Ichowuikcr. LOCOMOTIEF De moeilijkheden in Indonesië. Stuurloos? De grote feesten te Soesterberg, Van week tot week in Soest. PIANO VERHUUR Autorijlessen Autorijschool D. Engel SOEST. IN DE HOEK. Koopt in Soest onze Zomerschoenen tegen ongekende lage prijzen aan te bieden. Stichtsche Schoenenhuizen fUGERS RIJWIELEN VRIJDAG 12 JUNI 1953. 31e JAARGANG no. 44. SOESTER OURANT Abonn. per kwart, 1.85 - per post 2.00 Verschijnt iedere Dinsdag en Vrijdag. UITGAVEDRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIEVAN WEEDESTRAAT 35 TELEFOON No. 2566 POSTGIRO No. 126156 Alleen on-vrije landen kennen geen ka binetscrisis. En waar Indonesië een sou- vereine staat met burgers is, kent het dus crises. Op het ogenblik beleeft het er weer een en hoewel de ministers-wisseling niet van zo héél groot belang is, geeft zij een ongezochte .gelegenheid ons eens bezig te houden met het land, „dat zich als een gordel van smaragd slingert om de eve naar". Het gaat met smaragden als met hoge hoeden je moet ze leren dragen. Indonesië heeft het eigenlijk slecht ge troffen met z'n intrede als zelfstandige staat in de handeldrijvende wereld. Het land moet bestaan van zijn buitenlandse handel en we hebben in ons eigen land kunnen zien welk een bekwaamheid, wel ke offers en welk een doorzettingsvermo gen het vergt om de huishouding in een verwaarloosd en uitgeput land weer op te bouwen. Zoals wij broodgraan moeten invoeren, moet Indonesië rijst importeren. Het moet die rijst betalen, maar door verschillende oorzaken is de rijst slecht te krijgen en dus duur. Door andere oorzaken is de prijs van ver schillende Indonesische uitvoerproducten achteruit gelopen. Wat is daar tegen te doen Proberen met dezelfde kosten meer voort te brengen. Bij iedere mond die eet, bevinden zich twee armen die kunnen werken. En behalve harder te werken komt het er vooral op aan doel matiger te werken. Waarbij dan nog een derde factor komtwerken in een rus tige sfeer. Geen stakingen om de haver klap, geen roofovervallen op ondernemin gen, maar dan ook een binnenlands be stel', dat aan iedereen zo goed mogelijW het zijne geeft. Hoe weinig de doorsnee Nederlander indertijd ook afwist van Ned- Oost-Indië en nu nog van Indonesië, dit weet hij toch wel, dat het met al die din gen die we hierboven noemen, nu niet zo heel ideaal is. Een land, dat langzaam maar zeker rijp wordt voor het communisme zou men zeggen. Maar dat geloven we toch met. Het communisme verliest er gedurig meei aanhang en één van de oorzaken daarvan is, dat we hier de tegenstelling groots grondbezitter-pachtboer missen, die b.v. in China zulk een machtige bondgenoot van de revolutionnairen was. Het boerenbedrijf is een keuterbedrijf, misschien niet van genoeg omvang om het landbouwersgezin een behoorlijke le vensstandaard te verschaffen, maar het is zelfstandig. Voeg daarbij nog de sterke inslag van het godsdienstige leven, die zich niet met de communistische geesteshouding verdraagt, dan geloven we niet, dat er inwendige factoren zijn, die in de richting van Mos kou of Peking werken. Uitwendige factoren kunnen gaan wer ken. In Achter-Indië is het communisme nog een actieve bedreiging en hoewel een gewelddadige infiltratie van de re publiek zeker geen schijn van kans zou maken, het valt erg te bezien of de In donesische leiding niet zou bezwijken voor een handelsoffensief. Goedkope rijst en andere nodige dingen aanbieden en de uitvoer van Indonesië duurder afnemen dan de huidige klan- De Indonesische regering gaat er altijd nogal prat op in het conflict Moskou- Washington „neutraal" te willen zijn en ze meent sterk genoeg te zijn die onaf hankelijke houding te kunnen bewaren. Maar een onafhankelijke houding is al leen mogelijk wanneer een land sterk is en een voorwaarde daarvoor is op z n minst een regering en een volksvertegen woordiging, die weten wat ze willen. Als we Nieuw-Guinea uitzonderen, dat ze wel willen, weten beiden alleen wat ze niet willen. Tot nu toe bestaat het parlement uit een aantal aangewezen, dus niet gekozen, le den. Misschien dat het in 1954 tot ver kiezingen komt. Maar zullen die leden dan gekozen worden door ten minste een enigszins politiek onderlegd kiezerscorps ERKENDE PHILIPS RADIO SERVICE V.WEEDESTR36» SOESTDIJK TEUPW92 Nieuw gebouw dikke ruit, Heel veel licht kost een duit 1 Veel gepraat tekening, Wijziging berekening Aanbesteed - waar zal 't staan Rosarium vlak vooraan Bij Stadhuis Postkantoor, Steenhoffstraat bus rijdt voor Bouwen maar niet te snel, Maand of vijf 't komt er wel Nu is 't klaar open maar, Glaspaleis heus en waar Toespraken bewondering, Gouden Ploeg Vergadering Woord van dank president, Afscheidswoord parlement Nieuw bestuur ten dele maar, Soest Vooruit rondom klaar Incident wantrouwstem Horecaf drukt op rem Oud bestuur nieuw bestuur, Geen bestuur wie aan 't stuur Hé, rijdt Soest „achteruit" Wie betaalt spiegelruit A. E. VAN EEDEN. Tot nu toe is de partij van Sjahir de enige geweest, die, langzaam en gedurig werkende, haar ideeën, zij het in betrek kelijk kleine kring, verbreidde en een zakelijke politiek aanbeveelt tegenover de vaak romantische, vaak persoonlijke politiek van de aangewezen afgevaardig den, van de ministers en van de presi dent zelf. Maar wat voor nut heeft het een meer doeltreffende politiek te willen voeren als de uitvoerende organen niet alleen ontoereikend zijn, maar bovendien nog veel te weinig voor hun taak berekende mensen tellen. Toen de kroningsfeesten in Engeland wa ren afgelopen, schreef een krant, dat de werkelijkheid een dag met vacantie was geweest. Hoe werkelijk de Indonesische revolutie ook moge zijn geweest, hij schijnt voor veel Indonesische politici geen ander doel te hebben gehad dan die andere werke lijkheid, hun landgenoten een goed en een veilig bestaan te geven, zo lang mo gelijk met vacaritie te sturen. Het actieve Comité „Aanbieding Hulde blijk aan de Kon. Luchtmacht" is metf haar werkzaamheden zover gevorderd, dat er enige tekening in het programma begint te komen. Zoals men in reeds eerder verschenen be richten heeft kunnen lezen, maakt Soes terberg zich op om zich in feesttooi te steken. Noemen wij allereerst de monu mentale erepoort, welke geplaatst zal worden aan het begin van de Veldmaar schalk Montgomeryweg, welke poort rijk versierd en met schijnwerpers verlicht zal worden. Vervolgens de Rademaker- straat, die geheel geïllumineerd zal wor den met bijna 4000 lampen of 1200 me ter kabel. Deze straat en voorts de Kamp weg en de weg naar de vliegbasis krij gen een passende versiering. Op 29 Mei hebben de 2de voorzitter en de secretaris, die Generaal J. C. Snijders persoonlijk gekend hebben, een bezoek gebracht aan het atelier van de beeld houwer Wong te Roermond, om de buste van de Generaal in klei geboetseerd te bezichtigen. Het ontwerp was zeer ge slaagd en de gelijkenis was treffend. Het groen marmeren voetstuk, waarop het op schrift reeds was aangebracht in bron zen letters was gereed. Uit alles bleek, dat het comité met deze uitvoerende kun stenaar een gelukkige keuze heeft gedaan. In deze dagen van voorbereiding blijkt, dat „Soesterberg" en de Kon. Luchtmacht goede vrienden zijn, gezien de buitenge wone samenwerking, die allerwege in de ze tijd tot uiting komt. In overleg met de Voorlichting van ons Koninklijk Wapen is overeengekomen, dat het comité in grote oplage een eigen feestgids zal uitgeven. Voor wat de eigenlijke vliegfeesten be treft, luidt het programma alsvolgt Op 1 Juli plechtige opening van de fees ten door een kranslegging bij het Mo nument van de gevallen Vliegers door de Chef Luchtmachtstaf, Generaal Aler. Hierbij is de Kon. Luchtmachtkapel in gala-uniform aanwezig, terwijl de kinde ren der scholen een zanghulde brengen, onder leiding van de heer Wegman. Ook nabestaanden van gevallenen zullen in de gelegenheid worden gesteld bloemen te leggen bij het monument. Tevens heeft die dag een rondvlucht plaats boven Ne derland door militaire formaties. Na de kranslegging zullen onderscheidin gen bekend worden gemaakt. Deze kranslegging vindt plaats te 15 uur. Na deze plechtigheden is er voor geno digden gelegenheid de vliegbasis te be zichtigen. Van 17 tot 19 uur is er receptie, te geven door de Chef Luchtmachtstaf in de gar- nizoens-ontspanningszaal aan de Kamp- we£- 1 Op 2 Juli zal er een corpsdinen plaats vinden voor officieren, res. officieren en reünisten. Op 3 Juli als óp 2 Juli, maar nu vdor onderofficieren, res. onderofficieren en reünisten met hun dames. 4 Juli is de dag voor Soesterberg. Dan zal namelijk het Huldeblijk van de Soes- terbergse Burgerij door de Burgemeester, mr. S. P. Baron Bentinck, in het gebouw aan de Kampweg aan de Luchtmacht worden aangeboden en overgedragen. Dit zal plaats vinden te 14.30 uur. Ook bij deze plechtigheid is de muziek kapel aanwezig en zullen de schoolkin deren een zanghulde brengen. Na de onthulling wordt een ieder in de gelegenheid gesteld het borstbeeld te be zichtigen. Op 16 Juli heeft de generale repetitie plaats voor 18 Juli. Dan volgt 18 Juli. Op deze dag hebben van 15 tot 18 uur de grote Nato vliegwed strijden plaats en zullen velen hun kun nen tonen. De Luchtvaarttentoonstelling, welke we derom door de Chef van de Luchtmacht staf zal worden geopend, zal plaats vin- U BEHOEFT NIET BUITEN SOEST TE GAAN, om Uw bril desgewenst binnen het uur gereed te hebben. In onze speciaal optiek-afdeling, met een geheel automatisch en modern ingerichte werkplaats, worden alle reparaties en re- ceptwerk deskundig en snel uitgevoerd Tevredenheid is onze reclame. BIRKSTRAAT 2 TELEF. 2874 De speciaal optiek-zaak ter plaatse met de grootste sortering. Z.F. leverancier. Glasbrilspecialist. den van 25 Juli tot en met 8 Augustus, Zondag 2 Augustus is eveneens een hoog tijdag. Dan heeft de Benelux ralley plaats van sportvliegers. Ook dit is een inter nationaal gebeuren. Op 5 Augustus zal de nationale Jeugd- luchtvaartdag plaats vinden, waarop alle bekende modelvliegers hun prestaties zul len tonen. Verder hebben nog vele sport evenementen in Soesterberg plaats. We noemen hier een grote turn- en athle- tiekwedstrijd door een dames atletiek vereniging, een wielerwedstrijd voor ama teurs, een voetbalwedstrijd tussen het Luchtmachtelftal en naar wij vernemen een regionaal elftal uit de provincie Utrecht. Voorts een winkelweek voor de Soester- bergse middenstanders en etalage-wed strijden. Op 20 Juni een grote feestavond in het gebouw aan de Kampweg, waaraan een groot bal is verbonden. Gedurende de winkelweek zijn aan de verkoop diverse attracties verbonden. Het kan niet anders of Soesterberg zal in de periode van 1 Juli tot en met 8 Augustus landelijke belangstelling ge nieten. Het blijkt zelfs, dat van over on ze landsgrenzen belangstelling bestaat voor de komende feesten. Voorwaar een unieke gelegenheid om met het allernieuwste op luchtvaartge bied kennis te maken. Als de weergoden met ons zijn zullen tienduizenden de bakermat van Neer- lands luchtmacht bezoeken. Vorige maal schreven we, dat vreemde passanten wel de indruk moesten krijgen, dat er hard gewerkt wordt in Soest als zij de graverijen op de Vredehof straat en Torenstraat zien. Die indruk zal wel gevestigd zijn, doch de doorrijdende automobilisten kregen ook nog een andere indruk van Soest, 'n indruk welke niet gunstig is voor onze gemeente, doch waaraan we part nog deel hebben. We hebben hier het oog op de Toren straat. Zoals bekend wordt in deze straat riolering gelegd en wordt de hoognodige verbreding aan deze weg gegeven. Het doel juichen we zeer toe, doch over de uitvoering van dit werk heerst grote ontevredenheid bij de in de Torenstraat wonende winkeliers, de politie en bij de wegverbruikers. Tot voor een week bleef de Torenstraat voor het verkeer open gesteld en moesten auto's en motorrijwielen laveren tussen hopen zand, die tot op anderhalve meter op de rijweg lagen. De wielrijders, die, voorheen toch al wei nig ruimte hadden om het vege lijf te bergen, vluchtten toen de zandhopen maar in. Het verkeer uit de richting Amersfoort, achter de toren "óm, vond in de Kerkstraat bovendien een dichtge maakte „uitholling overdwars", welke een flinke kuil over de gehele wegbreedte vormde. De woorden welke automobilis ten zeiden, als hun wagens door deze kuil werden gevoerd, zijn niet voor her haling vatbaar, doch het woord Soest werd er ook menigmaal bij gezegd. De zandhopen en de uitholling, diepe sleu ven aan de linkerzijde van de straat, om gekapte bomen en brandslangen dwars over de weg waren nog niet voldoende, want des nachts werd dit hele „slagveld" niet met rode lampen afgezet. Dat er geen ongelukken gebeurd zijn schrijven we maar toe aan de stuur kunst van de weggebruikers. Nadat Vrijdag een hoge ambtenaar van Rijkswaterstaat, als gevolg van de klachten der politie, de toestand ter plaat se had bezien, werd Zaterdag de helft van de Torenstraat voor het verkeer af gesloten en via de Stationsweg geleid. Inmiddels werden ook lantaarns geplaatst, die 's nachts met rood licht op de ge vaarlijke toestand wijzen. 2SGEIS per dag per maand Reparatie. Verkoop De winkeliers, die met zoveel vreugde de eerste spa in de grond zagen stekeny zijn hevig teleurgesteld over de wijze waarop deze werkzaamheden worden uit gevoerd. Trottoirs werden weggebroken en rioleringsbuizen werden geplaatst op het nog resterende deel van de stoep. De klanten worden via een smalle plank over de diepe geul geloodst en een en ander werkte en werkt niet mee aan een geanimeerd winkelbezoek. Het tempo der werkzaamheden bevalt de winkeliers ook maar matig en zeer som bere voorspellingen als„dat duurt de gehele zomer nog" worden algemeen ge deeld. Soest Vooruit kreeg een nieuwe behui zing, welke grote belangstelling zal trek ken. Men kan omtrent de architectuur verschil van mening hebben, doch om trent het interieur niet. Het is smaakvol en zeer efficiënt ingericht en dit kan er alleen maar toe bijdragen, dat het vreemdelingenbezoek groter wordt. Overigens heeft de Burgemeester, bij de opening van dit gebouwtje, een visie op goed vreemdelingenverkeer gegeven, wel ke nog al eens uit het oog wordt verloren. Hij wees op de commerciële Hollandse inslag en zei, dat men bij het vreemde lingenverkeer niet op de eerste plaats aan de baten moet denken. Ons land moet leren gasten met genoe gen en plezier te ontvangen en te ver zorgen en daarna komen de baten van zelf, zei onze Burgemeester, die uit er varing weet, hoe men in andere landen gasten verzorgt. De heer E. v. d. Weijer, Burgemeester van Bunnik, haakte op deze woorden in en zei, dat wij onszelf kunnen propage ren als een beschaafd land, een land waar men geen stenen naar auto's gooit, in dien we onze vreemdelingen zo aange naam mogelijk ontvangen. Daarbij wees de heer v. d. Weijer op de grote opvoed kundige waarde voor ons eigen volk en voor onze eigen jeugd, om te leren zichi fatsoenlijk te gedragen tegenover vreem den. Inderdaad het is goed het vreemdelin genverkeer niet als industrie te zien en niet alleen aan inkomsten en deviezen te denken. Het is al bedroevend genoeg, dat Amerikanen in Amsterdam door hand langers van 4e rangs hotelletjes worden besprongen en dat de kinderen in Mar ken en ook in Spakenburg het traditio nele geldgebaar maken als ze gefotogra feerd worden. Onze V.V.V., dat het niet van buiten landse doch van binnenlandse gasten moet hebben, moge zich wel eens bera den, of zij niet meer bekendheid aan Soest als gemeente moet geven. De fol ders met onze heide- en duincomplexen, ons natuurbad, ons spreukenhuisje enz. hebben nog niet bewerkt, dat Soest in Nederland bekend is als een gemeente van 24000 zielen Soest is in zielental de 5e plaats van de provincie Utrecht, doch het is een erg bescheiden plaats. We kregen minder woningen toegewezen dan ons toekwam en het duurt al vele jaren dat we wachten op een verbetering van de hoofdweg. Hoe lang geleden ging het eerste verzoek weg tot verbetering en verbreding van de Torenstraat Hoevele verzoekschriften zijn naar Rijks waterstaat gegaan omtrent bomen langs de hoofdweg, die een sta in de weg zijn en het' zonlicht belemmeren Waarom is ons politiecorps kleiner, dan dat van de gemeente Baarn, dat kleiner in zielental en oppervlakte is We geloven dat dit alles terug te bren gen is tot een te bescheiden zijn en om dat de rest van Nederland niet weet hoe veel inwoners wij hebben en hoeveel stemmen wij leveren bij de verkiezingen. Vorig jaar waren het twee radio-com mentators, die, in een bespreking van de verkiezingsuitslag, tot elkaar zeiden „Wist jij dat Soest zoveel inwoners had Een van hen, Mr. J. Derks, woont in Utrecht, 18 kilometer hier vandaan. Aan de Soester Sportweek denken we met genoegen terug. Toen die week werd geopend zei de Burgemeester „Ieder die Soest kent, weet hoeveel moeite het heeft gekost, dit alles te organiseren". Zo is het inderdaad, het heeft heel veel moeite gekost, meer dan buitenstaanders weten. Voor deze moeite is een woord van waar dering op zijn plaats aan de heren Van Schaf felaar, Scholtmeijer, Groart, Ten Broek en dr. Schutte, die, samen met vele ongenoemde medewerkers, een ge varieerde week hebben georganiseerd, welke een traditie zal worden. Onze Burgemeester demonstreert telken male, dat hij Burgervader is en zijn me deleven met alles wat er gebeurt in onze gemeente is daadwerkelijk. Practisch al le sportgebeurtenissen woonde hij bij en tussen de bedrijven door opende hij Za terdagavond ook nog onze Soester jeugd herberg, om daarna de Soester Sportweek te sluiten. Vele Soestenaren zouden we het grote gemeenschapsgevoel toewensen, dat onze Burgemeester doorlopend demonstreert. In de sportweek waren het „De Duinkik kers, die er het slechtst zijn afgekomen. De leden van deze jonge vereniging ko.n- den in de gezamenlijke sportmars moeiliik zwemmend uitkomen en daarom kwamen zij ook te voet, doch zij werden door me nigeen niet herkend als „kikkers". Erger was het, dat hun eerste competitie wedstrijd, welke in deze sportweek viel, geen doorgang kon vinden doordat de bond het koude water-terrein afkeurde en dat voor de volkszwemwedstrijden die gehouden zouden worden, wegens het slechte weer te weinig animo bestond en daardoor geen doorgang kon hebben. Binnenkort nemen de „Duinkikkers re vanche en wordt aan hen de orga nisatie van nationale zwemwedstrijden toevertrouwd. Nieuweweg 97 Telefoon 2543 Gediplomeerd instructeur. INVITATIE-TOURNOOI BILJARTEN. Onder auspiciën van de biljartvereniging „Centraal" werd Vrijdag, Zaterdag en Zondag een invitatie-tournooi gehouden in café „Centraal" alhier. In dit tournooi, waaraan 8 sterke spe lers deelnamen, heeft het aan spanning en goed spel niet ontbroken. Dezelfde dag, dat in de dagbladen het vinden werd gemeld van het in 1936 ver moorde 7-jarig Rotterdamse meisje, kreeg ik een verhaal te horen, waaruit bleek, dat leden van het sombere gilde, waar uit de moordenaars voortkomen, die mis daden bedrijven als hier bedoeld, ook in ons dorp weer op pad zijn. Het betrof ditmaal voorstellen aan een meerderjarige dame en daarom helaas niet strafbaar. Doch wat doet zo'n individu wanneer zijn bedoelingen bij meerderja rigen niet lukken Het is te betreuren, dat de dame zo hef tig verontwaardigd was, dat zij er niet aan dacht de politie te waarschuwen. Dan had de politie deze „gentleman" le ren kennen en dit soort mensen kennen is voor onze politie alles waard. Vooral voor onze kinderen. De tijd van het veel buiten spelen en wandelen is weer aangebroken (hoop ik) en dus ook weer de tijd, dat dit soort „heren" op stap gaat. Wapent Uw kinderen hiertegen, licht ze voor, prent ze in onder geen enkele be lofte, hoe mooi ook, met iemand mee te gaan. Richt ze af om te gillen, lawaai te maken en om de politie te schreeuwen, wanneer een vreemde ze aanraakt of te kleverig is. Laten wij bovendien allen, niemand uit gezonderd, afspreken waakzaam te zijn. Geef Uw ogen de kost, wees attent. Onze politie staat hier, zonder ons aller hulp, practisch machteloos. Wanneer U iets ziet, dat U niet helemaal recht door zee lijkt, waarschuw dan de politie. Speel als het moet zelf voor de tective, tot vakmensen Uw werk kunnen overnemen. Ons dorp moet voor onze kinderen veilig zijn en blijven. H. OEKMAN. Ter bevordering van de actie hebben wij besloten Soesterbergsestraat 30 Telefoon "2454 's Woendagsmiddags GEOPEND. De Soestenaar R. Stalenhoef bleek reeds van de aanvang af tot de kanshebbers voor de eerste prijs te behoren, evenals de heer Vink uit Tiel, die Vrijdagmiddag met een gemiddelde van 20 R. Stalenhoef van de ereplaats verdrong. De Soestenaren Verkerk en Voskuilen werden Vrijdag door Stalenhoef overwon nen, terwijl Vink met Versteeg en Ver kerk afrekende. Van de Heide uit Baarn en Koppel uit Leeuwarden bleven tot en met Vrijdag de koplopers goed volgen, evenals de Hilversummer Damman. Ook Zaterdag en Zondag ontbraken de spannende partijen niet. Stalenhoef werd winnaar van Damman na een zeer span nende strijd, terwijl ook Vink geen steek liet vallen. Toen de einduitslag van dit tournooi werd opgemaakt bleek, dat zowel Stalenhpef als Vink niet alleen ongeslagen waren, doch beiden 1800 caramboles hadden ge scoord in 93 beurten. Dit feit, uniek in de biljartwereld, was oorzaak, dat de laat ste partij Stalenhoef-Vink Zondagavond onder grote spanning tegemoet werd ge zien. Evenals op de vorige dagen was de be langstelling van kenners en kijkers groot. Stalenhoef ging goed van start en had in 2 beurten reeds 93 caramboles bijeen tegen Vink 3. Terwijl Stalenhoef afzakte herkreeg Vink zijn moed terug en toen Vink na de 8e beurt een serie van 80 maakte en even later nog een van 85, was het pleit spoe dig ten gunste van de Tielenaar beslecht. Ir. P. Ilmer uit Amersfoort besloot dit tournooi met een woord van hulde aan „Centraal" en reikte de prachtige prijzen uit. De eindstand werd 1. Vink, gem. 20.38. 2. Stalenhoef, gem. 19.20. 3. Damman, gem. 13.92. 4. v. d. Heiden, gem. 13.60. 5. Koppel, gem. 11.50. 6. Versteeg, gem. 12.90. 7. Voskuilen, gem. 11.58. 8 Ver kerk. gem 11.63. KERKSTRAAT 3 -S0EST'TEL2030 L.T.C. „SOEST". De laatste competitiewedstrijd werd weer een overwinning voor Soest. Met 53 bleven onze plaatsgenoten te Amsterdam de meerderen over Vliegende Hollander 2. door welke overwinning de Soestenaren in de 3e klasse zullen blijven. De uitslagen waren Heren enkelspel L. Hillebrands-J. H. v. Breukelen 64 4—6 5—7. M. Bulterman- A. W. Schuuring 26 79. Dames enkel spel Mevr. M. SonbergMej. M. Wil mink 62 64. Mej. T. v. d. Capelle^— Mej. W. Steenbeek 16 36 36. Ge mengd dubbelspel Mevr. Sonberg en Bul- termanMej. Wilmink en Van Breuke len 64 26 16. Mej. v. d. Capelle en H. MalcherikMej. Steenbeek en Schuu ring 36 108 36. Heren dubbelspel Hillebrandts en MalcherikSchuuring en Van Breukelen 36 57. Dames dubbel spel Mevr. Sonberg en Mej. v. d. Ca pelleMej. Wilmink en Mej. Steenbeek 7—5 4—6 6—0.

Soester Courant | 1953 | | pagina 1