Moemaker GEORGE VI. t Brood en Margarine. Soest voorheen en nu. DDD CHURCHILL'S BEGROTING. SOEST Kwaliteit wint altijd! IN DE HOEK. jij Biosol Philips' Hoogtezon f295,— VRIJDAG 8 FEBRUARI 1952. 28e JAARGANG No. 11. SOESTER((f)OÜRANT Verschqnt iedere Dinsdag en Vrijdag. Abonn per kwart, 1.85 - per post 2.00 UITGAVE: DRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIE: VAN WEEDESTBAAT 35 TELEFOON No. 2566 POSTGIRO No. 126156 Op 56-jarige leeftijd is Woensdag plotse ling overleden George VI, Koning van Engeland. Hij zal worden opgevolgd door Kroonprinses Elisabeth. Is met George VI, Koning van Engeland, een groot vorst heengegaan In de democratie is geen plaats meer voor grote figuren als een Karei V en Lodewijk XIV en in Engeland is, sinds Prins Al- bert, de gemaal van Koningin Victoria, overleed, de macht in handen gekomen van het Parlement en speelt de Koning geen beslissende rol meer. George VI begeerde noch verwachtte de kroon. Zijn broer, Edward, zou Koning George V opvolgen en deed dat ook als Edward VIH. George VI zal ongetwijfeld een zucht van verlichting hebben geslaakt toen zijn theoretische kans op het koningschap (nog vrij groot dank zij Edwards gewoon te met opvallende regelmaat van zijn paard te vallen) met de troonsbestijging van de Prins van Wales vrijwel verdween. Zijn leven zou tóch wel gevuld zijn met representatieve plichten, maar in ieder geval zou hij nog gelegenheid genoeg heb ben om rustig te vertoeven in de huiselij ke kring met de vrouw van wie hij zo veel hield, de kinderen, die hem zo lief waren, en zijn eigen leven te leven, ver van de vermoeiende beslommeringen van het Hof. Het mocht zo niet zijn. Edward deed, wat George zelf nimmer zou hebben overwogen: hij gaf zijn ko ninkrijk prijs voor een vrouw. Zijn huwe lijk met de gescheiden Amerikaanse, Mrs. Wallis Simpson, werd door de regering Baldwin onverenigbaar geacht met het bekleden der Koninklijke waardigheid. Edward trad af. Tegen zijn wensen en verwachtingen in moest George nu de kroon van het Britse Imperium aanvaarden. George zag dit als zijn plicht. En het lag niet in zijn aard die plicht uit de weg te gaan. Bezat hij de kwaliteiten, onontbeerlijk voor zulk een verheven positie Van nature was hij teruggetrokken, schuwde de openbaarheid. Een spraakge brek hinderde hem. Maar zijn huwelijk met Lady Elisabeth Bowes-Lyon verdreef vele schaduwen. Zij, vrolijk, levenslustig, had een uitermate gunstige invloed op de gereserveerde echtgenoot. Toen hij de regering aanvaardde, dreig den reeds donkere wolken. Weldra barst te het onweer over Europa, over de we reld los. Bommen barstten in Londen's straten, gehavende resten van het Engel se leger redden zich ternauwernood uit Duinkerken. Weldra was de „Battle of Britain" in volle gang. De vrede bracht weinig verlichting. De economische dreiging hing zwaar over En geland. De zon scheen niet voor George VI. Dit alles schaadde zijn gezondheid. Het kon niet langer verborgen blijven, dat de koning lijdende was. De foto's in de kran ten toonden een zieke man, die zich slechts door wilskracht en plichtsbesef staande hield. Een riskante operatie bleek noodzakelijk. En ze scheen te zijn geslaagd. Koning George nam gedeeltelijk zijn taak weer op, maar steeds groter werd het aandeel van de Kroonprinses, Elisabeth, in de vervulling dier plichten. Hij zag zijn oudste dochter getrouwd met de man van haar keus, Philip van Grie kenland. Hij mocht zich verheugen in de aanblik van zijn kleinkinderen. Toen gingen Elisabeth en Philip naar Afrika. De koning wist hoe noodzakelijk dit vor stelijk bezoek aan de Britse gebieden in Afrika (thans ook voor het Imperium van vitale betekenis was. Elisabeth moest gaan waar plicht haar riep en het afscheid was een afscheid voor altijdZij zag haar geliefde va der niet levend wéér. George VI was een groot Mens. Zijn leven stond in het teken van de dienst van zijn land. .Tuist doordat hij de verpersoonlijking was van wat men noemt een typische Brit, was zijn voorbeeld voor zijn onderdanen, in een tijd van zorg en druk, van onschat bare waarde. George VI, die zich nimmer lauweren vergaarde door heldendaden op het slag veld of door politieke zegenpralen, was 'n heroïsche figuur. De zin van zijn leven, de zin van zijn ko ningschap, kan worden uitgedrukt in twee woorden: „lek dien". Lk. (Nadruk verboden). Plots'ling kwam daar de Minister Met het nieuwtje voor de dag, Dat de bakker nu zijn broodje Toch duurder verkopen mag. Om dat weer te compenseren En ter voorkoming van 'n vraag Gingen vet en margarine Enk'le centen naar omlaag. 't Is een heel klein rekenkunstje Om te zeggen hoe het wordt Week'lijks kómt die arme huisvrouw Weer een paar cent meer te kort. En zo blijven we maar draaien In diezelfde nare kring En de kleine mensen worden Kind'ren van de rekening. Alle dagen iets bijzonders, Elke dag opnieuw te kort, En wij blijven al maar draaien Tot j'er duizelig van wordt Het sociale milieu. Aan de hand van cijfers, welke de Belas tingdienst en het Centraal Bureau voor Statistiek aan dr Vlak verstrekten, kon de ze de maatschappelijke geledingen schet sen, waaruit de Soester bevolking be staat. De godsdienstige en politieke structuur van Soest van heden is wel even anders dan voor een kleine 100 jaren terug. In 1895 telde Soest zoveel Rooms Katho lieken, dat deze groep 64.3 °/o van de tota le bevolking uitmaakte, tegenover 38.8 pet. welke tot de Nederlands Hervormde Kerk behoorde en 0.9 der inwoners, welke van andere Protestantse Kerken lidmaat waren. De grote toevloed van emigranten ver oorzaakte een teruggang van het percen tage R.K. van 2/3 tot ruim 1/3 deel dei- bevolking. De Protestantse bevolking is, in haar verschillende groeperingen, zeer belangrijk toegenomen tot bijna de helft van het inwonertal, terwijl de buiten kerkelijken 16 pet. van dit inwonertal vormen. De godsdienstige structuur van 1859-1889 zag er als volgt uit: R.K. N.H. Andere Prot. Geref 1859 64.3 34.8 0.9 1869 64.0 34.1 1.9 1879 62.5 35.8 1.7 1889 59.0 31.7 8.7 1899 57.5 34.9 1.6 5.7 1909 52.33 35.81 2.47 7.86 1920 43.98 37.37 4.07 9.05 1930 36.37 32.84 6.42 10.8 1947 35.9 31.8 4.9 11.3 Bij de volkstelling van 1899 werd 0.39 pet. niet-kerkelijken geteld. Dit cijfer groeide als volgt: in 1909 1.38, in 1920 5.46, in 1930 13.5 en in 1947 16 procent. De Israëlieten werden in 1909 voor het eerst tijdens de volkstelling bemerkt. Toen maakten zij 0.15 pet. van de bevolking uit, welk percentage tot in 1947 groeide tot 0.1 procent. Een beeld van de toekomstige verhoudin gen weerspiegelt zich in de verhoudingen van de 0- tot 20-jarigen, waarbij echter de toenemende buitenkerkelijkheid niet te berekenen valt. Deze verhoudingen zijn: R.K. Ned. Herv. Geref. Anderen buitenk. 42 27.8 11.5 2.9 15.7 De verhoudingen bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer in 1946 en '48 waren: In 1946: R.K. 29.1, A.R. 18.7, C.H.U. 6.5, Staatk. Geref. Partij 1.6, P. v. d. A. 26, V.V.D. 9, Comm. 9.1 pet. der kiesgerech tigden. In 1948: R.K. 27.71, A.R. 20.54, C.H.U. 7.27, Staatk. Ger. Partij 2.19, P. v. d. A. 20.63, V.V.D. 11.57, Comm. 5.06, Onafh. Nat. Proep 0.93, Diss. Kath. 2.62 en Mid denstands Partij 1.03 pet. der kiesgerech tigden. De welstandsverhoudingen. Soest behoort niet bepaald tot de rijkste gemeenten in Nederland en het gemiddel de inkomen en vermogen per inwoner is het laagst bij een vergelijking met ande re heuvelrug-gemeenten, zoals Baarn, Doorn, Driebergen-Rijsenburg, Zeist, De Bilt. De vergelijking, welke dr Vlak met de genoemde gemeenten maakte is als volgt: Belastingjaar 1937-'38: A B C D Baarn 3757 3386 20.8 704 Doorn 1016 2536 21.9 555 Driebergen 1719 2502 19.2 481 Zeist 6982 2643 22.0 582 De Bilt 3526 3135 24.6 771 Soest 3098 2102 17.6 371 A is het aantal aangeslagenen, B het ge middeld belastbaar inkomen, C het per centage van de bevolking dat is aangesla gen en D het gemiddelde inkomen per in woner. Het blijkt uit deze cijfers van 1937-'38 (recenter gegevens konden niet worden verstrekt), dat Soest een gemiddeld be lastbaar inkomen toont, dat het laagst is van genoemde gemeenten, terwijl het percentage van de bevolking welke is aangeslagen, het geringst is, hetgeen im pliceert, dat een groot deel der bewoners beneden het belastbare inkomen blijft. Ook het gemiddeld vermogen is zeer veel lager dan in andere gemeenten en be draagt 1821.per inwoner, een be drag, hetwelk zeer pover is ten opzichte van b.v. Zeist 4352), Doorn 5434) en Baarn 7959). Jammer is het, dat ons niet de cijfers van de jaren na de oorlog ter beschikking staan, want de onderlinge verhoudingen in de genoemde gemeenten zullen in dit opzicht wel enige verschuiving hebben ondergaan. In ieder geval blijkt uit deze cijfers, dat de .stroom van vreemdelingen, welke ons dorp deed uitgroeien, in hoofdzaak uit personen bestond met een laag inkomen en met weinig of geen vermogen. Hiervan ondervinden de Soester winkel stand en andere neringdoenden 'n grote nadelige invloed. Heden ten dage wonen in onze gemeente nog teveel klein gepensionneerden en klei ne renteniers, die slechts weinig geld in omloop brengen en mede door hun leeftijd geen deel kunnen nemen aan het openba re en culturele leven. Vestiging van industrie in onze gemeen te en de daarmede gepaard gaande vesti ging van jonge, geld verdienende gezinnen, alsmede het voorkomen van het veroude ringsproces van onze plaatselijke bevol king is dan ook een eerste vereiste. Officiële Mededelingen. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter algemene kennins, dat ter se cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Optisch Technische Industrie „Arco" C.V., Bel- védèreweg 4, Soest, om vergunning tot het oprichten van een fabriek tot het ver vaardigen van optisch technische artike len op-in perceel Belvédèreweg 4, kada straal bekend gemeente Soest, sectie G. nr. 4489. Op Dinsdag 19 Februari 1952 zal gele genheid bestaan om bezwaren tegen dit verzoek in te brengen. Daartoe zal op die dag, des voormiddags elf uur, ter se cretarie zitting worden gehouden. kwaal steeds "g"- De helder UltSldQ vloeibare D.D.D. dringt diep in de poriën door, zuivert, ontsmet en geneest de huid. De „grand old man" heeft het druk. Te rug uit Amerika verwacht men de begro- tingsdrukte, die, anders zo omstreeks half April aan het lagerhuis gepresenteerd, nu al de vierde Maart zal worden aangebo den. De behandeling van een begroting is niet alleen een behandeling van de centen kwestie. Het al of niet toestaan van de gelden be tekent ook, dat men wel of niet instemt met het doel, waarvoor de gelden worden gebruikt. Niet dat het politieke leven van Chur- chill en de zijnen gevaar zal lopen, maar wel zal het interessant zijn straks te ver nemen waar de critiek nog meer vandaan komt dan van Labour. De Butler heeft het voorgerecht van de begroting al opgediend, 't Is een nog ver der gaande versobering dan die van Cripps. En dat is niet alles. Niet alleen gaan de rantsoenen vlees omlaag, maar hetgeen de huisvrouw tot nu toe kon ko pen om het geringe vleesrantsoen aan te vullen, wordt in veel mindere mate inge voerd. Nu is dat op zichzelf niet erg. Zelfs in Engeland eten de mensen eerder nog te veel dan te weinig, maar wat wel erg is, is dat de conservatieve practijk zo vier kant en zo kort nadien ingaat te gen de verkiezings-beloften. Niet alleen deze bezuinigingen, maar ook andere als op het onderwijs, de nationale gezondheidszorg, het ambtenarenapparaat, worden gemotiveerd met de zorgelijke toestand van de financiën. Financiën kunnen weer op het spoor wor den gezet door de uitvoer te vergroten. Ja, maar wie neemt Engelse producten af als hij geen gelegenheid krijgt zijn eigen producten in Engeland te plaatsen? En dan komt daar nog als een bijzonder vervelende omstandigheid bij, dat in het Westen Duitsland en in het Oosten Japan weer als concurrenten, ja zelfs als felle concurrenten op de wereldmarkt ver schijnen. Een zorgelijke dollar-positie ondanks een tot nu toe hoge uitvoer. Wij weten het. 't Is de bewapening, die het hem doet. Een deel van Churchill's oppositie, de lin kervleugel van Labour, zal straks op nieuw tot de premier van nu kunnen zeg gen wat ze vorig jaar tot hun partijge noot-premier van toen zeiden er is niet te ontkomen aan een gedeeltelijke af braak van de welvaartstaat als het bewa- penings-tempo niet wordt vertraagd. Waardoor Churchill en Attlee dus eigen lijk in dezelfde hoek komen te staan. Trouwens ook op ander gebied is de af stand tussen conservatieven en Labour niet groot. Zowel met betrekking tot Per- zië, als ook met die tot Egypte is er geen wezenlijk onderscheid te verwachten tussen de huidige politiek van de een en een eventuele toekomstige politiek van de ander. Wat wel een ernstige plaats van aanval wordt op Churchill's politiek, is de ver onderstelling, die in linkse Engelse bla den geopperd wordt, dat de conservatieve leider, in ruil voor Amerikaanse investe ringen, het complex sociale voorzieningen en de politiek omtrent de inkomstenver deling teniet zou doen. En misschien is dat nog niet eens alleen een punt van onbehagen bij de officiële oppositie, maar doen deze én andere din gen hel, laten we niet zeggen, onbehagen, maar wel een zekere wreveligheid ten op zichte van Amerika, ook bij Churchill's aanhang ontstaan. Daar is dan in de eerste plaats de vrees, dat Engeland te ver met Amerika's poli tiek tegen communistisch China mee zal gaan en in de tweede plaats met de lang zaam veranderende houding van Amerika jegens Formosa, dat het eerst nog min of meer buiten spel liet in de Aziatische spanningen, maar nu blijkbaar al laat deelnemen aan de gevechten langs Chi- na's zuidgrens. Waarbij men bedenke, dat Engeland Peking erkend heeft en dat Amerika beloofde niet te zullen toestaan, dat Tsjang zou opereren tegen het Chine se vasteland. De begroting dient om de gelden toegewe zen te krijgen, die men voor het uitvoeren van zijn politiek nodig heeft. Die gelden zullen de conservatieve rege ring wel gevoteerd worden ook. Maar dat de oppositie ze met veel vreug de zal zien gebruiken of de regeringspartij ze met veel plezier zal gebruiken, neen, dat geloven we niet. INWONINGMISèRE. „De last, welke die mensen veroorzaken is gewoon ondragelijk, 's Nachts schreeu wen de kinderen en tieren de ouders of ze laten de gehele nacht de radio spelen. Het is verschrikkelijk", verzuchtte de 64- jarige H.O. alhier, toen hij zich Woensdag voor de Utrechtse Politiérechter moest verantwoorden wegens belediging. 'Tij dens een ruzie met zijn medebewoners had hij dezen voor „woonwagentuig" uit gemaakt. De Officier van Justitie eiste 5.boe te, subs. twee dagen hechtenis en het von nis luidde conform. DE BELEDIGENDE BRIEFKAART. Onlangs ontving een ingezetene uit onze gemeente, zekere v. d. B., een briefkaart van iemand uit Den Dolder, die geadres seerd was „aan de oplichter v. d. B.". De man diende een aanklacht in wegens belediging tegen de schrijver, zekere G. v. d. H., als gevolg waarvan de Doldenaar zich Woensdag voor de Utrechtse Politie rechter moest verantwoorden, waar hij volmondig bekende de beledigende corres pondentie te hebben gevoerd. Gelet op de antecedenten van de verdach te requireerde de Officier van Justitie 15.boete, subs. tien dagen hechtenis. De Politierechter vonniste conform. VER. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Woensdag 13 Februari zal Mej. dr N. A. Bruining voor de Ver. van Vrijzinnig- godsdienstigen, afdeling N.P.B., een voor dracht houden over haar verblijf in Ame rika, speciaal in verband met het congres van het Int. Verbond van Vrijz. Christen dom, dat in Augustus j.1. te Boston werd gehouden. Zowel de spreekster als het onderwerp waarborgen een interessante avond; een avond, waarop U de bekende, toegewijde voorzitster van de Vrijz. Prot. Radio Om roep persoonlijk kunt ontmoeten en waar op door haar als deskundige zal worden gesproken over de situatie en de verhou dingen van het Vrijz. Protestantisme in Amerika. Voor nadere bijzonderheden leze men de advertentie in dit blad van a.s. Dinsdag. DIERENBESCHERMING OVER JANUARI. De inspecteur oefende controle uit op on ze gemeente passerende pluimvee-auto's, alsmede op de paarden en hitten in het woonwagenkamp. Hij hield een woonwagen staande en liet de uitgeputte paarden behoorlijk rusten, eer hij toestemming gaf tot doorrijden. Klachten over slecht behuisde kippen werden onderzocht. Natuurlijk ontbraken ook deze maand de klachten over slecht geïnstalleerde ket tinghonden niet. Een dezer was aan een korte ketting gekluisterd aan de hooiberg en stond op drassige grond. Dit dier ging er door toedoen van de inspecteur sterk op vooruit. Hij kreeg een looplijn, terwijl de grond werd opgehoogd. Ook met dit slechte winterweer heeft menige ketting hond nog zelfs niet behoorlijk stro in het hok om op te slapen. De eigenaren zijn dan evenwel in overtreding. Door bemiddeling van de inspecteur kre gen weder verscheidene zwerfhonden uit het asyl een goed tehuis. DE MAN IN HET ZWART. Wie een vakkundig gemaakte en extra boeiende film wil zien, kan dezer dagen in het City-Theater bij de voortreffelijke Engelse thriller „De man in het zwart" terecht. De camera volgt hier de jacht op een moordenaar op zodanige wijze, dat wij ons moeilijk kunnen realiseren met studio werk te doen te hebben. Na een matig be gin wordt hier, in een treffende, sobere vormgeving, levensgevaar en doodsangst gesuggereert zoals slechts zelden van het witte doek uitstraalt, waarbij de personen gaandeweg meer reliëf krijgen in het ka der van het geheel. Een verdienstelijke rolprent, zonder grote sterren, maar met een imponerende zeggingskracht. RODE KRUIS-AVOND IN „EEMLAND". Onder verwijzing naar de advertentie in dit nummer vestigen wij de aandacht op de feestavond, die het Ned. Rode Kruis Donderdag 14 Februari a.s. in Eemland geeft. Aanvang 19.30 uur. De films, die vertoond zullen worden, zijn bijzonder interessant, terwijl het toneel stuk voor de vrolijke noot zal zorgen. De leden en andere belangstellenden, die voor deze avond gratis kaarten kunnen verkrijgen, worden aangeraden Woens dagmorgen hetzij op het Verkeershuis van de V.V.V. of bij L. Mook, Soesterbergse- straat, deze kaarten zo spoedig mogelijk af te halen, daar verwacht mag worden, dat, gezien de zaalruimte, de vraag het aanbod wel zal overtreffen. LEZING BORGSTELLINGSFONDS. Op Donderdag 14 Februari a.s., 's avonds om 8 uur, hoopt in de „De Gouden Ploeg" alhier te spreken de heer Jac. J. M. Ho-, vius uit Amersfoort over de betekenis van het Borgstellingsfonds voor de Gelderse Vallei. Deze lezing heeft plaats onder auspiciën van het Gemeentebestuur, na gepleegd overleg met de plaatselijke Middenstands- verenigingen en de Winkeliersver. Soest. Ruim een half jaar geleden heb ik op deze plaats een heel beleefde wenk gege ven aan het Comité, dat belast is met de plaatsing van „ons oorlogsmonument", om ons, gewone dorpelingen, eens te laten weten hoe het met de plannen stond. Ik verbond daaraan het verzoek om, wan neer dit mogelijk was, inzage van het ont werp te geven. Ik deed dit, omdat men hier en daar in het dorp vreemde verha len over het monument kon beluisteren, die m.i. niet strookten met de piëteit, die een zaak als het Oorlogsmonument beho ren te omgeven. Ik moet toegeven, er geschiedde sinds die wenk en dat verzoek wel iéts. Eerst ver scheen er een bouwwerk, dat een oud In- dischgast de verwachting deed uiten, dat we in onze gemeente Wajang Koelit- voorstellingen gingen geven. De stellage verdween echter weer en ter plaatse wer den miniatuur Soester duinen opgewor pen. Van het Comité hoorden we niets. Moge lijk gaat het van het standpunt uit, dat dan „aanstonds" de verrassing zoveel gro ter is. Ogenschijnlijk zit daar iets in, maar wan neer onze Burgemeester in de Rondvraag der laatste raadszitting opmerkt: „wan neer ons niets meer wordt gevraagd, doen wij niets meer en wachten wij verder maar op het comité, waarvan het initia tief moet uitgaan", kan je met je klompen voelen, dat het niet alles botertje tot de boom is met ons monument. Ik weet, dat mijn verzoek om het ontwerp voor te leggen aan de gehele burgerij, om dat het ons allemaal meer of minder aan gaat, onzinnig werd gevonden. Dat is tot daar aan toe, maar 't ontwerp is nu goed gekeurd (door wie en de steen ligt ge reed. Laat ons nu s.v.p. horen hoe het er mee staat. Toen ik vorig jaar schreef: „ik zie het mo nument volgend jaar nog niet staan", ge loofde ik dit eigenlijk zelf niet. Maar nu is het over drie maanden weer zover, dat wij onze doden weer gaan her denken. Als het comité of de gemeente ons nog een aangename verrassing wil be reiden, dan zal men toch haast moeten maken. H. OEKMAN. Van Weedestraat 36 A Tel. 2792 Huurkoop-betaling in 6. 9, 12 of 18 termijnen. Het mag als voldoende bekend worden beschouwd, dat de handeldrijvende Mid denstand en met name de „kleine" Mid denstand het in deze tijd zeer moeilijk heeft. Vanzelfsprekend worden de zich samen ballende conjuncturele moeilijkheden als regel in haar gevolgen het meest storend ondervonden daar waar de economische veerkracht het zwakst is. Leveranciers- credieten worden ingetrokken of dras tisch beperkt, de omzetten dalen met de koopkracht en debiteuren verzaken hun verplichtingen of stellen deze uit. Dientengevolge geraken liquiditeit en ren tabiliteit in het gedrang. Het Borgstellingsfonds nu stelt zich ten doel om deze Middenstandsbedrij ven hulp te verlenen. Onder verwijzing naar de in dit nummer opgenomen advertentie, wordt iedere handeldrijvende Middenstander, ook zij, die niet als lid zijn aangesloten bij één der plaatselijke Middenstandsverenigingen, aangeraden deze lezing bij te wonen. Voetbal. S.E.C.-PROGRAMMA. S.E.C. krijgt Zondag D.W.S.V. op bezoek. Voor beide clubs is dit een zeer belangrij ke wedstrijd en S.E.C. moet deze ontmoe ting winnen, om de kans op het kam pioenschap in eigen hand te houden. Het programma luidt S.E.C.—D.W.S.V., te 2.30 uur, Bosstraat. S.E.C. 5—V.V.Z.A. 2, 12 u., Schrikslaan. Zaterdagmiddag Quick B—S.E.C. A, te 3.30 uur. S.E.C. B—Quick C, te 3.30 uur. S.E.C. a—Quick a, te 2.30 uur. Men zie verder de advertentie in dit blad. B.D.C.-PROGRAMMA. Het programma luidt: Quick 1-B.D.C. 1, 2.30 u., vrienschappelijk. B.D.C. 4—Limvio 3, te 12 uur. B.D.C. BD.V.S.U. B, te 12.30 uur. Limvio A—B.D.C. C, te 12 uur. H.V.C. bB.D.C. a, te 2.30 uur. Blijkens een mededeling in „Sportleven" is aan R. ten Hove overschrijving verleend naar B.D.C. Deze speler is ook lid van K.P.S., in welke vereniging hij in de voorhoede speelt. DE SOESTER BOYS. De Soester Boys krijgen Hoogland op be zoek. V.V. HEES. (Zaterdagmiddag-competitie.) Het programma luidt als volgt: HeesS.V.M.-Boys, te 3.30 uur. Avance 2Hees 2, te 3.30 uur.

Soester Courant | 1952 | | pagina 1