N. L. VERRIPS 6 ZON S O E S T-Z U11 Matei HO Geen duplex-woningen meer. r aankomend typiste, 4( De tip van de week WEEK-RECLAME. D. HAGEMAN Zn. ABRO Uebtbo-uw- aft, o-nl! DRUKKERIJ SM 4 De gemeenteraad zag woningbouw. Burgerlijke stand. SPORT. Geef Uw BRIL een huis... Zwitserse Bril-etui's R. G. van Essen - Opticiën Betaling Abonnements geld 4e kwartaal 1953. J SOEST. Jeanette Dorothea. G- v. d. Bedem GEVRAAGD NET MEISJE kantoor-kracht Nederlandsche Mlddenstandsbank N Electrische Rund-, Kalfs- en Varkenss Goed nieuws voor de bewoners van Spaarbank dichter bij Uw hui Geopend: Iedere Woensdag v; 2.30 uur tot 4.30 uur. Weet U het al! Deze week bij zolen reparatie gratis hakken. Tegels Vrijdagmiddag is de bijna voltallige ge meenteraad, op uitnodiging van Burge meester en Wethouders, op excursie ge weest in onze gemeente om de woning en wegenbouw en de rioleringswerk zaamheden te bezien. Het gezelschap, waaronder ook de direc teur van Gemeentewerken, de heer Th. v. Noesel; technische ambtenaren en enkele secretarie-ambtenaren, was eerst bijeen in de raadszaal. Hier waren diverse si tuatie-kaarten en tekeningen opgehangen van de woningbouwplannen in onze ge meente en was ook een tekening te zien van een nieuw type etagewoning, door Gemeente-Werken ontworpen. Wethouder Van Zadelhoff verklaarde o.m., dat Burgemeester en Wethouders streven naar een woning, welke passend ls voor het gemiddeld gezin en dat het biet in het voornemen ligt nog meer du- plex-woningen te bouwen. In de naaste toekomst zullen woningen van 260 M3. Inhoud worden gebouwd. Ook de Burgemeester verklaarde zich te gen duplex-woningen. Wanneer men deze bouwt „vliegen ze weg", maar spr. betwijfelde het sterk, dat dergelijke wo ningen binnen 10 jaar tot eengezinswo ning zullen worden verbouwd. Een gro ter gezin moet direct een grotere woning verkrijgen en niet langs een omweg, zei de Burgemeester, die er verder op wees, dat de duplexwoningen in eerste instantie werden toegewezen aan de „jongens die uit Indië kwamen", voor welke personen het een prachtige oplossing was. Deze du plexwoningen zijn ook wel geschikt voor het onvolledige gezin, doch voor deze ge zinnen moet men deze woningen tenslotte niet bouwen. Wethouder Van Zadelhoff gaf vervol gens een uiteenzetting omtrent de toe komstige riolering, waarbij spr. er op wees, dat in het rioleringsplan gebruik is gemaakt van het natuurlijk hoogte verschil van de Soester bodem. De zuiverings-installatie wordt bestek- klaar gemaakt en bij gereedkoming daar van zal deze installatie het afvalwater van ca. 13000 Soestenaren kunnen ver werken, omvattende Soestdijk en een ge deelte van de Rijksweg. Een verdere uit breiding van deze installatie zal weer aansluiting aan de riolering van 13000 gemeentenaren mogelijk maken, terwijl na de tweede en laatste uitbreiding het af valwater van c.a. 39000 inwoners kan worden verwerkt, waarmee het maximum is bereikt. De aansluiting op de riolering zal ver plichtend worden gesteld en de aanslui- tingskosten van de straatleiding naar de woningen zal door de huiseigenaren moe ten worden gedragen. Een rioleringbe lasting zal tenslotte worden geheven. In hoeveel jaren deze riolering tot stand zal komen is onbekend. Dit hangt geheel af van de financiële positie van de ge meente. zei de wethouder. Aan de Koninginnelaan-riolering draagt het Rijk meer dan 100.000,bij, daar dit een werkvoorzienings-object is. Dit soort werkvoorziening zal niet direct te herhalen zijn, daar er momenteel weinig werklozen zijn. In hoeverre riolering een levensbelang van Soest is, bewezen wel de woorden van de wethouder toen hij zei „Als we niet rioleren, dan kunnen we niet ver der bouwen. We zijn verplicht woningen in blokken te bouwen en dit gaat niet zonder riolering. In de meest bevolkte wijk van de gemeente, 't Hart, lopen we reeds vast met onze beerputten en waar schijnlijk zullen we binnenkort een twee de faecaliën-auto moeten aanschaffen, om de steeds groter wordende moeilijk heden op te vangen. In Soesterberg zal de riolering spoedi ger zijn oplossing vinden dan in Soest, verklaarde de wethouder op een desbe treffende vraag. Daar kan waarschijnlijk met vijvers worden gewerkt. Het gezelschap werd hierna gevoerd naar de rioleringswerkzaamheden aan de Ko- ninginnelaan, waarmede men over een maand klaar hoopt te zijn. De woningbouw op de toekomstige Troel- strastraat had een intense belangstelling van het gezelschap. Hier zijn 81 woningen in aanbouw, waar van 44 etage-woningen en 37 eengezins woningen. Van deze 81 woningen zullen binnen een maand 57 stuks worden afgeleverd, ter wijl het restant nog voor de winter klaar zal zijn. De etage-woningen zijn per 4 stuks be reikbaar door een groot portiek, waarin een betonnen trap naar de twee boven huizen voert. Dit moderne portiek is, dank zij grote ramen, zeer licht. Deze woningen hebben 4 kamers en een keuken, waarin een douchecel. In deze douchecel is een lavet van de Ocriet- fabriek aangebracht, waarin het ook mo gelijk is de gezinswas te doen. Ten be hoeve van de demping van het geluld zijn er stenen vloeren en plafonds aan gebracht. De eengezinswoningen zijn van hetzelfde type als de woningen aan de reeds be staande nieuwe straten. Op de Moerbessenberg te Soesterberg kon het gezelschap dezelfde etage-woningen als hierboven beschreven, bewoond zien. De bewoners stelden hun woningen voor het gezelschap open en verklaarden zich zeer tevreden met hun huizen. In totaal zijn aan deze straat 32 van deze etage woningen gebouwd en staan 16 eenge zinswoningen op bewoners te wachten. Op de toekomstige Fokkerstraat en Ples- manstraat wordt ook hard gewerkt aan de totstandkoming van 7 eengezinswoningen en 36 etage-woningen, zodat in de komen de tijd vele Soestenaren gelukkig kunnen worden gemaakt met een nieuwe woning. GEBOREN Hubertus Theodorus Petrus, z. v. H. J. Oprins, magazijnbediende en J. J. E. van Resteren, Schaepmanstraat 52. Jacobus, z. v. J. Dijkhorst, lasser en A. Evers, Moerbessenberg 12. Theodora Geertruida Jacoba, d. v. W. J. A. Beyers- bergen, boekdrukker en R. Th. Stalen hoef, Korte Hartweg 15. Martin, z. v. L. van Klooster, banketbakker en P. J. Meersoek, Da Costalaan 13. Hendrik, z. v. B. Voigt, opperman en G. Breunesse, Kemphaanstraat 11, Baarn. Maria Alijda, d. v. W. Groenestein, magazijnbediende en P. R. Hilhorst, Eigendomweg 59. Johan- na Everdina, d. v. D. Pureveen, tuinman en J. E. Haks, Hartweg 14. Victor, z. v. P. van Rij, belastingconsulent en A. C. Bouchard, Driftje 10. Geertruida Johan- na, d. v. H. J. Voskuilen, monteur en M. Bos, Molenstraat 73. ONDERTROUWD Gerardus Bernardus Wilhelmus van de Pol, 27 jaar, schoen maker, Koninginnelaan 66 en Erika In- grid Ida Rabe, 21 jaar, verkoopster, Korte Hartweg 25. Wilhelmus Hendrikus Bran- sen, 25 jaar, magazijnbediende, Leusden en Johanna van Nimwegen, 29 jaar, zon der beroep, Molenstraat 71. Cornelis Adri- anus Albers, 26 jaar, zonder beroep, De Bilt en Petronella Theresia van der Aar, 25 jaar, dienstbode, Vosseveldlaan 19. Reinoud Karei Bernhard Fengler, 57 jaar, metselaar, Braamweg 34 en Teutje Puijk, 48 jr., zonder beroep, Braamweg 34. Gijs- bertus Anne Melles, 23 jaar, electromon- teur, Amersfoort en Catharina Johanna Maria van Wijk, 21 jaar, kantoorbedien de, Molenstraat 114. GEHUWDCornelis Brouwer, 32 j aar, predikant, Soesterbergsestraat 11 en Dirkje Wilhelmina Kuyvenhoven, 31 jr., fröbelonderwijzeres, Torenstraat 13a. OVERLEDEN Nicolaas Adrianus van Klooster, 48 jaar, landbouwer, gehuwd met M. E. Diederich, Beetzlaan 49A. Geertruida van den Broek, 13 jaar, d. v. D. van den Broek, opperman en G. 't Jong, Korteweg 9. Hendrik Hornsveld, 80 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met J. A. van Dijk, Noorderweg 41. Trijn tje Groen, 85 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met K. Stolp, Van Lijndenlaan 5. BENAUWDE 3—2 ZEGE VAN S.E.C. OP D.E.V. S.E.C. heeft Zondagmiddag de competi tie met een overwinning ingezet, maar de wijze waarop deze werd verkregen, zal wel geen bevrediging hebben geschonken. Op geen stukken na wisten de groen- witten de vorm en het vertoonde spel in de laatste oefenwedstrijd te benaderen en S.E.C. mocht de handen dichtknijpen, dat rechtsbuiten Valk in de laatste minuut het winnende doelpunt wist te scoren. Na de eerste aanvallen van D.E.V. speel de de S.E.C.-verdediging zeer stuntelig en om de situatie te redden moesten enige hoekschoppen worden cadeau gegeven. De ze leverden wel geen resultaat op, maar de Doornaars kwamen terug en reeds na 7 minuten kreeg de D.E.V.-midvoor on gehinderd gelegenheid van dichtbij een schot te lossen, dat onhoudbaar voor Van Breukelen in de touwen verdween (01). Wakker geschud door het enthousiaste spel der bezoekers wist de S.E.C.-achter- hoede het spel te verplaatsen en kregen we enige snelle aanvallen op het D.E.V.- doel te zien. Doelman v. Groningen in het D.E.V.-doel kreeg daarbij volop ge legenheid zijn talenten te tonen. Verder dan enige hoekschoppen bracht S.E.C. het evenwel niet en vervolgens kregen wij een snel spel van doel tot doel te zien. In de 24e minuut kreeg S.E.C. weer een corner op het D.E.V.-doel te nemen. De ze, goed voor het doel geplaatst, veroor zaakte nogal enige verwarring voor het doel en in 't vuur van het spel speelde een der D.E.V.-verdedigers de bal met de hand. Het was Admiraal, die de toegewezen strafschop wist te benutten (11). Vanaf dit moment golfde de ene aanval na de andere op de D.E.V.-veste af. Een fraai hard schot van de S.E.C.-linksbuiten werd door de staander gekeerd. Vijf mi nuten voor het verstrijken van de eerste speelhelft had S.E.C. weer succes, toen, na fraai aangeven door Loman, de bal bij de goed opgestelde Maassen kwam en deze handig langs een der D.E.V.-verde digers dribbelde, om daarna van dichtbij de D.E.V.-doelman te passeren (21). Met deze stand kwam ook de rust. Na de hervatting drongen de bezoekers, met het steeds toepassen van de buiten- spelval, sterk op en hun goed spelende middenlinie wist steeds met fraaie passes hun voorhoede aan 't werk te zetten. Met snelle uitvallen wist de S.E.C.-voorhoede nu en dan opluchting te brengen, maar ook deze aanvallen leverden door het keurige verdedigen van de D.E.V.-achter- hoede geen succes op. Tien minuten voor 't einde kwam de ge lijkmaker, doordat een goede aanval van de D.E.V.-rechtervleugel de bal voor het S.E.C.-doel bracht en een grove dekkings- fout de D.E.V.-linksbinnen Jansen in de gelegenheid stelde van dichtbij de stand op 22 te brengen. Vermoedelijk tevreden met dit resultaat maakten de bezoekers de tactische fout vanaf dit ogenblik het gewicht van hun spel op de verdediging te leggen, waardoor de thuisclub de gelegenheid kreeg alles op de aanval te zetten, hetgeen ook prompt gebeurde. Spannende momenten speelden zich in de laatste minuten voor het D.E.V.-doel af. Het was tenslotte de S.E.C.-rechtsbuiten Valk, die een minuut voor tijd aan zijn bewakers wist te ontsnappen en zijn ren met een hard diagonaal schot besloot, dat, tot grote vreugde der S.E.C.-spelers, juist onder de lat in de linker bovenhoek in het D.E.V.-doel verdween. (32). Na de aftrap kondigde de arbiter het ein de van deze spannende ontmoeting aan en had S.E.C. op gelukkige wijze de eer ste twee winstpunten binnen. De overige uitslagen zijn Hilversum 3—S.E.C. 2 3—3. U.V.V. 3—S.E.C. 3 3—1. SAESTUM—B D.C. Na de grote overwinning van vorige week bezat B.D.C. Zondag genoeg zelfvertrou wen, om de zware opgave tegen Saestum te volbrengen. In de eerste helft leek het er op, dat de Soestenaren een overtuigende overwinning zouden behalen. B.D.C. nam en hield van af de aftrap het initiatief en na een kwar tier opende spil Simons de score. Hij pas seerde drie verdedigers en zijn schot van 20 meter afstand was zo hard, dat de Saestum-doelman geen kans kreeg in te grijpen. 01. Ook hierna behield B.D.C. het beste van het spel en na 7 minuten wist M. Brouwer de stand op 02 te brengen. Pas in de laatste 10 minuten voor de rust bracht Saestum de balans van het spel in even wicht, zonder echter de B.D.C.-voorsprong aan te tasten. Na de rust ging Saestum uit een ander vaatje tappen. Het spel werd aanmerke lijk forser, waartegen de B.D.C.-spelers niet waren opgewassen. Na 6 minuten forceerde Saestum een hoek schop, waaruit een doelpunt ontstond. 1-2. Ir de 24ste minuut werd de gelijkmaker gemaakt uit een scrimmage voor het Soester doel. Linksback A. Brouwer werd hierbij geblesseerd en op de linksbuiten plaats opgesteld. Drie minuten later werd hij weer het slachtoffer en viel uit. Zijn plaats werd ingenomen door G. Huurde- man. Tien minuten voor het einde bracht de linksbuiten van Saestum de stand op 32 en in de laatste minuut werd de B.D.C.-doelman voor de vierde maal ge passeerd. Een grote sortering originele in alle kleuren en maten houden wij regelmatig in voorraad. BIRKSTRAAT 2 - TEL. 2874 - SOEST De meest gesorteerde speciaal-optiek-afdeling ter plaatse. Ziekenfondsleden vastgestelde kortingen De uitslagen luidden A-team tegen C-team14-16, 15-8 en 18-16. B-team tegen A-team 15-7, 2-15 eri 9-15. C-team tegen B-team 9-15, 16-14 en 15-6. KORFBAL. K.V.S. begon de nieuwe competitie niet gelukkig, daar zowel het eerste als twee de 12-tal hun wedstrijden verloren. K.V.S. 1, dat in Maartensdijk tegen Ka- meo 2 speelde, demonstreerde in de eer ste speelhelft een vlot spelletje, waarbij Kameo, door nauwkeurig doelen, een 20 voorsprong verkreeg. Na de vakwisseling kwam Klomp c.s. in de aanval en binnen 10 minuten was de stand gelijk (22), dank zij een ver schot van Klomp en een treffer van dichtbij van Mej. P. Maris. In de volgende vakwisseling bracht Ka meo de stand op 42, waarna Mej. L. v d. Zouwen met een fraai schot de ach terstand verkleinde (43). De spanning kwam er toen in, doch weer was het Ka meo, dat doelpuntte (5—3). Weer moest Klomp c.s. trachten de balans in even wicht te brengen, doch het gelukte slechts, door een schot van Steur, de stand op 54 te brengen. K.V.S. 2 kreeg Filo's 2 op bezoek en de gasten wonnen 23. B.D.C. HANDBALAFDELING. De uitslagen waren V.B.O.—B.D.C. 0—5. B.D.C. 2—Fidelitas 2 0—4. V.B.O. a—B.D.C. a 3—2. Vele abonné's gireren regelmatig het abonnementsgeld voor ons blad- Zij, die dit voor het 4e kwartaal wederom wensen te doen, verzoe ken wij beleefd het abonnements geld 1.85 voor Soest en Soester berg en 2.00 voor alle andere plaatsen in het land) zo vroegtijdig over te schrijven, dat het bericht hiervan ons vóór 1 October bereikt. Bij latere overschrijving kunnen wij niet voorkomen, dat toch een kwitantie wordt aangeboden, daar op 1 October de kwitanties aan de incasseerders ter inning worden af gegeven. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT. HAMERS VELD—SOESTER BOYS. De Soester Boys, Zondagmiddag bij Ha- mersveld op bezoek, hebben het niet tot 'n overwinning kunnen brengen en moes ten met 20 de eer aan hun gastheren laten. Beide doelpunten werden eerst in de 2e helft gescoord. V.V. HEES. Zaterdagmiddag speelde v.v. „Hees" haar eerste competitie-wedstrijd tegen Vinke- veen. In een aantrekkelijke wedstrijd wisten onze plaatsgenoten deze ontmoeting te winnen met 40. VOLLEYBAL-WEDSTRIJDEN. Zaterdagmiddag organiseerde de Ambte naren Volleybal Vereniging een uitste kend geslaagde sportmiddag ter gelegen heid van haar éénjarig bestaan. Voor deze gelegenheid waren uit spelers van diver se afdelingen een drietal teams samenge steld, die in sportieve en spannende wed strijden elkaar de overwinning betwistten. Zowel spelers als publiek, waaronder de wethouder van personeelszaken, de heer W. G. van Zadelhoff, kregen tijdens de pauze thee met een versnapering geof freerd. ONDERNEMENDE DAMESKAPPERS. De heren W. A. Bulzelaar en J. Koppel, eigenaren van twee dameskapsalons al hier, gaan van 21 tot 26 September een vak-cursus volgen in Parijs, daartoe uit genodigd door de Club Artistique. AUTO VLOOG TEGEN BOOM. Toen de bestuurder van de personenauto, A. uit Zandvoort, Vrijdagmiddag in snel le vaart de bocht in de Soesterbergse straat, ter hoogte van het sanatorium „Zonnegloren", doorreed, bemerkte hij plotseling een bromfiëtsrijder voor zich. Hij wendde zijn stuur naar links om de bromfietser te ontwijken en vloog uit de bocht, waarna de auto tegen een boom terecht kwam. De naast de bestuurder zittende 30-jarige J. uit Amsterdam werd uit de auto geslingerd. Deze werd met een gebroken kuitbeen en een hersenschud ding per ziekenauto naar Amsterdam overgebracht. De auto werd ernstig be schadigd. GROTE MODESHOW TE BAARN. Het bekende Baarnse Modehuis „Paris Marcile" organiseert Woensdag 23 Sep tember a.s., 's middags te 2 uur, in hotel Zeiler een naj aars-modeshow van man tels en japonnen. Maison Van Doorn toont haar dameshoeden en verder wordt de show opgeluisterd met byoux van de fir ma Egtberts, die ook enige nieuwe coif fures zal demonstreren. DIT WAREN GOEDE WEGGEBRUIKERS. Zaterdagmiddag werd de door de politie georganiseerde Veilig Verkeers-Proef ge houden voor berijders van alle soorten motorvoertuigen. Na de start vanaf hotel „Bosch en Duin" werden de deelnemers langs een vastge stelde route gezonden, waarbij 14 contro leposten controleerden of men goed weg gebruiker was of niet. Van de 17 deelne mers werden er 5 afgewezen. Een certificaat kregen W. Hazeleger, K. Abcouer te Amersfoort, J. C. W. Flap per, L. H. J. M. Annegarn, J. Swager, B. C. Littooy, M. P. L. Bergers, J. W. Kro nenburg, B. J. M. v. Schalkwijk, G. Slagt, J. P. de Graaff en L. Notenboom. DUIVENSPORT. De vereniging „De Zwaluw" nam met 261 duiven deel aan een wedvlucht vanaf Maastricht. Afstand 151 K.M. De duiven werden te 8.20 uur gelost met Noorden wind. Aankomst eerste duif 10 uur 46 min. 18 sec., laatste prijsduif 11 uur 7 min. 51 sec. De uitslag was A. Dorrestein 1 3 18 19 25 26 35 48 49. C. v. Soest 2 31 38. G. Vis ser 4 46. Sj. Rijksen 5 27 28 30 41 42 51 66. P. de Bes 6. A. Rijksen 7 13 43 58 64. J. Knoops 8 20. V. Reijerse 9 12 16 34 60. N. v. Fulpen 10 17. L. v. Klooster 11 44 59. H. Gorissen 14 24 33 36. K. Keja 15 39 56. J. Rauch 21. H. Smit 22. C. de Goede 23 61 62 65. J. v. d. Brakel 29 45 53 54. C. Coerman 32 55. A. Snijders 37. W. Pureveen 40 52. B. Roest 47. A. v. d. Pol 50 57. R. J. de Schiffart 63. Met grote blijdschap en dank aan God geven wij U kennis van de geboor te van onze Dochter en Zusje, T. G. MUTS. J. M. MUTS- POST. GERT-JAN. Soestdijk, 12 Sept. 1953. Lindenlaan 4. 26 September a.s. hopen onze lieve Ouders, en C. v. d. Bedern- v. Loenen, de dag te herdenken, dat zij 25 jaar in de echt verenigd zijn. Dat God hen nog lang mag sparen is de wens van hun dankbare KINDEREN EN KLEINKIND. Soest, Torenstraat 2A. Gelegenheid tot felicita tie van 14.30—15.30 uur. Te koop prima moderne VULKACHEL, merk Becht en Dyserinck. Ju- lianalaan 94. Gevraagd geroutineerde THUISNAAISTERS voor pyama's, sporthemden, flanellen hemden bij P. W. Haverlach, Hof 28, Tel. 7804, Amersfoort. JONGE VROUW, met practische ervaring en in bez. van diploma steno en typen, biedt zich aan admin. bij te houden en thuiswerk te verrichten. Event. v. halve dagen. Br. no. 699 bureau S.C. Te koop aangeboden HE- RENRI.JWIEL 25.—. Ook ruilen tegen dames rijwiel. Heuvelweg 37. Wegens emigratie TE KOOP nieuw gasstel, electr. kacheltje, stoelen, strijkijzer, salamander kacheltje met pijpen, tuingereedschap en auto ped. Van Lenneplaan 39. PENSION aangeboden, ook geschikt voor echt paar. Br. no. 698 bureau Soester Crt. Gevraagd nette BAK- KERSBEDIENDE, niet beneden 18 jaar. Bakker De Vries, Schoutenkamp weg 1. Dame vraagt BREI WERK. Br. no. 25 Adv.- Bur. Esed, v. Weede- straat 7, Soestdijk. TE KOOP keurig ka cheltje (Salamander) m. vloerplaat en pijpen 20.stel ringen voor vuurduiveltje of fornuis 3.—. Van Lennepl. 2. Te koop prima CON SUMPTIE-AARDAPPE LEN. J. B Lanser, Soes ter Engweg 8. WONÏNGRUIL A'dam. Aangeb. huis Kinker straat, drukke omgev., bev. keuken-kamer, slaapk., voork., berg ruimte, huur ƒ5.15 per week. Gevr. woning te Soest. W. v. Beerscho ten, v. Lenneplaan 42. PLATTE BUISKACHELS, geheel compleet, bij Roel, In- en Verkoop. 2 e hands meubelen, antiek. Klaar- waterweg 8, Telef. 2054. wegens huwelijk van het tegenwoordige meisje, voor dag en nacht, in ge zin met 2 kleine kinde ren. Zelfstandig kunnen de werken en lief voor kinderen. Koninginnel. 166, Soestdijk. 's Avonds na 7.30 uur of tel. 2174. Van A r k e 1 - Instituut, Soestdijk, Hellingweg l, vraagt een (vr.) met enige ervaring. Brieven gaarne spoedig aan de directeur. Bij de Van Weedestraat 11 is plaats voor tevens bereid lichte adm. bezigheden verrichten. Brieven met uitv. inlicht, omtrent opl. ref. worden ingewacht bij de directie. Koninginnelaan 23 - Soestdijk - Telefoo 500 gram Biefstuk v f n 250 gram Margarine I 500 gram Runderlappen v fn 250 gr. Margarine of Vet I 500 gram Roastbeaf v C O tl 250 gram Margarine I ^.0 Alleen eerste kwaliteit. V/o ons gesorteerde Vleeswaren 4 plakjes Pork, 4 plakjes Hamworst, 4 gebr. gehakt, 6 plakjes gek. worst voor Vanaf Woensdag 16 Sept. a.s. komt Op die datum opent de NUTSSPAA BANK AMERSFOORT een nieuwe spa gelegenheid in de achterzaal van gebo „ELTHETO", Driftje 4A (bij de Soeste straat), ingang laatste deur rechts. De openingstijden van het kantoor Stei hoffstraat 56 blijven onveranderd. 500 Gram magere Runderlappen 500 Gram magere Riplappen 500 Gram doorr. Runderlappen 1 K.G. Gehakt (h.o.h.) 1 K.G. mager gerookt Spek 200 Gram mager Pekelvlees 200 Gram Ontbijtspek 200 Gram Rijnlandse Kookworst Vanaf Donderdag Lamsvlees verki NIEUWE WEG 68 TELE KLAVERJASLIEFHEB- BERS Wilt U gezellig kaarten Wordt dan lid van de Klaverjasclub „De Vriendschap". Aan melding elke Woensdag avond, na 7.30 uur, in de lunchroom „Margriet" (t.o. de Bioscoop) en bij J. v. Gelderen, tandtech- niker, Julianalaan 63 (na 7 uur 's avonds). Soesterbergsestraat 10 Telefoon 2285 - Soest-Z. KINDERWAGEN REPARATIE. Het adres HET KLEUTERHUIS. vlugger scho BLIJVEN MOOIER Tegels, fonteintjes tair kunnen op de hun glans verlie U ze met schuurmi reinigt. Geef ze e ABRO-beurtMet bent U veel vlugge Het vuil (ook het van Uw keuke vliegt er af. U en sanitair dro> prachtig glanzend zónder strepen. Van ABRO hebt maar heel weinig nodig èn geen last.dathetkrast helpt U op 101 mani Zowel Uw eenvoudigste d werkje als het meest inge kelde meerkleuren-drukwe hij ons in goede handen. Heus, U krijgt „waar voor Uw Van Weedestraat 35 - Tel. 2566 - Soes Sinds 35 jaar de kwaliteits-drakk(

Soester Courant | 1953 | | pagina 2