N. L. VE Voorjaarsbeurs 1953 Van week tot week in Soest. SOEST. SOESTERBERG. Radio-appai R.& S. Prof. Dr. Blijf jong SPORT. Burgerlijke Stand. J. Koole Alida G. ten Raa dagmeisj gestoff. suj gestoff. kan VOOR naar Aardewerk Electrische Run ücSiiboc'i ooqek-eeM. SMLqitovc, <3 YkoudlJt*,: In April 1937 werd in Soestdijk opgericht de vereniging „Van Weedestraat", met het doel de belahgen van alle inwoners der Van Weedestraat te behartigen en de winkelstand in deze straat op nog hoger peil te brengen. Meerdere acties werden door de vereni ging ondernomen, welke uitnemend slaag den. Ook de in de straat aangebrachte versieringen, vooral tijdens feesten van het Koninklijk Huis, werden een succes. Onze. winkelstraat werd door duizenden bezocht en nog lang daarna werd over een en ander gesproken. Dat dit de win kelstand ten goede kwam is begrijpelijk. Door verschillende bestuurs-veranderin- gen verminderde echter de activiteit van bestuur en leden zodanig, dat men enige maanden geleden verwachtte, dat de ver eniging zou verdwijnen. Toen het bestuur echter en bloc wilde aftreden, bleek, dat het oude vuur nog lang niet was gedoofd. Met bijna algemene stemmen werd het bestuur herkozen en gelijktijdig werden plannen gesmeed voor nieuwe acties. De meest gewilde uiting was wel het hou den van een Winkelbeurs in de zalen van Eemland; één zoals de vereniging reeds eerder heeft gehouden en welke toen een groot succes is geworden, zowel voor ko pers als verkopers. Dit plan werd door het bestuur uitge werkt en in de twee weken later gehou den vergadering, waarin de plannen wer den besproken, gaven zich direct 13 win keliers voor deelname op. Spoedig groeide dit aantal tot 20, terwijl 5 grote fabrikanten eveneens de wens te kennen gaven aan de beurs deel te nemen. De beurs zal ook ditmaal weer worden ge houden in de zalen van café-restaurant „Eemland" in de komende week en wel van Dinsdag 3 tot en met Vrijdag 6 Fe bruari en dat de Van Weedestraat-winke- liers en bedoelde fabrikanten zich van hun beste zijde zullen laten zien, laat zich denken De fabrikanten vertegenwoordigen de in Van Weedestraat gevestigde winkeliers, zodat alles wat in de stands van bedoelde fabrikanten wordt gekocht, over deze winkeliers loopt. Men hoort wel eens beweren, dat het moeilijk is in Soest iets te organiseren. De uitgestrektheid onzer gemeente werkt hieraan weliswaar mede, maar, de in de laatste jaren gehouden beurzen heb ben wel bewezen en ook deze beurs zal weer bewijzen, dat deze lezing voor de middenstand niet opgaat. De Soester bevolking wacht in de komen de week weer enige gezellige en voordelige middagen en avonden met vele attrac ties, waarnaast enige winkeliers en fabri kanten gratis hun producten zullen aan bieden. Wij raden dan ook een ieder aan een mid dag of avond in de komende week te re serveren voor een bezoek aan de Grote Voorjaarbeurs 1953. De Voorzitter der Vereniging „Van Weedestraat". Wat hebben we genoten van dat toneel spel, hetwelk door de toneelgroep „Puck" vorige week werd gegeven. We hebben daarbij een Soestenaresse zien optreden n.1. Elly Venema. Zij gaf een knappe ver tolking van de vrouw van de schoenlap per en demonstreerde daarbij, dat de op leiding op een toneelschool de perfectie brengt, welke goed toneelspel moet heb ben. Jawel, ook de amateurs behoren deze per fectie te bezitten of m ieder geval te benaderen. We willen hen wat verklappen, n.1. iets wat deze beroepsmensen ons toevertrouw den. Dit simpele toneelspelletje eiste niet minder dan 80 repetities en dit zei ons heel wat, omdat het hier beroepsspelers betreft. Misschien zegt het onze amateurs ook iets. Jammer, dat we de amateurs bij dergelijke uitvoeringen niet onder de aanwezigen aantreffen. Er is toch zoveel te leren. Hoofd der school is een prachtige functie, welke veel mensen niet ligt, evenmin als het onderwijzer(es) zijn. In Soest hebben wij een schoolhoofd, die het 25 jaar op een school heeft uitgehouden als hoofd. Het is de heer W. Th. Weyts, hoofd van de R.K. Ulo-school alhier en het zijn zijn oud-leerlingen, die deze dag niet zonder meer voorbij laten gaan. Op 7 Februari houdt de heer Weyts, des morgens van 10.30 tot 12 uur, een receptie in het St. Josephgebouw en des avonds organiseren de oud-leerlingen een feestelijke reünie, waaraan de jubilaris wel goede herinne ringen zal behouden. Deze herinneringen mogen hem vergezellen op zijn pad als ambteloos burger, want ook voor de heer Weyts zal over enige tijd de schoolbel voor het laatst luiden. De bewoners van de „onderste" helft van de Waldeck Pyrmontlaan krijgen hoop. Hun onbegaanbaar trottoir bleef, bij de trottoirbeteeeling van Soestdijk, als een stukje woestijn tussen tegel-oasen liggen. Verschillende raadsleden wezen reeds op deze toestand, doch op het vonnis was schijnbaar geen gratie mogelijk. Zaterdag echter zijn de bomen aldaar opgemeten, betast en beklopt en daar zien de woes tijnbewoners nu het teken in, dat de oase nabij is. Of zou het een fata-morgana zijn „Gezond verstand heeft U hier niet nodig" hoorden we een ambtenaar van het Soes ter postkantoor tegen een klant zeggen. En daar houden we het dan maar op. S.E.C.—NIJENRODES 4—2. Tijdens het eerste half uur van deze wed strijd demonstreerde S.E.C. een ouder wets partijtje voetbal, waarin zij de gas ten in alle opzichten overvleugelden. Met een middenlinie, die het accent legde op de aanval werd de voorhoede tot grote ac tiviteit aangezet. Het spel was vijf minuten oud, toen een serie open en snelle aanvallen werd be kroond met een doelpunt, gescoord door Maassen, die als linksbinnen was opge steld en de Nijenrodes-doelman te vlug a( was, toen, uit een hoekschop, de bal hoog voor zijn doel opsprong. 10. Nijenrodes stelde zich vergeefs te weer tegen de aanvalskracht der Soestenaren, waarbij het doel van Nijenrodes een ka- nonnade van schoten onderging. Uit alle standen schoten de S.E.C.-spelers, waarbij de doelman enkele malen werd geholpen door de lat. Aan dit doelschie- ten namen ook de kanthalfs deel en we noteerden een oerhard schot van grote afstand door Westerveld, dat door de doelman tot hoekschop werd verwerkt. Maassen was agressiever dan ooit, Loman zwoegde en deed uitstekende dingen, evenals midvoor Puik, die werk genoeg kreeg van de buitenspelers Admiraal en Dasselaar. Het was in de 20e minuut, dat Loman linksbuiten Admiraal aan het werk zette en deze gaf een scherpe voor zet, welke de attente Puik in een doelpunt omzette. 20. Het laatste kwartier van deze eerste helft nam S.E.C. het gemakkelijker op en gaf daardoor Nijenrodes gelegenheid beter spel te leveren. Na de rust was het Nijenrodes, dat de toon aangaf. Doelman Van Breukelen kreeg verschillende malen gelegenheid zijn talenten te tonen en S.E.C. nam een verdedigende houding aan, welke de te genstanders tot meer aanvallen uitlokten. De mannen uit Breukelen profiteerden dankbaar van het feit, dat S.E..C het mid denveld prijs gaf. Na een kwartier schoot rechtsback Pothoven over de bal heen en de uitlopende Van Breukelen volgde dit voorbeeld, waardoor de midvoor van Nijenrodes alleen voor het doel kwam te staan, waarin een S.E.C.-speler vergeefs probeerde een doelpunt te verhinderen. 2—1. Dit doelpunt inspireerde Nijenrodes tot een serie aanvallen, waarop S.E.C. het antwoord niet kon vinden. De S.E.C.-voorhoede trachtte met snelle tegenaanvallen het spel te verplaatsen, doch miste de steun der middenlinie, ter wijl drie maal een aanval werd onderbro ken door een verkeerde beslissing van de scheidsrechter. Het laatste kwartier gaf de doorslag in deze strijd, doordat S.E.C. op gelukkige wijze de stand op 31 bracht. Het was Admiraal, die een hoekschop nam, waarbij de bal, via de handen van de doelman, in het doel verdween. S.E.C. leefde op, doch Nijenrodes bleek nog niet verslagen. Bij een aanval over rechts kwam de bal voor het S.E.C.-doel, om na enig heen en weer getrap in het doel te verdwijnen. 32. Nijenrodes viel krachtig aan, doch S.E.C. begreep, dat de beste verdediging de aan val was. In de laatste 5 minuten kreeg S.E.C. nog maals een gelukkig doelpunt, toen bij een S.E.C.-aanval de linksback der gasten op zijn doelman terugspeelde. De bal ver dween tussen de handen van deze doel man in het net (42), met welke stand het einde kwam. De overige uitslagen waren Velox 3—S.E.C. 2 3—3 S.E.C. ASpakenburg A 03 E.M.M. D—S.E.C. B 0—3 L.V.V.—B.D.C. 4—1. B.D.C. trok naar Laren en speelde na een rust van twee maanden tegen L.V.V. De Soestenaren, die Roland misten en v. d. Lugt weer als doelman hadden opge steld, trokken direct fel van leer en ver rasten de Larenaars door sluitend com binatiespel en snelle aanvallen. Het eerste kwartier was geheel voor B.D.C., in welke tijd midvoor Segers een goed doelpunt maakte. 01. Helaas bracht een tegenaanval van L.V.V twee minuten later reeds de gelijkmaker door een misverstand in de Soester ach terhoede. 11. B.D.C. kreeg uit dit doelpunt de nodige inspiratie. Met onverminderde aanvals kracht bestookten de Soestenaren het L.V.V.-doel en drukten de gastheren in de verdediging. Tot doelpunten kwam het echter niet, dank zij het stug verdedigen van L.V.V. Na de rust demonstreerde B.D.C. nog maals haar overwicht en het leek er op of het de beste wedstrijd van dit seizoen zou worden. Gedurende het eerste half uur vlogen de schoten om en over het L.V.V.-doel en met wat meer geluk had B.D.C. een vier tal doelpunten kunnen maken. Het verwachte doelpunt kwam, zoals ge woonlijk, aan de verkeerde zijde, toen de ver opgedrongen B.D.C.-verdedignig, bij een snelle uitval van L.V.V, werd gepas seerd. 21. De gastheren vochten voor de overwin ning en ontsierden het spel met fors op treden. Brouwer werd hiervan het slacht offer en moest geblesseerd het veld ver laten. Met twee doelpunten verhoogden de Larenaars de stand tot 41. De overige uitslagen waren Odin 3—B.D.C. 2 2—4 B.D.C. aAchterveld a 24 De andere wedstrijden gingen niet door. GEBOREN Elisabeth Marijke, d. v. L. Meijer, plaatwerker en J. Ras, Andries- sestraat 16. Meine Jan Gerrit, z. v. M. Witte, incasseerder en N. Heida, Rem- brandtlaan 23. Geertruida Everarda Hen- drica, d. v. J. B. Onwezen, transport arbeider en H. E. van den Deijssel, Em- malaan 3. Maria Catharina, d. v. A. H. Elbersen, militair en C. Beemer, Kamp weg 40. Frans, z. v. P. G. Duijst, varens gezel en T. Ruizendaal, Bakbersweg 9. Maria Martha Francisca, d. v. C. A. van 't Klooster, chauffeur en A. H. Versteijne, Schrikslaan 39a. Wilhelmus, z. v. W. Wiss, opperman en G. Fonken, Birkstraat 61. Willy Jannetta, d. v. J. Huisman, maga zijnbediende en W. Hardeman, Beuken laan 69. ONDERTROUWD Leendert Martinus v. de Polder, 25 jaar, chauffeur, Klein En- gendaalweg 2 en Maartje Wilhelmina Roos, 19 jaar, zonder beroep, Laanstraat 11. Johannes Scharrenburg, 24 jaar, mon teur, De Bilt en Maria Johanna Wijnands, 20 jaar, zonder beroep, Klaarwaterweg 43. Paul Hofland, 28 jaar, civiel-ingenieur, 's Gravenhage en Marjoleine Maria Hoi- tink, 20 jaar, zonder beroep, Amersfoort- sestraat 45. Jan van Wilpen, 27 jaar, meu belmaker, Baarn en Aartje Maassen, 24 jaar, zonder beroep. Jacob Koole, 26 jaar, constructeur-tekenaar, Waldeck Pyrmontlaan 24 en Alida Geertruida ten Raa, 22 jaar, fröbelonderwijzeres, Kerk straat 10. Ludovicus Marie Koch, 28 jr., arts, Kampweg 56 en Bertha Carolina Pas, 28 jaar, doktersassistente, Rad 'ma kerstraat 27. GEHUWD Willem Methorst, 26 jaar, la borant, Eindhoven en Elisabeth van Hum mel, 23 jaar, zonder beroep, Koninginne- laan 145. Adres na huwelijk Eindhoven, Jan van de Bildstraat 5. Cornelis Rohof, 28 jaar, plaatwerker-lasser, Gen. Winkel manstraat 75 en Paulina Hendrika van den Berg, 23 jaar, zonder beroep, Rademaker- straat 17. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Hendrik Bunschoten, 28 jaar, metaaldraaier, Huizen en Jannetje Geer truida van de Haar, 28 jaar, zonder be roep, Vaardehoogtweg 5. Adres na huwe lijk Huizen, Kon. Julianastraat 6. Gijs- bertus Meerveld, 21 jaar, losarbeider, Baarn en Johanna Walet, 19 jaar, zonder beroep, Wieksloterweg O.Z. 27. Adres na huwelijk Baarn, Hilversumsestraatweg 9. Andries Mooij, 26 jaar, stoker, Beckeringh- straat 13c en Richarda Adriana v. Duin, 23 jaar, zonder beroep, Beckeringhstraat 13c. Adres na huwelijk Beckeringhstraat 13c, Soestdijk. OVERLEDENMaria Cornelia Blom, 71 jaar, zonder beroep, weduwe van W. Blom- mestein, Torenstraat 2d. Honoré Emil Borgst, 56 jaar, kapper, echtgenoot van M. H. Fugers, Burg. Grothestraat 7. Johan Cornelis Stern, 61 jaar, zonder beroep, weduwnaar van M. A. J. Lobry van TToostenburg de Bruijn, Birkstraat 122. FEESTAVOND „KERKEBUURT". De buurtvereniging „Kerkebuurt" hield gisteravond een feestavond in hotel „De Gouden Ploeg", waarvoor grote belang stelling bestond. De voorzitter der buurtvereniging, de heer H. v. d. Pol, heette zijn buurtgenoten wel kom, alsmede de afgevaardigden van de Groninger Vereniging en de ereleden de heren Raauwendaal en Jongsma. De onlangs door de heer C. A. Goudriaan opgerichte toneelgroep in deze buurtvere niging voerde, onder regie van de heer J. v. d. Broek, het toneelspel op „Geld dat stom is, maakt recht wat krom is". De uitvoerenden, waarvan het merendeel debuteerden, wisten met een vlotte ver tolking een groot succes te oogsten, waar in de regisseur deelde. De dames Valkenet, Goudriaan en de he ren v. d. Brink en Valkenet zongen het Clublied opverdienstelijke wijze, terwijl The Melody Makers de muzikale illustra tie verzorgden. Met een gezellig bal werd de avond besloten. GESLAAGD. Voor het diploma M.B.A., uitgeschreven door de Associatie voor Praktijk-diplo ma's, slaagden onze plaatsgenoot, de heer H. A. Steman. De heer Steman werd op geleid door de heer J. Geijtenbeek, Julia- nalaan 39, Soestdijk. ZIJN LEVEN VERBETERD. Dat een inwoner uit onze gemeente er tamelijk gunstig afkwam, had hij te dan ken aan het tastbaar bewijs van zijn goe de voornemen, n.1. een bewijs van lid maatschap van een geheelonthouders vereniging. De man was Maandag voor de Utrechtse Politierechter gedagvaard wegens over treding van art. 26 der Wegenverkeers wet. Op 13 November j.1. slingerde hij, na gebruik van enige glazen bier en een paar borrels over de Jutphaasseweg. Een agent die de verdachte had gezien, con stateerde drankmisbruik, hetgeen ook de genomen bloedproef uitwees. Om alle verleiding in de toekomst uit te sluiten, was de inwoner lid geworden van ge noemde vereniging en ter overtuiging toonde hij aan de Politierechter zijn kaart. Getroffen door deze poging tot verbetering eiste de Officier van Justitie een voor waardelijke gevangenisstraf van 1 maand alsmede een voorwaardelijke ontzetting uit de rijbevoegdheid voor de duur van een jaar, beiden met een proeftijd zan drie jaar alsmede 30.boete subs. 10 dagen hechtenis. De Politierechter verklaarde zich hier mede accoord, doch bepaalde de geldboe te op 50.subs. 25 dagen hechtenis. MISHANDELING VAN ECHTGENOTE. Een geldboete van 25.subs. vijf da gen hechtenis, legde de Utrechtse Politie rechter op aan J. d. D., die Maandagmid dag voor hem had moeten verschijnen wegens mishandeling. Verdachte was niet op de zitting geko men, wel zijn echtgenote, die de gedu peerde partij bleek te zijn en vertelde hoe zij op 1 December j.1. door haar man werd geslagen, gestompt en aan haar haar getrokken. Een en ander werd bevestigd door een buurvrouw, die een handvol los se haren op de schouder van het slacht offer had gezien. Een week voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van twee jaar alsmede 25.of 5 dagen, eiste de Officier van Justtie. De Politierechter vonniste als bovenvermeld. NEGEN OVERTREDERS. Het verkeerspaaltje op de kruising F. C. Kuyperstraat-Korte Brinkweg wijst, met een pijl, het verkeer erop, dat men dit zuiltje rechts moet passeren. Negen pas santen, die zich niet aan de aanwijzing stoorden, kregen een proces-verbaal. NIET LANGS DE SPOORLIJN LOPEN. Meerdere treinreizigers, die in de buurt van de Mendelsohnlaan wonen, hadden zich tot gewoonte gemaakt, om de kortste weg van en naar het station Soestdijk te nemen. Zij naderden het perron van dit station van de kant van de Dalweg, het geen betekende, dat zij een 10-tal meters over Spoorweggrond langs de rails lie pen. De politie maakte hieraan een einde en deelde hiervoor aan 7 personen een bonnetje uit. AARDAPPELDIEFSTAL BERECHT. Tot twee maanden voorwaardelijke ge vangenisstraf met een proeftijd van drie jaar veroordeelde de Utrechtse Politie rechter J. v. V. alhier, die zich onlangs te Soest aan—diefstal van een hoeveelheid aardappelen had schuldig gemaakt. IJZERHANDEL WAAL BESTAAT 25 JAAR. Vrijdag a.s. herdenkt de heer D. Waal het 25-jarig bestaan van zijn zaak, de ijzerhandel, aan de Koninginnelaan. Zij, die de heer Waal wensen te felici teren, vinden daartoe de gehele dag de gelegenheid. Ter gelegenheid van dit jubileum heeft de heer Waal een grote prijsvraag uit geschreven, welke ongetwijfeld vele me dedingers zal trekken. Men zie de desbe treffende advertentie in dit blad. PROGRAMMA MILITAIR TEHUIS „HUIS TEN HALVE". Dinsdag 27 Januari, 7.30 uur, film Kruis weg der liefde". Woensdag 28 Januari, 7.30 uur, film „Fanfan la Tulipe". Donderdag 29 Januari, 7.30 uur, film „De man, die zijn moordenaar zocht". GROTE BELANGSTELLING VOOR DE BRIDGE-DRIVE. Ter gelegenheid van de viering van haar eerste lustrum, organiseerde de Bridge club „Soesterberg" op Zaterdag 24 Janu ari een grote bridgedrive in de garnizoens- ontspanningszaal aan de Kampweg. Deze gezellige zaal, door de militaire au toriteiten daartoe welwillend beschikbaar gesteld, was gevuld met 'n 160-tal bridgers uit de gehele omtrek. Naast vele fraaie, persoonlijke prijzen was een beker be schikbaar gesteld, welke door de bridge club „Abconi" uit Amersfoort werd ge wonnen. De avond verliep zeer geani meerd en de 40 prijswinnaars zullen, evenals zij die niet tot de gelukkigen be horen, met veel genoegen op een zeer geslaagde avond terugzien. AUTO CONTRA BAKFIETS. De bestuurder van een personenauto, die op de Amersfoortsestraat, ter hoogte van de Oude Tempellaan, een voor hem rij dende bakfiets wilde inhalen, schrok voor een tegenligger. Hij remde en wilde weer achter de bakfiets komen. Deze manoeu vre gelukte niet, met het gevolg, dat de bakfiets door de auto werd aangereden en zwaar beschadigd. De berijder, M. uit Amersfoort, kwam met de schrik vrij. VERDUISTERING. Een inwoner uit Bussum werd alhier ge arresteerd. Hem wordt ten laste gelegd, dat hij 4 auto's, welke door derden wa ren gefinancierd, had verkocht, hetgeen betekent, dat hij 4 auto's heeft verduis terd. en hebben de eer U, mede namens wederzijdse ou ders, kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats heb ben op Donderdag 5 Fe bruari a.s., des namid dags te 2 uur, ten ge meentehuize te Soest. Kerkelijke inzegening te 2.30 uur, in de Ned. Herv. Kerk (Emmakerk) te Soestdijk, door de Wel- Eerw. Heer Ds. H. J. Lambers-Heerspink. Soest, Kerkstraat 10. Soestdijk, Wald. Pyrmontlaan 24. 22 Januari 1953. Receptie van 4.306 uur, Kerkstraat 10. Langs deze weg zeggen wij U allen zeer hartelijk dank voor de belangstel ling bij ons huwelijk on dervonden. A. KUIPER en H. C. KUIPER- v. Brummelen. Putten, 27 Januari 1953. Dorpsstraat 18. MEISJE gevraagd bij Wasserij Dubbelblank, Gaslaan 3, Baarn. TE KOOP 1400 p. Hooi en 4 vim Haverstro. Te bevr. Bosstraat 71. TE KOOP GEVRAAGD 6 mahonie stoelen, ronde tafel, koperen doofpot, oud-Perzisch kleed en kl. kleedjes. Aanb. tel. 8321 Bussum. WONINGRUIL. Aangeb. vrijstaand huis met veel grond bevatt. 4 kamers, serre, gr. keuken, 2 schu ren, tegen groter huis m. minder grond te Soestdijk. Br. no. 432 Bur. S. Crt. KEUEN te koop. Te be vragen Korte Brinkw. 19. TE KOOP kinderbox en wandelwagen. Pr. Bern- hardlaan 48. Nette BAKKERSLEER LING gevr. Debbink, Ju- lianalaan 31. Blauwe TROUWJAPON te koop, maat 44. Ie We ringpad 5. TE KOOP haard 60.— damesfiets 40.haard kachel 50.Alles in goede staat. Br. no. 430 bureau S.C. WONINGRUIL Zuilen— Soesterberg. Groot, vrij, licht en zonnig boven huis, met ruim uitzicht, bev. kamer ensuite, keu ken, W.C., overloop met zitje, balcon, 3 slaapka mers, overloop met groot balcon, kasten (huur f 6.90 per week), tegen heel huis met tuin, liefst te Soesterberg. Br. letters Z.S. bureau S.C. WONINGRUIL Utrecht- Soest. Aangeb. te Utrecht arbeiderswoning, bev. 4 kamers en keuken. Gevr. woning te Soest. Inl. Os- sendamweg 51. Net R.K. MEISJ1 in de huishoudin dag en nacht. 433 bureau S.C. VRIEND (INNjEN, licht Uw levens] door Corresp.club tact", Box 140, Duizenden leden, gratis folder. Gevraagd net in klein gezin, bergsestraat 30, te Te huur met volledig pensi schikt voor 2 pers< echtpaar. Alsmede met volledig pens bevr. Burg. Grothe Kerkstraat 29 T Gevraagd een bek Goed kunnende bur. S. Crt. WOENSDAGAVC Gelegenheid HAUSERB Vastgestelde p Koninginnelaan MAAK HET IS OOK VAN EEN/ GOEDE SLAGER DE TIP VAIs Malse Haas o Malse Rosbie Geld. Rookwi Gesorteerde Soepcomplet Poulet, 500 g Horen en bez 160. Met ogen vol spanning ziet Rob door het venster van de Vis. De ijzeren bar ricade zakt steeds meer. Dan duikt De Vis er juist onder door. „Hoera roept Rob.

Soester Courant | 1953 | | pagina 2