Eventjes terzijde 1 Meningen van onze lezers. W. Ac Butzelaar SOEST. Van week tot week in Soest. SPLEND DE K Burgerlijke stand. SPORT. Electrische gehoorapparaten Batterijen Service Reparatie's R. G. van Essen - Opticiën KAPPER K DE STER - Tel 2504 Geachte redactie. Wilt U onder deze rubriek enige ruimte afstaan voor het volgende onderwerp In de S. C. van 1 Sept. '53 laait in dd rechter bovenhoek weer een vuurtje op met de kennelijke bedoeling om de sier lijke bomenrijen langs de hoofdweg op nieuw smaad aan te doen. Hoewel dat langzamerhand een praatje gaat worden voor bewoners van een bes jeshuis, wil ik toch een emmertje wa ter aandragen, om dat oplaaiende vuurtje te blussen. De inhoud van mijn emmertje blusmate- viaal is alsvolgt 1. Bomen sieren een landschap. 2. Bomen geven lommerijke schaduw bij langdurige zomerse zonbestraling. 3 Bomen geven natuurpracht. 4. Een verkeersweg zonder bomen ver blindt de weggebruikers bij zonneschijn en levert daardoor ernstig gevaar op. 5. Een dorpsweg zonder bomen staat ge lijk aan een gemeubileerde kamer zon der stoffering. Daarom zijn de bomen de onmisbare na tuurlijke stoffering van een hoofdweg die door de kom loopt en het dorpsbeeld aanmerkelijk verfraait. 6. De bomen langs de hoofdweg in Soest beveiligen bovendien de gebruikers van de mooi aangelegde rijwiel- en wandel paden tegen het gevaar van het snelver keer. 7. Dat kinderen en volwassenen met vol doende uitkijken bij het oversteken van de rijweg, met helaas noodlottige gevol gen, ligt aan hen zelf en niet aan de bomen. 8. De vaak onverantwoordelijke snelheid, waarmede autorijders de hoofdweg in derdaad onveilig maken, blijft bestaan, ook al zouden de bomen er niet staan. 9. Op plaatsen, waar de bomen te kort op elkaar staan, zou het aanbeveling ver dienen om deze om de andere te vellen. 10. Nogmaals, bomen zijn een niet ge noeg te waarderen natuurlijk sierraad van onze hoofdweg en mogen niet ten offer vallen aan enkelingen, die er een kale doorgangskoker van willen maken, hetgeen in de omgeving van Soest aller minst past. Met dank voor de plaatsruimte, K. P. VAN INGEN. Molenstraat 8. GEBOREN Aglaja Clasina, d. v. F. M. Spies, onderwijzer en J. M. H. Pieterse, Steenhoffstraat 54A. Mathijs Pieter, z. v. F. M. Spies, onderwijzer en J. M. H. Pie terse, Steenhoffstraat 54A. Carolina Jo- hanna, d. v. H. E. Venema, schaver en C. J. Verhoeven, Klaarwaterweg 98. In- grid Augustine Bernardine Christine, d. v. H. Th. Stevens, militair en L. M. Berg, Ghllenkamp Pelsw. 10. Franz Anton Cor- nelis, z. v. F. Zaremba, galvaniseur en W. H. de Kruijff, Kerkstraat 23. Bodewijk, z. v. J. de Ridder, brillen-monteur en Chr. Mast, Schaepmanstraat 14. Martin Marie Antoine, z. v. Th. L. Segers, employé bij een petroleum maatschappij en M. L. Segers, Sophialaan 16. Bernard, z. v. H. van Essen, los arbeider en G. van den Broek, Akkerweg 6. ONDERTROUWD Geen. GEHUWD Pieter Hertzinger, 25 jaar, aannemer, Amersfoort en Alida Frank- ciska Jansen, 24 jaar, zonder beroep, Veldm. Montgomeryweg 17. Adres na hu welijk Leusden, Buurtweg 1. August Ser- vatius Johann Friebel, 27 jaar, metaal bewerker, Molenweg 4 en Johanna Jon kers, 19 jaar, zonder beroep, Koninginne- laan 100. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Jan Hendrik Kools, 24 jaar, ziekenverpleger, Hilversum en Marina Pol, 20 jaar, naaister, Heuvelweg 25B. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Izaak Wondergem, 24 jaar, bouwkundig tekenaar, Amersfoort en Berendina Floor, 24 jaar, zonder beroep, Soesterbergse- straat 70. Adres na huwelijk Amersfoort, Hooglandseweg 30. Johannes Jacob Veen- kant, 27 jaar, candidaat in de sociale geo grafie, Amersfoort en Henriette Geertje Misbeek, 25 jaar, zonder beroep, Linden- laan 3. Adres na huwelijk Amersfoort, Langestraat 112. Wouter Booleman, 25 jr., bouwkundig tekenaar, Groningen en Fen- na van Vuure, 26 jaar, tandarts-assistente, Hartmanlaan 36. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. OVERLEDEN Hendrik Christiaan van Oort, 80 jaar, toonkunstenaar, gehuwd m. A. Beets, de Genestetlaan 8. Margaretha Witkamp, 37 jr., zonder beroep, geh. met G. M. van Groningen, Kerkpad N.Z. 19. Johanna Alijda Kuijper, 76 jaar, zonder beroep, Bosstraat 2. Helena Lucretia Hols- boer, 71 jaar, zonder beroep, gehuwd ge weest met J. L. v. Apeldoorn, De Zoom 1. DE SOESTER BOYS. In de strijd tegen Hooglanderveen gaven De Soester Boys goed partij. De eerste 20 minuten was de strijd gelijk opgaande. Toen wisten de gasten een 10 voor sprong te boeken, doch tien minuten later scoorden de Boys driemaal achter een, zodat de rust inging met een 31 voorsprong. Na de rust liep Hooglanderveen de ach terstand in en na een half uur was de stand 33. De Soestenaren spraken al hun reserves aan en reeds spoedig had den zij weer een voorsprong van twéé doelpunten, 53. Uit een strafschop ver kleinden de Hooglanders de stand tot 54, waarmede het einde, kwam aan deze spor tieve wedstrijd, welke door scheidsrech ter Drall goed geleid werd. B.D.C. WON. B.D.C. won de eerste competitie-wedstrjjd met 52 van Actif. Reeds na 10 minu ten zorgde midvoor M. Brouwer voor een goed doelpunt toen hij in het bezit van de bal kwam door slecht wegwerken van de Actif-achterhoede, 10. De gasten verzetten hierop direct de ba kens, doch konden de B.D.C.-achterhoede niet passeren; daarvoor was het spel van de Hilversumse voorhoede te doorzichtig. Na 25 minuten scoorde B.D.C. opnieuw. Uit een hoekschop verdween de bal in het net. 20. B.D.C. kreeg hierdoor de smaak te pak ken en voor de rust aanbrak wisten Brou wer en Westerveld nogmaals een doel punt te maken, waardoor de stand op 40 was gebracht. Na de rust kwam Actif energieker opzet ten en binnen een kwartier zorgde rechts binnen Sikking voor een tegendoelpunt, door zich goed vrij te spelen en daarna op fraaie wijze doelman v. d. Lugt te passeren. B.D C. diende enige minuten latei weer van repliek. De opdrongen Actif-verdfdi- ging werd gepasseerd door rechtsbuiten Van Megen en deze schoot langs de uit lopende doelman in een leeg doel. 51. Uit een vrije schop wegens hands wist Actif tenslotte de eindstand op 52 te brengen. „Audium" dealer voor Soest, Soestdijk en Baarn. BIRKSTRAAT 2 - TEL. 2874 - SOEST S.E.C.—SPARTA 2 2—0. S.E.C. verrastte haar aanhang Zaterdag middag in een oefenwedstrijd tegen Spar- ta 2. Onze plaatsgenoten waren in prima vorm en er was een homogeen elftal samenge steld, dat de sterke tegenstanders zeer goed partij gaf. Vanaf de start ontwikkelde zich direct een snel spel, waarin uitstekend werd ge plaatst en geschoten. Zowel Van Breuke- len in het S.E.C.-doel als Dumortier in het Sparta-doel moesten al hun kunnen demonstreren om doelpunten te voorko men en het zij gezegd, dat beide doel mannen dit uitstekend deden. Tien minuten voor de rust scoorde S.E.C. Bij een aanval van de linkervleugel Lo- man-v. Soest kreeg midvoor Maassen de bal toegespeeld, die handig doorgaf aan de toestormende rechtsbinnen Ten Ho ven, die niet aarzelde en Dumortier pas seerde. 10. Na de rust liep Sparta hard van stapel' en drong S.E.C. enigszins in de verdedi ging. Spil Van 't Klooster was echter weer in zijn oude vorm en wist van geen wijken, evenals zijn kanthalfs Pureveen en Beernink. In een hoog tempo werd de strijd verder gestreden en S.E.C. gaf prima partij te gen de sterkere Spartanen. Deze werkten energiek om de kleine achterstand in te lopen, maar in de laatste minuten, toen zij ver opdrongen, kwam een doelpunt aan de verkeerde kant. Maassen ving een scherpe pass op, maakte enige schijnbe wegingen en passeerde daarna Dumor tier feilloos. 20. Deze oefenwedstrijd bewees, dat S.E.C., goed getraind onder nieuwe leiding, de competitie ingaat. TAFELTENNIS. De voorzitter van de tafeltennisvereni ging „Shot" alhier is benoemd als lid van de Keuze-Technische Commssie van de Nederlandsche Tafeltennis-Bond. B.D.C. B.D.C. 2 speelde tegen Actif 2 een vriendschappelijke wedstrijd, waarin Ac tif met 10 zegevierde. B.D.C. HANDBALAFDELING. De uitslagen waren: B.D.C.Olympia 71. B.D.C. aOlympia a 10. LimvioB.D.C. 2 afgelast. SOESTER TENNIS-KAMPIOENSCHAPPEN. Zaterdag en Zondag kon het jaarlijkse tennistournooi, uitgeschreven door de tennisclub „Soest", dank zij het gunstige weer, worden voortgezet en beëindigd, zij het, dat de finale gemengd dubbelspel over 14 dagen gespeeld zal worden. Dit jaarlijkse tournooi op het Van Len- nep's Sportpark bracht goede wedstrijden, waarbij de jeugd een woordje meesprak. Van de jeugdleden bracht L. Hornsveld het tot de laatste 4 in het heren enkel spel, een zeer goede prestatie, waarbij hij o.m, dr. Lay en Molenaar versloeg, f E. Hornsveld, G. Geytenbeek, A. van Haarlem, H. Steenbeek en Mej. M. de Busy demonstreerden eveneens, dat zij binnen enkele jaren aan de top van het Soester tennis zullen staan. Kampioen der heren werd J. v. Breukelen, die voor de tweede maal in drie jaar de wisselbeker kreeg. Bij de dames verover den Mej. W. Steenbeek de hoogste titel. De uitslagen waren Dames enkelspel Mej. W. Steenbeek- Mej. S. Kappelhof 61 61. Mej. M. de Busy-Mevr. M. Goedkoop 26 26. Mej. W. Steenbeek-Mevr. Goedkoop 60 60. Heren enkelspelE. Hornsveld-B. Spran- gers 06 36. G. Muysert-E. de Bruin 108 64. G. Geytenbeek-H. Steenbeek 7—9 6—3 6—4. F. Lay-L. Hornsveld 7—5 1—6 5—7. Ch. Vermandei—G. v. d. Poll 63 60. J. v. Breukelen-A. v. Haarlem 6—3 6—8 6—4. A. W. Schuuring—B. Sprangers 60 61. G. MuysertH. Steenbeek 6-1 6-1. H. Molenaar-L. Horns veld 6-4 3-6 4-6. Ch. VermandeiJ. v. Breukelen 6-8 2-6. A. W. Schuuring J. v. Breukelen 6-4 0-6 3-6. Gemengd dubbelspel Mej* Wilmink en J. v. BreukelenMej. H. v. d. Flier en A. v. Haarlem 6-1 9-7. Mej. L. v. d. Berg en G. MuysertMej. Stroband en H. Steebeek 6-2 6-3. Mej. C. Rupert en E. GoedkoopMej. W. Steenbeek en H. Ba- rendsen 3-6 1-6. Mej. S. Kapelhof en G. GeytenbeekMevr. M. Goedkoop en dr. Lay 4-6 4-6. Mej. Wilmink en J. v. Breu kelen—Mej. v. d. Berg en Muysert afge broken. Mej. Steenbeek en Barendse mevr. Goedkoop en Lay 4-6 6-3 1-6. Heren dubbelspel: E. Goedkoop en H. SteenbeekE. en L. Hornsveld 6-3 3-6 3-6. A. v. Haarlem en G. Geytenbeek J. van Breukelen en G. v. d. Poll 3-6 7-5 6-1 F. Mud en G. Muysert—H. Barendse en H. Molenaar 6-4 6-1. E. de Bruin en B. SprangersE. en L. Hornsveld 8-6 6-4. F. Mud en G. Muysert—A. v. Haarlem en G. Geytenbeek 8-6 9-7. E. de Bruin en B. SprangersF. Mud en G. Muysert 6-3 4-6 1-6. Dames dubbelspel: dames Rupert en Goedkoopdames Kappelhof en de Busy 6-2 6-1. Dames Rupert en Goedkoopda mes Wilmink en v. d. Berg 6-3 6-3. De heer E. P. Goedkoop, voorzitter van de T.C. „Soest", reikte de prijzen uit on der dankzegging aan de heren L. Noten boom, baan-exploitant en G. v. d. Pol], wedstrijdleider. /-W STEENHOITSTR. S3 - TEL. 2842 I|g Keuze van modellen uit ggj g Franse, Duitse, Engelse B j en Hollandse vakbladen B1 g liggen voor U ter inzage, GEVONDEN VOORWERPEN. Beige regenjas, schroevendraaier, kanarie vogel, grijs geruite kindercape, zakmes in etui, onderbroek en hemd, 2 auto binnen banden, poes, doublé armband, küssen, vulpenhouder, zwarte rozenkrans, porte- monnaie, scheerkwast, zilveren ring met steen, gebloemde ceintuur en bruine he renschoen. ZIJN LAATSTE RUSTPLAATS. In de nacht van Vrijdag op Zaterdag werd, na het passeren van de laatste trein, een manspersoon op de overweg van het station Soestdijk aangetroffen. Deze persoon, uit Rotterdam afkomstig, lag midden op de overweg en bleek in verregaande staat van dronkenschap te verkeren. De politie bracht hem naar het politiebureau over en sloot hem ter ont nuchtering in. GEREF. GEMEENTE. Donderdagavond, te 7.30 uur, wordt in de Kleine Rembrandtzaal een kerkdienst gehouden, waarin voorgaat ds. Kieboom te Waardenburg. DUIVENSPORT. De Postduivenveren. „De Vriendschap" nam Zondag deel aan een wedvlucht van af Roermond. Afstand 121 km. In con cours waren 258 duiven, die te 9.55 uur met N.O. wind werden gelost. De eerste duif werd te 11 uur 42 min. 33 sec. geregistreerd en had een snelheid van 1125,05 meter per minuut bereikt. Aankomst laatste prijswinnende duif 11 uur 56 min. 33 sec. De gedetailleerde uitslag is D. J. Bos 1 8. 27. E. v. Daatselaar 2 41 46. J. Mets 3. R. Koster 4 22 23 44 45 50 51. G. v. dj. Broek 5 20 30 52 53. Z.K.H. Prins Bern- hard 6 13 24 31 38. W. Nieuwenhuis 7 De Torenstraat-Winkeliers, die bij vele instanties hun nood hebben geklaagd, hebben een daadkrachtige bondgenoot gevonden. Een Torenstraat-commissie bezocht Don derdag, te 2 uur, de secretaris van de Kamer van Koophandel, Mr. Eenhorst, en stelde ook hem en daardoor deze Kamer op de hoogte van de onhoudbare situatie in genoemde straat. Mr. Eenhorst besprak deze zaak nog de zelfde middag in de vergadering van de Kamer en te 5 uur kwam hij met de voorzitter der Kamer persoonlijk de si tuatie opnemen en daarbij bleef het niet. De volgende morgen brachten deze he ren een bezoek aan de hoofdingenieur van Rijkswaterstaat te Utrecht, ingenieur Gelder, en na een langdurig gesprek deel de deze mede, dat er een wijziging in de werkzaamheden van de Torenstraat zou komen en dat er niet zal worden ge wacht op een schip met slakken (hiervan moet de onderlaag van deze straat wor den gemaakt), doch dat er Maandag, dus gisteren, begonnen zou worden met de aanleg van de trottoirs en wel het eerste met het trottoir aan de linker zijde van de straat, gezien van uit de richting Amersfoort. Zaterdagmorgen ontvingen de Toren- straat-bewoners dit heugelijke bericht en Maandagmorgen werd een aanvang ge maakt met de trottoir-aanleg. Hoe bestaat het zeiden de Torenstraat- In ons raadsverslag, in ons laatste num mer, schreven we, dat, bij de installatie van de nieuwe raad, het lid dr. D. Oranje zonder kennisgeving ontbrak. Het blijkt, dat de heer Oranje niet aanwezig mocht zijn, want na het onderzoek van de geloofsbrieven, moeten acht dagen verstrijken alvorens een lid kan worden beëdigd en dat was nét nog niet het ge val. Eerstvolgende keer gaan we dr-. Oranje dus beëdigen. De afwezige heer Oranje, die op de publieke tribune een plaats had gezocht, dus toch aanwezig was, heeft kunnen zien hoe een en an der zich toedraagt. Zaterdag werden we weer herinnerd aan de ramp van 1 Februari. Het lijkt al weer zo lang geleden, dat Zeeland en Zuid- Holland zwaar getroffen werden en de meeste evacué's, die in onze gemeente onderdak vonden, zijn weer vertrokken. Zij, die blijven moesten, komen uit die gebieden, waar het water nog heer en meester is. Ze zijn nog niet aan het op bouwen toe. De pakketten van het Rode Kruis mogen voor hen een bewijs zijn, dat wij allen met hen medeleven. Vele Soestenaren zijn naar verlicht Hil versum geweest. Laten we nu eens de verlichting op de Middelwijkstraat gaan bezichtigen. Daar heeft de P.U.E.M. een moderne straatverlichting aangebracht, die er zijn mag. Vele gemeentenaren zullen jaloers zijn op deze verlichting, even jaloers als zij zullen zijn op de fraaie voetpaden langs deze straat. 10 12 17 26 55 56 57 58 61 64 65. John Duiser 9. J. Gaasbeek 11 19 21 37 43 47 54. Th. Luytelaar 14 32 39. C. Dijkman 15 16 29 35 59 60 66. G. Teeken 18 40. G. Sikkelbein 25 28. J. Mulders 33. J. Hod- de 34. G. Sukel 36. G. Hooijer 42. A. Kaats 48. J. Onwezen 49 63. W. Roest 62. P. Wagner 67 68. CONCOURS-SUCCES. Op het Internationaal concours te Rot terdam behaalde de heer W. C. J. v. d. Grift alhier met zijn bekende stamboek pony-merries 5 ere-prijzen in het 1-, 2- en 4-span. MOTORRIJDER VERONGELUKTE. Vrijdagavond verongelukte de heer D. O., gemeente-ambtenaar alhier, op de Soes- terbergsestraat met zijn motorrijwiel, toen de bromfietser R. alhier plotseling de rijweg vanachter de bomen overstak. De heer v. O., die op weg naar huis was, botste tegen de bromfietser op en liep een hersenschudding en schaafwonden op. Per ziekenauto werd hij naar het zieken huis „De Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht. De heer R. kwam er met enige ontvellingen af. Beide voertuigen werden ernstig beschadigd. SCHEERSPIEGEL VEROORZAAKTE BRAND. Zondagmorgen ontdekte de familie L., wonende aan Vredehofstraat 12, dat in de slaapkamer een brandje woedde. De vi trage-gordijnen stonden in vlam, alsmede een deken. De brandweer werd gealar meerd, doch deze behoefde niet op te treden, daar de bewoners zelf de brand hadden geblust. Het interesseerde niet al leen de bewoners, doch ook de brand weer en de politie hoe dit brandje was ontstaan. Toen men een scheerspiegel vond welke op de vensterband had ge staan, was het raadsel opgelost. De scheer spiegel had de zonnestralen in kracht vergroot en daarmede de vitragegordijnen in brand gezet. Dezer dagen kwam ik een oude vriend tegen, een aardige jongen, die ik in geen jaren had gezien. Ik hoorde van hem, dat hij ergens vast in dienst was, dat hij be hoorlijk zijn brood had, maar dat het toch moeilijk was om in deze tijd de eindjes aan elkaar te knopen. „Kom nouklagers hebben geen nood", weerde ik af. „Ik ben wel eens jaloers op de mensen, die een vast inkomen genie ten. Jullie behoeven je nergens zorgen over te maken. Je belasting, je zieken geldpremie en weet ik veel wat nog meer wordt keurig netjes uitgerekend van je loon afgetrokken. Je ziet de centen niet eens en je betaalt een heleboel, zonder dat je er erg in hebt". „Uit ben je er mee", antwoordde Jan on tevreden. „Ik heb deze week met dat af houden anders een vreemde ervaring op gedaan. Ze brengen er een mens mee aan het twijfelen". „Aan het twijfelen Ik moest bekennen, dat het geheel me niet al te duidelijk was, maar Jan ver volgde al „Je weet, dat ik altijd nogal een man van de klok ben geweest". Natuurlijk haastte ik mij, dit te beves tigen. „Ik kom nu eenmaal liever vijf minuten te vroeg, dan een kwartier te laat. Maar van de week kwam ik te laat aan de poort, met het gevolg, dat me een half uur loon werd ingehouden". Reeds meende ik te begrijpen waar Jan heen wou en ik blies dan ook al wat stoom af, om m'n vroegere vriend te ver zekeren, dat ik het ook een gemene streek vond om iemand, waar nooit klach ten over waren geweest, dadelijk in z'n loon te grijpen. Als hij één keer in de Op Vrijdag 4 Septem ber overleed plotse ling, in de ouderdom van 70 jaar, onze in nig geliefde zorgza me Man en Vader, JAN GIJSBERT SCHMIDT. S. J. Schmidt- Benner. J. G. Schmidt Jr. M. U. Schmidt. F. Schmidt Soestdijk, 8 Sept. '53. Hotel „Trier". De crematie heeft op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heden in stilte plaats gehad. Jongeman zoekt net KOSTHUIS. Br. met om schrijving en prijs onder letters S.D. bureau S.C. Wegens plaatsgebrek .3 flinke KONIJNEN te koop met twee hokken. Spotprijs, 12.totaal. Heuvelweg 29. Er zijn nog enkele KA MERS disponibel in ons Rust- en Herstellings oord, ook voor hulpbe hoevenden en zij die enige verpleging nodig hebben. Prijs v.a. 180.- per maand met verple ging. Gediplomeerd per soneel en prima keuken, ook voor dieet-patiënten. Rust- en Herstellings oord „De Malvahoeve", Bosstraat 2, Soest-Zuid, tel. K 2955-3481. Wie RUILT mijn etage met slaapetag Rotterdam tegen huisje te Soest, Soest of Baarn Brieven 691 bur. van dit b Jong echtpaar zoi kinderen zoekt WON. of gedeelte daarvan, geving Baarn-Soest' Brieven letter M.U. Soester Courant. WERKSTER gevr; voor Vrijdag- en Z, dagmorgen. Brieven der No. 690 hur. S.( Gevraagd NET MEI v.d.e.n. Van goede g< gen voorzien. Aanme na 7 uur, Mevr. SI' land. Da Costalaan Tandarts H. M. Geurs, De Genestetl Soest,vraagt aankom TANDARTS-ASSISJ TE. Mulo-diploma ve: Aanm. Woensdaga tussen 8 en 9 uur. Wegens overcomplet koop aangeboden,in de staat zijnde E Jaarsma HAARD Zoelen, Dr. 's Jacobs 33, (na 6 uur). Gevraagd nette zelfstan dige HULP IN DE HUIS HOUDING voor de dag of dag en nacht. Van goe de getuigen voorzien. Di rectie Malvahoeve, Bos straat 2, Soest-Zuid. Te koop prima WIN TERAARDAPPELEN 10 ct. per kg. P. Stalenhoef, Laanstraat 74. KAMERS met pension of warme maaltijden aangeboden. Br. no. 692 bureau S.C. Wie kan jeugdige torium-patiënt h( zijn postzegelverz ling aan te vullen, door POSTZEGELS zenden aan Frans kens, Lighal 4, Sai rium „De Klokkenb Tilburg. Gep. ambt. zoekt 1 SION met algeh. bij part. of in rust Br. met voll. inl. no. 688 bur. v. d. WONINGRUIL. Aar vrij huis met tuin, 5 kamers te Soest huurprijs f 28.75. groter huis, ook bo huis, huurprijs tot eveneens te Soestdij Br. no. 687 bureau le Kwaliteit flanellen Lakens 150 x 225 c.M. 7.10 160 x 225 c.M. 7.50 180 x 240 c.M. 9.15 Geyarand VAN WEEDESTI

Soester Courant | 1953 | | pagina 2