SOEST. Sport. Voor BRANDMELDING uitsluitend TELEFOON 3 333. Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. Roelof Cornelisl Kuijper, D< S.E.C.—DE ZEBRA'S 3—1. Een kwartier voor het einde in deze wed strijd zag het er niet naar uit, dat S.E.C. deze wedstrijd zou winnen. Een hevig of fensief van de gasten zette het doel van S.E.C. onder grote druk en de 21 voor sprong der Soestenaren wankelde onder het faire geweld van de Hilversummers. Doelman Van Breukelen, die voor de rust een steek liet vallen, hetgeen een doelpunt kostte, revancheerde zich ech ter volkomen, niet alleen in dit laatste kwartier; in de gehele tweede helft wist hij door zijn optreden enkele doelpunten te voorkomen. Twee minuten voor het einde werd een der snelle S.E.C.-uitvallen De Zebra's noodlottig. Linksbuiten Admiraal ging er met de bal vandoor en zette scherp voor om Maassen gelegenheid te geven van dicht bij de doelman te passeren (31), waar mede ook het einde kwam. Het begin was zeer gunstig voor S.E.C. De Soestenaren, die met een gewijzigd elftal in het veld kwamen (Koster in de plaats van Belt en Dasselaar die als mid- voor Van Klooster verving), stonden in een halve minuut reeds met 10 voor. Na de aftrap n.1. schoot rechstback Kos ter de bal met een diepte-pass het mid denveld in, waarop de nieuwe midvoor Dasselaar fel reageerde. Hij gleed door de verdediging heen en scoorde onhoud baar links boven in de hoek. 10. De Zebra's namen deze achterstand nog al kalm op. De aanvallen der Hilversum mers demonstreerden noch felheid, noch samenhang en Baltus en Koster konden meester blijven van hun terrein. De S.E.C.-aanvallen waren gevaarlijker al bleven doelpunten uit. Dasselaar bleek een uitstekend midvoor te zijn, die met JPothoven, Maassen en Admiraal een uitstekende combinatie vormden. Loman bleef onder de maat, evenals de kanthalfs Westerve-ld en Pu- reveen. Deze laatsten vertraagden dikwijls het tempo door individueel spel en met hun verdedigende houding gaven zij het mid denveld prijs. Na 20 minuten dachten we S.E.C. de voor sprong te zien vergroten, toen Dasselaar een hoge pass van Westerveld ineens in schoot. Het harde schot kwam echter te gen de staander. Een minuut later was het weer Dasselaar, die de bal opving, zich omdraaide en een hard scherp schot inzond naar de linker beneden hoek van het Zebra doel. De doelman kon dit schot slechts op het nippertje keren. Maassen schoot even later tegen de uitlo pende doelman, waarna Dasselaar de te rugspringende bal over schoot. De S.E.C.-machine draaide op volle toe ren, doch de Zebra-achterhoede zwichtte niet, ook niet toen Maassen hoog voor zette en Admiraal, langs de doelman, een harde kopbal in het doel plaatste, waarbij de rechtsback redding bracht. Even daarna veroorzaakte weer een ho ge voorzet van Maassen een gevaarlijke situatie voor het doel der gasten, doch Admiraal en Pothoven, die beiden naar de bal kopten, grepen mis, doordat de hoog opspringende doelman de bal weg- stompte. Dat in deze periode een tegendoelpunt kwam was wel zeer jammer. Van Breu kelen liep uit zijn doel en griste de bal weg voor de voeten van rechtsbinnen Kreuning. Toen Van Breukelen de bal meteen weer liet vallen, was Kreuning attent genoeg om meteen in te schieten. 11. Met deze stand brak de rust aan. Na de thee namen De Zebra's het initia tief en het duurde een kwartier alvo rens S.E.C. uit zijn verdedigende positie in de aanval kwam. Het was Westerveld, die de bal opbracht en via Admiraal kreeg Dasselaar een afgemeten voorzet, doch zijn harde schot ging helaas meters naast. Hierna geraakte Koster geblesseerd. Zijn plaats werd ingenomen door Pothoven, terwijl diens plaats door invaller Grol werd bezet. Met deze wijziging wilde het aanvanke lijk niet vlotten in de Soester achterhoe de en De Zebra's profiteerden met een aaneensluitend offensief. Van Breuke len moest enige malen reddend optreden en deed dit op fraaie wijze. Een snelle uitval van de S.E.C.-voorhoede bracht echter opluchting. Het was Admiraal, die, naar binnen gezwenkt, van dichtbij de stand op 21 bracht, waarmede het laat ste kwartier en de hierboven omschre ven spel-periode aanbrak. De overige uitslagen waren Utrecht 2S.E.C. 2 01 S.E.C. 3—U.V.V. 3 1—6 K.V.V.A. 2S.E.C. 4 6—2 S.E.C. AAmersfoortse Boys A 12 Victoria BS.E.C. C 02 S.E.C. aSpakenburg a 02 SOESTERBERG—B.D.C. 0—1. Soesterberg verloor deze strijd met één doelpunt en bezet thans de laagste plaats op de ranglijst. B.D.C. trok na de aftrap meteen ten aanval, doch moest daarbij de kracht van de Soesterbergse defensie ondervinden, Preuser c.s. gaf de vlugge B.D.C.-voorhoede niet veel kans, terwijl met verre schoten de Soesterbergse voor hoede onophoudelijk aan het werk werd gehouden. Bij B.D.C. speelde Simons in de plaats van de geblesseerde Heeremans en zijn come-back was zeer verdienstelijk. Een snel spel golfde van doel tot doel, zonder dat er doelpunten kwamen. Met de rust was de stand dan ook 00. Na de rust kreeg B.D.C. het zwaar te verduren door de felle aanvallen der Soesterbergers. Tweemaal werd doelman Kamerbeek geblesseerd in zijn manmoe dig optreden om zijn doel schoon te hou den. De Soesterbergers probeerde met te grote felheid de strijd te forceren. Scheidsrechter v. d. Arend trad echter streng op. Twintig minuten voor het ein de had B.D.C. niet alleen de belegering doorstaan, doch maakte ook het enige doelpunt in deze wedstrijd. Bij een snelle uitval schoot linksbinnen Rademaker hard in en toen de doelman de bal niet ondei controle kon krijgen, schoot midvoor Se- gers toe en scoorde. 01. Het laatste kwartier was een voortduren de poging van Soesterberg om de gelijk maker te scoren, waarbij B.D.C. zich in de verdediging terugtrok. Voor de B.D.C.-speler Ten Hove was deze strijd zijn laatste wedstrijd daar hij als Marechaussee wordt overgeplaatst naar elders. De overige uitslagen waren: B.D.C. 2Voorwaarts 3 61 B.D.C. 3—A.P.W.C. 3 3—5 De Zebra's 4B.D.C. 4 42 De wedstrijden van de jeugd gingen niet door. DE SOESTER BOYS—R.K.V.U.V. 0—1. De Soester Boys verloren deze wedstrijd met het kleinst mogelijke verschil, ter wijl het doelpunt der gasten uit een strafschop werd geboren. Het eerste half uur gaf een gelijkopgaan- de strijd te zien. Toen, bij een der aan vallen der gasten, een der. Soester ach terspelers een overtreding maakte nabij eigen doel, werd aan de gasten een straf schop toegekend, welke in een doelpunt werd omgezet. 01. Na de rust waren De Boys sterk aan vallend, doch zij wisten het vijandelij ke doel niet te treffen. Tien minuten voor het einde viel een der Boys-spelers uit, zodat met 10 man verder gespeeld moest worden. De gasten werden desondanks in de verdediging gedrukt, waarbij zij echter hun kleine voorsprong wisten te behouden. V.V. HEES. De uitslagen waren S.V.M. Boys—Hees 3—2 Posthoorn 2Hees 2 61 H.J.A. H.J.A. 1 was Zaterdagmiddag de gast van het sterke Austerlitz 1. Reeds spoedig na het begin hadden de gastheren een voorsprong van 20, dank zij beter schie ten. Vlak voor de rust wist v. Essen de stand op 12 te brengen, waarmede ook de rust inging. Na de rust volgde een spannende strijd,- waarin de stand spoedig op 31 kwam, doch hierna was het Vérweij, die de ach terstand verkleinde, 32. De gastheren scoorden hierna nog twee maal, waardoor de stand op 52 kwam. H. J. A. 2Dosc 1 114 H.J.A. adsp.Altius adsp. 12 R.K.T.T.V. SOESTDIJK. In de afgelopen week was Soestdijk 1 de gast van Over 't Net 3 in Amersfoort. De Amerfoorters toonden zich de sterk- sten en wonnen met 82; een wat ge flatteerde uitslag, vooral als men bedenkt, dat 4 partijen eerst in de 3de game be slist werden. De wedstrijd Soestdijk 2S.O.S. 3 werd verschoven naar 20 December 1952. Het programma voor de komende week ver meldt alleen de wedstrijd Soestdijk 1 Rlvendi 5. Rivendi heeft evenveel winst punten als Soestdijk, zodat deze kans benut dient te worden om wat op de com petitieladder te stijgen. Een overwinning voor Soestdijk 1 mag verwacht worden. Vrijdagavond werd het kampioenschap mixed-double nog altijd een restant van het laatste herfsttournooi ver speeld. De finale ging tussen de combinaties Ini Borgts en B. Borgts, die in de halve eind strijd het doublé Ria Schalkwijk-Piet van de Wansem klopten en Rietje Beuken- Sjaak Quaars, die sterker bleken dan het doublé Ria Hilhorst-B. Dahlberg. De spannende finale leverde tenslotte 'n 21 zege op voor de familie-double Ini en B. Borgts. R.K.T.T.V. „SHOT Shot 1 bracht een bezoek aan Spirit 1 te Utrecht en de Soestenaren wisten hun ongeslagen record te handhaven. Met een 64 zege continueerde de Shot-ploeg de overwinningen-reeks in deze competitie. Daselaar, die dank zij een armblessure twee sets moest prijs geven, wist toch één punt in de wacht te slepen, terwijl B. v. Haarlem voor drie punten zorg droeg en A. v. Haarlem tweemaal overwon. Shot 3 debuteerde in de res. 4e klasse A met een 100 overwinning tegen het be zoekende Dosc 4. B. Hoyng, B. Simons en Th. Rademaker wonnen ieder 3 partijen, terwijl ook het dubbelspel een Soester zege werd. Shot 4, debuteerde in de res. 4e klasse D en ontving Emma 4 uit Amersfoort. De Shotjeugd, bestaande uit J. Hilhorst, J. v. d. Laar en H. Rademaker, wist met 7—3 te zegevieren. Rademaker won 3 maal, v. d. Laar 2 maal en Hilhorst 1 maal. Deze week wordt gespeeld Jongeneel 3Shot 2. Shot 1—PATS 4. VERGADERING I.P.V. „PHILATELICA". De afd. Soest van bovengenoemde Ver eniging hield Vrijdag 7 November haar maandelijkse vergadering in cafe „Royal" alhier. Niettegenstaande het slechte najaarsweer was de opkomst der leden zeer bevre digend. Ongeveer een 30-tal leden waren aanwezig, toen de 2e voorzitter, de heer De Rooij, allen verwelkomde. Hierna werden de notulen van de vorige maand gehouden propaganda-avond voor gelezen en goedgekeurd. De afd. Soest van de I.V.P. „Philatelica" boekte deze maand haar tachtigste lid, wel een bewijs hoe de afdeling de laat ste tijd bloeit. De veiling was zoals steeds zeer geani meerd. Vele stukken werden verkocht. Ook de philatelistische prijsvraag viel zeer in de smaak bij de aanwezigen. De heer Overdijkink was de gelukkige in deze en won de eerste prijs. De verloting was dit keer zeer bijzonder gezien het mooie materiaal, dat hiervoor was aangekocht. De heer Kohier was de winnaar van de le prijs en nog een twee tal prijzen. In zijn slotwoord spoorde de voorzitter de leden aan de vergadering nog trou wer te bezoeken. Dit betekent winst voor de vereniging en de leden. „HEES" VIERDE FEEST. Zaterdagavond had de buurtvereniging "Hees", in hotel Eemland een cabaret avond georganiseerd. De goed bezette zaal werd welkom gehe ten door de voorzitter der vereniging, de heer G. Hiemstra, die ook de afgevaar digden van de Federatie van Buurtvere nigingen dankte voor hun aanwezigheid. Het feestprogramma werd hierna op vlotte wijze afgewerkt door het gezel schap Henk Meester uit Amersfoort. Met zang, sketches en wat dies meer zij, werd men zeer goed geamuseerd. Na een tombola verzorgden De Boer's Melodisten het gezellig samenzijn. RIJWIELPUZZLETOCHT. Zaterdagmiddag organiseerde de ren- en toervereniging „Tempo" haar laatste rij- wielpuzzlerit van dit seizoen, welke te vens de 6e competitie-rit was. Een parcours van ongeveer 20 km. leng te voerde over Soestdunen en Amersfoort naar Soest. De uitslag werd alsvolgt 1. R. v. Asch en D. v. d. Broek, 12 straf- punten. 2. A. Langeveld en A. de Leeuw, 13 straf punten. 3. H. de Bree en Mej. M. de Bree, 18 strafpunten. De eindstand van de puzzle-competitie over 6 ritten is alsvolgt 1. G. Hendriks, 44 strafpunten, winnaar van de Tempo- beker. 2. R. v. Kcsy,""54~stFaipünten. "3." v. Dijk, 85 strafpunten. 4. Mevr. R. Hen driks-Harkamp, 88 strafpunten. 5. J. Ken ter, 97 strafpunten. GEEN FIKKIE STOKEN!" De Soestenaar H„ die Zaterdag een vuur tje stookte in zijn tuin, werd deswege be keurd, omdat hij de hiervoor benodigde vergunning niet had aangevraagd. EVEN AFREKENEN HEREN. Even afrekenen, zei de politieman en hij nam een Soester jongeman mee die nog 10 dagen gevangenisstraf tegoed had TAXI WERD GERAMD. Vrijdagavond werd voor het City-theater alhier een taxi aan de achterzijde geramd door een personenauto, waarbij laatst bedoelde wagen zodanig werd bescha digd, dat hij moest worden weggesleept. De taxiondernemer G. alhier, nad een passagier laten instappen en toen hijzelf achter het stuur plaats nam, reed de per sonenauto, bestuurd door R. uit Amster dam, tegen de achterzijde van de taxi. R. verklaarde, dat hij meende, dat de taxi reed hetgeen hem uiteraard met van schuld in deze aanrijding vrijpleit. SOESTER BROMFIETS-CLUB. De Soester Bromfietsers willen zich gaan verenigingen tot een Soester Bromfiets- Club. De Bromfietsers kunnen zich wenden tot de secretaris van het voorlopig comité, de heer A. H. F. Smit, Steenhoffstraat 15A. RUIT WERD VERNIELD. Zaterdagavond werd een ruit van het Oranje-Hotel alhier vernield. Omtrent de oorzaak tast men nog in het duister. WIELRIJDSTER BRAK BEEN. Zaterdagmiddag, te ongeveer 2 uur, werd de 64-jarige Mevrouw G. K. alhier, op de Nieuweweg door een personenauto aangereden, als gevolg waarvan zij met een gecompliceerde onderbeenbreuk naar het St. Elizabeth-Ziekenhuis te Amers foort werd overgebracht. Mevr. K. werd ingehaald door een vracht auto en toen deze was gepasseerd stak zij naar links de weg over. Zij had niet kunnen zien, dat een perso nenauto uit de richting Soestdijk nader de, welke werd bestuurd door J. M. uit Laren. Deze bestuurder kon een botsing niet vermijden en reed de wielrijdster aan. 400 JEUGDNATUURWACHTERS. Een 400-tal schoolkinderen hebben zich aangemeld als lid van de Jeugdnatuur- wacht en de Burgemeester zal aan deze kinderen het Jeugdnatuurwacht-insigne uitreiken. Dit gebeurt op de volgende data Woens dagmiddag (morgen), te 2.30 uur, voor de Soestdijkse jeugd, in het park Colenso; Woensdagmiddag 19 November, te 2.3o' uur, voor de kinderen van Soest-Zuid, in het Openluchttheater en voor de jeugd in Soesterberg, Woensdag 19 November, des middags te 4 uur. BEKENDMAKING. Burgemeestér en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat le. bij besluit van Gedep. Staten der pro vincie Utrecht, dd. 28 October 1952, 2e afdeling, nr. 4985-2680, aan R. Hoksber- gen en zijn rechtverkrijgenden, behou dens rechten van derden, tot wederop zegging ontheffing is verleend van de verbodsbepalingen, genoemd in artikel 2 van de Verordening op de ontgrondingen Utrecht, voor het afgraven van het per ceel kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C nr. 2707, welk besluit vanaf 6 November gedurende dertig dagen voor belanghebbenden ter secretarie dezer gemeente ter inzage is gelegd; 2e. bij besluit van Gedeputeerde Staten der provincie Utrecht, d.d. 28 October 1952, 2e Afdeling, No. 4886-2681, aan de firma B. van den Brink en haar recht verkrijgenden, behoudens rechten van derden, tot wederopzegging ontheffing is verleend van de verbodsbepalingen, genoemd in artikel 2 van de Verordening op de ontgrondingen Utrecht, voor het afgraven van het perceel, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G no. 3934, welk besluit vanaf 7 November geduren de dertig dagen voor belanghebbenden ter secretarie dezer gemeente ter inzage is gelegd. Ingevolge artikel 6 van de Verordening op de ontgrondingen Utrecht staat van bovenvermelde beslissingen voor alle be langhebbenden beroep open op H.M. de Koningin binnen vorengenoemde termijn. Het adres van beroep, gericht aan Hare Majesteit de Koningin, mo< t worden in gediend bij de Commissaris der Konin gin in de provincie Utrecht. KOSTELOZE INENTING TEGEN POKKEN. Burgemeester en Wethouders van Soest, brengen ter kennis van belanghebbenden, dat gelegenheid tot kosteloze Inenting te gen pokken wordt gegeven op Woensdag 19 November 1952 te Soest, om 2 uur n.m. precies, in een leslokaal der o.l.-school Kerkebuurt aan de Middelwijkstraat en om 3 uur precies, in een leslokaal van de Mariaschool aan de Mariastraat hoek Beetzlaan; te Soesterberg, om 2 uur n.m. precies, ten huize van dokter A. Th. Splinter, ge meentegeneesheer, Amersfoortsestraat 3. Een week later zal op dezelfde plaatsen -tet- tïVajuén gelegenheid wotatn gegevéïi het nazien der inentingen. Aan belanghebbende ouders wordt ver zocht het trouwboekje mede te brengen en de armen der kinderen vooraf goed te wassen. Tevens wordt herinnerd aan de bepalin gen der Inentingswet, welke de verplich ting bevatten van de inentingen voor de eerste verjaardag der kinderen of indie ning van een bezwaarschrift volgens vast gesteld model, ten gemeentehuize ver krijgbaar. GEBOREN Richarda Johanna Maria, d. v. P. C. Hilhorst, landbouwer en J. de Beer, Molenstraat 157. Elbert Hendrik, z. v. H. van der Neut, houtbewerker en J. W. A. Rigter, Braamweg 8. Marja Irene, d. v. J. Lieuwen, vliegtuigtelegrafist en J. H. Pol, F. C. Kuyperstraat 10A. Paulus Franciscus, z. v. W. G. Tolboom, arbeider op een papierfabriek en B. M. Fokker, Ericaweg 12. Arie, z. v. L. G. Brunt, ser geant en B. C. van den Oever, Den Bliek laan 43. Erna Margaretha, d. v. P. van de Pol, fabrieksarbeider en G. Honing, Oranjelaan 11. Willem Johannes, z. v. c! de Jong, schilder en M. J. van Hoorn, Rembrandtlaan 11. ONDERTROUWDJohannes Hermanus Josephus Pouw, 33 jaar, landbouwer, Wijk bij Duurstede en Jacoba Merts, 32 jaar, zonder beroep. Gen. Winkelman straat 40. Hendricus Leijten, 35 jaar, bloembollenkweker, Lisse en Barbara Maria Wantenaar, 38 jaar, zonder beroep, Birkstraat 125. Johannes Thomas van' Raaij24 jaar, telefoonmonteur, Amers foort en Ella Agnes Antonia Zoetelief 26 jaar, verkoopster, Steenhoffstraat 35! Anthonia Suk, 27 jaar, hulpbesteller bij de posterijen, Baarn en Rina Wilhelmina Adriana Antonetta Huver, 22 jaar, dienst bode, 2e Weteringpad 4. GEHUWDEgbert van Balen, 26 jaar militair, Leusden en Josina Hendrina Lammertse, 22 jaar, zonder beroep, Eigen domweg 104. Adres na huwelijk'- ieder op eigen adres. Hendrik Donk, 27 jaar autoplaatwerker, Smitsweg 38 en Hen- drika Kaats, 24 jr., zonder beroep. Smits- weg 38. Adres na huwelijk Moerbessen berg 30. OVERLEDEN Jantje Schroo, 81 iaar zonder beroep, weduwe van S. J. C Monl lenburgh, Wald. Pyrmontlaan 7. AnnetiJ Ti d6r T1™8, 42 jaar' zonder beroep echtgenote van A. Visser, Rotterdam. Dh* Hoolwerf, 74 jaar, begrafenisondernemer echtgenoot van J. F. van Peursem Heu velweg 18. eu~ COMPETITIE CYCLE-CROSS. Zondagmorgen hielden de renners van „Tempo" hun 3e cycle-cross, welke tevens de eerste competitie-rit was. De strijd ging over 10 ronden van 1400 meter. H. v. Dorresteijn was weer in zeer goede vorm en won, slechts bedreigd door W. v. Barneveld, deze rit. Van Barneveld werd een goede tweede en had bij de finish een 300 meter ach terstand op de winnaar. De uitslag werd 1. Henk van Dorresteijn, 37 min. 2. W. v. Barneveld, 37 min. 23 sec. 3. J. v. Dorresteijn, 38 min. 45 sec. 4. J. Nijeboer. 5. H. de Bree. Voor de competitie kregen zij respectie velijk 6, 5, 4, 3 en 2 punten. Deze rit was tevens een training voor de a.s. Cycle- Cross, welke op 16 November a.s. door de Gooise Wielerclub „De Adelaar" wordt georganiseerd en waarvoor alle Tempo renners hebben ingeschreven. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende gevonden voor werpen kan men inlichtingen verkrijgen op het politiebureau, iedere Woensdag en Zaterdag, van 14tot 16 uur. Zwarte hond, 4 sleutels aan touwtje, air- dale-terrier, sierspeldje, snoer parels, zwarte poedel, donkerrode ceintuur, geel wollen herenshawl, herenrijwiel, lederen bal, sleuteltje, 6 zakdoekjes, rood-bruine portemonnaie met inhoud, donkerblauwe ceintuur, vulpenhouder (Waterman), di verse handschoenen en wanten. SOESTER SCHAAKCLUB. De tweede ronde in het onderling tour- nooi werd Vrijdagavond in het Oranje- Hotel gespeeld. De uitslagen waren J. ThomaszeJ. Gorter A. v. DijkW. Benschop 01 H. GoossensE. Demoed 10 A. SteenbeekJ. Immerzeel 01 C. GeytenbeekS. de Zoete 10 DE ZILVEREN SOESTER TURNCLUB. De Soester Turnclub, welke binnenkort zijn 25-jarig bestaan gaat vieren, organi seert deze week een bazar in hotel Eem land. De bazar wordt Donderdagavond door de Tot onze grote droef heid overleed heden, na geduldig lijden, onze geliefde en zorg zame vrouw, moeder, zuster en tante, JOHANNA GESINA PETERS, echtgenote van de heer H. M. Kemp, in de ouderdom van 61 jaar. Haar leven was die nende in liefde voor haar Heer. Soestdijk, H. M. Kemp Sr. H. M. Kemp. Jr. Judith M. Kemp. Utrecht, A. Peters. Joh. W. Peters- Karsenberg. Hetty J. v. d. Vlies- Peters. C. v. d. Vlies. Jopie W. Peters. Soestdijk, 10 Nov. '52. Rembrandtlaan 5. Geen toespraken. Geen rouwbeklag. De teraardebestelling zal plaats vinden op Donderdag 13 Nov. a.s., te 1 uur, op de Ned. Herv. Begraaf plaats te Soest. TE KOOP zw. leren lange jas en een z.g.a.n. cos- tuum (bruin). Schaepman- straat 7. Te bez. tussen 18 en 19,30 uur. Eeige kennisgeving! Heden overleed, na el smartelijk lijden, mil innig geliefde Mal onze beste Broeda Behuwdbroeder, Oo| en Vriend, in de ouderdom 73 jareBr: Uit aller naam,| A. KUIJPER- DE RECHl Soestdijk, 6 Nov. 195| Burg. Grothestraat Correspondentie-adres Heer L. J. DE RECE Rechthuislaan 3A, Rott| dam. De begrafenis hej heden in Rotterda (begraafplaats Cha lois) in alle stilte plaa gehad. Wegens vertrek INBI DEL ter overname, kans op woning Br. 333 bur. S. Crt. Gevraagd WINKELJl FROUW voor levensn delenbiedrijf, liefst het vak bekend. Br. opgave van salaris onder No. 332 bui- Handig DAGMEISJEl jaar b.z.a. voor hele gen. Br. no. 328 bur. Ons gebouw in de UTRECHTSESTRAAT „Het Warenhuis van Amersfoort" ZWARE BADSTOï] WASHAND met gekleurde OOl rand. Grote maat

Soester Courant | 1952 | | pagina 2