R joi Televisie Radio Stofzuigers| Koelkasten SOESTERBERG. Vlierbessel lil Erkend BELASTIN Account VAN HI SPORT. Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. Cerard v. d. Pol Ingrid Rabe Dankbetuiging, TONNY Dankbetuiging. Handige leerjonge HUUR-WONIN Wetenschappel voeding ondel Voor KERKSTRAAT V/lPHKtL.BE'Tir tel: S.E.C. VERLOOR MET 6—3. S-E.C. verloor in Uithoorn met niet min der dan 6-3 van de club van die naam. In deze wedstrijd troffen de Soestenaren 3 maal het doel der gastheren, doch de Soester ploeg zag in de tweede helft van de wedstrijd de kracht van haar achter hoede ineen schrompelen, waardoor een nederlaag onafwendbaar was. S.E.C. startte goed, doch kreeg al spoedig een 10 achterstand, doordat de mid- voor van Uithoorn uit een duidelijk bui tenspelpositie scoorde, hetgeen de scheids rechter ontging. S.E.C. speelde niet ontmoedigd door en het was linksbuiten Pothoven, die na een kwartier een fraaie voorzet van rechts inschoot. 11. Snel ging het spel van doel tot doel, doch na een half uur spelen kreeg de midvoor van Uithoorn weer een kansje, welke hij benutte. Doelman Van Breukelen stopte een hard schot, doch kreeg de bal niet onder controle en de toesnellende mid voor schoot in langs de op de grond lig gende doelman. 21. Na de rust drong S.E.C. de thuisclub in de verdediging en de gelijkmaker kwam spoedig toen S-E-C. een strafschop kreeg toegewezen, welke Admiraal in een doel punt omzette. 22. Tien minuten later kreeg Uithoorn een strafschop en ook deze werd in een doel punt omgezet. 32. Enige minuten later scoorde Maassen weer. Hij ving de bal op, die de Uithoorn doelman uit zijn doel stompte, doch de scheidsrechter floot onbegrijpelijkerwijze voor buitenspel- Uithoorn vergrootte hierna haar voor sprong (42), doch kort hierna was het weer midvoor Maassen, die, na fraai sa menspel, de stand op 43 bracht. Een kwartier voor het einde viel de S.E-C- doelman over een lage voorzet, waardoor de rechtsbinnen wist te scoren. 53. S.E.C. drong op en de midvoor der thuis club wist hiervan even voor het einde te profiteren. 63. De overige uitslagen waren S.E.C. 2Vriendenschaar 14. S.E.C. 3—'t Gooi 4 0—1. S.E.C. 4—Quick 4 4—1- B.D.CR.K.B.V.V. 0—4. In een zeer matige wedstrijd verloor B-D-C. van het bezoekende R.K.B.V.V. De Soestenaren verschenen met 3 inval lers voor de gebroeders Brouwer en v. Breukelen en mogelijk was dit oorzaak, dat het ploegverband ver te zoeken was. Reeds dadelijk na het begin kreeg R.K. B.V.V. een goede kans tot het maken van een doelpunt doordat een der B.D.C. spelers hands maakte in het strafschop gebied. De strafschop werd echter naast geschoten. Het bleek slechts uitstel van executie te zijn, want binnen 25 minuten was doel man v. d- Lugt tweemaal gepasseerd en had B.D.C. een 02 achterstand geboekt. Na de rust had B.D.C. meer vat op de aanval der gasten, doch, evenals voor de rust, zag de Soester voorhoede geen kans het doel der gasten in gevaar te brengen. In 't eerste half uur voorkwam Beemer c.s. een grotere achterstand, doch toen men hierna opdrong, kon R.K.B.V.V. haar voorsprong vergroten. Doelman v. d. Lugt had al enige malen een doelpunt voorkomen en daarbij het geluk aan zijn zijde gehad, doch in het laatste kwartier moest hij zwichten bij snelle uitvallen der voorwaartsen van de tegenpartij, die nog tweemaal het Soes ter doel wisten te vinden. 04. VOLLEYBAL-COMPETITIE NOG NIET BEëINDIGD. Na de stagnatie door de vacantie-tijd zou Zaterdagmiddag de door de S.P S.V. ge organiseerde volleybal-competitie beëin digd worden. Doordat S.P.S.V. 1 de haar vier resterende wedstrijden echter wist te winnen en daardoor in puntental gelijk kwam met Olympia, eindigde de compe titie onbeslist. Zaterdagmiddag a.s. zullen Olympia en S.P-S.V. om de hoogste titel een beslis singswedstrijd spelen, waarna de prijs uitreiking kan plaats vinden. De uitslagen van Zaterdag waren S.P.S.V. 1-Olympia 1 7—15 15—10 15—13. Olympia 1—S-P-S-V. 1 3—15 15—10 7—15. S.P.S.V. 1—C.V.B*1 15—10 15—8 15—11- C.V.B. 1—S-P-S-V. 1 15—17 9—15 2—15. K.V.S. 1—THOB. 1 3—4. Met 3 invallers bond K.V.S. de strijd aan tegen Thob 1. De gasten namen na 15 minuten de leiding met een ver schot en 5 minuten later was de stand zelfs 02. De vakverwisseling bracht Steur c.s. in de aanval en het was Steur, die met twee goede schoten de stand op 22 bracht. Voor de rust nog scoorden beide partijen (bij K.V.S. D. Maris), zodat de tweede helft met .een 33 stand aanving. Na de rust vond Thob. nog eenmaal de Soester korf en het gelukte K.V.S- niet de achterstand in te lopen. Met 34 ver loren de Soestenaren dus deze vlotte wed strijd. De andere uitslagen waren S.V.M.M. 1—K.V.S. 2 44. K.V.S. JunZwaluwen Jun. 50- DE SOESTER BOYS—HOOGLAND. Met 48 verloren de Soester Boys van Hoogland. Reeds in het eerste kwartier bereikte Hoogland een 04 voorsprong, doch de Soestenaren herstelden zich goed en voordat de rust aanbrak was de ach terstand ingelopen tot 34. Aanvoerder Nic Camper moest even voor de rust uit vallen wegens een blessure. Na de rust kregen beide partijen een strafschop toegewezen, doch aan beide zijden werd naast geschoten. Door een misverstand in de achterhoede verhoogden de gasten hun voorsprong tot 35, een doelpunt, dat blijkbaar tot grote daden in spireerde, want in een half uur scoorde Hoogland nog driemaal. 38. Toen de Boys weer een strafschop toege wezen kregen, werd de achterstand ver kleind tot 48, waarmede ook het einde kwam aan een spannende strijd. HEES WON MET 7—0. Met liefst 70 won Hees te Utrecht van Voorwaarts en zette daarmede de Zater dagmiddag-competitie goed in. De overige uitslagen waren Hees 2Veluwse Boys 2 42. S-D-C. 4Hees 3 afgelast. STREEKPLAN. De Burgemeester van Soest maakt bekend: I. a. dat ter griffie van de provincie Utrecht en ter secretarie van deze ge meente van 1 October 1953 tot 1 Decem ber 1953 voor een ieder ter inzage ligt het ingevolge artikel 10 van de wet van 28 September 1950, stbl. K 415, houden de voorlopige regeling in zake het Natio nale Plan en streekplan, op 18 Augustus 1953 door de Gedeputeerde Staten van Utrecht vastgestelde ontwerp van het streekplan ter bescherming van de water- winplaatsen ten behoeve van de drink watervoorziening in de provincie Utrecht; b. dat bezwaren tegen het onder a. ge noemde ontwerp-streekplan schriftelijk bij Gedeputeerde Staten van Utrecht kunnen worden ingediend van 1 October 1953 tot 1 Januari 1954; c. dat tevens van 1 October 1953 tot 1 December 1953 ter griffie van de provin cie Utrecht en ter secretarie ter inzage is nedergelegd een exemplaar van de op 30 Juni 1953 door de Staten van de provin cie Utrecht vastgestelde verordening, houdende algemene regelen betreffende tegemoetkoming in de schade, veroor zaakt door het streekplan ter bescheming van de waterwinplaatsen ten behoeve van de drinkwatervoorziening in de pro vincie Utrecht, goedgekeurd bij Konink lijk Besluit van 16 Juli 1953, nr. 9; d. dat ingevolge het bepaalde in artikel 3 onder a. van de onder c. hierboven ge noemde schadevergoedingsverordening, voor de eigenaren en andere zakelijk ge rechtigden met uitzondering van hy potheekhouders en voor de huurders en pachters van gronden en opstallen bin nen het gebied van het streekplan gelegen, de gelegenheid bestaat schriftelijk bij Ge dupeerde Staten van Utrecht van 1 Oc tober 1953 tot 1 Januari 1954 een gemoti veerde omschrijving in te dienen van verwachte schade als bedoeld in artikel 2 onder a dier schadevergoedingsverorde- ning; II. vestigt in het bijzonder de aandacht er op, dat niet tijdige indiening van de onder I d bedoelde omschrijving van ver wachte schade meebrengt, dat vorderin gen om tegemoetkoming in de schade, ge leden als gevolg van de toepassing van het onder I a genoemde streekplan, te zijner tijd niet ontvankelijk zullen wor den verklaard, tenzij in uitzonderingsge vallen artikel 9 der schadevergoedings verordening wordt toegepast. GEBORENJohannes Wilhelmus Maria, z v. W. Tolboom, timmerman en J. van den Heuvel, Beukenlaan 15- Srikamisah, d- v. Saekan, zonder beroep en Amidah, Baarn, Prinses Carolinalaan 1- Jaeoba Li dewij, d- v. M. de Zeeuw, vertegenwoor diger en J. Vreugdehil, Birkstraat 27. Martha Barbara Maria, d. v. P. J. van Wegen, wegwerker N.S. en W. Wouters, Den Blieklaan 59. Augusta Hubertina, d. v- L. Saas, fabrieksarbeider en E. J. van Klooster, Nieuweweg 116. Jaenette Doro- thea, d- v. T- G. Muts, kantoorbediende en J. M. Post, Lindenlaan 4. Dirkje Ger- ritje Maria, d. v. G. Kamphorst, magazijn bediende en E. van den Brink, Kerkpad Z.Z. 23. Wilhelmina, d. v. J. H- van Gin- kel, melkhandelaar en M. van Rees, Ko- ninginnelaan 121. Petronella Wijanda Maria, d. v. P. N. van den Deijssel, chauf feur en M. M. J. F. Sloothaak, Heideweg 18. Reinerus Erich Antonius, z- v. A. F. Butselaar, magazijnmeester en M. A. Houtveen, Andriessestraat 14. Petrus Wil helmus Maria, z. v- A. J. van Rossen berg, landbouwer en G- H. Roest, Oude Grachtje 12. Elbertus Johannes Antonius Maria, z. v. M. J. Klompenhouwer, rijks ambtenaar en E. J. Epskamp, Kerkpad Z.Z- 114. Hendrik Johannes, z. v. H. Kleijn, metselaar en M. C. Gijtenbeek, Van Maarenstraat 1. ONDERTROUWD Barend van Beek, 24 jaar, fabrieksarbeider, Nijkerk en Gerritje van Rouwendaal, 21 jaar, zondef beroep, Korteweg 5. James Rowe, 64 jaar, zon der beroep, Eigendomweg 71 en Stientje Gesina Alberta Bos, 52 jaar, zonder be roep, Eigendomweg 71. GEHUWD Geen. OVERLEDEN Anna Maria Kellershohn, 46 jaar, zonder beroep, gehuwd met R. van de Grift, Schoutenkampweg 8. Louise Johanna Wilhelmina Zimmermann, 40 jr., zonder beroep, Oranjelaan 9. Cornelis Jo hannes Holthuizen, 53 jaar, zonder be roep, Kerkpad Z.Z. 5. RIJWIELPUZZLE-RIT „TEMPO". Met 26 koppels organiseerde „Tempo" Zondagmorgen een rijwielpuzzle-rit over 18 km. Het parcours ging vanaf hotel „De Schouw" door Soestduinen en de Soester bossen ten Noorden van de spoorlijn Utrecht-Amersfoort. De uitslagen waren 1. A. en C. v. Dijk, I str.p. 2- De heer en mevr Van Hees, 2 strafp. 3. De heren Kenter en Krone- meyer, 2 strafp. 4- Mevr. J. v. Rees en de heer J. v. d. Broek, 3 strafp. 5. De he ren H. v. Kooy en v. d. Brink, 3 strafp- 6. Mej. M. Gerrits^ken de heer Beuker, 3 strafp. De troostprijs kregen de dames Hendriks en Diters, die 26 strafpunten hadden ver zameld. De secretaris van „Tempo", de heer H. Schlebaum, reikte de prijzen uit en bracht dank aan de deelnemers aan deze rit. PROPAGANDA-AVOND „ZILVER TETRA". Leden van „Zilver Tetra" en „Neon Tetra", de Soester en Baarnse aquaria-verenigin gen, waren gisteravond in hotel „De Gou den Ploeg" bijeen en bij hen hadden zich gevoegd belangstellende Soestenaren, die 't nut van 'n aquarium eens wilden verne men. Wat dit laatste betreft zijn noch de leken noch de vakmensen teleurgesteld, want de spreker van deze avond, dr- Lodewijks, bioloog te Den Haag, verstaat de kunst, om, in 'n gekruide causerie, de schoonheid van de natuur en de aquarium-liefhebbe rij uitstekend te belichten. Hij wees er zijn gehoor op, dat de Bcxnd van aquarium-liefhebbers meer dan 16000 leden telt en daarmede in haar soort de grootste bond ter wereld is. Maandelijks stijgt het ledental en ons land heeft daar door meer leden dan de 3 bonden in En geland samen of de bond in West-Duits- land. De leden van de bond houden niet alleen zelf een of meer aquaria, doch lenen de ze ook uit aan zieken, zoals ook hier heeft plaats gehad, aan militaire kampementen en gevangenissen. De oorzaken van de toename van d§ze liefhebberij zag spr. in het feit, dat de mens immer schoonheid zoekt. Hij zoekt de schoonheid in kleur, vorm en bewe ging, zoekt het in muziek, in schilder en beeldhouwkunst, doch hij zal de waar achtige schoonheid alleen vinden in de natuur zelve. Daar wordt hij geconfron teerd met de schoonheid in de schep ping, waartegen de schoonheid van men selijke scheppingen het moet aflegggen. Hoe volmaakt de harmonie in de natuur is, hoe groots de schepping is, illustreer de spr. met kleurenfilms, waarbij het aan goede toelichting niet ontbrak. Het verband tussen de natuur en het le ven in een aquarium werd hierbij telkens gelegd op zeer aanvaardbare wijze. Het was een prachtige en leerzame avond. De heer J. Schalkx, de voorzitter van „Zilver Tetra", sloot deze avond waarbij hij de hoop uitsprak, dat nieuwe leden tot de Soester vereniging zouden toetre den. VROUWEN ELECTRICITEITS-VERENIGING. De afdeling „Eemland" van de Vrouwen Electriciteits-Vereniging komt Donderdag 24 September bijeen, waarbij Mevr. Tony de Ridder het boek „De Mantel" van Lloyd Douglas zal bespreken. KAARTEN VOOR CONCERT UTRECHT. Op het V.V.V.-kantoor alhier zijn kaar ten verkrijgbaar voor het concert, dat, in de Bernhardhal aan de Croeselaan, op 26 September wordt gegeven. Behalve het Utrechts Stedelijk Orkest treedt op het Mannenzangkoor „De Maastrichter Staar". Ten gehore worden gebracht werken van Wagner, Dvorak, Mendelsohn, Saint Saen en Tschaikowsky. R.K. VROUWENGEMEENSCHAP SOESTDIJK. De R-K.V.G. hield in de overige week haar tweede jaarvergadering. Na opening door de presidente sprak al lereerst de geestelijk adviseur over de gro te waarde van de vrouwengemeenschap, waarna de secretaresse en de penning- meesteresse de jaarverslagen uitbrachten- Na de pauze werden drie nieuwe bestuurs leden gekozen in de plaats van de drie aftredende leden, welke niet herkiesbaar waren. Een collecte voor de doopdoos bracht 17.13 op. DUIVENSPORT. De vereniging „De Zwaluw" nam deel aan de wedvlucht vanaf Mons, afstand 213 km. In concours waren 177 duiven. Aankomst eerste duif te 1 uur 43 min. 20 sec- Aankomst laatste prijsduif te 2 uur II min- 52 sec. De uitslagen waren Sj. Rijksen 1 2 6 7 15 20 21 29 30 31. G. Visser 3. P. de Bes 4. J. v. d. Belt 5 14 24. N. v. Fulpen 8 26. J. Knoops 9. A. v. d. Pol 10. V. Reijerse 11 17 43. A. Rijksen 12 25 28. J. van Mau- rik 13 16 19. H. Gorissen 18 39- L. van Klooster 22 37. C. v. Soest 23. A. Dorre- stein 27 33 36 42. A. Snijders 32 41. K. Keja 34 35 38. J. Leek 40. C. de Goede 44. De vereniging „De Vriendschap" nam eveneens deel aan de wedvlucht vanaf Mons. In concours waren 137 duiven. Aankomst eerste duif te 1 uur 39 min. 41 sec. Aankomst laatste prijswinnende duif te 2 uur 7 min. 27 sec. De uitslagen waren F. Groenestein 1. Z.K.H. Prins Bernhard 2 3 7 8 15 17 19 24 25. W. Nieuwenhuis 4 5 6 9 10 11 13 31 34. G. v. d. Broek 12 20. J. Gaasbeek 14 22. E. v. Daatselaar 16 28 30. R. Kos ter 18 27. Joh. Duiser 21. M. J. Bergers 23 26. D. J. Bos 29. J. Mulder 32. J. Hod- de 33. VERZET TEGEN DE POLITIE. Tot één week gevangenisstraf veroordeel de de Utrechtse Politierechter W. v. S. alhier, die gisteren zijn zesde vonnis in casseerde. Dit keer was de verdachte beschuldigd van verzet tegen de politie toen hij in de nacht van 20 Juni j.1. dronken langs de weg slenterde. AARDBEIENPRAATJE, GEVOLGD DOOR MISHANDELING. Op een zomeravond in Juli jl. stonden mevr. de L. en mevr. v. d. B. te praten over aardbeien, waarbij zij werden afge keken door mevr. N. Eerstgenoemde da mes zouden demonstratief op de grond hebben gespuwd, hetgeen mevr. N. be schouwde als een belediging aan haar adres, waarop een mishandeling door Mevr. N. is gevolgd- Hoewel zij ontkende werd zij veroordeeld tot een geldboete van 15.subs. vijf dagen hechtenis. DIEFSTAL VAN RIJWIELONDERDELEN. De jeugdige bakkersknecht S. te Utrecht, die in Soesterberg werkte, wilde op een goedkope wijze zijn rijwiel opknappen. Toen hij geconstateerd had, dat er mooiere fietsen waren dan de zijne, kreeg hij een simpel idee. Hij draaide een stuuur uit een rijwiel, dat hij ergens onbeheerd zag staan. Een snelbinder van een andere fiets kon hij ook goed gebruiken, evenals een dynamo. Een regenjas, die hij op een rijwiel aantrof, kwam hem ook van pas, doch daarna liep het spaak en kwam hij op het politiebureau terecht. 'S GRAVELAND—SOESTERBERG 3—0. Soesterberg zet de nieuwe competitie met zijn verjongde elftal niet bijzonder geluk kig in. Ook nu weer moest Solesterberg met 5 invallers naar 's Graveland. Als Graveland aftrapt moet de Soesterberg- verdediging alle zeilen bijzetten om doel punten te voorkomen. Na een kwartier lost de 's Graveland-spil een 25 meter schot, dat de Soesterberg-keeper laat glip pen. Met deze 10 voorsprong voor 's Graveland gaat de rust in. In de tweede helft pakt Soesterberg niet ontmoedigd aan, doch enkele verre scho ten weet de 's Graveland-keeper fraai te stoppen. Het geluk komt voor 's Grave land wanneer na 10 minuten haar center voor de stand op 20 brengt- Al houdt Soesterberg moedig vol, het kan echter niet verhinderen, dat de linksbui ten van 's Graveland de stand verhoogt tot 3-0. Met deze stand komt ook het ein de van deze sportief gespeelde wedstrijd. WINST VOOR VLIDO- Het handbalelftal van de Vliegdorpse schonen trok Zondag van leer tegen de dames uit Zeist. Nadat de rust met 30 in het voordeel van Vlido was ingegaan, werd met 61 gewonnen van D.E.S. 2. De dames Geers, Van Alphen en De Rijk zorgden voor de doelpunten. Ook deze tweede overwinning heeft Vli do niet zozeer te danken aan beter veld spel dan wel aan een betere betrouwbare doelverdediging en een voorhoede, die voor het doel gevaarlijk is en haar kansen weet te benutten. Het grote enthousiasme en te weinig wed- strijdervaring veroorzaakten vele kleine vergrijpen, die door de scheidsrechter wel zeer streng doch onpartijdig werden ge straft. PROGRAMMA MILITAIR TEHUIS „HUIS TEN HALVE". Dinsdag 22 September, 7.30 uur, film ..De vloot op stelten". Woensdag 23 September, 7-30 uur, film „Treinroof in Missouri". Donderdag 24 September, 7.30 uur, film „Bureau Zedenpolitie". DE MASSALE LUCHTMACHT BRIDGEDRIVE. De Jubileum Luchtmacht Bridgedrive, welke Donderdagavond in de ontspan ningszaal van het officierscasino georga niseerd werd door de bridgeclub „Soester berg", was de grootste bridgedrive, wel ke ooit onder auspiciën van de Ned Brid gebond gehouden werd. Het aantal deelnemers bedroeg 350. Niet minder dan 80 prachtige Drijzen waren er door fabrikanten ter beschikking gesteld. De opening had plaats door Majoor Bloem bergen, commandant van het Kamp van Zeist, waarna de voorzitter van de brid geclub „Soesterberg", de heer J. J. Rute rink, nog het woord nam. Zoals deze in zijn toespraak gehoopt had, heeft de drive in een aangename en prettige sfeer plaats gehad. De uitslagen waren alsvolgt 1ste prijs mevr. Baljet met partner uit Utrecht. 2. De heer en mevrouw Dirksen uit Bilthoven. 3. De heren De Jong en Timmermans uit Zeist. Clubprijzen 1. Bridgeclub „Amersfoort" een grote beker met inscriptie. 2. Bridge club „Zeist". De in de zalen gehouden collecte ten bate van het Van Weerden Poelmanfonds bracht 60.op,. Ook het batig saldo van deze drive, groot 185zal ter beschik king van dit fonds worden gesteld. Na een langdurig, ge duldig gedragen lijden is heden van ons heen gegaan, in de ouder dom van bijna 76 jaar, onze lieve Man en Vader, THOMAS JACOB LEIJDING. A. V. Leijding- de Vries Lentsch. H. Th. Leijding. T. Leijding- Huijsman. Soest, 19 Sept- 1953- Talmalaan 27. Liever geen bezoek. De teraardebestelling heeft heden op de Algemene begraaf plaats te Baarn plaats gehad- hebben de eer U kennis te geven van bun voor genomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats hebben op Dins dag 6 October a.8., te 9 uur ten gemeentehuize te Soest, en te 9.30 uur in de kerk van Maria Onb. Ontv. te Soestdijk. Koninginnelaan 66. Korte Hartweg 25. Receptie: van 3.30-5 uur Korte Hartweg 25. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling. bij het over lijden en de begrafenis van ons zoontje ondervonden. A. W. KOK. H. P. A. KOK- v. d. Brink en kinderen. Soest, September 1953. Van Weedestraat 10. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank aan de Wel.Ed.Zeergel. Heer Dr. W. J. SCHUTTE voor de buitengewone behan deling aan mijn man be wezen tijdens zijn ziekte. Mevr. Wed. LEIJDING- de Vries Lentsch Talmalaan 27. Grote nieuwe HONDEN- MAND te koop. Tb. v. d. Pol, Koninginnelaan 66, Soestdijk. WONINGRUIL. Aangeb. ruim huis, bevattende 5 kamers, keuken en bad kamer te Soestdijk voor kleiner huis te Soest of Soestdijk. Inl. Telefoon 2858. TE KOOP gramofoon platen en guitaar. EglJ de Jong, G- Pelsweg Tel. 2288. Gevraagd een nette JOb GEN of bediende vod mijn zaak. J. C. v. Haai lem, v- Weedestraat 4| Telefoon 2324. Gevr. MEUBEL-STOll FEERDER, goed met hl vak bekend. BirkstraJ 91, telefoon 3097. TE KOOP prima drojj klei-voeraardappelen. D. Westeneng, Nieuw| weg 40, telefoon 2242. WONINGRUIL. Nieuvl gemeentewoning aangl boden tegen huis veel grond. Br. no. 7| bureau S-C. Gevraagd flinke WERI| STER voor Vrijdag- Zaterdagmorgen. De| nenweg 7. gevr. Aanmelden: Kampeerwagens, Amel foortsestraat 67a, So| terberg. aangeboden te Utrecl Eventueel zonder woniif ruil. Br. onder no. bur. Esed, v. Weedes| 7, Soestdijk. te koop gevraagd. Bezl gen bij Burgsted| Beukenlaan 39. Gevraagd nieuwb ouwwoninJ Soest tegen Middl standswoning Eigendq weg. Huur 43-33 mnd- Br. no. 707 bur! Soester Crt. Biergistvlokken pakjes a 150 gr. Havervlokken pakjes a 250 gr. Hauserbiscuits pakjes a 150 gr. Hauser Ontbijtkoek pakjes a 230 gr. j Magere Melkpoeder blikken a 450 gr. Margarine pakjes a 250 gr. Weedestraat 54 Nette WERKSTER ge vraagd voor Dinsdag of Vrijdag of een net meis je voor halve dagen. Mevr. Wolters, Reelaan 12, Bosch en Duin, Den Dolder. TE KOOP prima lopen de Villiers motor 125 c.c. met papieren, f 300. of ruil voor zwaardere, en prima heren sport- fiets f 40.Van Strae- lenlaan 20, Soestdijk. Wegens overcompleet te koop aangeboden, in goe de staat zijnde E. M. Jaarsma HAARD. Van Zoelen, Dr. 's Jacobstraat 33, Soest-Zuid. 2 Hoogdrachtige ZEU GEN en biggen te koop- Parklaan 1. BONTMANTEL. Wegens omstandigheden een pri ma, z.g.a.n., lange zwar te Yenen bontmantel te koop met mooie klok kende rug (maat 42), te gen overeen te komen billijke prijs- Juliana- laan 74. AANGIFTEN EN AI JUUANALAAN 75

Soester Courant | 1953 | | pagina 2