HEROPENING A. J. SPELT III JAAR sss 4% STOMEN pï ZwitserscHe Ton Beuken 1 ons HAM voor 10 cent VROOMzDREESMANIV V« ■■1 £en keuA umri tfint ÏUcataaA-g&icfienlieii SOEST. SOESTERBERG J. C. RIP, Afwezig ROB DE AVONTURIER. aankomende bediende (vrl.). Woniiigruil. meisje, In een fractie D. F. VOIGT aankomende bakkersbediende. Bakkerij STOLP GOUDMUILTJE. Vink&Lqetimmeuimc EXTRA HERFST AANBIEDING! 207o KORTING OP VERVEN MODELSLAGERIJ cfy éfcJiatAzrnek 92iw$zaé Hier zijn de gelukkigen. sc Onder andere Voetzakken, Naaiboxen, Wand doeken, Spreien, Haardbankjes, Theebeursen, Plaids, Dressoirlo pers, Schoorsteenlopers, Sierkus- sens, Slaapkamerkleedjes, Rook- stoelkussens, Haardfauteuils, Clubs, Rotanfauteuils, enz. enz. Tevens een pracht collectie: Tafelkleden, o.a. mach. Smyrna, handweef, moquette, velvet, in zeer mooie dessins. Nog één practisch cadeau willen wij noemen en wel de Zaalberg Stadion Plaid. Een zeer nuttig geschenk, 37.50. Sint, op zijn reis. Komt hier in 't paradijs. Woninginrichting SOESTERBERGSESTRAAT 1 TELEFOON 2180 VOLKS-UNIVERSITEIT. Voor de Volks-Universiteit spreekt he denavond de heer A. P. Stokhof de Jong, kunstschilder-glazenier alhier, over de „Schoonheid van Italië". DEELNEMERS BONNENACTIE. Behalve de deelnemers, die op de lijst voorkwamen, welke wij in ons vorig num mer publiceerden, nemen onderstaande z.tken nog deel aan de St. Nicolaas-actie: Joh. Bosboom, Steenhoffstraat 16. Foto Flapper, Nieuwerhoekplein 5. J. C. van Haarlem, Van Weedestraat 45. G- Liefhebber, Van Weedestraat 38. Carol Mineur, Steenhoffstraat 13. GEVONDEN VOORWERPEN. Zwarte leren tas, muntbiljet van f 2.50, balpen, pannenspons, groene shawl, wiel dop van auto. kinderportemonnaie, lin ker want met Noors patroon, blauw he- renvest, kinderportemonnaie met inhoud, grijs jongensjasje, sleutel, strengetjes kr ilen, grote wasmand, kinderwantje, kin dei want, doublé schakelarmband, dames rijwiel, damesportemonnaie, bruine alpi no) nuts, portemonnaie met inhoud, vul potlood, bruine leren motorkap, bruine kinderwant, duimstok, rood-grijze hals- doi k, glacé bruine handschoen, speelgoed auto, handzaag, glacé dameshandschoen, koperen armband en boodschappentas. Aan komen lopen een wit-zwarte poes. Inlichtingen omtrent deze gevonden voor- wei pen zijn te verkrijgen op het politie bureau, iedere Woensdag en Zaterdag, van 14 tot 16 uur. OPVOERING OPERETTE „GOUDMUILTJE". Zaterdagmiddag en Zaterdagavond zullen kinderen van de speeltuinvereniging „Kii dei-vreugd" alhier de operette „Goud muiltje" opvoeren. Men zie de advertentie in dit nummer. OUDERRAAD HOUDT CONGRES. De Ned. Ouderraad van het openbaar on- derw ijs houdt Zaterdag een congres in Utri ht. Ook vanuit Soest zullen ouders van schoolgaande kinderen naar dit con gres gaan. De Oudercommissie alhier spoort, in een advertentie in dit nummer, tot deelname aan dit congres aan. POLI.TL2-VARIA. H. uit Baarn reed op een rijwiel zonder verlichting en was bovendien in staat van dronkenschap, waarom hij naar het poli tiebureau werd overgebracht. E >n paard, dat op de Birkstraat wan delde, werd door d._ politie opgevangen. Het bleek een hit uit het woonwagenkamp te zijn. Drie agenten rukten uit naar ditzelf de woonwagenkamp, waar men slaags ge raakt zou zijn. In het woonwagenkamp houdt men niet van ruzie en zo was met vereende krachten het handgemeen tus sen twee kampbewoners, die aan Bachus hadden geofferd, beëindigd voordat de po litie ter plaatse was. Wielrijders, die rijwielen bereden zon der verlichting en automobilisten en mo torrijders, die geen achterverlichting voerd m, gingen op de bon, evenals een autor obilist, die een straat inreed, die alleen vanuit de andere richting bereden mocht worden- Tuee automobilisten, die hun wagens onver1 icht hadden geparkeerd, kregen hiervoor eveneens een bonnetje uitge reikt. Politie-assistentie was nodig bij een ruzie tussen twee inwonende families. Een aan de Nieuweweg wonende win kelier ontdekte, dat zijn etalage en win kelpui met bruine rijwiellak was bestre ken en meldde de politie dit staaltje mo dern vandalisme. Een automobilist, die Zaterdagmiddag onder de dalende afsluitbomen van de spoorwegovergang aan de Van Weede straat reed, kreeg zijn gedrag door de po litie naar waarde beloond. FILMAVOND VAN DE BLOEMISTEN. De Soester Bloemist-patroonsvereniging geeft, blijkens een advertentie in dit num mer, op Donderdagavond een filmavond, die voor een ieder gratis toegankelijk is. AANLEG VAN WEGEN. Het ligt in de bedoeling een weg aan te leggen ter verbinding van de Prins Bern- hardlaan met de Talmalaan, ten behoeve waarva.i enige veranderingen moeten worden aangebracht in de bestaande toe stand van de Rubenslaan. Verder is een weg ontworpen tussen de Paulus Potter- en de Talmalaan. Deze beide wegen zul len, evenals het gedeelte van de Talma laan, gelegen tussen de Pieter de Hoogh- laan en de hierboven genoemde nieuwe weg tussen Prins Bernhardlaan en Talma laan, van een klinkerbestrating worden voorzien. De breedte van de Pieter de Hooghlaan zal voorlopig niet worden gewijzigd, aan gezien de aldaar geprojecteerde weg nu nog niet kan worden aangelegd, in ver band met het ontbreken van de benodig de grond daarvoor. De kosten van deze wegenaanleg, waar onder begrepen de kosten van riolering, tegeltrottoirs, inclusief verlichting en wa terleiding, woiden door de directeur van Gemeentewerken begroot op rond f 85-000 B. en W. verzoeken de raad hiervoor een crediet te verlenen. Ook op 't Hart zijn nieuwe wegen nodig nu het bouwplan Hartweg I is voltooid en de verdere nieuwbouw zal plaats hebben op de grond tussen de Hartweg, Nieuw- straat en Korte Hartweg. De bestaande nieuwe wegen Thorbecke- straat, Schaepmanstraat en Groen van Prinstererstraat zullen worden doorge trokken in het plan Hartweg II. De aanleg van deze klinkerwegen, inclu sief trottoirs en riolering, zal een bedrag vergen van 67.500.en de aanleg van plantsoenstroken en achterpaden, brand- kranen, gasleiding en straatverlichting 'n bedrag van 22.500. Langs deze nieuwe wegen zullen in to taal 66 woningen kunnen worden ge bouwd. Voor een gedeelte zijn de gronden, waarop deze nieuwe wegen zullen lopen, eigendom der gemeente. Voor de gronden welke hiervoor nog moeten worden aangekocht, zal een crediet van 26.000.nodig zijn. B. en W. verzoeken derhalve een crediet van 116.000.te verlenen. CHR. GEREF. KERK. Donderdagavond, te 7.30 uur, is er dienst in het kerkgebouw Julianalaan 90. Ds S. Laman van Rotterdam zal voorgaan in 'n dankstond voor het gewas. MUZIEK VOOR SCHOLIEREN. Van de hoofden van de alhier gevestigde Ulo-scholen, zowel van het openbaar als bijzonder onderwijs, is bij B. en W. een verzoek ingekomen om een crediet be schikbaar te stellen voor de invoering van de cursus „Een uur muziek" voor de leerlingen van hun scholen, gedurende het schooljaar 1953-1954. De leiding van deze cursus berust bij de Stichting „Een uur muziek" te Amster dam, welke op dit gebied reeds 18 jaar werkzaam is. Het doel van de stichting is het laten geven van paedagogisch verantwoorde en doelmatig toegelichte concerten door uit sluitend de grootste kunstenaars van ons land. Het ligt in het voornemen 4 lessen te geven, t-w. half December Rosa Spier, harp-solo- 14 Januari Leo Rommerts, bas- bariton. 12 Februari 1954 Willem Hiel- kema, piano-solo en Maart of April 1954 Herman Krebbens, viool en Marinus Flip- se. piano. De aan deze lessen verbonden kosten be dragen ongeveer 900.De leerlingen zullen aan deze concerten geldelijk moe ten bijdragen. VELOTING N.P.B. Donderdagavond had de uitloting plaats V3n de verloting, welke werd gehouden tijdens de bazar van de Ned. Prot. Bond. De prijzen zijn gevallen op de navolgende lotnummers. 1 23 24 46 60 88 90 94 107 116 122 127 140 177 180 185 191 208 218 229 273 295 296 320 325 344 347 354 360 369 371 390 391 395 401 403 449 458 472 477 333 480 487 494 495 498 505 514 516 548 563 577 579 599 632 640 656 665 679 684 712 716 751 771 812 825 847 850 854 870 881 888 930 931 936 966 982 989 1007 1019 1060 1061 1090 1097 1112 1144 1186 1192 1195 1256 1278 1284 1360 1388 1402 1445 1457 1476 1485. NUTSBIBLIOTHEEK. Nieuwe aanwinsten voor de jeugd: Berger, Het spookt op Dodemansbol. Boylston, Carol in het zomertheater. Brinkgreve, Dolly durft wel. Burt, De jongens van het Uraniumdal. Dorgelo, Spanning op spoor 11. Edlund Hans- son, Tot weerziens, Ki! Faber, Het oude slot. Fabricius, De scheepsjongen van Bontekoe. Flakkenberg, De verdwenen treiler. Fruyter, Johnnie Co. Van Goens, Vuren op de bergen. Hagers, Ottelientje op de hoeve. Heimans, Wil lem Roda. Van Kampen, Ketelbinkie. Van Kampen, Kapitein Jan van Leeuwen. Kastner, Emil en zijn detectives. Ma- zairac, De kabel los. Mc- Millan, Etuk, de Eskimojager. Mikkelson, Görn Hav- bo bij de smokkelaars- Norel, Oranje boven. Oosterhoff, De Magnethof. v. d. Plaats, Gij bent de oudste, Jet. Van Reest, De doorbroken cirkel. Romijn, De weg die wij gaan. Roggeveen, Het geheim van het oude horloge. Rogge veen, De ongelooflijke avonturen van Bram Vingerling. Rutgers v. d. Loeff- Basenau, Rossy, dat krantenkind. WINTERKEURING KONIJNEN. Zaterdag hield de Pluimvee- en Konijnen- fokkersverenigng „Soest" in café Butze- laar de jaarlijkse winterkeuring van ko nijnen. De heer T. Hanekamp uit Twello verricht te deze keuring met het navolgende resul taat: Het mooiste dier van de tentoonstelling was een kleine Chinchilla-ram, waarvoor de heer A. v. d. Sanden alhier de wis selbeker kreeg. Op één na het mooiste dier was een wit- Wener van de heer G. G. Hilhorst, die tevens het mooiste paar tentoonstelde. Winnaar van de collectieprijs werd de heer G. C. van Dijen uit Baarn. De heer J. Gaasbeek had het mooiste aangekochte dier, een Klein-Zilver en de heer W. van Beek zag zijn Vlaamse Reus als het op éen na mooiste aangekochte dier geklassifi- ceerd. In de C-klasse werd de heer T. Stehouwer uit Soesterberg winnaar. De winnaars in de diverse rassen waren: A. L. Verlinden, Soest, met groot Chin chilla. G. G.Hilhorst, Soest, met Wit-We- ner. J. de Ruig, Soest, met Blauw Wener. G. C. van Dijen, Baarn, met Thuringer. A. v. d. Sanden, Soest, met Klein Chinchilla. J. Gaasbeek, Soest, met Klein-Zilver. UITSLAG AANBESTEDING. In de aanbesteding voor het eenjarig onderhoud van de Militaire Werken te Soesterberg was de laagste inschrijver Jan in 't Hout alhier, met de som van 132.146.—. BAZAR CHR. KLEUTERSCHOOL. Ten bate van de Chr. Kleuterschool „Prin ses Marijke" te Soesterberg, wordt er a.s. Vrijdag en Zaterdag, in de school, een bazar gehouden. Op die bazar bevindt zich o.m. een keur van textiel. Voorts zijn er attracties als schiettent, rad van avon tuur, sjoelen, balwerpen enz. Ook is er een gezellige theeschenkerij en een verlo ting met als hoofdprijs een rijwiel. BAZAR PADVINDERIJ. Het Ned. Padvindsters Gilde houdt op Woensdag 25 November a-s. een bazar in het perceel Oude Tempellaan 8. De opbrengst is ten bate van het club huis, waaraan een zeer grote behoefte be staat. Dr. A. L. HAGEDOORN t In zijn woonplaats Amersfoort is in de ouderdom van 68 jaar, na een slepende ziekte, overleden, de heer dr A. L. Hage- doorn, een bekend bioloog, die vooral naam heeft gemaakt, op het gebied van de eugenetiek. Van zijn hand verschenen tal van artike len, voornamelijk in wetenschappelijke tijdschriften. De overledene heeft tal van jaren in Soes terberg gewoond, waar hij voor zijn we tenschappelijke studie een prachtige ken nel en een grote verzameling proefdieren bezat. Ook maakte hij tal van studiereizen naar het buitenland, o.m. naar Canada, waar hij enige jaren verbleef. Zijn laatste grote reis was die naar Rho- desia, waar hij ook lezingen hield. SOESTERBERG—K.V.V.A. Beide elftallen komen volledig binnen de krijtlijnen. K.V-V.A.trapt af en geeft het tempo aan door het ondernemen van en kele snelle aanvallen. Er volgt dan een snelle op en neergaande strijd van doel tot doel. Het doel van Soesterberg wordt hierbij enige malen in gevaar gebracht, doch de spil en keeper weten doelpunten te voorkomen. Daarna bouwt Soesterberg een goede aan val op en weet in de 15e minuut de score te openen. Met deze 10 stand gaat ook rust in. In de tweede helft maakt K.V.V.A. in 'n snelle aanval op fraaie wijze de gelijk maker. 11. Niet ontmoedigd valt Soesterberg weer aan en schiet hard en onhoudbaar in, doch om onbegrijpelijke redenen annuleert de scheidsrechter dit doelpunt. K.V.V.A. weetna 20 minuten door een dekkingsfout van de Soesterberg-achter- hoede weer de leiding te nemen (12) en door goed doorzetten werd het 13. In het laatste kwartier doet Soesterberg nog heftige pogingen om de stand te ver anderen, doch dit mocht niet baten. Met een 31 overwinning eindigde deze sportief gespeelde wedstrijd, waarvoor een buitengewoon grote belangstelling be stond. SPORT. D.V.S.US-E.C. 1—1. Tot 10 mintuen voor het einde van deze wedstrijd had D.V-S.U. een 10 voor sprong weten te behouden, doch toen oogstte rechtsbinnen Schmidt de dank baarheid van de S.E.C.-spelers en aan hang, door de gelijkmaker te scoren. De wedstrijd stond op goed peil en beide ploegen ontwikkelden direct een snel spel. Na een kwartier werd een aanval van de Utrechtenaren S-E.C. noodlottig. Een voorzet van rechts werd goed voor het S-E.C—doel geplaatst en linksbuiten Splint kopte onhoudbaar in. 10. S-E.C. ondernam verschillende energieke aanvallen en verplaatste het spel naar de Utrechtse helft, waar de achterhoede pri ma op dreef was en de doelman menig hard schot van Valk, Maassen en Schmit voortreffelijk wist te keren- Éénmaal dachten we Maassen eindelijk de gelijkmaker te zien maken, toen hij door de verdediging heenbrak en van dichtbij inschoot. De uitgelopen doelman bracht echter weer redding. Na de rust trok S.E.C. weer ten aanval, goed gesteund door de middenlinie en met het backstel Admiraal-Ten Hoven als vei lige doelwachters daarachter, trachtte de Soester voorhoede het doel der gastheren te doorboren. Verschillende hoekschoppen waren het gevolg van dit offensief, dat voorhands nog geen resultaat had. S-E.C. gaf in deze tweede helft de toon aan en de Soester aanvallen werden slechts afgewisseld door uitvallen van de tegenpartij. Toen de 9e hoekschop werd genomen en een kopbal van Beernink te gen de paal terechtkwam, werd de terug springende bal een dankbare prooi voor Schmit, die daarmede de gelijkmaker scoorde. 11. Dit doelpunt was het aanvalsein voor D.V-S.U., doch de Soester achterhoede, waarin Van 't Klooster een goede partij speelde, wist van geen wijken. De laatste minuten waren voor S.E.C. en onder grote spanning kwam het einde van deze strijd. De overige uitslagen waren: S.E.C. 2—H.M-S. 2 0—3. S.E.C. 3Hilversum 4 01. B.D.C. 3—S.E.C. 4 2—4. B.D.C. VERLOOR. De tweede helft van de competitie is voor B.D.C- op ongelukkige wijze ingezet, want de Soestenaren verloren met 10 van Actif. B.D.C. kwam uit met drie invallers voor A. Brouwer, Simons en v. d. Berg, doch was als ploeg niet de mindere van Actif. Aan beide kanten demonstreerden de voorhoeden een schotloosheid, terwijl bei de achterhoeden goed op dreef waren. Het werd een snelle strijd, waarin B-D-C. voor de rust enige scoringskansen miste- De rust ging met een 00 stand in en de enige goal in deze wedstrijd kwam na de rust. Een kwartier na de thee was een foutje in de Soester verdediging oorzaak, dat de stand op 10 kwam, hetgeen aan leiding was er nog een schepje op te gooien- Spil Brouwer trok mee naar voren om de gelijkmaker af te dwingen, doch alle po gingen faalden. Beide doelen verkeerden om beurten in gevaar, doch doelpunten werden er niet meer gemaakt. De overige uitslagen waren: Actif—B.D.C. 1—0. B.D.C. 3—S.E.C. 4 2—4. B.D.C. 4—N.S.C. 2 1—4. B.D.C. AVeense Boys A 31 K.V.V.A. B—B.D.C. B 3—0. K.V.V.A. a—B.D.C. b 9—0. Achterveld aB.D.C. a 64. HOOGLANDERVEEN—SOESTER BOYS. De Boys verschenen met twee invallers en mede doordat de aanvoerder van de Boys na ongeveer 35 minuten het veld moest yerlaten, was het niet verwonder lijk, dat de Soestenaren met een gelijk spel genoegen moesten nemen. In deze wedstrijd kregen de Boys lang zaam aan een overwicht, doch de goed opgezette aanvallen werden door slecht schieten niet naar waarde beloond- Na 20 minuten namen de Boys de' leiding, toen de achterhoede der gastheren bij 'n aanval in het nauw gedreven werd en de rechtsachterspeler de bal in eigen doel schoot. 01. Na 35 minuten verzwakte de kracht van de Boys-ploeg, doordat de aanvoerder zich moest laten vervangen. Na de rust kwam Hooglanderveen ener giek opzetten en door open aanvallen werd de achterhoede van de Boys uit haar ver band gerukt. Na 15 minuten kwam de ge lijkmaker, doordat de doelman met een kopbal uit 'n hoekschop werd gepasseerd. Vergeefs hebben de Soestenaren nog ge tracht de leidng te heroveren, doch dit gelukte niet, zodat de punten gedeeld werden. HEES—HERCULES 5—2. Zaterdagmiddag namen de spelers van Hees revanche op Hercules, de Utrechtse ploeg, waarvan in het begin van de com petitie met 21 werd verloren. Het zag er aanvankelijk niet naar uit, dat de Soestenaren met 52 de Utrechte naren zouden overwinnen. Hees startte goed en na 10 minuten bracht rechtsbinnen H. Kuiper de stand op 10. Na een serie aanvallen werd het 20 door een goed schot van dezelfde speler, doch de Utrechtenaren gaven geen krimp en trachtten energiek de stand te verande ren. Bij een der Hercules-aanvallen kreeg Hercules een strafschop toegewezen, we gens hands van spil Ruttenberg. Deze penalty bracht de stand op 21, met wel ke stand de rust inging. Na de rust namen de gasten het initiatief en in hoog tempo veroverden zij een veldmeerderheid, waaruit, na 20 minuten, de gelijkmaker geboren werd. 22. Daarmede bleken de Herculanen hun kruit grotendeels te hebben verschoten en kwam het initiatief weer in handen van de Soestenaren. Met een diagonaal schot maakte Rutten berg weer een doelpunt (32) en 5 minu ten voor het einde verhoogde Wis de score tot 42. Nog was het einde er niet en Kuiper maakte, vóór de scheidsrechter het eindsignaal blies, er 52 van, waarmede de zege volledig werd. R.K.T.T.V. SOESTDIJK. De afgelopen week was weer zeer gun stig voor „Soestdijk". De eerste wedstrijd had plaats tegen „De Stompert", waarin een gelijk spel werd bereikt. Zaterdag kwam „Soestdijk" uit tegen „Over 't Net". J. Quaars nam drie par tijen voor zijn rekening, terwijl B. Borgts en P. v. d. Wansum resp. 2 en 1 maal wisten te winnen. Door de overwinning in het dubbelspel was de uitslag 73. R.K.T.T.V. SHOT. Na de kleine depressie van vorige week hebben onze Soester tafeltennissers zich via verschillende grote overwinningen keurig hersteld. Shot 1 kwam op de derde plaats door met 91 van „Over 't Net" te winnen, dank zij een technische en tactische meer derheid van onze plaatsgenoten. De derby De Stompert 1Shot 2 werd een 72 overwinning voor de Soesterbergers. Shot 3 won van Meursing 1 met 100. Zoals verwacht werd won Shot 4 van Hakaspa 2. De uitslag werd 82. Shot 5 bleef de ongeslagen leider in de afdeling, door met 100 van S. en S. te winnen. Shot 6 verloor met 6-4 van Vlug en Vaar dig 4. Shot 7 behaalde een nuttige 82 over winning op Meursing 2. Het programma van deze week is: Donderdag: De Stompert 2Shot 3. Vrijdag: S- en S. 2Shot 6. Zaterdag: Vlug en Vaardig 1Shot 1. Shot 2Tuindorp 3, te 19 uur. Shot 5 Dosc 4, te 19 uur. Shot 7De Stpmpert, te 19 uur. a; Vrijdag 27 en Zaterdag 28 November. Te koop aangeb. z.g.a.n. bruine WINTERJAS. Gr. m. Te bevr. Stadhouders laan 23. Z.g.a.n. Rudge heren- SPORTRIJWIEL met 3- sgeed-remnaaf te koop. v- Weedestraat 36. BIGGEN te koop en een haardkachel. Adelaar, L. Brinkweg 15. 379. „We^ zullen eerst het grootste eiland j 380. De Vis stopt dicht bij de oever en|„Ik hoop, dat we Ans ongekwetst zullen afzoeken", zegt Rob. Hij laat de machine wordt daar verankerd. Rob en Oom DanJ vinden" zegt Rob. omlaag glijden en bij de kust het water zetten de rubberboot op het water, stap-T381. Bij het strand springt Rob uit de raken' I Pen er in en roeien snel naar het strand. J boot en tuurt door sijn kijker, hopend het vermiste vliegtuig te ontdekken. Oom Dan trekt de boot verder op het strand. Gevr. gem. of gestoff. ZITKAMER en .1 a 2 slaapk. met keukengebr- Br. letters H O bur. S.C. Heer, 59 jaar, P.G-, vr. ZIT-SLAAPKAMER m. volledig pension, liefst bij dame alleen, Soest-Z. Br. m. prijsopgaaf onder letters B B bur. S. C. Gevraagd flink MEIS JE voor de huish., zelfst. kunnende werken. Ban ketbakkerij Van Hattum, B. Grothestr. 11, Soest dijk. Aankomende BEDIENDE gevraagd. Fa. J. Mets, v- Weedestr. 54, Soestdijk. R.K. MEISJE, 20 jaar, b.z.a. als hulp in de huis houding. Liefst in gezin met kinderen, waar moe der ontbreekt of ziek is. Br. no. 790 bur. S.C. Te koop een prima Tele- funken RADIOTOESTEL. 55.Nieuweweg 62. TER OVERNAME aange boden electr. fornuis en z.g.a.n. 2-plaats electr. tafelfornuis m. oven (z-g. Cusinex) met pannen. Beima, De Genestell. 3B. ST. NICOLAAS MET PIET. Wenst U bezoek? Vrijdagavond 4 Decem ber 2.50. Brieven No- 782 bur. Soester Crt. Te koop vette SLACHT- KIPPEN. Tevens slach ten van kippen en konij nen. Soesterbergsestr. 2a. Kinderhuis „Vosseveld"» Birkstraat 84, vraagt net te WERKSTER, v.g.g.v-, voor 2 hele en 2 halve dagen per week- Aanmel den tussen 3 en 6 uur. Gevr. flinke WERKSTER voor Donderdags bij Hei mans, KL Engendaalweg 52, Soest-Zuid, 2 x bellen- Te koop Eijsink 1948, 125 c.c., prima motor, zeer goed onderhouden. Bar- tolottilaan 10. Te koop prima WINTER AARDAPPELEN. J. B. Lanser, Soester Engw. 8. HANDELSKANTOOR te Utrecht vraagt voor zo spoedig mogelijk een Vereisten keurig hand schrift en grote accura tesse. Machineschrijven gewenst. Leeftijd 1617 jaar. Br. letters R.U. bur. S.C. TE KOOP prima Iloo- ver wasmachine en ka chel. Schaepmanstraat 50. Verpleegster zoekt ge- stuff. ZIT-SLAAPKA MER, liefst met gebruik van douche of bad. Br. no. 711 Hocbee's Kan toorboekhandel, Soest. Flinke JONGEN gevr. voor loop- en winkel- werk. Fa. Reehorst, Van Weedestraat 15. Te koop tropisch AQUA RIUM. Prijs 35.Te bezichtigen na 7 uur, Plasweg 52. Verpleegster zoekt zo spoedig mogelijk gestoff. ZIT-SLAAPKAMER met stookgelegenheid. Br. no- 20 Adv.-bur. Esed, Van Weedestraat 7. Gevr. nette WERKSTER tevens gedeeltelijk keu kenhulp. Zich aan te melden tussen 5-6 uur 's avonds. Van Arkel Insti tuut, Hellingweg 1, Tele foon 2258. Amsterdam-Soest. Aangeb. Ie flat, vrije op gang, bev. 4 kamers, keuken, badkamer com pleet, grote waranda, in Amsterdam Zuid. Huur 51.35 per mnd. (incl. water. Telefoon. Gevr. heel huis, event. met garage, te Soest of om geving. Br. letters A A bur. Soester Courant. BOEKBINDERIJ GRaFFNER vraagt voor direct een net handig leeftijd 15-17 jaar. Aan melden L. Brinkw. 52B. Gevraagd op Uitgeverij en Drukkerijkantoor TY- PISTE-FACTURISTE, goed op de hoogte van de Nederlandse taal. Aan trekkelijke werkkring. Sollicitaties schriftelijk of persoonlijk aan Hollan- dia, Beukenl. 20, Baarn. Telefoon 2114. van een seconde zag hij de tegenligger, helemaal links in de bocht. Hij had 'n bril van Burgem. Grothestraat 30 Soestdijk - Telef. 2363 BOEKHOUDINGEN BELASTINGZAKEN sinds 1933 0, J. VAN OER LAAN HEUVELWEG 36 Soestdijk - Telefoon 3414 Gevraagd zo spoedig mogelijk nette DEN DOLDER. Spseltuinver. „KINDERVREUGD" - Soestdijk. Op Zaterdag 28 November wordt door de kinderen van onze vereniging, in de zaal van hotel Eemland, uitgevoerd de operette: Muzikale leiding: Mej. W. Weverling. Regie: Mevr, R. Hornsfeld. Aanvang middag-voorstelling 3 uur. Deze voor stelling is uitsluitend toegankelijk voor kinderen- Entree leden: 10 ct. Niet-leden 25 cent. Aanvang avondvoorstelling 8 uur. Entree 50 ct. Kaarten verkrijgbaar bij: E. Muis, Beetzlaan 72; Mevr. v- Boeijen, Schrikslaan 36; J. de Weerd, Schrikslaan 21 en G. van Dijk, Nieuwstraat 64. Flaatsbcsprcken bij G. van Dijk, Nieuwstraat 64, op Donderdag 26 en Vrijdag 27 November a.s., van 2-9 uur. Na afloop van de avondvoorstelling BAL van 11-2 uur, met medewerking van „The Melody Makers". .30E.5T Lai-hCiS QoiMKwec 52° TELEFOON 2059 lederwaren (CHEM. REINIGEN) Colbert- en mantelcostuums Japonnen («er. pioen) 2.60 I Jaasen en mantels ,JA6 I Regenjassen Filiaal Amersfoort: Langestraal 98a Telefoon 3331 DONDERDAG a.s., namiddag 3 uur, heropenen wij onze geheel gerestau reerde en naar de moderne eisen inge richte slagerij, waarin U in een ifieuwe AMERIKAANSE KOELVITRINE het vlees en de vleeswaren ziet uitgestald. Bij deze gelegenheid bieden wij de kopers tot en met ZATERDAG a.s., BIJ AANKOOP VAN f 3.00 VLEES EN VLEESWAREN, Brengt U dus wederom een bezoek aan onze nieuwe zaak in de nieuwe Torenstraat en profiteert van deze reclame. TORENSTRAAT 15 TELEFOON 2384 Wandlampje Lantaarnmodel Koper J.CQ Slaapkamerlamp Glas. Diverse kleuren. Compl met 7 95 LEESLAMP met lectuurbak Old-finish of Gotisch, met zijden rokkap 44.25 Klein model 22.75 Broodrooster Koper O 75 vernikkeld 70' Electrisch Theelicht 120-220 Q 9q Haardmodel koper vernik- kcld I250 Een leuk geschenk voor jongens Zaklantaarns m. verstelbare lens. Compleet m. batterij en lampje 95 ct Prima STRIJKIJZER 7.95 STRIJKIJZER met luchtkoeling 9 75 Verchroomd. 120-220 volt Wandlampjes vanaf 3.90 Schemerlampjes Reeds v.af 2.25 UTRECHTSESTRAAT - AMERSFOORT il«suwfw,svI Het aantal oplossingen was overweldi gend. Alle inzendefs(sters) hartelijk dank Ook bedankt voor het vertrou wen in ons werk, dat we ook dit Jubi leum-jaar van zeer velen mochten ont vangen. Wij blijven ons inspannen, om Uw wensen volkomen te bevredigen* Onder auspiciën van de Ned. Ver. van Huisvrouwen werden dezer dagen de 300 prijswinnaars(winnaressen) aange wezen. De volledige uitslag ligt ter inzage op zen; Torenlaan 12b, Blaricum; De Rijt De 295 overige gelukkigen heb ben inmiddels bericht ontvangen. Het juiste getal was 430008. Gefe liciteerd, prijswinnaars En voor de andere inzenders geldt altijd deze troost: De prijsvraag was moeilijk, maar gemakkelijk is de vraag, wie het beste en vlotste stoomt en verft: SINDS 30 JAAR DE BOER Hier zijn de gelukkigen De Ereprijs: Berini-bromftets, O- v. d. Bor, Schoutenkainpweg 17, Soest. Hoofdprijs: Philips portable ontvanger, J. de Munck Mortier, Nijverheidswerf 15, Bussuni. Ie Prijs: 12-pers. Keltumplate cassette, A. Sissingh, Lothariuslaan 32, Bussutu. 2e Prijs: dames- of herenhorloge, M- A. Broeren, Voormeulenweg 87, Bus- sum, 3e Prijs: Vul pen-vulpotlood-cassette, E. van Koningsveld, Kromniepad 10, Laren. ons hoofdkantoor en de filialen: Iepenlaan 4a, Bussum; Julianastraat 62, Hui- 12, Laren; Van Weedestraat 5a-b, Soest; Turfstraat 34, Baarn. de N< G. he Bi K< BI Bc Nc Hc Ve Stc Ve tui Le vei ber WI HEI

Soester Courant | 1953 | | pagina 2