, toen Maarssen vlak bij het S-E-C.-doel weer een vrije trap kreeg toegewezen, waaruit met een fraai boogschot, over de In rij opgestelde S.EG-spelers heen, de gelijk maker werd gescoord. 22- Even later verdween de bal weer in het S.E-G-doel, maar de arbiter had buiten spel geconstateerd. Enige snelle SEC.- uitvallen leverde nog een hoekschop op, welke geen resultaat opleverde. Even la ter had doelman Van Zoghei al zijn ta lenten nodig een harde schuiver uit zijn glibberig doel te werken. Doelpunten kwamen er echter niet meer en met S.E-C. in de aanval kwam het einde van deze sportieve ontmoeting. Met deze 22 uitslag kan S.E-G, gezien de moeilijke omstandigheden waarin ge speeld moest worden, meer dan tevre den zijn. Hypotheek verkrijgbaar tegen 3 tl 01 \2 10 Van Weedestraat 29 - Telefoon 2169 - Soestdijk Ook voor Levensverzekering en Lijfrenten. BOUWOPDRACHT. Aan het bouwbedrijf T. Terlouw alhier, is dooir B. en W- der gemeente Korten- hoef opgedragen het bouwen van vier woonhuizen aan de Emmaweg, aldaar, voor de prijs van f34.330- TAFELTENNIS. Soestdijk 1, deze week voor het eerst vol ledig, voegde twee gelijke spelen aan de reeds bestaanden toe. Het werd 55 te gen M.H.S. 2 en G.M.U. 2- De reserves speelden te Utrecht te gen het bekende Barna 8. Het werd een 6—4 overwinning, waarbij eerst de doublé de beslissing bracht. Soestdijk 4 slchijnt het pad der overwin ning te hebben verlaten. Tegen V.R.A. 4 werd met 8—2 verloren. De wedstrijd Soestdijk 3—G.M.U. 3 werd uitgesteld. Deze week worden gespeeld: Dinsdag 15 Nov.: Levu 2—Soestdijk 3. Zaterdag 19 Nov.: Soestdijk 1Velox 3: Zaterdag 19 Nov.: Soestdijk 2—Demka 3. Zaterdag 19 Nov.: Soestdijk 4—Iduna 1. GESLAAGD. Zuster Maria Rochusa, hoofd R.K- Meis jesschool alhier, slaagde voor de acte V (huishoudkunde). Zuster Maria Clarina, die aan dezelfde school het handwerkonderwijs geeft, be haalde de acte U (fraaie handwerken). Uw adres voor het huren van kleding BAARN, TEL. 2783 In de koude dagen en bij sneeuwval blijven onze dieren binnen en dan bestaat er gevaar, dat ze door weinig beweging te vet worden, hetgeen schadelijk is voor de leg. Constateert men dat ze te vet zijn, dan is het raadzaam gedurende een paar dagen geen graan of hardvoer te geven, alleen de gewone portie ochtendvoer. Afgeraden moet in dit gexal ook worden het voeren van maïs. Haver, tar we of gerst in wisseling is te prefereren. Om te constateren of het dier te vet is, betaste men het achterlijf, is dit hard en dik, dan is het bewijs geleverd. Leverziekte komt bij onze dieren nogal eens voor. Deze is kenbaar aan een bleekgele kam en geelachtige ogen. Raadzaam is, deze die ren af te maken. Als voorbehoedmiddel kan worden aangeraden veel beweging en niet te straf voeren. Na een periode van heel slecht weer, gedurende welke de kippen soms in een veel te kleine ruimte gedwongen worden de dag stil zittende of staande door te brengen JURKJE MET ROND PASJE. Eenvoudig en lief Is dit jurkje, 't Ronde pasje kunt u zonder meer aanbrengen, doch u kunt dit ook met een gezellig randje of met leuke figuurtjes opmaken. Op ons voorbeeld werd onder het kraag je een strik aangebracht. Dit staat heel grappig. Het jurkje is heel gemakkelijk te maken- De zijnaden van voor- en achterpand worden aan elkaar gestikt. De bovenkant wordt ingehaald. De schoudernaden van het pasje worden aan elkaar gestikt. Daarna wordt het split aan de achterkant afgewerkt. Jurkje en pasje worden nu aan elkaar gezet. Voor de mouwen worden eerst de naden gesloten; dan de ruimte aan onder en bo venkant inhalen. Het manchetje aanzet ten. Dit stikt men met de goede kant op de goede kant van de mouw en zoomt het aan de binnenkant met een klein, onzichtbaar steekje vast. Vervolgens wordt de mouw in het arms gat gezet. De twee helften van het kraag je worden dubbel gestikt. De halskant open laten. Het kraagje omkeren en plat- rijgen, op dezelfde wijze als de manchet jes op het jurkje stikken en afwerken. De strik kunt u van dezelfde stof maken, doch hiervoor kan lint ook dienst doen. De zoom met de hand tegenzomen, dan kan het jurkje gemakkelijk verlengd worden als dit nodig is- Het patroon van dit model is onder No. 4776 voor de leeftijd van 1-2, 2-4 en 4-6 jaar verkrijgbaar a f0.85 bij het Pa- tronenhuis, Middenweg 200, Amsterdam- Oost. Na ontvangst van een postwissel met duidelijke vermelding van nummer en gewenste leeftijd, wordt het patroon per kerende post toegezonden. komt deze ziekte vaak voor. Ook zijn er wel andere oorzaken, doch vervetting als gevolg van te weinig beweging is m.i. hoofdoorzaak. Het is in de stad en ook wel op het land voor veel kippenhouders vaak een toer om steeds vers groenvoer te krijgen. Dit is hoogst na delig voor de gezondheid der dieren en de leg. Een prachtig hulpmiddel is gekiemde haver. Deze (liefst dikke) wordt een dag en nacht in koud water geweekt, dan laat men het water aflopen, plaatst de haver bij de kachel en spoedig begint deze te ontkiemen. Probeer het eens, de goede resultaten zullen niet uitblijven. Reeds enige malen heb ik geschreven, dat hoenderziekten veel gemakkelijker zijn te voorkomen dan te genezen. Er moet dus gezorgd worden, dat de voor waarden bestaan vooi een goede gezondheid. Een der eerste hiervan is, dat de nacht- en daghokken luchtig en ruim zijn, dat er vol doende geventileerd kan worden, s Zomers zijn de dagen lang en kunnen de hoenders dus het grootste deel van de tijd buiten doorbrengen. Maar waar een slechte huisvesting is, verblijven ze toch ook daar nog ongeveer een derde deel van de tijd in een ongezonde, vunzige lucht. Deze werkt natuurlijk hoogst nadelig, vooral in deze tijd van het jaar, omdat het kippenlichaam door een langdurige, onafgebroken leg meer ver zwakt is en dus minder weerstand kan bie den. De meeste hoenderziekter (buiten snot en diphteritis) treden op waar slechte hok ken zijn, juist in deze tijd. Gelukkig begint men dit van lieverlede meer en meer in te zien. Mogen goede hokken spoedig overal regel zijn. Verder is absoluut nodig, dat de hokken ook voortdurend gereinigd worden, want in de ïppenuitwerpselen zit veel ammoniak en dit gas is als beslist schadelijk te beschouwen. Het kan nl. een slepende ontsteking van de ogen, de keel en de longen veroorzaken. De ammoniakgassen verzwakken het ganse ge stel en maken het daardoor vatbaarder ook voor andere ziekten. Waar een behoorlijke luchtverversing ontbreekt, daar zal in de zo mer bij heet weer de hoklucht spoedig be dorven zijn, dat spreekt vanzelf. De Federatie van Buurtverenigingen or ganiseert, in samenwerking met de Win keliersvereniging „Soest'*, een groot St. Nicolaasfeest. Op Zaterdag 26 November a.s. doet St- Nioolaas zijn intrede jn onze gemeente. Te 2.25 uur arriveert de oude Bisschop met 6 Zwarte Pieten per trein aan het station Soest, alwaar hij zal worden op wacht door de Harmonie P-V-O-, de Paleisruiters en enige herauten. In optocht trekt men van daar naar het gemeentehuis, alwaar de Burgemeester, namens het gemeentebestuur, St. Nico- laas zal verwelkomen. Na deze officiële ontvangst wordt een rijtoer gemaakt door Soestdijk, waarbij ook Burgemeester en Wethouders zich in het gevolg van St. Nicolaas zullen be vinden. Ook zal dan een wagen meerijden, waar op de pakketten zullen worden geladen, waarin zich de goederen bevinden, welke St. Nioolaas bestelde bij de Winkeliers, die deelnemen aan de actie, welke door de Winkeliersvereniging „Soest'' Is geor ganiseerd. Ook op Woensdag 30 November, te 1.30 uur vanaf het „Oranjehotel'', en Zaterr dag 3 December, te 2 uur vanaf hotel „Eemland", zal St. Nicolaas nogmaals een rondgang door de gemeente maken; op 30 Nov. hoofdzakelijk door Soest- Zuid en op 3 Dec. door Soest- De laatste rondgang eindigt in hotel Eem land, alwaar op die micMag een groot kinderfeest zal worden gehouden voor pl.m. 1500 kinderen, welke aldaar in giroepen worden verwacht. St- Nicolaas zal daar pakketjes uitreiken en er zal een film worden vertoond. Toegang tot dit feest hebben de kinderen der 4 laagste klassen van de scholen. Toegangskaarten zullen tevoren worden uitgereikt. Voor de volwassenen zal er in „Eemland" een feestavond worden gehouden, waar van de baten geheel bestemd zijn tot dekking van de kosten der kinderfeesten. Er wordt tevens een verloting gehouden, waarvan de hoofdprijs een rijwiel of an der gebruiksvoorwerp naar keuze is. Niemand zal willen achterblijven om dit echt Hollandse kinderfeest te doen slat gen. Koopt daarom allen een lot. MISJHANDEING. Tijdens een meningsverschil tussen de ar beiders bij een bouwwerk te Soesterberg de ene helft wilde doorwerken op de voorwaarde van de werkgever, de an deren wensten de arbeid neer te leggén werd de 28-jarige arbeider J. H- v- d. B. uit Soest door de tegenpartij van de leer getrokken en door de schilder C. B- v. D- met een stalen borstel geslagen. De man, die hem van de laaïdteir trok, werd onlangs door de politierechter te Utrecht tot een week gevangenisstraf ver oordeeld. Gisteren stond v- D- voor deze instantie terecht, waar hem, gelet op zijn antecedenten (i.c- 17 veroordelingen), een maand gevangenisstraf wegens de ge pleegde mishandeling werd opgelegd. ONGELUK. De wielrijdster, Mevr- W- v- d B., woon achtig alhier, kwam te Bilthoven zo on gelukkig met haar rijwiel te vallen, dat zij een dijbeen brak. 't Slachtoffer werd naar het Academisch Ziekenhuis te Utrecht overgebracht. POSTDUIVENTENTOONSTELLING. Zaterdag en Zondag j-1- hield de Soester Postduivenliefhebbers vereniging „De Vriendschap" haar jaarlijkse tentoonstel ling van Postduiven In de zaal van café Butzelaar aan de Korte Brinkweg. Onder de ruim 200 geëxposeerde duiven bevonden zich prachtige exemplaren en de heer Kollen uit Amersfoort, die als keurmeester fungeerde, had bij de beoor deling lang geen gemakkelijke taak. De tentoonstelling werd Zaterdagavond door de voorzitter van de tentoonstel lingscommissie, de heer E- van Daatse- laar, met een korte toespraak geopend. Volgens spr. bestond er onder de leden steeds ,een zekere wedijver, welke voor al bij de wedvluchten in de zomerdjagen tot uiting komt- Dan gaat het om de, snel ste duif, thans echter om de schoonheid, om de duif met de sierlijkste en krachtig ste lichaamsbouw. De snelste zijn niet altijd de mooiste duiven en daarom zul len na de beoordeling bij de leden ook wel teleurstellingen voorkomen, terwijl er weer anderen zijn, die met de uitslag zeer tevreden zullen zijn. Na deze toespraak verklaarde spr. deze tentoonstelling voor geopend. De prijzen werden als volgt toegekend: Onbevlogen doffers: 1. J- Onwezen, 2- H. Spikman, 3. J- Blankensteijn. Onbevlogen duiven: 1. W- Nieuwenhuis- Gevlogen idoffers van 90 tot 300 fc.m-: 1. Th- de Muijnck, 2- J. Onwezen, 3. Wc Roest, 4. R. Koster. Eerv. verm. J. Onwe zen. Gevlogen duivinnen van 90 tot 300 k.m-: 1. J- Ónwezen, 2. J. Rijnders, 3. G. Sukete 4. Th- de Muijnck. Gevlogen doffers van 300 tot 500 k.m-: 1. J. blankensteijn, 2- J. Rijnders, 3r G«. v. d- Broek, 4- Th. de Muijnck. Gevlogen duivinnen van 300 tot 500 k.m-: 1. E- van Daatselaar, 2- W. Nieuwenhuis, 3. W- Roest, 4' J. Mulders. Gevlogen doffers van 500 k.m. en meer:

Soester Courant | 1949 | | pagina 2