„Klap op de Vuurpijl Nikaproba I en II. Voor beter Schoeisel Stichtsche Schoenhuizen Kousen-reparatie in 1 dag klaar. Courantenbezorger gevraagd SOEST. i naar Fa.Van de Wljngaart Makelaars- en Assurantiekantoor Voetbal, GROOTSE AVOND VAN NIKAPROBA. Enige honderden personen hebben gister avond in de tenten aan de Middelwijk- straat geen toegang meer kunnen krij gen, toen tegen acht uur de Soester Har monie de Nikaproba-avond opende en daarna de voorzitter van Nikaproba, de heer H. J. van Hal, de meer dan 2000 be zoekers welkom heette. De heer Van Hal releveerde het doel van de avond, n.1. een waardig slot te brengen aan de werkzaamheden van de samen werkende thuisfronten. Hij heette daarbij bijzonder welkom het gemeentebestuur, dat in de loop der jaren zo veel blijken van belangstelling heeft gegeven voor het werk van Nikaproba. Het verheugde spr. weer zo veel vertrouwde gezichten te zien, die hem verschillende ontvangst avonden van „Nikaproba" in herinnering bracht. Hierna kondigde Cor Galis het program ma aan, waarin, onder de titel „De klap op de vuurpijl", een keur van artisten de revue passeerden. Frans Dumée opende de rij met een vloeiende conference, waar na Jan Corduwener en zijn radio-kwartet optrad, gevolgd door Roland Wagter, die zijn speciale visie op de televisie gaf. Tobi Rix met zijn uitzonderlijke mu zikale kwaliteiten, De Wama's, dwazer dan ooit tevoren, de Hollands-Amerikaan se Cowboys „De Chico's", Fantasio in Bu- ziau-stijl, Zambel in zijn beste vorm als muzikale clown. Het werd een program ma, waarmede 2000 Soester burgers in de beste stemming werden gebracht. De Soester Knollenplukkers en Wim Ripken waren de gewaardeerde „inlandse" krach ten, die de vijftien artisten completeer den. In de pauze was de radio present met het spel „2X1 1" onder leiding van Wim Jansen en voor opname van een deel van de avond. Er kwamen twee verloofde paren voor de microfoon, Mej. H. v. d. Flier en de heer P. Soors d'Ancona en Mej. J. v. d. Haar met de heer H. Bunschoten. Het eerstge noemde paar wist de strijd te winnen en hoe dit is gebeurd kunnen de Soestena- ren, die niet aanwezig waren, via de ra dio horen op 23 September. Verder had een korte officiële plechtig heid plaats. Het bestuur van Nikaproba verzamelde zich met het gemeentebestuur op het podium, waarna de heer H. J. van Hal een toespraak hield, waarin hij het ontstaan memoreerde van de verschillen de thuisfronten, toen in 1945 de eerste Nederlanders als militair naar de tropen vertrokken. Spr. wees er op, dat ook in onze gemeente het gelukkig verschijnsel werd geconsta teerd, dat diverse instellingen zich met veel elan wierpen op een taak, zó zelfs, dat op een gegeven moment moeilijkhe den dreigden door een te groot enthou - siasme. In het begin van 1946 werd daar op een bespreking belegd door de bestu ren der diverse verenigingen om te trach ten tot een coördinatie te komen. Het ge lukkige resultaat was de geboorte van „Nikaproba" als overkoepelingsorgaan, waarbij het uitgangspunt was de handha ving van de zelfstandigheid van de onder scheiden aangesloten thuisfronten. Ik ge loof te mogen zeggen, dat deze opzet ten volle in geslaagd. Spr. riep voorts in her innering de geslaagde feestavonden waar mede Nikaproba startte om gelden te ver krijgen, welke nodig waren voor de verzending van de jaarlijkse Sint Nicolaaspakketten, de brieven, kranten e.d. naar de militairen, terwijl hij tevens memoreerde de vele moeilijkheden, die in individuele gevallen tot oplossing gebracht werden. Op verzoek van het gemeentebe stuur trad Nikaproba ook op als plaatse lijk demobilisatie-comité en hieruit vloei de o.m. 12 ontvangst-avonden voort. Een Op grootse wijze heeft „Nikaproba" haar werk besloten. Zij heeft het contact bewaard en verstevigd tus sen de ruim 400 Soester militairen en „thuis" en het moreel onder de mannen op peil gehouden. Het was een lichtend voorbeeld in deze schijnbaar uitzichtloze tijd. In Soest is er nimmer „iets" te doen zegt men vaak en wij hebben de er varing, dat als er „iets" te doen is, juist geen belangstelling uitgaat van de zijde der mopperaars. Dat het wel anders kan, bewees het feest van gisteravond. Meer dan 2000 Soester burgers waren bijeen. Een bezoek, zoals nog nimmer in Soest is geboekt. ere-boek werd aangelegd met de namen van hen, die hun vaderlandse plicht in de tropen hadden vervuld. In dit prachtige boek, vervaardigd door de Soester calli- graaf, de heer D. Hornsveld, staan 401 Soester mihtairen ingeschreven, waarvan negen helaas niet meer terugkeerden, om dat ver van huis de dood hen overviel. Spr. verzocht één minuut stilte om deze overledenen te gedenken. Spr. dankte hierna het gemeentebestuur, speciaal de burgemeester, die op iedere Nikaproba-avond steeds weer het juiste woord wist te vinden om de teruggekeer de burgers een riem onder het hart te steken en hun te danken voor hun opoffe ringen, terwijl verder, door zijn persoon lijke bemiddeling vele moeilijkheden tot oplossing konden worden gebracht. Spr. dankte voorts de .Soester bevolking voor haar steun aan Nikaproba om hier na aan de Burgemeester het ere-boek aan te bieden met de wens, dat dit boek tot in lengte van jaren voor de komende ge slachten het bewijs mocht zijn van het grote aandeel, dat de burgers van Soest hadden in een van de moeilijkste perio den van de geschiedenis van ons vader land gedurende de jaren 1945-1951. De Burgemeester van Soest aanvaardde gaarne dit boek en zeide: vele malen heb ik teruggekeerde militairen mogen toe spreken en onder hen verkeerd. Namens de gerepatrieerden wil ik Nikaproba har telijk dank brengen. Niet alleen in de tro pen, maar ook bij hun thuiskomst heb ben zij gevoeld, dat zij niet vergeten werden. Nikaproba trachtte U, militairen, te danken en te eren en zij deed dit in een organisatie, waarin de wil tot samenwer king en ééndracht tot uitdrukking kwam. Hiermede bewees Soest, dat de uitgezon den militairen niet gediend waren van haarkloverijen thuis, toen zij daar in de tropen als één man voor de grote taak stonden. Dit ereboek krijgt een ereplaats in het gemeentehuis en het moge de ko mende generaties, het werk van ónze ge neratie tonen. Spr. hoopte, dat de één dracht in Nikaproba inspirerend zou wer ken voor veel werk, wat nog gedaan moet worden. Na de trekking van de verloting ten bate van gewonde en invalide militairen, werd het daverende feestprogramma weer voortgezet tot over het middernachtelijk uur. De prijzen voor de loterij werden afge staan door de firma's Reehorst, Kruiswijk, Van der Linden, Laseur, Kraaijenhagen en door hotel Eemland. Deze „Klap op de vuurpijl" was een waar dige afsluiting van het niet te onderschat ten werk van Nikaproba, waarvan de se cretaris, de heer G. J. Smit, in het slot woord van de heer Van Hal, de „motor" van de organisatie werd genoemd. Het was een avond om niet te vergeten, niet alleen door het uitnemende werk der artisten, maar ook door de massale op komst der gemeentenaren. 0 Pt SOESTERBERGSESTRAAT 10 - SOEST DE STEENHOFFSTRAAT-ACTIE. De verkoop-actie, welke de winkeliers van de Steenhoffstraat ter gelegenheid van de verbetering van deze straat, thans houdt, ondervindt grote belangstelling van het publiek. Zaterdagavond werd onder grote be langstelling op het Kerkplein de eerste serie prijzen uit ingeleverde bonnen ge trokken. De hoofdprijzen vielen als volgt: Leeslamp aan de heer Zaal, Pelikaan- weg; een waardebon van 25.kruide nierswaren aan Mevr. Niekerk, Steenhoff straat en een strijkijzer aan de heer Hil- horst, Steenhoffstraat. 16 andere prijzen vonden eveneens een bezitter. Deze prijzen kunnen worden af gehaald op Maandag 17 September, tus sen twee en vijf uur, bij Magazijn „De Vlijt". Morgenavond zal er wederom een trek king plaats hebben van de ingeleverde bonnen. Tijdens deze trekking, die weder om op het Kerkplein wordt gehouden, zul len de winnaars worden bekend gemaakt van de etalage-wedstrijd en tevens zullen dan de winnaars bekend worden van de wedstrijd, welke onder het publiek werd gehouden inzake de etalage-wedstrijd. De formulieren voor deze wedstrijd moe ten uiterlijk Woensdag voor zes uur wor den ingeleverd bij Magazijn „De Vlijt". Men deelt ons mede, dat ten behoeve van de bonnen-actie meerdere prijzen zijn aan gekocht, waardoor het attractieve element in deze actie wordt vergroot. Overigens verwijzen we naar de adverten tie in dit nummer. RODDELARIJ GESTRAFT. „U staat bekend als iemand, die zwaar pleegt te roddelen", zei de officier van ju stitie bij de Utrechtse Politierechter tot de 72-jarige dame L. Th. B.-v. D. uit Soest, die zich Vrijdag voor genoemde instantie moest verantwoorden wegens aanranding van de eer en goede naam van de familie v. D. alhier. Verdachte, die enige tijd bij genoemde familie had ingewoond, maar met onaan genaamheden was vertrokken, had aan vrienden en kennissen verteld, dat het bij pensionhouder, melkhandelaar van be roep, zeer onfris en onsmakelijk toeging en dat de zieke dochter des huizes de melkmaat als spuwbakje pleegde te ge bruiken. Achteraf was echter gebleken, dat deze beweringen ongegrond waren en voor de rechter-commissaris had Mevr. B. ze dan ook grotendeels herroepen. Ter rechtzit ting krabbelde zij echter weer terug, het geen de Officier van Justitie een zeer on sympathieke houding noemde. Vijf en zeventig gulden boete, subs één maand hechtenis, luidde de eis van de Of ficier van Justitie. De rechter maakte er 60.subsidiair 1 maand van. voor Dinsdag- en Vrijdagnamiddag. Aanmelden bureau „Soester Courant", Van Weedestraat 35. NIEUWS VAN MIDDENSTANDERS. De firma W. Butzelaar, aan de Steenhoff straat heeft haar dames- en herenkapsa lons gedeeltelijk verfraaid en gemoderni seerd. Een blank eiken betimmering in de etalage, gaf deze kast een zeer modern en luxe aanzien, terwijl de entree van de salon verfraaid is met kasten en vitrines. De verlichting in de etalage en vitrines is op moderne wijze verbeterd door de aanbrenging van ingebouwde daglichtbui zen en difuse lichtbronnen. Aan de verkoop van parfumerieën is thans toegevoegd de verkoop van byouterieën, welke in kwaliteit iedere vergelijking kan doorstaan en in de nieuwe etalage smaak vol zijn uitgestald. Het timmerbedrijf L. J. Rademaker alhier, verzorgde op keuri ge wijze deze verbetering. DOOR DE EEUWEN TROUW. In het St. Jozefgebouw werd de bijeen komst gehouden, uitgaande van de stich ting „Door de eeuwen trouw", afd. Soest. Na de opening door de voorzitter, de heer Greeve, kreeg de secretaris van het Hoofd bestuur, de heer G. Buiten uit Eindhoven, gelegenheid voor behandeling van zijn onderwerp: „Ongebroken en vol goede moed". In dit onderwerp behandelde spr. ach tereenvolgens het doel, werk en verant woording van de Stichting, terwijl hij ten slotte de vraag behandelde: wat moeten wij doen tegenover het volk van Ambon. Het doel van de stichting is om de Am- bonnezen in alle opzichten financieel en moreel te steunen in hun vrijheidsstrijd. Spreker sprak van de crises, die de stich ting had meegemaakt, maar hij kon tot zijn grote vreugde zeggen, dat de crisis was overwonnen. Ook op financieel gebied kunnen wij onze Ambonnezen steunen. Spr. besloot zijn rede met een opwekking om het volk van Ambon trouw te blijven. Intussen werden de aanwezigen verrast door de komst van de Ambonnese Band „Maluku Raja" uit Bussum. Voor de pauze wekte de penningmeeste- resse, Mevr. Schnitzler, eveneens op het volk van Ambon vooral financieel te steu nen. Wij moeten vooral denken, aldus spr., aan het gebod van God, dat wij ook el kanders lasten dienen te dragen. Hierna werden door de Ambonnese Band enkele nummers ten gehore gebracht, o.a. het Nederlandse en het Ambonnese volks lied. In de pauze werd druk gebruik gemaakt van de verkoping. Meerdere artikelen (o.a. lepeltjes, asbakken, speldjes en brochu res) werden ten verkoop aangeboden. Nadat enkele vragen door de heer Buiten over zijn onderwerp beantwoord waren, volgde na de pauze het vlotte en mooie optreden van de Ambonnese Band. Het was een geslaagde avond. GEVONDEN VOORWERPEN IN HET NATUURBAD. De Stichting Soester Natuurbad deelt ons mede, dat gedurende het seizoen 1951 in het Soester Natuurbad de volgende voor werpen zijn achter gebleven: Kinderjasjes en manteltjes, windjacks, ballen, gebe denboek, zonnebrillen, gewone bril, vul penhouder, rozenkrans, zilveren ringetje, halsketting, beursjes en portemonnaies met en zonder inhoud. Inlichtingen hierover kan men verkrijgen bij het secretariaat van het bad ten ge meentehuize. KERKCONCERT VOOR „ZONNEGLOREN". Op Zaterdag 22 September a.s. zal ten ba te van het Sanatorium „Zonnegloren" een concert worden gegeven in de Oude Kerk, door het Amsterdams Madrigaal Ensem ble, onder leiding van Renske Nieweg. Medewerking verlenen: Lucie van 't Erve, viool; Ida Jongsma, orgel en de solisten: Beb Boet je, Gretha Kroon, Wil de Soet, Riek Waas, Annie van Es, Clara Frank fort, Elly Imhoff, Fred Bongers, Joop Lö- bler, Gerard de Beer, Joop Hessenhouwer en Martin Frankfort. ZOMERWEDSTRIJD SOESTER SCHAAKCLUB. De uitslagen van de- zomerwedstrijd van de Soester Schaakclub luiden als volgt. J. GorterJ. Spijkers 3%1%. A. van DijkH. Schreuder 32. J. K. van Zijt- veldG. van Munster IV23%. J. J. W. Blom—H. Keve 1—4. J. v. d. Wal—F. K. Mud 2%J. HoekF. Feberwee 12 C. AmelunxenN. Schelvis 2V21V2. Heideweg 29 - Soest Telefoon 2964 Koop en Verkoop. Taxaties - Hypotheken - Assurantiën - Expertise VLEESVERKOOP. Morgenmiddag (Woensdag), te 2.30 uur, heeft wederom vleesverkoop plaats aan 't slachthuis. GEMEENTERAADSVERGADERING. Aan de agenda voor de heden avond te houden gemeenteraadsvergadering worden nog de navolgende punten toegevoegd: 12. Voorstel tot het verlenen van mede werking ingevolge art. 72 der L.O. Wet 1920, ten aanzien van het verzoek van het R.K. Schoolbestuur te Soest, voor 't aan brengen van een verbetering voor de gas- verwarmings-installatie in de R.K. Jon gensschool. 13. Verdeling door loting van de raad in twee afdelingen in verband met de be handeling van de gemeentebegroting. BOÓTTOCHT VOOR LEDEN V.V.V. Donderdag 13 September a.s. bestaat er voor de leden van de V.V.V. „Soest-Voor- uit" gelegenheid om tegen sterk geredu ceerde prijs gebruik te maken van de bus boottocht naar Spakenburg. De bussen vertrekken om 9.40 en 11.55 u. van Garage Tensen en 9.55 en 11.40 uur van Nieuwerhoek. Om 14,30 en 16.00 uur zijn zij weer in Soest terug, dus is het aan te raden om een lunchpakket mede te nemen. PONY'S VERKOZEN DE VRIJHEID. Een drietal pony's, welke op een weiland aan de Nieuwstraat hun verblijf hadden, braken Zaterdag los en verkozen de vrij heid. De pony's bezochten de groente- en bloementuinen in deze straat, waar zij grote schade aanrichtten. De vrijheid was echter niet van lange duur. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende gevonden voor werpen zijn inlichtingen te bekomen aan het politiebureau op Woensdag- en Zater dagmiddag, van 2 tot 4 uur. Huissleutel, zakmes, bos sleutels, onder stel van ledikant, wollen kindervest, zw. hoge damesschoen, huissleutel, parapluie, 2 kano's, vulpenhouder, gebloemde shawl, rammelaar, honden-penning, dameszomer schoen, padvindersmes, kinderportemon- naie met inhoud, contact-sleuteltje, blau we kindertrui, rechter bruine kinder schoen, windjack, bril met montuur, por- temonnaie met inhoud, zakmes en zak- kam. VAN DER HUCHTSCHOOL GEOPEND. (Vervolg van pagina 1.) De heer Boechheim uit Amsterdam sprak namens de Bond van Scholen voor neu traal bijzonder onderwijs zijn gelukwen sen uit, terwijl de heer Ras uit Amers foort namens het Hoofdbestuur van de Vereniging tot Bescherming van Dieren, zich tot de schooljeugd richtte als dieren beschermers in de dop. De heer J. van Noesel, directeur van Ge meentewerken, feliciteerde de heer Nij- hoff en wees er op, dat zij beiden blij kon den zijn dat dit gebouw klaar is. Hij dankte voor de verdraagzaamheid bij de dubbelbewoning in de school aan de Mo lenstraat. Na een slotwoord van de heer Nijhoff maakte de aanwezigen een rondgang door het gebouw. De school is gebouwd in de vorm van een winkelhaak. In uiterst strakke lijnen zijn hier twee gebouwen haaks op elkaar ge bouwd, met een dakvorm, welke eento nigheid voorkomt. Een zeer grote speel plaats geheel van tegels voorzien en door een ijzeren hek omgeven, ligt aan de kant van de Paulus Potterlaan. Een overdekte betonnen rijwielstalling, waarin 96 rijwielen plaats kunnen vin den, benevens een stalling voor autopeds bevindt zich aan de linker kant, alsmede een stenen bergplaats voor tuingereed schap. Dit tuingereedschap is op de school nodig daar hier ook tuinarbeid wordt verricht. Aan de achterkant van de school en aan de rechterkant is de mogelijkheid voor een grote tuin, welke door de school jeugd zelf moet worden aangelegd en on derhouden. Aan de zijde van de Paulus Potterlaan ligt de gang van het gebouw, welke ruim schoots licht doorlaat en dit licht via ra men aan de binnenzijde van de gang doorgeeft aan de lokalen, welke uitzien op de Eng. Deze achterkant van het ge bouw, dus de zijwanden van de lokalen, zijn geheel van glas en de raam- en venti- latieconstructie benadert het idee van 'n openluchtschool. Indien het weer het toe laat wordt er naar gestreefd in de open lucht les te geven, waartoe in de glazen wand een deur is geconstrueerd. Het rechtse gedeelte van het gebouw is voor de ULO bestemd. Een magazijn en - - kamer voor het hoofd van de school verbindt deze vleugel met het andere deel van deze school, waarin de lagere school is gevestigd. Het gebouw is voorzien van centrale ver warming, terwijl in de lokalen het cross- ventilation-systeem is uitgevoerd, d.w.z. dat hoog in de klas aan twee zijden de ramen kunnen worden opengezet tegen elkaar, zonder dat er beneden toch wordt gevoeld. LAREN—S.E.C. 2—2. S.E.C. is Zondag met de halve winst uit Laren teruggekomen, dank zij de 22 uitslag in deze wedstrijd. Zoals te verwachten was kreeg S.E.C. geen gelegenheid om haar eigen spel te spelen, terwijl de Laren-achterhoede fel en hard de gevaarlijke Soester aanvallen in de kiem smoorden. Na 20 minuten moest de Larense verdedi ging bijna zwichten voor een doelpunt van O. Maassen, doch door deze speler ongestraft van de bal te lopen werd diens doorbraak niet beloond. Aan de andere zijde brak de Laren-midvoor door en al leen voor keper Hornsveld staande ging zijn schot naast het doel. Vijf minuten voor de rust bracht een snelle S.E.C.-aan- val het eerste doelpunt. Een voorzet van O. Maassen werd van dichtbij door M. Maassen ingeschoten en met deze stand (01) kwam de rust. Na de rust wist Laren al spoedig de ge lijkmaker te scoren. Na een kwartier wist de midvoor der gastheren doelman Horns veld te passeren. 11. In hoog tempo werd de strijd voortgezet, waarbij beide partijen elkaar niet veel toegaven. De S.E.C. rechtsback Jansen werd geblesseerd, waarna Baltus inviel. Er werd niet gedoelpunt tot een kwartier voor het einde, toen de Larense linksbui ten naar binnen zwenkte en met een dia gonaal schot Hornsveld versloeg. 21. S.E.C. nam binnen één minuut revanche Een aanval over rechts bracht de bal voor het doel van Laren, waar de keeper de bal wegstompte. M. Maassen nam dit echter niet en bracht met een kopbal de stand op 22. De Soestenaren waren na dit doelpunt hevig in het offensief doch het geluk liet hen in de steek. Het Larense doel ontsnap te enige malen aan een doorboring en het tegen-offensief van Laren in de laatste minuten bracht geen succes. De overige elftallen speelden als volgt S.E.C. 2Elinkwijk 3 S.E.C. 3—E.M.M. 2 3—3 ACTIF—B.D.C. 1--I. Met een flinke overwinning op Actif te Hilversum heeft B.D.C. zich op de twee de competitie-Zondag hersteld van de ne derlaag van vorige week. Vanaf de aftrap namen de Soestenaren het initiatief handen en zetten zij druk op het Hilver sumse doel. De thuisclub bleef de eerste 20 minuten succesvol tegenstrijd leveren, doch toen legde v. d. Berg de grondslag voor de Soester overwinning. Hij brak snel door de Hilversumse verdediging en passeerde de uitlopende keeper. Zijn schot op het open doel werd echter met de hand uit het doel gehouden door een Actif-speler. De toegewezen penalty werd direct benut en B.D.C. leidde met 01. Aangemoedigd door dit succes be hield B.D.C. het beste van het spel en vijf minuten voor de rust was het Van Me- gen, die de stand op 02 bracht. Na de rust waren de eerste aanvallen voor Actif en al spoedig scoorden de gast heren een tegenpunt, toen dit uit een cor ner de stand op 1—2 werd gebracht. B.D.C. gooide er hierna nog een schepje op en met fraaie, snelle aanvallen bracht zij de thuisclub in de verdediging. Toen een kwartier voor het einde Berg nogmaals het doel wist te vinden (13), was de thuisclub gesiagen. Van Megen, wist enige minuten voor het einde nogmaals de stand te veranderen, waar mede B.D.C. deze wedstrijd niet 1—4 won SOESTER BOYSHOOGL.VEEN 21. Met een nuttige overwinning op Hoog landerveen hebben de Soester Boys de competitie goed ingezet. Deze stand is na de rust pas ontstaan. Kamphorst wist een kwartier na de rust het doel der gasten te vinden met een kop bal uit een Voorzet van rechtsbuiten Vos kuilen. 10. De gasten ontwikkelden hierna een offen sief, waaruit enige corners werden gefor ceerd, doch doelpunten kregen zij met Een kwartier voor het einde, toen in de achterhoede van de gasten een misver stand ontstond, was Jonker er snel bij, om hieruit een doelpunt te formeren. 2— Vlak voor het einde werd de voorsprong bedreigd en kregen de Hooglanderveters een penalty toegewezen, welke de stand op 2-1 bracht. De Boys wisten deze stand tot het einde te houden. De uitslag van de wedstrijd Soestei Boys 2Hooglanderveen 2 is 52. TENNISTOURNOOI. Begunstigd door goed weer zijn de ten niswedstrijden, in het kader van het on derling tournooi van de Lawn Tennis Club „Soest", Zaterdag en Zondag voort gezet. Op 2 finales na, zijn de partijen beëindigd, waarin verrassende uitslagen voorkwamen. Het sterke dames-dubbel van de dames Goedkoop en Schuuring werd uitgescha keld door de gezusters Wilmink, die ook de eerste prijs behaalden. Nog grotere verrassing bracht de finale in het heren-enkelspel, waar J. van Breuke- len, na een moeizame overwinning op dr Lay, de kampioen van Soest, A. W. Schuu ring in een enerverende partij versloeg. De wisselbeker, bestemd voor de dames- kampioen was de inzet voor felle strijd

Soester Courant | 1951 | | pagina 2