fjimax 1 u Fa.Van de Wijngaart Eventjes terzijde t VOOR ONZE DAMES. SOESTERBERG. Makelaars- en Assurantiekantoor w,HA HAVERMOUT \M smaakt heerlijk - óngewoon! EüiiJÉ Voetbal. Heideweg 29 - Soest Telefoon 2064 Hoop en Verkoop. Taxaties - Hypotheken - Assurantiën - Expertise ZONDER RISICO. Er is geen risico meer in het leven. Vraag het mijn neef maar, die in verzekeringen doet. Je kan geen dingetje meer noemen, of mijn neef kan je er tegen verzekeren. Ben je er benauwd voor, dat je vacantie door al te veel regen tot een geslaagd waterballet en tot een hopeloos mislukte vacantietijd wordt, m'n neef rekent voor U uit, hoeveel premie U moet betalen om met een verheugd gezicht in het saaie pensionnetje te zitten, omdat U als va- cantieganger aan die stromende regen 'n lekker duitje verdient. Ben je bang voor insluipers? M'n neef weet na enige cijfers precies hoeveel een verzekering hiertegen kost. Inbraak, brand, het verliezen van Uw sleutelbos, waaraan ook de sleutel van Uw safe ben gelt, kortom; niets hoeft U meer angst aan te jagen. M'n beste brave neef laat alle risico door zijn gerenommeerde maatschappij dragen. Ik heb die goeie jongen al eens verteld, dat er op zo'n manier weinig aardigheid meer aan is. Als je zélf nooit eens enig ri sico loopt, gaat voor mij de sjeu van het leven af. M'n buurman is een beste klant van mijn verzekerende neef. Die heeft zich zelfs verzekerd tegen de kosten, die de kwajon gensstreken van z'n kinderen mét zich kunnen brengen. Dat zal echter een korte vreugde zijn. Als ik tenminste zie, hoe op gewekt en welgemoed zo'n bengel af en toe z'n pa vertelt, dat-ie wéér een ruit heeft ingegooid, dan denk ik, dat die maatschappij buurman wel gauw z'n po lis zal opzeggen De geest van onze tijd voert echter in de richting van verzekerd zijnliefst ver plicht verzekerd. Of de man in loondienst het wil of niet: er wordt van zijn salaris een bepaald be drag afgehouden, waarvoor de patiënt" dan zijn ziekenbonnetje krijgt en hele- maal gratis van de diensten van dokter en apotheker gebruik kan maken. De staat is tegenwoordig ook zeker. Er is geen belasting, die zó prompt wordt be taald als de loonbelasting en wie enkel maar in vaste dienst is, heeft de heerlijke zekerheid, dat de deurwaarder nooit ende nimmer bij hem op bezoek komt. Die be lasting is practisch al betaald vóór de goe de man of vrouw het loon in handen krijgt. Die heerlijke zekerheid van tegenwoor dig! Zélf heb ik, vele jaren geleden, m'n kostbaar leven verzekerd. Ik geef u de verzekering, dat m'n premie behoorlijk hoog is, maar dat ik mij dan ook op m'n 65ste jaar een behoorlijk inkomen had verzekerd, een inkomen, waarvan ik dan, naar de mens gesproken, onbezorgd zou kunnen leven. Jaar in, jaar uit heb ik m'n toen nog har de guldentjes aan m'n risico-dragende maatschappij gegeven. Ik betaal nóg, al zijn m'n guldentjes in de loop der jaren heel wat zachter geworden en ofschoon ik nog steeds trouw betaal, weet ik nu al, lang vóór m'n 65ste jaar, dat ik straks, als ik de vruchten mag plukken van m'n trouwe betaling, daarvan lang niet on bezorgd zal kunnen leven. Wat ik dan, precies volgens de regels van m'n duur- uitziende polis zal ontvangen, is net ge noeg voor een onbezorgd sigarencentje. Zo blijft er, alle verzekeringen ten spijt, toch nog enig risico in het leven. Over dat laatste risico zijn verzekerings deskundigen, die de deftige naam „actu arissen" dragen, Vrijdag te Scheveningen. begonnen een geduchte, internationale boom op te zetten en die boom zal eerst heden geheel zijn doorgezaagd. Uit alle delen der wereld zijn niet min der dan 21 verhandelingen binnen geko men. Let U maar eens op. Daar is met grote zorg over Uw toekomst gesproken, over de Uwe én die van mij. Toch wel leuk, dat die mensen zo bezorgd voor ons zijn. STUDENTEN DANSTEN HET VERLEDEN. Vierenzestig rappe voeten dansten Zon dagavond op het podium van ons Open luchttheater de dansen van het verleden. Zij schreven de tijd van eeuwen terug en voerden de bezoekers van het goeddeels bezette theater mee naar de tijden, waar in sierlijkheid en voornaamheid het indi vidu sierden. Het waren 32 mannelijke en vrouwelijke studenten van de Studentenvereniging „Veritas" uit Utrecht, die sinds 5 jaar doende zijn de oude dans voor ondergang te behoeden door deze dansen overal in den lande en binnenkort ook in Parijs te demonstreren. Deze studenten brachten de menuetten van Beethoven en Mozart, met hun vele reverences en buigingen, zij dansten de Holandse Quadrille, de populaire contre- danse van de 18e eeuw, zij voerden een Mazurka uit, de Poolse Nationale Dans, zij demonstreerden Hongaarse dansen in originele klederdracht, de zurige Spaanse dansen en tot slot, een prachtige finale: De Lustrum-wals, welke werd samenge steld ter gelegenheid van het 62ste lus trum der Utrechtse Universiteit. Het was als een lied van schroom en stil verlangen, van fluisterende zijde en hoof se houding, van gracieuse manieren, ge zongen op de rpaat van een kristal hel dere melodie. Het was een feest voor het oog deze dan senden paren, waarvan de heren in rok en de dames in avondjapon waren gekleed. Deze demonstratie, die van ernstige en diepgaande studie getuigde, was een wel kom evenwicht tegen het swing en hot on zer dagen en het applaus gaf uitdrukking van de bewondering der aanwezigen voor het getoonde. Door de voorzitter der studentenvereni ging werden bloemen aangeboden aan de Grand Maitre De Dans, de heer H. Sale- mans, waarmede het sprookje uit het ver leden een einde nam. De viering van het eerste lustrum werd verder voortgezet in hotel „Eemland", waar een uitbundig feest plaats had. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende gevonden voor werpen zijn inlichtingen te bekomen aan het politiebureau, op Woensdag en Zater dag, van 14 tot 16 uur. Muntbiljet van 1.autoped, paar rub ber kinderlaarsjes, bruine herenportemon- naie, autoped, zilveren ring, rood dames badpak, groene alpinopet, voetbal, duif, damesportemonnaie met inhoud, zwarte dameshandschoen, kinderportemonnaie m. inhoud, bruin manteltje, hondenriem, le deren sigaretten-etui, zilveren rozenkrans, linnen zakje, zwarte ceintuur, donker bl. zwembroek met handdoek, sleutel, pop, hoofddoek, doublé broche, helft van jas- beschermer en paarlen collier. Aankomen lopen een hond. KLASSEMENTS-RACE VAN „TEMPO". Woensdagavond worden op het parcours Van Straelenlaan en omgeving door de le den van „Tempo" klassements-races ge houden. „TEMPO "-SUCCES. De Tempo-renner H. van Dorrestein nam Zaterdag deel aan de wedstrijden te Velp. In deze strijd over 80 kilometer werd hij no. 9 uit een veld van 80 renners. MEDAILLE-UITREIKING LUCHTBESCHERMING. Vrijdagavond werd in „Religie en Kunst" een bijeenkomst georganiseerd door de af deling Soest van de Nederlandse Vereni ging voor Luchtbescherming in ruste. De heer C. Haver, oud-voorzitter der af deling, gewaagde in zijn welkomstwoord van het initiatief, hetwelk genomen was door het hoofdbestuur der vereniging, om een herinnerings-medaille uit te reiken aan de medewerkers der Luchtbescher ming. Dat dit besluit reeds een jaar geleden ge nomen werd en eerst thans tot uitvoering komt, vind zijn oorzaak in het feit, dat er bij de regering om officiële erkenning van deze medaille moest worden verzocht, dat de medailles moesten worden aangemaakt bij de Rijksmunt en reconstructie van de ledenlijsten moest plaats hebben. Nu is het echter zo ver, dat thans aan pl. m. 100 Soestenaren en a.s. Vrijdag aan 40 bewoners van Soesterberg de medaille kan worden uitgereikt. Onze burgemeester sprak, voordat hij de medailles uitreikte, de mannen en vrou wen toe. Hij wees er op, dat deze medaille een herinnerings-medaille is, welke niet wordt uitgereikt op grond van grote ver- i DE ROD£ KRUIS-COLLETE. De Rode Kiuis-actie die van 21 Mei t.e.m. 2 Juni werd gevoerd, heeft in de ge meente Soest een bedrag opgebracht van 4238.42. Als de inkomsten van de wondertuin van Philips, die in 1950 voor 50 procent ten bate van het Rode Kruis kwamen, even buiten beschouwing worden gelaten, bete kent dit, dat de werkelijke inzamelings actie pl.m. 100 procent meer heeft opge bracht dan in het vorig jaar. Van ale zijden werd hulp ondervonden; de pers heeft voor 100 procent medewer king verleend; de bus, die de heer Tensen gratis ter beschikking stelde en die door de heer Schoemaker gratis van een ge luidsinstallatie werd voorzien, werkte perfect uit propagandistisch en „inhalig" standpunt bekeken; de Sociëteit ,,De Soes- ter Kring" liet een beroep Gp haar mede werking niet onberoerd. De veel geplaagde middenstand werd dit jaar slechts éénmaal lastig gevallen; dit enige beroep werd door de heer Kruiswijk genereus gehonoreerd. Aan bedrijven, die flink steunden en fir ma's, die belangeloos hun medewerking verleenden, is grote dank verschuldigd. De grootste hulde komt toe aan de inge zetenen van Soest, die blijk hebben gege ven van een offervaardigheid, die in deze moeilijke tijden, waarin zo vaak een be roep op de beurs wordt gedaan, weldadig aandoet. Dank zij aller medewerking is de Rode Kruis inzameling 1951 zeer geslaagd. ZOMERCONCERT. A.s. Zaterdagavond, te 8 uur, geeft de Harmonie „Patiëntia Vincit Omnia" haar 2e zomerconcert in de muziektent in het rosarium. Het navolgende programma zal worden uitgevoerd. 1. De Groene Jagers, mars, F. Jakma. 2. Ouverturs Joyeuse, Keler Bela, par. M. J. H. Kessels. 3. Wiener Praterleben, wals, S. Translateur. 4. Le grand Mogol, Fanta sie, Aurian, par. H. J. Pares. 5. Au Pays de la Meuse, mars, P. J. Wiest. 6. Orphée aux Enfers, ouverture, Offenbach, Rugers. 7. Cotillon, ballet in 3 delen, R. Deneuf- bourg. 8. Le Baron Tzigane, fantasie. Joh. Strauss, Duquesne. 9. Vliegermars, Herm. Dostal, arr. P. J. Molenaar. TEMPO-PUZZLE-TOCHT. De Ren- en Toervereniging „Tempo" hield Zondagmorgen een puzzle-rit, waar van de start plaats vond te Baarn, bij ca fé „Prins Hendrik". Een mooi parcours, ter lengte van 26 kilo meter, lopende over Lage en Hoge Vuur- sche, Hollandse Rading en Maartensdijk, was uitgezet. Met een gemiddelde snel heid van 12 kilometer per uur moesten de 84 deelnemers om de prijzen strijden, welke bestonden uit rollades en carbona- des. De uitslagen waren: 1. Mevr. G. Limburg en Mevr. Dolstra, 13 strafp. 2. De heren Kronemeyer Sr en Jr., 16 strafpunten. 3. A. van de Broek en J. van de Broek, 19 strafp. 4. R. van Asch en J. Lamens, 20 strafp. 5. C. Kleyn en A. Hornsveld 22 strafp. 6. T. Werkhoven en C. van Rees, 22 strafp. Troostprijs: C. Ver schoor en H. van Dorrestein, 177 strafp. diensten of goed gedrag. Deze medaille, aldus spr., wil de herinnering bewaren, dat de houder bij de Luchtbeschermings dienst was ingedeeld en dat hij een der dragers was van de verantwoordelijkheid voor de bevolking in tijde van gevaar. Speciale waardering toonde spr. voor hen, die zich reeds in 1938 opgaven voor dit werk, toen er nog geen oorlogsgevaar was. Zij vooral hebben een grote verantwoor delijkheidszin getoond, door zich. te wij den aan het werk en de organisatie der Zelfbescherming. Met deze medaille worden zij gewaar schuwd, aldus spr., dat zonder zellbe- schermings-organisatie een militair appa raat niet waardevol is. Spr. deelde hier bij mede, dat men bezig is de Burgerlijke verdediging op te bouwen en er weer een beroep zal worden gedaan op de Vrijwil lige medewerking van de burgerij. Spr. hoopte echter, dat deze organisatie nimmer in actie zou komen, doch het is goed paraat te zijn. Spr. hoopte, dat het werk en het enthou siasme van de leden van de L.B.D. inspi rerend zou werken op hen, die in de toe komst nodig zullen zijn. „Ik dank U voor wat gij in het verleden hebt gedaan om w a t U gedaan heeft en om de bereidheid iets te doen", aldus be sloot de Burgemeester zijn hartelijke woorden. Hierna spelde de Burgemeester de me dailles op, waarvoor steeds 5 personen te gelijk naar voren werden geroepen. Behalve de gemeentenaren, welke zich voor ontvangst der medaille hadden ge meld, waren ook aanwezig twee personen uit Amsterdam en één uit Delft, die vroe ger hier woonachtig waren. BRANDWEER RUKTE VERGEEFS UIT. Vrijdagmiddag meldde de torenwacht een hevige rookontwikkeling op het heidege bied achter de Waterleiding aan de Bliek laan. De Soester Brandweer rukte met groot materiaal uit en zowel de nevelspuit als twee motorspuiten en materiaalwagen waren spoedig ter plaatse. De grote heide brand, welke men meende te lijf te moe ten gaan, was echter niet te vinden. Wel trof men een groep miltairen aan, die met hun officieren een oefening hielden met tanks, waarbij rookgranaten werden ge bruikt, die zeer veel rook ontwikkelden. De officieren beloofden beterschap en zeg den toe voortaan de autoriteiten op de hoogte te zullen houden van hun rook- oefeningen. EROICA. Er is geen tweede klassieke componist, wiens muziek zo'n enorme schare van be wonderaars heeft als Beethoven. De re gisseur Karl Hartl is zich zeer goed be wust geweest van de moeilijkheden om in een film een dergelijke geniale figuur tot zijn recht te doen komen. Dit kunste naarsleven is te veelzijdig en psycholo gisch te ingewikkeld, dan dat men naar volledigheid zou kunnen streven. Hartl heeft zich daarom in „Eroica" beperkt tot enkele hoofdmomenten uit Beethovens veelbewogen leven, waardoor men een in drukwekkend en ontroerend beeld krijgt van zijn grootheid, zijn ongebreidelde vrijheidszin, zijn eenzaamheid en vooral ook dit is het hoofdthema van de EEN SMAAKVOLLE BLOUSE. De vele en aardige rokjes, die in het be gin vaak uit het buitenland werden geïm porteerd en nu in ons land worden ge maakt, dragen er niet weinig toe bij, om de toch al populaire blouse en rok steeds meer „en vogue" te maken. Wij vrouwen willen graag eens iets an ders aan kunnen doen. Wij voelen ons doodongelukkig, wanneer wij ons steeds weer met hetzelfde japonnetje moeten vertonen. Wij moeten, nu de noodzakelijkste levens behoeften zo in prijs gestegen zijn, onze kleding zo economisch mogelijk aanschaf fen. Er is weer stof volop te krijgen, doch het is natuurlijk veel voordeliger als wij de blouse van een paar lapjes of een af gedankt japonnetje maken. Wij hebben b.v. zelf schattige blouses van ouderwet se herennachthemden gemaakt. Niet ie der is natuurlijk zo gelukkig zo'n paar oude erfstukken in het bezit te hebben. Maar misschien heeft U nog wel wiege- of ledikantlakentjes, die toch niet ge bruikt worden. Het model van deze over hemdblouse zal zeker in Uw smaak val len. Voor het maken gaan we als volgt te werk: De verschillende patroondelen worden zo voordelig mogeijk op de stof gelegd en daarna met naden van ongeveer twee centimeter uitgeknipt. De zijpanden wor den met Engelse naden dichtgestikt. De ruimte van het voorpand wordt in plooien verwerkt. De ruimte van het rugpand kan eveneens in plooien worden verwerkt, doch kan ook worden ingehaald. Dit hangt van Uw persoonlijke smaak af. Het schouderstukje wordt nu op voor- en rug pand geregen (de goede kanten op elkaar) en gestikt. Nadat de rijgdraden zijn verwijderd wordt het pasje op de goede kant nog eens overgestikt. Op de rechterhelft van het voorpand wordt knoopsgatenpat ge stikt. De mouwnaden worden met Engelse naden gesloten. De ruimte aan de onder kant wordt ingehaald en in smalle man chetjes verwerkt. De ruimte aan de kop wordt in plooitjes gelegd. De mouw wordt met een platte naad in de blouse gezet. De beide helften van het dubbel geknipte kraagje worden op elkaar gestikt en om gevouwen. De kraag wordt nu aan de ver keerde kant van de blouse aangestikt en aan de goede kant op de naad overge- zoomd. Aan de onderkant van de blouse wordt een smal zoompje gestikt. Het patroon van deze blouse in onder no. 4683 in de maten 40 tot en met 48 a ƒ.0.90 verkrijgbaar bij „Het Patronenhuis". Mid denweg 200, Amsterdam-Oost. Na ontvangst van een postwissel, waarop tevens het nummer en de gewenste maat staan vermeld, wordt het patroon per om gaande toegezonden. film van de diepe tragiek van zijn steeds verergerende doofheid. Aan de rol van Beethoven wordt door Ewald Balser een diep indrukwekkende vorm gegeven en de regie vermijdt alle overdrijving en schept een weliswaar ge romantiseerde, doch alleszins aanvaard bare sfeer voor het grote genie. Tenslotte is er dan nog de muzikale illustratie, waarop in deze film het zwaartepunt valt. Wiener Philharmoniker, 't Wiener Staats- opernchor en de Wiener Sangerknaben zorgden onder leiding van Prof. Hans Knappertbusch voor 'n voorbeeldige ver tolking van een bloemlezing van de meest bekende en beroemde werken van de gro te meester. 90.000 T.B.C.-PATIëNTEN. Het aantal lijders aan t.b.c. bedraagt op het ogenblik negentig a honderdduizend. De meeste van hen worden thuis ver pleegd, want de Sanatoria tellen tesamen niet meer dan 12.000 bedden. Jaarlijks worden sinds 1943 18.000 nieuwe gevallen geregistreerd en hoewel 't sterf- te-cijfer aanmerkelijk is gedaald, stierven in 1913 10.000 personen, in 1939 3600, in 1945 8.000 en in 1949 2436 personen. Uit bovenstaande gegevens blijkt, hoe be langrijk de taak is, die onze bevolking op het gebied van de tuberculose-bestrijding heeft. Zaterdag a.s. wordt een collecte gehouden voor „Herwonnen Levenskracht" en „Santos" en dat het comité op een flink totaalbedrag rekent laat zich denken 40 JAAR POSTBESTELLER. Zaterdag herdacht de heer A, Schaap, be steller le klas bij de P.T.T. alhier, het feit, dat hij voor 40 jaar in dienst kwam bij „Tante Pos". Ter gelegenheid van dit feit is de heer Schaap, die vergezeld was van zijn echt genote, ten postkantore hartelijk gehul digd door de directeur, de heer J. Jansen. Zijn trouwe plichtsvervulling, accuraat heid en collegialiteit werden in bijzijn van zijn collega's gememoreerd en de di recteur overhandigde aan Mevr. Schaap prachtige bloemen, alvorens hij overging tot uitreiking van de Gouden Ster, welke de heer Schaap, als eerste P.T.T.-man in Soest, ontving. De traditionele oorkonde van het P.T.T.-hoofdbestuur ontbrak niet, evenmin als de enveloppe met inhoud. De beheerder van het bijkantoor Soest- dijk, waar de jubilaris de laatste tijd werkzaam is, sprak eveneens zijn geluk wensen uit, evenals de heer S. Besselse, oudste collega, die, namens het gehele personeel en de Bond van Ambtenaren, sigaren en een polshorloge aanbood. GESLAAGD. Onze plaatgenoot Jan Visbeek slaagde aan het Johan van Oldebarnevelt-gymnasium te Amersfoort voor het einddiploma A. HOE DE DUIVEN VLOGEN. De Verenigingen „De Vriendschap" en „De Zwaluw" hielden een wedvlucht van af Quievrain, afstand 226 k.m. De uitslag voor „De Vriendschap" was: E. van Daatselaar 1 4. J. Reinders 2 8 11. J. Stalenhoef 3 5 12 15 17 20 34. C. Dijk man 6 7. G. v. d. Broek 9 22 36. H. Spik- man 10. J. Bams 13. G. Sikkelbein 14. W. Nieuwenhuis 16 21 25 26 27 28 33. W. Roest 18. R. Koster 19 24 30. Th. de Muynck 23. J. Meijwes 29. J. Mets 31 32. R. Kaats 35. De uitslag voor „De .Zwaluw" luidt: A. Rijksen 1 15 23 50 62. H. Gorissen 2 6 16 28 34 37 41 51. H. Kriek 3 24. A. Dor restein 4 11 17 21 22 45. W. Krijt 5 25. H. Overbeek 7. Mej. G. Zimmerman 8 13 14 29 35 66. A. van Asch 9 68 72. N. van Veen 10 30. P. de Bes 12. R. de Schiffart 18. K. Keja, 12. Sj. Rijksen 20 33 53. A. Waayenberg 26 67. G. Coerman 27 63. A. van Sloten 31 38 43 56. J. Ravenhorst 32 39. J. v, d. Brakel 36 54. A. van Kooij 40. G. Haks 42. C. van Soest 44 52 55. H. On- wezen 46. E. Veerman 47 48 58. H. Wes- terveld 49. J. v. d. Brink 57. N. Baltus 59 61. A. v. d. Broek 60. A. Snijders 64 69. W. van Klooster 65. D. Pureveen 70 71. DE BRANDWEER RUKTE UIT. Vrijdagmiddag moest de Vrijwillige Brandweer tweemaal uitrukken. In het eerste geval leek men te doen te hebben met een heidebrand op het terrein achter de waterleiding, welke door de toren wachter was gesignaleerd. Het bleken echter stofwolken te zijn, welke op grote afstand niet van rook te onderscheiden zijn. Het tweede geval betrof een heidebrand achter enige percelen aan de Postweg, dat door de brandweer terstond werd 'geblust. Het ergerlijke ervan is, dat dit door enige spelende kinderen was aangestoken. Laten de ouders er toch voor zorgen, dat zoiets niet kan voorkomen. De gevolgen kunnen fataal zijn. TE GROTE SNELHEID. De heer K. uit Rotterdam, die met zijn Mercedes op de Amersfoortsestraat reed en met een 100 K.M. vaartje een voorrij der wilde passeren, schrok voor een na derende tegenligger. Om een aanrijding te voorkomen gooide hij zijn stuur om, doch kwam daarbij in de zachte berm te recht. De wagen sloeg om en werd zwaar beschadigd. De heer K., zijn echtgenote en zoontje kwamen met de schrik vrij. L.V.V.-TOURNOOI. B.D.C. was Zondag de gast van de Voet balvereniging L.V.V. te Laren, alwaar de wederzijdse elftallen hebben gekampt om een wisselbeker. De uitslagen waren: L.V.V. 1—B.D.C. 1 1—6 L.V.V. 2—B.D.C. 2 3—5 L.V.V. 3—B.D.C. 3 7—3 NEDERLAAGWEDSTRIJDEN SOESTER BOYS. De Soester Boys organiseerden Zondag Nederlaagwedstrijden tegen twee elftal len van de Voetbalverenigng Achterveld. De Soestenaren bleken niet te verslaan en behaalde de volgende resultaten: Soester Boys 1Achterveld 1 2 1. Soester Boys 2Achterveld 2 5 2. S.E.C. 4 PROMOVEERDE. Het vierde elftal van S.E.C. heeft de com petitie besloten met een 31 overwinning op K.V.V.A. 3 uit Amersfoort. S.E.C. 4 promoveerde hierdoor naar dc Reserve 3e klasse van de K.N.V.B., afde ling Utrecht. S.E.C. trapte af met sterke wind in de rug en tot aan de rust hadden de Soeste naren een veldoverwicht, waaraan K.V. V.A. door snelle uitvallen op het S.E.C.- doel trachtte te ontkomen. De Amers- foortse doelman wist harde schoten van Van Zwietering en Van Velzen op keuri ge wijze onschadelijk te maken en zorg-

Soester Courant | 1951 | | pagina 2