sou J- SOEST. W A. Butzelaar Burgerlijke stand. Officiële Mededelingen. SPORT. gw KAPPER L= Betaling Abonnementsgeld le kwartaal 1954. k._ J w| GEBOREN: Pieter, zoon van J. H. van Hunen, chauf feur en C. Schouten, Koninginnelaan 135- Hendrika Maria Cornelia, dochter van L. A. van den Berg, meubelmaker en A, E. van Doorn, Schaepmanstraat 27Hen- drikus Johannes, zoon van F. R- Groene- stein, fabrieksarbeider en A. van den Brink, Korenweg 6. Geertruida Mathilda Wilhelmina, dochter van A. G. W. van Loon, chauffeur en W. C- C. van Groene- stein, .Schoutenkampweg 43. Rose Marie, dochter van G. Ubbink, vertegenwoordi ger en J. Chr. van den Berg, Gen- Spoor straat 16. Pieter Hendrik Jan, zoon van H. G. Scholtmeijer, inspecteur van poli tie en M. M. Visser, Mendelssohnlaan 2a. ONDERTROUWD: Jan Krop, 33 jaar, monteur, Dorrestein- weg 10 en Johanna Hamer, 23 jaar, zon der beroep, Braamweg 98- Johannes Adri- anus Petrus Bosboom, 30 jaar, electricien, Steenhoffstraat 16 en Elisabeth Francis- ca Maria Josephina van Steen, 26 jaar, winkeljufrouw, Beetzlaan 111. p, -r u's GEHUWD: Been Kuipers, 32 jaar, waterbouwkundi ge, Groningen en Eelkje Veltman, 30 jaar, zonder beroep, Zwaluwenweg 17- Hen drik Johan van der Bijl, 46 jaar, brood- en banketbakker, Herwijnen en Diderika Dorothea Floor, 35 jaar, zonder beroep, Beckeringhstraat 28. Phillippus Smit, 33 jaar, dieselmonteur, Haailemmermeer en Adriana 't Lam, 26 jaar, zonder beroep, Klaarwaterweg 71 OVERLEDEN: Lena Jacoba Overdijkink, 83 jaar, zonder beroep, echtgenote van H. Mulder, Julia- nalaan 48. Anthonius van Hartevelt, 65 jaar, zonder beroep, echtgenoot van F. C. A. Piërlöt, Torenstraat 2c. Dirk Schoute, 80 jaar, zonder beroep, weduwnaar van E. C. P. Maassee, Soesterbergsestraat 109. Wijnanda Hendrika Berends, 56 jaar, zonder beroep, Regentesselaan 8. Har- mannus Josephus Casparus, 67 jaar, zon der beroep, echtgenoot van R. G. F. van Hulssen, Kerkdwarsstraat 22. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat verzoeken van: a. N.V. Purfina Nederland, Bezuidenhout- seweg 74, 's-Gravenhage, om 'n benzine pomp-installatie met een hefbrug op het perceel, gelegen aan de Rademakerstraat te Soesterberg, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie E, nummer 2503, te mogen uitbreiden; b. de Benzine en Petroleum Handelmaat schappij N.V., Frederiksplein 48-50, Am sterdam, om een benzine en dieselolie- pomp-installatie op het perceel, gelegen aan de Amersfoortsestraat te Soesterberg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nummer 1888, te mogen oprichten, in werking brengen en in werking houden; c. Shell Nederland N.V-, Wassenaarseweg 80, 's-Gravenhage, om een benzine-pomp- installatie op het perceel, gelegen aan de Amersfoortsestraat te Soesterberg, kada straal bekend gemeente Soest, E, nummer 2411, te mogen oprichten, in werking brengen en in werking houden, door hen voorwaardelijk is ingewilligd. VERGUNNING PERSONENVERVOER. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kenniè, dat bij hun besluit van 8 December 1953 de ten name van M. Oskamp, Lindenlaan 1 te Soest staande vergunning voor vervoer van personen met huurauto's overeenkomstig diens verzoek is ingetrokken en de ten name van W- Verwoerd, Laanstraat 54 te Soest staande vergunning voor vervoer van personen met huurauto's is gewijzigd en wel in dier voege, dat in plaats van één huurauto twee huurauto's mogen wor den gebezigd. S.E.C.—DE STICHTSE 2—1. S.E-C. won Zondag met 21 van De Stiehtse en demonstreerde uitstekend spel. De eerste aanvallen waren voor de gas ten, die in hoog tempo de strijd begonnen. S-E.C. kwam hierna aan bod en bleef tot de rust in het offensief, mede dank zij het feit, dat de aanvalslinie prachtig gesteund werd door de hardwerkende middenlinie, waarin Pureveen en v. Klooster de uit blinkers waren- Na 5 minuten reeds ontsnapte het doel der gasten aan een doorboring, doordat de altijd scherp opgestelde midvoor v. d- Broek de bal voor de uitlopende doelman bemachtigde en Loman een schietkans gaf. De bal stuitte af op een der achterspe lers en werd tot hoekschop verwerkt. Na 10 minuten kwam het eerste doelpunt. Een scherpe voorzet van rechtsbuiten Valk werd door v. d. Broek van dichtbij inge schoten vóór de doelman er aan te pas kon komen. 10- Na dit verrassende doelpunt bleef S-E.C. in hoog tempo de toon aangeven. Snelle en dikwijls fraaie aanvallen gaven de Utrechtse verdediging handen vol werk. De doelman onderscheidde zich bij diver se gevaarlijke momenten en wist enkele harde schoten van Loman, Valk en Maas- sen tot hoekschop te verwerken. Het aanhoudende offensief werd in de 43ste minuut met een S-E.C.-doelpunt be kroond. Uit een hoekschop door Maassen genomen, schoot Pureveen hard en zui ver in. 20. Na de rust begon S.E.C. te kalm en gaf het middenveld prijs, waardoor de gasten, tot aanvallen uitgelokt, in het offensief kwamen. De S-E.C.-voorhoede kreeg min der steun van de middenlinie dan voor de rust, doch bleef niettemin zeer actief. Een snelle strijd van doel tot doel werd het resultaat. De doelman der gasten moest vele malen handelend optreden, terwijl doelman van Breukelen met weinig moeite zijn doel voor doorboring vrijwaarde. Een half uur verstreek zonder dat S.E.C- haar overwicht in doelpunten kon uit drukken. In het laatste kwartier wer den de Soestenaren energieker, doch het de spelers van Shot 2. In de wedstrijd tegen Barna 6 waren, dank zij de training, de gebroeders Hooft beter in vorm dan tevoren en scoorden ieder 2 maal. J. v. Asch bleef ongeslagen. Door winst van de dubbel werd de uitslag 82. Shot 5 bleef ongeslagen aan kop door 'n overwinning op E.H.M.A. 3. Eindstand 10-0. Shot 6, spelende met een invaller, wist in Spakenburg niet te winnen en verloor met 64. Shot 7 had een beter resultaat verdiend in de wedstrijd tegen Dosc uit Den Dol- der. 3—7. De eerste helft der competitie is nu ver streken uitgezonderd de wedstrijd op a.s. Zaterdag van ShotPats- Beide teams hebben een gelijk aantal winstpunten. Aan een voorspelling voor deze belangrijke wedstrijd durven wij ons niet te wagen- Het eerste elftal van S-E.C-, dat Zondag met 21 won van De Stiehtse. beslissende schot ontbrak. Twee minuten voor het einde liep Van Breukelen uit bij een aanval der gasten. Ten Hove maakte echter hands, waarbij Van Breukelen de bal niet in handen kreeg. Van Klooster wilde in de doelmond redding brengen, doch werkte de bal in eigen doel. 21. Fel kwamen de Utrechtenaren opzetten, waarbij de Utrechtse aanvoerder een van zijn spelers het veld uitstuurde, omdat deze midvoor v. d- Broek haakte. In de stand kwam geen verandering meer. R-K.B.V.V—B-D.C. 3—3. Met invallers voor P- Brouwer en Beemer speelde B-D.C. te Blaricum tegen R.K.- B.V.V. Het zou een zware opgave worden, dat wist men in 't B.D.C.-kamp en toen, na de eerste aanvallen van B-D.C., de Blaricummers hun doeltreffend samen spel demonstreerden, zag het er slecht voor B-D.C- uit. Na 12 minuten spelen werd de score ge opend door de gastheren, doordat de midvoor een keihard schot in de uiterste hoek van het doel van doelman Van der Lugt schoot. 10. Behalve enkele sporadische aanvallen van B-D.C. bleef R-K.B.V.V. het initiatief in handen houden en het was niet te ver wonderen, dat uit dit doorlopende offen sief voor de rust nog twee doelpunten kwamen. Met een 30 achterstand ging de rust dus in en de thuisclub kon tevreden zijn. Het pleit echter voor B.D.C-, dat men zich niet bij deze dreigende nederlaag neerleg de. Verhoef ging linksbuiten spelen, Ra demaker linksbinnen, v, d. Berg mid voor, Huurdeman rechtsbinnen en Van Breukelen en Daatselaar werden respec tievelijk als rechts- en linkshalf opgesteld. De Blaricummers, die zich zeker voelden van een overwinning, wilden het kalm aan doen, doch vonden 'n herboren B-D.C.- ploeg tegenover zich. De Soestenaren ontwikkelden een veld- overwicht, waartegen RK-B-V-V- zich niet kon verzetten. Na 10 minuten werd een mooie aanval doorv. d. Berg met een doelpunt be kroond (31) en in de 21ste minuut was het Rademaker, die met een keihard schot de Blaricumse doelman het nakijken gaf (3-2). Tenslotte was het v. d. Berg, die op fraaie wijze de gelijkmaker scoorde. 3-3. Onder grote spanning verstreek het laat ste kwartier. Het spel ging snel op en neer en beide doelen verkeerden in ge vaar. Huurdeman loste van grote afstand een hard schot in de uiterste hoek, dat met moeite door de doelman tot hoek schop werd verwerkt, terwijl even voor het einde doelman v. d. Lugt een bijna zeker doelpunt voorkwam. Het einde kwam met deze 33 uitslag, welke een bijzondere prestatie voor de Soestenaren betekent. De uitslagen waren: R.K.B.V.V—B.D.C. 3—3. B.D.C. 2—Ares 3 7—0. N.S-C. 2—B-DC. C 2—0. B.D.C. 4—Baarn 4 3—5. N.S.C. 3—B.D.C. 5 5—1. H-V.C. B—B.D.C. A 0—4. Hamersveld aB.D.C. a 25. STOMPERT 3—SHOT 3 1—9. In de plaatselijke ontmoeting tegen het Soesterbergse Stompert 2, heeft Shot 3 beide punten veroverd. Regelmatig werden de diverse sets ge wonnen. B. Hoyng en B. Simons scoorden 3 maal. C. van Haarlem moest 1 maal zijn tegenstander feliciteren. Uitslag dus 9-1 in het voordeel van Shot 3. Dat training noodzakelijk is ondervonden PERSONEELSFEEST. Zaterdagavond gaf de personeelsvereni ging van de firma Ceramiek Van Breugel een feestavond in „Eemland". Na een kort openingswoord door de voor zitter en organisator van deze avond, de heer J. K. Vogt, werd door enige perso neelsleden een cabaret-programma vlot opgevoerd. Muziek, zang en sketches wer den afgewisseld door muziek van „The Melody Makers". St. Nicolaas bleek nog niet in Spanje te zijn, want ook hier kwam hij op bezoek om, onder vele vermanende woorden, zijn cadeaux uit te delen. De avond werd besloten met een bal. DE HERNIEUWDE B B. De Bescherming Bevolking in onze ge meente treedt opnieuw naar buiten en zal binnenkort krachtig worden georgani seerd, Door de verdeling van Soest in twee wij ken, t.w- Soest-Noord en Soest-Zuid en de onderverdeling in respectievelijk 11 en 9 blokken, zal het navolgende personeel nodig zijn: 19 blokhoofden, 19 plaatsver vangende blokhoofden, 39 melders, 105 brandwachten, 73 E.H-B.O.-ers en 106 red ders en opruimers, totaal 361 personen. Aan de raad wordt voorgesteld deze 361 personen, waarvan een groot gedeelte hun aanstelling heeft, uit te rusten met hel men, overalls e-d- Tevens zullen lederen werkhandschoenen, rubberlaarzen, en E.H.B.O.-tassen met inhoud en spalken benodigd zijn. In totaal zal dit aan aan- schafingskosten 12.258,49 bedragen. B. en W. stellen voor een crediet van 10-000.te verlenen voor dit jaar. R.K. MEISJESSCHOOL IN SOESTDIJK. Door het R.K. Kerkbestuur te Soestdijk is aan het gemeentebestuur medewerking verzocht voor de bouw van een meisjes school voor gewoon lager onderwijs. De R.K. lagere school in Soestdijk, de Ma- riaschool, telt thans niet minder dan 390 leerlingen, die ondergebracht zijn in 7 leslokalen, 1 hal en 1 lokaal achterhet Ludgardisgebouw. Een tweede school, welke gebouwd zal moeten worden, zal een meisjesschool worden, terwijl de Mariaschool wordt om gezet in een jongensschool, met dien ver stande, dat als overgangsmaatregel nog enkele meisjes in de hoogste klassen der jongensschool zullen blijven. I STEENHO FFSTH. 63 - TEL. 2642 j f 7 Met de meeste zorg behan- Sï delen wij Uw haar. S Wij maken een coiffure welke U past en staat De abonné's op ons blad, die bet abonnementsgeld voor het le kwar taal 1954 1-85 voor Soest en Soes terberg en 2voor alle andere plaatsen in het land), per giro wen sen over te maken, verzoeken wij beleefd dit zo vroegtijdig te doen, dat het bericht van overschrijving ons vóór 2 Januari a.s. bereikt. Bij latere overschrijving kunnen wij niet voorkomen, dat een kwi tantie wordt aangeboden, daar op 2 Januari de kwitanties aan de in casseerders ter inning worden afge- geven. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT. AUTOREMMEN WEIGERDEN. De automobilist H. T. uit Nijmegen, na derde Zaterdag een file auto's, welke op gesteld stond voor de gesloten spoorweg overgang aan de Van Weedestraat. Toen hij zijn wagen wilde afremmen, weigerden de remmen, zodat zijn auto tegen de ach terste auto der file botste. Twee beschadigde auto's waren het re sultaat. BRAAMWEGBEWONERS WILLEN TEGELS. De bewoners van de Braamweg hebben om tegels verzocht voor hun voetpaden- Blijkens een rapport van de directeur van Gemeentewerken is de toestand van de trottoirs van zodanige aard, dat betege ling niet onmiddellijk urgent is. Voor zo ver nodig kan enige bijwerking van onef fenheden plaats vinden. FLATBOUW EN WONINGWET WONINGEN VOOR MIDDENSTANDERS. De N.V. Bouw- en Handelmaatschappij „Huis en Hof" te Den Haag zal op het terrein van. het voormalige landgoed „Vredehof" aan de Vredehofstraat flatge bouwen bouwen, waarin 18 woonruimten worden geschapen. Genoemde Maatschappij, die ook de hui zen aan de dr 's Jacobstraat alhier bouw de, heeft ook plannen voor de bouw van vier woningen aan de Plasweg en 24 wo- ninga op de gemeetegrond nabij de Pau- lus Potterlaan, de Pieter de Hooghlaan en de Talmalaan. Van deze laatste 24 woningen zullen er 20 in opdracht van de gemeente worden gebouwd, ter vergroting van het aantal huurwoningen voor middenstanders, amb tenaren, officieren van de L.S.K. enz. De basisbouwkosten van deze woningen zijn voor 8 stuks 9-000-en voor 12 stuks 8-500.De bouwpremie wordt door het rijk rechtstreeks aan „Huis en Hof" afgedragen. Het verschil in bouw prijs wordt veroorzaakt door een extra premie van 500.op woningen, die ver huurd zullen worden aan ambtenaren, re- sorterend onder het Ministerie van Oor log. Deze 12 woningen zullen dus beschik baar komen voor militairen. De mogelijkheid bestaat, dat een 8-tal ga rages worden gebouwd bij deze woningen, voor welke garages „Huis en Hof" een bouwprijs van 1100.per stuk heeft gecalculeerd. De huurprijzen zijn 50.per maand (middenwoningen) en 57-50 per maand (hoekwoningen, inclusief huur van de ga rage ad 5.per maand). B. en W. verzoeken een crediet van 188.300— VILLA „BRAAMHAGE" WORDT GESLOOPT. BEJAARDENCENTRUM WORDT GEBOUWD. Dezer dagen is alhier opgericht de „Coöpe ratieve Vereniging Vrijzinnig Protestant se Bejaardenzorg „Braamhage" G.A. te Soest". Deze vereniging wil een gedeelte van het landgoed „Braamhage" aankopen (17-650 M2.) voor de som van 75.000.waar tegenover staat, dat de gemeente een weg, voorzien van riolering, aanlegt langs de Westzijde van het gekochte perceel. De vereniging is verplicht vóór met de bouw van een verzorgingstehuis wordt be gonnen, de bestaande villa „Braamhage" te doen slopen en de daarvan vrijkomende materialen ter beschikking van de ge meente te stellen. Het plan omvat een verzorgingshuis met 44 kamers voor één en 6 kamers voor 2 personen, annex een verpleegafdeling met 2 zaaltjes voor vijf personen en 1 voor 3 personen en 3 ziekenkamers. Daarenboven zullen 4 paviljoens worden gebouwd met 34 woningen voor 2 perso nen, 24 woningen voor 1 persoon en 6 woningen voor drie personen. Van de 115 geprojecteerde wooneenheden zijn er reeds 91 besproken en de bouw van dit complex is thans gerechtvaardigd. De bouwkosten zullen 1.443.300.be dragen. De leden van deze coöperatie (de toekom stige bewoners dus) moeten 30 °/o van hun aandeel (de bouwkosten van hun huisje) inbrengen. De resterende 70 °/o verkrijgt men uit een geldlening, verstrekt door de Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeenten. Met een maandelijkse „huurprijs" wordt deze lening afgelost en is men tenslotte eigenaar van een huisje of van een kamer in het tehuis. De gemeente is borg voor 836.000.tegenover de Bouwkas. BESCHERMING der natuur. Voor de Natuurbeschermingswacht alhier rak de heer Joris van Klaveren, tuin architect alhier. 'eker wees er zijn gehoor op. dat de natuur met al haar moois een onmisbaar "ets is voor de mens. Pen boom, een plant, een struik is iets machtigs in de schepping. Veel wordt er echter in de natucy vernield, vooral door mensen, die zogenaamd eens van de na tuur willen genieten, doch, als zij een maal in de natuur zijn, zien zij van het mooie niets en doen dingen, die zij in hun Veel mensen worden door de natuur ge ïnspireerd. Mannen als Tolstoi, Von Ee- ijen en niet te vergeten Van Gogh, om maar enkelen te noemen, vonden hun kracht in de natuur. Spr. had niet veel waardering voor plant soenen en tuinen, met in de zomer in kas sen gekweekte planten en daaromheen 'n Ugustrum haag, die in de winter een doods aanzien hebben. Een struik, een conifeer en wat blijvende beplanting vond spreker veel mooier. Spr. sprak zijn bewondering uit voor het werk dat de Natuurbeschermingswacht doet 'ter besparing van het natuurschoon. NUTSBIBLIOTHEEK. AANWINSTEN AFD. SOESTDIJK. Aabye. Het is een lange weg naar Parijs. Alberts, De eilanden. Van Ammers Küller, De Tavelincks (3 dln.). Baum, Mariori leeft. Belcampo, Liefde's ver bijstering. Buck, De zonen van Wang Lung. De Casparis, Men slaat geen dode honden. Charles, Volg het spoor terug. Dekker, Het merkteken. Eskelund, Een overstapje naar de Nirwana. Harriet Freezer, Elisabeth en de moraal. Ga- mow, Het ontstaan van het heelal. Gur- ke, J- P- Coen- v. d. Geest, Vogels in de nacht. Greene, Heerschappij van de angst. Green, De verzoeking. Hel man, De medeminnaars. v. Hoogen- bemt, Vertrouwen in Ree. De Jongh, Marg. van Oostenrijk. De Jongh, Maria van Hongarije. Jelusich, Cromwell. Lindin, Omhels mij. Macdonald, Ieder een kan alles. du Maurier, Jamaica Inn. Mens, Elisabeth. La Mure, Moulin Rou ge. Nicolas, Wees toch gelukkig Noordenbos, Erasmus. v- Nijnatten, 't Hemeltje. Pos, Ik zag Amerika. Ro- mijn, Het leven is goed. Sartre, De teer ling is geworpen. Stoke, Een man van geld. v. d. Stoep, Ten derde male Au gust en Alida. Stove, Vincent v. Gogh Szekely, Emigranten. Szekely, De klei ne strijd. Undzet, Marta Oulie. v. d- Veen, Wij hebben vleugels. Voorde wind, Een verhaal van de wachtcomman dant. Wolf, Goethe's wereldbeschou wing. LEDENVERGADERING „SOEST-VOORUIT". Slechts 31 leden waren gisteravond aan wezig op de ledenvergadering van Soest- Vooruit, welke in hotel De Gouden Ploeg werd gehouden. De waarnemend voorzitter, de heer H- v- Harten, sprak de wens uit, dat deze ver gadering een rustig verloop zou hebben en de besprekingen in goede harmonie zouden verlopen. Aan deze wens is ruim schoots voldaan, zelfs zodanig, dat wet houder v- d. Arend na afloop verklaarde hiervoor grote waardering te hebben, een waardering, die ongetwijfeld zijn afspie geling zal vinden in het college van B. en W. en in de gemeenteraad bij de behan deling van het ingediende voorstel. De heer Van Harten memoreerde uitvoe rig de stand van zaken. Gepoogd was een verhoging van inkomsten te verkrijgen. Dit bracht 6 a 700 gulden op, doch om te Wijven draaien (met een directeur) is 3 a 4000 gulden per jaar nodig- Daama is er contact geweest met het gemeentebestuur en is voorgesteld het salaris van de directeur door de gemeente le doen betalen, alsmede een renteloos voorschot te verstrekken van f 6225. ter delging van de schuldenlast. B. en W. konden dit voorstel niet in be handeling nemen en stelden voor een sub sidie te geven gelijk aan de contributies, vermeerderd met 500.tot een maxi mum van 4000.alsmede een renteloos voorschot van 6225. In de begroting, die toen opgesteld werd, bleef 2000salaris voor de directeur beschikbaar, dat betekende, daf aan de heer Surink ontslag moest worden aange zegd. Spr. bracht lof en dank aan de heer Surink, die dag en nacht heeft gewerkt en aan de V.V.V. heeft gebouwd, soms ten koste van vrije tijd en zelfs gezondheid. De heer Van Harten stelde voor per 1 Januari 'n tijdelijk directeur te benoemen, lot het tijdstip, dat het ingediende voor stel goedgekeurd zou zijn. De heren Slagt en De Graaf drongen aan °p een spoedige candidaatstelling van een voorzitter. Namens de leden sprak de heer De Graaf woorden van waardering lot de heer Surink voor het vele werk gedurende drie jaar door hem verricht. He heer Van Harten onderschreef dit en hoopte, dat de heer Surink spoedig em plooi zal vinden en verklaarde, dat het be stuur volledig achter de directeur zou staan bij sollicitaties. De heer Surink nam afscheid met een dankwoord aan de leden voor de prettige wijze, waarop men met hem had samen gewerkt en hoopte, dat de V.V.V. in de toekomst alle moeilijkheden zou overwin nen onder leiding van een krachtige voor zitter. leven zeker zullen nalaten. DE MONTGO IS AFGESLO Onlangs hebt Montgomeryu tot het einde gesloten voor Het blijkt, nieuwe weg rechtdoor ov vliegveld kie: De politie he op te treden procesverbaa: 11-JARIGE 1 De politie die uit een Postweg spa KAB. In Februari dat in Soest K.A.B. werd Dit feit, zal In verband dag 17 Dece Van Angere houden, wa zullen worde KERSTZANt „SOLI DEO Vrijdag 18 I Gemengd K Soesterberg, listen, blokf kerk aan de zangavond. 1 ding van de SOESTERBE Soesterberg een fraaie w Wanneer Soi len brengt, tempo in. A' land ook eel volgt een sn| In de 15e linksbinnen Soesterberg- corner verw De rust gaai In de twee Alle goed van Soesterf door de ach Zo eindigt spel zonder VLIDO—B.l Doordat eei enigingen i: de afdeling Vlido (Soes laatste com B-H.C. nam| sprong en rust gelukt lijkmaker t Ook na de lijk opgaant de Bussum; verdediging doelverdedi dan ook da| Met twee kwam het Hiermede i op het kan Zonder pr< lijkheden der gevuld va 5 Vd Te Tl en ia T< G. de de ui tq T] m P< le Ti

Soester Courant | 1953 | | pagina 2