R. S. Meningen van onze lezers. „ILls de nacht valt." WASMACHINES Middelve f Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. Alle merken nette jongen geroutineer machine-stiks en leerlinge E.N.S.A.I.D. Modevaksch Demonstra Snelmetho „KWAK" HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet, ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de Benzine en Petroleum Handelmaatschappij N.V., Frederiksplein nr's 48-50, Amsterdam-C, rechtverkrijgende van de N.V. Verenigde Delfstoffen- en Petroleummaatschappijen, Herengracht No. 384, te Amsterdam, om onder intrekking van de op 23 April 1948 verleende vergunning ingevolge de Hin derwet. vergunning te verlenen voor het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een benzinepomp-instal latie met één ondergrondse benzinetank van 6000 liter inhoud, alsmede één electri- sche benzinepomp en éen compressor, welke worden aangedreven door 2 elec- tromotoren met een totaal vermogen van 2 P-K., op het perceel, gelegen aan de Stationsweg, kadastraal bekend gemeen te Soest, sectie H, nr. 4963- Gedurende tien dagen na de dagteke ning van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op Dinsdag 26 Januari a-s., des voormiddags 10-30 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. Soest, 9 Januari 1954. DE PLANNEN VAN SOEST. In de Soester Courant van 8 Januari j-1. wordt „Opmerker" verweten, dat hij van Soest een grote stad wil maken, Dat is onjuist. De beide heren denken alleen aan na tuurschoon. Ik geef toe, dat onze bos sen en duinen prachtig zijn. Die moeten dan ook behouden blijven. Maar als de heren ook eens aan de pro blemen, waar ons gemeentebestuur mee zit, willen denken. Soest heeft circa zes tig vierkante kilometer oppervlakte. Daar kan 2 km.2. blijkbaar niet af om de wo ningnood, met alle ellende daaraan ver bonden te doen verdwijnen. Een aanbod van 1000 woningen kon niet worden ge accepteerd, ziedaar het resultaat. Als de heren 's middags met het gehele gezin een warme maaltijd gebruiken, denken ze dan ook wel eens aan de fo rensen, die droog brood uit hun trommel tje zitten te kauwen. Hoevelen trappen er niet twee uur per dag of moeten met stampvolle tremen naar hun werk reizen Ik heb respect voor onze winkeliers, die kosten noch moeiten sparen om hun za ken te moderniseren. Waren de winkel beurzen niet een bewijs, dat er in Soest wat te bereiken is. De jeugd van Soest wil vooruit. Zij is de toekomstige bevolking van Soest en ten slotte zijn de plannen voor haar. De leus, „De toekomst is aan de jeugd", geldt nog steeds. Ook in Soest Opmerker. „PATÏëNTIA VINCIT OMNIA". Ongetwijfeld zullen de aanwezigen bij het jubileum-concert, dat P.V.O. 9 Januari haar leden en donateurs aanbood, buiten gewoon hebben genoten van de prachti ge uitvoering, onder de bezielende leiding van de dirigent en voldaan naar huis zijn gegaan. Hulde aan P.V.O.onze Soester Harmonie die in ons dorp overal en ook hier buiten zo gewaardeerd wordt. En niet ten onrechteStaat P.V.O. niet altijd klaar wanneer er een beroep op haar wordt gedaan een of ander feest op te luisteren Een feestelijke rondgang door het dorp, P.V.O. is paraat om met haar muziek de stemming te verhogen. Maar is het niet jammer, dat, na 55 jaar, P.V.O- nog steeds niet in behoorlijke uni formen is gestoken Zeg nu niet: „wat doet dit er toe. Het gaat om de muziek, die uitstekend is en niet om de kleren". Mevrouw, Mijnheer. Hebt U wel eens een onverwacht bezoek gehad van een, niet zeer intieme, deftige kennis U was druk met het huishoudelijke werk bezig. Mijn heer in de tuin aan de arbeid. Natuurlijk was U beiden niet gekleed om zulk een bezoek te ontvangen. Er kwam een zekere verlegenheid over U, het gesprek vlotte niet erg en beiden schaamde U zich een beetje. U hadt een gevoel van minder waardigheid, dat niet wilde verdwijnen. De bezoeker voelde dit ook wel aan en bleef niet lang. Toen zei U tegen elkaar: „ik geneerde mij dood in die werkkleding en zonder boord en das De hele dag was Uw stemming bedorven. Het werk ging niet zo vlot als anders, niet waar U had het land. Zo is het ook met onze P.V.O. Wanneer zij op concoursen andere corpsen zo keu rig: gekleed zien en P.V.O. alleen maar 'n uniformpet heeft, hebben de muzikanten óók het land. Daar lijdt ook de prestatie van de uitvoering onder. Nog veel en veel beter zou P.V.O- spelen als de stemming 100 °/o was. Reeds veel heeft P.V.O gepresteerd, lauweren ge oogst. Maar zij zou op de top van de lad der staan als zij representatief voor de dag kon komen, geen soort minderwaar digheidsgevoel kreeg, als andere corpsen zo keurig aantreden. Onze P.V.O. moet uniformen hebben Zij is het ten volle waard. Het zal haar psyche ten goede komt. SoestenarenLaten wij tonen, dat óók 1 in Soest wel wat kan. Begin vast met le den en donateurs te werven. Wie geeft er een tip om aan geld te ko men Moge bij het muziekfeest deze zomer alle muzikanten in uniformen gestoken zijn en zó een keurige indruk op buiten staanders en vreemdelingen maken C. H. E. d. H. M. GEBOREN Petrus Hendrikus, zoon van H. Brood, kantoorbediende en C. M. den Hartog, Utrecht, Burg. Reigerstraat 67. Antonie Gerrit, zoon van A. Borst, militair en H. J. Dekker, Plesmanstraat 57. Wilhelmina Frederika, dochter van H. J. Wittenberg, instrumentmaker en H- M. Reijmerink, Prins Hendriklaan 18. Anthonius Wilhel mus Joseph Clemens, zoon van C. H. van de Grift, schilder en W. A. J. M. van Steen, Oude Utrechtseweg 24. Petrus Adrianus, zoon van R. W. van den Bre- mer, landbouwer en B- A. Kuijer, Birkstr. 135. Steven, zoon van H- W. Westeneng, landbouwer en E Pul, Den Blieklaan 76. Gerardus Hendrikus Maria, zoon van R. P. van Logtenstijn, boekhouder en A. M. M. E. de Jong, Paulus Potterlaan 6. Sijtze Johannes Maria, zoon van H. A. Buiten dijk, monteur en G. Melein, Koekoekweg 11. Janny Cornelia, dochter van B. Jan- seh, monteur en C- Westerveld, Korte Hartweg 23. Evert, zoon van H. v- Brum- melen, bakker en C. J. van Vulpen, Soesterbergsestraat 184. Antonius Chris- tiaan, zoon van C. Uijland, metselaar aannemer en G. A. Roest, Schoutenkamp weg 41. Antonius Johannes Willem, zoon van A. J. W. Steenman, hulpverpleger en H. P. de Jong, Bosstraat 157. Gerrit, zoon van G. Reekers, arts en J. Th. Kopetzkij, Prins Bernhardlaan 54. ONDERTROUWD Pieter de Jong, 50 jaar, rijksambtenaar, Blaricum en Alida de Braai, 46 jaar, zon der beroep, Eikenhorstw- 6. Datum huw.: 14-l-'54, 13.30 uur. Jacobus Godefridus Wilhelmus Sophie, 28 jaar, automonteur, De Bilt en Rosina Euphemia Lustenhou- wer, 28 jaar, coupeuse, Van Straelen- laan 2. Datum huw.: 20-l-'54, 9.30 uur. Bernardus Johannes Jacobus Derickx, 27 jaar, automonteur, Nieuwstraat 6 en The- resia Cornelia van den Berg, 22 jaar, zonder beroep, Kerkpad Z.Z. 29. Datum huw.: 20-l-'54, 8.30 u- Theodorus Tam mer, 53 jaar, melkslijter, Veldm. Mont- gomeryweg 102 en Johanna Apolonia Voerman, 44 jaar, zonder beroep, Veldm. Montgomeryweg 102. Datum huw.: 20-1- '54, 9 uur. GEHUWD Arie van Oostenbrugge, 29 jaar, bakker, Lange Brinkweg 35b en Cornelia Cathari- na van Brummelen, 23 jaar, zonder be roep, Kerkstraat 13. Adres na huwelijk: Vinkenweg 21. Adrianus Jacobus Zoet, 25 jaar, kassier, Amsterdam en Hendrika Aagje Looman, 22 jaar, verkoopster, Ko- ninginnelaan 140. Adres na huwelijk: ie der op eigen adres. Hendrik van den Bra- kel, 22 jaar, timmerman, Baarn en Pe- tronella van Remmerden, 20 jaar, zonder beroep, Kerkpad N.Z. 7. Adres na huwe lijk: ieder op eigen adres. OVERLEDEN Jeltje Pool, 57 jaar, zonder beroep, Nieu- weweg 104. Adïiana Hermina Kroese, 88 jr., zonder beroep, weduwe van J. F. J. H. Schilling, Steenhoffstraat 60. Harm Hen drik Nieuwenhuis, 74 jaar, zonder be roep, gehuwd met Enoh, Van Lenneplaan 33. Catharina Johanna v- d. Werken, 54 j., zonder beroep, gehuwd met P. Schoema- ker, Van Straelenlaan 42. Bernard Her man Theodor Abel Holtmann, 64 jaar, koopman, gehuwd met J. A. Berrevoet, dr 's Jacobstraat 7. Reeds vele jaren houdt de A.N.W-B. zich intensief bezig met de beveiliging van het verkeer bij avond, geenszins een overbo dige taak, waar de statistiek heeft uitge wezen, dat het verkeer bij duisternis ver houdingsgewijs tenminste tweemaal zo gevaarlijk moet worden geacht als over dag. Daar vast staat, dat vele ongevallen plaats vinden tengevolge van een gebrek kige verlichting met name de achter- verlichting heeft de Bond gemeend te moeten overgaan tot de uitgifte van het boekwerkje „Als de nacht valt In deze uitgave, die de Bond gratis ter beschikking van alle weggebruikers wil stellen, zijn dan ook talloze suggesties ver werkt, die hun basis vinden in het stre ven naar meer veiligheid bij duisternis. Het bevat de verlichtingseisen, zoals deze thans wettelijk zijn vastgesteld, zowel voor personenauto's, vrachtauto's, auto bussen, vrachtauto's met aanhangwagen, trekkers met oplegger als voor solomoto ren, motoren met zijspan, motordriewie lers, bromfietsen, rijwielen, tandems, rij wieldriewielers met twee achterwielen, bakfietsen, rijwielen met zijspan en met aanhangwagentje, bespannen wagens en handwagens, alsmede voor „lange lading" van motorvoertuigen. Het behelst voorts de voorschriften ten aanzien van de ver lichting bij parkeren en bij gedwongen stilstaan op de rijbaan, de afstelling van de koplampen en de bepalingen voor rich tingaanwijzers. Met behulp van illustra ties en schetsjes, die de situatie voor elk voertuig afzonderlijk in één oogopslag to nen, heeft de A.N-W.B. beoogd dit boek je te maken tot een zakelijke en voor iedereen duidelijke uiteenzetting van de op het oog nogal ingewikkelde voorschrif ten. die de voertuigverlichting regelen. Daarnaast geeft de Bond elke weggebrui ker ook de voetganger een aantal tips, hoe zich bij duisternis het beste te beveiligen. Het spreekt wel haast vanzelf, dat daarbij het gebruik van reflecterend materiaal, dat thans, dank zij het aan dringen van de A.N-W.B., wettelijk is toe gestaan, een grote rol speelt. De overwe ging hierbij is, dat het voor de weggebrui ker van groot belang is te kunnen zien van welke aard, vorm en omvang de ob jecten zijn, die zich vóór hem op de rij baan bevinden. De gehele uitgave „Als de nacht valtis trouwens gebaseerd op de praktijkervaring, dat het bij duis ternis op de weg minstens even belangrijk is gezien te worden als om zelf goed te zien, waarbij moet worden vastgesteld, dat de wettelijke eisen ten aanzien van de achterverlichting nog steeds als 'n uiterst minimum zijn te beschouwen. De A.N.W.B. heeft deze uitgave ten dien ste van alle weggebruikers samengesteld, daar hij het van overwegend belang acht, dat met het oog op de verkeersveilig heid iedereen op de hoogte is van de voorschriften, die juist in het belang van die verkeersveiligheid zijn getroffen. De Bond hoopt dan ook, dat de verschijning van dit boekje, dat men zich geheel gratis kan aanschaffen door even een briefkaart aan het Hoofdkantoor van de A-N.W.B. in Den Haag te schrijven, ertoe zal bij dragen het aantal ongelukken in de duis ternis te verminderen. PERSONEELSWISSELING. Aan de Chr. Nat. School, Driehoeksweg 16, werd door het bestuur als onderwij zeres benoemd Mej. A. B. Mensink te Bunschoten. De benoemde zal per 1 Mei a.s. de plaats innemen van Mej. H. G. Pontier, die, na verkregen eervol ontslag, school en on derwijs met pensioen zal gaan- verlaten. DE NUTSSPAARBANK TE SOEST IN 1953- Het verslag over 1953 omtrent de ver richtingen van de Nutsspaarbank te Soest, bijkantoor van de Nutsspaarbank te Amersfoort, vermeldt o.m. Het aantal inleggers steeg van 3232 tot 3796, het inleggerskapitaal steeg van 1.218.827,97 tot 1.578.886,46 (met in begrip van de over 1953 tegoed geschre ven rente ad 30.471,96). Aldus een ver meerdering van 360-058,49. Ingelegd werd in 12.236 posten een be drag van f 1-562.581,90, terugbetaald in 6354 posten f 1.233-558,50. Er werden dus behandeld 18.590 posten met een totaal bedrag van 2-796.140,40. In 1952 werden behandeld 16.001 posten met een bedrag van 2.220.487,71. Op de scholen, waar het schoolsparen is ingevoerd, werd 19.295 maal een bedrag gestort tot een totaal van f 11.136,38. Ongeveer 900 kinderen hebben aan het schoolsparen deelgenomen. In omloop zijn thans 576 spaarbusjes. In 1953 werd 916 maal een busje ter ledi ging aangeboden, waardoor een bedrag van 13.835,22 als inleg kon worden ge boekt. Het aantal stortingen via „bedrijfssparen" bedroeg 500, gespaard bedrag 3-864,25. Aan de „Honderd Gulden Club" wordt thans deelgenomen door 173 spaarders. De deelnemers hieraan spaarden een totaal bedrag van 12.480, Van de gelegenheid gelden aan huis te doen afhalen wordt door 126 spaarders ge bruik gemaakt. Via deze dienst werd in 1464 posten gespaard een bedrag van 23.358,11. De zittingen op Vrijdagavond werden door 620 inleggers bezocht. Ingelegd werd op deze zittingen in 444 posten 35-484,31, terugbetaald werd in 176 posten een be drag van 22.328,12, terwijl 38 nieuwe boekjes werden afgegeven. Sedert half September 1953 wordt iedere Woensdagmiddag zitting gehouden in de achterzaal van „Eltheto", Soest-Zuid. Op deze zittingen werden 141 inlegposten be handeld en 92 posten van terugbetaling. Er werden 23 nieuwe boekjes uitgegeven. 25 JAAR GEMEENTE-AMBTENAAR. Naar thans bekend wordt heeft de heer W. J. Drijber, commies ter secretarie, af deling sociale zaken, onlangs zijn 25-jarig ambtsjubileum herdacht. „PERUKA". De vestigingswet, die ook voor pensions geldt, is reeds in de Tweede kamer aan genomen. Dit zal voor heel velen, die niet ingeschreven staan, straks een on herroepelijke sluiting van hun bedrijf met zich medebrengen, daar zij dan wettelijk in overtreding zijn. Ook de huurverhoging is voor velen nog een onduidelijke aangelegenheid. Op al deze vragen zal de heer Hennink deskundige voorlichting verstrekken. Te vens zal hij een causerie houden over de Stichting gezamenlijke inkoop, dat een belangrijke besparing op de uitgaven zal betekenen. De heer Koster uit Hilversum werd be reid gevonden het onderwerp te behan delen: Oudedagvoorziening en Nabestaan- denverzorging, gezien in de huidige tijds omstandigheden, als verplichte bedrijfs pensioenfondsen enz. Men wordt Woensdag 13 Januari ver wacht in de grote zaal van het voormalige tramstation te Amersfoort. Zie verder de advertentie in dit blad. OLYMPIA VOLLEYBAL. Olympia neemt met vier teams deel aan de volleybal-competitie, afdeling 't Gooi van de Nevobo. Daar zij dit jaar voor het eerst deel neemt aan deze competitie is het een prestatie voor deze vereniging om nu reeds mee te dingen naar de ere-titel. Hier volgen de standen tot 1 Januari: Klasse 2A Heren: Heuvelhoeve 1, H'sum 3 3 0 0 6 Olympia 1 3 2 10 5 Giraffes 1, Baarn 4 2 115 O.S-O. 2, Hilversum 3 10 2 2 Antilope 2, Bussum 3 10 2 2 Actief 2, Hilversum 4 0 0 4 0 Klasse 3A Heren: Olympia 2 4 2 2 0 6 Onderwijzers 1, Hilversum 4 3 0 1 6 Horba, Hilversum 4 2 115 Giraffes 2, Baarn 4 12 14 Heuvelhoeve 2, Hilversum 4 112 3 Actief 3, Hilversum 4 0 0 4 0 Klasse 2B, dames: Giraffes, Baarn 4 3 10 7 Smashers, Laren 4 3 0 1 6 Olympia 1 4 2 115 Zuidvogels, Huizen 4 112 3 Huizen 2 4 112 3 Antilope 2, Bussum 4 0 0 4 0 Klasse 3B dames: Smashers 2, Laren 4 3 10 7 Olympia 2 4 2 2 0 6 Horba 1 3 1113 Chefana 3 0 2 1 2 Antilope, Bussum 4 0 0 4 0 KERKSTRAAT 29 TELEF. 2938 ONOVERZICHTELIJK SPLITSINGS- PUNT VAN RIJKSWEGEN BIJ BAARN. A.N.W.B. vraagt aanbrengen markeringen. De A-N.W.B. heeft de rijkswaterstaat ver zocht om bij Baam, op het punt waar de rijksweg Amsterdam-Hoevelaken zich splitst in de weg naar Hoevelaken en de route naar Amersfoort, enige hier hoogst noodzakelijke markeringen aan te bren gen, zoals asverkeersstrepen, kattenogen en groene reflectoren, teneinde het ver loop der diverse wegen aan te geven. Dit is vooral bij duisternis van. groot belang. De Bond kan reeds mededelen, dat de rijkswaterstaat een plan in studie heeft om dit belangrijke splitsingspunt van 'n goede verliching te voorzien. TAFELTENNISVER. SHOT. Door het niet opkomen van G.T-T.C- 2 uit Culemborg heeft Shot 2 afgelopen Zater dag een reglementaire 100 overwinning behaald en daarmede beslag gelegd op de derde plaats in hun afdeling. De indeling van de Shot-teams voor de tweede helft zijn nu ook bekend. Zaterdag 16 Januari a-s. spelen Shot 7 en Shot 5 tegen elkaar. Shot 5 zal danig moeten uit kijken in deze wedstrijd om haar trotse ongeslagen record niet aan 't wankelen te brengen. De plaatsen van de Shot-teams in hun af delingen na de le helft zijn als volgt: 2e Klasse A. 3e Klasse D. Tuindorp 2 9 18 Stompert 1 8 15 Pats 9 14 Tuindorp 3 8 14 Shot 9 12 Shot 2 9 12 M.A.U. 8 9 P.V.H. 1 9 11 U.T.T-C. 3 9 8 Velox 3 8 8 S-S.V.U. 1 9 8 Jongeneel 18 8 O.D.I. 1 7 8 Barna 6 9 5 Zeist 3 9 6 Raif 8 4 V. V. 1 8 2 Over 't Net 8 3 Over 't Net 3 8 1 G-T.T.C. 2 5 0 4e Klasse A. Res. 4e Klasse A. V. V. 7 13 Shot 4 8 16 Bofa 1 7 12 V. V. 4 8 14 Shot 3 7 11 H'spa 8 11 E.H.M.A. 1 7 7 E.H.M.A. 2 8 8 Soestdijk 1 7 6 Bofa 3 8 8 Stompert 7 5 H'spa 2 8 8 Over 't Net 7 1 Shot 6 8 5 Meursing 7 1 S. S. 2 8 2 Over 't Net 8 8 0 Res. 4e Klasse B Shot 5 8 16 S. S. 1 8 13 Stompert 8 11 Bofa 2 8 10 Dosc 4 8 7 Shot 7 8 5 Meursing 2 8 4 S. S. 3 8 2 E.H.M.A. 8 0 Donderdag 14 Januari a.s., van 19-22 uur, zal Will van Zoelen pl.m. 6 Shot-spelers die daarvoor zijn uitgezocht, trainen. Iedere training duurt pl.m. 25 minuten. Volgende week beginnen de Amersfoortse t afeitennis-kampioenschappen, waaraan diverse Shot-spelers deelnemen. NUTSBIBLIOTHEEK. Nieuwe aanwinsten Soestdijk. Ammers-Küller, De verzwegen strijd. Arn. Bennett, Leonora. Sigrid Boo, Op een dag kwam ze terug. P. J. Bouman, Volk in beweging, onbegrepen Amerika. Cor Bruijn, De zwerftocht van Eggejan Korse. Marg. Campbell Bamess, De roos van Tudor. Laura Fittinghoff, De kinderen van de grote fjeld. Rose Franken, Claudia aanvaardt het leven. John Giaever, Twee jaar in het Zuidpool gebied, Maudheim Exp. Clara de Groot, Een overwinning zonder vlaggen. W. G. v. d- Hulst, Herinneringen van een school meester. J. A. Hunter, Oerwoudjager. L. Andres-Kent, Avontuurlijke reizen met Vasco da Gama. Egon Larsen, Zij heb ben de wereld veranderd. Börge Mik- kelsen, Jörn Havbo keert terug. Anton Mohr, De avontuurlijke reis van Ame en Berit door Afrika. Sterling North, Jer- ry, het zwarte schaap. Estrid Ott, Ravna en de rendieren. Neil Paterson, Thirza, dochter van Schotland. Wil- ly Pétillon, Wil trekt naar Amerika. Willy Pétilon, Wil moet het zeggen. Betty v. d. Plaats, Anne-Marie bouwt luchtkastelen. Betty v. d. Plaats, Anne- Marie in de branding. Rosey Pool, Een nieuw lied voor Amerika, Gershwin. Ole Edv. Rölvaag, De grote stilte. Liza Tetzner, Wat er aan het meer gebeurde. Ina v. Veen-v. d. Vlies, Tineke's thuis. C. Wilkeshuis, De gekroonde stokvis. J. van Eechoud, Met kapmes en kompas door Nieuw-Guinea- P. H. Fawcett, In de greep van onbekend Amerika. Dr. Paul Julien, Pygmeeën. Dr. C. G. Ege- ler, Naar onbestegen Andes-toppen. Dr. Henry Olsen, Na 's levens grootste stap. Nieuwe aanwinsten Soest-Zuid. J. van Ammers Küller, De liga van de goede wil. Van Andel en Van Andel- Ripke, Jongens. - Coen Bot, Als de Noord wester woedt. Roger Buliard, Inuk. P E G ■J K G R n o 1ê A S IV B 31 V I GETROUWD G- A. M. SMIT en B. J. M. BECKERS. Kerkstraat 29, Soest. JAN A. P. BOSBOOM en BEP F. M. J. VAN STEEN geven kennis van hun voorgenomen huwelijk, hetwelk Dinsdag 2 Fe bruari a-s., voorm. te 9.30 uur, zal worden voltrok ken in de kerk van Maria Onbevlekt Ontvangen te Soestdijk. Soest, 10 Januari 1954. Steenhoffstraat 16. Beetzlaan 111. Receptie van 14.30 tot 16 uur, in het gebouw „Sint Ludgardis", te Soestdijk. Toekomstig adres: Talma- laan 1. Met vreugde geven wij kennis van de komst van ons zesde kind- Wij noemen 't WILMA- Namens de familie, DE TWEEDE VADER. Heideweg. Niet op reageren. Welke heer, oudere leef tijd, zoekt INWONING in klein gezin, bij voor keur acad. gevormd of daarmede gelijkstaand- Br. letters L K bur. S.C. Wie heeft te koop voor student een MICROS COOP. Br. no. 845 bur. Soester Courant. Nette FIETS JONGEN gevraag, 16-18 jr. Ex peditie Swanink, Braam- weg 22, Soest. Te koop aangeboden in goede staat zijnde 3 p.k. benzine MOTOR, gesch. voor aandrijving v. wa terpomp of wasmachine. Prijs 400.Br. no. 843 bur. Soester Crt. Gevr. NET MEISJE Me vrouw Van Hattem, Van Weedestraat 11a. Dame, m.1., zoekt KEN NISMAKING voor om gang (bridgen, wande len enz.) Goed milieu. Br. letters M L bur. S.C. Gevraagd een leerling- WINKELJUFFROUW bij Bazar Tip-Top. Aan het zelfde adres een Boxer te koop, billijke prijs. Soesterbergsestraat 22a. Gevraagd een flinke JONGEN op Pluimvee- bedrijf. Eigendomw. 106. Flink R.K. MEISJE gevr. bij twee dames. De Ge- jaestetlaan 3. Gevr. HULP in de we plaats en voor bood; Liefst gepensionneerc Aanmelden Nemas, Dx weg 14, Woensdagen gen, van 9-12 uur. TE KOOP meisjesmai en padvinders-unifo leeftijd 15 jaar. KI: waterwag 69. Te koop 2 WONING te Soest, groot 14 A. c.A. Eén vrijkomend 1 verhuurd voor per week. Vaste la; 27.16 per jaar. Ko som 12.500.-. Woni bureau S. O- Los, Am foort, Pasteurstraat telefoon 4666 - K 3 HUURHUIS beschikt te Amsterdam v. S< ter gezin. Huur 3- per mnd. Br. no. bur. Soester Courant Gevraagd een voor de drukkerij, opleiding als papiers der. N.V. Esed, v. "W destraat 7, tel. 2962 Gevraagd Laanstraat 12 Ba DAMES en MEISJE Gratis op Donderdag 14 J van 10-12 en 2-5 Talmalaan 27 S Electro-Technisch In latie-bureau Soesterbergsestraat Soest-Zuid Tel

Soester Courant | 1954 | | pagina 2