Vacantiebonnen TELEVISIE VERW Van week tot week in Soest. FUGERS RADIO SOEST. Het achterlicht. Bazar de Luxe SOESTEÏ PHILIPS Radio's PHILIPS Televisie PHILIPS Platenspelers PHILIPS Gramofoonplaten Burgerlijke Stand. KERKSTR3 TEL.2786 GEERTJE GOVAARS Gosse Wessel Ank Verwey Roelof Cornelis Kuyper, Afwezig H. VAN D0RSSEN Een zeer grote sortering Kerstboomversiering Kersttafel - versiering Om nog even in de Sinterklaas-sfeer te blijven de Kamer van Koophandel te Amersfoort zal financiële steun verlenen aan de bouw van het verkeershuis te Soest. Gisteren heeft de aanbesteding van dit verkeershuis plaats gehad. Opoe Klein, onze Soester 101-jarige, kwam dezer dagen terug uit het St. Elisa- beth Ziekenhuis te Amersfoort, waarin zij 10 dagen werd verpleegd. Zij heeft 'n oog-operatie ondergaan, welke goed is verlopen. Het rusthuis „De Alde Therp" had bij haar thuiskomst de vlag uitgestoken. Men behoeft geen verre reizen te maken, om te kunnen vertellen. Dat kan een man als de heer P. Kuiper ook wel. Deze Soes- tenaar trok 25 jaar van huis-tot-huis, om de stand van de gasmeter op te nemen en de gasnota te incasseren. Functionarissen als de heer Kuiper zijn spoedig „thuis" in de woningen van hun klanten en bekend met hun eigenaardig heden. Zo had de heer Kuiper klanten bij wie hij door de achterdeur naar bin nen kwam, tot de bewoners (ergens in een kamer verblijvend) riep „de gasman", cm gelijk naar de gasmeter in de kelder te lopen en de stand op te nemen. Jaren gaat zoiets goed, tot die bewuste dag, die de heer Kuiper nimmer zal vergeten. Zijn schreeuw „de gasman" had de be woonster, die op de bovenverdieping ver toefde, schijnbaar niet bereikt en toen deze dame de trap afkwam en daar plot seling een man uit haar kelder zag komen, viel zij compleet flauw van schrik. „Ik heb haar met water en eau de colog ne weer bijgekregen" zegt de heer Kuiper, doch ik was zelf ook heel erg geschrokken. Ja en dan dat geval bij dat stokdove oude echtpaar. De heer Kuiper had bij deze oudjes vrij entree, want de bel werd niet gehoord. Hij ging naar binnen, nam de meterstand op en berekende het bedrag, dat de oudjes moesten betalen. Daarna stapte hij de huiskamer binnen en klopte opa op de schouder, waarop de zaak in een wip was bekeken zonder woorden. Toch kwam ook hier die gedenkwaardige dag, dat het „fout" ging en helemaal fout. Kuiper ging het perceel naar Kinnen, zei niets en nam de meterstand op. Hij stapte op de gebruikelijke wijze naar binnen, doch trof een jonge moeder met enige kinderen aan. De heer Kuiper wilde zijn excuses maken en mededelen, dat hij niet wist, dat andere bewoners het pand hadden betrokken, doch hij kreeg hiertoe weinig kans, want de uit Amsterdam afkomstige dame, schopte 'n grote hoibol, waoxbij de reputatie èn van Kuiper èn die der gemeente Soest in het geding was. Van excuses wilde mevrouw niets weten. Kuiper was een boer en Soest was een boeren dorp. Zij was niet gediend van der gelijke manieren, smeet de deur dicht en „boer" Kuiper had de wetenschap, dat een „dame" de Soester bevolking had verrijkt. „Na een half jaar was de dame weer ver trokken", zegt de heer Kuiper, „en waren we gelukkig weer boeren-onder-elkaar". Het Soester Gasbedrijf heeft in alle stilte een belangrijke uitbreiding en moderni sering ondergaan. In de ruimte, waarin vroeger de smederij van het gasbedrijf was gevestigd, is tot een ultra-moderne keuken omgevormd, welke als leskeuken in gebruik zal worden genomen. Een zeer modem aanrecht met toebeho ren, een gasgeyser en een gas-ijskast heb ben er een plaats gevonden en het geheel is gecompleteerd met een gasverwarming. Op moderne buismeubelen zullen de vrou welijke cursisten hun kooklessen hier in de toekomst kunnen volgen. Een garderobe en enige toiletten zijn aan dit smaakvolle zaaltje toegevoegd. GEBOREN Catharina Cornelia Antonia Maria, d. v. J. E. van Esveld, hulpbran der en C. A. Kortekaas, Kolonieweg 8. Johannes Willem Clemens Maria, z. v. C. H. van de Grift, schilder en W. A. J. M. van Steen, Oude Utrechtseweg 24. Cor nelia Cecilia Maria, d. v. J. M. Kaats, schilder en C. M. Blommestein, Nieuwe- weg 31B. Hans Karei, z. v. J. K. Kerdijk, jurist en Chr. Petersen, Stadhoudersl. 64. Louise Lotte, d. v. E. van Ouwerkerk, me taalbewerker en W. Iseger, Heuvelweg 44. ONDERTROUWD Wilhelmus Rietveld, 25 jaar, electriciën, Gen. Winkelmanstr. 26 en Geertruida Gesina Reulen, 22 jaar, kantoorbediende, Beetzlaan 42A. GEHUWD Cornelis Hendrik Geurtsen, 29 jaar, stationsambtenaar, Zuilen en Louise Frederica Vos, 22 jaar, zonder be roep, De Beaufortlaan 1. Adres na huwe lijk ieder op eigen adres. Antonius Wil helmus van den IJssel, 29 jaar, machine bankwerker, Maarssen en Alida Cornelia Susanna de Wildt, 23 jaar, zonder be roep, Gen. Spoorstraat 59. Adres na huwe lijk ieder op eigen adres. Marinus Jaco- bus Klompenhouwer, 24 jaar, rijksamb tenaar, Molenstraat 136 en Alida Everar- da Johanna Epskamp, 22 jaar, zonder be roep, Koninginnelaan 51. Adres na huwe lijk ieder op eigen adres. Johannes van Kasteel, 27 jaar, tekenaar-constructeur, Kerkstraat 21B en Pietje Klaasje Oosten, 28 jaar, secretaresse, Kerkstraat 21B. Adres na huwelijk Kerpad Z.Z. 76. OVERLEDENMaria Heilena Dirkzwa ger, 69 jaar, zonder beroep, Steenhoff- straat 77. Hendrika Maria van den Broek, 39 jaar, zonder beroep, echtgenote van H. Visch, Beetzlaan 47A. Marcus Barbier, 80 jaar, zonder beroep, echtgenoot van M. Wanders, Oranjelaan 18. CONCERT „SEMPER AVANTI". Zaterdagavond concerteerde bovenge noemd koor in Eemland, met solistische medewerking van de tenor Jan Rietveld, begeleid door Mevrouw Martha Rietveld- Swaga. Het koor stond onder directie van Lex Karsemeijer, terwijl de begeleiding in handen was van Mevrouw Mies Karse- meijer-Spruit. Een zeer gevarieerd programma werd af gewerkt en reeds bij het eerste nummer door het koor gezongen viel de zuiver heid en klankverhouding der partijen op. Met het werk „In stiller nacht" van Johs. Brahms kwam het koor tot grote hoogte en opmerkelijk was het, dat de prestaties bij het afwerken van het programma in steeds stijgende lijn waren. Het Bruidskoor uit de Lohengrin van Rich. Wagner en het Triomphkoör uit „Aïda" van Verdi zijn werken, die graag gehoord worden om hun klankvolheid. De uitvoering daarvan stond op zeer hoog peil. Het Zigeunerkoor uit „II Trovatore" van Verdi is een moeilijk werk, doch de ver schillende partijen sloten als een perfect geheel. In het slotnummer „Het Kerkkoor uit Cavalleria Rusticana" van Mascagni steeg de prestatie der zangers tot ongekend grote hoogte. Geen wonder, dat het in extase gebrachte publiek aan het slot als één man van de zitplaatsen oprees om „Semper Avanti" een daverende en ver diende ovatie te brengen. Jan Rietveld met zijn prachtige, heldere stem bracht, begeleid door zijn ega, soli uit „Elias" en „Paulus" van Mendelssohn- Bartholdy en Aria uit „Don Pasquale" van Donizetti, waarmede hij de zaal in verrukking bracht. Samenvattende rest ons alleen aan „Sem per Avanti" hulde te brengen voor dit schitterende concert. Het geheel stond op zeer hoog peil, onder de eminente leiding van de bekende diri gent Lex Karsemeijer. Jammer, dat de zaal niet geheel gevuld was en de thuisblijvers mogen er van verzekerd zijn op deze Zaterdagavond heel veel gemist te hebben. Semper Avanti is een koor met veel jonge krachten en heeft op het gebied van de zang reeds een prachtige hoogte be reikt. Ieder die het hoorde was meer dan voldaan. I.P.V. „PHILATELICA". Donderdag j.1. hield de I.P.V. „Philate- lica", afd. Soest, haar laatste vergadering in dit jaar, in café „Royal" alhier. De 2e voorzitter, de heer A. G. de Rooy, opende de vergadering en heette allen hartelijk welkom. Terloops memoreerde hij, dat de voorzitter, de heer Veenstra, uit het ziekenhuis is ontslagen en herstel lende is. In het nieuwe jaar hoopt hij zijn functie weer te kunnen vervullen. De veiling was, zoals steeds, zeer geani meerd. Verder kenmerkte de avond zich door druk onderling ruilverkeer. Bij de gehouden verloting verwierf dit maal de heer Adriaans uit Maartensdijk de le prijs, zijnde een pracht exemplaar Ned. Indië (Indonesia). Ook de andere prijzen waren zeer goed en vielen in de smaak bij de winnaars. A.R. KIESVERENIGING. Onder voorzitterschap van de heer A. Brouwer kwam de A.R. Kiesvereniging bijeen in het lokaal achter de Wilhelmina- kerk. Na de opening gaf de heer Brouwer een overzicht van de resultaten van de ver- kiezings-actie en besprak verder de ver- kiezings-uitslag, de kabinets-formatie en de reactie in binnen- en buitenland. Spr. verbond hieraan de opwekking, om ge trouw te zijn in de te voeren politieke strijd, wijzende op de individuele verant woordelijkheid van een ieder. Een geani meerde bespreking volgde hierop. Mededeling werd gedaan van het be stuursbesluit om zo mogelijk iedere maand te vergaderen en actuele onderwerpen in behandeling te nemen. Voor de eerstvol gende vergadering zal een tweetal leden een onderwerp inleiden. KERSTZANGDIENST. Zoals blijkt uit een advertentie in dit blad zal op 22 December a.s. een Kerst- zangdienst worden gehouden in de Wil- helminakerk. De bekende dominee 'Overduin uit Am sterdam zal hier spreken over „Spelbre kers op Kerstfeest". Verder zullen medewerken het Evang. Zangkoor „Laus Deo" en een kinderkoor o.l.v. de heer v. d. Broek te Baarn. Ook staat samenzang met begeleiding van or gelspel, koor en kinderkoor op 't program. Het geheel belooft een zeer passelijke wij dingsdienst te worden op het naderend Kerstfeest. Een opwekking om deze avond bij te wonen is vooral in deze tijd zeker op zijn plaats. PROPAGANDA-AVOND C.N.V. In het St. Joseph-gebouw hield de afde ling Soest van de Chr. Besturenbond een propaganda-avond van het Christelijk Na tionaal Vakverbond. Na de opening door de voorzitter, de heer W. v. d. Ley, sprak het districts-bestuurs- lid, de heer W. v. 't Hof, over Wat doen wij met onze vrijheid". In een boeiende rede spoorde spreker de aanwezigen aan propaganda te maken voor het C.N.V., opdat de Chr. beginselen op sociaal- en maatschapellijk terrein zou den worden uitgedragen. Hierna werd door de Chr. Toneelvereni ging „Fatua" uit Hilversum het toneel spel „De rauwe grond" opgevoerd. Dit stuk, in drie bgdrijven, werd goed ge speeld en de vlotte vertolking genoot bij zondere aandacht der aanwezigen. Na afloop bracht de voorzitter de mede spelenden dank voor hun spel en belang loos medewerken. DUIVEN-TENTOONSTELLING. De vereniging „De Zwaluw" hield Zater dag en Zondag in de zaal van hotel „De Gouden Ploeg" de jaarlijkse duiventen- toonstelling. Niet minder dan 210 duiven moesten door keurmeester L. C. Brandt uit Dordrecht worden gekeurd, een veelomvattende en moeilijke taak. De heer J. v. d. Brakel, voorzitter van „De Zwaluw" opende Zaterdagavond deze tentoonstelling en in zijn openingswoord dankte hij de leden voor de grote deel name aan deze expositie. Hij wees daarbij op het grote nut van een dergelijke ten toonstelling en keuring, waardoor de kwa liteit van de postduif op een hoger plan gebracht zal worden. De tentoonstellings commissie kreeg woorden van dank. Na dit openingswoord maakte vele bezoe kers een rondwandeling langs de duiven, waaronder prachtige exemplaren vielen te bewonderen. De talrijke mooie prijzen werden alsvolgt toegewezen. Oude doffers van 0350 km. 1. C. van Soest. 2. J. v. d. Belt. 3. J. v. d. Brink. 4. N. v. Fulpen. 5. C. v. Soest. 6. K. Keja. 7. P. Wolsen. 8. P. de Bes. P. Duyst Z.E.V. J. v. d. Brakel E.V. Oude duivinnen van 0350 km. 1. Mej. G. Zimmerman. 2. J. Coorens. 3. A. Dor- resteijn, 4. W. Krijt. 5. F. Limburg. A. v Slooten Z.E.V. J. v. d. Brink E.V. Oude doffers van 350550 km. 1. J. v. d. Brink. 2. J. v. d. Broek. 3. H. Goris sen 4. P. de Bes. 5. A. Dorrestein. F. Lim burg Z.E.V. Mej. G. Zimmerman E.V. Oude duivinnen van 350550 km. 1. Sj. Rijksen. 2. P. de Bes. 3. A. v. Slooten. 4. J. Rauch. H. Onwezen Z.E.V. Oude doffers van 550 km. en meer 1. G. Visser. 2. C. de Goede. 3. J. v. d- Brink. 4. J. Kruseman. 5. A. Dorrestein. Mej. G. Zimmerman Z.E.V. H. Gorissen E.V. Oude duivinnen van 550 km. en meer 1. Mej. G. Zimmerman. 2. C. v. Soest. Sj Rijksen Z.E.V. Jonge doffers van 0100 km. 1. P. Wolf- sen. 2. R. v. d. Schiffert. H. Gorissen Z.E.V. Jonge duivinnen van 0100 km. 1. W. Krijt. 2. A. Dorrestein. 3. J. Knoops. E. v. d. Broek Z.E.V. Jonge doffers van 100200 km. 1. W. Krijt. 2. P. Wolfsen. 3. C. Coerman. 4. H. Smit. Jonge duivinnen van 100200 km. 1. A. Donselaar. 2. Mej. G. Zimmerman. 3. L. v. Klooster. 4. C. v. Soest. Jonge doffers van 200 km. en meer 1. G. Visser. 2. Mej. G. Zimmerman. 3. G. Marchal. 4. A. Dorrestein. Jonge duivinnen van 200 km. en meer 1. Sj. Rijksen. 2. J. v. d. Brakel. Mej. G Zimmerman Z.E.V. De beste oude doffer J. v. d. Brink. De beste oude duivin Sj. Rijksen. De beste jonge doffer G. Visser. De beste jonge duivin A. Donselaar. De duif met de mooiste kop en oog Sj. Rijksen. De beste duif van 't geheel J. v. d. Brink. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van C. Samsom, Beckeringhstraat nr. 32a, Soest, om op in perceel Beckeringhstraat nr. 32A, kadastraal bekend in sectie G nr. 4505, een autoplaatwerkerij en -lasserij te mogen oprichten, door hen is verdaagd. JAARVERGADERING E.H.B.O. Vrijdagavond kwam de afd. Soest van de E.H.B.O., in hotel De Gouden Ploeg, voor de 25ste maal in jaarvergadering bijeen. Het jaarverslag van de secretaris, de heer C. Klomp, getuigde van een bloeiend verenigingsleven. Het ledental bleef sta- tionnair, terwijl 37 cursisten voor de win- ter-cursus werden ingeschreven. De penningmeester, de heer W. Hilhorst, had eveneens een jaarverslag in majeur samengesteld en met een flink saldo werd het boekjaar afgesloten. In de kascommissie werden gekozen Mevr. Meerding en de heren Schaap en v. d. Vlist. De ziekenauto, eigendom der vereniging, had 477 ritten gemaakt en daarbij 16103 km. afgelegd. Verder bleek, dat tijdens het bestaan der afdeling ruim 800 perso nen tot volwaardig E.H.B.O.-er waren op geleid geworden. Met nieuwjaar moet op ons rijwiel Een reflector, dat is plicht, Ondanks 't goede functionneren Van het rode achterlicht. Velen zijn er nog niet achter Waar dit achterlicht aan ligt, Maar dat tweede licht daarachter Is van 't allergrootst gewicht. Als Uw achterlicht geen licht geeft, Daar er licht iets aan mankeert, Wordt, met oog op achterliggers, Vaak lichtvaardig geriskeerd. Goed begrepen, met Nieuwjaar zijn Dus twee lichten „achter" plicht, Eén met licht en één „met zonder", 'k Ben er achter hoe dat ligt. 't Wordt daar op het achterspatbord Een verlichting van belang, Maar met dubbel licht van achter Is allicht geen fietser bang. Denk dus na 1 Januari Aan Uw achterlichtenplicht, Daar U met twee rode lichten Achter niet ten achter ligt. E. VAN EEDEN. De voorzitter, dr. P. G. de Vos, reikte aan 5 leden een draagpenning uit wegens het feit, dat zij meer dan I2V2 jaar lid waren. De uitreiking van deze draagpenning had nog nimmer plaats gevonden. De periodiek aftredende bestuursleden werden allen herkozen. SCHOORSTEENBRANDJE. Vrijdagmorgen brak een schoorsteenbrand uit bij de fam. W„ aan het Kerkpad Z.Z. De commandant van de brandweer, de heer W. Groart, bluste het brandje, dat onstaan was door de sterke roetafzetting in de schoorsteen. EVEN AFREKENEN. De politie hield een zekere B. aan, een tij delijk alhier verblijvende man, die nog 14 dagen gevangenisstraf tegoed had RIJWIELLANTAARN EN DYNAMO'S GESTOLEN. Zaterdagavond bemerkten enige bezoe kers van een café alhier, dat van hun rij wielen, de koplampen en of de dynamo's waren ontvreemd. De politie stelde een onderzoek in, ging alle café's na, deed nasporingen naar de bezoekers, om ten slotte vast te stellen, dat een zekere D. uit Utrecht deze diefstallen op zijn ge weten moest hebben. De Utrechtse politie lichtte D. van zijn bed en vond in zijn woning de lampen en dynamo's. De rij wielonderdelen gingen dezelfde weg als D„ n.1. naar het Soester politiebureau. NOORDERWEG VOOR VERKEER AFGESLOTEN. Het gedeelte van de Noorderweg, liggen de tussen Heuvelweg en Stadhouderslaan, werd door de politie voor alle verkeer in beide richtingen afgesloten. Dit stuk Noor derweg is door de opdooi der laatste da gen onbegaanbaar geworden. GEVONDEN VOORWERPEN. Omtrent de navolgende gevonden voor werpen zijn inlichtingen te verkrijgen op het politiebureau, iedere Woensdag en iedere Zaterdag van 1416 uur. Lipssleutel aan zwart koordje, motorhand schoen, bruine lederen portemonnaie met inhoud, blauwe want, hondenhalsband m. riem, rood kinderwantje, groen kinder handschoentje, donkerblauw windjack, zilveren ringetje, zwarte ceintuur, rozen krans in etui, herenrijwiel, bruine wan ten, blauwe glacé dameshandschoen, kin- derportemonnaie met inhoud. GEPENSIONNEERDEN BIJEEN. De afdeling Soest van de Ned. Bond van Gepensionneerden hield Donderdag een bijeenkomst in hotel „De Gouden Ploeg", waarin de heer Groen, lid van het hoofd bestuur, de positie van de gepensionneerde besprak. Spr. wees op de onbevredigende voor stellen, welke de staatscommissie Van Poeltje aan de Regering heeft uitgebracht. In dit rapport komt o.a. niets voor be treffende de verbetering der toeslagen in verband met de stijging van de kosten voor levensonderhoud. Wel werd in dit rapport gepleit voor verbetering van de hoge en zeer hoge pensioenen. Voor de gepensionneerden van voor 1940 zijn de ze voorstellen niet hoopgevend, terwijl de komende huurverhoging er niet weinig toe bijdraagt, dat de laatstbedoelden de toekomst donker inzien. De vergadering verwachtte echter goede resultaten van de maatregelen die het hoofdbestuur van de Bond nam en nog in overweging heeft. Ook hoopte men, dat het grote ledental van de Bond, ca. 60.000, enig gewicht in de schaal zal leggen bij de behandeling van de voorstellen van de Bond. NIEUWE WEG SOEST-SOESTERBERG. Het schijnt, dat tussen de departementen van Oorlog, Verkeer en Waterstaat thans een definitief resultaat bereikt is met be trekking tot de aanleg van de nieuwe weg tussen Soest en Soesterberg. Deze weg, waardoor het gedeelte van de Montgomeryweg langs de Vliegbasis komt te vervallen, zal vanaf de Paltz linksaf door de heide lopen en op de Amersfoort- sestraat, nabij het Cenakel, uitmonden. Onze stedebouwkundige architect, Ir. v. Embden, heeft deze nieuwe weg inmid dels in zijn uitbreidingsplan verwerkt. De nieuwe weg zou reeds op 18 Mei 1953 gereed moeten zijn, daar het voornemen bestaat de weg langs de Vliegbasis op deze datum af te sluiten. Zaterdagbon^ 52, kort na de begra- fems van Mej. cU de Mey, werd OPGE ROEPEN TOT HO GER DIENST geb. JONKER, Offic. v. h. Leger des Heils, wed. van wijlen JOS. GOVAARS, en oud ruim 70 jaar, ge woond hebbende Vos- seveldlaan 47, Soest. De teraardebestelling vindt plaats op Woens dag 17 Dec., 1 u.n.m., op de Nieuwe Ooster begraafplaats Kruisl., Amsterdam-O. Namens de familie, JOS. GOVAARS. Offic. L. d. H. Overtoom 137, A'dam. en hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Donderdag 18 Dec., des namiddags te 2 uur, in de Ned. Herv. Kerk, te Soest, door de Wel- Eerw. heer Ds. K. van de Pol, te Veenendaal. Soest, Nieuweweg 22. Veldweg 4. 16 December 1952. Receptie: 18 Dec., 's avonds van 8-9.30 uur, in „De Licht hoek", Parklaan 9, Soest-Zuid. Toekomstig adresAkkerweg 106, Driebergen-R. Datum v. ingang nog onbekend. Heden overleed, tot onze grote droefheid, na een korstonjdige ziekte, onze innig, ge liefde Vrouw en zorg zame Moeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante, NEELTJE ROORDA, echtgenote van G. A. J. Maris, in de ouderdom van 52 jaar. Uit aller naam, G. A. J. MARIS. Soest, 14 Dec. 1952. Oude Utrechtseweg 2. De teraardebestelling zal plaats1 vinden Woensdag 17 Decem ber a.s., te 12.30 uur, op de begraafplaats der Ned Herv. Ge meente te Soest. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van deelneming, ons betoond bij het overlijden van mijn innig geliefde Echt genoot, onze beste Broe der, Behuwdbroeder, Oom en Vriend, betuigen wij U onze op rechte dank. Uit aller naam. A. KUYPER- DE RECHT. Soestdijk, 16 Dec. 1952. Arts, van 22 tot en met 28 December 1952. Plaatselijke doktoren ne men waar. Per 1 Januari gevraagd een beschaafde HULP in de huishouding. Br. no. 370 bureau S.C. Gevraagd een BEDIEN DE en een leerling-be diende. Levensmiddelen- bedrijf Vreman, Kerk straat 20B, Soest. TE KOOP Duiv Sierduiven, Haart kofferpick-up.He Te koop 230 roec KNOLLEN, sta de Eng. T. Scl Laanstraat 62a. KERSTBOMEN maten. A. Roest ginnelaan 51. Te koop AME MENT (eiken), 6 stoelen en 2 teuils f 150—. Tal WERKSTER ge liefst 2 ochtenden Mevr. Schneider. laan 11. TE HUUR grote slaapkamer, onge: gestoffeerd.op goe bij bushalte te Br. letters P.B. 1 In gewoon burg een degelijke KO GER gevraagd, per week. Br. bur. S. C. Zwarte LEREN overname aan normale maat, staat. Schaepm; HAARD te kot pleet, 30.K nelaan 74. Net jong MEIS. voor halve dage gezin. Bartolotti WONINGRUIL. Groot huurhuis in Soest-Z., bev. 8 kamers, badkamer, centr. verw., garage; rui len tegen klein zonnig huis in Soest-Z. of Soest- duinen. Br. letters P.S. bureau S.C. voor de Land- en Tuinbouw ku Zaterdag 20 December, in bet Si gebouw en Bakkersweg 3, tussen 4 n.m., worden ingeleverd tot een be< f 30.—. SOESTDIJK v. Weedestraat 31 Tel. 2239 Kerstboomkaarsjes gekleurd 25 ct. per pak. TAFELTENNIS. Ook de laatste competitie-wedstrijd wist Shot 1 te winnen en met 64 werd het bezoekende Tuindorp naar huis gezonden. Shot 1 sloot met deze wedstrijd de eerste competitiehelft af, waarin dit team niet werd verslagen. Tegen Tuindorp werd de overwinning bereikt na zware partijen. B. v. Haarlem won 3 maal, Th. Daatselaar 1 maal, doch A. v. Haarlem verloor 3 partijen. Het herendubbelspel werd een Soester overwinning. Ook voor Shot 2 stond een belangrijke wedstrijd op het programma. Met 64 bleven de Soestenaren de baas van P.M. 2, waardoor Shot 2 in de running blijft. Shot 2 zal in de tweede competitiehelft worden versterkt door J. v. Asch. Shot 3 kreeg bezoek van de Stompert 3. Een 100 nederlaag moesten de Soester- bergers incasseren. B. Hoyng, B. Simons en G. Hilhorst bleven ongeslagen. Shot 4 verloor van Vlug en Vaardig 3 met 28. Th. Rademaker en W. Schut redden de eer voor Shot. Het programma voor deze week is als- volgt Over 't NetShot 3 te Amersfoort en Bofa 3Shot 4 te Amersfoort. BRIGADIER- MAJOOR GEERTJE JONKER OVERLEDEN. Zaterdagavond overleed in het ziekenhuis „De Lichtenberg" de Brigadier-Majoor van het Leger des Heils Geertje Jonker, weduwe van de Brigadier-Majoor J. Go- vaars te Amsterdam. De overledene, die de leeftijd van 70 jaar bereikte, had Za terdagmiddag bij de teraardebestelling van het stoffelijk overschot van Mej. C. v. d. Meij aan het graf gesproken en kreeg bij haar thuiskomst een beroerte, waar aan zij des avonds overleed. De overledene, een schoonzuster van de oudste Heils-offieier J. Govaars alhier, was sedert 1908 als Officier aan het Leger verbonden en werkzaam geweest op vele plaatsen van ons land. De begrafenis heeft morgen plaats in 'n familiegraf op de Oosterbegraafplaats te Amsterdam. AANBESTEDING VER Gistermorgen had de ding plaats van de b( keershuis. De inschrijv d. Hooge, Bunschoten, Soest, 7691.—. J. v 8280.K. Stulp, S Koelink, Hilversum, f i 9400.—. E. Karelsei W. v. Breukelen, Soest, Soest, 9800.—. W. C 9900.—. EEN GOED ADRES KERKSTRAAT 2 9 TELEFOON 29 3 8 VRAATZUCHTIGE HO Tweemaal heef de poli spoord, die zich schuld doden van huisdieren. Eenmaal was een bew< weg de dupe van de hond, toen deze een gebeten, het andere ge^ op een jachthond, we doodgebeten in een ho kerstraat. De laatste ho ver te zijn en werd n gebracht.

Soester Courant | 1952 | | pagina 2