R&S r. s. 1 Het Verkeershuis geopend. Bewogen Jaarvergadering van „Soest Vooruit". Voor een prima Radio-apparaat SOEST. jo UW BRIL netten Krijgt U een grote prachtige Radi< KERKSTRAAT 29 - TEL. 2938 SPORT. Maria, Maria Hermanna Aleida. Tandarts Veldkamp geen spreekuur. F abrikant of omgevi enke woni: fabri uitbr Brieven ondi Invalide wandelwagentje 1 uur klaar. c.v. Te i 2 kam« e Onder grote belangstelling is gistermid dag het nieuwe verkeershuis van de V.V.V. „Soest Vooruit" door de Burge meester geopend. Vóór de Burgemeester echter de met bloemen versierde sleutel in de deur van het moderne gebouwtje stak, had een bijeenkomst plaats in de blauwe zaal van het raadhuis. Hier was het bestuur van de V.V.V. aanwezig, terwijl bovendien van hun belangstelling blijk gaven de Commandant van de vliegbasis Soester- berg, Kolonel van Rooyen; de heer J. Nooder, voorzitter van Soesterberg's Bloei; de heer J. v. d. Brink, secretaris van de V.V.V. Baarn; de heer J. Nikerk, direc teur van de V.V.V. te Amsterdam; de heer v. d. Weijer, Burgemeester van Bun- nik en voorzitter van de Prov. Bond van V.V.V.; het bestuur van de afdeling Soest van de Horeca; de directeur van Gemeen tewerken, de heer Schneider en vele an deren. De heer J. G. A. Batenburg, voorzitter van de Soester V.V.V., heette het gezel schap welkom en memoreerde dat „Soest- Vooruit" 47 jaar bestaat. Niet zonder trots zei de heer Batenburg, dat hij 42 jaren achtereen deel had uitgemaakt van het bestuur en hoe hij de V.V.V. had zien groeien analoog aan de grote groei der gemeente. Vijfentwintig jaar geleden kwam er een kantoorruimte en een ad ministratrice en in 1950 een directeur, dank zij de steun van vele middenstan ders en het gemeentebestuur. De erbarmelijke behuizing dwong tot nieuwe maatregelen en dank zij het ini tiatief van de heer J. J. Hoppenbrou wers rijpte het plan tot de bouw van een verkeershuis. de bepaling, dat dit geld gebruikt zou worden voor aanschaffing van meubilair. Dit goede voorbeeld werd gevolgd door drs. W. Jongstra namens ,,De Vlieguut' en de Soester Fabrikantenkring, alsmede door de heer J. Hom namens de R.K. Middenstandvereniging, de heer M. Ber gers namens de afd. Soest van de Horeca en de heer C. J. Schaddelee namens de winkeliersvereniging „Soest". Hierna ging het gezelschap naar het ver keershuis en bezichtigde het gebouwtje, waarin een zeer practische ontvang- en werkruimte aanwezig is. Het nieuwe verkeershuis. Een commissie bestaande uit de heren A. Stalenhoef, A. P. Stalenhoef, Wethou der v. d. Arend en de heer Hoppenbrou wers bereidde deze zaak voor en toen de gemeente geen geld beschikbaar kon stel len voor de bouw, was het de heer Hop penbrouwers, die een renteloze lening or ganiseerde, waarmede de bouwkosten bijeen kwamen. Nu het gebouwtje verrezen en ingericht is moet spr. woorden van dank brengen "aan het Gemeentebestuur, de Gemeente raad, Gemeente Werken en Gasbedrijf, de architecten Schneider en Brouwer, de aannemer Mets, de schilder Jaarsveld, de electricien Bosboom en Ir. Klaarhamer, de warmte-technische adviseur. „Het doet mij goed, dat ik dit gebouw me de mag openen, vóór ik als voorzitter af treed en dit aftreden is over enige uren, doch als oud-bestuurslid zal ik het wel en wee blijven volgen tot in lengte van jaren", zei spr., die „Soest Vooruit" het beste voor de toekomst toewenste. De Burgemeester releveerde, dat de tot standkoming van dit huisje niet van een leien dakje was gegaan, doch de belang stelling en de medewerking van de bur gerij was zodanig, dat de moeilijkheden werden overwonnen. De gemiddelde Hol lander denkt bij vreemdelingenverkeer aan commericieel voordeel, aldus spr. De baten zijn belangrijk, doch met alleen aan de baten te denken slaat men een trap over. Wij zijn een jonge natie op het gebied van vreemdelingenverkeer en ons hart moet er naar getrokken worden om een genoegen te scheppen in het ver zorgen der gasten. Vreemden te verzor gen en te plezieren is de eerste trap, daar na komen de baten vanzelf. Spr. hoopte, dat door dit gebouwtje de vreemdeling met nog meer genoegen in Soest zal ver blijven. De heer v. d. Weijer zei, dat in de toe komst het vreemdelingenverkeer in na tionaal verband zal moeten worden ge zien en van bovenaf gedirigeerd zal wor den zonder dat het plaatselijk werk hier bij in het geding komt. Spr. deelde het standpunt van zijn ambtgenoot Bentinck, dat niet de baten voorop moeten staan, doch het de vreemdeling zo aangenaam mogelijk maken tijdens zijn verblijf in ons land. De heer Nikerk memoreerde hoe vroeger in Soest een vreemdeling werd ontvan gen, waarover Van Lennep schreef in zijn Ferdinand Huyck, doch spr. zag aan dit gebouwtje hoe de tijden veranderd zijn. Hij bood de directeur, de heer W. Su- rink, het oude stadszegel van Amsterdam aan, hetwelk op een zilveren plaatj-is gemonteerd. De heer v. d. Brink te Baarn wenste, als naaste buurman, Soest geluk met het nieuwe gebouw en dankte de heer Su- rink voor de grote samenwerking. Namens de stichting Soester Natuurbad sprak de heer Th. Peet onder aanbie ding van een couvert met inhoud, met Weinige uren na de opening van het nieu we verkeershuis werd in hotel „De Gou den Ploeg" de jaarvergadering van „Soest Vooruit" gehouden, onder voorzitterschap van de heer J. G. A. Batenburg, waar voor grote belangstelling bestond. Het jaarverslag van de secretaris, de heer J. J. Hoppenbrouwers, vermeldde een le dengroei van 34, zodat het ledental tot 612 was gestegen. Het verslag van de penningmeester, de heer L. Mook, gaf op de balans een schuld van rond 6090. te zien en een exploitatie-tekort van bij na 3500.Zijn jaarverslag werd goed gekeurd. Hierna kwam de 'heer Haver met een voorstel om het Reservefonds Ijsbaan, welke fonds het bestuur wilde overboe ken naar de gewone rekening, in stand te houden. Na enige discussie werd het bestuursvoorstel echter verworpen. Hierna was het moment aangebroken, dat de heer Batenburg afscheid nam als voor zitter. Dit afscheid viel hem kennelijk zwaar en de heer Batenburg deelde mede, dat hij geenszins wegging omdat het schip, ziende naar de financiën, zinkende zou zijn. Spr. zei, dat het beter was, dat hij heenging wegens zijn gevorderde leeftijd en dat de vereniging er mee gebaat zou zijn wanneer de voorzittershamer in jon gere handen overging. Als candidaat werd gesteld de heer G. Kruyff, welke met algemene stemmen werd gekozen. Het lid van het bestuur, de heer H. de Graaf, sprak hierna de heer Batenburg toe. Spr. memoreerde de 42-jarige loop baan van de scheidende voorzitter en hoe deze de vereniging zag groeien van een vereniging welke feesten organiseer de en van 'n klachtenboek wegens niet geplaatste lantaarns en banken tot een V.V.V. met een directeur en een verkeers huis. „U was de motor van onze V.V.V. en U hebt de voldoening, dat „Soest Voor uit" vooruit is gegaan", zei spr., die ervan overtuigd was, dat men de heer Baten burg zou missen. Namens de vereniging bracht spr. hem grote dank voor hetgee« hij voor de vereniging deed, welk dank woord door de vergadering met krachtig applaus werd onderstreept. De heer De Graaf bood hierna de heer Batenburg het ere-lidmaatschap aan, het welk dankbaar werd aanvaard. Op initia tief van de heer Arn. Brouwer werd staande de vergadering het besluit ge nomen gelden bijeen te brengen voor een huldeblijk, voor welk doel de inzameling gelijktijdig begon en een respectabel be drag opleverde. Vervolgens werden de periodiek aftre dende leden, de heren H. v. Harten en H. J. v. d. Bor herbenoemd. Hierna had de verkiezing plaats van twee bestuursleden, wegens het aftreden van de heren J. Hoppenbrouwers en E. P. Goedkoop. De Horeca-bedrijven stel den de heer C. Haver als candidaat, ter wijl het bestuur als candidaten de heren J. C. M. Smit en J. C. Brouwer had ge steld. In verband met de te houden verkiezing zei drs. W. Jongstra, dat in de V.V.V. ver schillende belangengroepen zijn verte genwoordigd en dat het bestuur hiervan een afspiegeling moest zijn. Naar zijn smaak was 't bestuur dit niet meer en was men van een evenredige vertegenwoor diging afgedwaald. Spr. stelde voor, dat het bestuur en bloc zou aftreden en dat men zich over de samenstelling van een nieuw bestuur zou beraden. Dit voorstel mocht niet worden gezien als een motie van wantrouwen in het bestuur. De heer De Graaf merkte op, dat dit niet aan de orde was en bestreed de me ning van de heer Jongstra. Spr. wees er tevens op, dat enige minuten gele den een voorzitter was gekozen en twee bestuursleden herkozen, zodat het voor stel Jongstra te laat kwam. Er ontspon zich een bewogen en langdu rige discussie, als gevolg waarvan de heer Jongstra ontkende, dat zijn voor stel een motie van wantrouwen was. De De heer Quelle vond het zeer vreemd, dat er hedenavond zo opvallend veel le den van de plaatselijke Horeca-bedrijven waren gekomen. Het voorstel Jongstra werd ondersteund door een 6-tal aanwezigen, waarna bij zitten en opstaan over het voorstel werd gestemd. Daar slechts een 8-tal voorstem mers opstonden, was het voorstel verwor pen, doch besloten werd de stemming opnieuw en dan schriftelijk te houden. Met 43 stemmen vóór en 25 stemmen tegen werd nu het voorstel aangenomen. De heer Jongstra gevraagd naar de om vang van zijn voorstel, zeide, dat hij beoogde, dat het bestuur zich zou bera den of het al of niet zou aftreden. Door de uitspraak der vergadering hiertoe ver plicht trok het bestuur zich enige ogen blikken terug, waarna de heer Batenburg mededeelde, dat het bestuur en bloc zou aftreden. De heren M. van Veeren en P. Tensen vroegen d.it besluit uit te stellen tot Sep tember, doch de heer Batenburg wees deze verzoeken van de hand met de be merking, dat de vergadering de conse quenties nu zelf moest dragen. De heer Batenburg zei verder, dat de bestuursleden persoonlijk zeer onaange naam waren getroffen door dit besluit en het verenigingsbelang hierdoor ernstig zou worden geschaad. Na een voorstel van de heer Van Harten om een vertrouwens-commissie te be noemen, stelde de heer Th. Peet voor, dat een commissie van 5 personen er naar zou streven binnen 14 dagen plannen uit te werken tot vorming van een nieuw bestuur, in welke commissie werden be noemd de heren Batenburg, Kruyff, v. d. Arend, Jongstra en Schutte. De vergadering werd hierna gesloten. De foto's in dit nummer werden verzorgd door Foto „Astra", Soester- bergsestraat 106. B.D.C. B.D.C. speelde in het tournooi, georgani seerd door Dosc te Den Dolder. De Soes- tenaren speelden met 5 invallers en ver loren met 01. B D.C. 5 was op bezoek bij Hertha 2, om aldaar een promotie-wedstrijd te spelen voor een plaats in de res. 3e klasse. B.D.C. 5 deed het buitengewoon goed en won met niet minder dan 70 van Hertha 2, dat in de competitie nog niet geslagen was. K.P.S.—ZON EN SCHILD 3—2. Met een benauwde 32 zege op „Zon en Schild" behield K.P.S. de leiding in de zomeravondcompetitie, gevolgd door Er- dal. Donderdagavond speelt K.P.S. te gen Erdal en deze wedstrijd zal uitma ken wie de beste kansen voor het kam pioenschap heeft. HANDBAL B.D.C.-DAMES. De B.D.C.-dames namen deel aan het door E.M.M. uitgeschreven tournooi te Hilversum. In een poule van 8 elftallen wist B.D.C. de 2e prijs te behalen. De keepster van het tweede elftal viel op door haar verdedigingstalenten. SPORTWEDSTRIJDEN ÉLTHETO-BAZAR. Onder grote belangsteling vonden Zater dagmiddag, in het kader van de Eltheto- Bazar, sportwedstrijden plaats. De met spanning tegemoet geziene voet balwedstrijd tussen de Kerkeraad en de Jeugdraad werd door de Kerkeraad ge wonnen met 43. Het was een zeer geanimeerde wedstrijd, welke door de talrijke toeschouwers met grote interesse werd gevolgd. De aanvoerder van de Kerkeraad over handigt de aanvoerder van de jeugdraad een vaantje. De resultaten van de kinderwedstrijden waren als volgt: Hardlopen Meisjes-Jongens 6-7 jaar: 1. Hannie Hogeveen. 2. Annie Fennema. 3. Joke Ruttenberg. Meisjes 8, 9 en 10 jaar (50 M.) 1. Tine van Rij. 2. Nel Starink. 3. Else Mann. Meisjes 11, 12 en 13 jaar (50 M.) 1. Ali v. Essen. 2. Beppie van Schaik. 3. Lenie de Bruin. Jongens 8, 9 en 10 jaar (50 M.) 1. Hennie van Rouwendaal. 2. Gerrit de Bree. 3. Geert Smid. Jongens 11, 12 en 13 jaar (50 M.) 1. Wim v. d. Kraats. 2. Gerard de Haan. 3. Co Kramer. De estafette-wedstrijden over 4 x 50 M. hadden het volgende resultaat: Jongens: 1. Da Costaschool. 2. Groen van Prmste- rerschool. 3. School Driehoeksweg. 4. School Hees. Meisjes: 1. Da Costaschool. 2. Gr. van Prinstererschool. 3. School Driehoeksw. 4. School Hees. De korfbalwedstrijd tussen de school van de Driehoeksweg en de Da Costaschool werd door eerstgenoemde gewonnen met 3—0. PROCESSIE IN PARK NIEUW-MARIëNBURG. Zondag zal de jaarlijkse Sacraments-pro- cessie in het park Nieuw-Mariënburg plaats vinden. Het aanvangsuur is dit maal gesteld op 3.30 uur. GESLAAGD. Onze plaatsgenoot, Mr. C. Brouwer, slaag de te Amsterdam voor het candidaats- examen Theologie. LAATSTE KANS. Tot drie maanden voorwaardelijke gevan genisstraf met een proeftijd van drie jaar, veroordeelde de Utrechtse Politierechter C. v. L. alhier wegens verduistering van een bedrag van 500.Voorts werd hem een boete van 20.subs. tien da gen hechtenis opgelegd. „Deze straf is eigenlijk te laag, gelet op de omvang van het misdrijf", merkte de Officier van Justitie bij het stellen van zijn eis op. „Maar ik wil deze jongeman, die nog niet eerder veroordeeld is en over wie een nogal gunstig rapport is uitgebracht, nog een kans te geven". De Politierechter hoopte, dat de verdach te deze gelegenheid goed zou benutten. DUIVENSPORT. Zondag werd een wedvlucht gehouden vanaf Quievrain. Afstand 226 K.M. De duiven werden gelost te 7.40 uur met N.O. wind. De vereniging „De Zwaluw" nam deel met 242 duiven. De eerste duif arriveerde 11.38.56. Snelheid 947,96 M. per minuut. Laatste prijsduf 12.7.57. De uitslag was J. v. d. Brink 1 22 37 58. H. Gorissen 2 4 7. A. Snijders 3 57. Sj. Rijksen 5 21 44. H. Onwezen 6 43. J. Rauch 8. Mevr. G. Brink 9 49. K. Keja^ 10 11. J. Knoops 12. A. van Slooten 13 50. L. van Klooster 14. G. Visser 15 52. W. Krijt 16 41. A. Donselaar 17 28. N. van Veen 18 27. R. J. de Schiffart 19. A. Dor- restein 20 35 46 53. A. Rijksen 23 31 38 42 45. N. van Fulpen 24 39. C. Coerman 25. P. Wolfsen 26 51 56. J. v. d. Brakel 29 32 48. P. de Bes 30. J. v. d. Belt 33 34 60. C. van Soest 36. V. Reierse 40. J. van Maurik 47. A. v. Kooij 54 61. J. Raven horst 55. J. C. van Breukelen 59. De Vereniging „De Vriendschap" nam deel met 180 duiven. Aankomst eerste duif 11.40.4 uur; aankomst laatste prijs- duif 12.8.26 uur. De uitslag was: J. Rijnders 1 42. G. Hooij- er 2 31 41. Jac. Stalenhoef 3. W. Nieuwen- huis 4 9 10 13 32 34 38 40 43 44. G. Sukel 5 45. J. Gaasbeek 6. E. van Daat- selaar 7. Z.K.H. Prins Bemhard 8 18 20 21 25 35 36. P. J. Bos 11 28 29. G. v. d. Broek 12. R. Koster 14 15 23 30. E. Veer man 16 27. J. Mets 19. C. Dijkman 22. F. Groenestein 24. M. Bergers 26 39. W. Roest 33. J. Hodde 37. JPBRENGST RODE KRUIS COLLECTE. De inzamelings-campagne, welke de afd. Soest van het Rode Kruis vorige week alhier heeft gehouden, heeft opgebracht een bedrag van 3370,36. IEROPENING JEUGDHERBERG „DE HEIDEBLOEM". Onder grote belangstelling is Zaterdag avond de jeugdherberg „De Heidebloem" aan de Bosstraat in gebruik genomen, nadat deze verbouwd en gerestaureerd is. Nadat de vlag was gehesen door de Bur gemeester, werd, in het moderne dagver blijf, met enige toespraken deze weder- ingebruikneming gevierd. Mr. J. C. Tupker, voorzitter van de Ned. Jeugd Herberg Centrale, memoreerde hoe vele jeugdherbergen verwaarloosd en uit gewoond zijn en dat de restauratie en ver bouwing van deze Soester jeugdherberg veel vreugde bij het bestuur verwekt. Het jeugdherbergwerk verdient de be langsteling van jong en oud Nederland, aldus spr., die tevens mededeelde, dat de N.J.H.C. volgend jaar haar 25-jarig be staan hoopt te vieren. Spr. schetste het jeugdherbergwerk als 'n instelling, waar in binding wordt gelegd tussen de jeugd van alle rang en stand, een binding, die van grote waarde is voor volk en land. In Nederland vinden in de 50 jeugdher bergen per jaar 400.000 overnachtingen plaats, waaronder 25 °/o door buitenlan ders, terwijl de buitenlandse jeugdher bergen 120.000 overnachtingen van Ne derlanders boekte in 1952. De heer W. Oosterlee, raadsadviseur van het Ministerie van O. K. en W„ sprak in zijn gelukwens over het belangrijke feit, dat de N.J.H.C. zonder overheidssteun werkt. De Burgemeester van Soest deelde mede, dat H.M. Koningin Juliana 25.voor deze Soester Jeugdherberg heeft geschon ken voor het fonds tot betaling van het meubilair, welke was voorgeschoten door het hoofdbestuur. De heer Tupker dankte hiervoor en zei- de, dat Prinses Beatrix sinds een jaar als trekster is ingeschreven. Namens de Ned. Jeugd-Gemeenschap sprak de heer N. J. Peters uit Amster dam, waarna door het muziekgezelschao, onder leiding van Maarten Kooy, met een Boeren-cantate van J. S. Bach, de heropening besloten werd. BURGEMEESTFR reikte onderscheidingen uit. Vrijdagavond Jrd in de raadszaal door de Burgemeester aan 37 Soestenaren die deel uitmaakten van de Nederlandsche strijdkrachten in Indonesië, het ere-teken „Voor Orde en vrede" uitgereikt. In een korte toespraak herinnerde de Bur- meester aan het militaire optreden in In donesië en aan de opdracht aldaar orde en vrede te brengen. Hij reikte het eremetaal met de oorkonde uit aan J. j v <j. Berg, J- Berkhof, H. A. Bluenkens C G- Blokland, J. Borstel, H. J. Bosman A P v- Breukelen, A. v. d. Brink, J. j Broek, H. v. Es, G. v. d. Flier, G. H. Galjart, J- J- Hoppenbrou wers, J. Jekel, j. v. d. Kamp, J. v. Kas teel, J. Kraaijenhagen, F. N- de Lange, H. P. Majoor, R, A. P- v. d. Meulen, J. Overeem, J. Pas, H. M. v. Putten, II. J. Rasch, G J. Ribberink, G. Roorda, P. Schuur, F Segers, H. Starink, H. H. Stil, A. P, Stuivenberg, J. Sukkel, H. Ver- wey, F. J. Versteijne, B. Versteeg, C. v. Willigenburg en D. v. d. Wijngaard. BENOEMD. Per 1 Juli is tot agent van politie alhier benoemd de heer P- X Drost, thans Wachtmeester der Marechaussee te Zun- dert. KOREA-STR1JDER terug. Op 16 Juni zal weer een Soester Korea- strijder huiswaarts keren. Het is de heer J. C. Hollestelle (Ferdinand Huycklaan 20), tijdelijk reserve 2e Luitenant bij de Infanterie. Hij is met het m.s. „La Mar- seillaies" op 17 Mei uit Yokohama ver trokken. HARING VOOR ONZE KONINGIN. Gistermiddag werden aan H.M. Koningin Juliana op het paleis Soestdijk 2 oranje geverfde tonnetjes nieuwe haring aange boden door de Burgemeester van Vlaar- dingen, Mr. J, Heusdens. In de deputatie, die de haring ten paleize bezorgde, be vonden zich de schipper van de Vlaar- dingen 70, de heer P. Keus, die deze ha ring had gevangen, alsmede de opper- rijkskeurmeester van Vlaardingen, de heer W. Dom en de reder van de Vlaar dingen 70, de heer Kwakkelstein. De Koningin ontving het gezelschap har telijk en informeerde naar de haring vangst in het algemeen en naar de plaats waar de meegebrachte haring was ge vangen. H.M. nam voor Prinses Wilhelmina, die dezer dagen ten Paleize Soestdijk ver blijft, eveneens 2 tonnetjes haring in ont vangst. Bij de aanbieding waren a: N. Smith-Avis, particulier W. J. Baron van Heecker caten, particulier secretaris Koningin. DAMVERENIGING „DE V De uitslagen van de in competitie gespeelde weds alsvolgt: J. v. d. BroekJ. G. RoestJ. v. d. Tuyl 2 J Kentin 20. A. Roest J. W. OomsJ. v. Gemert let—C. v. Es 1—1. G. Lie d. Broek 20. J. Abbel- 11. E. SchaffelaarJ. v. DIERENBESCHERMING O Twee koeien, lopende in et den op een gemene mani gebonden, namelijk door van de ene vast te binden poot van de andere Een van opzettelijke dierenkw Een herder was met een geveer honderd schapen k< Breukelen op weg naar Soest werd overnacht. Het een schaap bij was met een welk dier deze weg hinkei afleggen. In overleg met dit schaap met haar lam De inspecteur controleerc wagens, palingventers (op nier van doden) en de stal wagenkamp. Door de politie werd pro gemaakt tegen een militair op brute wijze herhaald' borst schopte. BEGIN VAN BRAND IN Als voorbijgangers niet h: pen was ook de tweede blo ze gemeente bezit in vlan Vrijdag zagen voorbijgange rook opstijgen, waarna z blusten. Zoals wij hebben gemeld andere blokhut door onbs door brand verloren gegaa AUTO RAAKTE BOOM. In de nacht van Zondag op een automobilist wel er; zijn toen hij op de Midde zijn auto langs een boom hoogte van het perceel Heins troffen politieagent gehavende wieldop aan, stukken hout, kennelijk de treeplank van de oi De boom was eveneens ge Met grote vreugde ge ven wij kennis van de geboorte van onze doch ter die bij het H. Doopsel de namen ontving van W. Th. M. Schunselaar. H. Schunselaar- Bruens. Soest, 7 Juni 1953. Koninginnelaan 10. Tijdel.Nieuw-Mariën burg, Kamer 33. MevT. Detmers, Oranje- laan 39A. vraagt voor di rect MEISJE voor de och tenduren. Aanm. vanaf Woensdag 7-9 uur. HERENFIETS te koop, zeer goed onderhouden. Compleet. Schoutenkampweg 5. Wasserij „Soesrtdijk", Beetzlaan. 2, vr. MEISJE voor de mangelafdeling. Te koop beste BIGGEN en jonge hanen. Dorre- steinweg 50- WERKSTER heeft nog een dag vrij. Br. no. 80 advertentiebureau Esed, Van Weedestraat 7. Gevraagd door heer ZIT- SLAAPKAMER of zol derkamer zonder pen- sion. Br. no. 605 bureau Soester Crt. De Genestetlaan 15 houdt Woensdag en Don derdag MEISJE gevraagd voor hele dagen, in gezin met kinderen. Goed loon. Mevr. Schrijvers. De Ge- nestedlaan 9. Te koop prima SIM PLEX-TANDEM. zeer geschikt voor hulpmotor, f 98.Laanstraat 14. Gevraagd flink MOR GENMEISJE in klein gezin (Soest-Zuid). Br. no. 608 bur. S.C. VRIEND (INN) EN, wel licht Uw levenspartner, door Corresp.club „Con tact", Box 140, Leiden. Duizenden leden. Vraagt gratis folder. (4-wiel. duwwagen) in bruikleen, te huur of te koop gevraagd. Aanb. onder nr. 606 bur. S.C. Gevraaj in dienst Moet n M.U.L.C Genege control* Sollicit: laris, no. 604 nauwkeurig volgens dok tersvoorschrift en prima passend, desgewenst zoekt vo voor de Zijn gezii gen ev. Liefst oi Aanbiedi Te huur gevraagd door jongeman ongem. ZIT- SLAAPKAMER of al leen slaapkamer. Br. no. 607 bureau S.C. Te koop wegens vertrek mooie kloosterfauteuils en tafeltje en vloerkle den, eiken eetkamer ameublement. Bosstraat 2, Soest. Soestd Aanmelden TE KOOP D.K.W.-mo tor, in prima staat. C. Klein, Korteweg 11. MEVROUW. Is uw pan stuk. Geen nood. Leer touwer last alles. Eén gaatje 15 ct., 2 gaatjes 25 cent, 3 gaatjes 30 ct. Leertouwer, Molenstraat 137, telefoon 2106. of hebt U na de schoon hoekje vrij gekregen? Dan past daar precies zo'n van Kerkstraat hoek Kerkdwarsstr. -

Soester Courant | 1953 | | pagina 2