B0TERSTAVEN ZEZiJNERWEERé ROOMBOTER e„ AMANDELEN Over Wringers uitgebreide sortering Wringers Fa. G. v. d. POL SOEST. per stuk SPORT. Burgerlijke stand. dit de aandacht van B. en W. heeft en van de voorzitter in het bijzonder. Wethouder VAN ZADELHOFF wijst er op, dat ook Ir Van Embden dit stukje oud-Soest wil herstellen. Spr. acht het onsympathiek, dat de pastorie wordt op geknapt zonder enig bericht aan het ge meentebestuur. Het gaat hier om de dub beltjes zegt spr., die van oordeel is, dat er financiële grenzen zijn voor de ge meente, welke niet overschreden kun nen worden. Nu zijn we weer verder van de aankoop af. Spr. is er voor om het contact met de kerkvoogdij weer op te nemen. Conform het voorstel wordt besloten. 16. Voorstel tot benoeming van twee le den in het bestuur van de Stichting tot beheer van het Soester Natuurbad. Gekozen worden de heren Pieren met 18 en Van Andel met 16 stemmen, terwijl de heer Oranje 1 stem krijgt. Blanco 2 stemmen. 17. Voorstel tot het verlenen van- een subsidie aan de Stichting Gezinsverzor ging, uitgaande van de Gereformeerde Kerk Soestdijk over 1952 en 1953. Conform besloten. 18. Voorstel tot wijziging van het regle ment voor de instelling van Maatschap pelijk Hulpbetoon. Conform besloten. 19. Voorstel tot overname van aandelen in de N.V. Centrale Slachtplaats van Soest. De VOORZITTER doet mededeling van een schrijven van mr Ewout uit Arnhem, inhoudende de mededeling, dat de heer G. M. Kooi alhier een bod op de aandelen heeft gedaan van 220 De exploitatie zou hierdoor in particuliere handen blij ven, hetwelk dit bedrijf ten goede zou komen. De overeenkomst met de gemeen te zal gehandhaafd blijven- De heer ORANJE zegt, dat hier het cri terium geldt, dat de aandeelhouders hun aandelen aan de gemeente willen verko pen en een hoger bod van een particulier afslaan. Exploitatie door de overheid lijkt spr. meer gewenst, omdat deskundige ad viseurs hiertoe adviseren- De prijs acht spr. goed, ook al is het taxatie-rapport niet van recente datum. De oprichting van het bedrijf heeft ook 70.000.ge kost en nog wel tegen de waarde van toen. Zonder hoofdelijke stemming wordt het voorstel aangenomen. De heer Zoetelief wordt geacht niet gestemd te hebben. 20. Voorstel tot vaststelling van een ver ordening tot wijziging van de Legesver ordening. Mevrouw LANDWEER wenst het verschil tussen eerste en tweede klas niet alleen door het uitleggen van een loper tot uitdrukking gebracht te zien. Voor de eerste klas huwelijken zou men een be paald uur kunnen vaststellen. De heer ORANJE vindt het aangename in dit voorstel, dat de huwenden mogen kie zen tussen de blauwe kamer en de raads zaal. Spr. vraagt ook de kosteloze huwe lijken bij keuze in de raadszaal te laten plaats vinden en dringt aan op een ge ring aantal huwelijkssluitingen tegelijk. Wethouder VAN DE AREND (A-R.) wijst op de ingewikkelde regeling van voor heen en zegt, dat gebleken is, dat op de grootste dag van het leven van een mens de financiën blijkbaar geen rol spelen. Wanneer men een loper wil, dan moet men die betalen. Spr. is tegen een be paald uur voor eerste klas huwelijken, daar dit vrijheidsbeperking zou zijn. Spr. wil het voorstel Oranje overnemen, zodat de kosteloze huwelijken ook in de raads zaal kunnen plaats vinden. Mevr. LANDWEER acht het onjuist, dat zij, die niet onvermogend zijn, kosteloos huwen in de raadszaal. De heer ORANJE informeert naar de mo gelijkheid om een bewijs van onvermo gen te verlangen van hen, die kosteloos huwen, doch aan deze mogelijkheid kan niet worden gedacht, zegt de voorzitter. Mevr. LANDWEER wenst niet, dat zij, die kosteloos trouwen, keuze wordt ge laten. Laat men er toch iets voor over hebben, dan waardeert men het meer- De heer CLEMENS: ,,Of ze hebben later nog meer spijt". Mevr. POLET (P.v.d.A.) begrijpt, dat, wanneer een burgerlijk huwelijk door een kerkelijke inzegening wordt gevolgd, men kosteloos trouwt op het gemeente huis. De statie waarmede men op het gemeentehuis arriveert is dan te ver klaren. Mevr. LANDWEER blijft er bij, dat wie wat verlangt van de overheid hiervoor moet betalen. De heer ORANJE wenst, dat de burger lijke overheid cachet geeft aan ieder hu welijk, ook aan het kosteloze en dit ver schil in respect moet de gemeente niet to nen in verschillende klassen. Mevr. LANDWEER merkt op, dat dit respect wederkerig is en dus ook van de zijde van bruid en bruidegom moet ko men. Als men kan betalen, moet men be talen. Mevr. POLET: Ja maar het is geen gunst dat je trouwt, je moet wél.... Een opmerking, die grote hilariteit ver wekt en een einde maakt aan 'het debat. De VOORZITTER stelt voor het amen dement Oranje over te nemen. Met de stem van Mevrouw Landweer tegen wordt dit aangenomen. 21. Aanbieding van de gemeente- en be- drijfsrekeningen over 1951 met voorstel deze om advies in handen te stellen van de Financiële Commissie. Aldus besloten. Uitsluitend bereid met 22. Voorstel tot vaststelling van een ver ordening tot wijziging van de Bezoldi gingsverordening 1948. Conform besloten. 23. Behandeling belastingreclames. Conform besloten. 24. Voorstel tot: a. Aankoop van grond nabij de Generaal Winkelmanstraat van W. J. Boot te Zeist. Conform besloten. b. Aankoop van grond nabij het le We teringpad voor de uitvoering van het uitbreidingsplan „Industrieterrein 't Hart", van J. V. Meijer. Conform besloten. c. Aankoop van grond voor uitvoering uitbreidingsplan „Hartweg" van D. van der Velden te Amsterdam. Conform besloten. d. Aankoop van grond nabij de Becke- ringhstraat van H- Grift. Conform besloten. e. Aankoop van grond nabij *de Burg. Grothestraat van F. Meilof. Conform besloten. f. Aankoop van grond nabij de Kolo- nieweg van J. de Jong. Conform besloten. g. Verkoop van grond aan de Gallenkamp Pelsweg aan IJ v. Meeuwen te Rotter dam. Conform besloten. h. Ruiling van grond nabij de Maatweg, tegen grond nabij de Noorderweg met Me vrouw M. J. Hartman-Koelen. Conform besloten. i. Ruiling van gronden nabij de Ossen- damweg met R. Jaarsma. Conform besloten. j. Regeling van de verhuur van nieuw gebouwde gemeentewoningen. Conform besloten. k. Verlaging van de huurprijs der woning Vredehof straat 25. Conform besloten. 26. Verzoek van de Winkeliers-Vereni ging „Soest", om de winkels alhier in het tijdvak van 25 November tot 29 No vember a.s. tot 10 uur n.m. geopend te mogen houden. De VOORZITTER stelt voor het sluitings uur op 9 uur te stellen, hetgeen wordt goedgekeurd. 27. Voorstel tot het voorbereiden van een uitbreidingsplan voor: Soesterberg, uit gezonderd plan Amersfoortsestraat; de wijken Soestdijk en 't Hart, met uitzon dering van de gedeelten welke opgeno men zijn in de uitbreidingsplannen Rijks weg en Industrieterrein; de wijk Soest- Zuid, met uitzondering van het gedeelte opgenomen in uitbreidingsplan Van Len- neplaan; een gedeelte gelegen rondom de Oude Kerk; enige percelen gelegen aan en nabij het Kerkpad N.Z. en het Kerk- pad Z-Z.; de percelen kadastraal bekend als sectie A no- 3253 (Van Weedestraat) en sectie H, nrs. 6442, 6443 en 2654 (Middel wijkstraat), aan welke percelen bij de goedkeuring van het uitbreidingsplan Rijksweg Soest door Gedeputeerde Staten de goedkeuring is onthouden. Conform besloten. RONDVRAAG. De heer VAN ANDEL zegt, dat de direc teur van het Gasbedrijf per 1 Februari de dienst zal gaan verlaten en vraagt of iij de opvolging al is voorzien. Wethouder VAN DE AREND zegt, dat een advertentie voor een opvolger is geplaatst. De heer VAN ANDEL zegt verder in de Soester Courant gelezen te hebben, dat het monument voor de gevallenen ge reed is. Spr. vraagt of de plaats van dit monument nog niet is bepaald. De VOORZITTER zegt hierover in be sloten zitting mededelingen te zullen doen. Mevr. LANDWEER informeert naar de klok, die op het V.V.V.-huisje zou komen- Wethouder VAN ZADELHOFF zegt, dat deze klok er komt, doch over de vorm is men het niet eens- Mevr. POLET zegt, dat bij de toewijzing van woningen in analoge gevallen ver schillende beslissingen zijn genomen door B. en W. en verzoekt namens haar fractie een* advies-commissie in te stellen. De VOORZITTER zegt, dat de woonruim te-verdeling een taak van het college van B. en W. is en dat de raad hen hier omtrent niet ter verantwoording kan roe pen. Spr. beseft, dat de woonruimte-ver- deling ingrijpend is voor de gehele burge rij en dat raadsleden, hoewel hier buiten staande, door de burgerij hiermede in aanraking komen. Twee jaar geleden heeft spr- uit de raad een informele com missie gevormd, met de bedoeling, dat deze commissie met de chef huisvesting op geregelde tijden de moeilijkheden en mogelijkheden zou bepraten. Dit systeem beantwoordde niet geheel aan zijn doel en de commissie had ook niet de status van een raadscommissie. Spr. is er niet tegen weer een dergelijke commissie in te stellen als advies-commissie, die we kelijks zou moeten vergaderen. De beslis singen worden genomen naar aanleiding van vele factoren waarmede B. en W. kennis maken. Spr. wil hierover praten in besloten ver gadering. De heer BUTZELAAR (K.V.P.) verzoekt de rustieke lantaarn, die voor het V.V.V.- huisje heeft moeten wijken, te plaatsen in het plantsoen tegenover de Boeren leenbank. De voorzitter zal deze mogelijkheid be zien. Hierna gaat de raad over in geheime zitting. gesproken. Zag U reeds onze w.o. de originele ACME-WRINGER. Wij leveren U reeds een prima wringer vanaf f 39.35 BURG. GROTHESTR. 34 - TEL. 2935 Naast City-Theater. B.D.CN.S-C. 2—1. B.D.C. slaagde er Zondag in een kleine overwinning op het Nljkerkse N.S-C. te behalen, dank zij een doelpunt van M. Brouwer, vijf minuten voor het einde van de wedstrijd gescoord- Voor de rust speelde B.D.C. tegen wind in en na een periode, waarin N-S-C. een overwicht had, scoorde midvoor v- d. Berg, na in een handige dribbel de Nij- kerkse verdediging te hebben gepasseerd. 1—0. Na 35 minuten werd het zwoegen van de gasten beloond doordat midvoor Fengler van dichtbij inschoot. 11. Na de rust waren beide partijen beurte lings in het offensief, waarbij N.S-C. de thuisclub dwong te spelen op eigen helft. Snelle uitvallen van B.D.C. liepen helaas dood op de buitenspelval en het zag er naar uit, dat de wedstrijd onbeslist zou eindigen. Het spel kreeg een fors karakter, als ge volg waarvan de scheidrechter verschil lende vrije schoppen moest toekennen- Van de Hoef werd geblesseerd en ver vangen door Staal. In de laatste minuten was het B-D.C., dat een slotoffensief ontketende, waartegen N.S.C. niet veel had in te brengen. M. Brouwer kwam naar voren en uit een scherpe voorzet van rechtsbuiten Huurde- man, maakte hij het winnende doelpunt. SE C. WON OEFENWEDSTRIJD. In een zeer goed gespeelde wedstrijd te gen de Amsterdamse 4e klasser Swift be haalde S.E.C. een 20 overwinning. De uitslagen der overige elftallen waren: S.E.C. 3—Zeist 3 4—2. A-P.W.C. 3—S.E.C. 4 6—1. S.E.C. B—T-O.V. A 5—0. Amersfoortse Boys AS.E.C. A 14. SOESTER BOYS WONNEN. De Soester Boys behaalden een nuttige overwinning op S.V.M.M., en zette een 01 achterstand om in een 41 overwin ning- In een vrijwel gelijkwaardige strijd voor de rust kwam het eerste doelpunt, door dat de Soester rechtshalf, bij een ingooi, de bal ontactisch naar de doelman wierp. Vlak voor de rust kwam de gelijkmaker, doordat de rechtsback van de tegenpar tij in eigen doel kopte. 11. Na de rust vielen de Boys onophoudelijk aan met het gevolg, dat goede kansen werden geschapen. De rechtsbuiten was de eerste die scoorde (21), de midvoor bracht 10 minuten voor het einde de stand op 31 en tenslotte was het Vos kuilen, die vlak voor het einde, met een beheerst schot, de uitlopende doelman van S-V.M.M. passeerde. 41. Met deze overwinning blijven de Boys in de running. VINKEVEEN—HEES GESTAAKT. Hees was Zaterdagmiddag op bezoek in Vinkeveen- De wedstrijd werd een kwar tier voor het einde door de scheidsrech ter gestaakt, doordat de Vinkeveners zich K.P.S.—BEKAF. Zaterdagmiddag speelde K-P-S- tegen een club, van Eindhovense voetbal-enthousias ten, die, onder de naam van Bek-af, het de Paleismannen op het groene veld las tig maakten. Met de rust had K.P.S. een 31 voordeel behaald, doch na de thee was het goede combinatiespel der Eindhovenaren Jans sen en Van Lotheringen oorzaak, dat de K.P.S.-verdediging meer werk te verzet ten kreeg. De Eindhovense midvoor Van Lingen speelde te zelfzuchtig om de goe de voorzetten te kunnen bekronen- Het einde kwam met een 65 zege voor K.P.S. De chauffeur van H. M. de Koningin, J. C. Kuiten, die in het K-P.S.-elftal mee speelde, brak in deze wedstrijd zijn rech ter pols. GEBOREN: Wilhelmus Antonius Johannes, zoon van P. R. van Roomen, landbouwer en M. Th. Hilhorst, Grote Melmweg 33. Adriana Petronella Maria, dochter van H. W. van Asch, aannemer en P. A. Ram, Konin- ginnelaan 79. Wilhelmina Johanna, doch ter van L- Bouwhuizen, landbouwer en A. H. L. Hilhorst, Lange Brinkweg 47. Lidwina Mathilda Lamberta, dochter van G. A. Hilhorst, landbouwer en E. M. de Beer, Molenstraat 157. Machiel Adrianus, zoon van M. G. van den Berg, aannemer en A. C. Rodenburg, Albert Hahnweg 22. Antonius Adrianus Maria, zoon van A. G. van 't Klooster, veehouder en B. P. van den Breemer, Olijkeweg 1. Gerardus Hen- drikus, zoon van G. A. J. van Lent, mili tair en T. E. de la Forterie, Bosstraat 80. Hein Paul, zoon van P. Felix, archaeo- loog en C. Schut, Bosstraat 90- ONDERTROUWD: Gerardus Cornelus Vianen, 24 jr-, schoen- winkelier, Hoogland en Cornelia Hendri- ka Uijland, 30 jaar, zonder beroep, Schou tenkampweg 14. Cornelis Pieter v. Kloos ter, 22 jaar, bakkersknecht, Braamweg 58 en Everarda Wilhelmina van den Deijssel, 20 jaar, werkster, Beetzlaan 15a. Tjitte Veldhuizen, 20 jaar, los arbeider, Vaardehoogtweg 9 en Helena Johanna Verwoerd, 20 jaar, fabrieksarbeidster, Birkstraat 53. Johannes Berend Mulder, 26 jaar, kantoorbediende, 's-Gravenhage en Catharina Arendina Grijze, 25 jaar, onderwijzeres, Doresteinweg 13. GEHUWD: Antonius Franciscus Mauritius Gerardus Luijpen, 31 jaar, chemicus, Utrecht en Maria Elisabeth Brandt, 26 jaar, apothe kersassistente, Sophialaan 27. Adres na huwelijk: ieder op eigen adres. Anthonie van de Veen, 23 jaar, timmerman, Noor derweg 20 en Johanna Elisabeth Marga- retha van Tuijl, 21 jaar, kinderverzorg ster, Koninginnelaan 166. Adres na huwe lijk: Noorderweg 20. Willem Top, 25 jaar, onderwijzer, Amersfoortsestraat 2 en Wilhelmina Jacoba van Soest, 23 jaar, zonder beroep, Luit. Koppenlaan 17- Adres na huwelijk: Renkum, Willibrord- weg 19. Jan Berend v. Schaik, 23 j., boek houder, P. de Hooghl. 3 en Adriana Pie- ternella de Bruijne, 26 jaar, onderwij zeres, Oranjelaan 42. Adres na huwelijk: Oranjelaan 42. OVERLEDEN: Maria Geertruida Hellevoort, 64 jaar, zonder beroep, gehuwd met P. H. Dal! Stahouderslaan 52. Jonkheer Carel Herman van den Brandeler, 59 jaar, zon der beroep, gehuwd met E. E. C. Beck- mann, Bartolottilaan 2- AUTO SLOEG DRIEMAAL OVER DE KOP. Zondagmiddag sloeg een Volkswagen ariemaal over de kop doordat de bestuur der, B. uit Amsterdam, zijn auto afremde in de bocht van de Soesterbergsestraat, nabij Sanatorium „Zonnegloren". B. meende, dat zijn auto uit de bocht zou vliegen, toen hij, met een snelheid van 60 kilometer per uur, komende uit de richting Soesterberg, genoemde bocht doorreed. Hij remde krachtig, waardoor de vier wielen blokkeerden en de auto driemaal over de kop sloeg. De wagen raakte hierbij een personenauto, bestuurd door J. v. E. uit Bussum, die uit de richting Soest naderde, doch kwam weer op zijn vier wielen terecht. Hoewel de ca- rosserie zwaar gehavend was, kon de auto op eigen kracht naar Amsterdam rij den, temeer, daar de inzittenden slechts aan ruw en onbehoorlijk spel schuldig enkele schrammen en builen hadden op maakten. De stand was toen nog 00. gelopen. BEVORDERD De heer J. y Kaspers, agent van politie alhier, is, met ^gang van 1 November, bevorderd tot hoofdagent van politie. CENTRAAL GENOOTSCHAP BIJEEN. Donderdagavond was de afdeling Soest van het Centraal Genootschap voor kin deruitzending itt jaarvergadering bijeen, onder leiding van de heer K. de Haan. Uit het jaarverslag van de secretaresse, Mej. Damen, bleek, dat in 1952 en 1953 in totaal 36 kinderen zijn uitgezonden, waardoor de kas 'n grote aderlating heeft ondergaan. In vacature van penning- meesteresse, ontstaan door het vertrek van Mevr. van der Swan-de Kievit, werd gekozen Mevrouw v. d. Laan. Aan Mevr. v. d. Swan zal door het bestuur dank worden gebracht voor het vele werk door haar verricht. Verschillende acties werden hierna be handeld en vastgesteld. Een der acties zal bestaan in de vergroting van het le dental, terwijl op Oudejaarsdag, door ver koop van oliebollen, de kas zal worden verstevigd. AUTO TEGEN BOOM- Donderdagavond reed een personenauto, bestuurd door M. alhier, tegen een boom op de Soesterbergsestraat, vermoedelijk doordat M. verblind werd door een tegen ligger. De auto werd aan de voorzijde ernstig beschadigd, terwijl de bestuurder gewond werd aan borst en knieën en een lichte hersenschudding opliep. Na medi sche assistentie door dr Stroband werd M. per ziekenauto naar zijn woning ver voerd. GEVONDEN VOORWERPEN. Sleuteltje, rozenkrans, jongensjasje, auto ped, pak damesondergoed, L.S-K-tas met wasgoed, dameswant, toneelboekje, witte das, helm met initialen, portemonnaie m. inhoud, korte lederen motorjas en hand schoen. Aan komen lopen een poesje. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen aan het politiebureau, iedere Woensdag en Zaterdag, van 14 tot 16 uur. GESLAAGD. Voor het examen „Make up", uitgeschre ven door de Maatschappij John Francis, zijn geslaagd de dames Raauwendaal-Haa- gens, Van Eijden en Houtzager en de heer W. A. Butzelaar. OUDERAVOND OPENB. LAGERE SCHOOL KERKEBUURT. Vrijdagavond belegden de onderwijs krachten en de oudercommissie van bo vengenoemde school een ouderavond in de gymnastiekzaal der school- Het hoofd der school, de heer v. d. Wal, heette de vele ouders welkom en gaf een kort overzicht van het afgelopen school jaar, waarbij hij de ouders er op wees, dat door samenwerking tussen ouders en leraren veel gedaan kan worden in het belang van de leerlingen. In alle opzichten was het afgelopen jaar goed geweest en over de behaalde resul taten was men tevreden. Na de vertoning van een tweetal films bespraken ouders en leerkrachten de pres taties der leerlingen. VOGELVRIENDEN VERGADERDEN. De Soester vogelvereniging „Vogelvrien den" kwamen Donderdagavond in Restau rant „Zonneheuvel" bijeen, om van de voorzitter, de heer J. W. Kaspers, de laatste mededelingen te vernemen over de Vogelshow, welke Donderdagmiddag in café „De Viersprong" wordt geopend. Deze show, welke voor de eerste maal in onze gemeente wordt gehouden en Vrij dag, Zaterdag en Zondag voor het publiek geopend zal zijn, getuigt van veel initia tief van de nog geen jaar oude vereniging. Op de show zullen kleurkanaries, vele soorten tropische vogels, siereendjes e.d. te bewonderen zijn. De keurmeester, die Woensdag en Don derdag de vogels keurt, zal Woensdag in „Zonneheuvel" een causerie houden. SHOT-SUCCESSEN. Het sterke U-T-T.C. werd met 82 door Shot 1 overwonnen, waardoor Shot 1, te samen met Tuindorp, de leiding in de 2e klasse kregen. Donderdagavond komt Tuindorp naar Soest en als Shot deze wedstrijd wint, is een kampioenschap practisch al be haald. Tegen U-T.T.C. bleven A. van Haarlem en Th. Daselaar ongeslagen. Shot 2 won van Velox 3 met 7-3 en ook dit Shot-team is nog ongeslagen in de 3e klasse. De gebroeders Hooft wonnen, evenals aanvoerder Van Asch, 2 sets. Shot 3 bleef eveneens ongeslagen en ver sloeg E.H.M-A 1 met 8-2, dank zij het goede spel van B. Simons, B. Hoyng en C. van Haarlem. Shot 4 was op bezoek bij Vlug en Vaardig 4 en liefst met 9-1 wisten G. van Beek, H. Lensing en Th. Rademaker het onge slagen leiderschap te handhaven. Shot 5 ontving S. en S. en won met 7-3 door W. Schut, Th. Greeve en Th. Hen driks. Ook dit team is ongeslagen. Shot 6 speelde tegen Bofa 3 met 5-5 ge lijk. J. v. d. Laar won 3 maal, H- Hilhorst en Fugers zorgden ieder, voor 1 punt. Deze week wordt gespeeld: Woensdag: Bofa 2—Shot 7- Donderdag: Raiff 1— Shot 2. Shot 1—Tuindorp 2^" en Shot 3 Bofa 1. UITBREIDING POLITIECORPS! Naar wij vernemen zal het pcT alhier binnenkort met vier agerl den uitgebreid. Tot burger chauffeur bij het pcL is, met ingang van 1 November,1 de heer G. M. van Groningen FEESTAVOND BUURTVERENIGING „WEST".| Zaterdagavond houdt de Buurtv „West" de jaarlijkse feestavondl Eemland. De eigen toneelclub zJ nele voeren „De vier jaargetijd Anton Coolen, terwijl de avond sloten met een bal. Voor bijzonderheden zie men tentie in ons nummer van a.s. VÓLKS-UNIVERSITEIT. Morgenavond (Woensdag) wordel leden van de Volks-Universitei| vaartfilms vertoond in het St. bouw. AUTO TEGEN SPOORBOOM. Zaterdagmorgen, te 7.45 uur, personenauto, bestuurd door K.l Bussum, tegen een der dalenl bomen van de overweg aan de destraat. De gevolgen waren als nimmeJ De scheef gedrukte afsluitboom I de spoorbaan vrij te maken, dcf ambte weer omhoog gedrasj kwam hierdoor in aanraking hoogspanningskabel van het bovennet, waardoor kortsluiting| Een geweldige steekvlam en van vonken waren het gevolg. draad smolt en brak daarna, wd uiteinden op de overweg terechl echter zonder iemand te treffer De electrische trein, die uit dl Baarn naderde, bleef strooml| evenals de andere trein, die Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Vrouw, Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder, JANNETJE SCHAAP-BROUWER, in de ouderdom van 78 jaar. Soest, J. Schaap. Renswoude, J. v. Kooten- Schaap. J. A. v. Kooten. Soest, G- Lammerse- Schaap. H. Lammerse- Amsterdam, T. Oostindie- Schaap. Tj. Oostindie- Hilversum, H- V. Naarden- Schaap. M. v. Naarden. Huis ter Heide, J. Schaap. J. Schaap- Straatman. Soest, C. Hóls-Schaap- H. Hols. Enschede, A. G- Leppink- Schaap. J. Leppink. Klein- en Achterkleinkin deren. Soest, 1 Nov. 1953. Molenstraat 101. De begrafenis zal plaats hebben op Vrij dag 6 November, te 1 uur, op de Ned. Herv. begraafplaats te Soest. Enige en Algemene kennisgeving. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Tante en Schoonzus ter, MARGARETHA JACOBA VAN DER ROEST, Weduwe van Johannes Wilhelmus Knipscheer, in de ouderdom van 75 jaren. Uit aller naam, Soest, N. Hubach- van der Roest. Dr. J. C- Hubach. Soestdijk, 31 Oct. '53. Korte Brinkweg 3. Rusthuis „Beversteijn" De begrafenis zal plaats hebben op Woensdag 4 Novem ber a.s-, des n-m. 2 u., op de Ned. Herv. Be graafplaats te Soest. FRETTEN te koop. Krommew. 16, Soestdijk. te|

Soester Courant | 1953 | | pagina 2