Meningen van onze lezers. SOEST Hoge onderscheiding voor Pastoor Smit Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. Geachte redactie, Gaarne zou ik een enkele opmerking wil len toevoegen aan 't artikeltje van Uw medewerker H. Oekman „Wij gaan weer beschermen", in de Soester Courant van 27 Juni j.1. Ik ben verheugd om de slotconclusies waartoe de heer Oekman komt, n.1. dat hij vierkant voor de burgerlijke bescher ming is, en dat alle moeite al beloond zal zijn indien een enkel mens kan worden gered. Het is te hopen, dat het gehele pubhek op den duur tot deze opinie zal komen, want alleen langs deze gedachten- gang kan het doel worden bereikt, dat de organisatie Bescherming Bevolking zich zelve stelt, n.1. dat niet een mensenleven nodeloos verloren mag gaan, en even zeer geen enkel waardevol goed. Indien daarover misverstand bestaat, is het nuttig dit van den beginne ai uit de weg te ruimen Weinige - en in de laat ste plaats de organisatoren van de Besch. Bev. - zullen de ramp overschatten, die de moderne wetenschappelijke oorlog uitstort. Integendeel, de verschrikkelijke ervaringen van de laatste oorlog liggen nog vers in het geheugen, en men kan .zich een huiveringwekkende voorstelling maken van hetgeen ook de niet-strijdende burgerij in een volgende oorlog zou kun nen te wachten staan. En het is juist om al dat leed naar vermogen te beperken en te verzachten dat de Besch. Bev. wordt georganiseerd. De ervaringen van de masssarampen van de laatste oorlog (Engeland, Duitsland, Japan, Rotterdam, Den Haag-Bezuiden- houtj, die inderdaad grondig zijn geana lyseerd, leren, dat een belangrijk per centage van het aantal slachtoffers had kunnen zijn behouden, en in vele gevallen ook daadwerkelijk werd behouden, door een bepaalde aanpassing in de werkwijze van de Overheidorganen (politie, brand weer, geneeskundige dienst, publieke werken enz.) en vooral door de georga niseerde zelfbescherming van de burgerij. Men kan geen ijzer met handen breken. Indien op 'n bepaalde plaats een atoom- of gasaanval wordt ingezet, of een „ta pijtbombardement" wordt afgegooid, zal de voortreffelijkste brandweer en de beste geneeskundige dienst in het begin weinig kunnen uitrichten. Maar in vele omstandigheden zullen een goed geoefen de overheidsdienst en georganiseerde zelfbescherming een aantal mensenlevens kunnen behouden en zaken van waarde kunen beschermen, die anders verloren zouden gaan. Het Nederlandse volk heeft de nuchterheid en de kracht om zich zelve te beschermen. Ik dank U, mijnheer de redacteur, voor de plaatsruimte die U mij heeft verleend. Hoofd Bescherming Bevolking SoestBaarn, L. DIJKSTRA. Geachte redactie, Beleefd vraag ik U, als lezeres van Uw zeer gewaardeerd blad, mijn mening te mogen zeggen over de onlangs gehouden collecte van „Het zwakke Kind' Waarom Soester kinderen naar buiten gezonden moeten worden is voor mij een raadsel, daar stadskinderen, vooral in Soest(dijk), voor hun gezondheid hier vertoeven. Dat seofuleuse kinderen naar zee moe ten, a la bonheur. Daar kan ik mij mee verenigingen maar waar is gezonder lucht dan in het hoog gelegen Soest(dijk) Dat hier zoveel zwakke kinderen zijn, ligt voor een groot deel aan de ouders. Wandel eens in een kinderrijke buurt. Zie de ge bitten van die kindertjes eens. Commen taar overbodig. Snoepen, veel snoepenijsjes, lolly s, snoepjes Geen trek natuurlijk in goed gezond voedsel. De korsten van blank wittebrood liggen op de straat, 't Is zo ge makkelijk met een boterham de straat op te sturen. Maar weet de moeder hoe veel het kind daarvan naar binnen krijgt Ik hoorde eens vroeger zeggen „mijn kind eet toch zo slecht. Ik kan er haast niets in krijgen dan lekkers. Juist, lek kers, snoepgoed. Geen wonder dat het kind zwak is. En dan, hoe laat gaan de kinderen naar bed Nu het eindelijk zomer is, ziet men de kinderen, die om zeven uur in bed behoren te liggen, vaak om 9 uur nog buiten. Ook schoolgaande kinderen zijn dikwijls nog om 10 uur op straat aan het ravotten of aan baldadigheden aan het uithalen. Hoe kunnen die kinderen op school de leerstof verwerken na een te korte nachtrust Neen, als de kinderen „naar buiten" moe ten, 'laat dan eerst onderzocht worden hoe de „moeder" voor de kinderen zorgt. De voeding bij de arbeiders is (dankzij de sociale voorzieningen, belastingbeta lers beter dan bij de kleine midden stand. Dus dat is niet de oorzaak dat daar de kinderen zwak zijn. Een paar weken goede verzorging met dergelijke voeding, regelmaat, geen over spanning bij het spel, behoorlijke nacht rust doen al wonderen, maken het kind sterker. Maar dat kan in Soest óók. Daar voor behoeven géén collecten gehouden te worden en dus nieuwe lasten op de bur gerij gelegd. CollecteOok bij mij hebben een paar (té jeugdige) bakvissen gecollecteerd. Op mijn weigering, waaraan ik toevoegde ,,de moeders moeten eerst hun zwakke kinderen vroeger naar bed laten gaan" kreeg ik een onbeschofte uitlating Heus, er mag ook wel eens aandacht ge schonken worden aan wie er collecteert. Een bewoonster van de Wald. Pyrmontiaan. Met de opname van nog enkele ingezon- stukken moet, in verband met de plaats ruimte, tot het volgende nummer worden gewacht. Red. Na de voetbalwedstrijd kwamen de 9 in het wit geklede turnsters, die naar Duits land zijn geweest, aan de beurt en wisten een groot succes te boeken, zoals zij ook over de grens hadden gedaan. Goede vrije oefeningen, een Tyroler dans en een Bloemendans, de laatste 2 nummers in fraaie costuums, lieten een prima indruk bij de aanwezigen achter. De Soester Turn- club demonstreerde nog een vlotte oefe ning, terwijl tot slot een demonstratie volgde met de springplank. De Grote Film- en Foto-tentoonstelling werd in het R.A.I.-gebouw te Amsterdam officieel geopend door Z.K.H. Prins Bern- hard. Foto De Prins bekijkt een geluids-pro- jector. GEEN SPREEKUUR. De Burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat hij ver hinderd is om op Woensdag 9 Juli a.s„ zijn gewone wekelijkse spreekuur te houden. ONZE LIEVERDJES. De politie bracht enige jeugdige Soeste- naren naar het politiebureau, die met ka tapulten o.m. de straatlampen lieten sneu velen. De katapulten werden vernietigd en de jeugdige schutters kregen enige uren celstraf en. strafregels. BROMFIETSER VIEL. Zaterdagmiddag kwam Mej. S. uit West- zaan op de Steenhoffstraat met haar brom fiets te vallen, waardoor zij een ernstig heupfractuur opliep. Per ziekenauto werd zij naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht. GRANDIOZE ONTVANGST NA SPORTUITWISSELING. Zaterdagavond is de jeugd, die naar Soest ((D.) is geweest, in het kader van de sport- uitwisseling Soest-Soest, een grandioze ontvangst bereid op het B.D.C.-terrein aan de Ferd. Huycklaan. Vanaf de Wilhelminaboom marcheerde een kilometer lange stoet van ongeveer 400 turnsters en turners, leden van S.T.C., „Olympia" en „Crescendo" over de rijks weg naar de Ferd. Huycklaan. De politie legde voor deze mars het verkeer op de hoofdweg stil en, begeleid door 't tamboer en hoornblazerscorps van „Olympia", o.l.v. de heer W. Egberts, marcheerde men in een Vlot tempo naar het terrein. In de stoet liepen in een afzonderlijke groep mee de uitgezonden 9 turnsters en 11 voetballers, welke Maandagavond uit Westfalen terugkwamen. Na de opmars op het terrein, sprak onze Burgemeester een woord van welkom tot de jeugd, die aan de sportuitwisseling had deelgenomen. „Het deed ons genoegen, dat U ging; het doet ons nog meer genoegen, dat U in goede welstand bent teruggekomen en dat U zich zo goed van Uw taak hebt ge kweten in Soest (D.)", zei spr., die verder wees op een eendrachtige samenwerking der 3 plaatselijke gymnastiekverenigingen, die een massaal optreden op deze avond mogelijk maakten. Een bijzonder woord van dank bracht spr. aan de echtparen Vos en Vonk, die de vele zorgen van het jeugdige gezel schap op zich hadden genomen. Spr. hoopte, dat het bezoek aan Westfa len niet alleen meer begrip over en weer tot stand had gebracht, doch ook, dat de plaatselijke turnvereningen hierdoor dich ter tot elkaar zouden zijn gekomen en in de toekomst meermalen in gezamelijk verband zouden optreden. Deze officiële ontvangst werd gevolgd door een demonstratie van de 4 vereni gingen, waarvan leden aan de sportuit wisseling hadden deelgenomen, t.w. Cres cendo, Olympia, Soester Turnclub en B.D.C. Hiervan kon alleen Olympia niet volledig aan de uitvoering van het pro gramma deelnemen, wegens het volley- bal-tournooi, dat deze vereniging des middags had gehouden. Crescendo opende het programma met een massale oefening, waaraan van klein tot groot deelnamen. De Soester Turnclub volgde met een vlotte knotsoefening, waarna goede staaltjes paardspringen werden vertoond door de heren van Cres cendo en S.T.C. Ons teruggekeerde elftal deed het niet slecht en wist in 2 maal 20 minuten de kracht van de Paleismannen te bedwin gen, die tenslotte met 10 verloren. MOTORRIJTUIGENBELASTING. Zoals bekend geacht mag worden, wordt deze belasting geheven naar het gewicht van het motorrijtuig. Sinds enige tijd bestond er in Soest geen gelegenheid meer om motorrijtuigen te doen wegen op een door de Directevfr van 's Rijks belastingen daarvoor aange wezen weegbrug. Thans is echter de weegbrug, met een weegvermogen van 15.000 k.g., toebeho rende aan de heer N. v. d. Broek, Klein Engendaahveg 36, door genoemde direc teur aangewezen. Houders van motorrijtuigen kunnen op eigen verzoek een Ambtelijke weging aanvragen bij de Dienstgeleider te Soest, Steenhoffstraat 5 of bij de Ontvanger van 's Rijks belastingen te Baarn. Dit heeft verschillende voordelen, zoals het niet verschuldigd zijn van kosten van ambtelijk toezicht, indien de weging plaats heeft Woensdags van 1416 uur. Tevens voorkomt men gewichtscontrole tijdens het rijden op de openbare weg, hetgeen niet alleen een aanmerkelijk oponthoud betekent, doch tevens het instellen ener bekeuring tengevolge kan hebben, in dien een hoger gewicht wordt bevonden dan is aangegeven, zulks in tegenstelling met het geval, dat bij een vrijwillige we ging een hoger gewicht wordt bevonden, in welk geval in de regel zonder meer gelegenheid wordt gegeven de te weinig betaalde motorrijtuigenbelasting bij te be talen. Nu er te Soest weer een weegbrug als bo- vendoeld is, zal bij controle door de amb tenaren tevens inzage van een Ambtelijk weegbewijs gevraagd kunnen worden, bij gebreke waarvan men verplicht kan wor den een directe weging te doen plaats hebben. JOY RIDING PER RIJWIEL. In Amerika noemt men het joy-riding als men een willekeurig motorvoertuig in ge bruik neemt zonder toestemming van de eigenaar en na afloop der rit de wagen weer in de omgeving van de oorspronke lijke parkeerplaats terug brengt. In Soest blijken enige knapen deze sport te beoefenen, zij het met rijwielen. De politie kwam hier achter, toen Zater dagmorgen, uit de rijwielstalling van de Van der Huchtschool aan de Paulus Pot- terlaan, een kinderfietsje was ontvreemd. Het fietsje werd teruggevonden in de stal ling van het Natuurbad en even later waren ook de knapen „gepakt", die dit rijwiel hadden „geleend". Het bleek, dat zij vorige week al eens een dergelijk feit hadden gepleegd. De gebruikelijke strafregels werden ook ditmaal uitgedeeld. SCHOOLREISJES VAN DER HUCHTSCHOOL. De 3e en 4e klas namen deel aan de door de Ned. Spoorwegen georganiseerde Een rijk programma werd afgewerkt, schoolreis naar Rotterdam. Maastunnel, 't Noorse kerkje, rondvaart door de havens, de dierentuin Blijdorp met bijbehorende speeltuin, alles kreeg een beurt. Het was een prettige en leerzame dag. De leerlingen van de le en 2e klas gin gen in vlug tempo per autobus naar Am sterdam en wel eerst naar het IJ, waar de Gemeente-pont de klandizie kreeg. Daar na reden we langs het Koninklijk Paleis naar Artis, waar de verdere dag werd doorgebracht. Welk een belangstelling voor al die die ren. Een prachgezicht die zwemmende en naar voedselspringende zeeleeuwen, die zwaaiende oerang-oetan, die aap met het spiegeltje. Dinsdagmorgen vertrokken de kleu ters met de bus naar "St. Anna's Hoeve bij Hilversum. Het hoogtepunt van de dag was het be zoek aan de speeltuin. IJs en limonade maakten het feest compleet en geheel vol daan en luid zingend kwamen de kleu ters om 4 uur weer bij de school terug, waar ze door de ouders weer afgehaald werden. Een woord van lof voor de moeders, die op zo'n bijzondere prettige wijze die dag geholpen hebben. DIERENBESCHERMING OVER DE MAAND JUNI. De inspecteur controleerde enige door on ze gemeente passerende pluimveeauto's. Bij de inspectie van kettinghonden ble ken, zoals gewoonlijk, enige hokken niet in orde te zijn. Procesverbaal kreeg 'de eigenaar van 2 honden, omdat hij de die ren 's nachts zonder beschutting buiten liet. Verblijdend was het te constateren, dat meerdere Soester landbouwers de waakhonden los op het erf hebben lopen. Zeer ergelijk is hetgeen geschied is met een paard, dat graasde in de weide achter Braamhage. Het dier werd door onver antwoordelijke sujetten opgesloten in 'n bunker achter op de terreinen van dit gebouw, waar het gelukkig ontdekt werd, doch niet, dan nadat het 24 uur opgeslo ten w.as geweest zonder eten of drinken. Nesten uithalen schijnt door sommige kinderen een bron van vermaak te zijn menige jonge vogel vond aldus in de af gelopen maand een jammerlijk einde. GESLAAGD. Voor het toelatingsexamen van het R.K. Lyceum te Hilversum slaagde Corrie v. d. Mast; voor het R.K. Lyceum Constan- tinianum te Amersfoort Hans Haks; voor het R.K. Lyceum O.L.Vr. ter Eem, te Amersfoort Annemieke Overgoor; allen leerlingen van de zesde klas van "9e Mariaschool te Soestdijk. Te Amersfoort slaagden voor het eind examen van de Middelbare Meisjesschool O. L. Vr. ter Eem, onze plaatsgenoten, de dames J. Ninteman en M. Nijhuis. DE KERKEBUURT. Begunstigd door stralend zomerweer, maakten, Zaterdag j.l„ enige leden der Buurvereniging „Kerkebuurt" een fiets tochtje met een groepje grotere kinderen der leden. De tocht ging naar Bunnik, waar zij naar hartelust kersen konden eten en daarna naar het Jagershuis te Zeist. Daar bleek, dat ook grotere kinderen zich best in een speeltuin kunnen vermaken. Node werd de terugtocht aanvaard en kwam men moe maar voldaan in Soest terug. GEBOREN Wietske Pierkje, d. v. W. de Jong, bakker en S. Zandhuis, Verl. Kolo- nieweg 3. Aartje Anna Lysbeth, d. v. C. v. d. Broek, loodgieter en A. L. Dorrestijn, Nieuwstraat 37. Antonia Johanna, d. v. A. van Stempvoort, kruidenier en A. J. Dolman, Nieuweweg 72. Paulus Carolus Maria, z. v. D. Wareman, agent van po litie le klas en A. G. Roest, W. Pyrmont iaan 11. Hendrikus Petrus Johannes, z. v. W. Schimmel, ass. accountant en M. P. J Hilhorst, Pr. Bernhardlaan 39. Hendri- ka Cornelia, d. v. H. J. v. d. Broek, tim merman en A. H. van Duinen, Hartweg 6a. Johanna, d. v. G. H. Brink, tuinman en E. Drachter, Amersfoortsestraat 14. Wou- terus Johannes, z. v. H. W. Schimmel, landbouwer en C. Verhoef, Birkstraat 110. Petrus Bernardus Gerardus, z. v. B. H. A. Elbertse, ambtenaar b. d. wederopbouw en J. Th. G. M. van Angeren, Gen. Win kelmanstraat 83. Gerard, z. v. G. Kruijff, fabr. v. metaalwaren en A. F. J. Esen- dam, Heideweg 29. ONDERTROUWD Jacobus Adrianus Merts, 24 jaar, bankwerker, Gen. Winkel manstraat 40 en Johanna Maria Marselis, 23 jaar, kantoorbediende, Gen. Winkel manstraat 77. Gerardus Cornelis Wester beek, 23 jaar, magazijnbediende, Beetz- laan 13 en Jannetje Kuus, 23 jaar, zonder beroep, Baarn. Jan Hendrik Raat, 29 jr., leraar, Paramaribo en Maria van Soest, 18 jaar, zonder beroep, Lt. Koppenlaan 17. GEHUWD Jan Lucas de Lange, 27 jr., importeur van machines, Utrecht en Ma rijke Smit, 28 jaar, zonder beroep, Kooi weg 4. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Anthonius Vermeer, 26 jaar, mili tair, Doorn en Pieternelia van Boeijen, 25 jaar, zonder beroep, Verl. Koloniew. 6. Adres na huwelijk Verl. Kolonieweg 6. Antonius de Beer, 24 jaar, machinaal houtbewerker. Molenstraat 88 en Antonia Jacoba Folman, 23 jaar, zonder beroep, Arnhem. A"dres na huwelijk Molenstraat 93. Alphonse Oosthout, 29 jaar, technisch employé, 's Gravenhage en Sonja Maria van Zeist, 22 jaar, zonder beroep, Hart manlaan 90. Adres na huwelijk ieder op eigen adres, Severinus Bonnen, 32 jaar, handelsemployé, Amsterdam en Theresia Anna Maria Trautwein, 26 jaar, secreta resse, Lindenlaan 9. Adres na huwelijk Lmdenlaan 9. OVERLEDEN Carolina Cornelia Walop, 54 jaar, zonder beroep, Soesterbergsestr. 101. Jan Stroband, 85 jaar, zonder be roep, gehuwd met J. C. E. M. Veldhoven, Steenhoffstraat 23. Petrus Hubertus Euge- nius Kersemaekers, 75 jaar, weduwnaar van A. van Es, Den BUeklaan 23. Arie Donkersloot, 77 jaar, zonder beroep, we duwnaar van M. J. Stoon, Hartmanlaan 53. Zwaantje Bleeker, 72 jaar, zonder be roep, gehuwd met H. A. van Heukelen, Heideweg 31. Albert Willem Tuning, 18 jaar, bloemeninpakker, ongehuwd, wo nende te Aalsmeer. Maria Sophia van. Voorst, 85 jaar, zonder beroep, weduwe van A. P. Boeser, Nieuwerhoekplein 10 Zondag 29 Juni had het begin van de vie ring plaats van het 25-jarig bestaan van het „Apostolaat der Hereniging", ter ge legenheid waarvan in de R.K. Kerk op Nieuwerhoek een H. Mis werd opgedra gen volgens de Byzanthijnse ritus, wel ke door de K.R.O. werd uitgezonden Mede ter gelegenheid van dit jubileum werd j.1. Zondag in de Kathedrale Kerk te Utrecht 'n pontificale hoogmis opgedra- gen door Mgr. Bucko, Oekrainsch bisschop in W.-Europa, waarbij o.m. aanwezig wa ren Kardinaal Tisserant; secretaris van de Oosterse Kerk te Rome, Mgr. Alfrink, Aartsbisschop-coadjutor te Utrecht; Mgr Giobbe, Pauselijk internuntius; Mgr. Han- sen, Bisschop-coadjutor te Roermond; Mgr. Malouf, bisschop te Baalbek in de Libanon; Mgr. Van Lienden, pauselijk Sa- crista; Mgr. Olaf Smit (broer van Past Smit) en vele andere kerkelijke hoogwaar digheidsbekleders. Te 4 uur had een feestelijke bijeenkomst plaats in „Esplanada" te Utrecht, waar pastoor A. G. Smit, alhier, voorzitter van het „Apostolaat der Hereniging", de vele gasten, waaronder genoemde bisschoppen en Mgr. Huibers, bisschop van Haarlem, een welkom toeriêp en een overzicht gaf van het werk van het Apostolaat. De heer Bouman hield hierna een lezmg met als titel „Historisch Perspectief" waarna Mgr. Alfrink namens het Neder lands Episcopaat een woord van geluk wens en dank bracht. Kardinaal Tisserant maakte daarna be kend, dat Z. H. de Paus pastoor A. G Smit te Soestdijk benoemd had tot Ge heim Kamerheer. Direct hierna werden aan Mgr. Smit da onderscheidingstekenen van zijn nieuw^ waardigheid overhandigd. Pater Van Wijnhoven, secretaris van he Apostolaat, verkreeg de Pauselijke onder scheiding „Pro Ecclecia et Pontific-e 's "Avonds werd in de H. Hart Kerk Utrecht een danklof gecelebreerd, waar in pastoor Smit een prechcatie hield de katholieken van Nederland aanspoor de het Apostolaat der Hereniging te blij ven bevorderen. Gistermorgen kreeg pastoor Smit bezoel van de Kardinaal, alsmede van de Pau selijk Internuntius Mgr. Giobbe, Mg: Ma/louf, Mgr. Bucko, Mgr. Olaf Smit vede andere kerkelijke hoogwaardigheid; "bekleders. VOLLE YBAL-TOURNOOI ,tO LYMPIA". Zaterdagmiddag werd door de Chr. Gyn nastiekvereniging „Olympia" alhier, op c velden aan 't Driftje, een volleybal-toui nooi georganiseerd voor de Kring Utrecl van het N.C.G.V. Te drie uur verwelkomde de heer C. Ta voorzitter van „Olympia", de Kringb' stuurderen, de Kring-technische leidin de spelers en de scheidsrechters. De heer Frankena, de trainer van „Olyn pia", deelde hierna de zeven dames- r herenploegen in, welke een halve comp titie speelden op de zes velden, o.l.v. wedstrijd-leider, de heer F. Slijper. Het mooie weer kon het tijdschema ni in de war sturen en in een vlot temt volgden de wedstrijden elkaar op, waa bij het talrijke publiek kon genieten vr goede sport. Vooral bij de herenploegen dan in het bijzonder bij Wilhelmina 1 Olympia 1, bleek een goede techniek bespeuren en daar deze beide ploegen de laatste serie tegen elkaar kwajnf werd deze partij gespeeld op een momer dat er op de andere velden niet werd speeld. Vier scheidsrechters assisteerden bij ze belangrijke partij, waarvoor alle aa wezigen waren samengestroomd. Olympia groeide tegen het sterke Wilh mina boven haar vorm uit en het ga ploegverband was het wapen, waarmee na het verlies van de eerste set, de set met 15-10 werd gewonnen, waarde de eerste prijs aan Olympia toeviel. Na afloop sprak de heer De Koning mens het Kringbestuur, woorden dank voor de perfecte Olympia-organisa waarna de prijsuitreiking plaats had De eindstanden waren als volgt: Dames: Wilhelmina 6 10 Dalto 6 8 1 celsior 16 7. Olympia 16 7. Fratemi 6 6. Excelsior II 6 3. Odillo 6 2. Heren: Olympia I 6 11. Wilhelmina 6 Wilhelmina II 6 8. Olympia II 6 6. Da 6 3. Excelsior 6 3. Mars 6 1. De deelnemende verenigingen waren komstig uit Baarn (Excelsior), Drieb< gen (Dalto). Amersfoort (Wilhelmina), H versum (Odillo), Zeist (Mars) en Utre< (Fraternitas). TENN1S-TOURNOOI. Gisteravond is het jaarlijkse tennis-toi nooi aangevangen op het Van Lerme Sportpark aan de Schrikslaan, waarin ze week 70 partijen zullen worden speeld. Verrassingen leverde de le avond n op Sterke spelers als dr. Lay, mr. Schle- en Hoppenbrouwers uit Soest, en Ha ming Jr. en Gereke uit Amersfoort wis hun sterkte in een overwinning uit drukken. De sterkste Soester dames, r vrouw Goedkoop en Mej. Segers, kwan eveneens in de tweede ronde, waarbij z ook voegde Mej. Poot en Mej. v. d. B alhier. De uitslagen waren: Heren enkelspel: Lay-Kroes 6-4,

Soester Courant | 1952 | | pagina 2